K-report
 

Archive through 26.leden 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archive through 26.leden 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 24. ledna 2006 - 21:57:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Boris: já jsem v tomto směru neznalec, tak to ber s rezervou. Já byl v areálu DP jedinkrát v životě (pokud se tímto dá např. posuzovat znalost čehokoli...). Bylo mi asi 10 (cca 15 let nazpět?) a rodič drahý mě vzal na exkurzi do Martinova. Pamatuju si jediné: strašně jsem se nudil
Ostravák: byl to směr NA Centar, ne z něj (jinak bys doprava odbočil na Přemyslovců do asfaltu)...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1426
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 24. ledna 2006 - 22:02:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Aha, tak v tom případě to byl kurz 8/207. Já jsem tedy práskač, až se stydím.
schémata, budoucnost, historie, nákresy, zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Xx
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.108.195.158
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 13:10:00   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes ráno jsem měl tu čest jet 1503, tato tramvaj vypadá, jako kdyby včera vyjela z Martinova, naprosto čistá, ani žádného nápisu jsem si nevšiml, zato 1500 je úplně špinanavá, a to i uvnitř.
Jen mě zajímá, jestli vyjíždějí 1503 a 1505 běžně do provozu, nebo jen svátečně, protože na d-2 jsem tyto obě tramvaje viděl celkově snad jen pětkrát. Buď se mi vyhýbají, nebo jezdí pořád na jiných linkách.
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 660
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 20:24:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosák: Reklama je good!
Ostravák: Proč SF? Fakt mi to nejde do hlavy - taky!
Stále je o čem diskutovat!!!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1445
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 20:29:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maugli: Prostě mi pár těch baráků tak připadá. Víc v tom není.
schémata, budoucnost, historie, nákresy, zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 664
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 20:34:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák! Aha! pro mně klasické SF je tramvaj (lanofka) kopce jak šlak a veselí lidé 8-)
Stále je o čem diskutovat!!!
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 405
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 20:38:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To, co vidíte nejsou grafiti ani moderní umění, ale základní barva... hledejte na:749

solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1450
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 20:45:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Fotku 749 tady už dával Hanissov, i když z druhé strany. Vypadá to ale na původní červený nátěr, nikoliv základní barvu. Základní barva je podle mě tak trochu do růžova.
schémata, budoucnost, historie, nákresy, zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 669
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 20:46:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: To jé nádrha!!! je to chváchvatné!!!
Podrž ji do Neděle! Jedu do Zábřehu tak na ni juknu! Je jich více?
Stále je o čem diskutovat!!!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1452
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 20:52:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maugli: Podívej se nahoru na stránku, tam je ještě jedna fotka pravé bočnice. Pěkně to slezlo holce, pěkně. Předpokládám, že když je to taková herka, tak jí to vydrží do smrti.
schémata, budoucnost, historie, nákresy, zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 406
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 20:55:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není červená, jako červená. Třeba odpoví znalci...

solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 407
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 20:58:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě jeden postřeh dne: soudruzi inženýři vymysleli univerzální stěrač: na okno i světla...

solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1454
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 20:59:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Tak podle toho bližšího náhledu to vypadá, že se nám odkryla i ta základová barva. Ta červenější je podle mě původní červený nátěr a ta světlejší je základní barva.
schémata, budoucnost, historie, nákresy, zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 22:04:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Těch ,,oloupaných'' tramvají je hodně, za den jich vidím tak 4-5, čísla si ale nepamatuji...

Vyhrabal jsem rok starou fotku - temeno kolejnice na točně ve Výškovicích, vcelku zajímavé...


Šalina FOREVER!!
Xx
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.108.195.158
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 22:15:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Hanissov: A jsou ty "loupáky" výhradně T3, nebo se jedná i o jiné typy?
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 22:21:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Xx: Viděl jsem ,,loupáky'' jenom T3... T6, Kačeny, Astry, Tria...mrazy jak se zdá, nijak zvlášť kabátek neposkvrnily (asi).
Šalina FOREVER!!
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 749
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 22:45:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Základ je ta hnědofialová barva.
Marťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 8-2005
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 22:45:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ohledně d-5: Jedna známá z Dolní Lhoty volala na DPO, proč nasazují kromě souprav i jedno sólo, tak je to kvůli malému počtu cestujících.(?)
ICQ: 276 305 846
ÚMOB Jih
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.21.80
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 23:56:23   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hanissov:
Ta kolejnice se mi jeví jako částečně odlupující se navařená ocelová vrstva. Tomu by odpovídalo i to, že je to na smyčce, kde se kolejnice více ojíždí zboku, tím pádem je potřeba ji opravit- buď výměnou, nebo právě navařením- ovšem někdy se stará a nová ocel nedokonale spojí a pak to takhle dopadne. (toť moje doměnka)
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 408
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 00:05:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A není náhodou ten loupáček jen pozůstatek po stržení reklamy? Resp. neloupe se to, prže tam dříve byla reklama (a lepidlo udělalo paseku)?
Marťas: Tož to asi bylo apríla, jinak nevím, co jsem to před několika dny viděl za sardinkovač na Vřesinské směr "vidlákov"...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
ÚMOB Jih
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.21.80
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 00:14:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera kolem 18 hodiny jsem viděl sunout se D5 z Kyjovic do vozovny. Jela s lidma, s číslem na čele a zastavovala, i když není v jízdním řádu na označníku uvedená. Tím ovšem porušuje předpisy,protože dopravce je povinný zveřejnit na zastávce všechny linky, které tam zastavují. Ale uznávám, že je to vpodstatě chujovina, vždyť to jede 3 zastávky. To jenom tak pro pořádek.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 958
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 07:13:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré ráno,

to loupání je i na 758, před chvílí jsem ji očumoval na d-1. Loupe se docela slušná vrstva na levém boku pod posledním oknem.

Navíc se mi zdá, že ty zástěrky na bocích (původně bílé, teď dokonale hnědé) visí na půl žerdi, čímž (dle mého soudu) ztrácejí na účinnosti...
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 959
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 07:17:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad ÚMOB Jih:

Tak jsem se koukl na JŘ pro d-5... A ten říká, že spoj jedoucí z Kyjovic 17:39 (Vřesinská 17:55) je označen jako V, poznámka dole říká, že V = pokračuje do Poruba vozovna.
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 8-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 07:53:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Těch spojů l.č.5 do Vozovny je vícero - vždy když daný kurz zatahuje do Vozovny.
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 09:15:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad ÚMOB Jih: lepší když tam zastavuje bez jízdního řádu než aby tam nezastavovala vůbec.

Jinak ta d-5 tam má alespoň napsané že směřuje na vozovnu ale třeba d-6,d-10 a d-14 vyjíždějící z Křivé ty jsou nenalezitelné (a přitom bývají dost plné už od Stodolní, lidi si zapamatujou kdy tyto "spešl" spoje jezdí)
Dejvy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 09:17:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak nám postavili další zeleno-bílou soupravu, tentokrát 928+920, dnes krouží na d-7.
Dejvy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 09:27:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Právě vyjela z dílen souprava 1313+1314!
ÚMOB Jih
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.21.80
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 09:32:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gakon,Pako,Mayg:
Pokud takové spoje jezdí pravidelně, tak by se měly na zastávkách "publikovat", navíc když tyto jízdy D5 jsou častější než třeba jízdy "cyklotramvaje", která je normálně na zastávkách vyvěšená. Víc spojů=víc cestujících, možná by se někomu zlepšil i přestup na vozovně např. na D9 nebo D3
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 960
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 09:54:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Osobně se domnívám, že tady se matou dvě různé věci:
a) Trasa d-5 je Zátiší-Vřesinská. Ne Zátiší-Vřesinská-(Poruba, vozovna).
b) To, že po dojezdu na konečnou v rámci pravidelné trasy spoj dále pokračuje do vozovny, snad neznamená, že kvůli zátahu se budou vylepovat JŘ i pro jízdu mimo pravidelnou trasu. Tak např. d-11 a d-12 zatahující od vodárny na Poruba, vozovna, by musely mít JŘ vylepeny taky...

Čili, kdyby byla zastávka Poruba, vozovna, zobrazena v rámci seznamu zastávek v JŘ d-5, pak by měly být JŘ vylepeny až po vozovnu. Jelikož tam nic takového není, je výlep JŘ ukončen na zastávce Vřesinská...

(Příspěvek editován uživatelem pako leden 26, 2006)
Prouza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 4-2004
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 10:46:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Právě (10:39)jsem viděl na Prostorné DC soupravu 1313+1314. Nemá tato souprava problém na kontaktech u výhybek (vzhledem k jiné vzdálenosti sběračů než u 2xT3 - tedy riziko podhození) nebo je tam rezerva?
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1458
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 11:22:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doufám, že někdo budete mít fotky, protože já jsem marod.

Ohledně JŘ souhlasím s Pakem. Je te přece jenom zátah a kdyby se na zastávkách vyvěšovaly všechny JŘ všech zatahujících linek, tak by v tom byl pěkný bordel.
schémata, budoucnost, historie, nákresy, zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 961
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 11:46:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ostravák: To linkové schéma ostravských tramvají vypadá skvěle... Z fleku by se to mohlo protáhnout barevnou tiskárnou a rozvěšovat v prostředcích DPO.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1459
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 11:53:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Díky za pochvalu. Docela děs bude, až to budu všechno překopávat kvůli linkám Cyklotramvaje. Přemýšlel jsem nad tím, že jí do toho velkého schématu nebudu zakreslovat, ale že jen udělám takové malé schéma třeba někde na okraji toho plánu.
schémata, budoucnost, historie, nákresy, zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 962
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 11:58:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ani není jisté, jestli vůbec bude, ne? A to schéma bych asi fakt koncipoval jako alternativní schéma, lidi se v tom myslím budou i líp orientovat...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1460
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:05:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: No nevím, ale ve zpravodaji bylo něco o tom, že Cyklotramvaje budou, ale že lidi chtěli, aby jezdila i do jiných částí města. Např. Výškovice a Martinov. Mě se taky to moje schéma líbí a určitě by se v něm lidi lépe orientovali, ale co já můžu změnit. Docela by mě zajímalo co by tomu řekl Haki.
schémata, budoucnost, historie, nákresy, zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Prouza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 4-2004
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:09:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ostravák & schéma: respekt .

Podobné šéma mají třeba v Praze, ale při tom množství linek to nevypadá tak dobře jako Ostravákovo.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1461
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:14:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prouza: Díky za pochvalu. Tak už jste 2.
schémata, budoucnost, historie, nákresy, zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 963
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:18:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, jsem to v té rychlosti nenapsal přesně...

Navrhoval bych možná toto:
a) 1. schéma - denní linkové vedení pro běžné linky. Tu d-17 v úseku Nádr. Vítkovice-rondel pouze čerchovaně, ať to nemate turisty, že je to spojení Dubina-Nádr. Vítkovice...
b) 2. schéma - sezónní víkendové linkové vedení cyklotramvají.
c) 3. schéma - noční provoz. Zde navíc i přestupní uzly, tedy Nám. Rep., Ředitelství Vítkovice, Nádr. Svinov a tak...

Tím pádem by např. ve SCH1 byla d-12 vedena pouze na Hlučínskou, vypadla by d-19. Naopak ve SCH3 by bylo vidět přesné segmenty tratí, které jsou v noci obsluhovány, plus čím a kde lze přestoupit.

Pak to poslat Hakimu a v březnu je to v tištěných JŘ...

(Příspěvek editován uživatelem pako leden 26, 2006)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1462
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:22:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Jo to by nebyl problém. Jen bych to nejspíš musel trochu zvětšit, pak by to na vytisknutém papíře bylo ostřejší. Počkáme na Hakiho, avšak naděje si nedělám.
schémata, budoucnost, historie, nákresy, zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 964
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:23:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevadí. I kdyby to mělo být jen na fandovských stránkách, bylo by to super...
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 965
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:30:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A pak bych navrhoval ještě jednu věc, ale to už by bylo asi graficky docela komplikované... Ale frajeřina...

Denní tramvaje + denní trolejbusy jako kompletní schéma elektrické trakce vč. klíčových přestupních zastávek mezi tramvajemi a trolejbusy...

Asi nerealistické, co?
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1463
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:31:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Však já vím. Přemýšlel jsem nad tím, že bych nechal tohle kompletní schéma, pak bych udělal jedno spešl noční a pak jedno cyklotramvajové. Co ty na to?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1464
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:33:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Nad tou druhou věcí (s těmi trolejbusy) jsem též uvažoval, takže možná bude.

Jinak myslíš, že bych to měl zvětšit?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Prouza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 4-2004
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:38:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad zveřejnění Ostravákových schémat: Je tady jistá možnost, tedy tak trochu "černý výlep". V diskuzi Pražské tramvaje kdosi v době výluk v Pze dával na zastávkové označníky vlastní informační letáky s informacemi o tom jakou výlukovou linku použít, resp. ze které zastávky ta která odjíždí, neboť ze strany DP dostatečná informovanost na zastávkách chyběla. Takže co takový malý samizdat?

A právě (12:30) jsem na kameře u vchodových dveří uzřel šplouchající soupravu 2627 Prostorná ZC.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1465
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:42:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, že by se mi chtělo rozdávat svoje schémata za svoje prachy...

Co si mám představit pod tímto: "soupravu 2627 Prostorná ZC". Došlo mi, že je to 1313+1314, ale nějak se neorientuju v tom co jsi napsal.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 966
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:49:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samizdat nedoporučuju... Principielně jsou označníky majetkem DPO. Bez souhlasu vlastníka nelze... Alespoň pokud respektujeme jako demokraté svaté právo vlastnické...

Zvětšit - záleží na cílovém umístění. Stávající verze na stávající stránce se mi zdá OK.

Osobně bych ta schémata viděl raději odděleně, viz výše SCH1, SCH2 a SCH3, jelikož původní schéma v sobě vlastně obsahuje mix denního i nočního vedení - pro člověka mimo Ostravu možná dost matoucí, a tu d-17 fakt v těch špičkových přejezdech z d-3 pouze čerchovaně... Myslím, že pak bude informační hodnota 100%, jelikož nebude žádné linkové vedení mimo pochybnost, jak to vlastně je...

Můj skromný názor... Záleží samozřejmě na autorovi...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1466
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:51:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A když už jsme u té informovanosti. Tak docela mě naštvala jedna věc. Když byla v létě výluka tramvají do Poruby a jezdila jen NAD a NTD, tak jsem se jako správný blázen do MHD jel projet. Čekal jsem na hulvákách na NAD a kolem mě stálo dost lidí, kteří nevěděli co se děje. Dispečeři nebyli ochotni nic zdělit. Pak jsem nastoupil do autobusu a za mnou nastupoval jakýsi chlap se synem a ptal se jak se dotane do Martinova a řidič prostě seděl a dělal, že neslyší, tak jsem musel zasáhnout já a říct jim, že na Telekom. škole si musí přestoupit do NTD. Kdybych jim to neřekl, tak by vystoupili. Docela sranda byla, když se ptali dva černoši anglicky revizorů při jiné výluce jak se dostanou na Feronu, taky jim nebyli schopni odpovědět a raději se vypařili, tak jsem zase musel zasáhnout já. No kdyby mě DPO neměl...

Pako: Máš vlastně pravdu, ale prozatím to nechám tak jak to je a když to bude potřeba, tak to poměním, ale to s tou d-17 je dobrý nápad, tak to upravím.

(Příspěvek editován uživatelem Ostravák leden 26, 2006)
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 409
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:56:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ZC je možná "z Centar"... Škoda, že tady nikdo nedal dopředu echo, žeby něco takového mohlo dnes být v provozu, to bych asi na dnešek nepůjčil foťák... (bude v provozu zítra?? - najivní otázka, když se teď mlčí nad vším)
A Ostraváku, to máš stále děláno v Malování? Doporučuji nějaký CAd program, tam by to byl trivoš, něco takového udělat a navíc zvětšení by bylo jaké si kdo zamane...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 967
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 12:58:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to především v lidech, systém je zde až sekundární...

On bývá někdy docela rozdíl v přístupu u člověka, který je fanda, na rozdíl od zaměstnance, který práci nemá jako něco, co ho baví, ale jako prostý zdroj obživy...

Občas je to i otázka asertivity... Klást dispečerovi otázku tak dlouho, až odpoví, příp. opepřit tím, že dotaz byl položen v přítomnosti svědků, takže stížnost tátovi Františkovi bude podepřena více osobami... Jinými slovy, nenechat se otrávit při první negativní reakci, ale jít si za svým - pokud se chci něco dozvědět, musím pro to holt něco udělat, jinak se nedozvím nic...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1467
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 13:02:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Ano furt v malování. Hold se mi nechce přejít na něco jiného a když jsem třeba zkoušel dělat něco v něčem jiném, tak z toho vyšla hrůza. Jsem prostě zvyklý
Pako: Souhlasím.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 968
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 13:11:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V případě nouze lze zjistit informace i zde:
Infoservis DP Ostrava a.s. - v prodejně jízdních dokladů na Vojanově ulici:
597 401 555, 597 401 556, 602 121 010, infoservis@dpo.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1468
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 13:21:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Jasně, že se dají zjistit informace i tam, ale docela dost lidí ani neví, že něco takového existuje a o internetových stránkách a mailu už ani nemluvím.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Prouza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 4-2004
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 13:27:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Třeba se to schéma (nebo podobné) objeví v tramvajích a a na materiálech DPO podobně jako když Pako navrhoval při Silvestrovské kalamitě A4 s vysvětlením proč to nejezdí jak má.

Šplouchající rébus: ano, souprava 2627=1313+1314, ZC = Z Centra
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 969
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 13:30:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ostravák: Je to v infomateriálu na každé zastávce... A v každé tramvaji... Lidi jen nečtou...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1469
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 13:35:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prouza: Jo, asi to tu někdo čte (nebo, že by nějak zasáhl Haki?). Kdyby se moje schéma bez povolení objevilo ve vozech MHD (předpokládám, že bez povolení by se to snad nestalo), tak bych byl asi dost naštvaný, ale po chvíli by mě to přešlo.
Pako: Jasně. Lidi nečtou. Taky nedávám vinu za všechno DPO, ale když se někdo zeptá, tak by měli slušně odpovědět. Docela mě byví, když dávají nové JŘ třeba 2 dny předem. Samozřejmě, že se nikdo nepodívá na platnost.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Xx
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.108.195.158
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 13:47:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem si všiml těchto více, či méně oloupaných tramvají: 758 ta je z obou stran a docela fest, dnes jezdí na d-1, dále 793, 778.
Jinak všechny nerekonstruované kačeny dnes v provozu a k nim na d-2 další 4 reko kačeny, mj. i 1514 se správnými vnějšími buse transparenty. Všiml jsem si, že v 1512 je mezi prvními a druhými dveřmi na madlu, které je umístěno ke stropu instalován takový kloub, který nikam nevede, k čemu tam je? Byl tam už od rekonstrukce?
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 410
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 14:29:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Copak nám to dělá Astra na křížení Ruské a Palkovského? Chcípáček... Pročpak?

solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Xx
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.108.195.158
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 14:34:42   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Astra se tam běžně objevuje na d-14, asi zdechlina.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 411
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 14:35:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

každopádně denodenně je problém ve výhybce na téže křižovatce a konkrétně v té, před níž stojí Astra...

...tak astra couvla o výhybku zpět a odjela doprava (tedy směrem jako d-3). Následující souprava měla problém přehodit veksl do směru "výškovice"...

(Příspěvek editován uživatelem norton leden 26, 2006)
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1471
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. ledna 2006 - 14:36:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vypadalo to tak, ale teď jsem to sledoval a astra si couvla zpět před výhybku a vzala to pěkně směrem na Palkovského i s cestujícími. Takže fakt netuším co to bylo zač.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace