K-report
 

Archive through 07.únor 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archive through 07.únor 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Alfi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 2-2006
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 19:50:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Mám takový dotaz. Byl jsem na tvých stránkách - jak víš, jaké linky a jaké intervaly budou v roce 2050? Připadá mi to trochu divné. Hlavně linka 1 na nádraží v Hlučíně. To už tu sice jednou bylo a zase tu něco takového být má, ale mají to mít ČD (viz Dopravní mag. 5/2005 nebo Železniční mag. 7/2005). A že by se spojili DPO a ČD se mi zdá velmi nepravděpodobné.
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 19:55:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: No, jinak to nešlo, než proti slunci a když se vyskytne něco extra, tak se prostě musí A na toho A. Poledníka to odpoledne fakt jinak než v tomhle směru nejde Jo, a jsem z Dubiny.

Má někdo chuť na čokoládku?


Šalina FOREVER!!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1674
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 19:56:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alfi: Je to jen fikce ,,jak by to mohlo vypadat" a pokud se nemýlím, tak má být tramvajová trať vedena do Ludgeřovic a dále se změní v trať želeniční. Trať by měla být v Ostravě napojena na Hlučínské, taže za dopravce bych si tipnul DPO.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1675
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 19:58:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hanissov: Já vím, že to jinak odpoledne nejde, vždyť já jsem též z Dubiny. Čokoládu jsem dnes viděl, ale až teď večer a ještě k tomu z dálky, když jsem venčil psa.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 5-2004
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 20:10:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak přidám ještě svoji čokoládku na Dubině.
1313 jsem nechytil, jezdila dneska?


Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 20:12:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Nedá, ale ať jen slunce svítí, ať můžem Mno, tak někdy můžem zajít na pifko pokecat o A mám ještě dotaz: Jakto, že se nedávají reklamy na T6? Ještě nikdy jsem za celou dobu na ní neviděl žádnou reklamu. Ptám se jen tak, jsem zvědavej tvor!


Foto z neděle...
Šalina FOREVER!!
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 463
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 20:19:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotit v protivce lze a když si lze s tím rozumně pohrát, tak výsledky jsou ujdoucí. Pokud nemáte nikdo lepší program, stačí na to bohatě ACDSee, verze 3 a výše.

(Hanissov: promiň, že jsem si dovolil editovat i tvé foto)
Maugli: nějak ti ta kačena padá na záď, ne? Jo, jo, uhlídat svislice je občas problém (1/3 fotek vraždím z tohoto důvodu)...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1678
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 20:19:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na ty reklamy na T6 bych se taky zeptal. Reklamy se na T6 dávají snad jen v Brně a na Slovensku (tedy Bratislava a Košice). V Praze a v Ostravě se reklamy na T6A5 nedávají, takže by mě to též zajímalo.
Hanissov: Já a pivko? Blbá kombinace. Jinak pěkná fotka z Intersparu.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1679
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 20:21:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Já vím, že to jde, ale nikdy se mi s tím nechce hrát.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 778
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 20:28:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

U T6 je problém s nalepením maloplošných samolepek, protože na bočnicích jsou sací otvory pro chlazení trakčních motorů, i když část levé bočnice by se použít dala, ale asi to není považováno za příliš atraktivní.
Celovozové reklamy na T6 sice nejsou, ale byly. Několik dvojčat T6 dokonce přišlo z ČKD s podkladovým nátěrem pro reklamu.
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 20:35:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: No právě, mně se s tím taky nechce moc hrát, ale jinač v poho.
Ostravák: Mě to taky zajímá, možná je šetří, kdo ví, ale proč třeba nešetřili od reklam kdysi nové Astry...? Aha, promiň, tak třebas jen někde sednout na čajík Dík.
Šalina FOREVER!!
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 20:39:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak už to víme Ostraváku Díky Borisi!!
Šalina FOREVER!!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1680
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 20:49:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hanissov: Na čajík ne. To raději na Sprite.
Boris: Aha. A proč už se celoplošné reklamy na T6A5 nedávají?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 20:52:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta nehoda Astry se sanitkou se stala 21.června 2002 v 8:14
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 10-2002
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 20:53:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák ja jsem také z Dubiny, také se divím že nedavají reklamy na T6 že by jim šetřily tu modrobilou barvu a na pivo jdu zítra
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1681
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 20:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dodo: Takže jak to tak vidím upravujeme poměr Jih/Poruba. Porubáků nebo exporubáků je tady opravdu hodně.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Petulienka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:10:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ostravak: On mi tu pohlednici koupi da mi ji, ale pak si to jaksi rozmysli a zatim vsechny skoncili u nej Mimochodem mel bys mu upresnit, kde bydlis vzdycky kdyz jdeme okolo resi podle nejake fotky, kterou jsi fotil z okna, ktery tak barak by to mohl byt. A taky jsem z Dubiny ikdyz velkym prinosem asi nebudu.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 397
Registrován: 11-2004
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:12:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska v 996 tuhla krev měl jsem chuť někoho nakopat jen nevim koho, seděl jsem přímo naproti jednomu tomu progressovemu fukaru který má dávat teplo a nehřál ani nefoukal. Doufám že to byla porucha techniky protože kdyby za to mohl řidič tak je to na vraždu.

Vy se tam na tom jihu snad množíte ne?
Dneska jsem zaznamenal že 758 se barevně už velice blíží 749.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 10-2002
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:16:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák to maš pravdu sever a jih na večné časy, také se pustím do fotografovaní at mám nějaké fotky do sbírky
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1682
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:17:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petulienka a Mayg: Aloise Gavlase 40/18. Doufám, že to tu nečte nějaká teroristická organizace. Bojím se, že by mi v kuchyni skončil nějaký Boeing 737.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 10-2002
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:21:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák take bydliš na Dubině tak to bydlime na proti sobě
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1683
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:22:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dodo: A když už jsme u toho, kde bydlíš ty?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 19403
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:22:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aloise Gavlase 40/18.

Píši si...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1684
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:24:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin Zlivský: Budeš hledat?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 10-2002
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:27:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák na Jaromíra Matuška na proti školy dřive tam byla školka
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 19404
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:27:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Anton s tarasnicí připraven

Ale do Ostravy se chystám v blízké době opět, Stodolní mě vskutku zaujala :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 465
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:29:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: pokud to není poslední patro, tak třeba dlažební kostka, ne? Každý matroš na vlastní obydlí se hodí, jen přes to okno v zimě trochu pak táhne To je blíže ke kolejím nebo ZŠ? Když jsme tam v létě měřili (a že letos léto stálo zato-úpal 1-2x týdně), tak mě málem (obdobně "techniku") trefila tesco taška se smetím.. Cca 4 patro. Takové lidi kuchat. Ne nadarmo se těm končinám říká "Údolí dutých hlav".
Zpět k dnešku: na d-2 se vyskytovalo dost kačen, včetně nereko, takže doufám, že jsem nebyl jediný, kdo mrznul pro foto archiv dalším generacím

Ad. jízda bednou nach Kyjovitz: ptal jsem se včera, ptám se znova: ta pohlednice za 3Kč=jízdenka Vřesinská-Zátiší? viz. včerejší příspěvek... díky.
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1685
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:29:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dodo: Tak to si opravdu vidíme z bytu do bytu, ale možná nám tam vadí barák Václava Košaře 1.

Martin Zlivský: Mě moc Stodolní nezaujala, ale já ti to neberu.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1686
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:34:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: 5. patro. Já to mám úplně super. Na jednu stranu vidím skvěle na koleje a na druhou přímo do oken mé třídní profesorky. Jak ta krásně věší prádlo. Moc hezký zážitek jsi tu neměl, ale zase taková hrůza to není. Je to hlavně o těch lidech. Obyvatelé tmavší pleti tu už naštěstí nejsou, takže je to vcelku v poho. Docela mě třeba štve, když kdysi byl otisknut v Moravskoslezském deníku článek, ve kterém byly o Dubině samé bláboly. Někde to mám okopírované a tehdy jsem byl docela nas...ý.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 11-2004
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:38:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Norton: taky jsem to tak pochopil s tím jízdným. Což mě vede k otázce jaké pohledy se budou prodávat, takový ten standardní okruh mám ale třeba jak byla minule ve zpravodaji fotka žehličky na 17. listopadu před X lety tak ta by se mi líbila jen si nepamatuju že bych ji viděl někde prodávat (stejně tak jako T2R do Kyjovic ve spojení PX)
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 10-2002
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:39:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák tak to asi vadi ten barák na Košaře, nemám také rad seprejery jak vlezu do posprejováne tramvaje tak sem alergický na sprejery
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1687
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:41:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Já mám skoro všechny pohlednice. Kupoval jsem si i ty sady. A T2R do Kyjovic byla úplně na těch starých pohlednicích. Těch mám jen pár. Předpokládám, že jako jízdenka bude platit nějaká pohlednice z té nové série.

Pro všechny: Budou nějaké nové pohlednice?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 91
Registrován: 10-2002
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:45:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák také se pojedu podivát na Vřesinskou na ty historické tramvaje co budou 18.2
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1688
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:46:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dodo: Předpokládám, že tam budou asi všichni.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 10-2002
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák toje asi 3 barak od Alberta nebo vtom zlomu
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1689
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:58:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dodo: 3. barák od Alberta.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 466
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 21:59:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když se zadaří, tak spojím příjemné s užitečným. Podívám se na "bedny", poznám konečně ostatní a děcka z oddílu vytáhnu za město, ať si pacholci užijí sněhu, když jim nestačil víkend na sněžnicích

PS: 3Kč, tož to bude konkurence pro běžnou dopravu, ne?
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 399
Registrován: 11-2004
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 22:02:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Norton: No jasně proto budou nasazeny dva vlečné vozy :-) (děcka s oddílu???? to potom napiš kdy pojedeš ať si najdu nějaký míň přecpaný spoj :-) )
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1690
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 22:02:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Konkurence to určitě bude. Takže abychom zase nemuseli hrát hru who is who, tak bychom si mohli dát nějaké časové rozmezí kdy a kde se všichni potkáme a bude vyřešeno.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 411
Registrován: 5-2004
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 22:09:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Reklamy na T6 :
Vzpomínám si, že jedna souprava T6 měla celkem dlouho reklamu na tuším Moravskoslezské divadlo a další souprava měla po určitou dobu reklamu na SME.
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 467
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 22:10:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mě poznáte jednoduše, pokud mi to doma nezatrhnou a pokud se děcka nezruší v Hodošu (a budou tam). Viz. http://radegast.wz.cz (ještě, že se brzy stěhuju, jinak budu prvý, kdo fásne cihlu do okna)...
Zajonczovi se tímto omlouvám za pajcnutí sněžení...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1691
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 22:16:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Mě se tam v těch fotkách nechce hledat. A ještě tak večer. Pěkně svoji fotku zmenši a dej ji sem.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 10-2002
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 22:18:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takt mám zřizenou sekci tramvaje na kluby.quick.cz sice nebyla delší dobu aktualizovana
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 468
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 22:19:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejde o fotku, ale o bandu, co můžete čekat Mno, žeby to už zase byl soukromý chat? Ach jo, budou nás mít všichni rádi...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1692
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 22:22:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Myslím, že tady chatujeme všichni, takže by to mělo být v pohodě. A ta banda. To potěš. Musíš napsat, kterým spojem pojedete. Já raději pojedu až tím dalším. Jinak předpokládám, že všechny fotky jsi fotil ty, že?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 10-2002
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 22:29:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák mam zřizenou sekci na stránce kluby.quick.cz jestli budeš chtít se tam teké podivej sice nebyla delší dobu aktualizovaná, také všeci kdo se zajímate o tramvaje
Studující v OV
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.64.66
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 22:33:52   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak je to s tou jízdou 18.2.,nastoupím,koupím si pohled a jedu do Zatisi a na zpáteční cestě si koupím další pohled jako jízdenku? Jinak vám tu všem fandím, jako snad budoucího pedagoga mne těší, že jsou lidi zajímající se o věci veřejné a o dopravu i v mládí.
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 6-2005
Odesláno Pondělí, 06. února 2006 - 22:49:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ach, tu je zase fotek. K čemu? Chtělo by to nějakou vlastní fotogalerii... "jééé, já jsem dnéska fótnul tramvájků, tak se musím pochlubit." Uff uff....
Dodo: objasni mi tvůj příspěvek, Jakube(?) proč nejedou kamery zrovna v 7:17? Já teda nevím, jak ty, ale v tuhle dobu já cestuji MHD, takže tohle je čas, kdy se prostě ujistit nemůžu, a neřvi těmi hnusnými smajlíky, já za to prostě nemůžu! Například teď nejede FTP wz.ct vůůbec! Asi se na to vysrali a dali si padla
www.OSTRAVA.unas.cz
>>> špehujte Ostravu online!
Alfi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 07. února 2006 - 07:33:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teda já taky jdu toho 18.2. na tu jízdu - a jsem rád že můžu jet i jiným spojem než 17 bo Jestli tam fakt bude tolik Dubiňáků...
Alfi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 07. února 2006 - 07:35:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tím nechcu říct že proti nim něco mám
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1694
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 07. února 2006 - 07:51:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alfi: No ještě že tak.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 499
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 07. února 2006 - 07:58:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ostravák, Dodo a Norton: Objednejte si vlastní tramvaj.... jako řidiče si nechte pozvat Jenkiho či Hakiho...

(Příspěvek editován uživatelem gakon únor 07, 2006)
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 779
Registrován: 6-2002
Odesláno Úterý, 07. února 2006 - 08:31:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není to tak drahé. Vychází to tuším asi na 28 Kč za kilometr (včetně DPH).
Jednou už jsem si tramvaj pro sebe objednal.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 976
Registrován: 6-2002
Odesláno Úterý, 07. února 2006 - 10:43:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mno, jak tak vidím ten sníh venku, začínám vzpomínat na 30. prosince... Jak začalo sypat a tramvaje přestávaly jezdit jedna za druhou...
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 469
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 07. února 2006 - 11:17:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem zvědav, kdy vyjedou čerti, pokud tedy ještě nejsou v ulicích. Vytahujte saně, nakrmte sněžné psy a hurá nahrazovat MHD (hlavně kloubové Karosy)
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1695
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 07. února 2006 - 14:01:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Saně snad někde mám, ale sněžněho psa mám jen jednoho a ještě k tomu je to kokršpaněl. Zabírám si linku 10.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 412
Registrován: 5-2004
Odesláno Úterý, 07. února 2006 - 14:12:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zatím to venku vypadá, že se situace z 30.12. opakovat nebude. Tramvaje sice jezdí občas nahodile a někdy se nakumulují tři, čtyři soupravy (sóla) za sebou, ale doprava je v rámci možností pravidelná. Řidičům vůbec nezávidím, moc na točnách neodpočinou (třeba na Hlavním nádraží se prakticky vůbec nestaví a jede se hned další kolo), o neustálém čištění výhybek škoda mluvit.

Nevíte jak dlouho má 779 nové BUSE ? 758 úspěšně dohání 749. Vypadá jako had, kterému na zimní kůži zůstaly kusy letního sestřihu.


Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 1-2006
Odesláno Úterý, 07. února 2006 - 14:35:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi před cca 30 minutama kiksla na d-10 souprava 742+743 někde na Dubině, chudák tabulovka Táhla ji ,,Kačena,, z J. Kotase směr Poliklinika atd...
Šalina FOREVER!!
Xx
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.108.195.158
Odesláno Úterý, 07. února 2006 - 14:59:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šla 1513 na rekonstrukci, nebo stojí bez toho jednoho článku? A jak to vypadá s 1515, bude jezdit ještě ve své "staré" verzi?
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 10-2002
Odesláno Úterý, 07. února 2006 - 15:11:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kikslou tramvaj ev.č.743+742 už do vozovny Křiva odtahovala Kt8d5rn viděl sem ji u Čez Arény ev. čislo nevím a u Venuše sem viděl prohrnovat cestu naklaďák z DPO

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace