K-report
 

Archive through 03.duben 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archive through 03.duben 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2251
Registrován: 5-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 14:30:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem si hrál s GeBUSE, nakonec to šlo. Takže z toho vylezlo toto:

minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 12-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 14:34:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravak:

přesně takhle to bude vypadat, jen nevím zda je číslo nahoře nebo dole, to už si nepamatuju.
www.helax.cz dance music radio
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2252
Registrován: 5-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 14:37:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: Mám takový problém. Nevím, jestli taky cíle vytváříte v GeBUSE, ale nějak nevím jak zadat 4číselný cíl. Pokud bys věděl jak to fakčí, tam bych ti byl hodně vděčný, kdybys mi to třeba napsal na mail. Díky moc.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 12-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 14:41:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já přímo s buse nedělám,ale kolega v kanclu jo, můžu ti to zjistit. 4 číselný cíl myslíš číslo linky? Otázka jestli to tam vůbec jde. Číselník linek je jen do 999.
www.helax.cz dance music radio
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2253
Registrován: 5-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 14:43:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: Ne. Myslel jsem čísla cílů, třeba dejme tomu cíli Proskovice přes Nová ocelárna je přiřazeno nějaké 4ciferné číslo cíle a mě tam jde strčit je 3ciferné.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 12-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 14:48:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák:

ahá, dobře tohle zjistím, to není problém. Ale mám takový dojem že oni tam cpou taky jen 3 ciferné číslo, ale to bych fakt kecal. Stejně není žádná zastávka která má číslo nad 1000, končí to někde u pětistovky nebo šestistovky.
www.helax.cz dance music radio
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2254
Registrován: 5-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 14:51:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: Jo já vím. 4 ciferné cíle podle mě existují. Jsou to ty, na kterých je na přením BUSE napsáno konečná a pod tím přes něco. Třeba Hlučín aut. stan. přes J. Trnky atd. Jinak ostatní zastávky jsou pouze 3ciferné.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 12-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 15:03:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: tak to opravdu nevím,ale je to možné, tohle budou vědět větší odborníci než jsem já. Haki je v tomto směru jednička, polovinu věcí vymyslel a bez něj by to nefungovalo.
www.helax.cz dance music radio
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2255
Registrován: 5-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 15:06:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: Když tak se mi prosím zeptej toho svého kolegy. Docela by mě to i zajímalo. Díky: Jinak si budu muset asi počkat na Hakiho. Vím, že do Mypolu se zadávají čtyřmístná čísla cíle, ale jak je to s BUSE fakt nevím.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 483
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 15:46:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ostravák: tyto cíle, které máš na mysli mají jiné označení: např. pokud se zadá číslo "0012" jako kód cíle svítí "Mírové náměstí", pokud zadáš kód "2012" svítí "Mírové náměstí přes Novou ocelárnu". Prostě každý nápis má svůj kód.
"5012" - "Mírové náměstí náhradní doprava za tramvaje"
"6012" - "Mírové náměstí náhradní doprava za trolejbusy"
Každá zastávka je takto zdvojená až ztrojená. Toto je z čísly. Pokud zadáte linku "1" - zobrazí se "1". Pokud zadáte "201" - zobrazí se "C1". Pokud zadáte "501" - zobrazí se "Z1". Pokud zadáte "701" - zobrazí se "1 výluka" .... atd.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 16:05:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslím, že to tady ještě nepadlo, ale dnes jsem viděl novou CVR na 802 a je tam Hornbach.
Dejvy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 16:39:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je nová CVR??? Mám pocit, že už hodně dlouho.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 10-2002
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 16:50:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina na 811 je reklama Hornbach
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 16:59:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Dodo: Vím, že je na 811, ale já dnes viděl na d-8 jezdit 802 a ona měla taky reklamu na Hornbach. Vstával jsem dnes sice ve tři hodiny, jel jsem do Pardubic, tam jsem se pilně čtyři hodiny učil a pak jsem absolvoval tříhodinovou cestu zpět, ale 802 určitě měla v 15:30 na zastávce Svinov mosty na sobě CVR na Hornbach. Třeba jde (šla) 811 na prohlídku, stejně jako např. 1004+1000, kde se reklama na Benneton přemístila na jinou soupravu.
Radim_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 17:08:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad nová madla: se svými 200 cm výšky jsem , bo se nevejdu pod podélná madla a tak mi ani tyto nemůžou vadit. (V Bulvě 1311 se nevejdu ani pod strop - to už mi vadí.) Tělo se už naučilo se madlům vyhýbat a když se náhodou praštím (stane se tak jedou za 2 roky), tak to neřeším.
Ale zajisté chápu, že lidem s výškou 169 až 195 cm ty madla vadí.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 10-2002
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 17:11:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Semolina pravě tento týden sem viděl 811 s reklamou Hornbach (nebo žeby byly 2 Reklamy Hornbach)
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 17:24:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Radim_j: Co takhle udělat v zadní části vozu "Sekci pro vysoké", která by byla bez střechy.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 10-2002
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 17:34:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina také chapu v míste větracího okna nebo tak kde nejsou madla
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 238
Registrován: 10-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 17:38:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Měl bych zájem o GeBuse. Myslíš, že by se s tím dalo něco dělat?
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 12-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 19:21:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

potvrzuji že 802 je Hornbach, fialové boky a oranžová střecha, vepředu mezi světlomety velký nápis HORNBACH.
www.helax.cz dance music radio
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1095
Registrován: 6-2002
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 19:58:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, nevíte, co dnes dělala souprava 1009-1005 na d-2? Patří už pod Křivou, nebo jezdí Poruba?

3801 na t-102 v podvečer.
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 1-2006
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 20:05:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak, Hornbach byl dnes přistižen


Stav 802 na d-8 před cca 2 týdny...


...a po dvou týdnech na d-4


A ještě jedno foto ze dneška - 1255 na d-8
Šalina FOREVER!!
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 1-2006
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 20:10:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinač, se přidám, ty madla jsou opravdu na... na dvě věci! Špatně umístěné a taky se svými 191cm, no, stejně jednou někdo udělá čistku a zničí to... můj názor
Šalina FOREVER!!
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 12-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 20:17:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pako, tak to už asi patří pod křivou, d-2 SO+NE je celá jejich.
www.helax.cz dance music radio
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 12-2004
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 21:01:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: připadá mi, že nato, že jste zaměstnán v DPO, jste docela výřečný jako "zdroj informací"... Jsem zvědav, kdy to bude komu zatrhnuto

802: potvrzuji, je tam CVR H-bach. Je to snad ještě šerednější, než ta původní... A odpoledne byla na d-8? Ráno jsem ji viděl na d-4. Přejezdy?

A kdopak to dnes fotil u zast. Daliborova v cca 15:15 v modré mikině a hnědém háru? Mezi jinými i jedno Trio na d-8.
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Dejvy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 21:11:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tipoval bych to na tu fotku Hanissova o fous výše.
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 872
Registrován: 6-2002
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 22:12:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1009+1005 je už zatraceně dlouho na Křivé. To zas někdo objevil Ameriku!
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 173
Registrován: 5-2004
Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 22:22:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý večer,

mně se teda ten Hornbach na 802 líbí víc než na 811, ale to je věc vkusu.

A kdo to ráno kolem 8:45 fotil na trojúhelníku Kotase Astru (číslo nevím, ale je to reklama s červeným podkladem)?

(a mimochodem taky už jsem praštěný plastovou chňapkou)

(Příspěvek editován uživatelem tommas duben 01, 2006)
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 274
Registrován: 10-2002
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 00:05:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Tommas také sem se pořádně praštil v autobuse 40 o chnapku z plastu
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1096
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 09:50:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré dopoledne,

ad Boris: To není o objevování Ameriky. Spíše o tom, že chybí "veřejný" seznam převodů Poruba->Křivá... Vozy kolem 1015 jsou jasné, ale 1009-1005 z této řady vyčnívají... A na některých fandovských stránkách (např. http://lokalky.wz.cz/park.htm) jsou oba vozy ještě pod BtbHf Poruba...

Zase, jen ten, kdo se nezeptá, se nic nedozví...
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 275
Registrován: 10-2002
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 10:17:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako pod Křivou také jezdí 1001+997 včera sem se všimnul
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 10:33:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Souprava 1009+1005 se vypravuje z Křivé někdy od podzimu minulého roku. Moc pohromadě ale nebyly vidět, protože se tuším v prosinci scukla na Dubině s jinou soupravou.
T3G 1001+997 je na Křivé nováčkem, premiéru měla někdy v první polovině března.

(Příspěvek editován uživatelem Martins duben 02, 2006)
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2256
Registrován: 5-2005
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 10:37:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: Ano to chápu. Nějak takhle jsem to myslel. Mě šlo jen o to, že mi nejdou do Gebuse nacpat 4ciferná čísla cílů. Nevíš tedy jak to vypadá s těmi historickými tramvajemi?
Hanissov: Díky za foto. Dokonce jsi ji vyfotil úplně na tom samém místě.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 10-2005
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 11:20:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Šlo by teda GeBuse nějak poslat prosím?
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2257
Registrován: 5-2005
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 11:29:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Busman: Už jsem si ho poslal na mail pod nickem.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 10-2005
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 11:34:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Díky moc, nedíval jsem se na mail
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 873
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 12:12:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A příští týden půjde na Křivou další TV8. Kdo si počká, ten se dočká, takže žádné další informace.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2259
Registrován: 5-2005
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 12:37:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: Teď jsem vymýšlel jak se dostat na Náměstí Republiky ze zastávky Antonína Poledníka, aby mi neujela 104ka. Toto spojení je bez toho, aby člověk čekal 20 minut nemožné. t-104 odjíždí z Nám. Rep. 18, 38, 58. d-1 přijíždí na N.R. 17, 37, 57. d-12 v 19, 39, 59 a d-14 v 15, 35, 55. Z toho plyne, že člověk může 104 stihnou jen tehdy, když jede d-14 a to ještě s odřenýma ušima. Zkoušel jsem proto i spojení pomocí d-11 a d-17. A ejhle d-11 ujíždí na vodárně d-17 o 2 minuty. Haki no toto?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 2-2006
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 15:49:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když jsme tak u těch změn vozoven, kdepak bude mít svůj domov trojwana? Křivá nebo Poruba?
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 874
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 16:18:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Logicky se dá předpokládat Křivá, protože tam se to dá aspoň zvedat na zvedákách.
Poruba nikdy na dlouhé vozy zařízená nebyla a i obyčejný kloubák znamená problém, když se musí vyvazovat podvozky.
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 2-2006
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 17:53:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nějaké fotky ze včerejška, tuším že 1315 na D-3, Nádraží Vítkovice.
První...
Druhý...
Á tøetí pohled.

Foceno mobilem, tudíž lépe už to nešlo a sloupy položit nešlo...
A já si hulákám hula hej....
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 2-2006
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 18:12:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě mi vrtá hlavou jedna otázka.. Nevím proč, ale čím dál tím víc mně uvnitř rozvrtává duch nostalgie. Včera i dneska jsme se s přítelkyní procházeli bývalou tramvajovou tratí v Hrabové - od Šídlovce až dozadu na Ščučí a když jsem viděl ty ostrůvky, vyřazenou čekárnu Na Ščučím.... Probleskla mi hlavou jedna opravdu neskromná myšlenka. Vím,že v Ostravě existuje Kroužek přátel MHD Ostrava, a kdyby se v rámci tohoto kroužku uspořádala nějaká sbírka a zažádalo se o nějaké příspěvky EU či magistrátu Ostravy, mohlo by teoreticky dojít k rozšíření stávající cyklostezky o jednu kolej pro vozbu historické tramvajky?? Já jako laik se v tomto nijak nevyznám, ale taková ta obecně známá fakta, že by tato "atrakce" mohla od jara do podzimu Hrabové přinášet hezké penízky, a přilákala sem ještě víc lidí než doposud se mně osobně ani mé přítelkyni nezdála jako nejhorší. Moje vize by byla taková, že kolej by vedla od zastávky Benzina cyklostezkou směr Šídlovec až na Ščučí po levém okraji s rozšířením náspu. Nějaká provozuschopná tramvaj by pak mohla jezdit v intervalu 1 hodiny z Benziny na Ščučí a zpět. Ovšem kdyby se i tato myšlenka dále rozvíjela, bylo by potřeba opět zprovoznit bývalou měnírnu (dnešní moštárnu) a samozřejmě finančně zajistit výstavbu svršku, trolejových stožárů a ostatních... Finančně náročné, ale ta představa ve mně budí takový zvláštní, hřejivý pocit. Kdyby náhodou někdo z vás měl čas to se mnou probrat e-mailem, a vyčíst všechna pro a proti, byl bych rád, abych tuto akci provedl alespoň virtuálně v rámci MSTS. Díky moc.
A já si hulákám hula hej....
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 875
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 19:28:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bylo by to určutě pěkné, ale uvažujme střízlivě. Postavení trati s nutným vybavením by bylo dost nákladné. Spojit trať se stávajícím systémem je zcela nemožné (Místecká), takže veškerá údržba vozidel by se musela uskutečňovat za nákladného nakládání a převážení vozidel tam a z5 po silnici. Navíc náklady na provoz by obec ani tržby dohromady nepokryly. Prostě nemožné...

Jen tak mimochodem, co kdyby se zažádal Magistrát města Ostravy, aby poskytl nějaké peníze na dopravu tam, kde už dávno funguje, ale aby pomalu neupadala, tak jak to všichni sledujeme?! Když už jsou prachy na medvědinec, který až zas tak moc obyvatelé Ostravy při svých každodenních cestách do práce nepotřebují...
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 12-2005
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 19:46:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: já myslím že jsem nic tajného nezveřejnil, pouze jsem sdělil můj názor na nevhodné umístění madel, a dále prozradil nějaké úpravy na buse, které už jdou stejně do světa. Nikdy bych nešel proti strategii DPO, je to můj chlebodárce a já se k němu takto míním i chovat.
www.helax.cz dance music radio
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 12-2005
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 19:51:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevíte náhodou někdo něco o tom že v minulosti v Komenského sadech jezdil úzkorozchodný vláček? Myslím že obnova něčeho podobného by nebyla až tak složitá, vyřazených kolejnic a vozů z OKD je jistě více než dost a jako atrakce úplně postačující.Co vy na to pánové?
www.helax.cz dance music radio
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 689
Registrován: 12-2004
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 20:52:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vláček jezdil, můj otec na to rád vzpomíná, jak tam jako děcka na těch haldách blbli (a jak mu jeden průvodčí na Výstavišti v bedně rozbil ústo, když si jako dítě pískl v tramvaji na píšťalku a ona průvodčímu začala odjíždět )...

Denny: šlo mi jen o to, že prakticky ze dne na den se tu "zjevíte" a zasypete nás tu informacema docela zajímavého rázu. Spíše mi přišlo, že "strategií" DPO je, že co není echt veřejné info, je automaticky tajné... Tož tak, jinak jsem rád, za každé poodtažení opony na tomto jevišti
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 12-2005
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 20:57:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton:přiznám se, vás všechny čtu už poměrně dlouho,ale neměl jsem nutkání do toho zasáhnout. Myslím že je zde dost jiných odborníků, kteří vás udržují v obraze. Přesto si myslím že i já občas ten správný špek dokážu nahodit :-)
www.helax.cz dance music radio
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 6-2005
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 21:49:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hornbach byl na 811? A teĎ už není a je zato na 802?
Jen tak by mě to zajímalo, neboŤ ten současný billboard ve Svinově mám tak trochu na svědomí já, protože jim vůbec nevadilo, že to večer nesvítilo a mě jo! A už jim to tam zase nesvítí!

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1097
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 22:03:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Osobně bych se také přimlouval za vláček v Komenského sadech než za trať v Hrabové. V Hrabové by se mi to samozřejmě líbilo, ale souhlasím s Borisem, technicky a finančně dnes skoro nemožné...

Nicméně, pokud se dodrží rámec rekonstrukce výstaviště a oblasti kolem Slezskoostravského hradu, pak jakýsi plán na vyhlídkový vláček tam byl. Takže možná spíše tímto směrem... Klidne si dokážu představit, že by jedna z konečných byla u lávky přes Ostravici, vláček by jel pod Frýdeckou kolem hradu a pak by se točil někam kolem nového MiniUni až k tomu místu, kde bylo plánováno ruské kolo... Rozchod doufám 1000 mm, ne nic užšího... Nebo by se postavila trať pro historickou linku až od muzea tramvají, tam ale spíše 1435 mm, resp. splítka 1000/1435 mm, pokud by to drážní úřad povolil, když od roku 1970 je zákaz stavět nové tratě jednokolejné. Třeba by se však tato stavba dala pokrýt výjimkou...

Tu 1001-997 jsem dnes dopoledne viděl na d-2. Inu, migrace TV8 do BtbHf Křivá započala...:-)))

3wana a vozovna... Mno, pak je ale otázka, zda by nemělo význam dořešit problém zvedáků i v Porubě, protože koncentrace kloubových velkokapacitních nízkopodlažních kloubových vozů v jediné vozovně by znamenala, že by se obě vozovny musely začít více dělit o linky. Čili že např. prestižní d-8 by při 10 kursech zajišťovala 5x Křivá (3wana či KT8), 5x Poruba (2x wana), stejně jako Poruba by na oplátku musela pokrýt část d-2 (2xT3 či 2xT6). Kdyby se 3wany daly do Poruby, pak si d-8 vykryje sama, stejně jako garantované NP na d-7 a d-17, kam by se nemusely tahat kačeny více méně jalovými nájezdy...
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 476
Registrován: 11-2004
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 22:16:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pako: Proč proboha rozchod 1000 když na Ostravě v tomto rozchodu jezili tak maximálně kočárky s dětmi. Pěkně sem dát 760 a z Brna dovést zpátky odvlečené úzké exponáty.
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1098
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 22:25:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pravda, 760 mm byla Slezská Ostrava a spol. Šla by technicky vyřešit kolejová splíta 1435/760 mm?
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 11-2004
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 22:30:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pako: pokud se nemýlím tak taková spítka byla na mostě va Výstavišti přes Ostravici, ale opravdu si nejsem jist. Ale i tak proč by nemohla? Dokonce by mohla být 3 i 4 kolejná.
Ale přiznej se ty chceš 1000 aby jsi mohl jezdit ve žlábkách kočárkem vid :-)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2284
Registrován: 5-2005
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 22:32:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Splitka byla pokud se nemýlím na obou mostech. Přes Ostravici i Lučinu.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
kpt.Hejl
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.196.213.131
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 23:54:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové číst vaše nápady ve mě vyvolává blahé pocity....Víte něco vice o muzeu tramvají na Černé Louce?Kdyby snad k tomu došlo,tak okamžitě všechno z Brna zpět!
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 484
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 03. dubna 2006 - 00:18:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Osravák:
Při sestavování JŘ se předpokládá, že z Dubiny po Hrabůvce může jet čímkoliv. 1 a 14 jsou proloženy na 1/2. Pokud jedu do centra 90% lidí jede 1 a ničím jiným. Proto skoro stejný příjezd na NR tolik nebolí. Linka 12 má předepsané návaznosti se 7 a 17, takže tam na výběr taky moc není. To bylo hodně moc stručně řečeno.
A k tvému druhému dotazu "Jak to vypadá s těmi historickými tramvajemi?" No, asi sem mimo, ale nevím co máš na mysli. Nevybavuji si, co by se s němi mělo dít.
Odkud jsi vzal program GeBUSE? Je někde ke stažení? Já ho nemám, ale kolega co s ním pracuje, má 4-místní čísla cílů. Asi máš starou verzi.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2285
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 03. dubna 2006 - 07:16:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: Díky. Já vím, že je složité vytvářet JŘ, ale čekat na t-104 na Náměstí Republiky pokaždé kolem 20 minut taky není nic extra. Těmi historickými tramvajemi jsem myslel jarní víkend s historickými tramvajemi. Zajímalo mě jestli se náhodou nezměnil termín jízd kvůli výluce. GeBUSE jsem od někoho dostal mailem, myslím, že od Antoho z Brna, ale problém je právě v tom, že jsou tam jen 3ciferná čísla cílů namísto 4ciferných a ještě k tomu to hází jakési chyby. Asi je to stará verze.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1099
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 03. dubna 2006 - 12:57:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co takhle dojet až na Stodolní a poklidnou procházkou dojít k Baníku (Českobratrská)? Zde vyčkat nejbližšího spoje t-104...?
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 2-2006
Odesláno Pondělí, 03. dubna 2006 - 18:53:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Máme novou dvojici dnes kroužící na d-1 981+980.
Berry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 12-2003
Odesláno Pondělí, 03. dubna 2006 - 21:12:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Boris (873) > máš na mysli 993 nebo jich bude více ?
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 876
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 03. dubna 2006 - 21:48:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měl jsem na mysli 993, ale pokud jsem správně pochopil princip wanizace, budou postupně další.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace