K-report
 

Archiv do 28.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Karosa LC936/956, Karosa Axer a Evadys » Staré archivy » Archiv do 28.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2133
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 18:48:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten Studeneho vuz 1M3 3417 byl puvodne FMA 71-13 (viz certifikat na boku vozu):

 
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1019
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 19:07:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

proč vlastně podniky prodávaj vozy LC936?ja snima mám jenom dobrý zkušenosti a
poslední dobou těchto vozu nějak ubejvá ruzně se přemisťují přitom starších vozů 700 je všude na náhrdu dost ne?příjde mě to jako škoda se LC936 zbavovat..
mám ještě prosbu pokuď někdo má fotky 936 z čsad plzeň prosím pošlete mě je na e mail nebo dejte sem do diskuze.d ě k u j u!

(Příspěvek byl editován uživatelem 6120.)
AV 15-30
Driver
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 7-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 19:22:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martbus: v odkazu je KIS 34-59, každopádně díky za info. Právěže KIS 34-23 už prodali ale nevím komu.
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 732
Registrován: 11-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 19:53:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V brožurce Inzertbusu byly:
ČSAD Frýdek - Místek: 1x LC936, 1x LC936XE a 1x LC956
ČSAD Havířov: 1x LC936XE a 2x LC956
ČSAD Karviná: 2x LC936XE a 1x LC956

6120: Co jsem tak pochopil z diskuze autobusy ve Slezsku, tak to bylo tím, že se měla ČSAD prodat Connexu (proto nově zelený dolní pruh).Connex chtěl ČSAD ale bez zájezdové dopravy (vozů) a proto je prodali, avšak ČSAD se zatím do Connexu moc nechce.
Osobně mi to přijde taky líto, jsou to skvělé autobusy a mají nádherné nátěry, ale co se nadělá, teď jsou roztroušeny po republice.

Jinak to tedy zatím máme:
LC936: Studený (ex ČSAD F-M)
LC936XE: nějaký soukromník (ex ČSAD F-M)
LC956: KAD (ex ČSAD F-M); Probo Trans (ex ČSAD F-M)
zbytek kdoví ať poví
Ještě co vím tak Hav. i Karv. zbyl 1x Axer (ČH možná 2?)
A k závěru: fotky LC936/956/Axerů dávejte stále sem
Fotky dálkových Karos řady 900(nebo busů na Florenci), prosím pošlete - Děkuju
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2315
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 20:01:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Martbus: Co jsem tak pochopil z diskuze autobusy ve Slezsku, tak to bylo tím, že se měla ČSAD prodat Connexu (proto nově zelený dolní pruh).Connex chtěl ČSAD ale bez zájezdové dopravy (vozů) a proto je prodali, avšak ČSAD se zatím do Connexu moc nechce. - tak ještě jednou, snad se to tady nebude už opakovat: nebylo to kvůli Connexu. Byla to racionalizace zájezdové dopravy - prostě méně a s větší kvalitou a efektivitou.
Driver
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 7-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 20:11:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Magic: ještě v tom něco plave... Je fakt, že s nimi Connex jednal ale zatím nedojednal a o zájezdovku taky moc nestál.
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1768
Registrován: 2-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 20:51:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bývalá předváděčka Tezasu:
 
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 20:54:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jedna LC936 ex ČSAD FM jezdí v původním nátěru u firmy OTASS Liberec, návoz zaměstnanců z Liberce do Škoda Auto Mladá Boleslav
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1521
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 10:18:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares, Tootti: Díky. Napadlo mě, podle těch reklamních nápisů, že ho asi Karosa měla na předvádění.

Slayer: Jo, jo, v Lounech se dá vidět. Podle cedule za oknem jezdil linku Ústí - Louny.

Ares: ČSAD SM tam v daný čas nebyl, jen asi osm Mercedesů Zdar, jeden Renault FR1 od Polcara, taky jezdící pro Zdar a nejméně pět vozů DPÚK, SORky a jedna LC 735. Nebyl jsem tam dlouho, jen asi 15 minut dopoledne.
www.fotodoprava.com
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2139
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 18:22:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martbus: Jeste 936 u Auta-Busy Studeny Velka Bystrice u OL.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Rhomosapienc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 2-2007
Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 16:20:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zdarec mám otázku.Když už ted karosa nebude vyrábět standartní karosy řady 900 ale bude vyrábět jenom arway a crosvay tak co bude ted karosa vyrábět za městský vysoko podlažní autobus.Upraví snad arway či crosway na troljdveřové provedení???
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2176
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 18:44:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslim, ze nama cenu delat na MHD nenizkoplazni autobus, stejne by o to nikdo nemel zajem.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 8-2006
Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 11:50:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Rhomosapienc: V tom je ten fígl Iveco ČR/Irisbus. Tady se nebudou dělat městský autobusy. Co jsem zaslechl tak Crossway, Arway a dost. Třeba Citelisy se dělají ve Francii a u nás už se jen kompletujou a "ladí" dle přání zákazníka.
Tootti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 15:22:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pre milovnikov dialkovych karos+ jeden slovbus-volvo
 
 
 
 
 
 
 
 
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 514
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 20:13:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska jsem si vzal Axera na focení vnitřku tak se s vámi podělím o výsledek ...
Pro upřesnění se jedná o autobus ČSAD Liberec 2L1 7864
 
 
 
 
 
 
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 515
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 20:19:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a pak ještě naši Karosu LC 936 LIA 97-81
 
 
 
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 836
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 20:24:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Repelend: moc hezké fotky
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 754
Registrován: 11-2005


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 20:31:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Repelend: Velmi nádherné!!!
Kam je vypravujete nejčastěji?
Fotky dálkových Karos řady 900(nebo busů na Florenci), prosím pošlete - Děkuju
Gtlukáš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 20:34:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

SUPR CHVÁLÍM ZA NÁDHERNÝ FOTKY, JEN TAK DÁLE
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 21:43:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gromit: Sice pozdní odpověď, ale přece: Je to Karosa Lc 936 XE, Ohem - www.ohem.cz je tam více fotek. Na podzim 2006 sem s ní byl na 3. denním zájezdě od Kiwi. Vevnitř je moc hezky vybaven ( podle jízdy si myslím, že má spomalovač ). Převodovka klasika PRAGA 8p.
- C 954 - ČSAD MHD Kladno, 2S4 2754 , ev.č. 1374 = THE BEST OF PID
ŠKODA 120 L and Trabant 601 FOREVER !!!
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 640
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 21:52:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Repelend: Krása nesmírná
Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748

Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 07. března 2007 - 08:32:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Repelend: Výborně, moc pěkný
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6477
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 09. března 2007 - 23:49:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám dotaz. Axery mají většinou přední i zadní dveře dvoukřídlé. Výjimky, které znám, jsou Axer DP Zlín (přední jednokřídlé) a Axer firmy Sandy Line Pardubice (oboje). Znáte někdo další výjimky? Popřípadě, máte někdo fotky té strany s dveřmi? Díky!
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5889
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 00:09:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martine, já mám zkušenosti spíše opačné, potkávám hlavně vozy s jednokřídlými dveřmi vpředu i uprostřed. Má to i náš 12,8 metrů dlouhý Axer (z fotky z předávačky je vidět prd, ale má to tak opravdu):

 
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 758
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 11:20:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j: Kombinací je dost, u 12M můžeš vidět širší, dvou a jedno, u 12,8M jedno a dvou (foto Gromit):
 
Fotky dálkových Karos řady 900(nebo busů na Florenci), prosím pošlete - Děkuju
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1720
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 15:22:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Martin j u nás(ČSAD Semily)(a přišli pohromadě) jsou 3 co mají jednokřídlé dveře.Něco jsem sem dával už dříve a něco mám tak ti to pošlu na meil (až mi půjde)ju?u nás to je 12.8M
Možná mám i od jiných dopravců.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 380
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 14:04:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j: "My" ( ČSAD MHD Kladno ) máme pokud vím asi 2-3 tyto s jednokřídlými - 12m. Mě se v našich barvách líbí více něž ten klasickej. Těch klasickejch máme taky pár.
- C 954 - ČSAD MHD Kladno, 2S4 2754 , ev.č. 1374 = THE BEST OF PID
ŠKODA 120 L and Trabant 601 FOREVER !!!
Lukasek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 268
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 14:51:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

LC: My máme jednokřídlého 12M pouze jednoho z roku 2004. Těch "klasickejch" jest 5 (2x2003, 2x2004), včetně bývalé zelené převáděčky (2002)

Na Kladně provozují axery (12M) ještě:
Exprescar - 1 vůz z roku 2004 (klasika)
Zdeněk Lamer - 1 vůz konec roku 2005 (jednokřídlý)
B952E = the best of KAROSA
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 399
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 19:46:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já myslim, že máme 2 jednokřídlý.
- C 954 - ČSAD MHD Kladno, 2S4 2754 , ev.č. 1374 = THE BEST OF PID
ŠKODA 120 L and Trabant 601 FOREVER !!!
Moje icq: 418 757 008
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1045
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 19:52:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

LC 736 C 954:taky mě připadá že jsou dva ale je možná že ten jeden má novou SPZ
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Lukasek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 275
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 16:25:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

takže ještě jednou: ČSAD Kladno vlastní pouze jeden jediný kus Axer 12M s jednokřídlými dveřmi!

A to vůz: 3S5 0683 z roku 2004. Od zbylých čtyř nově dodáných se liší ještě v okech, která jsou vybavena odklopnou částí. Další odplišností jest klimatizace bez rozvodu na jednotlivá sedadla.

(Jediné, co může mást, je LC956 1S3 3231 z roku 2002, která jezdí ve stejném zbarvení.)
B952E = the best of KAROSA
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 248
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 16:59:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čest. Náhodou jsem zkoumal Axer s klimatizací a okny s horními výklopnými ventilačkami. Je to dobrá ptákovina, když je okno otevřené, nemá vzduch kam proudit, protože okno lícuje s ,, horním zavazdlovým prostorem a výdechy" a z boku jsou záclonky, takže skutek utek. Ale naopak, když zapnete klimu, tak některé výdechy jdou do toho otevřeného okna a né do vnitř-tedy když si toho nevšimnete, že vám nějaký dobrák otevřel okno, tak klima vzduch jde v niveč. Docela mě to šoklo, že inženíři někde udělali chybu...

Foto bohužel nemám, protože jsem věrný značce Olympus a pořídil jsem si nový SP-350 a mám s ním problémy, přesněji foťák si nerozumí s baterkama - je náladový. Jestli někdo máte ten foťák a máte nějaké zkušenosti ozvěte se mi prosím na email C744.1902@seznam.cz Dík
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 760
Registrován: 11-2005


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 17:53:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák: Je to tak, ale například v Axeru AKV to mají zajištěný tak, že pod každým výklopným okénkem je nápis: NEOTVÍRAT - KLIMATIZACE!
Fotky dálkových Karos řady 900(nebo busů na Florenci), prosím pošlete - Děkuju
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1397
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 19:06:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák: já se domnívám, že tohle inženýři z VM udělali spíše kvůli požadavkům některých dopravců. Sami určitě ví, že to není dobré řešení, i když pro případ poruchy klimatizace to zase není špatné.
Akorát to způsobuje nepříjemnosti, kdy řidič nadává cestujícím, proč to otvírají. Chápu ho, když to musí říkat několikrát za den/zájezd, ale na druhou stranu chápu i cestující. Je tam okýnko, je otvíratelné, tak si ho snad mohu otevřít.
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 864
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 20:08:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

U našich connexích axerů 2T7 4653/4651 jsou zajištěné tak aby nebylo možné je otevřít
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 697
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 20:16:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Axer: Tyto vozy důvěrně znám, podnikl jsem s nimi cestu po Polsku, když byly fungl nové. Jeden z nich občas vídám v Ově, většinou s ním jede Josef L.
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 866
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 20:34:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Busman: jj so Pepou L. jde o 2T7 4653, když byl fingl nové tak se zajížděli na tehdejší MHD Nový Jičín tedka má ve předu poklici připomínající poklice z Š100
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 20:46:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale když to otevřete tak nedochází k výměně vzduchu - protože nemá přes co(záclonky a z hora uložný prostor). A divím se, že to Karosa dovolí tak jako montovat první dveře na ares a další bez vyhřívání skla protože za určitých podmínek se zamlžuje... V tomdle nejde srovnávat Sorku s Karosou, ta přijde i s blbým dálkovým ovládáním dveří. Takhle čudlík na otvírání zná kde kdo a pak dopadá, že jsem o pět tisíc chudčí. Skončil jsem jinde než jsem začal
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 406
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 20:50:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Axer: Tyhle puklice montují myslím i z Icomu - nebo ČSAD Ústí n./Orlicí - te´d nevím. Má to třeba jedna C 934
- C 954 - ČSAD MHD Kladno, 2S4 2754 , ev.č. 1374 = THE BEST OF PID
ŠKODA 120 L and Trabant 601 FOREVER !!!
Moje icq: 418 757 008
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 867
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 20:56:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

LC_736__c_954: u nás to mají dva ze tří axerů 2T7 4651 a 2T7 4653 a ten třetí ma klasické stříbrné poklice IRISBUS
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 407
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 20:58:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo - ty Irisbusácký se mi líbí nejvíc. Ze všeho nejvíc nesnášim ty bílý - fakt se mi nelíbí ( disky).
- C 954 - ČSAD MHD Kladno, 2S4 2754 , ev.č. 1374 = THE BEST OF PID
ŠKODA 120 L and Trabant 601 FOREVER !!!
Moje icq: 418 757 008
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 699
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 21:31:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z Karos má dálkové jen 936 a 956?
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1052
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 09:21:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ze všeho nejvíc nesnášim ty bílý - fakt se mi nelíbí ( disky).

myslís takový?:
 
AV 15-30
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1778
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 14:29:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad ty bílé poklice na některých busech to je naopak velmi hezké.
Tak dnes vyjela na své turné Růžová jízda Karosa 2L7 1625 a její první zastávka byla v Semilech.Postupně navštíví spousty měst v Čechách a na Moravě.Plán měst s daty je na www.busportal.cz
případně ho mám tak pokud by někoho zajímalo konkrétní místo a datum tak mohu ho sem napsat.
Tady je trocha obrazu dnes ze Semil.
 
 
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 869
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 15:26:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ŘADA 700+bílé poklice to je nádhera ale k čadě 900 už bych dával rašsi ty stříbrný
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 761
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 17:11:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak řekl Ares1, některým to opravdu sluší (Connex Morava)

nebo tady foto někoho z k-reportu:
 
No a pak tu máme i ty irisbusácké a ty stříbrné se širšími otvory. Ty stříbrné ale asi budou nejlepší
Fotky dálkových Karos řady 900(nebo busů na Florenci), prosím pošlete - Děkuju
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 408
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 19:20:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale jo, na 700 dou, ale na 900 - hlavně 950 se mi fakt s prominutim hnusí.
- C 954 - ČSAD MHD Kladno, 2S4 2754 , ev.č. 1374 = THE BEST OF PID
ŠKODA 120 L and Trabant 601 FOREVER !!!
Moje icq: 418 757 008
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 22:03:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak už mám foto toho okna + třešničku dnešního dne...
 
 
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1788
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 22:52:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Aresák hm Kadácký axer v Ostravě čeká do druhého dne aby v 6.00 mohl vyjet zpět
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1406
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 07:39:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martbus: jen tak náhodou, není ta LC956 Connexu Východní Čechy?
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 764
Registrován: 11-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 18:40:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirek: Á jo, máš pravdu, teď jsem se koukl a je to Connex Východní Čechy
Fotky dálkových Karos řady 900(nebo busů na Florenci), prosím pošlete - Děkuju
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 541
Registrován: 10-2004


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 21:17:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Do diskuze Autobusy v Liberci jsem dal pár fotek z mé dnešní jízdy s Karosou LC936 z Liberce do Rokytnice nad Jizerou ... Musím uznat že to je super kočár ... Minulý týden jsem to jel s Karosou LC735 a to se nedá srovnávat ...
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 8-2006
Odesláno Pondělí, 19. března 2007 - 11:37:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Omlouvám se, že lehce odbíhám od diskuse:
Comett plus Tábor má nyní půjčený Irisbus Domino, stříbrné barvy. Údajně tomu tak bude ještě následující 3 týdny. Dneska ráno jsem ho zaznamenal v Ml. Vožici (okras Tábor), bohužel bez foťáku.
Podívání to bylo zajímavý

(Příspěvek byl editován uživatelem Kosťa.)
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 912
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 19. března 2007 - 15:09:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíš náhodou, na které lince bude jezdit? Nebo to bude střídat?
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 21. března 2007 - 08:37:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R b: Kde bude jezdit nevím, údajně by si ho měli prostřídat šoféři zájezdovky, ale je to nepodložená informace.
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 914
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 16:05:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha, no tak na zájezdovce se sním asi nesvezu. Tak doufám, že mi ho podaří alespoň
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1544
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 00:06:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska (když kouknu na hodiny, tak vlastně včera)jsem si tu LC936XE LNA 29-72 konečně vyfotil za pěkného počasí. Jezdí linku LN-UL pro Kavku.
 

Udělala mi radost taky C943 ZRJ 75-13, bohužel jsem se nedočkal toho, aby odjel ten vedle stojící Mercedes, tak ji mám jenom ve stínu.
 
www.fotodoprava.com
Krodosak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 3-2007
Odesláno Středa, 28. března 2007 - 15:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Móóóóóc pěkná LC936ka !!! a vůbec vcelku vydařená fota Gromite!!!
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1545
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 17:14:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky, mě se ten autobus taky líbí. Ta metalíza mu sluší.
www.fotodoprava.com
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 773
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 17:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten Blaguss mě překvapuje, takové pěkné Axery a na nákupních linkách . To je docela luxus.
Jinak ta LC936XE je opravdu nádherná. Jen ten bar uprostřed vozu by mi moc nevyhovoval.
Fotky dálkových Karos řady 900(nebo busů na Florenci), prosím pošlete - Děkuju

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace