K-report
 

Archiv do 21.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Budějovické trolejbusy » Staré archivy » Archiv do 21.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1926
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 17:04:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek: Není zač. Ono lepší fotografii jsem nenašel, čili hrůznost tohoto provedení tam tolik dobře vidět není (obrovská sloupy jako na železnici, které tvoří "brány" apod.). A ta trať u vás vznikne, či ne? Ono totiž sice tento systém je výhodný tím, že trolej má minimální prověs a sloupy jsou po 100m, ale na druhou stranu to je prý dost drahé.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1901
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 17:06:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil, M_r: no tak jsme se všichni shodli, že je to 125 (posílal jsem HPmu SMSkou, že to typuju na ní) a vida, ona je to 125.
Jezdí dneska na lince č.8.
Jinak pro upřesnění výpravy: krom 147, která je nastálo na 7 a 121, která je nastálo na ranní 6 (odpoledne bývá k vidění i někde jinde jako náhrada) ostatní vozy rotují: z výše jmenovaného, co by mělo být údajně na 7: je tam jen ta 147, jinak 133 je na 11, 144 na 8 a 145 na 1.
Dnes v provozu na lince 2 i vůz 06
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1928
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 17:14:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vencabocku: Jo, viděl jsem. Posílal jsem i sms, ale vrátil se mi výpis "nedoručeno", tak nevím... Díky za upřesnění vozů, asi jsem měl prostě štěstí, že jsem je na 7 několikrát v krátké době viděl...
Jo 06 v provozu se svým řidičem, 02 hradila nějakou 25Tr na 17 a řidič 09 opět s něčím jiným, dnes s 63 (tuším), čili šlus ?
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 854
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 17:18:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: Obavy můžeš mít zatím jen o 09, dneska jezdila 06 na dvojce a 02 na lince 17 kde zacvičovali novýho řidiče. Řidič, co jezdí s 09 měl včera 49 a dneska má Pendolíno 63, tak uvidíme jestli ještě 09 vyjede, ale každopádně si myslím že 06 a 09 vyjede naposled koncem června a u 02 se uvidí až sloupnou reklamu.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 855
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 17:20:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm, tak mně M_r předběhl, mazat už to nebudu.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1902
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 17:32:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: ono je větší pravděpodobnost, že se ty šejdráky objeví na 7, která má 5 pořadí, než třebas na 19, která má ty pořadí dvě.
Je to určitě náhoda, jak říkám, krom 147 a 121 na stálém pořadí všechno ostatní tak nějak rotuje po všech linkách.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1712
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 19:45:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: U nás je to už pasé. Trať měla vést od smyčky Stadion (která už dneska neexistuje, protože trať byla prodloužena na Bíloveckou a ona tam jenom chátrala) a měla projíždět Brankou u Opavy, Hradcem nad Moravicí a konečná měla být v městské části Kajlovec. Trať měla mít od zmiňované smyčky Stadion 11 km (1 km už existoval díky stávající trati, ale ta část stejně měla být modernizována). Projekt byl vypracován v roce 1990 Pragoprojektem. Podmínkou toho všeho byla, že trať ČD 315 bude zrušena. To se ale bohužel nestalo a dnes k tomu všemu na ten směr odjíždí z Opavy nějakých 60 linkových autobusů o všední den + vlak každou hodinu (a ten už taky bývá hodně často prázdný). A právě zde měl být tenhle systém zavěšení trolejí uplatněn taky. Nehledě na to, že na ulici Hradecká (není to ale 100% informace) jsou pod zemí zakopany kabely.
24.8.1952 - 55 LET TROLEJBUSOVÉ DOPRAVY V OPAVĚ
Linka č. 1: Stadion - Dolní náměstí - Divadlo - Nemocnice - Englišova - Divadlo - Hrnčířská - Stadion


PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1934
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 21:07:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek: Aha, to je zajímavé, díky za informace. To je jak s tratí ČB - Temelín - Týn n. Vlt., jenže tahle trať by byla trojnásobná oproti té vaší...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
jhn
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.200.172
Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 22:01:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když už ste u tý trati do tejna přes temelín.Je možnost že by mohla v budoucnu existovat?A taky jaký tratě se krom té do vráta a č.vrbného chystají?Pokud vůbec
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1937
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 22:07:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jhn: Tejn je z dnešního pohledu utopie a svým způsobem i blbost. Vrbný je jistý na 100%, Vráto pokud dostanou dotaci. V teoretickém plánu je trať přes Pražské sídliště, ovšem až se postaví nový most přes Vltavu. Další tratí v teoretickém uvažování, ale na reálném základu je trať přes spojení Strakonická x Horákové, ovšem co jsem koukal do plánu té projektované silnice, tak jsem tam žádné trolejové vedení neviděl vyprojektované. No a poslední věcí je trať tunelem pod nádražím, až se vybuduje. Ovšem o té vím pouze z animací, jestli je reálně uvažována netuším. No toť vše.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 11:15:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak zjišťuju, že Citybusy začínají v tomhle horku nějak chcípat - v pátek jsem jel s vozem 201, který měl vždycky několik sekund po zastavení evidentní problémy s volnoběhem, na semaforech u PVT chcípnul úplně (docela by mě zajímalo pokolikáté to ten den už bylo - řidič to evidentně bral jako samozřejmost). V poněli jsem jel večer s vozem 205 a i ten vždycky po zastavení těch několik sekund měl taky problémy. Že by nějaká konstrukční vada, nebo systémově špatné nastavení ?
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2780
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 14:02:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: Víš je třeba se na to podívat i z té stránky, že těm autům bude za pár dní bezmála 10 let a své nejlepší dny mají již za sebou. Zrovna je tomu cca rok, co byly první Renaulty odstavovány kvůli vážným problémům s nápravami a začaly se sypat i motory. I tak dnes patří Renaulty k tomu lepšímu a spolehlivějšímu co tady máme. Stačí se podívat na stejně staré B941. Rez kam se podíváš, problémy snad se vším....
Prostě bych s tím už počítal, protože i při sebelepší údržbě se stáří musí projevit. Něco jiného by bylo, kdyby se to projevovalo u Citelisů nebo Solárek (byť tu první jsou už 5 let).
Sice jsem nikdy Citybusy příliž nemusel (ani Solarisy), ale v tomhle ohledu na ně nedám dopustit a myslím, že nebýt kritiky ze strany cestujících (uspořádání interiéru, větrání), tak jsou to fakt dobrý busy. O jejich prakticky nulové korozi po 10 letech ani nemluvím...
Hanysek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 10-2006
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 17:10:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na výluce na 199 jezdí jako zastávkový (to jest rozbitou cestou):
283-ka děsný svezení, skáče jak koza a děsně řve
273-ka furt voní novotou, skáče o dost míň a hlavně estheticky je jinde
284-ka ta jezdí jen z/na nádraží v Jílovicích na Jílovice náves ( ještě jsem tam nikoho neviděl jet) Chudák/ci řidiči, musí se děsně nudit...

Jako přímý jezdí Jihotransí vrakosy (dneska třeba CE 44-47)

Jinak ranní Sp a pak R vozí převážně Jihotransí Bova
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 18:02:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: já to nemyslel nijak kriticky, víceméně jsem se jenom chtěl podělit objevení shodně se chovajících vlastností Je fakt, že vizuelně ty Ciťáky furt vypadají dost dobře, to se musí nechat. Docela by mě zajímaly náklady na 1km spočítané stylem: pořizovací cena + PHM + údržba + servis - tržní hodnota / počtem ujetých km, a to u konkrétních vozů s konkrétními čísly. Jak moc by se pak lišil Citybus od Kraosy, popř. SORu, Solarisu...
Jo a jinak dnes na lince 9 asi něco kleklo, cca před hodinou na ní jela 278.
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1905
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 18:33:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: zajímavé. Před dvěma hodinama jela 278 s transparenty SK Dynamo ČB.
Jinak všichni ti pomlouvači nových vozů a zastánci starších by si taky mohli spočítat všechny náklady (nejen momentálně provozní) na jejich provoz. A zmlkli by. JPribil už to naznačil. Udělejte si účet u Citybusu a u stejně staré, ale totálně shnilé B941 s několikrát vyměněným motorem, převodovkou a plechařinou..... Asi začnete mluvit trochu jinak...
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 858
Registrován: 3-2004


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 21:20:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, na B941kách je vidět, jak ten čas letí, jinak jsou i citybusy 12 let starý (Praha) a jsou pořád v relativně dobrým stavu, a ve Francii např. ještě starší R312. Solarisy se svou koncepcí nerezové karoserie, by měli vydržet také dlouho, uvidíme v roce 2012, kdy těm prvním bude 10 let.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 21:40:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: Já jel 201 dneska a běžel jak hodinky, jen při dobržďování do zastavení to zlehka cukalo, ale jinak v pohodě.
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 22:31:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jhn: Co se týče trolejbusů ČB - Temelín - Týn, tak např. z hlediska ČEZ temelínské elektrárny by to byly zbytečně vyhozené peníze, neboť po neustálém a dalším plánovaném propouštění zaměstnanců tam bude stačit v budoucnu pravděpodobně doprava mikrobusy nebo několika taxály
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 328
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 11:54:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Venca: Já bych si to spočítat uměl, ale musel bych k tomu mít ty čísla. Bez nich jsou pořád jen dojmy a spekulace, to přiznávám.
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 329
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 13:19:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

At 278: Tak asi byla zrovna nejblíž po ruce
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1940
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 00:02:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud jde o City Busy, tak myslí, že na to, co mají najeto a jak jsou staré, tak vypadají skvěle. Vřele doporučuju zajet do Prahy a vystopovat si vůz 3006 apod. To je rok výroby 1995 a jsou v pořád dobrém stavu. Pravda, větrání a interiér jim dost ubírají, ale kvalitou ledasco předčí. Čili souhlas s Jpribilem a Vencou!
Kosťa: Člověče, nejede ti mail, odpovídal jsem na vše (několikrát), ale pokaždé přišla zpráva o nedoručení .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 330
Registrován: 9-2005
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 08:09:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem jel kolem trolejbusové vozovny, a zahlédl jsem tam stát nějaký zelený historický vlek. To má nějakou souvislost s tou zítřeší Jihotransí akcí ?
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 8-2006
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 08:38:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stáří vozů a jejich stav: V zásadě souhlasím s názorem, že Citybusy jsou celkem zachovalý, ale má to rezervy. Třeba takový CB ev.č. 209 má najeto přes půl milionu a jezdí pořád (třeba dneska je na 3/7) Je to i péčí o vozy. Vezměte to ale i po stránce technického stavu komunikací: některé budějovické úseky jsou podle mě přímo pohřebištěm pérování, ono stačí jet 11kou po Novohradský a je slyšet, jak je to vymlácený. Totéž třeba pérování u B941 ev.č. 152. Co se týká plechařiny, tak devítistovky berou za svý poměrně drastickým způsobem.

M__r: Už by to mělo být v pořádku.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1942
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 09:20:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: Ten už tam stojí dva měsíce a patří DP, bude z něj časem historický vlek za 9Tr, už jsme tu o tom mluvili.
Kosťa: Souhlas. Snad vše došlo.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 9-2005
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 10:54:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha, já už si taky houby pamatuju.
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 352
Registrován: 4-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 19:17:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Někdo tady nedávno zmiňoval, že v některých vozech které mají klimatizaci řidiče tato nefunguje. Dnes jsem si náhodou všiml, že jeden z nich je č. 63 (u ovládacího panelu klimy je nápis "NEFUNGUJE")... Myslím že by se s tím mělo něco dělat, když to stojí tolik peněz a pak to nefunguje, buď to opravit pokud to jde nebo přitlačit na dodavatele aby s tím něco udělal, jinak nemá cenu do této vymoženosti (která je jinak přínosem a všem řidičům ji přeju) investovat
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 4-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 19:32:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad životnost autobusů: Plechy na B9xx opravdu reznou neuvěřitelně rychle a i jejich motory potřebují větší opravy (několik B941 má motor již po takové GO), v tomto ohledu vydrží CB až neuvěřitelně hodně. Vymlácené podvozky nejsou s ohledem na stav silnic nic divného a vyskytují se mezi CB již dlouho. Nicméně jsl si dobře všímám tak DP o problému ví a podle možností ho napravuje, protože se sem tam chování některých CB najednou zlepší . Mimochodem vytlučený podvozek jsem již zaznamenal i u nějakého Urbina 12 (e.č. ale nevím).

Celkově myslím že v budoucnu budeme v dobrém vzpomínat spíše na 15Tr (ačkoli jejich protikorozní ochrana není taky nijak převratná) než na staré Karosy...
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1957
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 19:47:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zděna: Co jsem slyšel, tak klimatizace samy o sobě moc spolehlivé nejsou, ať jde o jakéhokoliv výrobce. Ty myslíš, že s vozem 63 DP nic nedělá? Já o tomto tvrzení pochybuji, bohužel ne všichni výrobci opravují své výrobky v záruce včas.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 361
Registrován: 4-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 19:52:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Doufám že dělá, ale zas když už je tam ta nálepka, tak to vypadá, že je to nadýl. Nevím jaká je v této situaci pozice DP, ale já si koupit nové auto ve kterém přestane ani ne po roce fungovat klima, tak bych, troufám si říct, toho prodejce dotlačil k nápravě...
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1721
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 19:53:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě bych měl dotaz k tomu zavěšení na Borek. Kolik metrů je rozestup mezi sloupy TV?
24.8.1952 - 55 LET TROLEJBUSOVÉ DOPRAVY V OPAVĚ
Linka č. 1: Stadion - Dolní náměstí - Divadlo - Nemocnice - Englišova - Divadlo - Hrnčířská - Stadion


PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1959
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 19:59:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek: Ruku do ohně bych za to nedal, ale někde se uvádělo 100m. Odhadem bych tomu i věřil.
Zděna: Nemá cenu spekulovat ale, ta nálepka tam může být třeba z důvodu toho, aby se to ještě více nepo...lo, či na řidiče nevytekla nějaká ta kapalinka, což je také celkem častý jev.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 362
Registrován: 4-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 20:03:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Pravda, to je taky možnost. Každopádně ty klimy jsou celkem šmejdy, je mi líto, že to musím takto nazvat. Doufejme že se DP podaří zjednat nápravu ještě než vyprší záruka.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1960
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 20:14:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zděna: Počkej! Jak můžeš prohlásit o něčem že je šmejd, když víš pouze o jediném případu? Prostě se to rozbilo, no. Svět se nezboří. Tomu vozu bude rok, záruka na tý klimě musí být minimálně dva roky, čili věř, že to stihnou.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 363
Registrován: 4-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 20:38:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Vzhledem k tomu, že tu kdosi psal, že takových případů je víc, tak to prohlásit můžu. Minimálně o těch které jsme dostali my.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 859
Registrován: 3-2004


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 22:31:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

O těch poruchách klimatizací jsem psal já, a samozřejmě je firmy (u nás Thermo king) opravují, a jak píše M_r opravdu to šmejd není, taky jsem psal že ty klimatizace občas zlobí všude, viděl jsem případy nefunkční klimy i v Paříži.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1963
Registrován: 12-2004


Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 09:13:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek: Přesně tak! Ono je nutné si uvědomit, že to zařízení pracuje poměrně náročně. V takových čtyřiceti stupních, když na ně svítí sluničko, se jim asi tak skvěle nepracuje... Na co dílňáci ovšem nadávali, byla ta zkušební klima na 02, to se prej celkem sypalo a na řidiče to kolikrát chlístalo vodu.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1969
Registrován: 12-2004


Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 17:00:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.masinimari.com/forum/about317-0.html
Krade se prostě všude...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
oukej
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.200.172
Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 13:46:37   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v pátek se kolem 1 hodiny spatřil ve městě historický trolejbus plnej lidí.Nevíte k jaké příležitosti?
oukej
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.200.172
Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 13:47:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

samozřejmě odpoledne!
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1970
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 17:45:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

oukej: Šlo o objednanou jízdu, čili nic zvláštního.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2783
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 18:25:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

oukej: Já ho viděl jet také odpoledne. Řidič jako vždy, osazenstvo celkem "normálně" vypadající lidi, na pohled žádná oslava, svatba ani nic podobného... Prostě nějaká jízda na objenávku.
Mmch. zahlédl jsem ho zrovna pod viaduktem při odbočování na Nádražní doprava, tj. obloukem, který se v pravidelném provozu nepojíždí.

A ještě si dovolím takový oddech, aneb návrat do minulosti, cca o 25 let nazpět. Na snímku je zachycen Ikarus č.290 při manipulační jízdě někde v centru města.
 
Omlouvám se Brňákům za zmršení jejich krásného Ikara, ale když už tu byl, tak jsem neodolal udělat si menší simulaci, jak by mohl vypadat i nějaký "náš".
Na další detaily jsem neměl už chuť, třeba kola jsou na 290 jiné.... SPZky si nevšímejte, byla jediná po ruce.
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1908
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 18:29:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil:
velmi povedené, jelikož vzhledově odpovídá naší sérii 221-226 (disky s věnečkem, hliníková okrasná lišta), tj. nějakej 86/87, tak ta náhodná SPZ rozhodně daleko nebude.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
oukej
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.200.172
Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 18:43:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na ikarusech se mi nejvíc líbilo otvírání dveří a ten výstražnej ton když je zavíral!Jo to sem byl ještě malej kluk když jeszdily a brázdily linku č.15 s kterou sem jezdil do školy.No ta historie má něco do sebe
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1972
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 18:54:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Bomba !
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2044
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 22:37:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil - mohl bych tak čistě z důvodu, že se mi to kompozičně líbí, poprosit o originál (=neupravenou) fotku viz výše? 22trace@centrum.cz děkuji! (jiné nechci, jenom tuhle, je taková fajn)
Bára!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2789
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 19:37:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Verusha: Posláno... Ono jich ani víc nemám a když, tak to budou ty, který maj určitě všichni... Tuhle mám já plus další dvá lidi, akorát z jiného úhlu. Takže stejně můžu nabídnout jen tuhle.

Dneska jsem na lince č.41 odpoledne zaregistroval Citybus, to už jsem delší dobu neviděl. Asi nějaký Tescobus stávkuje.
A nakonec - opustil nás další "koženkáč", tj. Karosa B732 č.198. Takže kdo chce ještě spatřit v provozu původní koženkové černé sedačky v autobuse, má poslední šanci ve voze č.196 (např.dnes na l.5). Již to dlouho trvat nebude a skončí další dlouhá léta zavedený prvek.....
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 332
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 06:53:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: včera klekla 194 v zastávce na Branišovské.
198 nás opouští natrvalo, nebo projde omlazovací kůrou?
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2790
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 07:05:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: B je správně, sól je při četných vedlejších výkonech mimo MHD málo.
Natrvalo nás opustí některé B741.....
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1986
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 10:53:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.trajfly.net/fotky/Citelis_zlin_09-06-2007.jpg
Copak to tam stojí bílého v pozadí ?
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2791
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 11:38:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Kastle pro trolejbus 25Tr, ale pro ČB to asi nebude, protože nemá klimu a jak známo, trolejbusy pro letošek tu již jsou... A nebo je to nějaká starší fotka?
A autobusy mají dorazit počátkem prázdnin, ale autobus to s největší pravděpodobností nebude.

I když ale teď na to koukám a vypadá to na diesel. Proč jsem ale někde viděl Citelisy Euro 4 s hrbem nad kloubem? No uvidíme... Kdyby konečně ztratily hrb, hned bude vypadat o 100% líp.

(Příspěvek byl editován uživatelem Jpribil.)
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 12:34:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Ten hrb nad kloubem sice "nejezdí", ale mě se s ním líbí Citelis víc než bez něj. Bez něj mi přijde příliš krabicoidní.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1988
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 20:33:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: No ten vůz vzadu nemá ani BUSE, čili by to i mohla být kastle busu přivezená teprve z Francie, Osobně myslím, že se klima dává až v "Karose", ta fotka by měla být poměrně čerstvá. No uvidíme, jen mě ta fotka zaujala .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2050
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 21:56:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, a nebude to nakonec ten první bastl pro Brno s tou novou výzbrojí?
Bára!
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1991
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 22:02:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Verusha: No počkej, ale vám by asi nešly bílý, ne? Skelety s čely (v případě 12m) a kloubáky se lakují již ve Francii...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2053
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 22:36:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No to je otázka, jakej lak tomu dají, já předpokládám sice klasickej Citelisovej, ale je to jenom tip.
Bára!
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 871
Registrován: 3-2004


Odesláno Středa, 20. června 2007 - 13:08:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pár střípků z včerejšího provozu:
Na lince tři byly samý 25Tr i na trhákách, projel jsem celou linku a nic jinýho.

02 a 06 jsou pořád svěží, 06 dokonce na turnusovém pořadí linky 17, ještě jsem ji slyšel večer. Akorát 09 už má asi své za sebou, řidič co jí míval, včera jezdil s 37.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
\newurl
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1995
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 20. června 2007 - 18:23:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek: No tak ta 3, to je teda síla!!! 9 pořadí jen v 25Tr, to smekám! Jo, 02 a 06 jezdí stále, řidič 09 stále v něčem jiném a 09 zavazí na boku težký...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
15trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 6-2007


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 18:43:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ahoj kouknete se na tento odkaz!!!
http://wwwtrolejbusy.blog.cz/

a pozdravuju macka
tomáš5566
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2795
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 19:33:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

15trm: Co to jako má být? Pokud dobře vidím, jsou to doslovně zkopírovaný články z webu BT včetně nadpisu... To je jako co?
Pominu-li v menu vlevo asi 20 chyb, tak tam nic kromě článků od BT nevidím.
Myslím, že by bylo vhodné to co nejrychleji smazat, protože tohle se nedělá.
Tedy pokud tohle není provozováno se souhlasem autorů webu BT, v tom případě mi do toho nic není.

Jinak asi začíná další vlna výměny označníků, přípravdu na výměnu jsem dnes zaznamenal na zastávce Rožnov obousměrně.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 872
Registrován: 3-2004


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 22:21:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já toho autora znám a každej začátek je těžkej, ale alespoň si oprav chyby a nekopíruj články z jiných webů, já tam vidím i články i z webu DP a nadpis jak vyšitej z webu BT.
Jpribil: Pochybuji že o tom někdo z BT ví.
Jinak předchvíli opět rába na turnusu.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
\newurl
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace