K-report
 

Archiv do 13.července 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Budějovické trolejbusy » Staré archivy » Archiv do 13.července 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2001
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 10:40:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

15trm: Být tebou, tak to co nejrychleji smažu. Nejen, že jsi tam nakopíroval kde co z webu BT, ale menu apod je plné chyb! Je to ostuda!!!
Macek: a každej začátek je těžkej
Ty, když jsi si kdysi udělal web s fotkama, tak jsi zkopíroval fotky z jiných webů? NE! Mmch, jist si nejsem, ale myslím, že autora webu budu znát taky. Je to ca 11ti letej, malej a černovlasej šotouš (doslova), kterej se navenek až moc projevuje. Je to tak Macku?
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2005
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 13:01:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

15trm: Tak vhledem k tomu, že jsem zjistil, že tam je i jedna moje fotka, tak si nepřej mě potkat .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
15trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 6-2007


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 20:09:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
55-už nemá CVR
tomáš5566
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1909
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 20:15:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

15trm: no koukám, že si to ukrad v poslední chvíli, právě jsem ji totiž přehrál novou....
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1910
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 20:24:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Další šíření a publikování je možné pouze se souhlasem autora fotografie.
číst asi umíš, když umíš i psát že......
tentokráte je to fotka Honzy, ale zkus si ukradnout bez svolení moji fotku a uvidíš.
Pěkný to má Macek kamarádíčky.....
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
15trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 6-2007


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 20:27:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to je toho za jednu fotku !
 
ale jinak hezké co tachometr 55
tomáš5566
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2007
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 21:55:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pane bože, za co nás trestáš! Já byl vždy rád, že v této diskuzi nebyl žádný šotouší potěr a že to tu nevypadalo nikdy tak hrozně jako třeba ve Zlínské diskuzi, kde normální přispěvatelé už téměř rezignovali...

15trm: Jinak koukám, že jsi pěkně drzej. Pokud o tom nevíš, tak každý autor čehokoliv má danou věc ve svém duševním vlastnictví a jakékoliv nakládání s jeho věcí bez jeho souhlasu je protizákonné! A mimochodem, když už děláš chytrýho, tak 55 nemá CVR už nejméně tři týdny a to, na té poslední fotce není tachometr, ale tachograf! Hošánku, začni se modlit, ať mě, či mě a Vencu nepotkáš !!!
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 698
Registrován: 3-2006


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 23:02:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r, Jpribil a další...: Tak si ty fotky podepisujte, pak to bude vypadat na cizích stránkách blbě.
ICQ (I seek you): 266-569-910
Maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz a Jazz.Vercetti@ipgamez.com

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!!
moje forum o MHD

NEJSEM Jazz_vercetti, jsem Jazz Vercetti nebo Jazz the Bender!!!
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1684
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 23. června 2007 - 10:09:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podpis to nevyřeší. Ve fotce působí rušivě a navíc ho každý trouba dokáže na počítači vyretušovat.
Vzhledem k tomu, že v případě 15trm jde o malého kluka, řešením je osvěta ze strany starších. Nejdřív po dobrém a když to nepomůže, tak po zlém .
www.fotodoprava.com
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 873
Registrován: 3-2004


Odesláno Sobota, 23. června 2007 - 12:09:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohoho klučinu znám jen z trolejbusu, a jen vejrám co na svým blogu publikuje,
Jeho vrstevník Jazz vercetti alespoň ctí fotku a ve svém obrázku a uvedl zdroj fotky z webu ČNDS.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
\newurl
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2025
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 24. června 2007 - 22:52:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem koukal, že onen blog již neexistuje (naštěstí). Tak buď se v někom hlo svědomí, nebo to smazal správce blogu na něčí podnět. Budu rád věřit první variantě...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 875
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 09:02:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r a ostatní: Osvěta proběhla přes ICQ, svědomí v něm moc nehlo, ale blog byl smazán, jinak jsem říkal že bych ho musel přizabít taky.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2028
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 10:17:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek:

Jo jinak jsem zapomněl zmínit, že vůz 06 byl v sobotu v provozu na lince 3!
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 876
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 11:21:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: Nedávno jsem tady zmiňoval že je 06 stále na turnusu, (jezdí s ní parta co bývala na 05), takže je logický že jezdila i o víkendu.
O prázdninách kdy nebude potřeba tolik vozů uvidíme jestli ještě nějaký vůz z serie 07/7 vyjede, u 02 je ještě šance že by mohla jezdit kvuli reklamě.

(Příspěvek byl editován uživatelem Macek.)
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 337
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 11:23:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem viděl v Nemanicích vůz 22 na zkušební jízdě s takovým "přívěsným půlbicyklem". Tím se kalibrují tachografy?
Krátce z provozu: Vůz 27 dnes využil nezávislou trakci (tažen Tatrou do vozovny), a na lince patnáct se prohánějí 3(!) 21Tr. Věc né tak obvyklá.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2029
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 11:24:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek: Promiň, ale logický to moc není. 06 má přidělenou šejdrový řidič a ač tedy nemám přehled o turnusech, troufám si tvrdit, že ona do turnusu, který jezdí o víkendech, patřit nebude.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2030
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 11:26:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: Tím kolečkem se snad měří brzdná dráha...
Vůz 27 dnes využil nezávislou trakci (tažen Tatrou do vozovny), V případě tohoto vozu mi (nejen mě ) to nevadí.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 877
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 17:53:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mně např. vadí a že haníte zrovna 27, který má zvonky z Ikarusu
Houmr: Nějáká 21Tr klekla, odpoledne jsem tam viděl 25Tr č.62. Vůz 22 byl na odpoledním šejdru linka 2.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1911
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 18:40:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vůz 27 odmítl poslouchat po příjezdu na lince 3 do výstupní zastávky nádraží v 7:00. Já zahlíd přijíždějící servisní dodávku, musel jsem odejít, když se v tom akorát začali hrabat. Takže jak čtu výše se nepovedlo a musela přijet tatra.
Další zajímavý zdechnutí "na tvrdo" bylo na točně Rudolfov (u kostela), kdy akorát po vjezdu na točnu přestala pro změnu poslouchat šejdrová 134, musela přijet Líza na odtah, motor ani neblaf (je zajímavý, že tohle zdechnutí na tvrdo není zrovna u 134 ničím neobvyklým).
Nemusím dodávat, že točna Rudolfov se v tu chvíli stala naprosto nepoužitelnou....
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2032
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 20:32:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No dnes jsem byl ve městě ca hodinu a měl jsem pocit, že tu nic jiného než 25Tr nejezdí. Nové jsem viděl všechny, starých taky spoustu. Dostala mě např. 3 pořadí na 17 obsazená 25Tr. No prostě mazec, no. Pozoroval jsem taky výluku směr Kaplice a krom kde jakého vraku od Poppa a Keliše (mmch taky jeden atmos) jsem spatřil i vůz 130.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1912
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 20:38:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: taky jsem koukal, že po delší době vyvolali Poppa.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 423
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 20:56:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nj Kaplice, Velenice, výlukových busů dnes brázdí silnice dost a dost a není kde brát, tak se bere všechno:-)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 340
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 11:23:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mně spíš přijde, že ty výlukový dopravce losujou .
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1913
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 16:09:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych řekl, že je takovej žebříček. V první řadě se berou ty osvědčený (DP, Jihotrans), když je toho víc tak i ty méně osvědčený a když je výluka vedle výluky, tak se holt vezmou i ty katastrofální, hlavně, že se to odjede.....
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 27. června 2007 - 10:43:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebo jednotlivé tratě a typy výluk mají pod palcem jednotliví dopravci. Dvořišťská ta je prostě Kelišovo. Velenická osobní DPMCB, rychlíková Jihotrans. Pražská a Plzeňská zase jen pro klouby...
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2042
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 27. června 2007 - 11:26:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: Pražská a Plzeňská zase jen pro klouby...
No pokud se na té pražské nevyskytne comettí Ikar, C744 nebo C943, tak tam jezdí pouze sóla...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 28. června 2007 - 07:13:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já myslel když je výluka z ČB. Tam bylo vždycky vedle nějakej těch Jihontransích Seter Bovy a spol. pomalu kompletní přehlídka kloubů DPMCB.
Hanysek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 28. června 2007 - 14:51:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V půl devátý jsem viděl zdechnout 47, když zabočila ze Senovážnýho k nádraží. Řídila jí ta nová (prostorově výraznější) řidička. Byla z toho dost nešťastná, snažila se jí několikrát "restartovat" ale neuspěla. Hned za ní stála 25Tr a řidič nejevil žádnou ochotu jí pomoct... Takže tam tak stáli asi deset minut (a Senovážný se ucpávalo). Řidička nakonec rezignovala a stáhla tykadla.
Musel jsem pak jít, ale Tatru jsem viděl jet kolem Severu až v ca 9:40... To se tu 47 snažili tak dlouho rozchodit?
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2044
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 14:47:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

řidič nejevil žádnou ochotu jí pomoct
A proč by to měl dělat? Když 21Tr chcípne, tak jí prostě nic jiného než tahač nepomůže.
To se tu 47 snažili tak dlouho rozchodit?
Těžko. Většinou to chvíli trvá, než se pro vůz dojede. Ono lidi na dílnách mají také jinou práci a nejsou tam jen kvůli odtahování vozů.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2811
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 15:59:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pár postřehů z prvního prázdninového dne.
- trolejbus č.17 je bílý. 41 se stejnou reklamou jsem neviděl, ale asi taky o ní přišel.
- pokračuje výměna označníků - zastávky Vltava (směr ČV) a Otavská směr Vltava.
- na lince 6,11 nebo 12 jezdí nějaký Citybus v nové reklamě. Viděl jsem ho stát v zastávce U Trojice od OBI, zadek je šedivý a strana oken červená. Více nevím. Možná že jde o novou modifikaci již známé reklamy....
- "užívejme" si rábáčů (dnes např.02), už jim moc času nezbývá.

EDIT: A ještě jsem zapoměl. Na zkušebních jízdách trolejbus č.42 po větší opravě (nově natřená místa jen svítí) a s zřejmě novými sedačkami, byly zabaleny v igelitu....

Tolik krátký report co jsem potkal ve městě...
15trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 6-2007


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 17:25:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pozor
17 už nemá CVR a 41
(grand prix)
tomáš5566
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1918
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 17:32:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

po delší době se skutečně výměna rozjela, začlo se i směrem na N.Hodějovice - zatím je to připravený u DP.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 887
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 12:11:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malá vzpomínka na oba vozy s už neexistující stejnou reklamou.
 
Omluvte kvalitu mobilu VGA, je to foceno jedním z řidičů z těchto vozů.
15trm: Napiš taky něco z tvý hlavy!
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2053
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 15:27:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek: No to je spravedlnost, mě se takhle pěkně nikdy nesešly. To samé je s 50 a 272, jednou sem je málem vyfotil v jedné zastávce, ovšem kdyby ta 272 přijela o 20 vteřin dřív...

Jo a jen tak pro zajímavost, tohle se objevilo u pošty:
 
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 4-2005


Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 17:25:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Tak to je překvápko a pro mě příjemné, protože modré šipky se mi vždy líbily a krom toho se modrá neplete s ničím jiným (jako třeba se semafory). Doufám že časem přibudou.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2816
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 20:22:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad šipka: Co jsem cca v roce 2002 viděl, tak tyhle šipky si elektrikáři na dílně dělají sami, je to jen deska s ledkama a s příslušnou elektronikou. Takže nevidím problém v tom, aby se začaly více šířit v modrém provedení....

Nová reklama na Citybusu č.220. Takže už zase není žádnej bílej.

A jinak, pozdravuju dnešního odpoledního řidiče vozu č.58 (linka 15). Pokud to tu náhodou čte, tak bych prosil tu fotku mě, jak jdu na druhé straně a klidně i tu z boku. Já pošlu na oplátku vaší fotku i s vozem, ale bohužel tam /jako v 90% případech/ není nikdo vidět....
P.S. - příště až si mě budete chtít vyfotit, tak stačí říct, někde "zapózuju" na konečné. Takhle došlo ke zbytečnému krátkému zdržení cestujících.
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 04. července 2007 - 07:57:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krátké info z provozu - 38čce dnes ráno v Žižkovce musel "domlouvat" tahač.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2054
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 21:10:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Což já jsem za modrou šipku taky rád, páč se mi vždy hrozně líbila, ale nějak nechápu proč je zrovna modrá, když již "neexistují" jiné frekvence ovládání výhybek.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 21:27:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Já bych tipoval že právě proto, že na barvě teď v podstatě nezáleží. Zkrátka si někdo řekl že modrá je dobrá a že se mu líbí, tak to tak udělal. A já ho za to chválím
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 710
Registrován: 3-2006


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 22:12:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mě se to modře taky líbí víc.

Co bude příště? Výměna přístřešků? Ty by se celkem na nějakých zastávkách "hodily" (linka 10 a podobné linky přeci jenom projíždí zastávkami ještě s plechovými přístřešky).
ICQ (I seek you): 266-569-910
Maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz a Jazz.Vercetti@ipgamez.com

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!!
moje forum o MHD

NEJSEM Jazz_vercetti, jsem Jazz Vercetti nebo Jazz the Bender!!!
Řidič
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.140.102
Odesláno Středa, 04. července 2007 - 22:13:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil:
Děkuji Vám za Váš pozdrav. Taky děkuji za nabídku fota trolejbusu ev.č. 58 i za Vaši nabídku pózovat, ale fota uvedeného trolejbusu i Vaši již mám ze své vlastní produkce a svá fota dávám jen malému okruhu svých známých. Někdo fotí trolejbusy, jiný zase ty, co je fotí - a už mám celkem pěknou sbírku.
A pokud byste o MHD věděl trochu více, jistě byste také věděl, že pokud řidič linky 15 má „čistý“ průjezd ze zastávky J.Buděšínského na zast. Papírenská, tak na zastávce Papírenská čeká na svůj odjezd ze zastávky skoro jednu minutu, takže „ke zbytečnému krátkému zdržení cestujících“ nedošlo.
A to je vše k Vašemu „pozdravu“.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2818
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 23:26:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Modrá je dobrá, dyť se podívejte, kolik jezdí / jezdilo modrých autobusů a trolejbusů... Takové množství modré nikde jinde nespatříme.

Jazz Vercetti: No výměna přístřešků je dobrá vize, ale vidím v tom minimálně dva háčky. Mám pocit, že zastávky mimo město mají na starosti okolní obce a ty evidentně nebudou mít peníze. Nevím jestli to tak je, ale ani nové označníky prozatím za hranice města nepostoupily.
Mmch. spíše bych uvítal jinou věc. Docela ve velkém se ve městě mění staré označníky a mimo město je několik případů, kde jsou právě tyto označníky delší dobu zdevastované (např. Včelná-Pod Tratí, Vidov-V domkách atd.) a zde se přímo nabízí výměna za již vyměněné městské... Ale to bohužel nezáleží na mě.

Řidič: Abych se přiznal, tak reakci jsem nečekal. Tak v tom případě Vám přeji co nejvíce se rozrůstající sbírku fotičů.....
No o MHD trochu více vím, ale zrovna jízdní doby a jízdní řády nejsou moje parketa. Navíc jsem na Papírenské čekal na úplně něco jiného a projíždějící "patnáctka" byla pouze vyzkoušením focení v tomto místě kvůli světlu... Absolutně jsem nevnímal, jestli 15ka odbočila na první pokus či ne. Proto jsem zdržení (cca minutu) připojoval k focení, což teda asi bylo spíš jen využití čekající doby.

Jo a abych nezapoměl, 156ka dostala po krátkém provozu v bílém další reklamu.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2060
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 23:35:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: No ta 156 má velmi pěknou reklamu. Po delší době jednoduchá reklama, která alespoň nějak vypadá.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1920
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 09:32:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: nové označníky postoupily pouze na katastr obce Srubec, kde v rámci rekonstrukce a celkového přeměnění zastávek v katastru této obce byly dosazeny komplet nové "jednoduchý typ" - jako jsou výstupní u nádru, tuším že stejné jsou i v lokalitě obce Litvínovice, konkrétně části Šindlovy Dvory, kde došlo k realizaci nové zastávky posunutí té stávající. Vše pravděpodobně za režie příslušných obcí, protože prostory zastávek v jednotlivých obcích, rsp. městech, jsou v majetku příslušné obce nebo města. Tím ovšem nevylučuji, že provozovatel MHD může v rámci "jednotné firemní image" do příslušných obcí své nové sloupky dodat, ale asi to nebude tak žhavé, neboť sám provozovatel poškodil svým vozidlem v jedné obci zastávkový označník a jako náhradní tam přivařil ten starý typ.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2061
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 06. července 2007 - 17:14:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/trolejbus_cb20070626.html
Sice to je tři týdny starý, ale zajímavý. Ikdyž o plánu všici jistě víme, zaujala mě nejvíce věta "Z Husovy ulice by odbočovala k sídlišti Máj jako dosud u bývalých kasáren ve Čtyřech Dvorech, ale dál by pokračovala ulicí Evžena Rošického, což je podle Popelové také s ohledem na plánovanou výstavbu v areálu kasáren a bývalého cvičiště."
Upřímně bych byl pro. 95% cestujících linkou 1 na Máj, vystupuje stejně až na konečné a navíc se tím zkrátí pěkně jízdní doba. No čím dál častěji mám pocit, že se mi splní sen - jet na 1 trolejbusem .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
15trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 6-2007


Odesláno Neděle, 08. července 2007 - 16:35:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnes 08.07 na 15 jezdil nízkopodlažný city bus
tomáš5566
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 892
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 16:26:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska pro změnu citybus 202 na lince 1.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2070
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 17:38:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek: V obou předchozích případech (tvůj a 15trm) jde na 99% pouze o autobusovou zálohu, nic víc, jistě to pak bylo měněno.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2828
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 19:05:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: V dnešnm případě se mi zdá, že 202ka tam je na odpolední část, pozoroval jsem jí od cca 15:30 a jela i před půlhodinou na Rudolfov, takže to nebylo jen kolo dvě. Ono se není čemu divit, spousta Citelisů jezdila různě jinde a např.157 je odstaven.

Dneska jsem koukal, že u trolejbusu č.64 bylo vzadu odstraněno osvětlení SPZky. To mě celkem těší, v mojí představě ale ještě zbává vzít nějaký plech a pomocí šroubů jím zaslepit díru pro SPZ. Vypadalo by to mnohem líp....
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1921
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 19:09:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: dneska to bylo asi vážnější, protože hradil operativně (pravděpodobně né od místa rozbití) vypadnuvší nízkopodlažák na 2/1 i se záložním řidičem, v 16:45 pak na něj čekal kmenový řidič se všemi vozovými proprietami (vozák.....) u nádraží a jak je vidět, asi to dojezdí, protože tam byl sám řidič (nikoliv náhradní vůz)
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2073
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 19:54:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak jsou prázdniny a zřejmě usoudili, že už je to jedno, čili to asi dojezdí, jak to tak vypadá. Díky za doplnění.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34566
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 10:49:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Uzavírka a trvalá změna dopravního režimu - ul. B.Němcové a přilehlých komunikací
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2834
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 13:18:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevybavuji si, že by to tu už bylo, takže http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/prazska_oprava_cb20070711.html
Nevím teda kde to bylo avizováno dříve, každopádně já se o tom dozvěděl až dnes.
Reko rozhodně v tomhle případě pomůže, stav silnice v úseku od Mariánskému k Obi je hrozný. Jen nechápu, proč byla výstavba ostrůvku u IGY nezkoordinována s rekonstrukcí, ale budiž.
A vypadá to, že se konečně změní i prostor hrozné zastávky Mariánské nám směr centrum, na který nadávají řidiči MHD i IGK a i chodci....

Mmch. autobus č.269 dostal další reklamu na aktivity města ČB, vzhled a loga stejný jako u trolejbusu č.64. Jen to propaguje něco jiného.
Měl by dneska jezdit na výluce na Táborsku.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34573
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 15:48:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ono i od Jatek k Družbě by si pravý pruh opravu již mnoho let zasloužil...

A mám tu ještě jednu:
Oprava železničních přejezdů uzavře komunikaci
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1923
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 17:41:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

269 dostal reklamu

no a 138 o ní pro změnu přišla (děkuji M_rmu za info, ráno jsem to viděl, ale v tom šeru jsem si nebyl zcela jist - myslel jsem, aby to nebyla 146 - která je na 1 dneska taky).
Tím vznikla zajímavá situace v oreklamování kloubic, kdy reklama je ze starých střepů odstraněna, zbývá jen série od 147 (B941 r.1998) až do konce (zatím krom poslední 166) + všechny GO 741 (krom nejstarší GO 119). Docela zajímavá souvislá řada bílejch a reklamních, to tu ještě nepamatuju
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2835
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 20:27:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin: Jen tak dál, ještě bude chybět Žižkova a začátek Novohradský na Radeckýho, tam je taky ta silnice úžasná.

Venca: Já v tom tuším záměr. Sice je mi divný že se reklamy sundané ze starých vozů už neobjeví, ale i tak se mi zdá, že je snaha starší vozy nereklamovat.... Třeba do toho začaly kecat zadavatelé.
Ale reklamní horečka se naopak docela nevyhýbá starším sólům, ty povětšinou bílé dlouho nevydrží. O Citybusech ani nemluvím.

A jen dovětek: 06, 09, 18 a 32 - Sbohem....
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 893
Registrován: 3-2004


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 21:29:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jen dovětek: 06, 09, 18 a 32 - Sbohem....

Takže jak čtu tak ještě 02 přežije rok 2007 spolu s 26 a 27? Hm a 39 zůstane poslední Teherán.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1924
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 21:56:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek:
no jo, čteš dobře, ale výstavba trati do ČV je práce pro další dva vozy, tudíž by se na jeden z výše jmenovaných mohlo usmát ještě štěstí.....
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2836
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 22:02:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek: Co bude s 02 nedokážu v tuto chvíli říct. Stále jezdí.
Ale v koloně smrti stojí 01,32,18 a 09. 06 dojezdila minulý týden. V případě 18ky a 32 bych se nedivil kdyby šly na GO, ale spíš si myslím, že půjdou pryč. 09 možná bude první trolejbus, který se dalšího provozu nedočká.
Každodádně poslední Teheránec bude rozhodně 39ka, o tom není pochyb. Bohužel už je to tak.
Mmch. pěkný obrázek v profilu.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 894
Registrován: 3-2004


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 07:41:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JJ, už jsme o tom diskutovali v diskuzi ČNDS s M_r a měla by tam jezdit posílená linka 14 o dva vozy.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace