K-report
 

Archiv do 24.ledna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 740, 741, 742, 743, 744 » Staré archivy » Archiv do 24.ledna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 14:21:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet Tak tak 730, 731 to řve, turbo piští a nejede, chyběj tomu šunty :-) Taky vysoko těžiště kabiny a kymácí se to, že na horším styku člověk myslí, že se to s ním chce převrátit. Výhled mi taky neva, 742 ve dvojčeti, to je zlatý.

ovšem ta zelená šipka, to je teda hnus, velebnosti.

Made in Matysekfyra :-)

Kotelník nesmí. Ale mají čísla na boku, není specifikováno, kde a kolik čísel musí být. Na boku jsou i když o jedno na 505 už se taky někdo pokoušel, akorát tam pozohýbal plechy, já takovýho šmejda chytit, tak ho snad pozpřejíždím
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3524
Registrován: 9-2002


Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 14:57:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Omlouvám se, pokud můj příspěvek vůči soukromníkům vyzněl nějak nenávistně, ale nemyslel jsem to tak...

Matysekfyra:
Já nemluvil o koncích na tvé loko, nevim na co se opět muj příspěvek převedl, u vlaku mají být zadní pozice zhaslé dle předpisu tak jsem si k dané fotce rýpnul nic víc ok?:-)

A ten zelený klín, když jsem to viděl poprvé, řikal jsem si, kdo pustil k takové mašině dítě aby ho pomalovalo, to už od těch sprejerů je to hezčí...ale nic ve zlým:-)
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 15:17:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

u vlaku mají být zadní pozice zhaslé dle předpisu

Když mám zadní pozice zhaslé, tak nevidím v noci, co se děje vzadu. Když svítí, rozeznám ve stínu, jestli jsou otevřené žaluzie=chladí, i případný flek, louži od něčeho na brukně. Proto je mívám rozsvícené, tím spíš, když je mám dvojčlenně, vidím co se zhruba děje na zadní mašině.
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2013
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 16:24:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

731 jsou bezvadné pro práci na svážném pahrbku, na normální posun třeba s manipulákem nic moc - pomalé rozjezdy, občas vypadavávající EDB (která díky proměnlivé brzdné síle taky není zrovna ideální), přídavná brzda téměř nepoužitelná pro svoje neuvěřitelně blbé ovládání.

Pro traťové použití už jsou úplně mimo. Měl jsem to potěšení jet z Brna do Střelic s pár nákladními vlaky:
2x731 a 980 tun (ložené podvozkové vozy) - ustálená rychlost asi 17-18 km/h
2x742, 1100 tun, směska - asi 30 km/h
2x742, 1480 tun, ložené kotle - asi 22 km/h
1x750, 500 tun, směs - 50 km/h
Bezva zážitek byla kombinace vlaková 754, přípřež 731. Jak špagetě docházel dech, brejlovec musel ubírat, páč ampérmetr šel "do červeného", takže do Střelic už jsme vjížděli zase těch necelých 20...

Ještě by to chtělo se někdy svézt s OKD nebo Unido na jejich dvojčeti 753.7, to by mohl být hezký zážitek...
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2018
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 17:09:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K poslednímu případu ilustrační fotky:
 
 
Na prvním snímku je rychlost asi 28km/h, nějakých 1040 otáček a trakční proud přesně 2kA. Druhý snímek byl pořízen před vjezdem do Střelic. Rychlost už spadla pod 20, otáčky byly pilotem sníženy na 980, ale trakční proud je už na hodnotě asi 2,1-2,2kA.

No a po příjezdu do Střelic:
 
Liberec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 11-2006
Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 17:23:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stejně tak si nerozumějí 742 a 750-755 se zátěží blížící se normě, to je potom i 2*742 lepší.
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2024
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 21:04:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stejně tak si nerozumějí 742 a 750-755 se zátěží blížící se normě, to je potom i 2*742 lepší.

To určitě. A dvojče je vždycky lepší než stejná kombinace se dvěma fíry. Ještě by mohl Fýra napsat, jak se jezdí se 140+750, to taky nebude to pravé ořechové.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 23:33:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet proč? Pohoda, 140 může na čistou sérii jet těch 30-35, což je přibližně trvalka 750tky. Jde to ze Zábřeha do Třebovic s cca 2000tunama 80 udržíme až do Rudoltic, místy by se to rozjelo i víc, nahoře u nového třebovického tunelu máme 60. Když je volno. Teď jsem si vyzkoušel i jízdu za pomalou dráhou, ze Zábřeha přede mne vypustil těžkou se 181čkou bez postrku a ten jel 50m ny za ním, nahoře u tunelu 35.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 234
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 23:39:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Za mokra je to horší, v té sněhové fujavici co byla 27tého prosince večer, jsem měl docela plný ruce práce. Je problém bobinu na 350A na serioparalelu udržet na kolejích, za sucha při tom udrží i 500. Ale i tak se to dá vyjet, dokonce s rozjezdem v Krasíkově. Ale pravda, toho 27týho jsem měl na postrku dvojčata 742.
Páňula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 1-2007
Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 14:49:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahojte, jestli chcete tak jsem dal na www.walachuv.blog.cz pár fotek 742 ze Zlína. Tak jestli chcete tak se mrkněte. Zatím
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2029
Registrován: 10-2004


Odesláno Pátek, 12. ledna 2007 - 10:35:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fýra: aha, možnost sériového řazení TM u stejnosměrek mě nedocvakla, el. trakce a její stejnosměrná varianta především holt není můj obor...

Včera se v Majlontě setkaly tři vraky:
 
Laminátka je 230.080, čmelák 771.180 a ta 742... Co by to tak asi mohlo být za krám?
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 235
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 12. ledna 2007 - 11:36:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jaký vraky, vrací se mně 505 z lokomontu s novým TBD :-) A s TRSkou asi :-)
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2033
Registrován: 10-2004


Odesláno Pátek, 12. ledna 2007 - 11:55:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem si myslel, že to asi nebyl Fýra osobně, ten pán na ní byl nějaký starší ročník. Škoda, to by byl úloveček!
Ještě detail:
 
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 236
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 12. ledna 2007 - 12:10:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dík, hezký, ne nebyl jsem to já, mně už takový jednoduchý kšefty jako dovézt odněkus mašinu nedávají. Tak to zase dáme s 510 dohromady a vyrazíme!
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 237
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 12. ledna 2007 - 19:24:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 

Pokus o umělecké foto :-D
devalt
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.6.16
Odesláno Pátek, 12. ledna 2007 - 22:35:34   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet: Na 742505 ten "starší ročník" byl osobně p. Topolský z Lokomontu.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 239
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 12. ledna 2007 - 23:05:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Topolský má papíry? Tak leda na zkoušení loko, ale aby sám jezdil, no nevim...někdo tam s ním asi musel být, ne? Myslel jsem, že se vracela už z opravy...ale zase co dělala v Majlontě, když byla na Dolním v LMB, chm
devalt
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.6.16
Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 08:13:21   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fýra: Byl tam Topolský + 1, ale ten druhej nebyl moc vidět. To byl asi pilot a Topolský byl navigátor. Co dělala v Mal. nevím. Možná šla na soustruh nebo na váhu.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 19:59:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Možná šla na soustruh nebo na váhu.

To je právě ta záhada, ani na jedno nebyl důvod, do LMB přijela po havárii TBD, které asi odešlo do věčných lovišť.
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 20:28:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fýro, nejel jste teď někdy s bobinou přes Tlumačov?
Uvezu to, pane Lorenc?
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 241
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 20:44:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

9týho, ale to už večer za tmy, mám psáno 23.20 psán dojezd do Nedakonic ze 79, a pak teď v sobotu 13týho ze 62 v Nedako 13.21. proč?
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 20:48:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

že v diskuzi o tratích 330/331 je foto 140 062 s dvojčetem 742 513 + 536 s uhelným vlakem v Tlumačově
Uvezu to, pane Lorenc?
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 20:54:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jojo 513 a 538. Toho šotiče jsem si nevšim ani :-)
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 777
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 20:55:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peca, Fýra: Sice nevím kde jsou Nedakonice (tuším že jižněji než Tlumačov), ale jestli jste to byl Vy Fýro, tak jsem Vás fotil na nádraží v Tlumačově s tou bobinou a dvojčetem tranzistorů(vlak jel ale směrem na Břeclav /asi/ nejsem místní).
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
Motorové vozy řad 830/1 vám z Tlumačova přejí šťastný Nový rok a ať je lepší než ten jejich poslední...
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 21:07:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No říkám, byl.
I ty motoráky v metalšrotu jsem koukal, jsou tam i nějaké 851, kromě té šňůry 830.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 780
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 21:11:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fýra: No právě kvůli nim jsem tam byl, ale ten Váš náklad taky přišel vhod. Můžu se zeptat na číslo vlaku a odkud kam to jelo?
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
Motorové vozy řad 830/1 vám z Tlumačova přejí šťastný Nový rok a ať je lepší než ten jejich poslední...
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 245
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 21:20:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

44812 z Chalupek do Kútů.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 781
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 21:27:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fýra: Díky
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
Motorové vozy řad 830/1 vám z Tlumačova přejí šťastný Nový rok a ať je lepší než ten jejich poslední...
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3860
Registrován: 10-2004


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 21:34:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zítra by měla být 742.147 převezena do její domoviny - do Ostravy. Čas přepravy neznám.
ICQ: 202 888 377
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 23:24:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Přerově stojí T 448.0518.Přitáhli ji z Podbrezové a neviděl jsem na ní označení vlastníka.Neví někdo komu patří nebo patřila?

 
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1130
Registrován: 4-2004


Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 16:07:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Mn 81051/81050(Hulín-Bystřice p.H. a zpět)se dnes objevila zde méně obvyklá 742.139.
 
 
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3799
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 20:37:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malá zajímavost z "ocelového srdce" v Chacharově:

Ve Vítkovicích mají po "MobyDickovi" (740.631) a "Nosorožci" (740.785) další přírůstek do "ZOO" - tentokrát "Mrože" nebo podobné zviřátko...

A další zajímavost - vozba "veronik" mezi NH a VŽ je podle současných postřehů v režii strojů VŽ v celé trase. Ví-li někdo více, budu jistě nejen já vděčen za upřesnění...
bogumin
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 07:30:21   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, áno, dva mroži na 740.309.
T20305
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 10:05:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co je to za číslo-309
ICQ 232-093-115
Kubrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1452
Registrován: 9-2004


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 10:15:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad T20305: 740.3 je jedna z verzí rekonstrukce původních 740 z ČMKS, tato je s nižším výkonem motoru. Z venku vypadá "normálně".
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2781
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 15:41:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

740 309 - pokud se nepletu, jak je z Kolína a né ČMKS

Jinak 742 147 už by měla být na Ostravsku.V DPOV Nymburk už neni.
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Banglička
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.44.189
Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 17:08:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

742 147 dnes modrá v depu Ostrava, 742 148 po převzetí Ostravou převezena do Olpasu Krnov, kde obdrží shodný nátěr se 147, pravděpodobně se nového nátěru Cargo dočká i 742 107, 273 a 059. V Trutnově nově 742 091. Na náhradách z Pardubic do Liberce nasazována 742 058.
854215
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 836
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 18:09:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Počkat, když je 091 v Trutnově tak jaká 742 mi to jezdí pod okny na 041 s dvěma bafíky. Má jezdit 091

A před dvěma dny tu jezdili dokonce dvě 742 a každá po dvou bafících
Zcela nové stránky o motorových jednotkách řady 814+914 ČD http://www.jednotky814.ic.cz.
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 624
Registrován: 6-2004


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 23:36:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb: to se pleteš, řada 740.3 je z ČMKS (vyrábí Jihlava).
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2785
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 17. ledna 2007 - 07:05:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Statistik
V roce 2001 jsem jí fotil po opravě v Kolínském Dyku
Takže to tam byla pouze na Váze?V tu dobu jsem se o průmysl tolik nezajímal, takže nevím
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Kubrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1455
Registrován: 9-2004


Odesláno Středa, 17. ledna 2007 - 08:42:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V roce 2001 jsem jí fotil po opravě v Kolínském Dyku

Tou dobou se možná stavěla 740.301. Nepleteš si to náhodou s 742.309?
854215
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 837
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 17. ledna 2007 - 12:44:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Banglička: 742.091 v Trutnově není, nebyla a ještě dlouho nebude. Uváděj prosím přesné informace
Zcela nové stránky o motorových jednotkách řady 814+914 ČD http://www.jednotky814.ic.cz.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2790
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 17. ledna 2007 - 16:50:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Kubrt - Jo, přesně tak.740 301 o ní jsem mluvil a nějak jsem se spletl s tou 309
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Lakro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 18. ledna 2007 - 11:42:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Může někdo napsat , kde se nejvíce vyskytuje a v jakém depu se nachází lok.742.396 ?Děkuji.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2806
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 18. ledna 2007 - 13:21:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v Ústí nad Labem

A snad i pod PJ
Dne 7.1.07 jsem jí tam fotil společně s 742 071 ve dvojici
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Drerror
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 12:36:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jaké jé nejnižší číslo 742? Myslím v provozu.
Kubrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1460
Registrován: 9-2004


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 12:40:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drerror: překvapivě 001 V Bratislavě. U ČD 007 v Ostravě.
Drerror
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 13:08:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kubrt: No já právě dnes viděl 007 na Svinově. Foto nic moc... A o nižším čísle nic nevím, tak sem se ptal
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1309
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 20:41:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

742.396 je přímo PJ UL
http://www.trat087.info - http://karel-loko.net - http://motovozy.vlaksim.cz

ICQ 264305638
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 214
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 17:00:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trutnovská (ex.hradecká) 742.119 je opět v provozu,dnes s Mn v Borohrádku
 
742 404
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.105.117
Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 11:27:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes viděna 742.439 v novém laku v Zábřehu na Moravě.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2816
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 12:59:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Také včera 742 306 byl v DPOV Přerov na soustruhu s Brňěnským Krokodýlem 015
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 408
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 13:13:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Že jsem si ani nevšiml,že jsi to fotil.Naštěstí jsem se v tu chvíli pohyboval na druhé straně soupravy.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2819
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 13:22:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

On v tu dobu na loko nikdo nebyl..já toho využil..neměl jsem moc času..a také jsem si říkal, aby mě někdo neodlovil..že by tam mohl být nějaký kolega Krysoleta
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 628
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 14:24:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

742.404:určitě to byla 742.439?Copak by tam dělala,dyť je Budějická.
ICQ:450 504 903
Dave
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1220
Registrován: 9-2003
Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 18:14:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

742 439 je na MH v ČMKS Česká Třebová. Takže nejspíš byla na váze v Šumperku.
742 404
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.105.117
Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 19:45:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt: Ne nespletl jsem se. A pro klid duše, měla na kabině napsáno DKV České Budějovice. Co se týká nátěru, klasika červená a bílé bryndáky.
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 1857
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 24. ledna 2007 - 08:43:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A tady je včerejší návoz další tramvaje 14T na Zličín - foto MOP:
 
Bouřka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 796
Registrován: 12-2003


Odesláno Středa, 24. ledna 2007 - 19:48:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Konečně vytáhli na výlet novou 534ku. V Nbk byla od dubna '06.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2825
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 24. ledna 2007 - 20:54:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

742 439 Potvrzeno - v novém kabátě dneska před halou v ČMKS Česká Třebová
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace