K-report
 

Archiv do 30.ledna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Fotografování + fotografové + fotografie » Staré archivy » Archiv do 30.ledna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3805
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 18. ledna 2007 - 13:07:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemluvil německy?? Je mi nějaký povědomý...
TB
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.30.192
Odesláno Čtvrtek, 18. ledna 2007 - 17:53:41   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, co 753006? Určitě sis pokecal, ne, tak to jistě víš?
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 885
Registrován: 7-2004


Odesláno Čtvrtek, 18. ledna 2007 - 22:45:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já nevím jak mluvil,páč ze stanoviště se to něják nedá určit....
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 887
Registrován: 7-2004


Odesláno Čtvrtek, 18. ledna 2007 - 22:48:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale vím že měl s sebou ženskou
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1134
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 21:18:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem si řekl že po dlouhý době trochu potrápím Vodníka a další ztracený existence na ŽelPage.

Neprošla.
 

Taky ne.
 

A těhlech už bylo pro ŽP škoda.
 

 

 
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Standa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 3-2004


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 21:56:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister:
Není nic snažšího, než si najít jiné stránky. Mně se třeba ta první fotka líbí. Co by za to dali jiní, kdyby ode mě slyšeli právě tohle hodnocení. Dotyční se jistě poznají sami, že Pavle...

(Příspěvek byl editován uživatelem Standa.)
ICQ: 250-751-966
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1304
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 02:03:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není nic snažšího, než si najít jiné stránky

nebo urobit vlastní
http://www.trat087.info - http://karel-loko.net - http://motovozy.vlaksim.cz

ICQ 264305638
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 907
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 03:20:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

750103 ta se ti fakt povedla ;)Ostatní jsou taky pěkné,ale tahle je prostě super.Krásně na ní vyniknou úžasné linie brejlovce :-). Co máš za foťák???
Fotista_václav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 1-2007


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 06:45:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister:
Hlavně ta první a třetí je fakt . Vůbec nechápu, které z těch jejich slavných pravidel to nesplňovalo.
Mr_lachtan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 124
Registrován: 3-2006


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 09:22:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechci rozdmychat spor dvou táborů zastánců a nepřátel galerie žp, ale ty fotky mají výpaly a ty se jak známo na žp netrpí.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1095
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 10:23:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mr Lachtan: A nejsou ani moc ostrý (zvláště 43), lehce zrnitý, kresba stojí za * (zláště 006)

HALF:Skenuješ z fotky nebo negativu?
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Standa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 616
Registrován: 3-2004


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 11:47:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmistře, jak tě vůbec mohlo napadnout cpát analogové fotky na ŽP!? To nevíš, že tam je nejdůležitější právě míra zrnitosti, ostrosti a dokonalost kresby a barev, což jsou věci, které právě při skenování dostávají na frak? Z vyjádření zainteresovaných osob plyne, že ostatní věci tam jsou zřejmě asi až někde na chvostu požadavků. Na ŽP se prostě se skeny fotek nechytneš, působil bys tam asi stejně nenápadně jako bizon mezi volavkama...

Á propos, Jakuzo, mám tomu rozumět tak, že by se na ŽP nechytala ani třeba tahle nebo tahle fotka? Je to náhodný výběr, vzal jsem to, co mi právě padlo pod ruku. Skenuju fotky, skener na negativy nemám k dispozici.
ICQ: 250-751-966
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1096
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 11:57:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A proč ten sken nemůže třeba vypadat takhle?

http://www.pacifikem.cz/foto/loko/749/v_foto/749_006_21.jpg}
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1136
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 12:00:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Happy: Nikon F 55.

Občas tam nějakej přepal je, to se u černobílejch fotek může stát. Možná jsem taky trochu zvrtal expozici, ale vzhledem k expoziční pružnosti filmu by se s tím měl poprat. A třeba u tý 810.102 bylo zataženo, tam jsem s přepálenou mechanikou nemohl udělat nic. Jsou to skeny pozitivů 13x18 který jsem spáchal v komoře.

Standa: Mě bylo od začátku jasný že se na ŽP nechytne ani jedna. Původním záměrem bylo zaměstnat mistra Vavřenu a zbylou čtyřku cenzorů.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 819
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 14:14:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Standa: Ta 750 236 u Pastuchovic nemá chybu, co by za tu fotku daly jiné šoto-galerie.
Halfmister: A povedlo se? (troufám si tvrdit, že jo)
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
Motorové vozy řad 830/1 vám z Tlumačova přejí šťastný Nový rok a ať je lepší než ten jejich poslední...
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 10-2005
Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 21:30:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/423054.jpg a jak se na ŽP dostalo proboha tohle???
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1137
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 22:53:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa: Jako spam to zapůsobilo určitě.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Stínovlas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 23:24:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1/2mister: Jsou to skeny pozitivů 13x18 který jsem spáchal v komoře.
Clapče ty se máš ještě hodně co učit
Nechcu se chválit, ale tu 810 102 bych zvládl ve fotokomoře o hodně líp a to nekecám
Se 749,751,851 a T478.1002 na věčné časy a nikdy jinak.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1138
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 11:16:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Clapče ty se máš ještě hodně co učit
Nechcu se chválit, ale tu 810 102 bych zvládl ve fotokomoře o hodně líp a to nekecám


Však nic neříkám. Tohle jsou moje první pozitivy, který jsem udělal vlastníma rukama. Namíchat chemii a vymáchat to v ní nic není, ale určit dobu osvitu, to je mazec. Ve čtvrtek jsem dělal zvětšeniny 40x30 a při cloně 11 jsem se dostal až na sedm minut. A maskovací rámeček se mnou taky nechce kamarádit. Furt mi dělá křivý rámečky, i když už jsem na něj skoro vyzrál. Film mi vyvolali v labu, pozitivy já. Jsem zvědavej jak budu po tmě vytahovat negativ z kazety a motat ho na spirálu...
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 431
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 12:44:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmistr:A nemáš víc fotek,který by si sem mohl hodit?Víš nějaký jihlavsý barčí....a ták...Vůbec bych se nezlobil
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1139
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 14:12:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jsou toho mraky, ale všechno na papíře.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 14:23:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lokofanda:Tato je jako předkrm,hlavní chod dodá Halfmister na objednávku.

 
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 435
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 19:50:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hlafmister:To je škoda ty jich musíš mít určo dost....To víš 742,750 a 754 jsou jako dobrý,ale ty berty mi tady furt nějak chybí...Od malička jsem znal jejich zvuk a všechno a teď jsou v čudu..
Mallard:Pěkná fotka...díkec za ní...To je teď mnou nejčastěji viděná berta(i když zase tak často to není)
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1140
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 21:34:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No zas tak dlouho nefotím, ale znáš ty šotozačátky-nafotíš všechno co jede okolo. Něco je i koukatelný. Třeba mám tři fotky 751.106+142 zboku v Jihlavě na raketě do Znojma. Kdyby se to naskenovalo a spojilo tak by to bylo dobrý panorama. Uvidím jak to půjde a kdyžtak něco spáchám.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 08:52:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmistr:Jo když tak něco spichni...
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1528
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 01:01:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister: ale znáš ty šotozačátky-nafotíš všechno co jede okolo. - to já jsem spíš opačný případ - často mám lépe a víc nafocené to co je na druhé straně republiky než to, kam si můžu odpoledne zajet na kole :-) Jinak přeju hodně štěstí ve fotokomoře. Věřím, že při troše snahy a trpělivosti bude stát výsledek za to.

Standa: ...

Jakuza: Není to tak dlouho, co jsi skenoval fotky i Ty. A když je porovnám s těmi současnými, tak se mě osobně víc líbí ty starší.
ICQ -> 21 65 33 068
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1107
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 12:48:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Skenoval a skenoval a byla to pakárna na druhou. A potm kvalitou zobrazení to rozhodně na digi nemělo a k skenům negativu jsem se potom už nedostal.
Když se dneska dívám na svoje fotozačátky, tak se mi ty fotky líběj snad jen strojema, hodně jsem změnil styl od tý doby. Dneska je to víc o přírodě než o mašinách.
tak se mě osobně víc líbí ty starší. Není to spíš z nostalgie? Mě se taky víc líběj starší věci.
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1530
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 17:12:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Spíš vkusem než nostalgií, každému se líbí něco jiného.
ICQ -> 21 65 33 068
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2105
Registrován: 10-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 00:30:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

- Tak, co, pane Krslt.? Rostou, rostou?

- Ale jó, rostou, rostou!

 
ERX
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.127.103
Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 13:38:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 

pro pobaveni jedna vtipna fotka z provozu
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 415
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 15:22:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ERX: To ten osobák jel objízdnou trasou přes Eskymáky a kolem tučňáků???
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 1190
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 16:15:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ERX: Koukám že v Otrokovicích přešli na čas v šestnáctkové soustavě
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 565
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 16:55:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jeden úlovek z Břeclavi, při cestě na vlak.
 

V pozadí chcíplá 350 016 -> odtah náké Lamino...
--> ŠOTING 4EVER !!! <--

810 The best of motorové vozy
14Tr The best of trolejbusy

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz

Miltrc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 105
Registrován: 6-2005


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 20:52:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky přidám jeden ulovek,rovnou dva jednou ranou
 

poznáte typ lokomotivy??
Mr_lachtan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 126
Registrován: 3-2006


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 20:57:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

původně jsem myslel L18H, ale vzhledem k tomu obrázku pod jménem... Faur Mladějov
Jirka Kořka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.148.50
Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 21:13:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Toho chlapa co má oranžové kabát znám to je borec z Brna z odstavnýho. Když jezdím u posunu na myčku tak ho tam potkávám.
Anita lolita
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.133.14
Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 21:15:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Potvrzuji, Mladějovskej Faur. K těm šotoúlovkům, tomu vpravo se říká "belda, žid, sliz, homelesák" a tomu vpravo "klobouk". Oba jsou "hypermegašotoúchyláci"
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2109
Registrován: 10-2004


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 21:32:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trochu slunka a sněhu a už se zase daří.

Mezi HH a Troubskem:
 

U dolních Střelic:
 


Mezi VysPop a Rapálem:
 

Mr_lachtan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 3-2006


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 21:43:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Desperát proklouzl... navíc nemá nastavený čas ve foťáku, což ztěžuje identifikaci oře. Anebo že by se objevila protifotka?
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2112
Registrován: 10-2004


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 21:47:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Výskyt Lachtanů byl dnes hlášen z tišnovky. Máme svoje lidi všude.
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 926
Registrován: 7-2004


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 22:32:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet: 3 body do soutěže...

Já sem dneska raději k enormnímu množství šotoušu jedlovských volil ústup a neprovokaci,k možnému nebezpečí protiútoku....(Ono z regíny se blbě loví)
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1347
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 22:52:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska jsem byl fotit a protože jsem čekal na protijedoucí vlak trochu mě zaskočilo, že slyšim vlak přijíždějící odzadu. Tak jsem trochu popoběhl zpět a skočil do křoví. Zmáčknul spoušť. Výsledek můžete posoudit, upozorňuju že to je bez zoomu a že mě to stálo dvě minuty dostávání se z keře, který se projevil jako trnitý! Každopádně možná, že by na želpage tu fotku vzali do umělecký galerie

 
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

-mám novou poštovní adresu: stepan.esterle(a)dopravni.net
Kabrňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 23:32:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jojo, potvrzuji dnes se dařilo...

Stará Tišnovka vábí šotouše z celého světa...

První pacient byl kousíček za Rožnou....
 

...další hned u Bystřice (pán má obličej schválně začerněň). Zároveň se mu omlouvám, že jsem neodpověděl na pozdrav, ale obě ruce byly v pracovním procesu.
 

třetí šotouš se nacházel nedaleko vjezdového návěstidla v Novém Městě...
 

...no a ten samý chlapec ještě uběgal přes celou stanici, kde jsem ho odpráskl na přejezdu...
 
...zároveň mě i mile překvail neb takový výkon zvládnout za takový krátký okamžik si zaslouží uznání...
Zarri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 6-2006
Odesláno Neděle, 28. ledna 2007 - 00:56:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...zároveň mě i mile překvail neb takový výkon zvládnout za takový krátký okamžik si zaslouží uznání...

Jé, děkuji za pochvalu! Že se někdy proslavím sportem, to mě vážně ještě nenapadlo... Ale ono takové ranní zlepšování fyzické kondice má něco do sebe, i když došlápnutí na temeno kolejnice kdesi pod sněhem není při běhu zrovna nejpříjemější... Příště si vezmu radši bicykl.

Ale díky! Valil jsi přesně tak, jak jsem potřeboval!
Mr_lachtan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 128
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 28. ledna 2007 - 08:31:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak asi se sluší dát i protifotku...
 
Igi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 1-2004
Odesláno Neděle, 28. ledna 2007 - 11:20:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A já si říkal, že najednou mizíš pod palubkou, a tys šáhl po foťáku..., zrovinka jsi mě vystihl jak levačkou mávám, jo a v pozadí mám auto.
A takhle to vypadalo odemě:

 

A neklouzalo to? Na tu sněhovou kalamitu co byla jezdily vlaky poměrně dobře na čas.
Mr_lachtan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 28. ledna 2007 - 11:22:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No vida, tak se nám to schází
Pepík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 551
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 28. ledna 2007 - 14:33:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mr_lachtan: No ale koukám, že Milan na posedu na 90.0 km odhalen nebyl

Fotka Os 14911 je na celuloidu, Os 14912 je zde

 
Brejlovci na trati 251
Marťa z Rak.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.59.140
Odesláno Neděle, 28. ledna 2007 - 14:44:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já (26), v tělocviku kdysy podprůměr, no a dnes se taky sám podivuji, nad svými doslova rekordními výkony na hranici lidských možností. Jen kvůli šocení.
Xzubikm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 11-2004
Odesláno Pondělí, 29. ledna 2007 - 15:12:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

!!!Důležité!!!

Hledám fotografa/y, který dne 7.9.2006 fotil soupravu 850.001+050.001. Výkon 4826, 4843, 4810^, 4815.

Ozvěte se prosím na e-mail nebo ICQ
Vychováván v Heršpicích.
ICQ: 449-977-867
Kabrňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 29. ledna 2007 - 16:53:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mr lachtan, Igi: Děkuji za protifotky...

Pepík: Myslíš ten posed u Rozsoch? Nebo jiný posed?
Kabrňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 29. ledna 2007 - 17:01:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jinak mám ještě jednoho. Na zpáteční cestě 14911 mezi Radňovicema a Novým Městem zastávkou byl jeden, ale ten je tak malý, že sem ho sem nechtěl ani dávat...
 

Pozná se dotyčný? A bude protifotka?
Igi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 1-2004
Odesláno Pondělí, 29. ledna 2007 - 19:27:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kabrňák že by ten stejnej jak u Rožně?
Pepík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 559
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 29. ledna 2007 - 19:49:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kabrňák: Mezi Boračí a Štěpánovicemi...
Brejlovci na trati 251
Kabrňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 29. ledna 2007 - 21:29:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepík, Igi: A fotečka by nebyla? Pokuď možno v rozumném rozlišení, děkuji.
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2125
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 29. ledna 2007 - 22:09:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A fotečka by nebyla? Pokuď možno v rozumném rozlišení, děkuji.

Nalepíš si ji nad postýlku, aby se ti pod ní sladce spinkalo???
Igi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 1-2004
Odesláno Pondělí, 29. ledna 2007 - 22:10:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kabrňák, už sem ti je poslal na mail .

 
Těsně před Novým Městem na Mor. os 14911 750.022-6
Kabrňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 29. ledna 2007 - 22:30:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nalepíš si ji nad postýlku, aby se ti pod ní sladce spinkalo???

Nezáviď, já jsem tam narozdíl od tebe dojel...
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2127
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 29. ledna 2007 - 22:34:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neboj, taky na tebe dojde, až ti někde u KH spadnou dráty za krk.
Pepík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 560
Registrován: 4-2005


Odesláno Úterý, 30. ledna 2007 - 08:17:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kabrňák: Fotečku má kolega ještě ve fotopřístroji, musí zapracovat vývojka, ustalovač a scanner
Brejlovci na trati 251

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace