K-report
 

Archiv do 07.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 740, 741, 742, 743, 744 » Staré archivy » Archiv do 07.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Zelí
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.64.236
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 15:31:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tschastolowitzer: Myslíš něco jako toto?
 
devalt
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.21.126
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 16:50:58   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tschastolowitzer: řada 742 má normálně zásuvku 2 členýho řízení jenom na krátkým čumáku (loko ČD). Soukromníci si je nechali namontovat i dopředu.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3018
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 18:04:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska na Os 9513 742 271

Kdo si chce nafotit střep řady 742 169 v MB, tak ať spěchá..brzo odejde do Plzně..Hurá..a místo 742 169 by měla dojít z Kolína 742 317
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3021
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 18:30:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mladá Boleslav
 
 
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1012
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 19:36:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb: Takovýhle kepl sem do Plzně??? Ti si děláš
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
V neděli v poledne vypínám bednu, vždyť z toho konzumu dočista zblbnu...
TK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.90.99
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 19:44:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa: Neboj, třeba se rozsype po cestě a navíc bude dobře barevně sladěná s 750.217 (až s ní bude stát v kopřivách).
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1014
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 19:58:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TK: Zase lepší než nic to je.
Jinak tady je ale vidět "logyka" ČD:
742.148 viz foto výše, zachovalý nátěr a šup s ním do modráku. A bezdomovec 742.169? Ten v tom bude jezdit ještě léta
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
V neděli v poledne vypínám bednu, vždyť z toho konzumu dočista zblbnu...
JonÁŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 546
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 20:07:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak když ta 169 bude dobrá co se týče motoru tak je to jedno jak vypadá, hlavně aby spolehlivě jezdila. Když tam nebudou prasklý trubky nepoteče topení a bude dobře pálit tak to bude dobrý. No výkon se na ní prověří hned dá se na Pn 47360 do Domažlic to je ucelenka uhlí ta dokonale prověří výkon stroje.
Nikdy nevíš, kam tě vítr zavane !!
ICQ 284-197-287
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 689
Registrován: 12-2003


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 20:41:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tohle mám nejraději, když někdo porodí fámu o přesunu nějakého stroje odkudsi/kamsi což je sice možný že 169 odejde z PJ ale do Plzně se nedostane protože skončí ve Vršovicích a do MB se může kdykoliv podívat. A hlavně, ještě není žádná redislokace jistá - takže nechápu proč MANEMB tady šíří dost nepodložené informace o přesunu.. spekulovat nad tím že je to popelnice sice můžeš ale chlapy z PJ Mladá Boleslav jsou s ní hodně spokojeni a divil bych se kdyby 169 strojmistr pustil ze "svého" rajónu právě 169tku která má dobrou pověst ale už vidím jak budeš tvrdit něco zcela jiného!
ICQ: 328251980
..."neni nad modrou"!
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 293
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 20:44:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak jestli to s tou 169 myslíte vážně, tak já se odstěhuju do jiného města!!! Já už se za Plzeň musim normálně stydět!!! To je to 750 217 pak 210 021 tedkonc sem přijde 742 169 no proč takovéhle samé vehykli at se to týče nátěru či jízdních vlastností!!! Jé támhle sme řikali že 742 066 by potřebovala novej lak a co potom teda tohle, to má 742 066 oproti ní lak tejden po dílnách
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 690
Registrován: 12-2003


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 21:25:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jen nech být, sice nevím co tam s těma kocourama děláte ale už hodněkrát jsem viděl na konci Pn vlaku zavěšenou plzeňáckou 742 mašinku do DPOV Nymburk! Jinak 169 sice je oloupaná krabice ale výkona spolehlivost je na vysoké úrovni..
ICQ: 328251980
..."neni nad modrou"!
Kotelník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 506
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 22:59:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bevelo: Výkon a spolehlivost může být na jakékoli úrovni,ale pustit na trat loko v takovém stavu je trestuhodné!!!Vzdyt tahle mašina by dělala ostudu i v Makedonii..A přitom jak už zde někdo zmínil,mnohem lepší mašiny dostávají nové nátěry.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 998
Registrován: 9-2003


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 23:58:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z důvodu momentálního nedostatku provozních strojů,od včerejška jezdí v Letohradě a okolí (PKP)po letech opět dvojče z lok.742.186+202..
Bouřka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 868
Registrován: 12-2003


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 12:04:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf: Dík za info.

169 bych bral do Plzně s fotografického hlediska okamžitě. Pro mě je vzhledově zcela vynikající!

Karelpl: 210.021 už je v novém a je to samozřejmě hnusnější něž předtím..
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 12:25:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bouřka: No alespon že ty máš otevřené oči a vidíš ten hnus na té 210 021 jako to fakt už byla lepší minule, to jí mohli udělat GO a dát nátěr jaký měla a né ho takhle sprasit.

742 169: Já nevím, myslím si, že kdyby byla motorově vynikající jak zde někdo tvrdí, tak by si tu mašinu udržovali!!! Tahle lokomotiva nevypadá že by byla moc udržovaná a to je Mladá Boleslav známá tím, že se o své vynikající stroje stará brabůrně!!!
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1019
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 13:46:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OT: Pánové co se Vám na té 210.021 nelíbí? To snad původní "lak" ve verzi rez + barva kovu + škála odstínů červené a (snad) žluté bylo něco spešl?
Koukněte se do žehlí, dal jsem tam mj. i detail kabiny, možná pak změníte názor
Taky něco k tématu: V pondělí v Mariánských Lázních místo turnusové 731 na záloze 742.155
 
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
V neděli v poledne vypínám bednu, vždyť z toho konzumu dočista zblbnu...
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3025
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 14:00:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Bevelo
No coment na tvůj příspěvěk..
Tak tedy 742 169 je právě vybraná, že je nejhorší, má dost najeto od dílen z Nymburka-Ještě ŽOS Nymburk 1998/1999.Lák se tam pouze lehce naflastroval štětcem.Byla výkonově spolehlivá, tak do roku 2005.Poté už se srala a srala..zima - březen 2006 byla na ní provedena nějaká větší oprava v Nymburce a od té doby docela špape.Bohužel Bevelo, já jsem si nic nevymyslel ani tuto loko, že z MB odejdeDo Vršovic ti odešla 742 166-ale jezdí kde se dá, takže si ji asi zaspal podzimA nikdo nic z žádné diskuze nepřetáhl,od nikoho nic neokopíroval.Pouze už jsem to vypsal na tratích okolo MB, kde se spíše více píše o MB loko..

Že jsem zas něco uveřejnil dopředu
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
TN
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.19.98
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 14:06:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jak chcete udržovat lak na 169? když to co má už ani lak není, a navíc fíra je od toho, aby jezdil a ne aby čistil a lakoval lok.,a ještě na vlastní náklady, protože dnes vám nikdo na to nic nedá. To je věc depa. Jo, pokud dostaneš lok. po laku tak není problém občas utřít kastli, ale musíš jí mít v turnuse, a ne aby na ní jezdilo X lidí, ty časy už jsou dávno pryč.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3028
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 14:41:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TN
Ano souhlasím, a tak to také tady v MB chodí..je vidět, které loko jsou v turnuse a které né...
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 691
Registrován: 12-2003


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 15:35:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb
...já proti tobě nic nemám tak doufám že to tak i bereš! Já jsem ji fotil tady:
http://t466.tym.cz/displayimage.php?album=search&cat=0&pos=0
a fíra vykouknul a dal se do řeči. Sice mumlal něco o tom že už je utahaná ale stále jezdí a v den kdy jsem ji tady fotil tak prý už 14 dnů krom PHM se nezastavila tak jinak spokojenost. O té 166 vím jen to, že odešla do Prahy a nebo do nějaké její PJ snad Čerčany? V Praze jsem ji neměl ještě možnost vidět. Ta 166 je tady:
http://t466.tym.cz/thumbnails.php?album=search&search=166
ICQ: 328251980
..."neni nad modrou"!
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 860
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 21:44:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bevelo:to sou tvoje stránky,nebo snima máš něco společnýho?Mě by jenom čistě informativně zajmalo jak se tam objevila moje fotka 742.322 když sem jí nikam neposílal.Pro mě zamně ať tam klidně je,ale příde my to takový trochu zvláštní.
ICQ:450 504 903
Příznivce dobré hudby zveme na každodenní šestiválcový koncert pořádaný v úseku z Č.Budějovic do Gmündu...
Tridvatri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2048
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 00:48:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Tomt těch fotek je tam takto daleko více pak se někteří lidé můžou divit, že i když někdo má, tak na net raději nedá
http://lokomotivy.fbi.cz
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3030
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 05:29:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Tomt -
Ano to jsou Bevelové stránky a fotky si ztáhl, kde se dalo a vše si v podstatě on přivlastnil, toto se už někde s ním řešilo...Je to docela od něj..Jen by mě zajímalo, zda je jeho věk a jméno pravdivé
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 692
Registrován: 12-2003


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 08:04:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stránky (galerie) je sice moje a jediné co je ještě moje osobní, jsou moje fotografie. Všechny ostatní co tam jsou, jsou ulozeny ani nevím od koho, takže mě tady MANEMBe obviňuješ zcela neprávem. Ukládání fotografií je zcela FREE a teď vidím že to je a byl problém. Celou galerii promažu. Ovšem registraci má v současné době 28 lidí a já se jich nehodlám ptát zda jejich jméno = jejich fotka, to je nemyslitelné!
ICQ: 328251980
..."neni nad modrou"!
Lokom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 410
Registrován: 9-2003
Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 13:39:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

proboha lidi! foti se proto, aby vznikly nejake fotografie, nejake realne ulozeni obrazku stavu a veci. pokud se tim chci pochlubit, tak to ukazu ostatnim a neresim: tohle sem fotil ja, tohle je moje, tohle je tamhletoho apod. bud to proste ukazu a jsem si vedom toho, ze technika umoznuje to kamkoliv umistit jinam, stahnout, ukradnout atd., nebo proste s tim nesouhlasim a pak si musim nechat fotky jenom pro sebe a ukazovat je maximalne sousedum v baraku ... je to jenom bud a nebo, tak proc to tu tak resite?

naopak byste meli byt radi, ze se ta zdarila fotka dostane do sveta a vidi ji dost lidi. pokud se chcete obhajovat dusevnim vlastnictvim, tak v tom pripade na net nic nedavejte, protoze moc dobre vite jak to driv ci pozdeji dopadne ...
Lokom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 411
Registrován: 9-2003
Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 13:39:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jinak sorry za offtopic
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 14:24:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lokom:Svatá pravda s těma fotkama,když to sem jednou dám tak ať si s tím každej dělá co chce s tím už musím prostě počítat.Tady jsem cvaknul nějakej zvláštní povoz:
 
 
Lokom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 414
Registrován: 9-2003
Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 15:08:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak jest. ze by to byl navoz ridiciho vozu do lbc???
Bouřka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 870
Registrován: 12-2003


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 20:43:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové co se Vám na té 210.021 nelíbí? To snad původní "lak" ve verzi rez + barva kovu + škála odstínů červené a (snad) žluté bylo něco spešl?

Tahle verze nového laku na ní vypadá hůř než ta červenožlutá předtím. Teď už vůbec nemám chuť jít si jí třeba vyfotit..

sory za canc mimo téma, na tu 169 jsem zvědav, kdyby byla v Plzni

A v noci na dnešek nocovala v DKV Plzeň jiná ze severu - 742.032.
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 21:18:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak to přijela z Plzně s ř.vozem 943-008 jak jsem ji dnes fotil v Turnově.
 
Jacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 21:19:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bouřka:
no za to ten Cargo nátěr je oproti tomu učiněná nádhera...
Stránky o skutečné a modelové železnici
http://modely-tt.wz.cz
Karelll
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.80.83
Odesláno Sobota, 03. března 2007 - 08:12:03   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Do Budějic přesunuty 742 138 a 283
Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 865
Registrován: 3-2006


Odesláno Sobota, 03. března 2007 - 09:57:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kde byly ty 138 a 283 předtím???
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 870
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 03. března 2007 - 10:39:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michal:DKV Brno
ICQ:450 504 903
Příznivce dobré hudby zveme na každodenní šestiválcový koncert pořádaný v úseku z Č.Budějovic do Gmündu...
Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 866
Registrován: 3-2006


Odesláno Sobota, 03. března 2007 - 10:56:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3630
Registrován: 9-2002


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 12:56:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kurňa další kousky z Brna do Budějek dejte taky něco nám vy ne????:-)od vás sem toho tady už dlouho moc neviděl Budějovičáci:-)
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 884
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 16:47:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboč:tak až pojede ten konvoj 714tek co se předaly do olomóca tak si z něj něco odpoj a jeto
ICQ:450 504 903
Příznivce dobré hudby zveme na každodenní šestiválcový koncert pořádaný v úseku z Č.Budějovic do Gmündu...
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 18:03:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se dneska Kocouři sešli na nádraží v Turnově.
 
 
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 21:36:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kojak: to je toho, v podvečer na osobním nádraží v Berouně, tam kolikrát odpočívá rakovnických Kocourů taky habaděj...naposledy až šest.
 
Starší snímek: 742.153, 742.188+145, 742.275 27.5.2006
Nespouštěj oči z tratě!
Bar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.168.209.117
Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 07:41:34   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý den, nevíte někdo podrobnosti o nehodě břeclavské bangle 742.356, případně foto? Předem dík za jakoukoliv zprávu
Polii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 09:07:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

742.356 žádnou nehodu neměla! Ta navalená část kapoty je z 742.251, která v jedné lednové vichřici potkala strom. S nákladem někde na trati 241 Okříšky-Znojmo...
Kladno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 09:36:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prosím Vás nemáte někdo fotky OKD 740.311. Díky
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 12:54:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco z prehistorie...742.307 v Lužné 9.2.2001. Když sloužila v PJ Rakovník. Kde je dnes?
 
Omluvte kvalitu.
Nespouštěj oči z tratě!
Bar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.168.209.117
Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 16:41:04   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Polii: dík za informaci, byl by možné upřesnění? Mám to tzv. z druhé ruky, tak mě ty souvislosti nějak nedocházejí. Moc dík B.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 496
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 19:22:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kojak:Podobnej "Kocourkov"byl dneska jako každej jinej den ve Znojmě-např.:záloha 742 247,dvojče 742 044+079 přivezlo nějaké cisterny od Hrušovan a dvojče 742 158+nějaká červeno žlutá 742 na nákladu na Retz a další červeno žlutá vezla osobák od Okříšek...Kdo by věděl ty dvě červeno žlutý ať doplní.Jo dřív tam takhle lítaly Zamračený a Pilštici a zálohu měl Hektor
TN
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.19.98
Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 19:51:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lokofanda:044-nemá přece zásuvku dvojčlen.řízení, to je až od 060, vyjímka ex Děčínské 047 a 048
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 497
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 20:12:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TN:aha,já se divil že tam jsou dva fíři..Tak teď už to vím...Díkec
Nuts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1024
Registrován: 9-2003


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 20:35:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Lokofanda: Jo dřív tam takhle lítaly Zamračený a Pilštici a zálohu měl Hektor

Jo, jo to byly doby, zamračené na Okříšky, pilštyci do Rakous ...

A na náklady směr Břeclav jezdily sergeje!!
Z nejhoršího jsme uvnitř!
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 234
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 20:55:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v H.Králové...Lv pro cisterny do Hněvčevse
 
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 20:57:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kocouři ODOS 742.513 + 742.510, když byli v Rakovníku 12.11.2006.
 
Nespouštěj oči z tratě!
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 499
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 21:06:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nuts:Já jsem mladší kus-1985 tak že pamatuju na nákladech jen to co jsem vypsal.Vlastně navíc ještě 771 z Břeclavi a z Brna 753 114.Ale rád bych se do tý doby vrátil a když nic tak aspoň fotil a kochal se.Takový pestrý,dneska už je to jiný...I těch nákladů je míň
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1419
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 21:10:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jela na Sp 1641 do Ostravy brněnská 742.320,
valašská 742.028 zase točila osobní do Frýdlantu.
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 22:06:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je pravda dneska už není skoro co fotit,já pamatuju ještě parní provoz a v tý době moc lidí nefotilo ono se ani na nádraží nesmělo.Dnes samej Kocour sem tam Brejláč to je všechno.Tak přidám taky nosnou řadu ČD.
 
Maty
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.61.140.21
Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 00:08:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Marťa_rak: 742.307 by měla sloužit v PJ UL.
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 10:25:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maty: Díkas.
Nespouštěj oči z tratě!
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 2-2007
Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 18:10:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

děláte si kozy? četl jsem tu něco o 714 a hanácích je to real? Teda pravda?
Adie Marie jdu na Houby...
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1046
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 18:24:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houba: Ne, neděláme. Nějaké 714 z DKV České Budějovice (tuším, že PJ Blatná bo Protivín) jdou do Olomouce. Za krávy tam přijdou 742 z DKV Brno
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
V neděli v poledne vypínám bednu, vždyť z toho konzumu dočista zblbnu...
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 895
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 18:31:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa kox:Nepřídou.Uš sou tu.742.138 a 742.283.Ta 138 už tahá,283 stála dneska v 2 topírně v Budějicích
Houba:ohledně 714tek sem ti napsal vedle v kravách
ICQ:450 504 903
Příznivce dobré hudby zveme na každodenní šestiválcový koncert pořádaný v úseku z Č.Budějovic do Gmündu...
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 20:11:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro fajnové šmekry: Kocouři OKD 740.424 + 422 + 740.745 + 674 přijíždějí v Lokom. vlaku do žst. Kladno dne 25.8.2001
 
a 740.898 ještě v původním laku z ČKD, sune cisterny s mazutem z novostrašecké žst. do domovského areálu ČLZ v Pecínově 27.8.2001.
 
Nespouštěj oči z tratě!
TN
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.19.98
Odesláno Středa, 07. března 2007 - 10:48:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

2.283- kvalitní stroj, původem z Valmezu-nic proti. Když byla před 2roky v Děčíně na Pn DC-RBK-Ebersbach tak ze 6ti měsíců odjezdila cca 5dní, jinak stála na dílně. Pak šla do Brna,jestli tam jezdila lépe nevím, každopádně si jí v ČB užijte.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace