K-report
 

Archiv do 08.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Kočky chované v železničních stanicích » Staré archivy » Archiv do 08.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ťuhýk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 531
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 30. května 2007 - 20:57:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A květen:
 
Ťuhýk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 533
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 30. května 2007 - 21:00:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Verusha - jak jsem nakoupil, tak prodávám, přišlo mi to mailem....
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1991
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 22:46:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ťuhýk - no však já nic nenamítám, jenom sem si posteskl, že do kvalitního kalendáře to má daleko. Podle mě je to kalendář pověsitelný leda do nějakýho pajzlu nad výčep, s prominutím.
Bára!
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 00:06:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Květen se jeví podle TM jako Brejlovec nebo Bardotka a slečna jde čistit TM. Už si připravuje hadr Asi nějaká elektrikářka.

(Příspěvek byl editován uživatelem BMBČ.)
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Mitas24
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 11-2006
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 08:06:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je příručka pro elekktrikáře - lekce "Kam zasunout příslušný vodič".
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 741
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 09:21:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nojo, jenže co když vodič není pod napětím.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Uhli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 382
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 09:47:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak potom vodičem nic neteče
Jak jste to jeli ????
Prvni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 10:07:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna žíznivá kočka na nádraží v Bubenči
 

Vzhůru do boje! Povedu vás proti smrtelným. ZVÍTĚZÍME!!
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1316
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 15:19:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Až na to cígáro dobrá..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Ťuhýk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 534
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 19:48:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Začal červen:
 
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 19:58:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Verusha: to je kalendář zralý tak někam do depa do nějaké dílny
Šotouši sobě

810 271 - 7 4EVER

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1368
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 21:50:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 

Osobně jí neznám
Na nádraží to nejni
Vlakem taky určitě nepřijela
Ale fakt moc se mi líbyla tak jsem si vyfotil ....
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 820
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 23:22:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jnd: to je na náké technoparty ne ?
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

810 271 - 7 4EVER

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 540
Registrován: 3-2005
Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 00:09:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Osobně jí neznám
Na nádraží to nejni
Vlakem taky určitě nepřijela
Ale fakt moc se mi líbyla tak jsem si vyfotil ....


No dobrý kemo,a co sem jako vylepíš příště?!!
Mě se taky fakt moc líbí kdejaká prdel v bokoffkách,a co jako?
Nebo myslíš,že ta tvoje tuctová buchta s nepřítomným ksichtem je nějaký fotičský terno?
Tak nevím,ale měl jsem zato,že tohle fórum je o železnici,nebo aspoň s minimálním vztahem k ní...
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 742
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 10:07:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na klasickou šukačku beden to nevypadá. Tohle je ale vobyčejná kurva, co hledá sponzora (tráva, chlast, atd.).
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1371
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 17:17:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To byla nejaká francouzka která patřila k lidem co tam hrály.

Hook: Jesli tě to pohoršilo taq teda sorry. Myslel jsem,že konkrétně v tomto tématu,se mímotémata zas tolik neřešej. I když vlastně něco s železnicí to má. A to ,že v ony dny byla extrémně vytížená jedna lokálka která snad už ani pro osobní dopravu neexistuje ....

PS já si příště teda najdu jinou k*rvu co se nechala vyfotit u mašinky
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33968
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 18:30:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v ony dny byla extrémně vytížená jedna lokálka která snad už ani pro osobní dopravu neexistuje

? Dobrá Voda to dle tohoto popisu snad nebyla...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1375
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 18:45:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslel jsem jsem trat 165 do Kadanského Rohozce. Jesli to nejni ona tak se omlouvám. Já jen vím že ta trat byla v okolí Kadaně
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33972
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 18:47:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to jo, tam jsem nebyl...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33974
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 18:52:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Až na to cígáro dobrá..

Pokud nedá dvě krabky denně (to už je fakt humus)...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


1714
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1070
Registrován: 6-2004


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 19:16:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Brněnské nádraží s dominantou města....

Brnìnské nádraží
Kačeny s budníky, toť opravdová lahůdka pro
šalinové fajnšmekry.:-)
====================================
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1390
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 22:02:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hod věčí náhled,takhle nejni nic vidět a to si myslim ,že vidim dobře:-)
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1382
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 22:10:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takhle je vidět akorát nějakej batoch
Přeji vedení PMDP mnoho úspěchů v jeho snaze přivést podnik k naprosté zkáze.
1714
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1071
Registrován: 6-2004


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 22:21:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hoši, nemám větší. Musíte si vzít lupu. Větší rozměr fotky už nemám :-(
Kačeny s budníky, toť opravdová lahůdka pro
šalinové fajnšmekry.:-)
====================================
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 400
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 23:06:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.youtube.com/watch?v=XuywhfgMKL4&NR=1
http://js-trains.ic.cz/
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6882
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 00:54:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tož chlapci, dnes jsem se konečně podíval na fotohitparádu, která je k vidění na ../125/125.html"JavaScript: otevri('059482.jpg')">Otevřít ve standardním okně 
 
 

P.S.: Dobrá rada: Nepouštějte si takovéhle osoby do trolejbusu, sic to špatně dopadne:

 
 
 

Ještě jedno P.S.: V tuhle chvíli má už Jana nastřádáno 8 tisíc z požadovaných 18, které po dosažení věku 21 let investuje do řidičského průkazu skupiny D...
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 236
Registrován: 3-2006


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 09:45:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ťuhýk:Sranda je ovšem že na tom slovenskom kalendári jsou nákladní vozy s nápisem ČD :-))
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1347
Registrován: 3-2004
Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 16:33:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Napadá mne zajímavá úvaha. V které železniční stanici je nejvyšší koncetrace ženského personálu? Můj osobní tip je Žamberk, která je obsazena výpravčí, vyhybkářkou a pokladní a co je mi známo, tak se tam objevuje pouze jediný muž - výpravčí, ostatní pozice jsou výhradně ženské.
Samozřejmě zanedbávám zastávky obsazené pouze pokladnou....
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6886
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 17:26:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vejprnice, tam před cca. 5 lety bylo asi 4-5 výpravčích, z toho jeden muž.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 544
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 18:22:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě jedno P.S.: V tuhle chvíli má už Jana nastřádáno 8 tisíc z požadovaných 18, které po dosažení věku 21 let investuje do řidičského průkazu skupiny D

Přeji té slečně,ať ji její nadšení vydrží déle než do první výplaty a pár dělených směn...

EX FEX358
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6891
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 00:56:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm, takže počet zobrazení těch prvních tří fotek za prvních 24 hodin od zveřejnění dosáhl neuvěřitelných hodnot 297 - 230 - 239.

Přeji té slečně,ať ji její nadšení vydrží déle než do první výplaty a pár dělených směn...

No, s ohledem na to, že docela určitě nebude dělat řidičku v hlavním pracovním poměru, ale jen ve vedlejším (případně v HPP na zkrácený úvazek), tak bych v tomhle směru žádné obavy neměl.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 905
Registrován: 6-2006
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 08:37:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Honzasl : určitě Libice n.C., kde po zrušení staničního (aspoň myslím, že tam už není) není nic, než ženské jako výpravčí a pokladní
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1349
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 08:52:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jaký je vlastně podíl mužů a žen pracujících u ČD. 1:1? Co jsem tam zachytil, tak mám pocit, že ČD je firma, kde mají muži i ženy naprosto rovné příležitosti a výplaty, ne rozdíl od jiných v Česku. Jaký na to máte názor?
prase
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.3.1
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 09:16:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honzasl:
Samozřejmě, že u ČD jsou rovné platy. Jenže v managementu je více mužů, a tak muži u ČD berou v průměru víc. Takže idiotské statistiky feministek zajisté tvrdí, že i u ČD je diskriminace a je nutno nasadit kvóty pohlaví do managementu. Ty krávy z gender studies a podobně si odmítají připustit, že většina českých žen nechce pracovat v řídicích funkcích, naopak radši pracují tam, kde mohou projevit své mateřské a pečovatelské city, tedy jako zdravotní sestry, učitelky, pečovatelky. Tak to prostě je, a ty důry feministické s tim nic nezmůžou, případnými kvótami akorát způsobí některým firmám problémy (i existenční).
Miram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 443
Registrován: 11-2005


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 12:02:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prase:....šovinistický prase
Chléb je veskrze věc spravedlivá, máslo ne vždy, jedincův kořistnický blahobyt nikdy.
Karel Čapek
Luxus bohatých je zaplacen bídou chudých.Franz Kafka
Teleke_z_tölökö
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 12:33:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tuším, že někdy v osmdesátých letech byl v tehdejším Železničáři (časopis za 2,-Kčs) nějaký krátký článek o stanici, která je obsazene pouze ženským personálem - náčelnice, výpravčí, nějaké manipulantky, atd.... Tuším, že tam i bylo, která z nich je vedoucí BSP a místní stranické oraganizace
Stanice byla určitě v české části ČSSR

PS: Takové články bývaly vždy k příležitosti MDŽ, takže u čtrnáctideníku by to mělo být číslo 5. Takže kdyby se někdo chtěl prohrabovat v archivech, třeba by to našel.......

(Příspěvek byl editován uživatelem Teleke z Tölökö.)
Ano, v pérdeli. Přesně tak, milý příteli...
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3691
Registrován: 8-2003
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 13:01:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prase: Naprostý souhlas.
Neroňte slzy do piva, život je kabaret
Průraz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.126.120
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 13:58:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak co novýho MZ? Nějak nejsi aktivní, asi už nemůžeš.
Nadoraz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.127.168
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 14:58:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlivskej? Ten polevil možná tak v psaní příspěvků.
Uhli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 388
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 15:34:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nějak jsme všichni polevili v kočkách ..
Jak jste to jeli ????
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 987
Registrován: 6-2004


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 16:23:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jgcp: i v Libici se snad ještě pořád točí jeden chlap (ještě tak v březnu tam tuším byl). Jinak ženské osazenstvo je ovšem z větší části k
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 1596
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 16:45:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tölökö z Téleke:
Pravda. Tady máte kočky chované v železničních stanicích, pane Hrábě:

 
 
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 17:07:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Masinka: Kvalitní reportáže

Na fotce vpravo si nejsem jist pohlavím dvou osob. Zbytek jsou určitě ženský
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 910
Registrován: 6-2006
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 17:17:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Statistik: občas tam střídá fousatej z Poděbrad. Ale jinak z větší části ženské a všechny pěkné.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 990
Registrován: 6-2004


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 20:44:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Masinka: podobné fotky tam pan Malec dávál ze své "domoviny", tedy z trati 087 a tuším i 097. Mám pocit, že si vybavím Řepčice, Zahrádky a Blíževedly, z teplické už nevím. Pak si letmo vybavuju nějakou kozu focenou v Mlýnech nebo v Kamenici, pak nějakou poněkud "maskulinní ženu boženu", co čerpá naftu do M262.0 někde v Děčíně (?). No ale jinak Božena Balounová (snad to jméno nepletu, je to vážně legenda) z LD Ústí nad Labem, tak ta to jistila... Typická pracující "žena". Mám pocit, že tou tvrdou soudružskou prací při údržbě řad E469.1 až 3 se i u ní nastartoval proces pomalé změny pohlaví do neurčité polohy
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 991
Registrován: 6-2004


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 20:49:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Soudružka Faustová se může pochlubit tím, že polovina pracovnic stanice jsou členkami strany.

To se teda má čím chlubit. Navíc ve své době se spíš divim, že nebyly ve straně všechny, to by za to soudružka předsedkyně určitě obdržela na členské schůzi základní organizace určitě veřejnou pochvalu, hodnotný věcný dar nevyjímaje
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 545
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 23:17:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j
docela určitě nebude dělat řidičku v hlavním pracovním poměru, ale jen ve vedlejším (případně v HPP na zkrácený úvazek),

Tak to je samozřejmě jiná,pokud má slečna sponzoring jinde a trolejbus jen z plezíru,proč ne,i když jsou rozhodně lepší způsoby zábavy,než riskovat kriminál v dopraváckým mantlu.
Ale vyhodit vatu za D-čko a pak se tím jít živit,to je dneska ho*no model,tak jsem to pochopil,takže sorry.
Tuž ať to tedy slečně jezdí
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1195
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 06. června 2007 - 18:43:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale vyhodit vatu za D-čko a pak se tím jít živit,to je dneska ho*no model
každyho neláka dřepět na v kanclu u počitače klikat myší a deně se koukat na ty samý ksichty.

jsou rozhodně lepší způsoby zábavy,než riskovat kriminál v dopraváckým mantlu.
to bez pochyby jsou ale ten počet nehod autobusů a trolejbusů na silnicích neni tak vysoký oproti počtu deně najetých kilometrů.Kdo vidí při usednutí za volant pomačkaný plechy a krev ať za volant radši vůbec nesedá a to platí i pro béčkaře!

omlouvám se za OT!
AV 15-30
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 547
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 06. června 2007 - 22:12:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

6120

No,jestli jste tou kancelářskou krysou myslel mou maličkost,tak buďte klidný,s trolejbusem i autobusem jsem si v Brně a Zlíně odjezdil přes 7 let,takže si dovoluji tvrdit,že vím,o čem je řeč,a jinak Vás mohu ujistit,že odpor k zaprděným kanclům s Vámi sdílím,živím se jako servisák svýma rukama.
S těmi nehodami máte jistě pravdu a nebylo to v žádném případě myšleno ve zlém vůči šoférům,spíše jsem chtěl říct,že výše platů této profese zdaleka neodpovídá její náročnosti - což podle Vašeho nicku,předpokládám,víte sám nejlépe.
Ale to my dva zde určitě nevyřešíme,takže oné slečně nezbývá než držet palce.
Arj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1336
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 13:24:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neodpovídá to úplně přesně, fotky nejsou pořízeny ve stanici, ale za jízdy - včerejší prezentace Veolia Transport + Siemens kolem Prahy

 

 

 
Vajgl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 247
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 13:49:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No to je mi nadílka ... taky něco přidám:

 

 

Se stoupající teplotou bude doufám i stoupat množství fotek zde (pozor pánové aby jste při jejich pořizování nedostali od někoho na hubu)
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 357
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 15:07:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zde máte jednu "kočku" přímo na kolejích: http://myusenet.net/files/0/alt.binaries.pictures.erotica.exhibitionism/0/53886154/2221_068.jpg?
Ta její póza, chce asi poplácat nárazníkem...
Nespouštěj oči z tratě!
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 752
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 17:40:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teda taková prasárna . Ale spíše by jí poplácala šroubovka.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 516
Registrován: 9-2002
Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 17:40:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Marťa_rak: To jsi fotil ty ?
ICQ 268-987-545
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 548
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 18:44:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vajgl

Není ta spodní fotka náhodou dělaná v Českých Budějovicích v podchodu pod silnicí na sídlišti Vltava směrem k řece,u benzinky OMV?
Za blahých časů mé ZVS v budějovickém kasínu jsem tudy často chodil za jednou sympatickou...
Ale kdeže loňské sněhy jsou...
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 362
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 21:18:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jsi fotil ty ?: kdepák, za to si inkasujou peníze do kapes jiní...
Nespouštěj oči z tratě!
Railman
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.135.106.222
Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 22:35:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Á Janinka vyhrála, mno a kdo jiný ji tu vylepil než Martin Janda aneb závislák z DP Pardubice :D.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2386
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 22:46:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Won taky Yandič brzo dostane od Jany preventivně po hubě...
Ten týpek tam pod lampou -
nezdá se mi ten ksicht!
Hned teď ke zdi s ním!

(Pink Floyd)
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2214
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 08:45:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pak si letmo vybavuju nějakou kozu focenou v Mlýnech nebo v Kamenici, pak nějakou poněkud "maskulinní ženu boženu", co čerpá naftu do M262.0 někde v Děčíně (?). No ale jinak Božena Balounová (snad to jméno nepletu, je to vážně legenda) z LD Ústí nad Labem, tak ta to jistila... Typická pracující "žena". Mám pocit, že tou tvrdou soudružskou prací při údržbě řad E469.1 až 3 se i u ní nastartoval proces pomalé změny pohlaví do neurčité polohy

Aha, tak proto pan Malec přestoupil do periodika, kde proces identifikace pohlaví byl poněkud jasnější

PS: Byly to Mlýny :-)
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2215
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 08:50:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"občas nám pomůže přepravce Zemědělský zásobovací závod, ale jinak si děláme všechno samy"

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace