K-report
 

Archiv do 15.července 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 330 a 331 » Staré archivy » Archiv do 15.července 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Trajflik358
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 6-2007


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 20:39:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kdybych měl chybu jako že bych si spletl vozy ja su odborník spíše na trolejbusy omlouvám se jel sem dnes barča to je že nobo se jí tak řika to u vlaku né?????? slyšel sem že za 1-2 roky končí tady řada 810 https://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=069919.jpg folcek tady tvoje fotka je fakt dobrá
icq:465-132-132
Nejlepší vyrobce aut a trolejbusů je firma ŠKODA.
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 275
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 20:42:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

díky, tys jel aji s bratrem vlakem ne?
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 21:03:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tady je moje video z dneška a velice děkuji PECOVI, bez kterého bych to na youtabe nedal moc díkyhttp://www.youtube.com/watch?v=HogUaTwiTko
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 861
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 21:05:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

není zač
Nefoťte tó sviňo staró!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1785
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 21:32:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ono kdo se nesveze neni šotouš. I když na fotce mám ropovod - taky sem podlehl.
 
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 842
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 21:50:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dávám taky neco z dneška...
 
 
 
A koho jsem to odstřelil tady???
 
A tady??? Ta paže s kamerou...
 
Více foto najdete u mě na blogu v tomto článku...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Šotnut uživately K-Reportu: 23. 6. 2007 Šarim, 12. 7. 2007 Cyrdou
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 7ks
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 862
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 22:09:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš: sviňo
Nefoťte tó sviňo staró!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Chopin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 22:11:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nás VSD zjevně nestihl
 

Ranní Nex z Prahy, teda pravý Nex měl 2 hodiny zpoždění, který jel až po návratu Brejlovce z Lípy - takže tohle jen nějaký hybrid...
 

Ovšem tohle dnes nemělo chybu. Šel jsem dnes s kolegou fotičem jen tak v Želechovicích po kolejích a najednou proti nám MUVka, následoval bleskový úklid z kolejiště, ale MUVka u nás břibržduje a tak si v duch jen říkám "Co se bude dět", celkem mi to bylo jasné, ale MUVka řadí kvalt a vrací se zpět na Lípu a v dáli už je vidět nějakou povalující se žlutou věc vedle kolejí a taška, z které se sypou lahváče

 
 
 
810_1313
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 7-2007
Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 22:17:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fíra zdraví Chopin (a všechny ostatní)...jsu CARGO a zachraňuju MOR...na ty delší soupravy hlavně nemáme peróny(nově budované mají 80m a ani ta dnešní klasika se tam celá nevejde-1 dveře mimo)...taky jsem jel na směnu o vlak dřív,protože rychlíky od Prahy si vozí cca 1h zpoždění...a při návratu z VIZ,po vyjetí z předepsané pomalé jízdy (30),po minutí VÚD(AŽD),na relativně už bezpečném místě v širém poli při rychlosti 45, náhle vystoupili z "traťové vegetace" na koleje dva MORoři(asi on a ona)-stihli se naštěstí ještě při své kdovíjaké pomotanosti vzdálit(810 reagují na rychlobrzdu dost svižně)...takže zatím bez MÚ.
Chopin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 22:59:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ještě teda něco pro fíru 810_1313

 
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 179
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 08:46:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Protože fšichni podléháte jistým dojmům, situaci kolem VSD uvedu na pravou míru:
Ten, gdo si myslíte, že je VSD, tak to je prosím pěkně jeho synovec, který zde není registrován a jak správně napsal Jameszl, je to VŠD. Kolega Vsdmichalka je pán v nejlepších letech s plnovousem a pleší.

Folcek: Jestli myslíš toho VSD, který s Tebou kolem šesté v Malenovicích 751 145 při vjezdu do stanice, viz Tvoje foto, tak to nebyl on, to sem byl já. VSD se tam pohyboval ale taky, ale protože je to starší fousatý a plešatý chlapík, taks ho asi nepoznal.
Federace zlínských fotičů
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 09:11:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

754 037: VSD fotil někde u přechodu pro chodce u nádraží v malenovicích a vy ste vyfotil tu 751 145 a pak ste odjel směr zlín tím vlakem, ale vámi sem si nebyl jistý kdo jste
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 845
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 09:30:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

810 1313: Já jsem si říkal co ten vlak brzdí tak intenzivně... Jenom jsem slyšel, ale neviděl.
No k té MUVce, když jela ve čtvrtek ráno do Lípy, tak byla slušně osazena. Za kniplem seděl borec a v hubě měl dýmku...Jó to byla dobrá partička...
Peca: klíííd, třeba na mne budeš mít nekdy štěstí... Neměl bys protifotku???
No, podpis si přepisovat nebudu...VSD odpadl, Peca přibyl. Ale ten popis Vsdmichalky mi nějak sedí na jednoho jistého pána. Byl na DOD v DSZO i na skládání Prešovských trolejbusůs, co přijely na GO.
Tak teď: Že by???
 
Sorry za OT.
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Šotnut uživately K-Reportu: 23. 6. 2007 Šarim, 12. 7. 2007 Cyrdou
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 8ks
Jameszl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 10-2002


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 10:32:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zderadníček: Nevím co´s spletl u výrobních štítků 814.
To foto, co jsem vywebil je štítek z 814.028, když jsem se díval na 814.003, tak jsem žádný štítek tež neobjevil.

754037: A pane, vy jste ten vysoký a opálený chlápek, co fotí hlavně Nexy s brejlema?
 
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 11:34:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jameszl: to by měl být VSD na tom žebříku a 754 037 není vysoký
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 13:54:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak tady je moje poslední video ze včerejška:http://www.youtube.com/watch?v=zoTerxI6cQM
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 863
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 14:03:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš: já ti nenadávám do sviní kvůli tomu, žes mě vyfotil (protože to nejsem já), ale protože ses dostal do toho chrochtadla - tam chcu taky
Nefoťte tó sviňo staró!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 846
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 14:17:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale prdlajs, já jsem viděl, že nějací nadšenci se vezou v chrochtadle, v Otk jsem se do chrochtadla chtěl podívat, ale bylo to narychlo, takže nic, když jsme jeli kolem toho šotiče, byl jsem v posledním vagóně (ten co za ním byla 105). Ve Vizovicích jsem si chtěl aspoň prohlídnout stanoviště, bohužel tam byl zase fofr, takže jsem se ani na jedno z chrochtadel nepodíval. Na chrochtadle mosel být někdo jiný.
Jo, to Vás strojvedoucí sveze když ho poprosíte??? Když jsem jel z Vizovic, tak v Lípě lezl ten synovec VSD na 145 a neviděl jsem ho před odjezdem vystupovat...
Tak přihlásí se onen šotič???
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Šotnut uživately K-Reportu: 23. 6. 2007 Šarim, 12. 7. 2007 Cyrdou
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 8ks
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 864
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 14:41:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no, sveze... dokonce můžeš i řídit - více informací podá -CENSORED-
a jaktože jsi udělal ty fotky motoru, když jsi tam nebyl?
Nefoťte tó sviňo staró!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Luke
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 14:59:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hošani! Pokud chcete zažít adrenalin, tak se přijďte večer svést Mos 14243 nebo 14245. Vjezd do dopravny Vizovice stojí za zdokumentování(já to nestíhám). Taky mě můžete vyhánět ožralce z kolejí při objíždění. Bude to mňamka, vůbec se netěším. Je to prostě jeden velký neorganizovaný bordel.

Chtěl bych vidět některé chytráky, kteří tady píšou nějaké bláboly o tom, že se jezdí zpoždění, nebo tam plno tam zase prázdno, jak by to dělali sami, když se vozí takový hrozný materiál. Dobře se kritizuje, ale hůře dělá!
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 847
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 15:17:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peca: Jó, to je moje malé šototajemství a hádanka pro Vás... Když si Barče pozorně prohlídnete, tak na to přídete...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Šotnut uživately K-Reportu: 23. 6. 2007 Šarim, 12. 7. 2007 Cyrdou
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 8ks
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 219
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 15:59:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

co to tady melete o vození se na mašinách?
Yeah Federace zlínských fotičů
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 16:03:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Folcek: Uhodls to (Vsd a já v Mal.)

Migoš: Samá voda! Toto teda rozhodně Vsd není.

Jameszl: Taky ses netrefil. Já přece nenosím sandály, kraťasy a tričko. Já nosím zelenošedý oblek se žlutým bleskem.

A jinak s tím Vsd a jeho synovcem Všd - gdo ví, jak to vlastně je???
Federace zlínských fotičů
Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 5-2007


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 16:50:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš:Jak sme s Pecou jeli na nejmenované 810
 
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 17:02:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš: Ten synovec Vsd, jménem Všd, na toho pozor! To není jen tak nějaký obyčejný šotouš. Je to mladý vysoce ambiciózní dopravní inženýr z generálního a on má vstup na stanoviště. A fíra Tě teda v žádném případě nesveze, ani gdyž ho pěkně poprosíš. Tak, jak se tady gdysi rozebíralo, že nemáš co dělat v kolejišti, tak s mašinou je to samozřejmě stejné.

Co to tady melete o vození se na mašinách?
Meleme, meleme. Až to umeleme, bude semleto. A z namletého pečeme, pečeme. Až to upečeme, bude pečivo. Tak.
Federace zlínských fotičů
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 17:07:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak já už sem tu migošovu hádanku uhodl tak dám prostor druhým, a otázka zní- jak vyfotil migoš strojovnu mašiny a niž by vlezl do 751?
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
T 77
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.94.233
Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 17:31:59   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cyrda: to jste moc nestrkali, když máte přepínač v N
Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 5-2007


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 17:43:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T 77: Už sme jeli 60.
Zderadíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 20:57:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak pánové, když se tady tak dohadujeme kdo je kdo, tak snad, pokud na to tady už někde není diskusní skupina, by bylo dobré udělat nějaký scuk, ne?
Ve správnou chvíli na špatném místě !
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 851
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 21:04:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Diskusní skupina na to tady je(Fotografové, fotografie...), ale scuk by nebyl špatný...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Šotnut uživately K-Reportu: 23. 6. 2007 Šarim, 12. 7. 2007 Cyrdou
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 8ks
Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 5-2007


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 21:59:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Scuk šotoušů ze 330 a 331.
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 939
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 23:32:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ZDAR!

Chro Chro Chro Chro Chro Chro -> chrochtám už celý týden....

Teda člověk tu chvíli není a tolik věci se tu děje
Kreténi vyhazují lidi z dveří, okna vyhazují...

Vídím,že 4.037 vyřídil vzkaz! Díky

Chopin: No s tou MUVkou, to sem nestačil dýchat jak sem se smál

No po pravdě, když mi došla zpráva, že tu budu 749ky, musel sem se posadit, bo sem neveřl vlastním očím!!!Každopádně je to super, podle fotek Vám moc počasí nepřálo. Ale chlapi, zítra, zítra bude pařák jak sviň a násvit takový až se budou dělat přepaly!!!

Abyste neřekli, že sem tam jenom seděl u trati a poslouchal ty dvojičky chrochtadel...tak ai náké ty fotky.... ze Šumavy:

 
 
 
 
 
 

To by stačilo, někteří tu nemají rádi chrochtadla, jiní zase šukafony....
Fotek je moc...postupně to někam dám, udělám na YTube videjka...

Počasí nám přálo hned po příjezdu a pak až poslední den, jinak pořád zatačeno, oblačno...

A málem bych zapomněl: ZÍTRA u trati
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

STOP REGIONOVIZACI

810 271 - 7 4EVER

E-mail:ckd.zlin@seznam.cz
Trajflik358
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 6-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 06:10:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zdar šari dobré fotky, ato video máš lepši než botik ze dod šai je prostě nejlepši šotouš s patricem a zlin_24tr prostě nej,taky tomu odpovídají fotky fakt goooog,a chci se vás zeptat to co tu jezdí je barča né??? ten šedý 751 145????ja těm vlakům moc nerozumím ja su přeborník na trolejbusy
icq:465-132-132
Nejlepší vyrobce aut a trolejbusů je firma ŠKODA.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 859
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 09:15:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pendolino: 100x jsem ti vysvětloval, že to co tahá kontejnerové vlaky je BREJLOVEC a to co teď tahá zelenobílé osobní vagóny jsou BARČE!!! Tak to skus, prosím, už pochopit...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Šotnut uživateli K-Reportu: 23. 6. 2007 Šarim, 12. 7. 2007 Cyrdou
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 8ks
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 09:57:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trajflik358: prosimtě, když neumíš psát a nerozumíš vlakům, tak proč sem lezeš?!?!
Yeah Federace zlínských fotičů
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 09:59:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

754_037: mi teda nepřijde moc legrační machrování o tom, kdo se kde na čem s jakým fírou svezl
Yeah Federace zlínských fotičů
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 12:19:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Záleží na tom, kdo to jako machrování bere.
A upřímně: divím se, že to sem dotyční vůbec píšou, neřkuli dávají sem fotky. Sami dobře ví, že na mašinu je zákaz vstupu civilům, ale gdyž cítí potřebu se pochlubit před celým národem, proč ne. Je to jejich věc, já jim do toho nekecám. A fíra je buď vezme nebo nevezme, to je zase jeho věc. Legrační, ale zase ani trestu a opovrženíhodné mi to nepřipadá.
Zakázané ovoce nejvíc chutná!

(Příspěvek byl editován uživatelem 754_037.)
Federace zlínských fotičů
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 12:26:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Heč já sem taky uhodl, jak Migoš vyfotil K6S310DR
Federace zlínských fotičů
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 294
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 13:16:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

754 037: no jak to vyfotil
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 296
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 15:27:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nemáte někdo plánek nebo mapku stanice Staré město u Uherského Hradiště. Předem díky.
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1006
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 16:20:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já už taky vím, jak to Migoš vyfotil
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1786
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 17:26:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Spíš než kde, kdo, s kým a čím jel... by mě zajímalo pročpak se dnes (nebo od kdy tu je) místo 751.145 objevila 374?
 
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Trajflik358
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 6-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 19:16:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

NEVÍTE NĚKDO ROK VYROBY TÉ BARČI 751 374 A 751145 A CO JE S TOU 751 145???
icq:465-132-132
Nejlepší vyrobce aut a trolejbusů je firma ŠKODA.
810_1313
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 7-2007
Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 19:39:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

-ad Pospec:Trajflík je taky drážní vozidlo a provoz se řídí stejným Zákonem o drahách jako vlaky,akorát má trochu jiné koleje...
-ad Zlin-24tr: 751 145 se stala traťové služby neschopnou a musela být nahrazena...
810_1313
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 7-2007
Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 19:49:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trajflik 358:
-751 145 je buď 1968 nebo 1969,druhá nevím...
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 865
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 19:53:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pendolino: 105 - 1968, 145 - 1969, kdyby sis prohlídl oblast okolo dveří strojvedoucího, našel bys výrobní štítek, kde je to napsáno. Dokonce tam je napsán i výrobce!!!
Ne, teď trochu vážněj...Dám ti radu. Jestli se chceš do budoucna zajímat o vlaky, tak si o nich něco přečti, na netu je toho hafo...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Šotnut uživateli K-Reportu: 23. 6. 2007 Šarim, 12. 7. 2007 Cyrdou
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 8ks
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1011
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 20:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš: To musíš bejt v klidu a třeba mu o nich můžeš říci i něco ty, ne? Jenomže, když předvede stejný přístup jako tady, tak tě asi brzo rupnou nervy
810_1313
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 7-2007
Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 20:05:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Můžu poprosit někoho o informace o trolejbusech? Asi se toto téma "přetřásá" jinde,ale když už jsme to načli...
-jaké označení má hybridní trolejbus?
-jaký výkon má spalovací motor,příp. poměr výkonu závislá/nezávislá trakce?
-jak dlouho může jezdit na jedno natankování v režimu nezávislé trakce?
-případně nějaký odkaz kam se "vrhnout",docela mne to zajímá.
Díky.
810_1313
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 7-2007
Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 20:29:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro Šariho odkaz z jiných tratí(Šarinka a Tovačov) Došlo dnes.
>Přeji dobrý den všem přátelům železnic !
>
>
>
>Dne 11. a 12.8.2007 pořádáme sérii jízd po trati Kojetín - Tovačov motorovými vozy řady 810, konkrétně především s vozem 810.271 v zachovalém starém unifikovaném nátěru se širokým červeným pruhem.
>
>
>
>Akce se koná při příležitosti folkového festivalu Tovačovský portál v Tovačově, takže budeme především vozit veřejnost ve vláčku 810 + kolovůz, pro vás ale chystáme i dvojici "šotovlaků" se sólo 810.271, kde bude několik fotozastávek.
>
>
>
>Jízdní řád, informace i zápis na fotojízdy je na stránce http://www.prototypy.cz/tovacovka.htm dole, tak se jukněte a budete-li chtít jet, určitě se nahlaste.
>
>Není jisté, jestli se něco podobného bude na této trati v budoucnu opakovat !
>
>
>
>S pozdravem
>
>
>
> www.prototypy.cz
Jirkas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 438
Registrován: 8-2003
Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 20:58:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zrovna bojuju s výrobou jízdenek na tovačovskou akci :-) Už toho mám dneska dost, tak si říkám, že mrknu na k-report a pronásleduje mě to i tu .

Takže snad nejen 810 271 přežije ve zdraví návrat ožralců z Vizovic a dožije je půlky srpna, ať nemusí zaskakovat nějaká jiná. Když už jsme to vymysleli s otrokovickým motorákem a 810 271 je domluvená. Jen ten ranní sobotní vlak odveze nějaká 810, která má v Kojetíně tou dobou prostoj, to vyjde na některou náhodně.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 866
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 21:03:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Se širokým ČERVENÝM pruhem???
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Šotnut uživateli K-Reportu: 23. 6. 2007 Šarim, 12. 7. 2007 Cyrdou
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 8ks
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 940
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 21:22:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No takže dneska sem se pokusil dohnat to, co sem zanedbal. Na počasí si nemůžu stežovat, opravdu nádhera.

Trochu se s vámi podělím:

Napřed nějaký Nexoid..:

 
 

..ted trochu ropovodu...:

 
 

... a to hlavní...:

 
 
 
 
 
 

...a BOREC na konec:

 


V Zádveřicách kolem 14té byla pěkná "lajna" fotičů, cca tak 6 kousku - 4 pak odjeli vlakem a 2 odjeli IGK se značnou Brno Město, takže asi ne zdejší.
A hned ráno v Lípe - trojice můžů - přijela Oktávkou s německou SZP, vybalili zrcadla( ne digitál) a začali cvakat! No a samo sebou šprechtili auf deustsch

754 037: Cho chro chro....

810_1313: Jedinné co ti asi řeknu o trolejbusech, tak ty hybridy mají odnačení - SOLO - 24Tr, KLOUBOVÉ - 25Tr. Doporučil bych navštívit zlínskou disk. sk. MHD ve Zlíně TADY, tam se poptej odborníků
Jiank e-mail mi taky od Rosti došel, samo sebou že jedu
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

STOP REGIONOVIZACI

810 271 - 7 4EVER

E-mail:ckd.zlin@seznam.cz
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 185
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 21:51:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari: Chro chro chro nebylo. To bylo naposled f pátek. Tlumiče nebrat!!!! A jinak Tvoje 751 105 Zádveřice -
A hádej, gdo má prsty v té 742 061 na Os? No ono to bylo trochu jinak. Fíra měl konec, takže gdyby nejel na osobním, tak by to zamykal v Lípě.

Ale ten Nexák s 025 teda dneskaj sedl, co?
Federace zlínských fotičů
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 186
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 21:54:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Folcek: No já to nechcu prozrazovat, jak to Miga vyfotil. To nechávám na něm, až ukončí anketu.
Plánek Staráku Ti pošlu.
Federace zlínských fotičů
Jameszl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 291
Registrován: 10-2002


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 21:56:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní počasí bylo naprosto super - toto je výsledek:

 
 
 
 
 
 
 
 

Jinak dnes jezdily vlaky směrem do Otrokovic téměř prázdné, tzn. že všichni začnou odjíždět až během zítřka. To se z toho posereme, pokud se rozhodnou odjet všichni najednou!
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 22:13:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jameszl: 105 mezi Žel a Přílukem 1 - moc pěkné. Tak trochu netradiční pohled na nejprofláklejším fleku.
Federace zlínských fotičů
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 943
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 22:17:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

754 037: Ten Nexák - my sme dovalili do Lípy a enom vidíme, že se to rozjíždí. Tož sme si sedli na lavku do stínu a kdosi( posunovač - starší) se mě ptat na tebe, kde že si. Raz vidíme, že to sunou zpátky ty bedny, pak přijel ropovod. Tak sem se rychle zbalili a jeli to někam , bo sme si říkali že ted po křižování to musí jet. Dojeli sme na přejezd v Želechách...vlak nikde, tož že pojedem až "na louku", kde bude vidět "celý" vlak. No zrazu ReRe uviděl červene brýle, tož sem rychlo taril "mýdlo" a dopadlo to takto....

Tak 061 mě překvapila, čekal sem na PK od "klasy" a ejhle co to jede, a eště se to tam nějak zadrbali a měli ste + 10 minut ranu !

Jameszl: No to si piš, že všichni odjedou až zítra! a hromadně!. Jinak my sme tama dneska projížděli...,k**va tam je bordel, odpadky,...nahcané všude,...prostě humus .
To příjde pěkně draho Vizovice ten úklid...
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

STOP REGIONOVIZACI

810 271 - 7 4EVER

E-mail:ckd.zlin@seznam.cz
Rere
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 22:17:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky přidám dnešní
 
 
 
 
 
Při příjezdu na louku u Želechovic jsem spatřil toto:
 
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 22:32:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rere: Vidím, že ste se na VÚD dva nevešli. Ale jinak good. A ten Zádveřice - mostek, to je teda žrádlo Škoda, že nejsu výškař, to bych tam vyšplhal při nejbližší příležitosti taky.
Sklonovník vadil těm, se kterýma zme tam s Jamesem stáli.

Šari: měli ste 10 minut ranu Eště si kurnik stěžuj, Ty!!!
Federace zlínských fotičů
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 22:34:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
Yeah Federace zlínských fotičů

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace