K-report
 

Archiv do 16.července 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Kočky chované v železničních stanicích » Staré archivy » Archiv do 16.července 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Prvni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 13:57:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sag:
Ta pendolínová kočka mi připomíná jednu chovanou na GéŘetě. Jestli je to tatáž si tetroufám posoudit, ale nějaká podoba tu je.
 
 
Vzhůru do boje! Povedu vás proti smrtelným. ZVÍTĚZÍME!!
Bílý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 440
Registrován: 7-2005


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 14:17:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no že by slečna z gř šla djelat stevardku na pindulino se mi nejak nezdá - i kdyš podobný si sou
ale počkej aš to tady panáci uvidi - to bude šrumec

ale pjekný sou, to je fakt
Na některé lidi je lepší vzpomínat, než je ještě pořád potkávat
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 519
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 16:02:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už to vypadá, že bychom mohli vyhlásit soutěž, kdo první utrží facku...
búdič
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.85.237
Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 16:29:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A to těm "chudákům" nese nůdle vietnamský?????
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 353
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 16:41:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna slečna přece "povýšila" ze stevardky naší chlouby na post vyšší - GŘ .. to nevíte ..??
A možná,že když jede někdo důležitý,tak si švihne vlóžo ...

P.S. Že Vy nečtete bulvár ..??



ICQ 237-113-861
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 17:11:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale to sem fotil v pátek
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 17:24:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

foceno 5.2.2007 a já 6.7.2007 ale jsou si podobný
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6998
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 18:34:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Saq: A hele, ty jsi ulovil slečnu/paní Šárku? Kdy jsi to fotil? V Pardubicích snad byli perónní výpravčí zrušení, ne?
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 19:05:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

fotil jsem to v červenci minulý rok
Mjj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 19:18:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zrušení nejsou ,ne?Pouze nevypravují vlaky,tedy aspoň minulý týden tam ještě byli.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1436
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 20:09:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Od 10.6. žst.Perníkovice - černá tečka- výprava vlaků návěstí návěstidla.Jinak tedy výpravčí zůstávají,jen s tou diskrétní ceduličkoujinak ta paní je docela ostráa co se týče naší ČD vlajkové lodi-pochybuji že by slečna GŘ šla do vlaku..navíc jsou to průvodčí a vlakvedoucí,to plácání o stevardech mi přijde minimálně trapné..honorace která ani nenosí předpisové boty(viz foto co tu bylo)to by normální průvodčí neprošlo..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3996
Registrován: 9-2002


Odesláno Středa, 11. července 2007 - 04:15:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty dvě bloncky na tom čebreným autě, ta co neukazuje žaludek je hrozně moc podobná jedné kočce tady z ČT, kámošova ségra ale ta má teda nosánek nahoru...
Study kde jsi to fotil a kdy??ta podoba je uplně šílená ani bych se nedivil kdyby se něčím podobným živila, na to že ji je nějakých 18 nebo 19 má proporce zralé ženy, to byste museli vidět na vlastní oči:-)

Doufám, že mi Krysolet nesmazal z jeho fotáku kočky co sem nafotil při cestě do Liberce, byl sem posilněn alkoholem tak mi vubec nepřipadalo blbý je fotit, jak sem tady vždy nechápal, jak na to muže někdo vubec mít je fotit...:-)
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3743
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 11. července 2007 - 09:44:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Došlo mi to mailem, takže víc nevím.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Rail2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 11. července 2007 - 10:01:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tu GŘ kočku bych si naložil hned! Ale má takový trochu dominantní výraz, tak nevím jak by to dopadlo. Buď by u toho řvala jak pes a nebo bych se mohl dočkat také nepříjemného překvapení...
http://rail2005.euweb.cz (aktualizace 20.6.2007)
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4004
Registrován: 9-2002


Odesláno Středa, 11. července 2007 - 16:55:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Study:
Aha tak to už se nedozvím zda se jedná o ní nebo ne...
Vagonet
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.113.40.1
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 10:44:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už jsem to sem někam psal, že pendolínka J.H. šla na GŘ, ale asi před týdnem jsem ji viděl zase jako sprievodkyňu na SC, tak zřejmě v kanceláři nemají do čeho píchnout nebo jak to vlastně je, bulvár o tom nepíše
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 525
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 11:00:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vagonet: To je zřejmé, že nemají v kanceláři do čeho píchnout, když je teď J.H. zase na pendolínu.
Prvni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 15:19:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vagonet, S200:
Takže ta si to mám vyložit tak, že na fotkách od pendolína i od GŘ je skutečně tatáž kočka, výše zmíněná J.H.?
Vzhůru do boje! Povedu vás proti smrtelným. ZVÍTĚZÍME!!
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 1-2007
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 15:38:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vagonet: To chcete říci, že když není v kanceláři do čeho píchnout, že jde píchat do Pendolína?
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 7-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 18:18:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak já také pár fotografiemi přispěji, záměrně jsem vybíral především ty, na kterých nejsem já :o) - je to na našem společném výletě do Ostravy a Opavy 3. července, jinak tuto kočku můžete vidět i na našich stránkách www.kphv.cz, jak pomáhá s údržbou Všudybylky.
 
 
 
 
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1443
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 23:44:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hezký..až na toho hladového kocoura dole
..pořádná mašina má kotel a komín..
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 7-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 23:58:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakého kocoura? Myslíš mě?!
Mjj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 07:50:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vidíš tam snad ještě nějakého jiného?
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 7-2007


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 10:46:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak neřekl bych že jsem hladovej..po ní..ale teď momentálně spíš po nějakém dobrém jídle, už aby byl oběd, jsem pozván (k jiné slečně) na houbou omáčku a knedlíček :-P
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 11:07:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jsem pozván (k jiné slečně) na houbou omáčku a knedlíček

Je vidět,že slečna má asi "zkušenosti" a tudíž jde tím správným směrem ..


ICQ 237-113-861
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 7-2007


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 11:20:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Láďa: Hlavně je div, že dnešní slečny taky umějí normálně vařit. Toho času (tři roky na z5) moje kamarádka hodila studenýho Twistera od KFC do mikrovlnky aby si ho ohřála. Jenže jaksi si neuvědomila že by bylo dobré sundat ten hliníkovej obal. Zapnula, a byl s náma amen. :-) no to zasejc ne, ale lítaly v tom blesky a ona se schovala, že jí to zabije :D tak jsem to normálně tlačítkem vypnul a vše bylo ok, mikrovlnka fungovala dál a dokonce ten Twister byl trochu ohřátej ;o) jen v tom hliníku byla 2cm díra vypálená :D

(Příspěvek byl editován uživatelem Jarda_Kučera.)
Mjj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 12:06:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já nevim,ale já osobně utíkám od slečen,co čumí na vláčky,dále.Jednou jsem jednu pozval na rande,myslíce si,že půjdem do kina apod. a ona na mě,že bysme mohli zajet do Ruzyně,že odtamtud ještě nemá razítko!Tak jsme tam škemrali o razítko a pak jsem ji musel vysvětlovat,jak funguje mechanický přestavník,hrůza.
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 399
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 12:09:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Láďa: Ale bacha! Moje slečna, teď už dlouholetá manželka šla též správným měrem a za xx let manželství mám o dvacet kil navíc
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6358
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 12:37:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

-dobrá pomazánka maruš, doufám, že tam nejsou mochomůrky!
- do rulíkové pomazánky se mochomůrky nedávaj

kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Deka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 610
Registrován: 11-2004
Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 12:54:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Toho času (tři roky na z5) moje kamarádka hodila studenýho Twistera od KFC do mikrovlnky aby si ho ohřála

To mi nepříjde jako zrovna ekologická likvidace nebezpečného odpadu.
...u Semilassa potece kref. A za to ja vam rucim!!! ----
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 7-2007


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 13:30:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mjj: No jooo kdyby to byl takovejhle extrém, tak do toho bych taky nešel! Prostě to nesmí být moc přehnané... Ale tahleta je maximálně v pohodě.

Deka: A já jí říkal ať ten obal sundá. Ale to prej ne, takle to prej bude rychleji :D

Všem: A myslím že na takovéto typické vykrmování mám ještě dost času, i když přiznávám, i dnes si kolikrát připadám už jak "starej dědek"...
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 14:06:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jarda_kučera
Máš pravdu .. v době "polotovarů" je to vážně dobré znamení,že umí ...

Mjj
Tak přestavník Ti klíďo vysvětlím ...

BmbČ
Pravidelná strava .. je pravidelná strava .. a ty kg jsou jen daň za to ...

P.S. Já vařím,peču,atd. .. ale můj "drahý" mnohdy i ofrňuje .. no,ale kolegové v DK už nikoli a rádi ty "zbytky" zprovodí ze stolu ...


ICQ 237-113-861
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 291
Registrován: 3-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 15:32:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čau Láďo, dotaz zodpovězen. z kovárny
Mjj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 15:57:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neboj,poradil jsem si,ještě jsem si pamatoval i jeho části,ale nějak to nebylo rande dle mých představ

P.S.Ale iniciativě se meze nekladou
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 156
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 16:02:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mjj, Láďa: No o tom přestvníku vím velký kulový, takže nějaké vysvětlení by se hodilo..
Brněnské perly: 263 001-0, 263 002-8
Mjj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 16:15:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo jasně,co kdyby náhodou to nějaká slečna chtěla vysvětlit,viď
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 357
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 16:35:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mjj,Marin2

Slečna už dávno nee .. chlapci ...

P.S. Ale přijet podívat se klíďo můžete,máme jich ve stanici dost ..!!



(Příspěvek byl editován uživatelem Láďa.)
ICQ 237-113-861
Mjj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 16:42:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vážně?A gde?
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 400
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 20:42:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Láďa:...Ale přijet podívat se klíďo můžete,máme jich ve stanici dost

Slečen?
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4021
Registrován: 9-2002


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 21:11:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Moje bývalá se odemě taky dozvěděla něco více ze života železnice a ted když to nějakému šotoušovi napíše že ví co je co a tak, tak oni se z toho mužou málem uspokojit...všechny láká na to jakou fotku má v profilu když sem ji fotil na 720.016:-)to je něco pro šotouše...:-)
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 21:33:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

BmbČ
Nikoli .. těch přestavníků ...

P.S. Co vím,tak jediná na "naší" štrece je vedle ve stanici .. a pak až ta "kolínská" peróní ...

Luboš_ct
Hmm,alespoň něco si odnesla .. a časem to stejně zapomene .. poznání je třeba po 13 měsících obnovovat .. to ví každý,přece ...


ICQ 237-113-861
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 22:48:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Láďa: Hm. Škoda Přestavníky mě nějak "neberou" a vy už tedy také nejste slečna... To je život... Zase se nikam nepodívám
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Mjj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 6-2007
Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 08:35:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No plno,plno,ale pořád nevim kde..
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 11:13:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mjj
Zkus hádat ..
Nápověda:první koridorová stanice na úseku Děčín - Kolín ...


ICQ 237-113-861
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 13:52:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Láďa : Že by Velim ?
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4025
Registrován: 9-2002


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 15:16:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Láda:
No já myslel že poznání se obnovuje přesně po roce, ale to je detail...:-)a ona s tím určiět problémy mít nebude, stačí když šotoušovi poví že ví jak vypadá brejlovec a je její:-)ale samože ne doslova, není to žádná holka pro každého...:-)
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1020
Registrován: 6-2006
Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 16:25:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poříčany....?
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 16:47:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mallard
Nikoli .. Žvýkačkov byl až v r. 1999 ...

Luboš_ct
Zaměstnanec, který nevykonával dopravní službu déle než 13 měsíců na pracovišti,na němž má službu vykonávat, se musí znovu seznámit .. atd. -D2,čl.35 ...



Jqcp

Jsi blízko ...


ICQ 237-113-861
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1021
Registrován: 6-2006
Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 17:02:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já mám pocit, že jsme spolu dost často hovořívali na peroně oné stanice při vyčkávání na zpožděné Kolíny, Pice a Prahy...Blonďák, kolem 30, non rauchen.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 934
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 20:38:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Posílám pozdrav ze Strakonic:(ted už su doma)
 
Samosebou sem fotil ten Plech, když má takové krásné číslo :-)
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

STOP REGIONOVIZACI

810 271 - 7 4EVER

E-mail:ckd.zlin@seznam.cz
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 714
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 21:19:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari : Každý tomu říká jinak.
Malletka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 14:34:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna kočka nádražní pro potěchu oka.
 
Bafy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 191
Registrován: 9-2006


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 17:42:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Malletka: A včera jsem byl v Kolíně Kdy se bude fotoakce opakovat?
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3756
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 18:53:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Luboš


Ona zná i Brejlovce joTos jí tedy naučil věci
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
prase
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.3.1
Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 19:48:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

odkaz
Váš příspěvek je příliš krátký. Musí mít alespoň 2 slova, jež jsou alespoň 2 znaky dlouhá.
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3741
Registrován: 8-2003
Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 19:59:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak proboha donutili ty kočky být po dobu barvení v klidu?!
Neroňte slzy do piva, život je kabaret
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3808
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 22:43:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Postavil je ke kolejím. Mašina prohučena kolem nich, zježily se jim chlupy a hodinu se kvůli šoku nehly, takže jim ty zježený chlupy stihl obarvit všechny.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Zdeněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2056
Registrován: 11-2003


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 23:19:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Počítač umí všechno...
Edite bibite post mortem nulla voluptas
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 464
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 14:22:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty kočky, to je fakticky prasárna, jak z jiné planety. Holt ti někteří prachatí amíci neví co s prachama a roupama dělat
Nespouštěj oči z tratě!
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1006
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 18:51:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
http://tkanlokopage.ic.cz/

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace