K-report
 

Archiv do 06.srpna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 330 a 331 » Staré archivy » Archiv do 06.srpna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 260
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 13:16:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

speciálně pro pana kolegu, co se tváří jak karosa ostravské MHD přikládám fotografii lokomotivy 750022
 


(Příspěvek byl editován uživatelem pospec.)
Yeah Federace zlínských fotičů
VP
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.149.91
Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 13:44:57   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jameszl:
O novém expesu už víme, ale když jsem dostal info o "kvalitě těchto vlaků," tak mě přešla chuť. Mě spíše zajímá kolikrát tam pojede 810 a akvárko. Šari má pravdu. Stop Regionovizaci... Ale také šukafonaci.
Vp
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.149.91
Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 13:57:49   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Šari:
http://www.kvetakov.net/upload/razeni2008.pdf
Tady.
A fotky už mám v pc. Sice na jiném disku, ale možná se to večer tady dostane pokud to nepřeženem s oslavami...
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1037
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 13:58:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak mě napadá otázka, proč na Zlínce nejezdí/nemůžou jezdit třeba 842 nebo 830??? No že je jich nedostatek, to vím, ale kdyby jich bylo dostatek???
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST foto pod nickem: Šari - Díky moc
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 389
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 15:19:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš: byly to spíš rychlíkové hnací vozy a ve zlíně nikdy nepanoval čilý rychlíkový ruch, takže proto, jednoduší je na 27 km dlouhou lokálku nasadit řadu 810 a 842 si řadši nechat třeba na vlárskou trat.
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1038
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 15:30:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Folcek: No 842 je jako 2 810 spojené. Kdyby tu jezdily, tak by připadla povinnost objíždění soupravy v koncových stanicích.
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST foto pod nickem: Šari - Díky moc
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 16:09:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no ale taky 842 není navržena pro příměstskou dopravu
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 920
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 16:11:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Původně tu (a na většině ostatních lokálek) měly jezdit 860, ale protože průmysl odmítl výrobu Pielstickových motorů, které byly do těchto motoráků potřeba (mnohem lukrativnější bylo vyrábět ty motory pro Rusáky do tanků a na nějaké motoráky už nebyla výrobní kapacita), tak se místo 860, kterých mělo být asi 400, vyrobilo skoro sedm stovek 810 (původně tak 250-300)... Kdyby se ty 860 vyrobily, tak by 830 dávno skončily ve šmelcu a 842/3 by nejspíš ani nevznikly, protože 860 je skoro dokonalý motorák - elektrický přenos výkonu, silný motor, pohon všech náprav, dobrá regulace... 810 byly původně určené pro ty nejzoufalejší lokálky, kde měly jezdit sólo, nebo nanejvýš s jedním přípojákem. Takže máme 678 osmsetdesítek a 911 nuladesítek.

(Příspěvek byl editován uživatelem peca.)
Nefoťte to sviňo staró!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 17:37:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ale zase, musely by ty 860 jezdit ve dvojcích, aby se zkrátily obratové časy v konečné. Ale na turnusu 810+010 by to zas byla výhoda, fíra by jenom přešel na druhé stanoviště. Má to prostě svě pro i proti.
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST foto pod nickem: Šari - Díky moc
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1493
Registrován: 4-2004


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 17:40:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Migoš:možná,že 754.068 je best,ale na fotce pod nickem máš 754.066!!
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1042
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 17:47:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valach: No jo, teď po výpočtu kontrolní jsem zistil, že fakt jo. Ale drak jako drak, z dálky se to nepozná. 4.068 ale taky měla jednu dobu logo ČD malé, né???
Sorry, za OT.
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST foto pod nickem: Šari - Díky moc
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1494
Registrován: 4-2004


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 18:36:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z dálky se to pozná,4068 na čele v tomto laku neměla na čele ani malé ani velké ČD!!Jenom přechodně tam měla malou hvězdičku(která jí velice slušela).

Jinak k 330-ce-2*362 v dnešním Hulínu:
 
 
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 19:54:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Folcek a Šari (případně ostatní): Serete mě!!!
Nechápu, jak po takové době, co začal platit GVD v této podobě (bylo to 4.3.2007), sem můžete klást dotazy typu ,,jede ten náklad denně?´´ nebo ,,v kolik hodin to jede?´´ či snad ,,na kterém vlaku jede ta 754?´´
Tady má každý (podle toho, co tady čtu) nějakou pomůcku a já nevím, co, a dycky se najde něgdo, gdo se na takovou nějakou banalitu zeptá.

Dávat sem nic nebudu, naposled to napíšu, tak si to laskavě zapište za uši a přestaňte se vyptávat na každodenní rutinu.

Všecky náklady jedou denně, kromě 81033/81032 - nejede v +, dále kromě 81035/81036 - nejede v + (místo 035 jede Hamburk 41327)

OBĚH 754:
- Do Otrok najíždí nová mašina ze Staráku (nestřídá v +) 81015 příj.15:34
- 81035 / 81036 / 521 / uhláky / uhel / 520 / 54121 / 51420 (dost často místo něho veze 81030) / a sólo jízda do Staráku.

Federace zlínských fotičů
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1043
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 20:47:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

754 037: Odpusťte mi moji drzost, ale tak trochu si serete do hnízda. Jste taky z FZF a Šari taky. Někdo fotografickou paměť nemá, třeba já. Může si to ale napsat.
Promiňte, ale nedalo mi to...
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST foto pod nickem: Šari - Díky moc
Zderadíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 21:13:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hoši, a vy mně taky!
Já jsem kolikrát rád, když se tu na něco zeptám (ale oběhy mašin to nejsou) a někdo z vás mi odpoví, protože jinak se mi zdá, že vždy diskutuje úzký okruh dvou či tří lidí, takže se překrývá x(iks) skupinek a diskuse je často poněkud nepřehledná a ty skupinky se vzájemně ignorují.
Pokud se týká fotek:
Někdo tady vyčítal, že je "přefotkováno". Já si to ale nemyslím a v duchu si říkám, jaké mohly být z našeho mládí fotky z parního provozu, když jsme neměli technické podmínky (foťáky), komunikační prostředky (internet a diskusní fóra) ani svobodu pohybu s foťákem po nádražích i při trati (důležitých všímálků - PS VB - tedy pomocná stráž veřejné bezpečnosti - bylo všude plno, o "osožácích" ani nemluvě) a nebyl každý vyvolený, jako třeba Jarda Kocourek (doufám, že aspoň jeden z mlaďochů ví, kdo to byl). Tak tady hezky spořádaně diskutujte a nenadávejte si a otravy ignorujte a nenechte se vytočit... tož co s vama jiného, paka!
Ve správnou chvíli na špatném místě !
Zderadíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 21:33:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad "vp" ze 4.8. něco po půlnoci:

Vás ve Zlíně to možná neštve, ale pro UH a okolí podle toho, co je psáno, skončilo po x letech první ranní přímé spojení ze Staráku do Prahy s rozumným příjezdem. A to nás tady u UH teda štve obrovsky...
Ve správnou chvíli na špatném místě !
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 21:44:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migošu klídek. Já po nikom nechcu fotografickou paměť. A Ty si zrovna ten pravý, kdo se ozval.
Podívej se sem jak ses vyptával.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 245
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 21:49:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tady hezky spořádaně diskutujte a nenadávejte si a otravy ignorujte a nenechte se vytočit... Trošku prrr, netřeba usměrňovat, tady krev neteče, četl sem horší hádky.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1044
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 21:53:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já vím, že se furt ptám. Je to tím, že na železnici nepracuju a kery železničář má dneska náladu poslouchat puberťáka???
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST foto pod nickem: Šari - Díky moc
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 22:01:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak už dost na toto téma. Doporučuju číst pozorně všecko a zapsat si, co Tě zajímá.


Zderadíček: To, že sou tady negativní ohlasy vůči nepřehledné diskuzi, to čtenáře, který se chce něco dozvědět, neomlouvá. A krom toho, takto nepřehledné sou diskuze skoro fšecky.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 999
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 22:08:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tento můj 999. příspěvek je předzvěstí 1000. příspěvku. Který ted horlivě připravuju
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

STOP REGIONOVIZACI

810 271 - 7 4EVER

E-mail:ckd.zlin@seznam.cz
Rere
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 22:13:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní Mn 81036

 
 
 
..::FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ::..
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1000
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 23:08:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

_____________________________________________________________________________________
Tož a je to tady Za 20 měsíců sem se propracoval k jubilejnímu 1000. příspěvku - jde to pomalu, ale časem se to nastrádá

Na úvod, když už ta slavnost nějaké květinky by neškodily. A potešení (nejen) pro Lukeho

 
 
 

Co tu máme dále..., tak třeba teda pro Chopina, 754 037 a další příznivce těchto fajnových strojů:
 
A ještě děkuji 810_1313, jenž uháněl s touto zátěží

Pak by tu byl jeden dnešní šotobijec na Příluku. Sorry, že je to mázlé, ale ten vlak jel nějak rychle
 

Při příležitosti tohoto příspěvku taky zdravím do CDP Přerov - zejména Ikususe, který už se hodně dlouho neozval

No a je tu konec, a začátek druhé tisícovky. Vzhůru do ní
 

A úplným závěrem zdravím dva členy - Pospeca a 754 037 do dopravny Zlín a jim to pěkně

_____________________________________________________________________________________
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 247
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 23:33:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari: Jakto, že se ve Tvém jubileu neobjevila Šarinka???
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1002
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 23:40:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tož, nějak sem ju dneska nestihl cvaknout no. Nebyla nasvícená, ale jel sem v ní, to je hlavní...
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 248
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 23:54:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Perla na Zlínce je toto:
 
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 261
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 00:25:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Včerejšek" na trati 331:
 
 
 
 
Jinak děkuju fírovi na bumláku za světlomet, ovšem kompozičně to přišlo pozdě - příště radši celou dobu svítit, tak jak bratia Slováci
Dobranoc
Yeah Federace zlínských fotičů
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 394
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 09:44:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tady se ta diskuze rozjela!!!
754 037: sorry teda že se na takové otázky ptám, ale kde jinde ty informace zjistit než zde, jaký jede třeba brejlák, aby ztoho byla pěkná fotka!!
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 264
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 09:56:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tady to asi bude vypadat, že systematicky "vykrádám" fleky, ale snad se ani ReRe ani Pjotr zlobit nebudou, co federanti?
 

Folcek: tož divaj sa, včil na té mojí fotce měla jet 4.044 a vidíš sám, co jelo. vzhledem k tvému bydlišťu stačí ve správnou chvíli dovalit ke štrece a hned víš, na čem si. myslím, že ten oběh není tak nepochopitelný, abys nevěděl, co by kde mělo byt.

(Příspěvek byl editován uživatelem pospec.)
Yeah Federace zlínských fotičů
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1003
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 10:40:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jo, 754 044 zase někde prodrbali
 
Proč by sme se měli zlobit ? Šak si jeden z nás
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 11:23:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari, ty ho máš delšího, to není fér Né, vážně, kolik beden ještě bylo schovaných ve vegetaci asi nevíš, nebo...?

máš to blbě, na předku je 377, 025 až za ňou

(Příspěvek byl editován uživatelem pospec.)
Yeah Federace zlínských fotičů
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1004
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 11:32:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pospecu, hodně. Jakože fakt kotel. A fakt že jo, ona to je 377ka, já mám v hlavě zafixované že 061ka má ten jiný dekl na předu.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Rere
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 11:39:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pospec: Já bych tipoval ještě tak to samé co je na fotce tak bylo schované - bylo to kotel long a ten zvuk, jak to solili do kopca taky nebyl špatný

Takto sem to vyshotil já (na strom už sme se dva nevešli)
 
 
..::FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ::..
Rere
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 20:42:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní počasí vylákalo k trati snad každého, já jsem taky neodolal a s Chopinem jsme vyrazili na 330 na někaké bzučáky...

 
 

...a TAXy

 
 

Další členové FZF se taky činili takže brzo dodají své fota
..::FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ::..
Chopin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 22:14:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano ano, Chopin už také dorazil a než vyrazí na Šíravu směr Slovač, také něco přihodí...

Nedělní Banánek 150.005
 

Je dobré míti na mysli, že po EC 105 SOBIESKI jezdí Nexák s gumokolákama, dnes bohužel nic....
 

Svätobrána
 

Dnešní nový objev u koridoru - alespoň vím jak to místo u moravního mostu teď nazývat "Za Zámky"
 
Ale hlavně do Nairobi zadem kolem Fatry
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 267
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 22:19:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rere: hmmm, pěkné 2x2 - 2 poláci a 2 814... a při pohledu do GVD efektivní využití času

Chopin: tak nevím, ale vzhledem k tomu, jak sem vám říkal o zasekané 103 (nejmíň 140'), tak buď koupil Nex taky něco, nebo nejel (neděla?) nebo nevím jinak ten "rozcestník" už jsem z vlaku zhlédl, ale takhle blízko jsem ještě nebyl. ale "Za zámky" je to

(Příspěvek byl editován uživatelem pospec.)
Yeah Federace zlínských fotičů
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1006
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 22:38:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takové počasí v neděli nenechá ani mě chladným. Když už sem to tak pěkně začal ráno Nexíčkem

 
 
 

Frederanti se činili , takyže byli následně odloveni

 
 
 

Kdosi si stěžoval, že 754 037 není vidět, když fotí...-> Ale je

 

Na závěr, něco pro kuřáky

 

No a eště sem se chtel vrátit k tomu, že mi přijde že ševci su strašné hovada!Přecházení před vlakem, či předjíždění je to asi velká zábava pro ně. No včera - tetka v Želechách v kolejišti cosi sbíráUvidí vlak, a snaží se vyšplhat na hranu, jenže její klouby asi taky už nejsou nejmladší(nepoužívá AtroSTOPrapid ) a křečové žíly taky ( to zase nepoužívá Lijoton Stotisíc). Než se z tama vyhrabala, naštestí vlak zastavil - ale jak to dopadne příště ? . Po dotazu, co tam dělala následovala odpověd: "Trhala jsem králíčkum zelí"

(Příspěvek byl editován uživatelem Šari.)
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1501
Registrován: 4-2004


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:02:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem opět něco přeskenil,qalita veškerá žádná,ale pro zdejší potřeby snad postačí:
Takováto soupravička by se mi na 331 líbila o hodně více než 814+914.Jela tehdy nakonec během té putovní výstavky i na projížďku do Zlína??:
 
 
Vzpomínka na "Růženku":
 
 
A jedna fotohádanka ze začátku 80.let:kde přesně na ferdinandce je vyfoceno a co za stroj je v části snímku??
 
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 268
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:12:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

stroj je sergej, ale kde to može byt tipnu HULÍN, ale to by muselo být staré tak... 30 let?

(Příspěvek byl editován uživatelem pospec.)
Yeah Federace zlínských fotičů
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:26:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Folcek: Gdyby ses zeptal, co jede nebo pojede za mašinu, tak Ti rád odpovím, budu-li vědět. Vidím, žes mě dobře nepochopil, tak si můj příspěvek č. 243 přečti eště jednou. Rozumněj mi, nejedná se mi o dotaz na číslo mašiny.
A jinak za mě v podstatě odpověděl Pospec v příspěvku č. 264.

Hmmm. Vidím, že dneskaj nejela 044, celkem se ten Nexík taky ale dá. Dva Kocouři vepředu se taky moc často u nás nevidí. Doufám, že zítra 044 pojede.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:27:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tuty je to Sergej a tuty je to Hulín
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1502
Registrován: 4-2004


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:34:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pospec:jde o sergeja.A číslo víš??
Jinak jde opravdu o Hulín.Foto bude z přelomu 70. a 80.let(možná ještě dříve).
Bohužel jiná fotka z dieselového provozu(od tohoto autora) na Ferdinadce se mi nezachovala.Známý měl od něho foto T478.1 na Os,ovšem jako dítě ji roztrhal.Já sem chtěl roztrhat ho.

A teď výzva k FZF a ostatním-nenašlo by se něco z dieselového provozu na 330-ce??
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 269
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:37:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no tak FZF má RELATIVNĚ (!) nízký věkový průměr na taková fota. jinak ten Hulín jsem poznal podle ulice Kokešova, na jejím konci je "solidní" hospoda "Na kopcu". řekl bych, že spíš k těm 70. než 80. rokům, ale musel bych se poptat otca. číslo nevím
Yeah Federace zlínských fotičů
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:42:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valach: To si piš, že našlo. Ale má to jeden háček - musel bych se vrátit v čase a začat dřív .
Dotaz směřuj spíš na ty ostatní, než na FZF.

Šari: Kams dal oči, čéče??? Za 1. nemám digi a za 2. - kolikrát mám opakovat, že nosím zelenošedý oblek se žlutým bleskem???!!!
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1503
Registrován: 4-2004


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:48:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pospec:vím,že většina z FZF nemohla tehdy ještě fotit,ale možná něco ukrývají archívy!!

Ano,je to Kokešova.A zmíněná hospoda "Na kopci" bývala lepší.Znám tuto část Hulína dost dobře-značnpu část svého života sem strávil ve vedlejší Bezručově.Ale teď mě napadlo,že fotka možná bude z první poloviny 70.let.

A aby tento příspěvek nebyl úplně off-topic-754.008 na Mn:
 
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:48:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přesně tak Šari, to není on. Opravdový 754 037 určitě - jako správný šotouš - nosí do sandálů PONOŽKY
Yeah Federace zlínských fotičů
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:50:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valachu, já jsem v letech 88-93 každou volnou návštěvu u babky v Kokešova 1199 strávil v úseku od vjezdu na říkovickém zhlaví po přejezd u JZD. Zdravím Hulín a přeju dobrou noc.
Yeah Federace zlínských fotičů
Luke
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:52:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím všechny přítomné! Dnes bylo na zlínce opět veselo, takže jdu na to:
Něco z Vizovic, Mos 14228
 

Něco ze Zádveřic, Mos 14232
 

Něco ze Zlína a to Mos 14227 z Mos 14232:
 

Nakonec to nejlepší z Otrokovic a to setkání většiny členů FZF:
 
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:57:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pospec: 100 bodů



Valach: Moc neprovokuj s těma našima bývalýma mašinama nebo mně začne být smutno. To byly časy, gdyž tu řádily 4 turnusované štverky. Bohužel dvě z nich se už asi nigdy nevrátí.


FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1504
Registrován: 4-2004


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 00:03:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 754.037:tak další!!:
 
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1007
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 00:05:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

754 037: ále ále...
Že zdravím do Lípy

Pospec: Škoda, kua. Sem myslel že dáme řeč ve skleníku, Tož a už máte sucho v kúpelce ?

Valach: Tož jistě, sergej, ale flek bych nepoznal. Ty 843/943 si vůbec nepamatuju, ani ho*no

Luke: jojo, poslední fotka je obzvláš podařená. Chce to ale KOMPLET FZF foto někde! Nebo nemusí to byl jen FTF, ale i další tu diskutující
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1008
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 00:21:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak teda:

754 086 + 754 087 + 751 151 - říkám - li to správně.
Jinak je to moje ÚPLNĚ první fotka žel. vozidla mojím mýdlem a foto druhá je 754 050.

 
 

(Příspěvek byl editován uživatelem Šari.)
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1505
Registrován: 4-2004


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 00:34:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A já taky ještě přidám dva kusy fotek.Jak to je s 710.751 - byla předělaná na 711 nebo stále jezdí ve stejné podobě??:
 
 

(Příspěvek byl editován uživatelem valach.)
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 07:50:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

valach: ta 710 751 pořád jezdí, ale dost málo, nejčastěji potkáš 711 795.
K těm starým fotkám na 330 mám dvě fota sergejů v otrokovicích, nalezeno někde na internetu.
A jestli budou stačit nějáké motory pod trolejí, tak nějáké najdu
 
 
 
 
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 397
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 09:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak dnešní náklad 54121 jel bez kontejnerů,ale dvě jely
 
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 09:52:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

když sme u těch starých fotek, našel jsem něco na Zelpage
Je tam nejen ferdinandka (14 fotek), i jiné tratě. Mohl bych to nahrát sem, ale mrkněte sami.
Yeah Federace zlínských fotičů
Pjotr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 5-2007


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 10:26:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak sem se zas po jekejsik době dostal ke Káčku a plní se to tu čím dál tím rychlejš. Sotva stíhám čísti.

Lukeho poznávací znemení to je ku.va klasika, Fialový šortky.
Furt lepší než fialová JOPka.

Pospec: Krádež fleků. To si klidně ukradni flek, ja ho ukradl 4 037. ÁÁÁle krást se memá.
Federace Zlínských fotičů s.r.o.
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1011
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 10:32:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady se nekrade, tady se "půjčuje"

Idu ráno na rohlíky do Špáru a hle
 
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
850
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.59.46
Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 11:44:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari:
Ráno svítí u Špáru sluníčko trochu jinak...to jsi byl spíš odpoledne na zmrzlinu, ne?
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 12:07:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

šari: ráno nestvítí slunko z tohoto úhlu a stromy vzadu jsou už nějak víc zarostlé
Pospec: přesně tyto fotky sem mystlel
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace