K-report
 

Archiv do 07.srpna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Trať 220/221 » Trať 220/221 - čtvrtý koridor... » Staré archivy » Archiv do 07.srpna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 832
Registrován: 9-2005
Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 19:52:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slíbené fotky s článečkem jsem spáchal
IV.koridor-2.etapa aktualizace 27.7.2007
Koudy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1836
Registrován: 3-2004


Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 20:03:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zůstalo stát akorát osamocené staré vjezdové L (od Bystřice).
Když jsi nakousl návěstidla - stále ještě v úterý stály předvěsti v úseku Uhří <=> Hostí(v obou směrech). Tam již vzhledem k AB jaksi nejsou potřeba. Viděl jsem na nich po spuštění autobloku chlapíky z AŽD, takže asi jen odstrojili svítilny.

Jinak to zasouvání mostu u hřbitova bude při nepřetržité výluce 21.9-6.10., vzhledem k dalším návazným pracem přepokládám spíše v prvních dnech jejího trvání. A čistě můj odhad - silnice pod bude uzavřená a objížka bude zřejmě přes ten opravený přejezd, co byla "stará" cesta.

Ať máme dost sil přestát věci, které přijdou...

http://www.brnosim.wz.cz
Paveldacicky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 20:29:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dovolím si přidat pár fotek,ikdyž už to moc aktuální neni.Dřív jsem se k počítači nedostal.Je tam trhání kol.polí v Benešově na místě budoucí propojky a pak položení nové propojky.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Paveldacicky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 20:37:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě mašinky VIAMONTu na štěrkách + něco,co sem sice sem moc nepatří,ale přesto.
 
 
 
 
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 833
Registrován: 9-2005
Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 22:32:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Paveldacicky: měl jsi pravdu, ty fotky z mašiny nikdo jiný mít nemůže. Pěkný, bezkonkurenční.
IV.koridor-2.etapa aktualizace 27.7.2007
Paveldacicky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 22:56:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Říčany 25.7 co jsem tak nějak stihnul v jízdě :
 
 
 
 
Ivo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1114
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 11:51:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jak je to teď s tím bývalým strážním domkem u Sezimova Ústí? zdálo se mi totiž včera, že je již zbourán.
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 834
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 11:52:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Od Bedrče k Benešovu dnes v 8:40 začalo trhání 1.TK
 
 
 
IV.koridor-2.etapa aktualizace 27.7.2007
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 15:58:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mezi prejezdem Strkov v Plane a odbockou Doubi je jiz z cca 1/2 nasypane sterkove loze, mostek u Hejtmanu je take docela dost rozpracovany. Tipuji, ze do mesice by mohly byt polozeny koleje v cele delce.
fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.ic.cz
Jardadr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 4-2007
Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 16:44:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ivo: Pokud myslíš onen inkriminovaný st. domek pod Kovosvitem, tak ten zatím ještě stojí. Má to však za pár. Jeho obyvatelé by se měli v dohlednu stěhovat. Dávám mu tak 2 - 3 týdny.
V Táboře, pod "Kopečkem", přibylo další pole mostu přes I/3. Už začíná pomalu vyčuhovat do silnice.
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7074
Registrován: 6-2003
Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 16:45:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Simyv: 1. kolej odb. Doubí - Planá má být uvedena do provozu 1. září.

(Příspěvek byl editován uživatelem Poborskiii.)
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/
Bigshark
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 19:35:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přidávám několik foto z dneška řazeno Doubí - Tábor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bigshark
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 19:48:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doplňuji foto z 221
Benešov
 
 
 
za Benešovem
 
 
Říčany
 
 
 
Kolovraty
 
 
Musil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 20:04:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Po roce...Planá...
 
 
http://lokogalerie.wz.cz
Kulík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 257
Registrován: 4-2004


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 20:40:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přidám pár obrázků z Říčan.
 
 
 
 
 
 
 
Bílý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 459
Registrován: 7-2005


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 23:32:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

sqjely fotky - všichni
Na některé lidi je lepší vzpomínat, než je ještě pořád potkávat
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2842
Registrován: 8-2004


Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 12:34:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ivo, ad.:
Pokud mě neklamal zrak, tak včera večer dotyčný domek ještě stál, ale na zahradě už bylo pěkně "zoráno".
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
Koudy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1837
Registrován: 3-2004


Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 13:24:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

domek u Sezimáku:
O zahradu už přišel (ve směru ke kolejím), neb mu byl posunut plot skoro až těsně ke stěně domku...

Ať máme dost sil přestát věci, které přijdou...

http://www.brnosim.wz.cz
Brr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 966
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 30. července 2007 - 13:55:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska v Benešově vytrhaná bývalá 5. kolej. Lidi chodí způsobně podchodem.
Během průjezdu R636 trhali 1. TK poblíž hradla Tužinka. Mezi předvěstí odb. Bedrč a odbočkou je již na několika místech vybagrováno.
Řekl bych, že se v Senohrabech začíná stavět podchod - v jednom místě se objevila stěna u 1. koleje. Nebo co to bude? Koleje jsou vytrhané od čerčanského zhlaví až do oblouku na strančickém, od jihu se bagruje štěrk.
Mezi novým mostem v Kolovratech a zastávkou se hloubí příkop pro odvodnění, za zastávkou se upravují svahy.

(Příspěvek byl editován uživatelem brr.)
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 838
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 30. července 2007 - 15:51:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Brr: Benešov 30.7.2007 v 11:38 po příjezdu Os 9123. Připomínám, že tam, kde se prohání cyklisté, je vstup zakázán, bývalý průchod plotem je zahrazený plnou mobilní zábranou.
 
 
IV.koridor-2.etapa aktualizace 28.7.2007
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7078
Registrován: 6-2003
Odesláno Pondělí, 30. července 2007 - 16:05:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ovšem tu mobilní zábranu lze díky její mobilnosti odstrčit, sám jsem jí také prošel, neb byla odstrčená. Ale vidět některé lidi, jak obtížně překonávají zábradlí, aby se dostali z kolejiště pod přístřešek u budovy, je docela úsměvné. Ti rozumnější, co tam takhle uvízli, se to snaží vzít po ostrovním nástupišti a podchodem.
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 839
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 30. července 2007 - 16:11:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To samé Senohraby. Pobo vyfotil ceduli, která, ač by v kolejišti být nemusela být, jelikož tam nikdo nemá co dělat, stojí pod poštou. Ale lidi - i důchodci a maminy s mrňousy, tam stejně přelezou přes koleje. A potom se hrabou k výpravní budově haldami štěrku a jámami. Já jsem to radši ze St.1 do dopravy několikrát obešel po chodníku. Zítra tam jedu, pár jich a ukážu vám je.
IV.koridor-2.etapa aktualizace 28.7.2007
Brr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 967
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 30. července 2007 - 16:13:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Před příjezdem R636 tam ten přechod myslím ještě nebyl. Až tam bude definitivní služební přechod, tak se asi zas na podchod každý vykašle. Obzvláště, jestli se dostane do takového stavu, v jakém byl ten starý - tam jsem se jednou v noci na vytřískaných dlaždičkách málem přerazil a skoro spadnul do nějakého smradlavého sajrajtu. Pak jsem se mu taky radši vyhýbal.
Zato asi definitivně skončí nastupování do rychlíků z opačné strany, než je povoleno.
Vbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1237
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 30. července 2007 - 20:40:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plešoun - ad cyklisti: Přesně tímto způsobem jsem s kolem opouštěl ostrovní nástupiště v sobotu i já (neb se mi vůbec nechtělo vláčet kolo do podchodu a zase ven), ovšem směrem od staniční budovy po zjištění, že bývalým průchodem vedle staniční budovy už jaksi neprojdu
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 104
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 30. července 2007 - 22:02:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Po case opet par primo ze Sezimaku, zejmena se nam zmenil propustek U mostarny. Jak vypadal pred 4 mesici, se muzete podivat na fotku Jardydr: https://www.k-report.net/discus/nahledy/056578.jpg
A nyni jiz slibene fotky:
 
 
 
 
 
 
Jardadr: Jestli budete mit cas a zajem, poslete mi prosim mail, mel bych zajem s Vami vymenit fotky ze Sezimaku, samozrejme ty v digitalni podobe.
fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.ic.cz
Kojis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 31. července 2007 - 09:27:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Posílám 2 fotky ze Říčan. Je to stav k 30.7.
 
 
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 31. července 2007 - 09:41:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na stranku http://koridor4.ic.cz/fotoarchivy.html pridan novy archiv 30 fotek z SU a Tabora - fotky pripravovane konstrukce u Noveho hrbitova (Ta), propustku u Mostarny (SU) a dalsi
fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.ic.cz
Brr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 969
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 31. července 2007 - 14:58:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pár šlehů z R634 (jsou to fakt šlehy, navíc jsem neměl čas to nějak víc upravovat).

v Benešově je dotrháno až k výhybkám, tam přišla průvodčí, tak jsem nemohl fotit. První fotky jsou od sídliště Spořilov, místa snad poznáte sami. Chtěl jsem fotit z představku, ale tam dělala bordel banda dětí.

 
 
 

 
 

 
 
 

 

 
 
 

 
Koudy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1840
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 31. července 2007 - 15:29:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky všem za fotky

primo ze Sezimaku, zejmena se nam zmenil propustek U mostarny.
Zajímavé, jde jim to docela rychle....
Mmch někdy na jaře jsem říkal, že posun bude vlevo ve směru jízdy na Tábor a nikoliv vpravo...

Ať máme dost sil přestát věci, které přijdou...

http://www.brnosim.wz.cz
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 840
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 31. července 2007 - 16:22:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Senohrabech zavrtávají traverzy pro zpevnění 1.koleje při hloubení podchodu.
 
 

Proti dopravní kanceláři se objevil v zemi drátovodný žlab.
 

A v Benešově dnes začalo rozebírání řídícího přístroje v DK. Mám fotky pravítkové skříně i s detaily, časem z nich něco vyrobím
IV.koridor-2.etapa aktualizace 28.7.2007
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 31. července 2007 - 20:11:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koudy: ten posun podle mne bude skutecne vlevo, proc myslis ze ne?
fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.ic.cz
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 841
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 01. srpna 2007 - 15:01:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Benešov, po příjezdu oblíbeného vlaku šplhačů. Dnes jen 6, tento byl nejstarší a dostal nejvíce vynadáno od čety motoru.
Pro neznalé: na první fotce to betonové zcela vlevo je schodiště do podchodu.
 
 
IV.koridor-2.etapa aktualizace 28.7.2007
Koudy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1841
Registrován: 3-2004


Odesláno Středa, 01. srpna 2007 - 17:57:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ten posun podle mne bude skutecne vlevo, proc myslis ze ne?
Ano, vlevo, to si myslím i já. Jen tehdy, když jsem to tady napsal(někdy na jaře), tomu někdo(už opravdu nevím kdo) nechtěl příliš věřit.

Jinak na ty šplhače v Bene(ale i jinde) je potřeba mít připravené bločky:-)

Ať máme dost sil přestát věci, které přijdou...

http://www.brnosim.wz.cz
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 5-2007
Odesláno Čtvrtek, 02. srpna 2007 - 09:16:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koudy: Mozna jsem to byl take ja, kdo tomu nechtel verit. Ono to bude docela narocne, budou potreba minimalne dve celodenni vyluky... Aspon bude co fotit
fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.ic.cz
Mistrál
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.202.226
Odesláno Čtvrtek, 02. srpna 2007 - 23:23:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Horní patro bez oken
 
 
Brr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 970
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 03. srpna 2007 - 11:42:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak na ty šplhače v Bene(ale i jinde) je potřeba mít připravené bločky To jo, ale úplně stejně je na ně potřeba mít připravený funkční výtah. Jsem zvědavý, jak ho bude místní traťovka (nebo kdo) udržovat. Tedy jestli se údržba neomezí na nalepení cedule "výtah nefunkční". Ale opravdu se to zlepšilo, většina lidí chodí podchodem, včera jsem viděl jít přes koleje jednoho (ten měl ale jízdenku, kterou u pokladny nelze koupit), dnes ráno nikoho.
V Benešově se bourají zbytky podchodu a bagruje se štěrk u nástupišť. V 1. koleji je štěrk odtěžený od stanice přibližně k bývalé předvěsti, pak až v lese k Bedrči. U mostu přes Antůškovu se zanedlouho začne svařovat armování pro vrstvu betonu na koncích pilířů.
Mezi Pyšely a Čtyřkoly je u 2. koleje docela dost patek, včera přes den tam dělali EŽ.
Senohraby totálně rozkopané, hloubí se jáma pro podchod.
V Říčanech je svařené armování u mostu přes ulici na strančnckém zhlaví, dál do stanice je už uválcovaná vrstva zeminy s vápnem. V podchodu je izolace, na ní zas vrstva výztuže. Dále je opět uválcováno, na zhlaví už je uválcovaná vrstva štěrkodrti. Kolem vjezdových návěstidel se staví PHS. Propustek na pražském zhlaví má odstraněnou mostovku, myší díra i most přes ulici na pražském zhlaví mají odkrytou klenbu.
Říčany - Uhříněves: za zmínku stojí stavba odvodnění, úpravy svahů a odkryté klenby mostů a propustků a taky rekonstrukce zdi u strážního domku na kraji Kolovrat u hr. Rybník.
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3788
Registrován: 8-2003


Odesláno Pátek, 03. srpna 2007 - 13:06:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jo, ale úplně stejně je na ně potřeba mít připravený funkční výtah.

Já zase myslím, že člověk, který dokáže jak kamzík lést z normovaného nástupiště do kolejí a zase nahoru, ten výtah až tak nepotřebuje, a schody tak často zase poruchu nemají.
Neroňte slzy do piva, život je kabaret
Brr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 971
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 03. srpna 2007 - 13:47:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jo, ale pro někoho je halt pořád lepší udělat dva skoky než lézt po schodech. Rozhodování výtah versus skok do štěrku už vyhraje výtah.
Před rekonstrukcí měl místní podchod poruch docela dost.
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7088
Registrován: 6-2003
Odesláno Pátek, 03. srpna 2007 - 14:47:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Táborský deník:
BLESKY Z ŽELEZNIČNÍHO MOSTU
dnes 9:04

TÁBOR - VÝSTAVBA KORIDORU.

Záblesky svařování byly včera vidět na železničním mostě u Nového hřbitova v Táboře. Pracovníci ze stavby IV. koridoru již svařují spodní části ocelové konstrukce nového mostu pro dvě koleje. Práci zhotovují na přípravném roštu a zkontrolované hotové dílo pak přesunou na uvolněné místo po stávajícím mostu. Podle stavbyvedoucího Františka Křivky se nyní zároveň budují i opěry pro most a po 20. srpnu se již na místo začnou dopravovat i mostní oblouky a závěsy.
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/
Koudy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1843
Registrován: 3-2004


Odesláno Pátek, 03. srpna 2007 - 20:40:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To moje rejpnutí ke skokanům a bločkům bylo ve smyslu, jak to popsal Bkp - někteří dělají neskutečné kusy(třeba i tady v Budějicích/Táboře), aby přelezli kolejiště, když "u nosu" maji podchod/regulerní přechod. A v drtivé většině případů nejde o nikoho, komu by chůze do schodů dělala problémy. To jen tak na okraj.

Ono to bude docela narocne, budou potreba minimalne dve celodenni vyluky...
Oni si tady vystačí s tou nepřetržitou koncem září, kdy se mj. bude také zasouvat ten most u hřbitova.

Ať máme dost sil přestát věci, které přijdou...

http://www.brnosim.wz.cz
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 843
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 09:15:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Benešov, St.1 8 dní po skončení služby signalisty:
 
Cestou zpět jsem ulovil človíčka, který se vyloženě kochal a užíval si
 
S touto fotkou souvisí anketa, hlasujte
IV.koridor-2.etapa aktualizace 28.7.2007
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 844
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 10:55:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro srovnání, takto benešovské St.1 vypadalo před pár týdny, v plném provozu kolejiště. Za levým ramenem fotografujícího kolegy není vidět kolejová deska. Stojí těsně u ní.

 

(Příspěvek byl editován uživatelem Plešoun.)
IV.koridor-2.etapa aktualizace 28.7.2007
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 21:59:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotografie z useku Doubi - Sezimovo Usti jsou k dispozici na http://koridor4.ic.cz/fotoarchivy.html a opet ve vysokem rozliseni.
Zde jen mala ochutnavka:
 
 
 
A na zaver strazni domek u Kovosvitu i s jeho typickym obyvatelem.
 
fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.ic.cz
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 848
Registrován: 9-2005
Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 12:27:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zásluhou SimyhoV jsem přidal novou 35 snímkovou fotogalerii z jihu Čech z 4.8.
IV.koridor-2.etapa aktualizace 5.8.2007
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 22:33:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K tematu Plesouna o splhacich pres koleje mam miniserii fotek. Zcela nahodou se mi podarily zachytit nasledujici tri fotky - prvni dve jsou vyrez, treti jiz zazoomovana kvalitnejsi fotka.
 
 
 
Zkratka matka a dcera prelezaly pres koleje u "stareho smetiste" na SU. Je to usek sice relativne rovny a prehledny, ale divka zustala v kolejisti snad pul minuty! Matka ji musela sundat kolo z naspu a ani pak malem neslezla sama dolu. Jen dodavam, ze po silnici je to zajizdka cca 5minut a ze i kdyz sam jsem touto zkratkou obcas chodil, nikdy ne s kolem.
PS: Cestou zpatky jsem na tom samem miste potkal motorak. Tesne za nim prechazela pres koleje mlada dvojice, bez kol a hlavne rychle.
Vcera v Plane pro zmenu pres prejezd prejizdelo osobni auto, znacka Zakaz vjezdu mu moc nerikala... Aspon ze ten prejezd je chraneny a ze pesi a cykliste tudy muzou legalne
fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.ic.cz
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 535
Registrován: 3-2004
Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 08:05:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to drsný, ale naštěstí by vlaku nic moc neudělaly. Prostě život má každý jen jeden, a když s ním neumí nakládat...
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 08:45:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten vlak v techto mistech jede pomalu, ma tam rychlost 30km/h a navic musi houkat. Usek je relativne prehledny a jeden smer je "kryty" predzvesti poloautobloku, viz foto nize. Jen doufam, ze kdyby jel vlak, ze by ta holka utekla a ne se snazila dostat kolo pryc...
 
fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.ic.cz
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7091
Registrován: 6-2003
Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 12:31:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Simyv: to není přelézaní kolejí jen tak někde, v těchto místech vede frekventovaná cesta přímo přes koleje a dokonce byl ten neoficiální přechod upraven pomocí pražců, takže byl schůdnější (jeden z nich pohozený je vidět na fotkách). Tohle bude obrovský problém v budoucnu, protože to nevypadá, že by se tam někdo chystal vybudovat alternativní přechod (mimoúrovňový) a jiný široko daleko není.
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 13:19:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pobo: Nevim jestli tohle misto znas. Ten prazec prechod pres koleje spise ztezoval nez zlepsoval. Nejsem odbornik, ale nemel by pred kazdym nechranenym oficialnim prejezdem (prechodem) vlak piskat? Opravdu ale nevim...
A dalsi problem je v tom, ze daleko lepsi cesta od tohoto prechodu na Sezimak (v pozadi) je pres most. Doba chuze po kolejich (nebo tesne kolem nich) je nekolik minut a cesta se tudy zkrati az o 10min. To uz je docela velke lakadlo Tudy jsem ale nesel nikdy, ani pri tech dlouhodobych vylukach
fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.ic.cz
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 13:39:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Radsi trochu optimistejsi tema a to fotky z koridoru:
Fotoarchiv z useku SU - Tabor (foceno vcera) je mozno stahovat na http://koridor4.ic.cz/fotoarchivy.html Obsahuje 16 fotek ve vysokem rozliseni, opet i s komentari v externim souboru
fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.ic.cz
Bílý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 465
Registrován: 7-2005


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 17:53:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevim SimyV esli ten prechod byl kdy oficijalni, esli jo, tak by tam musel bejt pyskatschek - pak by vudcestroje musel pyskat - ale spis si myslim, ze ten prechod je neoficijalni - ze si tam prostje lidi lezou kde je napadne - a proto tam vlak nebude pyskat (anji hookat)
Na některé lidi je lepší vzpomínat, než je ještě pořád potkávat
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 851
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 18:05:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A opět SimyhoV fotky z jihu jsou ve fotogalerii pro ty, kteří si je před stažením chtějí nejprve chtějí prohlédnout. Jako vždy, SimyV odvedl perfektní práci

(Příspěvek byl editován uživatelem Plešoun.)
IV.koridor-2.etapa aktualizace 5.8.2007
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 21:43:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bily_petr: Prave, ti lidi tam nemaji co delat. Jsem jen zvedav, jak s kolama budou skakat pres odvodneni. Teda ne ze bych ten napad v sobotu pred Doubim nemel taky, ale nerealizoval jsem ho.
Plesoun: Tohle hodnoceni si nezaslouzim, ja nejsem fotograf, ja jenom mackam spoust. Fotograf je treba Pobo, ne ja
fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.ic.cz
Prvni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 12:35:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsou sice už skoro dva týdny staré, ale přidám sem fotky z Plané...
 
 
 
Vzhůru do boje! Povedu vás proti smrtelným. ZVÍTĚZÍME!!
Kolotomik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1236
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 14:38:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

první čáranice na kolopřístřešku... ale držel se dlouho
 
Ich verstehe Bahnhof....
Kdo má informace, má moc....
Ponožky do sandálů PATŘÍ!!! :-)
Slídil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 739
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 15:30:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl jsem se zeptat, ten posun osy bystřické traťové koleje o 2 koleje (z bývalé 1.SK do bývalé 5.SK), nevíte někdo proč se to tak dělalo ? Ten přesmyk podle fotek vypadá na provizorní, při zdvojkolejňování se, nejspíše, za Benešověm bude stavět nová kolej vlevo (ve směru staničení), t.j. stávající traťová kolej bude přeznačena na 2.TK.

Zajímá mě, proč se to nezapojilo do 2.SK, t.j. proč se neprovedl posun jen o jednu kolej ?

Takhle se zase bude muset dělat nepřetržitá výluka, a přitom stačilo přistavět novou (první) kolej vedle, zapojit jí do zhlaví a pak na ní převést provoz.

Stejně jeden ze směrů Bystřice - Benešov musí jet odbočkou, vždyť je jedno, který to bude.
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 852
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 16:36:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To, po čem se teď jezdí do Bystřice je 1.SK a budoucí 1.TK. Takže logicky 1.TK z Bystřice navazuje na 1.SK Benešov a dále 1.TK do Čerčan
IV.koridor-2.etapa aktualizace 6.8.2007
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 854
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 18:54:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní fotogalerie z úseku Odbočka Bedrč-Benešov je ke shlédnutí, článek k ní dopíšu zítra.
IV.koridor-2.etapa aktualizace 6.8.2007
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2858
Registrován: 8-2004


Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 21:21:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plešoun:
Jako vždy skvělá práce.
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 21:58:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plesoun: musim souhlasit s Hrochem. Perfekt
fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.ic.cz

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace