K-report
 

Archiv do 22.srpna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 740, 741, 742, 743, 744 » Staré archivy » Archiv do 22.srpna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 6-2007
Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 23:56:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jxxx : a dnes místo kocourů a regionovy jel 750.246 + B + B a zítra taky
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1059
Registrován: 6-2006
Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 04:37:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Sag: na stránkách v deníku. Jinak Březová-Žďár, dál jsem nedošel.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1497
Registrován: 4-2004


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 13:55:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

742.293 momentálně najíždí kilometry přes týden na Mn v okolí Hulína:
 
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Colombo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 408
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 18:14:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V týdnu v ČB.
 
Sonic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 11-2006
Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 22:55:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes 17:11: 742 201-7 čeká s osobním vlakem u vjezdu do Karlových Varů:
 
a 19:02: 742 070-6 při posunu v Teplicích:
 
Vlamu842
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 20:17:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Colombo: Nějaké 842 cvaklé v Budějkách nemáš?
Parádní svezení a spolehlivé? Přeci 842 a 843! Kdo nevěří ať ověří :-)
www.kvatra-foto.goo.cz
www.foto843.ic.cz
Colombo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 414
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 20:59:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlamu842 :

Kouknu, něco bude, pošlu e-mailem.
Vlamu842
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 23:06:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Colombo: Ale mám na mysli 842 nikoli 742....
Parádní svezení a spolehlivé? Přeci 842 a 843! Kdo nevěří ať ověří :-)
www.kvatra-foto.goo.cz
www.foto843.ic.cz
Colombo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 416
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 08:11:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlamu842 :

No, jasně, ne 742 Něco malinko 842 jsem si hodil do galerie a zbytek, co mám je vcelku o ničem, myslím kvalitou.
Páňula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 504
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 08. srpna 2007 - 00:44:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Do diskuse Tratě pod Beskydy jsem dal pár fotek 741 a 742 Viamont. Kdo chce ať se podívá.
Tady už se mi to nechtělo přetahovat
http://www.walachuv.blog.cz
Icq: 378-775-919
Skype: panula007
Vlamu842
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 08. srpna 2007 - 12:08:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní Pn63411 (Liberec-Nymburk) ve znamení 742.171+454
Parádní svezení a spolehlivé? Přeci 842 a 843! Kdo nevěří ať ověří :-)
www.kvatra-foto.goo.cz
www.foto843.ic.cz
Djexpres
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 08. srpna 2007 - 18:28:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

742.643 - 8.8.2007
 
ICQ: 264-901-362
Alorovec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 428
Registrován: 3-2007


Odesláno Středa, 08. srpna 2007 - 20:35:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

DjE:
Ci je ten hustej kocour???
A.Jirgl
http://www.zeleznicehb.ic.cz
Djexpres
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 08. srpna 2007 - 22:34:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alorovec

to bude asi ŽSR - traťováci
ICQ: 264-901-362
Krumpolc
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Středa, 08. srpna 2007 - 23:53:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jen jsem nepochopil proč má to dvanáctimístný číslo i na čele. Pokud vim, povinně má být jen na boku. (je radost z týhle skrumáže čísel vylouskat číslo mašiny, to je zas zlepšovák, tohleto..)

Ale mašině ten nátěr sluší!!! Ona vůbec ta souprava vypadá nezvykle barevně a čistě. Skoro bych řekl až kýčovitě.

Ale sluší jí to!!
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1422
Registrován: 2-2005


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 16:14:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím co je tak náročnýho na přečtení posledních 7 číslic.
Klub objektivních: GlEx, Martin_zlivský, Jakuza, Manemb, Kralupan, Martin_hrubeš, Saša, Locutus. Ti, kteří mně nikdy neviděli a neznají mne, nechť si ponechají soudy o mé osobě pro sebe. Nejsem jim na to zvědav. Obzvláště to platí pro neregistrované hosty. Mám spoustu přátel a někteří lidé mě mají dokonce i rádi. A věřte nebo ne, jsou mezi nimi i osoby něžného pohlaví.
Alorovec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 433
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 17:10:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kocour Viamontu v HB:
http://www.zeleznicehb.ic.cz/aktualizace.html
A.Jirgl
http://www.zeleznicehb.ic.cz
Djexpres
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 20:40:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister

tiež si myslím
 
ICQ: 264-901-362
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1337
Registrován: 6-2004


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 22:44:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no a ta ex ČSD-zetka rumunské výroby taky není k zahození...
Lukssek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 430
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 10. srpna 2007 - 21:21:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska se u nás ukázala po delší době kocouří dvojčátka OKD dopravy:
 
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4059
Registrován: 9-2002


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 23:56:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Mal před soustruhem stála dnes i včera 740.713 opravovaná v CZ Loko Č.Třebová...
Nesoucí na sobě názec ne Kronospan Jihlava, ale kronxxxxx cosi, tím názvem si nejsem už jist ale vim že mě udivilo jakotže to není už kronospan...má snížený představek s bateriemi...
Redbird
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 150
Registrován: 2-2007
Odesláno Pondělí, 13. srpna 2007 - 17:16:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neví někdo prosím číslo Kocoura se kterým jezdí jako dvojče 740 514-5 obě jsou v dvoubarevném unifiku (tmavě a světle modrá) Unipetrolu Doprava? Předem děkuji.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1736
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 09:32:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plzeňská 742.009 včera místo na HCO v depu se protáhla na hrbu a ranžíru
 
***limited edition***
Možná přijede i vlak...
Vrbam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1372
Registrován: 7-2003


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 13:11:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Může mi někdo poradit jestli 740 424 OKD má EDB a 742 520 Viamont jestli má EDB a jaký má spalovací motor?
Děkuji předem
http://vrbam.ic.cz/
Bouřka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 994
Registrován: 12-2003


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 21:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jojo Pepčo, já na to koukal jako blázen, dnes na posunu HCO 742.319! To jsou novoty, ai jí chtěj protáhnout perka. Jen aby to nebylo protažení poslední, už je to bezmála legenda .

(V noci na dnešek měla 4. zálohu, sledoval jsem ji večer z toho komínku co máš na fotce )
844_001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 10-2006


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 09:10:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_ct: Tu jsme potkali o den později na Dolním Ten nápis byl (tedy, ještě je) Kronotrans Jihlava, s.r.o.

 
Vsdmichalka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 10:02:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mimochodem včera zahořela ve Zlíně 742 061, když táhla Nex. Více info na diskuzi 330 a 331 viz: ../28/37753.html
Hodně řečí málo práce, tak potom to s tou dráhou tak vypadá :-)
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1746
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 15:35:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Si šel sundavat čápy?
Ono vůbec mají poslední dobou popelnice pré - 742.371 a 341 ke mě na žatecký, 009 na ranžíru...
Ještě blbá otázečka: jak byly včera dvojčátka? Já zahlídnul 242+243 a pak 034+xxx (malý světlo - tipuju 231)
***limited edition***
Možná přijede i vlak...
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1115
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 16:46:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_kox: 253
Bouřka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 996
Registrován: 12-2003


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 21:41:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karelpl: Jejda Já Pepovi do jiný části fóra napsal 206. Tak ses překouk ty nebo já? Teď jsi mě znejistěl..

Jináč se momentálně v Plzni opravuje barevně známá 742.264 a pilně se pracuje i na motélovi 026.
Paveldacicky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 5-2007
Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 00:00:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
 
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1747
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 00:03:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karelpl: Díkes.
To neva, já to ještě "jinde" nečet
***limited edition***
Možná přijede i vlak...
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 534
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 18:47:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jináč se momentálně v Plzni opravuje barevně známá 742.264 - proto jsem jí rakovnickou "hráškovku" dlouho nikde neviděl na výkonu a postávala smutně v naší PJ u administratívní budovy.
Copak ji trápí?
Nespouštěj oči z tratě!
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1469
Registrován: 2-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 22:22:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten nápis byl (tedy, ještě je) Kronotrans Jihlava, s.r.o.

Kronospan, prosím pěkně...
Klub objektivních: GlEx, Martin_zlivský, Jakuza, Manemb, Kralupan, Martin_hrubeš, Saša, Locutus. Ti, kteří mně nikdy neviděli a neznají mne, nechť si ponechají soudy o mé osobě pro sebe. Nejsem jim na to zvědav. Obzvláště to platí pro neregistrované hosty. Mám spoustu přátel a někteří lidé mě mají dokonce i rádi. A věřte nebo ne, jsou mezi nimi i osoby něžného pohlaví.
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1364
Registrován: 6-2004


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 22:38:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmistr: pomalu si začni zvykat na Kronotrans...
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1527
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 23:08:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

740.713 opravovaná v CZ Loko Č.Třebová má snížený představek s bateriemi
Ten nápis byl (tedy, ještě je) Kronotrans Jihlava, s.r.o.


Hmmm,tase teda změnila od tý doby cosem jí viděl naposled...
 

All cops are bastards

ICQ:450 504 903=bejvávalo,nově 447 394 870
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1470
Registrován: 2-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 23:15:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mně je to jedno, pro mě je ta fabrika jen jedinej čoudící komín ve městě.
Klub objektivních: GlEx, Martin_zlivský, Jakuza, Manemb, Kralupan, Martin_hrubeš, Saša, Locutus. Ti, kteří mně nikdy neviděli a neznají mne, nechť si ponechají soudy o mé osobě pro sebe. Nejsem jim na to zvědav. Obzvláště to platí pro neregistrované hosty. Mám spoustu přátel a někteří lidé mě mají dokonce i rádi. A věřte nebo ne, jsou mezi nimi i osoby něžného pohlaví.
844_001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 08:03:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister: Snad umím ještě číst

Bouřka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 998
Registrován: 12-2003


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 21:35:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karelpl a Pepa kox: Tak přecejen to byla 206. Dnes v noci vyrážela s 034 na 44306

Marťa: Co jí trápí, to netuším..
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 538
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 21:53:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevadí, hlavně, že bude opět jezdit a ve svém atypickém laku
Nespouštěj oči z tratě!
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1134
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 21:59:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bouřka a Pepa_kox: Tak se moc omlouvám, tak jsem si to spletl.


Jinak dneska sem viděl dvojče 742 242+243 a přijelo s cibulema Českomoravský cement, takže to pojede nebo už jelo do Berouna. Jestli se nemýlím.
Čouda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 5-2007


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 00:01:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jxx napsal:Sag:fotka dobrá,ale v pátek už tam nebyla,dopoledne ji přivezli do Hradce s přeskokem na TM.Místo ní tam jela 2091,ta se večer vrátila a taky to jen tak nerozjezdí.Tak teď tam máte 714.206

moje reakce: Mno jo Meziměšťák chce svoji bejvalou kravičku
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4090
Registrován: 9-2002


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 19:40:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister:
Proto jsem to sem asi psal že to není už Kronospan nejsem blbej a číst taky umim, jen mi v paměti neuvízl současný název a za oživení paměti děkuji uživateli 844.001:-)
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1099
Registrován: 6-2006
Odesláno Neděle, 19. srpna 2007 - 07:26:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K diskusi kolem názvu: a nemohlo by to být, že fabrika je stále Kronospan a jen došlo k vytvoření Kronotransu jako s.r.o., aby dostal možnost se vrhnout na SŽDC jako další ExD?
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
Steamer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 19. srpna 2007 - 10:36:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jgcp: Společnost Kronotrans Jihlava, s.r.o. byla vytvořena jako oddělení nákladní dopravy od KRONOSPANu. V oblasti drážní dopravy se stále jedná jen o vlečku "KRONOSPAN Jihlava".
Dj_cargo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 962
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 19. srpna 2007 - 12:31:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aby dostal možnost se vrhnout na SŽDC jako další ExD?

Dost pochybuju, že by Kronotrans měl ambice působit jako ExD na celostátní síti.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4099
Registrován: 9-2002


Odesláno Neděle, 19. srpna 2007 - 13:29:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

I tak pokud Kronospan ještě existuje pak sme stejně řešili co bylo napsáno na té dané lokomotivě...:-)
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1487
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 08:59:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dost pochybuju, že by Kronotrans měl ambice působit jako ExD na celostátní síti.

Ždírec - Jihlava?
Klub objektivních: GlEx, Martin_zlivský, Jakuza, Manemb, Kralupan, Martin_hrubeš, Saša, Locutus. Ti, kteří mně nikdy neviděli a neznají mne, nechť si ponechají soudy o mé osobě pro sebe. Nejsem jim na to zvědav. Obzvláště to platí pro neregistrované hosty. Mám spoustu přátel a někteří lidé mě mají dokonce i rádi. A věřte nebo ne, jsou mezi nimi i osoby něžného pohlaví.
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 6-2007


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 12:52:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

včerejší REGINOVA-TRIO v Broumově - Olivětíně
 
 
 
to je skoro každej den , že nějaká z Hradeckých Regionov nejede - u nás na 026 se za ně strídají 742.220 , 742.091 ,714.217 , 714.212 a 714.213
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1831
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 19:49:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ústecký modrý přízrak strávil víkend v Oldřichově:
 
http://www.trat087.info - http://karel-loko.net - http://www.atlasloko.cz

ICQ 264305638
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4032
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 21:15:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A je venku 742 109

Dneska jsme koukal, že už je hotová i 742 361 se sníženým čumákem, myslel jsem, že to bude další 741 VIAMONT, ale bohužel číslovaní zůstala jako před tím.
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Zelí
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.64.236
Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 22:20:19   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb : Ta 742 361 je hotová už nějaký čas. Myslím, že se na vlacích Viamontu už nějaký čas prohání. K číslování - na řadu 741 se předělávají loko ř. 740. Přečíslování u loko ř.742 by nebylo přínosem, protože je Viamont využívá na jízdy do příhraničí Německa a Polska, kde jsou na rozdíl od ř.740 a 741 schválené.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4036
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 22:51:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Zelí
Nevím no, dneska jsem jí poprvé v CZ Loku zahlédl a myslím, že ještě nikde nejezdila, krom zkušebky a váhy mimo areál CZ Loka.Pokud ano, tak to mi nějako její předání tedy uniklo
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Zelí
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.64.236
Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 23:02:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Manemb : Já bych řekl, že byla předaná už v červnu a tak dva měsíce je v provozu. Jinak se objevila na fotkách na uhlí, s cisternama v Osíčku(viz tratě pod Beskydy) a někde jsem četl před týdnem někde v Ostravě
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1104
Registrován: 6-2006
Odesláno Úterý, 21. srpna 2007 - 04:31:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Manemb: myslím, že když jsem ji fotil v Týništi n.O., tak lak byl nejspíš 06.07(nebo 07?) . Foto zepředu je na stránkách, kdybys měl chuť kouknout.
Ad Dj_cargo: nemusí jít o významného dopravce, ale spíš o to, že co si může odvézt sám, tak nebude nechávat jiným, že, když má být(je?) úplná liberalizace s možností přístupu prakticky kohokoliv, kdo má licenci.

(Příspěvek byl editován uživatelem jgcp.)
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1782
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 21. srpna 2007 - 21:25:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Alorovec:
740.601 jsem cca před rokem šotil v Dobroníně, taže to asi bude její rajon.
 
Ad DJexpres:
v ČR naštěstí je ta mezinárodní zrůdnost jen na boku, že by slovenské špcifikum? Nebo je zas jen někdo papežštější než papež? Souhlas s Krumplcem, pěkná pakárna... Jinak suprovní fotečka :-)
Dneska s hlínou do Jablůnky 740.818+707 OKD, na dalším vlaku nějaký čmelda.
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 737
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 21. srpna 2007 - 22:09:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls:
Stály tam hodně dlouho, já je fotil 5.9.2006 - Jezdí tam s cisternama do Čepra (je to Šlapanov)
ale na tom nesejde - máš to líp nasvícený

http://trainweb.cz/foto/lokomotiva-740-601-0-slapanov-4442
TrainWeb - železniční fotogalerie
http://trainweb.cz
Bouřka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1002
Registrován: 12-2003


Odesláno Úterý, 21. srpna 2007 - 22:14:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na 742.026 práce zastaveny, stojí v rotundě. Zřejmě se čeká na nějaké díly.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4050
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 21. srpna 2007 - 22:40:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to jo, to znamená, že už byla předána a tedy je v Žosce zpět na nějaké reklamaci.
Co se týče 740 601 tak je momentálně v žst Dobrovice...a už nějaký týden sestavuje zátěž..více bylo v tatích MB
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Vsdmichalka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 22. srpna 2007 - 13:33:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě k té 742 361 Viamontu, nějaké fotečka z Jistebníku 14.8.2007 na postrku 741 504
 
 
Hodně řečí málo práce, tak potom to s tou dráhou tak vypadá :-)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace