K-report
 

Archiv do 15.září 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 330 a 331 » Staré archivy » Archiv do 15.září 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
850
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.59.46
Odesláno Sobota, 08. září 2007 - 20:19:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už se perou, už se perou ...?

Zdravím všechny diskutující, rád se sem chodím podívat a proto bych o něco požádal - nechtěli byste si své osobní záležitosti řešit jinde, ať už napadání a hádání se, tak i (ti, co se znate) domlouvání schůzek a vyřizování nejruznejsich zprav, ktere sem nepatří
Radim_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 08. září 2007 - 20:41:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pospec - prispevek 344:
Zajima me, v jake tabulce je garantovan nizkopodlazni spoj u vlaku 4258/4259 v useku Uherske Hradiste - Kunovice - Stare Mesto u U.H. denne mimo 24. a 31. XII., vikend mi nejak nesedi.
Pro Vami uvedenou trasu nelze vystavit jednoduchou jizdenku, nebot cast trasy projizdite vicekrat. Proto taky www.jizdenka neuvadi cenu jizdneho.
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 352
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 08. září 2007 - 22:03:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Radim_j: Díky za opravu, mně se to zdálo divné. To už jsem z toho listování šilhal, když jsem to "zjistil". Správně tedy (přelepte řádek ):

Při zajížďce do Kunovic je garantován nízkopodlažní spoj v úseku Uherské Hradiště - Kunovice - Staré Město u U.H. denně mimo 24. a 31. XII.

řádkem

" . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "

Chopin: Tož fotí to... Ale jenom tak mezi nama federantama (nebo demostrantama, jak nám říkají drzé děcka) - neříkals, že z parovodu už nikdy , že je to tam ?

850: Zdravím všechny diskutující, rád se sem chodím podívat a proto bych o něco požádal - nechtěli byste si své osobní záležitosti řešit jinde, ať už napadání a hádání se, tak i (ti, co se znate) domlouvání schůzek a vyřizování nejruznejsich zprav, ktere sem nepatří Choď(te) se sem podívat klidně rád, doufám že vám to vydrží! Dívat, ale nešahat
Yeah Federace zlínských fotičů
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 2104
Registrován: 6-2002


Odesláno Sobota, 08. září 2007 - 23:25:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Někteří:
Vraťte se radši k trnkodráze - jak zběžně koukám, některé příspěvky se tu věnují úplně jiným věcem - žádnou šotořežbu tady trpět nebudeme
Chopin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 00:04:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

754_037: No tak jsem si koupil nové mýdlo, to je toho

Zde jsme to šli s ReRem ještě navečer prubnout.
 

ReRe něco zkouší se stativem
 
F E D E R A C E * Z L Í N S K Ý C H * F O T I Č Ů
Chopin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 00:08:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pospec: No já sem říkal, že už sa tam bojím vylést, je to zrezlé, ale dycky mně to nedá. Potřeba ten nadhled
F E D E R A C E * Z L Í N S K Ý C H * F O T I Č Ů
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1149
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 00:23:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pospec: Se mi líbí jedna věta tvojeho posledního příspěvku. Přesně vystihuje situaci, ale nebudu ji uvádět, bo by některý uživatel ZASE rozběhl nesmyslnou diskuzi žeeeeeee ?

Jinak na páře sem taky dluho nebyl, a Pospecu, musíme jít to tam proklestit, jak říkals (časem)!

A taky přispěju fotonight:
 
 

Až ReRe vyšlape krpál domů, tak snad taky něco pleskne !
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT

{810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1150
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 00:33:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jelikož EDITACE příspěvku nepodporuje vkládání fotek, musím udělat příspěvek - takže:

Dva nejmenovaní členové FZF v Otrokovicích, obzvlášt ten s bílým stativem alias podstavec na květináče nemá chybu ! ! !
 
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT

{810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 2109
Registrován: 6-2002


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 00:43:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jelikož EDITACE příspěvku nepodporuje vkládání fotek
Dobrá připomínka , doplnil jsem tlačítko do editace.
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 499
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 13:37:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

právě připravuji můj 500 příspěvek, takže máte se na co těšit
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 500
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 14:04:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milý přátelé když je toto 500 příspěvek tak sem si říkal že nebudu dávat nic aktuálního, ale že trošku zavzpomínám na moje neslavné začátky, je to vidět i na kvalitě fotek, ale doufám že ty fotky vezmete spíše jako dokumentační.
Začneme Trnkobraním:
 
 
A ted něco co se v Otrokovicích nedá jen tak spatřit:
 
 
nějáká ta elektrika
 
 
nesmím zapomenout taky na motorovou trakci!
 
 
 
tím to by to bylo asi všechno z mojeho 500 příspěvku, snad se vám fotky líbily
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1022
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 14:16:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

líbily, hlavně ta 475.1142
Nefoťte to sviňo staró!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 501
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 14:31:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

omlouvám se za chybu v mém 500 příspěvku u fotky 475.1142 má být správně V pozadí benzinka která ted nese název Schell
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 312
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 14:36:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tož já sem si myslel, že to byla nějaká léčka na mě! No to snad nemyslíš vážně??? Za koho mě máš???

Se mi líbí jedna věta tvojeho posledního příspěvku. Aj mi.

Akorát mám furt pocit, že tady musí byt živo za každou cenu, aj gdyš se nic zvláštního neděje.
Vracím se tedy k trnkodráze a fšecko je mi ukradené.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 313
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 14:41:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Folcek:740 795 tuto lokomotivu sem už dlouho neviděl Zima se kvapem blíží, možná ju uvidíš dříf, neš si myslíš. Mimo zimní sezónu je provoz této mašiny zbytečně drahý, tak jezdí s tou modrou Rosňou, ale v zimě provětrajů kocoura, aby mu nezamrzly fůsa pod nosem.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Oin
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.200.70
Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 14:42:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Folcek: Milý přátelé

Dál raději pokračovat nebudu.
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 14:47:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

754_037: Dík za fototip dneska, celkem to vyšlo, hlavně ten ropovod co křižoval s 4.021 v Malenovicích (u benzinky SHELL ). Ale dávat to sem nebudu, fotek ze Zlínky tu je přece už tolik...
Yeah Federace zlínských fotičů
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1152
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 16:58:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak nebudu ?
Neštvi a hod to sem ! Fotek není nikdy dost, snad na tebe nepůsobí nějaké "výlevy" zde některých...

FOTO SEM
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT

{810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 17:18:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmm, když to musí být... Popravdě, když vím, že si to rozkliknou i jistí dotyční, tak se mi chce blut. A Páňulo, když už nic, tak hádej, kde to je vyfocené a co tam je, ať se taky zapojíš do hry.
 
 
Yeah Federace zlínských fotičů
Milanisko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 17:53:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mohla by se nějaká dobrá duše fundovaně vyjádřit ke stavu a pojíždění vleček ve Starém Městě u UH díky
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 502
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 18:16:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Oin: čeština není má slavná stránka, ale možeš pokračovat já se nenaštvu
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 361
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 18:20:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milanisko: Fundovaná duše jistě bude 754_037, jenže ten se tady ukáže kdovíkdy. Já tak fundovaný nejsu, ale na nějaké vlečky se jezdí, tuším, že do Colorlaku, mám pocit, že z tama přijíždí nějaké Eas se šrotem. Ale to jsou loňské informace, počkej si na výše zmíněného.
Yeah Federace zlínských fotičů
Chopin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 200
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 18:43:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmm, tak taky něco přihodím. První děkovačka - za echo od 4.037 a nyní VPpÚ - Vlak plný prázdného uhla...
 
 
 

 
 
F E D E R A C E * Z L Í N S K Ý C H * F O T I Č Ů
Rere
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 19:09:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem u VPpú a jiného taky nemohl chybět...

Napřed včerejší night shot

 
 

Dnešní dění

 
 
 
 

Poděkování samozdřejmě zaslouží 754_037
..::FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ::..
850
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.59.46
Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 19:47:44   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pospec: Tak to já si klidně šáhnu
 
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 363
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 20:11:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mno, to je lepší jak blbé kecinky ztama mám taky šlehanec, ale dostal jsem tady za uši (tuším od Kaloona), že se tam prý nechodí a nefotí
jen tak dál!
Yeah Federace zlínských fotičů
850
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.59.46
Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 20:46:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To bych spíš říkal otrokovickým cyklistům, když vidím, jak si v těchto místech přes koleje přenáší svá kola...
Mmch, tento snímek lze ulovit bez vstupu do kolejiště

Otázka, kdo tady vyprodukoval víc "zbytečných" keců - přeci jen se tato diskuze jmenuje Trať 330 a 331 a nikoli Kluci z FZF.
Skutečnost, že musím přeskakovat příspěvky typu: "Proč jsi tam nefotil, Kde jsi byl, Ztratil jsem foťák.." , je důvod, proč jsem přispěl

A taky abych povzbudil příznivce KFNB přidavam něco z 330
 
Luke
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 175
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 20:58:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera večer i dnes bylo na zlínce docela rušno. Večer jsem napřed myslel, že se blíží bouřka a blýská se, ale pak jsem zjistil, že to byli dva šotobijci ze Šariho jedenáctistéhopadesátého příspěvku, kteří svými mejdlíčkami na mě pouštěli prasátka.

Chopin: je vidět, že nové mýdlo odvádí dobrou práci. Fotky mají zcela neznámé parametry,zoom,zoom,zoom!

Milanisko: Vlečky ve Starém Městě se se obsluhují všechny a to pravidelně. Od 12.00 do 15.00 provádí stp. 754 s Otrokovickou četou, a obsluhuje se vlečka Lesy (dráty a hutní výrobky), Ferona a.s(hutní výrobky) a Agro(svitky plechů a příležitostně rakve). Nejezdíme jen na vlečku cukrovaru, tu si obsluhují staroměšťáci sami někdy v ranních nebo dopoledních hodinách(loží se tam šrot).
Nejezdím tam zas tak často, třeba by mohli do plnit 810 131-3 nebo T4660013, kteří jsou tam častěji.
Newwes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 21:05:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlečky ve St. Městě:
Ferromoravia (Lesy) - odbočuje z výtažné koleje č.3v výhybkou č.2
Colorlak - odbočuje z výtažné koleje 3v výhybkou č.7
Ferona - odbočuje z koleje č.8 výhybkou č.11
Zevos (Agro) - je zaústěna do vlečky Ferona do koleje č.1F výhybkou č.A2
Kovosteel (cukrovar) - je zaústěna do spojovací koleje č. 99 výhybkou č.19
Strabag - kolej 103b, ale ta už se nepoužívá
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 21:21:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

850: 363.159 - Lužice? Datum asi bude čerstvé, mám pocit, že jsem ji viděl ještě s logem (možná to ovšem je "druhé" čelo).

(Příspěvek byl editován uživatelem pospec.)
Yeah Federace zlínských fotičů
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1233
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 21:36:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rere: Mohu se zeptat, jakým foťákem fotíš, co máš za stroj? Má parádní kresbu. Já bych si dal takový typ na Nikona nějakého.
850
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.59.46
Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 21:39:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pospec:
Moravský Písek, v blízkosti nadjíždění 340tky, Os 4208 v minulém GVD.
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 21:41:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, už su doma... Trochu sem se cabl
Yeah Federace zlínských fotičů
Rere
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 104
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 22:30:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karelpl: fakt? mě se to zda uplně normální...
Ale jako se zoomem to kresbu dobrou má. Je to krabička Kodak Z7590.
..::FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ::..
Trajflik358
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 6-2007


Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 20:00:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kdo z vás napsal prstem na zaprašenou regionku ,,fzf 754 037 zdar
icq:465-132-132
Nejlepší trolejbusy sou 14 a 15 tr!!!!!!!!
protestuji proti elektrifikaci otrokovice-
zlín střed zmizí tu moje oblíbené motorové lokomotivy
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 367
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 20:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trajflik358: Jenom, jestlis to nebyl ty a teď nám tady nevěšíš bulíky na nos...

Kurňa, jak je ten Šari v Břečce, tak je tady podivný klid...
Yeah Federace zlínských fotičů
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 314
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 23:51:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kluci rádo se stalo, ale příště už mi zde neděkujte. Ženete tím vodu na mlýn těm, kteří to pokládají za vyřizování osobních fskazů. Poděkovat mi možete u , spíš bych řeknul:,,Neděkujte, poručte!´´

No vida, de to aj bez hádek a vyrypování (kromě Oin 9.9.2007 14:42 - to opravdu nemoselo byt). To je zas tak trochu voda na můj mlýn.
Furt nemožu pochopit, že se tady netrpí to tzv. ,,Vyřizování osobních vzkazů,´´ ale příspěvky tohoto typu tady každý přehlédne, resp. nezareaguje na to.
Tak si teda proboha už konečně vyberte, gdyš tu chcete dělat čistku, buďto fšecko, nebo nic.
Já osobně si nepamatuju, že bych za těch 8 měsíců co se zde objevuju, nějaké takové výbuchy ,,Proti všem´´ zažil např. na diskuzi o podorlických tratích, kerou čtu docela pravidelně. A jen tak mimochodem tamní diskutéři sou taky pořád jedna a ta samá sestava. A je zajímevé, že tam nigdo nevybuchne, nikomu to nevadí. Naopak ta diskuze je velice kvalitní a užitečná, protože se tam člověk denně dozví co na čem jelo, gde se co dá fotit, gdy se to dá fotit, atd., atd., prostě fšecko na svjetě. A proč by mně mělo vadit, že se tam dva domlouvají, že zítra odpoledne se sejdou ,,Na Jebavině.´´
Proč tu hned něgdo nevyje, že Karelpl se ptá Rereho, jakým foťákem fotí? To se teda divím, pánové detajlisti, jaktože neřvete? Copak to se týká tratí 330 a 331?

Takže gde je ten kámen úrazu, ptám se???

Popravdě, když vím, že si to rozkliknou i jistí dotyční, tak se mi chce blut. Tak zas tak křečovitě to já nevnímám, ale je pravda, že to co se tady za posledních pár dní odehrálo, nemá s tratěma 330 a 331 společného ani co by se za nehet vešlo a človjek strácí chuť sem vůbec vlést.

FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 316
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 00:08:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trajflik358: Eště by nebylo na škodu, gdybys napsal číslo té ,,zaprašené regionky´´ abych si tam mohl přečíst, co je tam vlastně napsané.
,,fzf 754 037 zdar - soráč, ale uvozofkama se začíná, aj končí.


Pospec: Fundovaná duše - no tak nevím. Částečně Ti děkuju za důvěru, nicméně se Starákem mám naštěstí společné akorát místo bydliště. A samo taky nádr, gde jezdijů štverky.
Jak vidno, najdou se aj zainteresovanější, neš su já a to je . Kéž by se tu takových lidí objevovalo víc z více míst či měst a dědin. Aspom by konečně splaskl f poslední dobje tak nafouknutý komplex veřejného mínění, že tato diskuze patří FZF.
Abych se vrátil - Luke a Newwes
Milanisko može byt spokojen s odpovjedí.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Trajflik358
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 6-2007


Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 06:08:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

814 029-5
icq:465-132-132
Nejlepší trolejbusy sou 14 a 15 tr!!!!!!!!
protestuji proti elektrifikaci otrokovice-
zlín střed zmizí tu moje oblíbené motorové lokomotivy
Milanisko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 304
Registrován: 3-2006


Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 12:34:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

paráda díky!
Pjotr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 5-2007


Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 21:02:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pospec: Jo tak za takový fotos se nemosíš styděti.
Pokud stojí foto za to, tak proč to sem nedat. Ostatní fotiči taky foto VPpÚ. Radši se podívám na pěknou fotku, než abych tu četl duševní výlevy některých, jaksi mě to začíná unavovat. Tak šotou Zdar.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Pjotr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 5-2007


Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 21:10:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari: tak stativ jako stolička pod květináč je originál. Když nefotíš, tak čekáš a sedíš a proto má stativ dvoví, ba i trojí (doma na kvítka) použití. Dokonce tě může vést z hospody domů. To nemá chybu, ale je to takovééééé neskladnéééé.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 12. září 2007 - 00:32:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pjotře, divej, co ta stolička pod květináč podpořila:
 
Jinak dneska měl Sobieský do Vídně půl hodiny manko, takže vyhnali auta dřív:
 
Yeah Federace zlínských fotičů
850
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.59.46
Odesláno Středa, 12. září 2007 - 19:16:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

754 037:
To neřeeeeš..každý by snad sám mohl znát míru, co se hodí napsat a může být pro někoho přínosem a co už ne (aneb všeho moc škodí), kéž by..
A mmch domluvit si "(foto)rande Na Jebavině" lze v diskuzi k tomu určené
PS: Právě to vyrypování a hádky beru za klasický případ osobního vzkazu

A aby to nebylo tak osobní, tak i jedno foto. Opět něco pro Ferdíky - Sp 1802, který ve St. Městě dělal přípoj tehdejšímu (GVD 05/06) luhačovskému R 722
 
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1153
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 12. září 2007 - 20:32:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kurna, Pospecu, šak někteří su rádi, že tady nésu
Jinak ta noční v OTKV s Bananem a Krysu -

Jinak autíčka se vyplatily! Mosíme tam někdy zajít ešte někdy !

Zdravím na Zlínku z Břečky !
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT

{810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 08:53:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari, šak tam možem zajít o víkendu když domluvíš slunko, ale už je opravdu nejvyšší čas Pak až na jaře. Já bych tam eště šel, šak možem vzít aji strýca ReReho a co víš - třeba aji sám velký 754_037 si tam pude s nama vyšotit nějaké to bzučidlo Jinak se k mému sluchu doslechlo, žes v Břečce šotnul nějaký vojenský transport, tak doufám, že se pochlubíš - TADY A pořádně tam foť tu znojemskou štreku

(Příspěvek byl editován uživatelem Pospec.)
Yeah Federace zlínských fotičů
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 658
Registrován: 7-2005


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 17:47:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trať na východ? Ve Vizovicích žádné nadšení
13.09.2007 - vc | Týdeník Zlínska

VIZOVICE - Vedení Zlínského kraje považuje za účelné pro rozvoj celého regionu, aby se dokončila rozestavěná železniční trať z Vizovic do Valašské Polanky. Pro tento záměr už byla zpracována odborná studie, bylo vypracováno i několik variant vedení železnice terénem a kraj se bude snažit zakotvit trasu železnice v územních plánech.

Jak nedávno řekl Týdeníku Zlínska starosta Lutoniny Vítězslav Zicha, pro tuto obec by byla železniční trať spíše přínosem. "Zvykli bychom si na ni. Baťova myšlenka byla velice chytrá. Bylo by dobré, kdyby se na železnici přesunula část nákladů z kamionové přepravy po silnicích," řekl Zicha.

Radnice ve Vizovicích se k tomu- to záměru vyjadřuje opatrněji. "Pokud jsem měla možnost sledovat, naši zastupitelé této myšlence příliš nakloněni nejsou. Nepovažují protažení železniční trati dál na východ za nejšťastnější pro naše město. Vlak je sice ekologičtější než silniční doprava, ale trať přece jen vede blízko středu města," konstatovala starostka Vizovic Alena Hanáková.

"Za šedesát let od zastavení výstavby této trati se podmínky pro železnici dost změnily. Už nelze jen tak realizovat původní záměry z baťovské éry. Trasa by se musela upravovat," říká Hanáková. Problém vidí například v tom, že v blízkosti budoucí železniční trati vyrostlo ve Vizovicích sídliště Štěpská. "Vlak by jezdil blízko pod okny lidí v panelových domech. Zejména případná nákladní doprava by asi produkovala hodně hluku," obává se starostka.

Úvahy o dostavbě železniční trati Vizovickým poněkud komplikují plánování. Nebylo by rozumné stavět nyní něco v blízkosti budoucí trati. Z tohoto důvodu padl i rozpracovaný záměr na využití drážního tělesa jako cyklostezky. "Škoda, že trať nestihl dobudovat už Baťa. Teď už je situace trochu jiná a já chápu, že se nyní tento záměr některým lidem nelíbí," dodala Alena Hanáková.

e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1025
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 18:10:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta tomu asi taky rozumí jak koza náklaďáku. Bojí se hluku, ale stovky kamionů na Slovensko a autobusů na Valašsko v centru města jí nevadí. Radši postavíme cyklostezku, ta přinese užitek celému regionu
Nefoťte to sviňo staró!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 18:16:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peca: Hlavně, že ty rozumíš náklaďákům. Je tam jasně napsané, že záměr cyklostezky padl. Jestli znáš místní podmínky ve Vizovicách, tak by ti mělo být jasné, že vést první stovky metrů trati bude problém. A abysme si rozuměli - ta trať určitě nebude suplovat autobusovou dopravu.
Yeah Federace zlínských fotičů
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1026
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 19:12:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No mně jde o to, že o té cyklostezce vůbec uvažovali. Ta trať by okolním obcím přinesla velký užitek. Vlaky tam přece nebudou jezdit stovkou, tak hluk nemůže být až tak velký problém. Dají se tam bezstykové kolejnice a protihlukové stěny, lidi dostanou nová okna a hotovo. Ve Zlíně jezdí lidem vlaky přímo pod okny a taky to jde.
Nefoťte to sviňo staró!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 505
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 19:15:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

trat ve vizovicích by vedla opravdu blízko činžovních domů, ale tak bud nákladní dopravu na vsetín vést přes střed města a nebo investovat a postavit moderní trat, jinak to asi nepůjde
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 442
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 20:28:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale fakt je ten, že železniční trať kamiony ze silnice neodvede. To spíš tranzitní dopravu odvede rychlostní silnice.
Stavba železnice přes Vizovice by byl fakt problém. Vždyť podle původních plánů mělo být nádraží zhruba na dnešním sídlišti a koleje vést kolem samotného centra.
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1028
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 21:07:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no pokud vím, tak nádraží mělo být tam, co je teď pila, a těleso trati je nezastavěné (ale centrem vede, to máš pravdu). No každopádně už s kolegy domlouváme průzkum tratě, tak pak uděláme reportáž
Nefoťte to sviňo staró!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1025
Registrován: 6-2004
Odesláno Pátek, 14. září 2007 - 07:05:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jeden malý náklaďáček...

http://vimeo.com/306043
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1860
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 14. září 2007 - 09:43:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No min. jedna fotoreportáž už na netu je, ale 5 let stará, takže aktualizece by neuškodila:-).
http://foto.polasek.net/index.php?cat=47

PS: Sám se tam už několik let chystám...
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 14. září 2007 - 16:36:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fany: žeby traťový úsek Říkovice - Přerov a vlakem by měl být odpolední Mn z Otrokovic, co jede před 17. hodinou?

Jinak jsem potkal před chvílí na zlínském hlavním nádraží velkého Šariho a čeká nás údajně hodnotný příspěvek. Už sa nemožu dočkat
Yeah Federace zlínských fotičů
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1157
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 14. září 2007 - 18:10:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tož su doma a zdravím fšecky !

No k téj stavbě se nebudu vyjadřovat, je to pořád dokola. Opravdu, myslím si že není třeba to stále omílat dokolečka dokola

Venku se nám po dlouhé době vyčasilo a dokonce ai teplota stúpla, což se přes týden nedalo říct. V Břécu byla taká kosa, ai od huby sa kúřilo

No Pospecu, tak tady to máte!
Ty fotky jsou pro Vás, kdo by si chtěl zase rýpnout, že to nesouvisi s 330kou, tak at si fotky NEOTVÍRÁ

 
 
 
 
 
 
To by bylo tak šecko, inu Břeclav taky patří k Ferdinandce

PS: Na Zlínce ted (kdyby to někoho zajímalo) tak je 754 045
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT

{810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 507
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 14. září 2007 - 18:53:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari: krásná 350 011 a krásná je i 830 012 ikdyž podle mě ji víc slušel ten starý nátěr
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1026
Registrován: 6-2004
Odesláno Pátek, 14. září 2007 - 22:41:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pospec: nákladní je před žst. Hulín, těsně před vjezdem..
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 380
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 15. září 2007 - 00:47:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jede do Otrokovic a je to na tlumačovském koncu? Sem myslel, že ta návěstidla jsou oddílová...
Yeah Federace zlínských fotičů

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace