K-report
 

Archiv do 11.října 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Kočky chované v železničních stanicích » Staré archivy » Archiv do 11.října 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6575
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 02. října 2007 - 13:55:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

určete šturc:
http://www.amateri.cz/g204015-Na-kolejich

kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2243
Registrován: 2-2005


Odesláno Úterý, 02. října 2007 - 20:42:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sem se opět dostal k fotkám a opět čumím, co tam všechno je (a já o tom samozřejmě nic nevím :-O)

Nejdříve jeden multikočkovitý úlovek. Tam si vybere každý
 

No a jeden z (mého pohledu) daleka. Můžete zkusit tipnout název zastávky, která je asi 50m od fotografa. Ale asi to bude stejné, jako s tím šturcem :-O
 

A samozřejmě výřez fotky
 

Až zase něco najdu, ozvu se
MHD je pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Stránky o VHD

ICQ: 260 116 510

Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.90.35
Odesláno Úterý, 02. října 2007 - 22:45:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco z oslav na úzké....
 
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1617
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 02. října 2007 - 23:02:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejdříve jeden multikočkovitý úlovek. Tam si vybere každý

No nevim nevim,napravo babky z domova důchodců,nalevo nějací mladí hoši,v pozadí skupinka chlapíků a dotoho všeho krám regionova.Já bych si teda nevybral nic...
All cops are bastards

ICQ:450 504 903=bejvávalo,nově 447 394 870
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1579
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 00:45:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Pěknej zadek a pěkně hnusný boty ...fuj
Felix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 294
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 06:05:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na žádost Erťáka a na počest všech, kteří byli s námi:
Kočky chované ve švýcarské emhádě

Dvě SCO čekají na loďní spoj v Zurichu, plavidla patří do systému městské a IDS dopravy.


"Sladce rozevřená" ve vínovém trolejbusu V Bernu. karoserie Hess.


Prosluněné ženevské parky (foceno z trolejbusové tratě).
Felix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 06:25:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle krásné kotě se romanticky slunilo u autobusového nádraží v Churu. Když jsem neodolal a cvaknul tuto neuvěřitelnou kompozici s čertíkem a mikrofonem a autobusy a dvoupatrem vzadu, udělala na mě ksicht typu: "za tohle tě urožním a budeš umírat pomalu!"
Šel jsem se jí německy omlouvat a ona mi rétorománsky povídala, že neva, že to je opravdu hezká fotka a ať se nezlobím, že tak vyletěla. (To si samozřejmě vymejšlím, bůhví, co to na mě v té rétorománštině kvákala...)

Každopádně je tahle kráska mojí nejplatoničtější letní láskou, no já jí nemoh dostat z hlavy ještě po 14dnech... Furt mě ta její réto-mateřština zvonila v ušiskách, to vám byl tak milý a hodný hlas...


Tahle prodává pečivo v Salzburku. Je zrzavá jak ličšátko, v obličeji husté pihy. Pánové, ta musí mít pihy snad i na julce!


A její kolegyně z prodeje zmrzliny. Ta nebyla tak úchvatná v obličeji (hezká byla dost, spíš ne ničím zvlášť zajímavá, na což bohužel dám), ale zas mě fascinují její tvary. Nemám rád velký kozy, tohle je u mně ideálka. Fakt! Jen polaskat...


Do pytle, mizernej k-report! Já si snad kvůli němu zmenšil na tohle deklasovaný rozlišení originály fotek, uááááááááá, jdu se picnout..
Felix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 296
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 06:28:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nojo, fotky jsou v kelu. (a jestli mám zálohu na některé z flashek, pochybuju....) :-( :-(
Pochvalte mi, prosím, někdo aspoň kompozice fotek, ať si to oběšení rozmyslím :-(
Uhli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 485
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 09:11:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Jak jste to jeli ????
Erťak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 09:25:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Felix: Jo jo švícarsko. Dík moc za vyříření mé žadosty, je to pěkné a bylo to pěkné
Uvidíme za rok ve skandinaviji
AP-76-88 BEST OF RTO
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 839
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 10:41:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Švýcarsko, žádosti, Skandinávii
Teorie znamená, že vše víme, ale nic nefunguje. Praxe znamená, že vše funguje, ale nevíme proč. Mnohdy je ale teorie úzce spojena s praxí. Znamená to, že nic nefunguje a nikdo neví proč...
ICQ 311-297-744
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1640
Registrován: 4-2004


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 11:15:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna miloslečna z Tvarůžkařova:
 
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2778
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 12:40:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak to je opravdu hustá fotka, ani ne qůli svlečně - ale to zadrátovaný nebe, to je tady fakt síla...
VÁLKA JE MÍR
SVOBODA JE OTROCTVÍ
NEVĚDOMOST JE SÍLA

(Strana)
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6585
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 12:59:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tohodle se zřejmě lekli ve varech, když slyšeli něco o trolejbusech :-)
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Tom_tužín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 459
Registrován: 6-2005
Odesláno Středa, 03. října 2007 - 16:19:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valach:
Zvěčnil jsi flek, kde několikrát týdně nasedám na vlak cestou z práce. Vždycky si tam připadám jak sebevrah, mašina se valí přímo na mě (=na prostředek peronu) a potom na poslední chvilku uhne na dvojitém obloučku tvaru S.
Slečny tam bývají, dokonce je tam i zajímavé intimní osvětlení, co se houpe ve větru (je vidět na tvé fotce)
Vlaky, kde počet cestujících každý den převyšuje ve většině trasy počet míst k sezení, by MĚLY PŘIJÍT O VEŠKERÉ KRAJSKÉ NEBO STÁTNÍ DOTACE! Cestující nejsou brambory, vlak není tramvaj a do kupé se 8 lidí nevejde, aniž by byli jak čuníci v chlívku
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 20:05:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

trochu radosti
 
 
Kdo o to stojí????? Šlak to tref!!!
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 20:07:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pes38: Ještě jsi zapoměl na "vyřízení"
Brněnské perly: 263 001-0, 263 002-8

Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde, a udělá to.
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 337
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 20:08:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jiná slečna...
 
 
Kdo o to stojí????? Šlak to tref!!!
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1236
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 20:15:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houba: To návěstidlo na druhé fotce, to je "Předvěst pro mravence" ?

Jeden úlovek z letošního MSV Brno
 
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Apollo_17
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 8-2007
Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 10:43:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari:To návěstidlo se na to nemůže dívat a klopí oči/světla
Vajgl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 268
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 20:22:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

p. Houba:

jééé ... dumpcary ... mé traťovácké srdce zaplesalo
xyz1
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.224.231
Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 20:32:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari: tyhle pěkné holky z MSV byly od ČEZu. Příjemné :-))
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1378
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 21:04:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Felix:ééé šlo by poprosit o zaslání oné romantické čertice s ještě romantičtějším zátiším autobusků?
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4316
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 01:29:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houba
Aby jsi ju pak někde nepřejel
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1207
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 17:53:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostrava jinak:
 
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
...zadíval jsem se na její posmutnělý chrup a řekl:"Jó pani, nikdo nejsme komplet." (M.Šimek)
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2264
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 12:59:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houba...by mě zajímalo, jak se na to tvářil ten řidič toho auta vzadu, když se rozhlížel :-O

Já bych na jeho místě počkal, jestli vlak na kolej(nici) náhodou nepojede. Vše samozřejmě z čistě bezpečnostních důvodů :-)
MHD je pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1149
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 22:47:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollino_15: No a jeden z (mého pohledu) daleka. Můžete zkusit tipnout název zastávky, která je asi 50m od fotografa. Ale asi to bude stejné, jako s tím šturcem

Bych to viděl na obec a zastávku Ktová.
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & MHD Olomouc » http://tramvaj.wz.cz
Krysolet na laminátku !!!
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 553
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 23:20:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollino 15:zkuste si tipnout jméno zastávky...
Doktor:tak tak,jasná zastávka Ktová.A děvčata jdou směrem k bývalému zájezdnímu hostinci "U Bušků".Když si na to ráno vzpomenu tak místo,kde stál fotograf zdokumentuji z tratě.
Se 163.2,714,754,814 a 854 si už moc dlouho nepojezdím...
03_82
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 14:43:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malá kočkoreportáž ze středy 3.10. - parní expres Praha - Brno a veletrh Transport a logistika

Z krátkého zastavení v Řikoníně:
 

Cesta Brnem z Dolního nádr. na výstaviště:
 
 
 
 
 

Na výstavišti:
 
 

A cesta zpět na Dolní:
 
 
 
 

A nakonec dvě fotky z Dolního:
 
 
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 15:16:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

03_82: první a vlakvedoucí mi jsou pravidelné na akci s albíkem
ICQ 134407993
03_82
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 57
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 15:25:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silenymax: Tou "první" máš na mysli tu, která se vyklání z okna na fotce z Řikonína? Ta samá je i na 6. fotce, opět u otevřeného okna.
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 15:32:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

03_82: tak to mě zase příjde na té první že to jest jiná no holt tak zůstavá již jen jedna...
ICQ 134407993
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 544
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 15:37:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no ta na té 6 fotce mi připomíná princeznu Fionu ze Shreka
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Dvaašedesátka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.85.237
Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 16:10:42   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

03 82:A na té poslední nebo i předpo..má pěkné "galoše"
03_82
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 16:54:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Flocek: Myslím, že to nebylo vůči té slečně (nebo mladé paní) zrovna moc taktní. Řekl bych, že by se mohla i urazit, kdyby si to tu přečetla... Nebo to snad měla být lichotka?
Larva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 18:50:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

03 82:Prosim tě jak by se ta holčina dostala na report?já myslím že sem moc ženských nezavítá.Pro ně jsou vlaky jen hromada šrotu a tím to hasne.
Ta,co jde kolem 913ky na 7 fotce,vypadá že je docela luxusní...
Pivrnec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 1-2006
Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 19:33:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a nemáš tam ještě tu po které jsme vysomrovali na dolním piva už si ji moc nepamatuji byla to obsluha jídelního vozu.
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 608
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 19:41:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Larva: Souhlas. O holčině, která by sem zavítala, a zajímalo ji zrovna toto vlákno, zmutované do koček dvounohých, bych si myslel něco podobného, jako u kluka, který by sledoval diskusní skupinu Jak se chovat v šestinedělí.
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 639
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 20:08:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

larva,BmbČ: jedno holku(šotoušku) znám, která sem zavítá....říká tomu por**.A je úplně normální. A vlaky zbožňuje, nemyslí si, že je to hromada šrotu
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
03_82
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 20:08:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Larva,BmbČ: No dobrá, dobrá... Jen jsem se po vzoru mušketýrů snažil hájit dámu.

Pivrnec: Bohužel, obsluhu jídelního vozu nemám.
Larva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 21:29:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak:Tak tu bych teda rád poznal...Pošli sem na ni nějaký kontakt!
Saxiradim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 02:17:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Joooo, v jídelním voze se děli věci...

Ale fota nemohu sem dát - není svoleno... Kdo nebyl, zaváhal...
Každý nemůže být nejlepší, ale my se o to snažíme.... www.saxi.cz


VÝTOPNA ZDICE - Poslední otevření muzea v tomto roce je o víkendě 6. a 7. řijna 2007 opět s několika malými novinkami v přístupné expozici
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 466
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 09:51:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Saxiradim:Tak mi je pošli na email.Díky
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 868
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 13:27:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo tam měl hospodu? JLV, Urblík nebo někdo jinej? Celkem je znám, tak též prosím o foto. Díky.
Teorie znamená, že vše víme, ale nic nefunguje. Praxe znamená, že vše funguje, ale nevíme proč. Mnohdy je ale teorie úzce spojena s praxí. Znamená to, že nic nefunguje a nikdo neví proč...
ICQ 311-297-744
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 645
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 15:11:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco do této diskuse:

http://www.novinky.cz/koktejl/vedci-vynalezli-bryle--ktere-vidi-skrz-obleceni_124105_chr3i.html
Mixmouses
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 393
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 18:15:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna vypasená kočička k z německého Johstadtu. motorová myš

 
Larva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 19:33:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Regent:Ty brýle chci!!!A jak to jako funguje?
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2279
Registrován: 2-2005


Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 20:16:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktor a ještě kdosi: No myslel jsem, že to bude těžší :-O
Sem jednou vyfasoval od taty auto, ať hodím ségru na hotel :-) A tak to dopadá...ségra seděla v autě a já čekal na nějaký Sp se 742. No a tohle prošlo okolo

Máte pochvalu před nastoupenou jednotkou všech místních kočkomilů :-)

Na ty brýle asi začnu šetřit...To musím mít doma (respektive na očích)

(Příspěvek byl editován uživatelem Trollino 15.)
MHD je pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Karell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 8-2007


Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 21:24:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V neděli jsem se v Hněvkově stal terčem zájmu tohoto štěněte.Je to budoucí hlídač domu mezi tunelama (jižně od tratě).Vzhledem ke svému věku byl docela přítulnej, ale za pár měsíců...
 
 
 
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1635
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 23:03:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pěkný štěně
Eine suppe kikiriky und zwei rohlíky
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2818
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 10. října 2007 - 00:04:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

podle pacek to bude pes jak tele
VÁLKA JE MÍR
SVOBODA JE OTROCTVÍ
NEVĚDOMOST JE SÍLA

(Strana)
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 646
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 10. října 2007 - 07:28:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Larva: Jak fungují? To poznáš až si je pořídíš
2m62u
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 12-2006
Odesláno Středa, 10. října 2007 - 18:56:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už se tady dlouho neobjevilo něco od našich severních sousedů:
 
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1034
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 10. října 2007 - 18:56:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No neni to na železnici ale vo Vozovni Krasnany:-)
 
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 555
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 10. října 2007 - 21:22:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ooooo sergej na osobáku, kdyby to byla tak u nás běžná realita
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1799
Registrován: 9-2003


Odesláno Středa, 10. října 2007 - 21:56:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

2m ... pěkný foto!
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 876
Registrován: 11-2005


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 13:29:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Kočky na kolejích"

Dorazilo mi to mailem, tak proč to sem nedat...


 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
Teorie znamená, že vše víme, ale nic nefunguje. Praxe znamená, že vše funguje, ale nevíme proč. Mnohdy je ale teorie úzce spojena s praxí. Znamená to, že nic nefunguje a nikdo neví proč...
ICQ 311-297-744
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 19:26:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tý kokot tolik potenciálních cílů...
1.12.2007 a 754 jsou v hajzlu...
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1217
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 20:51:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trochu přisypu:
Je to sice fenka Německého vlčáka, ale sotva se dveře z chodby nedovřou, už je ve vnitř, vražená v ložnici v posteli rodičů a čeká kdy příde dom panička (mamka).
 
A když je v létě horko, vleze si do sprchy schladit se na kachličkách.
 
Noa tady její úhlavní nepřátelé. Podotýkám, že se jedná o kotě (kocourka) a dospělého kocoura od naší kočky... Hrozní experti.
 
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Zdeněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2190
Registrován: 11-2003


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 21:25:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pes38: ten človíček na 4. fotce od konce je mi nějak povědomý... Kdopak to asi je? :-)
Edite bibite post mortem nulla voluptas

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace