K-report
 

Archiv do 17.října 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 362, 363 - esa » Staré archivy » Archiv do 17.října 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1998
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 21:22:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to já jsem teda chytřejší než zmal, protože můžu říct s čistým svědomím říct, že bůch je
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4260
Registrován: 9-2002


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 23:12:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ZMAL:
No zjištuju že identitu prozrazovat nebudeš ale to vubec není na škodu, každopádně, nejsem jediný kdo si to co jsem napsal předtim myslí, v depu máš velice dobrou pověst v případě že jsi Dušan, v případě že nejsi, tak Dušan má velmi dobrou pověst a zasloužilou
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Mawerick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 07:55:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem viděl v Přerově šikovně schovanou 363 033 v barvách Relaye. Nemáte někdo fotky tohoto esa? Byl tam i šestikolák v tmavěmodro stříbrné kombinaci.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 527
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 16:44:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zprávy z Maloměřice: Dnes na E0 byla 362.175 na 363.111 se dosazoval elektronický rychloměr, 363.006 vývaz. Bouchla kotva a dělalo se na trafu z 362.172, které teče olej, asi prasklý chladič. Dodal bych fotky, ale zase se mi po.... foťák
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 19:11:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350 - s tím trafem ze 172 je to trochu jinak vyvázalo se hlavně kvůli špatnejm vyhlazovacím tlumivkám 3 a 4 fáze.
Luboš_ct - díky za pochvalu
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 529
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 19:28:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ZMAL:Díky za opravu
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1260
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 20:16:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přihodím zopár fotos:
1) 363 085 - R 276 Slovan - Lanžhot-Břeclav - 8.10.
2) 363 127 - R 276 Slovan - Lanžhot-Břeclav - 9.10.
3) 363 021 - Os 42xx - Břeclav - 11.10.

 
 
 

PS: Foto 363 033 SEM
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 20:47:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

divím se, že tomu posunovačovi nevypadl pupek
tož sem pravil, to su dřisty,ni?

icq: 317-264-840
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 369
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 21:58:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

@ZMAL: Co ty víš, u nás na fakultním WC máme důkaz existence Ježíše matematickou indukcí.
810: lepší udržovaná koženka než neudržovaná plyš. Dobrý každý vagón, který pošle jednu 021 do šrotu.
Rosta_kolmix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1499
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 13:16:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes při cestě z noční jsem v Přerově poprvé viděl nové reklamní "Eso" 363.033.
Nevypadá zle, ne ?!

 
http://prototypy.bilysklep.cz
http://sergeje.bilysklep.cz

pokec na ICQ: 258883797
Fto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 10-2007
Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 13:31:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

363 064 - R 678 - za pekneho podzimniho dne (8.10.) - Tuklaty
 
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2002
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 13:44:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolmix: Agrrh fuj! Tomu snad budem říkat Sovět... Když jsem tu četl, že je to bez nápadu, tak mě toto opravdu nenapadlo. Nechápu proč na boku není lité číslo když tam na něj je místo a nechápu proč když to Eso propaguje Relay není v jejích barvách. Představoval jsem si červeno šedivé eso, podobně šmrncovní jako 363 009. Tohle vypadá jako kdyby si to někdo nakreslil v malování...
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 530
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 14:02:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na R 678 do Prahy jedou 2 esa(vlaková-se žlutým pruhem+Připřežní-s bílím pruhem) a na R 675 do Brna jede vlaková poštovní spořitelna+přípřežní 363.087. Ta reklama je celkem pěkná
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 563
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 14:21:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kdy bude ta 363 033 v běžném provozu a na kterých tratích ji budu moc spatřit
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Koudy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1910
Registrován: 3-2004


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 15:23:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechápu proč na boku není lité číslo když tam na něj je místo
Pač "nové" mezinárodní značení

Ať máme dost sil přestát věci, které přijdou...

http://www.brnosim.wz.cz
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 531
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 15:31:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Folcek: Je brněnská tak Praha(jihlava)-Ostavsko(olomouc,Zábřeh),Přerov-Břeclav,Brno-Česká Třebová
Duš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 751
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 16:02:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad 363.033:

Nějak si nemůžu pomoct, ale to je fakt hnůj, bez nápadu .... a ty žlutý pluhy ....

ZLATÁ 363.033 V MODRÉM, VYŠISNUTÉM NÁTĚRU !!!
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 564
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 17:10:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

připomíná mi to nátěr německých 180
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Safino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 17:53:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mne sa ten náter 363.033 náhodou páči... A hlavne ma teší, že nemá každé čelo inej farby, ako býva zvykom!
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1272
Registrován: 4-2005
Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 19:30:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na R 681 z Prahy do Brna ČEZovka 363.021.
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1270
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 19:34:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak vidím, že Rosťa už taky si všiml, co že to tam stojí
Inu vypravil sem se naslepo, naštestí mi to vyšlo
 
 
 
 
 
 

A mě se ta reklama vcelku líbí
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Vrbam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1473
Registrován: 7-2003


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 19:49:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malý_fotograf: Aspoň se t to bude líp skinovat do MSTS, stačí aby jsis to namaloval v Malování
http://vrbam.ic.cz/ web s modely pro MsTS a Trainz
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 532
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 19:54:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari:Perfektní
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 9-2007


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 20:08:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari: S Tomem musím úplně souhlasit; už se těším až to uvidím u nás v Brně v depu nebo někde v provozu.
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1641
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 20:39:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

363.033 : a du blejt velebnosti
Eine suppe kikiriky und zwei rohlíky
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 102
Registrován: 7-2007
Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 23:06:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

363 033: By mě zajímalo kterej de..l tam vymyslel to mezinárodní označení
STOP PROTI PŘELÁKOVÁNÍ 363 037 A 363 009 !!! Vím že 363 009 patří pod Cargo ale já ŘÍKÁM STOP PŘELAKOVÁNÍ UNIKÁTNÍCH NÁTĚRŮ !!!!!!!!
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4276
Registrován: 9-2002


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 23:16:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chlapy, je to opět nová reklama po delší pauze, takže bude opět na co koukat a co fotit, ale furt marně čekám na nějakou pořádnou reklamu, na nějakou co bude mít opravdu šmrnc, zatím mi to skutečně připadá oproti jiným zemím, že ty naše návrhy vymýšlejí děti ze školky...
Neodsuzuju to, ale jsou ty reklamy skutečně moc jednoduché...(zřejmě se zastává názor, že v jednoduchosti spočívá dokonalost, ale nevim nevim teda)
Nevim zda toto je taky dělané metodou airbrush, ale chtělo by to rozptýlené barvy do jiných barev podobných odstínů, něco opravdu na první pohled šílenýho, ale efektního a vzhledově senzačního...
Mam kámoše co dělával umělecké grafitty, dokonce i loga na zakázky a podobný věci, věřim, že kdyby nějaká reklamní společnost požádala o jeho spolupráci při tvorbě reklamního nátěru, vypadalo by to velmi luxusně...zatím mužu jen snít...

Tom350:
Dnes na R 678 do Prahy jedou 2 esa(vlaková-se žlutým pruhem+Připřežní-s bílím pruhem)
Přípřežní jestli mne pamět neklame byla 362.164 ale tou si nejsem ted jsit, vlaková byla na 100% 363.130

NA Slovanu byla dnes 363.085 jestli sme dobře viděl na dálku...

A na "běčku" bylo ráno plzeňské eso 363.044, co to tam dělalo??
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Tasa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 8-2007


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 23:23:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_ct: A 363.015 snad nemá pěknou reklamu. To je nejluxusnější reklama, co jsem kdy vyděl. Ten kdo to dělal musel být fakt osvícenej.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4289
Registrován: 9-2002


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 11:02:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tasa:
363.015 už má náběh na vcelku luxusní reklamu, ale furt je to dost slabé, radši bych viděl něco fakt šílené ale ne zas moc přehnané...
Ale Cargo eso je skutečně oproti ostatním reklamám tvořené uplně jinak, žádné rovné čáry atd...
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Petan363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 8-2007


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 11:13:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

363 033 kdo vymyslel tu Reklamu,tak si asi moc práce nedal,to je katastrofální reklamní nátěr,s tou červenou to trošku přehnali ne?!Jak zde někdo psal,tak to asi opravdu vymýšlí malé děti,to snad není ani možný! ! ! Vůbec se mi to nelíbí.
A proč zrovna 363 033 to nemohlo být nějaký jiný Eso,to dělají naschvál,že vždycky vyberou takový Eso,který mělo dobrý původní nátěr.viz třeba 363 039 který mělo napředuu bílý ČD,taky šlo do reklamního nátěru.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4294
Registrován: 9-2002


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 11:26:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petan363:
Právěže vybírají záměrně esa která mají lak už dosti sešlý...ale divim se že na ty reklamní laky nechodí ostravská nynější esa, těch sešlých laků mají přehršle ještě...016, 022 a další...
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2003
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 12:00:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_čt: Tak Ostravská esa asi budou již brzy pod správou jiného dopravce a reklamu si objednávají u ČD a.s. takže by asi byla pitomost dát lokomotivu s reklamou soukromému dopravci.

Jinak mě se na českých reklamkách právě líbí to, že jsou často takové nepřeplácané, takové kuře je úplně geniální.

Dále mám dotaz k dislokaci, už se přibližně ví, které vraky nám Brno rádo vrátí do Plzně a jaké mašinky se budou měnit do Carga a do a.s.?
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Petan363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 8-2007


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 12:08:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já si právě všímám,že většinou jdou na reklumu ty zašlý laky,máš pravdu,další pravděpodobně čeká 016,022,038 a podobně,protože ty jsou už takový houmeles lak.
Aspoň teda ty pluhy mohly být buď šedý,nebo červený,ta žlutá je tam strašná,moc to křičí!
Akorád mám dotaz,ty reklamky budou patřit pod Cargo nebo osobní dopravě?!
Ví už někdo rozdělení Ostravských a Brněnských ES,které patří Cargu a které zůstanou osobní společnosti?!
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 13:18:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hoši každej má jinej vkus...Mě se celkem líbí,sice to není dynamicky řešená "MAZEC" reklama jak mají TAURUSY ÖBB,ale jak se říká v jednoduchosti je síla..Navíc vystupuje z řady unifikovaných ES což pro oko mašinjkáře je určo vítané spestření...A kdo tady bude plácat že měla zachovalý lak,tak blekotá nesmysly...Než odešla na lak,tak jsem na ni dělal a bylo to volezlá,rezavá potvora,tak že jsem rád že má sice pro někoho nudnej,ale zdravej celistvej lak...ikdyž netvrdím že nejsou jiný ESA,který to potřebujou jak prase drbání...
Šari:Pěkný fotky...
Carloc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 15:31:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No 363 033 novy lak potrebovala a i kdyz volba zpracovani reklamy neni zrovna stastna,tak aspon bude na tratich dobre videt,ne jak sedivka 363 039.Přidam foto Relay z dnesniho rana
 
http://www.vlakfoto.com , http://trainweb.cz
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1276
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 15:48:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže shrnutí o nové reklamní najdete tady
Obsahuje fotky před lakem a z průbehu lakování Jste vítáni
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1105
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 16:08:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám,že dostala mezinárodní označení stejně jako peršouni co budou brázdit polský tratě.No možná se "trafika" podívá do světa.
http://tkanlokopage.ic.cz/
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1278
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 18:08:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trafika : Tkane, dobrý "nick" to se mi líbí, budu to používat
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Fajo22
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 6-2007


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 19:00:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

362.014 ZSSK na R 1504 Šarišan
 
Tajík_363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 10-2007


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 08:30:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přiklánim se na stranu těch...co tvrdí, že nátěry na reklamy toho typu jak je ted vidíme u nás jsou strasný...opravdu žádný nápad, žádný desing...jen aby to bylo a 033 to je uplnej humus...podkladovka budiž-červená je lákavá, tahá oči a je to barva RELAY ale co ty čtverečky a ty nápisy...fakt pvní třída ákladní školy by udělali nápaditějsí...
Taurusy OBB - Treba Mozart a pod... s tim se chceme srovnávat...no meli by jsme,když jsme jednou nohou v Evrope...ale tou druhou jsme porad v těch socialistickejch sračkach,protože se podivejte na ty struktury,co tomu velej...
PS: Jediná nápaditaá a co stoji za kouknutí je 363.015, bývalá 151.001 a "kuře" - to je aspon veselý...
Co takhle našim představitelům zvednout mandle...?
Dokud se kola točí...je vše na pohodu...
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4300
Registrován: 9-2002


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 09:40:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tajik 363:
Zas to tak nepřeháněj:-)někdy je lepší se nesrovnávat a rozhodně nelíst západáckým zemím do pr.ele...leč u nás je přesně opačný trend.
Ale do těch reklam by to prostě chtělo trochu šmrncu no...

Rozdělení es co mají putovat z Brna do Ostravy je známo už rok...jen jde teda o to jestli se tak stane, do Ovy určitě mají dorazit nízká čísla, jako 001, 002, 005, 006, 008, 012, 014, 015, 017 atd...
Pravděpodobně i obě čezovky 019 a 021 ale když se tak nad tím zamyslim, co v brně zbyde??skoro nic...bude to ještě zajímavý...

Malý fotograf:
Tak Ostravská esa asi budou již brzy pod správou jiného dopravce a reklamu si objednávají u ČD a.s. takže by asi byla pitomost dát lokomotivu s reklamou soukromému dopravci.
No jen aby ses nedivil, reklamu si muže objednávat i Cargo a ani bych se nedivil kdyby třeba zrovna i ta 033 putovala do Ostravy do nákladní vozby...ale je fakt že do těhle věcí příliš moc nevidim tak nebudu chytračit...
Jo a není mi známo, že by nějaký esa měli putovat z Brna do Plzně...leda že by se vrátili vraky typu 111, 113, 114, 126, 130 atd ale to se nestane...
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Petan363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 8-2007


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 09:56:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to snad ne,oni vemou Brňákům 001,002,005D-ČT a jak píšeš podobný nízký čísla.To ať jim radši dají ty plzeňský Esa,který vyměnily.To jsem teda ještě zvědav,jak to bude s tím Cargem do budoucna a co zbyde pro osobní vozbu...
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5357
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 13:51:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já myslím, že Brňákům stroje 001 a 002 moc chybět nebudou, prý jsou to celkem vraky.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 533
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 14:02:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Garfield:Přesně tak, 001 a 002 opravdu Brnu chybět nebudou a ani ta 015 není zádný zázrak. Já nevím jak to s ní je teď, ale jednu dobu mněla problém, že na trati byla nepojízdná a když jí dotáhly do depa tak se nic nezjistilo, proto také jezdíla(jezdí) na té dispečerce v okolí Brna
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4307
Registrován: 9-2002


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 15:23:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nicměně spousta z těch nízkých čísel má elektronický rychloměr, budovalo je do nich samo depo brno...takže to bude vcelku ztráta, ale pro fíry zase ubyde "bonzáků"...
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Jimi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 9-2007
Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 15:37:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

363 001 a 002 zůstanou tam kde jsou.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4312
Registrován: 9-2002


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 16:42:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jimi:
S jakou jistotou to píšeš...:-)však se uvidí, ale měli jít do Ostravy před rokem, možná se to změnilo to nepopírám...
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Rosta_kolmix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1501
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 18:16:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, já sice nevím, kam půjdou nebo nepůjdou která Esa, ale stroje 363 001 a 002 bych rozhodně neházel do jednoho pytle. Je fakt, že 002 je naprostá atypika a správkárny, ať už v Jihlavě, Přerově či Brně na ni dost nadávaly, nicméně 001 je po mnoha úpravách vpodstatě běžné sériové "Eso" a žádné větší stížnosti jsem na ni neslyšel. Nicméně fakt je, že se kolem nich netočím, tak se můžu mýlit, ale do jednoho pytle opravdu nepatří...

Přidávám jeden čerstvý snímek 363.001 z Olomouce za časného rána:

 
http://prototypy.bilysklep.cz
http://sergeje.bilysklep.cz

pokec na ICQ: 258883797
Petan363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 8-2007


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 19:34:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemáte někdo fotky všech reklamních ES z bočního pohledu?Jestli ano a byl byste někdo ochotný mi je zaslat na mejl?
Petan363@seznam.cz
předem díky
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 536
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 19:41:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doplňuji zpávu z pátku pár fotkami: Detail bouchlé kotvy na 363.006
 a pak ještě foto trafa 362.172
 
Koudy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1914
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 00:12:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tkan:Koukám,že dostala mezinárodní označení stejně jako peršouni co budou brázdit polský tratě.No možná se "trafika" podívá do světa.
Ono do jistého data(31.12.2014) to musí mít všechny vozidla. A někde se začít musí. Automaticky to neznamená, že se podívá do světa. A třeba 340tky to mají už z "výroby".

Ať máme dost sil přestát věci, které přijdou...

http://www.brnosim.wz.cz
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 447
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 07:59:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo, kde by se dala ulovit ta 363.033?
Yeah Federace zlínských fotičů
Kubabe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 7-2007


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 13:16:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pospec: v Přerově u DPOV
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1864
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 13:33:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to celkem rána ta 363.033, ale myslím dobré. Hlavně dostatečně až velmi úderné a jasné, což u těch mlhavých kytičko-hvězdičkových reklam u ÖBB není až tak zřejmé, na co že to ta reklama je.
K bočním tabulkám, u reklamních loko je to řešeno zvlášť opatřením, že boční lité tabulky nejsou osazeny. U ostatních zůstávají (naštěstí) i po doplnění mezinárodního mnohomístného neidentifikovatelného označení.
Ale ta idiotsky broušená čelní tabulka mě fakt prudí . Ta by si zasloužila zmalovat nabílo ať se to Vláďovi_z_hk líbí nebo ne. Toto broušení je druhý extrém a řekl bych ještě mnohem horší.
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Vláďa_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 533
Registrován: 2-2004
Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 14:23:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls: Broušení není ideální, ale ta bílá barva na číslicích je "Rusko". Když už tedy malovat, protože je někdo línej vzít odstraňovač nátěrů nebo jiný přípravek, tak natřít šedostříbrnou, to pak není vůbec znát, jestli je to hliník nebo natřeno.

(Příspěvek byl editován uživatelem vláďa_z_hk.)
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1865
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 14:38:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vláďa_z_hk: Tak to Ti podepíšu. Stříbřenka je ideální. A o diskusi výš na 350 je odstrašující příklad nenatřeného čísla.
Tom350: dobré fotky z útrob, jen houšť!
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 488
Registrován: 7-2005


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 15:52:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

363.021 ČEZ a 363.039 GRAND EXPRES dnes brázdí trať 260 s nákladními vlaky v relaci Brno - ČT a zpět.
Vláďa_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 534
Registrován: 2-2004
Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 15:56:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls: Tak to jsem rád, že se v tomto shodneme.:-) Spíš se ale jedná o číslo, o které se provozovatel nestará. Pokud si pamatuju v ŽOS Vrútky se špinavá čísla nebrousila, ale vždy šedostříbrnou natírala, imitovalo to barvu hliníku a bylo to pro ŽOS pohodlné. Pokud už tedy "zdobiči" máte potřebu malovat, kupte místo bílé šedostříbrnou.
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 458
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 18:53:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní Říkovice - Břest
 
 
 
 
 
Yeah Federace zlínských fotičů
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1283
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 19:39:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tož já přohodím jeden včerejší Slovan v úseku Lanžhot-Břeclav:
 
a večerní rychlík na Olomouc téhož dne
 
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace