K-report
 

Archiv do 17.září 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 a 252 » Staré archivy » Archiv do 17.září 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 19:52:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Právě že bych byl rád kdyby vydrželo tohle žrádelní azuro co bylo třebas dneska. A pokud 749.051 a 749.121 nepojedou, tak ať si klidně chčije!
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Charlie
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.118.105
Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 20:32:23   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdy, jak a kudy povezou toho štokra do Brna?
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 269
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 20:57:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R 1518 dneska v čele s krásnou a jednou z oblíbených nulek 750 144 s krásným nasvícenímPři tom rozjezdu mi přišlo ale že se ji ty hrnky,no hrnky spíš kyblíkynějak hádaly...MOs 24815 vezla 810 s oranžovým vlekem,ale fotil jsem je jako by ze zadu a nevím kterej to byl motor,tak kdyby někdo doplnil byl bych rád!!Sakra já před tím už několik let nic nefotil a poslední dobou vaším vlivemmě to někdy,když je chvilka chytne....

Trošku se vrátím k tý obsazenosti toho rychlíku-nebyl narvanej ale na 241 dost slušně obsazenej.Dráhy by se měly zamyslet jestli když už ho zruší by nešlo aspoň zavest místo něj každou neděli(teda mimo prázdnin,když to jezdilo skoro prázdný) Sp do Brodu,nebo Jihlavy se slušnými přípoji a třeba s hydrou a 2*050 a nebo 754+3*Bdmtee.Myslím že nevymejšlím nesmyslnosti a vzduch by to nevezlo(aby mě někdo hned nehanil)a navíc jednou za tejden by to snad nikoho nezrujnovalo...
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1042
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 21:04:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R 1518 dneska v čele s krásnou a jednou z oblíbených nulek 750 144

A hele tak vono jelo taky něco jinýho? To měl Jakuza kliku. Jel k Hvězdoňovicím s doporučením kde jsou ty moje fleky.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 869
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 11. září 2006 - 00:09:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejel k Hvězdonicím. nechal jsem se Tomanem a Jirkou přesvědčit a jel jsem ke Kojeticům/cím n Moravě

***********
 ***********

Jinak se dneska na 240 míhala nádherně umytá 754 046. Ráno na ni svítilo slunk o 106 a měsíček se na ni taky zašel podívat (Vladislav zastávka)

***********
 ***********



A jen tak pro ilustraci jak to focení dneska vypadalo
 
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2281
Registrován: 10-2003


Odesláno Pondělí, 11. září 2006 - 08:32:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Třistadesytkovej motor - TO NEMA CHYBU. Řikal mi to jeden francouz v hospodě.
843
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 12-2003
Odesláno Pondělí, 11. září 2006 - 17:59:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a nebyl by na sobotu nějaký plakát?
Šošon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 105
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 11. září 2006 - 19:29:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ona jela na 1519/1518 750 144? No, škoda, že to sem nikdo nenapsal, určitě bych si to nenechal ujít. Na tý Jakuzový fotce koukám, že bylo řazeno 2* AB. Asi došly vozy...
Jnr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 11. září 2006 - 20:08:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

2 Jakuza: Já jsem si lámal hlavu, odkud jsou ty Kojetice foceny a on je to Horní Újezd.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 874
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 11. září 2006 - 21:11:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šošon: Já se to dozvěděl v Okříškách od Tomana hodinu před průjezdem že jede 144. Jinak jsem byl smířen s tím že si tam jedu vyfotit 750 103
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Milan11111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 11. září 2006 - 21:52:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je na 1518 jeden jedničkovej vagon?? (když se sečtou ty dvě půlky)?? Taky jsem proti rušení víkendových rychlíků do ZN!!!
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 274
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 12. září 2006 - 11:11:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak něco z provozu na 241...Raketa-742 446+742 283+1 plošińák se dřevem,Mn od Jemnice-742 047 a motor na Jemnici 810 596
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 275
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 12. září 2006 - 11:24:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kurňa teď když tak přemýšlím tak jsem tu 810 asi zvoral...měla by to být 810 569..
Šošon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 106
Registrován: 3-2006
Odesláno Úterý, 12. září 2006 - 16:49:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: třeba se ta 144 v Brodě ještě nějakou dobu zdrží, takže by byla šance, že se zas o víkendu podívá do Znojma.

Lokofanda: Na raketě do ZN jsem většinou viděl aspoň 16 vozů, takže ten jeden plošiňák spíš asi byla jen výjimka.
hanz_11
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.47.12.195
Odesláno Úterý, 12. září 2006 - 17:55:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z Třebíče přímo do Prahy a pak že to nejde :-)
http://pkjs.de/bahn/Kursbuch1944/Teil6/515-4.jpg
Atsch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 12. září 2006 - 21:32:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nasazení 749.051 a 749.121 o víkendu se zdá býti jisté, oběhy na mých stránkách http://zeleznice.e-metro.cz
ad 843: plakát viz http://www.e-metro.cz
ad hanz_11: původně se jednalo o rychlík (spěšný vlak) Brno - České Budějovice, který byl během 2. světové války přesměrován do Prahy, určitě už to bylo v roce 1942, zda dřív nemám doloženo. Po 2. světové válce bylo rychlíkové spojení Brno - Třebíč - Jihlava - Praha zrušeno v roce 1949, ale v roce 1955 bylo obnoveno a trvalo až do roku 1970.
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1618
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 12. září 2006 - 22:24:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Atsch: hlasuju za nasazení 749 na nedělní tři šestky, páč zpáteční 663 už jede za tmy a spáčům v lůžkáči je taky potřeba dopřát tišší stroj. A hlavně je třeba zkusit, co ten šestihrncový chrchlavý kovošrot vydrží!
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 12. září 2006 - 23:02:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Atsch:hurááááá i když mám rád z motorové trakce i 742 a 754...,berty prostě jsou vyjímečný tím že je znám ať už zvuk nebo od vidění od mala z Jaromek i Třebu,sice nejsem až tak starej-21 let,ale ty ve mě nejsíš způsobily náklonost k mašinám,tak že půjčím kameru a bude....

Krysolet:sice je to rumpál proti čtyřce,ale jestli jsou aspoň trochu v kupě a nebál by ses jím dát plnej kotel,určo by ti ukázaly že to nejsou žádní žebráci....Kurňa ještě tak se na nich svézt...protože to už se jen tak,nebo nikdy nebude opakovat..Škoda že Jihlava nezůstala pod Budějkama..
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1055
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 12. září 2006 - 23:05:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám si to vyložit tak že 749.051 v pátek doveze štokrle do Brna a pak se bude strojově/na něčem vracet do Jihlavy aby v sobotu mohla vyjet na R 667? A to samé v neděli po ukončení výkonu na R 968?

Krysolet: Starejte se radši o ty svý dvánáctiválcový nulkový sráče.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1619
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 12. září 2006 - 23:49:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Polomistře, buď tak laskav a nestarej se, o co se mám starat.
Milan11111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 13. září 2006 - 08:14:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo, zda pojede v pátek a v sobotu mimořádný vlak ze ZNOJMA do MOR. BUDĚJOVIC z důvodu konání VINOBRANÍ? Loni i předloni jel.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 13. září 2006 - 08:46:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milan11111:dneska se chystám volat do Budějovic,nebo Znojma jak to je...páč by se nám dost hodil-minulej rok na něm jel kocour se třema 010 a využitej byl až až...
Tak že pak sem písnu jak jsem pochodil...
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 13. září 2006 - 09:47:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní raketa ve složení 742 427+428+2 plošiňáky se dřevem....Před Jaroměřicema měla stůj,tak pomale dojížděla k návěsti,než ale zastavila dostala volno a rozjížděla to na dva kotle.jako ne že by mi to vadilo,ale není to zbytečný mít nakoplý obě mašiny kvůli dvěma vozům?To si pamatuju i posun 2*751 v Třebíči-bylo toho taky málo a rumplovaly obě...To je něco jako třeba ve škole-i když bylo teplo tak se topilo protože měla určitý dotace a kdyby to nepropálila,tak by příště dostala míň a kdyby byla zima dlouhá nebylo by to z čeho zaplatit?
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 285
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 13. září 2006 - 10:16:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milan11111:tak že teď jsem volal do Znojma a alespoň co se týče zvláštního vlaku z Vinobraní po 241(ale řekl bych že i do Hrušovan a Šatova to bude podobné),tak pojede po oba dva dny ze Znojma do Moravských Budějovic s odjezdem ve 22:50
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1058
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 13. září 2006 - 10:19:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolete, buďte tak laskav a starejte se o to, o co se máte starat a nestarejte se o to, o co se já mám starat, a já se nebudu starat o to, o co se máte starat a budu se starat o to, o co se mám starat. Doufám že teď už si rozumíme.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Milan11111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 13. září 2006 - 12:01:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lokofanda: Díky!!! Je to na 100%? Spoléhám na tebe a České dráhy!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 25680
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 13. září 2006 - 12:43:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet:
Hlavně ať se to nezmění na poslední chvíli, nerad bych byl tažen dvanáctihrncovým retardovaným ropovodem
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 13. září 2006 - 12:52:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milan11111:Jo je to jistý protože mi to řekli ve Znojmě na nádraží,kam sem volal....Já na to taky spoléhám páč v pátek ho asi na 99% využiju....
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 25687
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 13. září 2006 - 13:18:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo je to jistý protože mi to řekli ve Znojmě na nádraží

Tak to ani nemůže být jinak

Ale atschovi se věřit dá, předpokládám, že by o změně informoval. Že se ty šroty někde nerozpadnou, to nikdo garantovat samozřejmě ale nemůže...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 988
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. září 2006 - 18:53:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Tak to moc dlouho takto praktikavat nebudeš, protože všechny telegrafní sloupy podél trati 240 padnou. Včera jsem fotil v Kralicích, a naběhl tam týpek s motorovkou a řezal jeden za druhým, prý pořeže všechny. Na Vysokých Popovicích už mi muj fotoflek zničil, Kralicích přímo předemnou Nakonec jsem musel jet až na Studenec, abych to měl ještě se sloupama. Fakt na zabití, zničit takovou dekoraci trati..
Šošon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 14. září 2006 - 19:07:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to ty Kralice teda budou vypadat...
To na těch sloupech není telefonní kabel?
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1064
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 14. září 2006 - 19:57:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kua! Tam chci jet o víkendu na cecky! A ty sloupy jsou perfektní kulisa zašlejch časů.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 263
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 14. září 2006 - 20:31:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister: dá se fotit někde kousek před Střelicemi aniž by to bylo přímo proti slunku, tmavé čelo by nevadilo. Ale chci za každou cenu tu souběžnou jízdu, ikdyž podle toho jak píšou že sou ty výluky tak to určo nebudou moct pustit najednou
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1065
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 14. září 2006 - 20:44:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kralupan: Písnu ti to na mejl.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 841
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 14. září 2006 - 22:26:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kralupane, já to klidně napíši zde. Vpodsatě jediné takové místo je rovinka u Troubska, od zastávky směrem ku Střelicím. Čelo bude tmavé, ale bok nasvícený. Zcela nasvícený fotoflek želbohu není. Ale ono bude beztak zataženo...
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 14. září 2006 - 22:50:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

díky moc kluci, ale Halfmistre na mail se stejně ozvi jo?? ale ještě před akcí
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1067
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 14. září 2006 - 23:49:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kralupan: Už jsem ti to napsal.

S tím zatažením bych to neviděl tak černě. Meteoweb hlásá toto:

16.9.2006 by vočko 6:00
http://meteo.icm.edu.pl/pict/forecast12/clouds42.25712.GIF?foo=234239

16.9.2006 12:00
http://meteo.icm.edu.pl/pict/forecast12/clouds48.25712.GIF?foo=234242

Takže něco se tam mihne ale kdoví jak zlý to bude.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 267
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 06:34:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

sorry, můžeš pls napsat na tenhel mail: MichalSeidl@seznam.cz ??nedošlo mi že ten co mam tady je nepoužívanej a používám jen tenhle, tam na tom sem ještě ani nebyl
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2332
Registrován: 10-2003


Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 07:06:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K zamračeným na trati 240: pamatuji je v běžném provozu, vím, že se mi jako klukovi nelíbily. Dneska, ne že bych si z nich cvrkal do textilu a běhal kvůli nim okolo trati s foťákem na krku, ale jejich burácení moje ucho určitě potěší.

Protože se v železnici moc nevyznám, chtěl bych se zeptat zde, co bylo příčinou jejich odchodu z Brna? Byla to elektrifikace 260?
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1068
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 09:58:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro 260 byly vždycky typický brejle. Nevím koho tenkrát napadlo vyměnit řady mezi sevezozápadem a jihovýchodem.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Kubrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1358
Registrován: 9-2004


Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 11:41:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad 3260: ty zamráći, co jezdily po 240, byly jihlavské. Z osobní dopravy odešly poté, co bylo potřeba najít uplatnéní pro brněnské brejlovce, nepotřebné po elektrifikaci tratí do ČT a Přerova. Bylo to postupně, nejdříve z rychlíků (1996?), pak i z osobáků (1998). Tenhle proces, dříve než na 240, začal na Vláře, v roce 1995 tam začalo vytlaćování veselských zamračených, taky nejdříve z rychlíků a ještě pod kŕídly DKV Brno. Později dostalo Veselí 754 i z jiných dep (Tábor, Liberec, Chomutov, po jednom kousku i Klatovy a Hradec, a ty zajíždějící brněnské byly taky předány do Veselí).

Poslední "pravé" brněnské (maloměřické) zamračené odcházely postupně v 90. letech. Jezdily třeba právě v nákladní dopravě na 260.

(Příspěvek byl editován uživatelem kubrt.)
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2339
Registrován: 10-2003


Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 12:43:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kubrt: díky za odpověď.
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 992
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 12:47:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to ty Kralice teda budou vypadat...
To na těch sloupech není telefonní kabel?

Právě že je, a jeho zakopání bude stát víc peněz než kolik bude za ty sloupy.. Hold zas někdo má do kapsy pár korun no. Kralice už vypadají, a fotoflek na Vys.Popovicích už mi taky skurvil

 
Mr_lachtan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 3-2006


Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 12:49:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to se může stát akorát v česku, týden před oslavami trati...
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 247
Registrován: 4-2005
Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 13:35:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud si dobře vzpomínám, tak grafikon 1994/95 byl poslední, kdy jihlavské zamračené jezdily na rychlíkách na Brno. Od GVD 1995/96 je převzaly brněnské "čtyřky" a zamračeným zůstaly osobáky na Brno a dále náklady a víkendový rychlík na Znojmo. Dalším útlumem se pro ně stal rok 1998, kdy skončily na osobácích a zbyly jim jen náklady a zmíněný rychlík na Znojmo. A pak už to šlo z kopce...
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2341
Registrován: 10-2003


Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 14:09:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A pak už to šlo z kopce...

Proč z kopce? Já myslím, že elektrifikace 260 a 300 byl pozitivní krok. Je tedy logické, že dík tomu skončily zamračené v Brně. Nebo by snad bylo lepší poskakovat v EC na Prahu po trati 250 přes Vysočinu?
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 14:17:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jirka kraťas:ůplně souhlas,tak to bylo...

Kubrt:poslední 751 DKV Brno byly 064,104,105,108,226 a 315 a dojížděly na Mn Brno-Okříšky a nějaká běžka do Znojma pak 104,105 a 315 přeskočily kopec do Jihlavy a zbytek tuším pod DKV Louny
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1070
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 14:22:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na R 1519/1518 jezdila 749.018 ještě v roce 2003. Pak už brejle.

S těma sloupama mě taky serou! Před dvěma roky to takhle u Hvězdoňovic taky udělali. Uřízli sloup nad tím betonovým podstavcem a pak pod izolátorama. Ten zbytek i s drátama tam v tý vysoký trávě zůstal ležet a to bylo na rozbití držky.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1077
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 19:26:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teď jsem ze svého příbytku nedaleko nádraží zaslechl jemné zahoukání a syčení, takže štokr jede na Brno.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Šošon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 3-2006
Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 21:25:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lokofanda: na 241 takto ořezali sloupy na více místech, např. mezi Jaroměřicema a Šebkovicema taky trčí betonové vzpěry a těsně nad nimi je sloup uříznutý. Koho tohle napadlo a jaký to mělo význam, nepochopím...
Charlie
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.84.97
Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 22:19:12   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak je to tady. Kde jste všichni byli? 749 051 spolu se štokrem dorazila v l8:50 do Jihlavy na hlavní. Přivítal jsem jí jenom já a ještě jeden šotouš. Barča nejdřív chvíli strkala štokra po nádraží, ten zvuk motoru je jedinečnej!Potom zajela do depa. Štokr se otočil na točně uhlím k Havl. Brodu a tamtéž potom odjel jako přípřež dvou laminátek a dlouhého nákladu...
Taková podívaná a nikde nikdo...
Charlie
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.84.97
Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 22:22:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister: 749 051 je doma, trochu zašlá, s novými popisy, ale je to ta stará známá...
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1078
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 22:46:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to bych mohl ráno vyrazit dřív a než mi pojede spěšňák tak jí v depu
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Šošon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 3-2006
Odesláno Sobota, 16. září 2006 - 19:56:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Škoda, že na ty zamráči dneska moc nesvítilo a odpoledne už byla úplná deka. Ale stálo to za to.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 4-2006
Odesláno Sobota, 16. září 2006 - 22:50:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem dneska byl na tý oslavě v Zástávce a musím říct že to byly jedny z nejvydařenějších,kterejch jsem se ůčastnil...Počasí taky ušlo...prostě Krom několika málo foteček mám video-něco z provozu mašin v Brně-mj.i oranžové ESO a pak závody parniček,což bylo úplně ůchvatný!ta 556 má strašně hezkej zvuk houkačky...Berty mám taky i když ta tlumená 749 214 mě překvapila, připomíná mi lakem 751 104,ale 749 051(kterou mám v Třebu při pořádným rozjezdu) je hold lepšavějšía pořád celkem pěkná...Tak že jsem spokojenej a zítra je pojedu točnout asi taky...
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 17. září 2006 - 00:11:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

přiznejte se, kdo mě dnes fotil ze souběžné jízdy, za soupravy, ještě s kolegou na vjezdovém návěstidlu do Střelic??

Jinak to byla fakt pěkná akce, jen mě *rali ty blbý rakve co tam porád jezdí na os do Náměště. Jo a taky zajímaví spestření - ve Střelicích sme na dlní trati vyfotily i náklad 2x742+rakve, nebo jak+742. A ten fíra z toho postrku si nás tam taky vyfotil

A měli jste pravdu, ta 051ka je fakt ůžasná, hlavně ten zvuk
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1643
Registrován: 10-2004


Odesláno Neděle, 17. září 2006 - 00:13:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kralupane, hledej se tady:
../28/1510.html
Šošon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 3-2006
Odesláno Neděle, 17. září 2006 - 19:44:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem si v R 664 ještě užil ten rachot 749 051, paráda. Cestou z Okříšek do Jihlavy jsem zahlídnul 5 fotičů, v Jihlavě Hbf. jich bylo asi 12. Po rozkuplování v Jihlavě tomu fíra dal grády a to byl koncert...
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 17. září 2006 - 21:26:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já si dneska ještě natáčel 749 214 v Okříškách a pak jsem ji předjel a natáčel do kopce za Vladislaví na R669,ale ten tlumič dělal svoji práci moc dobře tak že to spíš přpomínalo čtyřku a rumplovací 749 051 jsem točil před vjezdem do Třebu na R664,ale včera jsem ji na večer točil na R968 kousek za stanicí Třebíč a to byl fakt nářez snad na plný pecky tak že super,kdyby si ji tak chtěli v Jihlavě nebo celkově DKV Brno nechat.....Docela by mě zajímalo jak se na nich jezdilo fírům-jestli řekli ještě že je to za náma,nebo byly super....
Jo v Jaromkách jsem točnul 750 144 na R1518-snad s022,143 a 308 nejhezčí brněnská nulka
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 25915
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 17. září 2006 - 23:06:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, fíra sluchátka neměl, takže se to asi přežít nechalo :-)
Ale 051 nám pěkně nechte v Budějcích. Snad 018 by šlo do Brna poslat - asi by ani nikdo moc neprotestoval
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace