K-report
 

Archiv do 29.listopadu 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 110, 113, 114 a 121 » Staré archivy » Archiv do 29.listopadu 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 287
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 13. listopadu 2006 - 21:17:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jsem zřejmě já ale Brejlovce bohužel nepamatuji asi jsem zrovna chyběl

Ale nechyběl... Jsem tě z té soupravy právě viděl. Ještě jsi měl tehdy pásku na rukávě a byls v civilu. (ten brejlovec jezdil asi 10 dní)



(Příspěvek byl editován uživatelem Slaňák.)
Jake
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 14. listopadu 2006 - 18:19:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Slaňák.
Hele kterej ty vlastně seš? Znám tě osobně? Toho brejlovce si s troškou fantazie začínám i vybavovat ale tebe nějak né. Cestující-Fanda dráhy-Kolega??? :-)
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 14. listopadu 2006 - 18:52:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, na to bys asi nepřišel, kolega nejsem určitě a většinou jezdím jen Slaný-Kpy. Co si tě pamataji, tak jsi byl furt jen ve Zlonicích a ve vší úctě, když jsem tě viděl poprvé, nebyl jsem si úplně jist, zdali seš chlap nebo ženská (vlasy) :-) Až tam někdy pojedu a budeš mít šichtu, tak dám o sobě vědět, neboj.

Takže řekněme "Cestující-Fanda dráhy"
Jake
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 18:50:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes Pn69952 exd OKD-D v zajímavém složení 2*740 OKD + 7*Faccpp*(prázdné)+ 2*740 OKD většina vozů totiž zůstala ve Středoklukách a tak jela do Bíliny tato kraťoučká souprava se 2vl.Lv a 2pk.Lv
Fiiiiira
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 7-2005


Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 21:42:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jake: ve středu jela souprava 2x740+14 nebo 15 vozu Faccpp a Faccpps +2x740, všechny mašiny vrčeli
Čest památce provozu souprav Apolo v Chomutově
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 413
Registrován: 11-2005
Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 23:15:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vrčely...

Ale to už je detail. :-)
ICQ 311-297-744
Ppss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 18:22:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím

Dnes v neděli R 911 /odj.13.07 Slaný) velmi slušně zaplněna, pomalu si nebylo kde sednout.
Ve Slaném NASTUPOVALO asi 18 LIDÍ!!! (prej nikdo nejezdí)

Nedělní spoj R 911 je plně obsazen ale nikdo si neuvědomí že od nového GVD 2006/2007 nebude jezdit.
Ptal jsem se průvodčího, ten mi řekl že v běžné dny obsazenost nic moc (někdy jede i jen 5-8 lidí), ale v neděli je vždy slušně zaplněn. Je úplný nesmysl tento vlak v neděli rušit. Jezdí s ním řada studentů do školy do školy (na internáty) a nevím jak pojedou od 10.12.2006. Courat se osobním vlakem 9703 který jede z Mostu v 11.20 není ideální.
Jízda z Mostu do Kralup trvá osobním vlakem 2h, 43 min. Rychlík daný úsek ujede za 1 hod.52 min.

Opačný rychlík R 910 Emanuel Rádl odj. 15.57 byl slušně obsazen, ale už né tolik co R 911 do Prahy.
V 1. vagónu 854 bylo asi 14 lidí a v zadním asi 18 lidí. Obsazenost uspokojivá. Ve Slaném vystupovalo asi 10 lidí. Je vidět že rychlíky úplně prázdné nejezdí.
Jedna cestující mi říkala jaké výhodné a pěkné jsou rychlíky. Výhodné ano, ale jen do 9.12.2006. Říkal jsem jí jaké nás od nového GVD čekají změny (rušení rychlíků) a ona jenom kroutila hlavou.

Absolutně jsem nechápal proč v sobotu, neděli od nového GVD 2006/2007 pojede rychlík z Prahy už v 14.23 a ne jako v pracovní dny v 16.h.
Mám obavy že tím nebude nikdo jezdit.

Našel jsem vysvětlení:
Když ruší bez náhrady současný rychlík R 911, tak se mění oběhy.
Dnes jede z Chomutova R 911 do Prahy a následně se vrací jako R 910 zpět do Chomutova.
V so, ne jede na R 1415 do prahy, Vršovic jiná souprava.

Dle nového GVD je zachován vlak (R 1415) pojede jen z Mostu a to v so, ne. Jelikož bez náhrady zrušili R911, tak je vynechán současný oběh (R911 a R910). Tím pádem musí jet dle nového GVD 2006/2007 R1412 už v 14.23 z Prahy, aby dojel do Mostu v 16.41 a následně se jako R 1415 vracel z Mostju do Prahy.
Z tohoto blbého důvodu nemůže jet rychlík z Prahy v lepší čas, než blbý a to v 14.20 kdy nikdo nebude jezdit.

Lidé jsou neinformovaný a strašně se diví co je čeká. Problém je že většina cestujících nic netuší.
A to jízdní řád visí už několik týdnů na internetu
př: www.zelpage.cz a veškeré současné změny byli zahrnuty v 1. a 2. návrhu jízdního řádu 2006/2007 který je taktéž zveřejněn od července 2006.

ZÁVĚR: Myslím že od 10.12.2006 čeká řadu cestujících šok.

Vina je na hlavně na Ministerstvu dopravy které vlaky typu R na trati 110 neobjednalo. České dráhy pak si udělala s jízdním řádem co se jim zalíbilo. (jezdí jen do/z Mostu, nesmyslný vlak R 1412)
Jediným pozitivem je ranní spěšný vlak Sp1711, ale ten platí a objednává Středočeský krajský úřad.

Mám obavy, že se blíží doba konce rychlíků na trati 110.

Těším se na vaši reakce. Co lze v dané situaci udělat?
Ppss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 18:26:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Napiště jaká dnes byla obsazenost R 1415. Zajímalo by mě srovnání v neděli a v sobotu.

Ještě jsem chtěl říci že rušit dřívější rychlík projíždějící okolo 15.30 do Prahy (byl v GVD do 2005/2006) byla největší hloupost.
Obsazenost byla vždy slušná. Tam kde lidi jezdí, tam se to prostě zruší (nejprve přesune do časů kdy nikdo nejezdí a pak je důvod ho legálně zrušit)
Kubisek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 9-2005
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 20:49:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To říkám furt. Já jsem tím rychlíkem v půl čtvrtý v neděli jezdil a kolikrát se mi stalo, že jsem musel stát až do Prahy. Já si myslím, že ČD to věděly dopředu, že stát rychlíky neobjedná a tak se jich chtěly časovým posunutím snadno a legitimně zbavit.
Ono je to vlastně jedno, trať se stejně za pár let rozpadne, až do Koulí bude všechno jezdit od Hostivic. :-(
Ppss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 22:14:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K rychlíkům jsem našel tento článek na diskusním fóru. Plně ho kopíruji.


Autor: Alexandr Mikulka
Přijato dne 18.11.2004 19:16:17 Odpovědět

Že se nabídka spojů dělá podle toho, kde kdo vlivný bydlí, NEVÍ snad jen magor."

Odkaz

Autor: -aa-
Přijato dne 19.11.2004 10:24:33 Odpovědět

Ano, můžeme hodit konkrétní případ:
1. Jeden výše postavený úředník GŘ ČD (odboru osobní přepravy) bydlí ve Zlonicích (a má tam dokonce i železniční muzeum).
2. Již dvakrát za sebou Ministerstvo dopravy v objednávce dálkové dopravy nepožadovalo vedení rychlíků (mimochodem těžce ztrátových) na trati Praha - Slaný - Louny - Most.
Jaký byl další průběh? Na MD ČR bylo vždy tlakem ze strany ČD zavedení těchto rychlíků prosazeno. Skoro se zdá, že se jedná o nejdůležitější relaci na celé síti ČD. Je to vtipné, současně totiž ČD tvrdě odmítly posílit dálkovou dopravu na (zřejmě pro ně ztrátovém) rameni Praha - Ústí n/Labem (což naopak ze strany MD ČR požadováno bylo). Takže byl na GVD 2003/2004 zrušen pouze jeden pár rychlíků, a to ráno z Prahy a večer do Prahy (ten není pro občana Zlonic pro dojíždění do Prahy nutný). Inteligentní odborníci samozřejmě vědí, že trať 110 je vysloveně vhodná k zavedení pravidelné taktové dopravy navázané na takt R i Os v Kralupech. Bylo by to výhodnější pro veřejnost i pro ČD (ekonomika). Bohužel rychlíky velmi pomáhají tomu, že to nelze realizovat....
Zajímavou perličkou také je, že pan muzejník ze Zlonic půl roku před začátkem platnosti GVD 2004/2005 považoval za vhodné odborné veřejnosti v časopise Železničář sdělit, že starosta Loun jezdí také rychlíkem do Prahy (zajímalo by mne jak často, do Loun jsem vždy jezdil autobusem, popř. IGK, bylo to mnohem rychlejší a pohodlnější) a že se podařilo od něj získat na provozování tohoto rychlíku relativně nevelkou dotaci (jakožto první dotaci na GVD 2004/2005).
Takže otázka na závěr zní. Existuje přímá souvislost mezi body 1. a 2. a dalším vývojem? "
Ppss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 22:18:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro Kubisek

Prosím tě objasni mě tuto větu:
Ono je to vlastně jedno, trať se stejně za pár let rozpadne, až do Koulí bude všechno jezdit od Hostivic. :-(

Jak tedy myslíš že to bude s tratí 110 do budoucna? Bude vedena doprava do Prahy přes Středokluky? Nevím co známená do Koulí?

Díky za vysvětlení.
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 00:40:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže otázka na závěr zní. Existuje přímá souvislost mezi body 1. a 2. a dalším vývojem?

Ruku do ohně za to nedám, ale na 95% myslím, že ano. "Onen vysoce postavený úředník" z GŘ, tam bydlí stále a jeho žena dělá ve Zlonici výpravčí. (Nacionále byly uvedeny výše)


Obsazenost byla vždy slušná. Tam kde lidi jezdí, tam se to prostě zruší (nejprve přesune do časů kdy nikdo nejezdí a pak je důvod ho legálně zrušit)

S tímto názorem se plně ztotožňuji a není to poprvé, co se něco takového na "stodesítce" stalo.

Pravděpodobě jako slabá náplast (aby lidi tak neřvali) byl po dlouhých diskuzích zaveden ranní Sp 1711, ale vidím to opravdu na výkřik do tmy. (byť ten raní spěšnák bude mít obsazenost slušnou...) Alespoň tak se to ke mně doneslo.
ŽMZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 17:16:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: Ppss:
ŽMZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 17:21:54   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Slaňák:
... a pan ODSTUPUJÍCÍ ministr financí "je ze Slaného". Tak asi chtěl ušetřit
Fiiiiira
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 7-2005


Odesláno Úterý, 21. listopadu 2006 - 20:13:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ve čtvrtek 23.11.2006 od 6:50 do 13:50 (?) se bude konat výluka mezi Lounama a Lenešicema

Dne 22.11.2006 od 8:20 do 13:50 (?) mezi stanicema Louny a Louny předměstí
Čest památce provozu souprav Apolo v Chomutově
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 11-2003


Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 13:46:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vyrovnávka štěrků ze Středokluk do Bíliny dnes nečekaně jela z Podlešína přes Kralupy coby 1.nsl. 65598/9.

Jinak, jen jednu poznámku na okraj. Určitě se na mě hned vrhnete, že jsem tu před nedávnem taky dělal bordel, ale tohle je kapku o nečem jiném - když se tu pohádají dva, kteří zde diskutují, je to rozdíl proti tomu, když se programově kydá hnůj na někoho, kdo zde nediskutuje. Asi vám bude jasné, na co narážím. Ano, můžete se do mě obout, že "kopu za Čechovu stáj", ale tak to není. Jen mi to přijde nefér.... Třeba u takového Slaňáka vznikla nevraživost k ing. Čechovi jen proto, že ho jeho manželka vyhodila z kolejiště... :-/

A drobná poznámka na okraj - tohoto "vysoce postaveného úředníka GŘ" vídám v 90% případů jet domů motorákem, nikoliv rychlíkem...
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Jake
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 11-2006
Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 18:53:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Slaňák:
Ruku do ohně za to nedám, ale na 95% myslím, že ano. "Onen vysoce postavený úředník" z GŘ, tam bydlí stále a jeho žena dělá ve Zlonici výpravčí. (Nacionále byly uvedeny výše)
Co to má co dělat s rušením rychlíků, ta jmenovaná s tím snad nemá nic společného! Ač neradtak musím souhlasit s Hanzalikem, a vydím v tom osobní problémy a nic víc.
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 291
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 19:29:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jake: Já to netrdím, jen si to myslím. Ale s tou zaujatostí máš asi pravdu. (a píše se "vidím"-to jen tak pro pořádek

Hanzalik: Jasně, že máš pravdu. Na vznik nevraživosti to bohatě stačí.
mic
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.142.73.249
Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 09:32:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakožto bývalý obyvatel Slaného si pořád myslím, že ta trať by si zasloužila systémové řešení. Např. 810 (když nic jiného nemáme) po hodině jako os do Kralup a tradá do Prahy. Přece jen, je město vázáno hlavně na Prahu. Chtělo by to ale hadrové sedačky. Tento komfort je již plně srovnatelný s komfortem nových busů Mercedes zdejšího ČSAD. Případně lze uvažovat o prodloužení ramene do Zlonic, nebo vyčlenění Sp spojů, podle zájmu substrátu. A taky zpřístupnit nádr pro obyvatele Dolíků, případně otevřít zastávku "Slaný, obchodní zóna".
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 11-2003


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 08:27:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nj, jenže zájem substrátu je jaksi to poslední, na co se v krajích kouká :-(
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Český pivo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.22.221
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 09:31:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MIC..máš pravdu

...ale po tomhle sní většina měst a dráhy o to nemají zájem...
ŽMZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 10:50:44   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Slaňák:
Milí génie, ne-vysoký úředník jezdí téměř vždy do Prahy rychlíkem, který se v pracovní dny od 11.12.06 ruší a téměř nikdy nestihne jediný rychlík z Prahy, který se v pracovní dny od téhož data nechává. Ono jaksi v 16 z Prahy je na ne-vysoce postavené úředníky poněkud brzo. Starší dcera zlé výpravčí nemůže v některých dnech z přednášky na UK dojet domů od doby, co jezdí večerní rychlík o půl hodiny dřív a mladší jezdí pro jistotu na střední školu jinak. No a výpravčí plat podle druhu vlaku fakt nemaj.
Že jsou mezi námi blbové (jednotlivci i samosprávy), kteří si nedokáží odečíst 16.00 - 8.30, aby zjistili, že tak krátká pracovní doba není, je naopak s podivem. To ale neznamená, že ta věc zastavující ze Slaného do Kralup "všude, kde žijí lidé" by to snad řešila.
Sokr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 15:22:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Slaňák:
Milý génie...

No konečně! Poprvé, co si někdo všiml, co to tady přispívá do diskuze za génia! A nejen tady.. :-)
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 291
Registrován: 11-2003


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 16:28:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
ŽMZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 16:40:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jen pro přesnost. MilÍ by asi někdo čekal MilÝ, ale jeden být tak .... nemůže, tak jsem volil po-množné číslo
Fiiiiira
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 7-2005


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 17:46:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se nám začala zvyšovat rychlost na 110: V obrnicích od Mostu se od Vjezdového návěstidla zvýšila rychlost na 40km/h z 30
Čest památce provozu souprav Apolo v Chomutově
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 293
Registrován: 12-2004
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 17:47:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milí génie

Opravdu už radši mlčím, jsou tu lidé, co mají plnou hubu chytrých keců a i obyčejná mateřština jim dělá nezanedbatelné problémy...

ŽMZ: To co jste napsal, je blábol za všechny prachy....

Možná byste se nám měl představit, abychom věděli, s kým máme tu čest.
ŽMZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 17:57:20   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mohl bych se představit? No, to jste mě nepřekvapil a tak, abych neurazil, použiji k Vašemu popisu citát: "Ještě větší blbec, než jsme doufali".
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 294
Registrován: 12-2004
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 18:04:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohužel si to samé myslím o Vás. Radši se místo čtení na k-repu věnujte pracovním povinnostem.

(Příspěvek byl editován uživatelem Slaňák.)
ŽMZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 18:19:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co si myslíte Vy, to zajímá "Chocholouška"
Český pivo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.18.185
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 19:52:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...ty dva se sejit tváři tvář...

to by to dopadlo...

.....cucky bucky a možná by byl klid od obou...

---jo, a kdo by pak pracoval na GŘ...??!!

Tak pánové klid, pak ani jeden by jste neměl chocholouška a toho
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 12-2004
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 20:28:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ŽMZ: Víte, co mi můžete...()? VY jste ten poslední, na jehož názoru mi záleží.
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 370
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 11:41:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slaňák, ŽMZ: můžu se zeptat na věk?? že se tu hádáte jak malý děti. S prominutím jste fakt blbci. Asi bych si tohle neměl k Vám dovolovat, pač mi asi není tolik jako Vám, ale už jsem Vám to musel říct. Nebaví mě tu furt číst ty vaše debilní hádky a myslím že ostatní účastníky na této diskusi taky ne. Nás zajímá spíš provoz a tak, prostě to co k této diskusi patří a nejsem si ist jestli sem patřej i ty Vaše kecy. Už se na to fakt v.....e!!!!
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 420
Registrován: 11-2005
Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 16:38:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Souhlasim.
ICQ 311-297-744
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 19:18:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Konečně někdo kdo tu má rozum, díky
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 00:31:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vážení a drazí:

26. října jsem zde napsal, že ... že řada lidí na boudách nekouká na konce.
Vzhledem k tomu, že se kolem toho strhla diskuze větší, než jsem čekal, tak bych rád pro Hanzalíka a spol. doplnil, že ta "řada" lidí bylo myšleno asi tak 50% zaměstanců. Za tím si stojím a jsou na to svědci i důkazy.

Děkuji za pochopení a omlouvám se za off topic.

(Příspěvek byl editován uživatelem Slaňák.)
pakr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.225.186
Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 02:45:52   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Slaňák :
A co kdybys to ještě taky vyvěsil v inzerci na www.slansko? Měl by ses fakt oženit, nebo si aspoň najít ženskou, abys přestal blbnout... :-(
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 298
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 08:37:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pakr: To bylo kvůli Hanzalikovi, bo mě nařknul, že mu jiné informace sděluji veřejně a jiné privátně.

Jinak se v 19-ti ženit rozhodně nebudu a ženskou mám

(slansko.cz si někdy přečti, je tam příšerná diskuze o tom "aby lidi jezdili vlaky")
ŽMZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 09:45:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ať si tu laskavě nebere muji manželku do huby nějakej patvor, kterej není schpen pochopit, kdo dělá JŘ. Jestli si myslíte, že nedat to na pravou míru je rozumné, tak dle mého by tak postupovalo jedině hovado. Buď tu nepomlouvejte s pomocí lží a demence, nebo, ať to někdo maže. Jinak prostě odpovím a považuji to za důležitější než jestli jede ve čtrtek v půl šestý štěrk.
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 296
Registrován: 11-2003


Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 10:00:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slaňáku, jsi lhář! A dobře víš proč...

Dál už to řešit nehodlám, ostatním se omlouvám. Předpokládám, že tady tahle žalostná parodie na člověka začne vyskakovat metr dvacet bez odrazu a podobně, ale vážení... už ho vážně nebudu komentovat. Ani jeho schizofrenii (on dobře ví, o čem je řeč...)

Snad jen jedno na okraj. Slaňáku, pokud máš skutečně nějakou přítelkyni (POZOR - usínání s předpisem ČD D2 nepovažuju za spánek s přítelkyní!!), tak zkus PROSÍM tě trávit víkendová odpoledne s ní, místo neustálého sezení ve vlaku... Myslím, že to nejen ona, ale i spousta jiných lidí ocení... Když ses tu o několik příspěvků výše personifikoval jako "fanda dráhy", tak to zkus pro dráhu udělat...
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Jake
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 11-2006
Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 10:10:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad. Slaňák
Jsem rád že si přiznal že se celá tato debata se točí kolem tvých osobních kompleksů (né že by to nebylo na první pohled znát), a musím dodat že tvůj věk jsem odhadl docela přesně (dle tvého stylu vyjadřování a věcí o kterých tu píšeš).
Jo a k těm vechtrům co nekoukaj na konce(nebo cos to tu plkal): Myslím si, že vzhledem k tomu, že si všímáš takovejch věcí,(předpokládám, že z projíždějícího vlaku), je tě jako NEnádražáka ohromná škoda, byl bys velice populární v kolektivu,(asi jako tady)
Omlouvám se za tebou našlou hrubku, neuvědomil jsem si, že píšu slohovou práci, a zřejmě jsem v tu chvíli byl dosti rozčílený.
Ad:rušení spojů
Díky zrušení R913(nechání v SoNe)
Se také nemám jak dostat z noční a nevím jak to budu řešit,asi ač nerad budu muset udělat papíry já na auto, ty na hlavu!
Bohužel nemám stály přístup k netu, ale při každé možné příležitosti se sem rád navracím, protože problémy které řeším v osobním životě, jsou zcela neporovnatelné s tím co řeší tady!
zatím čus
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 11-2003


Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 10:24:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já snad ještě dodám jednu kacířskou myšlenku - díkybohu za zrušení R911. Proč? Už se na něj nebudu muset koukat... Ale veřím, že i z motoráku jeho paranoidně-ostříží zrak usoudí, že nikdo konce nesleduje... Pan Slaňák, ten to ví totiž nejlíp!
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 19:20:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

....

ZMŽ: Děkuji, že jste se konečně (nepřímo) představil. Ta věc byl vyřešena osobně na místě výměnou názorů a dál se k tomu už nemíním vracet.

Jake: Pokud bude možnost, rád bych s tebou někdy pohovořil osobně.

Hanzalik: Chápu, že tě štve, že se opírám do zaměstnaců ČD pracující na tvé pozici a tvrdím, že svoji práci někdy nedělají dobře, ale bohužel to tak je (dle mého názoru). Samozřejmě s tím souhlasit mužeš a taky nemusíš...
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 298
Registrován: 11-2003


Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 21:28:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chápeš to špatně, Slaňáku...

Co mě na tom štve, je fakt, že paušalizuješ. Podle těch tvých slintů nedělá nikdo nic a pořádáme si tu mejdany. Přál bych ti pár šichet. Jednak by tě s tímhle přístupem k kolektivu rychle vyštípali a ty bys zůstal (jako tehdy Milouš Jakeš) sám jako kůl v plotě a navíc bys konečně pochopil, o čem tohle zaměstnání je a přešly by tě tyhle blbé kecy.

Nikdo netvrdí, že se nedělají chyby. Dělají, jako všude. Ale to tvoje zevšeobecňování vrhá stín paušalně na všechny zaměstnance (vyjma těch 50%, kteří aspoň kontrolují konce). Pravda je taková, že jen zlomek lidi neplní svou práci svědomitě, ale to tobě nikdo nevysvětlí, prootže ty přece jezdíš o víkendu rychlíkem, tak to víš nejlíp, kdo jak pracuje!

... sakra, všem se omlouvám. Píšu jak kniha, ale cloumá se mnou vztek na tuhle kreaturu! Nejradši bych se tu na jeho adresu rozepsal slovníkem, za který by se nemusel stydět ani Paroubek na předvoledním mítinku v zaplivané nádražní restauraci...

Omlouvám se. Zoufalství z toho, že něco takového matka příroda zplodila mě přivádí k šílenství. Lidská blbost je nekonečná...
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1135
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 22:10:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kliiid Martine. šetři nervy na důležitější věci...
http://www.trat087.info - http://karel-loko.net - http://motovozy.vlaksim.cz

ICQ 264305638
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 23:03:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak mohu konkretizovat, když ty lidi neznám? Jasně jsem řekl-někteří. Jestli jsem někdy řekl, že "nikdo nic nedělá a pořádají se tam mejdany", tak ať se propadnu! Řekl jsem pouze, že to často na dopr. stanovištích vypadá, jako v klubu či baru. Tím bylo myšleno nikoliv to, že se tam chlastá (nevím, možná taky), ale to, že je tam obvykle víc lidí, než být má. A dějí se tam věci, které mají s dopravou společného opravdu málo. Už jsem řekl, že mi to nevadí, pokud...

Na dráze jsem si "pár šichet" sice neužil, ale myslím, že o tom vím dost, abych mohl říct: Dělají se chyby a je jich dost. V soukromém sektoru by toto nikdo netrpěl.
Taky je samozřejmě nco úplně jiného, pokud takto "rýpe" kolega a nebo cestující!
Děd_vševěd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 6-2006
Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 23:18:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PROHOHA! Vy jste to tady ale zaplivali!

Měl bych na vás zavolat Chocholouška! Na oba!

Na Slaňáka za to, že tady řeší úplně nepodstatné kraviny a vyslovuje jedno obvinění za druhým, byť se vlastně jedná o h...o. (budeme se za chvíli bavit o tom, komu chcípla doma moucha?)

Na Hanzalika za to, že se mu to snaží všemožně vyvracet za hojného používání nevhodných výrazů a tím defakto přilévá olej do ohně.


Vy dva si to někde vyříkejte osobně a nejlépe si navzájem rozbijte ústa.

Dále bych v této diskuzi prosil uvádět pouze aktuální postřehy z provozu na této trati.

Děkuji.
JirkaHagen
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.180.53.58
Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 01:30:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bože Slaňáku, ty si blbej jako jako já nevim co. Copak nevíš že kdekoliv v provozu se chyby a nedostatky (když už se nějáký stanou) musí za každou cenu ututlat? Tipnul bych si, že si asi vyštudoval gympl nebo podobnou nepotřebnou školu, jinak by ti došlo, že napsat jak nádražáci nekoukaj na konce je nečestné a nesportovní. Mirek Dušín se z tebe určitě obrací v hrobě.
Český pivo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.8.233
Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 03:02:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad "ZMŽ" Buď tu nepomlouvejte s pomocí lží a demence - pokud si dobře vzpomínám, taky jste se tu už jednou s někým "masil", že dokonce Vy jste ho tu nařknul - teď nevím kde, ale do příště to tu snad najdu. Tak raději klid a věřit Vám je asi jako Paroubkovi a celé ČSSD - pokud taky nejste náhodou členem - a ani by mě to u Vás nepřekvapilo... Jinak nic proti Vám - znám Vás jen tak málounko ze Zlonic..

Ad Slaňák - NO COMENT

Ad JirkaHagen - nečestné a nesportovní pane kolego, jde tu o provoz a tu se chybovat nemůže a nesmí. Nebo schvalujete telefonování za volantem...??? Taky to odvádí pozornost a následky mohou být katastrofální... Tak byť dráhu mám taky rád, bohužel za chyby se musí trestat a to i v tomto odvětví a to krutě (jako na silnici) - jsou v jejich rukách i NAŠE životy...!!!

Asi to pro "modráky" rozpouta velkou diskuzi, ale bohužel, je to tak. A kdo napíše, že né, dělá ty chyby ještě větší a neměl by pak v žádném případě být v provozu. U dopravních firem se taky s Vámi nikdo mazlit nebude - hold, dráhy jsou na tom tak jak jsou taky díky té "sociální" (teď nemyslím politicky) politice...
Kpy
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.209.198.51
Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 07:11:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prosím neplést si ŽMZ a ZMŽ - jsou to dva různé spolky........
Pavel_blaha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 122
Registrován: 7-2004


Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 08:04:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tipnul bych si, že si asi vyštudoval gympl nebo podobnou nepotřebnou školu

Máte pravdu, kdo "nevystudoval" kultovní železniční učňák ve Velenicích, Třebové nebo Praze, jako by nebyl... Tihle inteligenti neví, o čem je pořádný dělnický život...
"Přišel jsem se rozloučit a připomenout Ti, že jsem nezapomněl... na osmačtyřicátej!"
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 11-2003


Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 13:25:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel_blaha:

Máte pravdu, kdo "nevystudoval" kultovní železniční učňák ve Velenicích, Třebové nebo Praze, jako by nebyl... Tihle inteligenti neví, o čem je pořádný dělnický život...

Vidíte - a já přesto, že je ze mě v současné době "Dělnický kádr" (, který nekouká na konce), mám za sebou maturitu na gymnáziu a dokonce se toužím propracovat na vysokou. Dálkově, samozřejmě... Inu, ta dnešní dělnická třída se snaží prolézt do různých společensých vrstev...

No nic, to bylo jen tak pro odlehčení...
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 381
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 17:29:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ježiš vy ste fakt debilové, už mě to tu nebaví. Na tuhle diskusi se asi vys...dělám, pač mi zabírá moc času číst tady ty ko...tiny
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 19:24:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hagen: Copak nevíš že kdekoliv v provozu se chyby a nedostatky (když už se nějáký stanou) musí za každou cenu ututlat?

Pokud to bylo myšleno jako recese, tak pokud ne, tak

Jinak se možná budeš divit, ale gympl jsem nevystudoval, ani jinou podobnou školu.
Barel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.237.226
Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 20:21:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to legrace, číst tu vaší hádku. O to rozkošnější, že téměř celá 529 je tratí k ničemu, totálně ztrátová s obrovským množstvím odborářů kopajících se do zadku. Takové to "si někdo zkuste šichtu na stavědle a uvidíte", hahaha, u někoho z Masaryčky bych to bral, ale Podlešín a podobné prd...? Tady už chybí jakákoliv soudnost. Zlaté pořekadlo praví, že čím méně práce, tím více hádek a nevraživosti. No a k panu "šestnáctkovému odborníkovi" TČ - ten je jako pijavice, dveřmi ho vyhodí (mimochodem jak je to dlouho, co nezbyla nikde žádná židle a dokonce vás nechtěli ani jako červenou čepici do Mikovic?), no a on se vrátí oknem zase jako nějaký jiný přitupělý vedoucí pobřežního kolosu. Holt konexe platí víc než dovednosti, ale to se netýká jen ČD... Smutné
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 22:17:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Barel: ten je jako pijavice, dveřmi ho vyhodí (mimochodem jak je to dlouho, co nezbyla nikde žádná židle a dokonce vás nechtěli ani jako červenou čepici do Mikovic? )no a on se vrátí oknem zase jako nějaký jiný přitupělý vedoucí pobřežního kolosu


Už jsem se dlouho tak nenasmál.

(Příspěvek byl editován uživatelem Slaňák.)
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 11-2003


Odesláno Středa, 29. listopadu 2006 - 07:46:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Barel:

Jo, jsem pro... Zrušme tuhle trať hned! Nechme ty stáda lidí chodit do Kralup pěšky a tam jim milostivě povolíme nastoupit do jednoho dvou vlaků, jedoucích na Prahu. Vlaky jsou přece tak odporný přežitek... A kerosin? Naložíme do cisteren, povezeme po silnici. Jistě! Co je nějaký jeden trapný vlak oproti třiceti kamionům v relaci Plock (PL)- Kněževes, že? A cement? Do kamionů s ním! Z toho Rüdersdorfu to pojede jedna báseň. 30-40 kamionů za sebou. Idylka. A ještě bych je vyjmul z povinnosti platit mýtné (až bude). Musíme přece podpořit ekonomiku... Oplatky? V pohodě dojedou po silnici. 4 - 5 kamionů to jistí. Jsem pro všema deseti...

Líbí se mi, že tu o morálce káže kdosi, kdo pak v jedné větě nakydá špínu na někoho jiného. Ano, čím méně práce, tím více hádek...

A Masaryčka, kde doprava v jedenáct večer prakticky utichá, je opravdu perfektní příměr. Gratuluji. Nehledě na to, že náš vševěd Barel trochu pominul, že jsem se tu nebavil o náročnosti pracovní náplně, ale o podmínkách, ve kterých dnes a denně trávíme 12 hodin... Ale to je fuk. Chápu, osm let zde vládla ČSSD, takže se polopravdy, překrucování a lži staly jakýmsi národním symbolem. Zřejmě sympatizant, že?

Mimochodem. Mám komplex - pracuju na trati 529 a nejsem odborář, natož kopající se do zadku? Tajně doma pláču, že nevím, jak se přidat k těmto masám. Poradíte mi, pane vševěde? Tak moc toužím stát se odborářem, kopajícím se do zadku. Pak už mohu s klidným svědomím umřít a říct si, že můj život měl opravdu smysl!

Doufám ve vaši brzkou odpověď - chci opět klidně spát. Děkuji moc...
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Barel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.237.226
Odesláno Středa, 29. listopadu 2006 - 09:41:00   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám pocit, že jsem říkal skoro celá, o smyslu vlečky na letiště nikdo nepochybuje, Středokluky zkrátka zachraňují co se dá... Já bych byl pro vlečkový provoz Kralupy - Středokluky. Na Masaryčce sice v jedenáct provoz utichá, to je pravda (na hlavním třeba také, ostatně kde tomu tak není?) ovšem na 529 nikdy žádný provoz ani nezačne. A když v noční směně jenom na úsek Zlonice - Bečov (nepočítaje Louny) nastoupí do práce 18 nádražáků (byť s dílčím přerušením) jenom ve funkcích výpravčí a signalista (kde jsou fírové, štíplístkové?)a provezou za 12 hodin 9 osobních vlaků s průměrnou obsazeností 0 až 10 lidí a 0 nákladních vlaků, tak asi něco nebude v pořádku, že... Kdyby se každému cestujícímu zaplatil taxík, vyšlo by to mnohem levněji...
Jinak tím "dnes a denně trávíme 12 hodin" je zřejmě myšleno oněch 11,5 směn do měsíce, zkrátka trvalá přepracovanost a stres, znám, mám naposloucháno od nejvyššího pana OSŽ. Ještě chybí dodat, že se tak kupodivu děje v zimě i v létě... A co se týká kydání špíny - kdybych chtěl opravdu kydat, tak bych uváděl konkrétní amatérismus onoho pána při vedení či spoluvedení či náměstkování na O16, a to mi přijde v tomto anonymním prostředí nefér
Tomášk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 711
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 29. listopadu 2006 - 10:19:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Barel: Do určité míry máte pravdu, nicméně zkuste ve vašem nákladově orientovaném mozku pochopit, že není chybou výpravčích, signalistů a dozorců výhybek, že jim zaměstnavatel není schopen zajistit dost práce v nočních směnách a přitom vyžaduje jejich přítomnost na pracovišti. Obsazenost vlaků už je totálně mimo pracovní náplň vechtrů, tady má máslo na hlavě někdo ouplně jiný (tvůrci JŘ, tvůrci tarifu, ...)

Problém zaměstnavatele (dnes potažmo SŽDC, pro níž zmínění pracovníci dělají) je, že už dávno není na trati 110 natahaná dálkovina řízená ze Slanýho či Podlešína. Pak by v denní směně stačili 2 - 3 červené čepice a v noční 1. A samo sebou sem tam nějaký dohled ...

Za současného stavu Zabzař na trati 110 byste stejně žádnou extra úsporu vlečkovým provozem KNV - Podlešín - Středokluky nevymyslel a když jo, tak hrubě na úkor jízdní doby vlaků.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 27852
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 29. listopadu 2006 - 16:30:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechtěli by toho někteří pánové už nechat? Tohle si řešte třeba v Kristianovi, ale ještě lépe někde úplně jinde!

PS:
Žádná dálkovina, mezi Slaným a Lounama pro těch pár mizerně obsazených vlaků stačí D3 a samovraty.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace