K-report
 

Archiv do 26.října 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » Doprava v Mafii » Archiv do 26.října 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
t
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.250.198
Odesláno Sobota, 10. února 2007 - 18:16:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové co říkáte tomuto
 
Je to na http://barmafieuso.new.fr/
tak to vyzkoušejte a dejte vědet co a jak
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 11. února 2007 - 18:07:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

www.bus-mafia.wz.cz
www.bus-mafia.wz.cz
t
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.250.198
Odesláno Pondělí, 12. února 2007 - 16:38:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zajimalo by mně, jestli někdo někdy zkusi udělat tu našu Karosu - bylo by to supr
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 993
Registrován: 8-2002


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 10:52:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stáhnul jsem si tu 15 m Agoru, ale mám ji v anglickém vydání - tozn. dveře na druhé straně... Jak to udělat, aby z ní byla česká verze...
Stáhnul jsem si i obyčejnou Karosu. Proč pohled z tohoto busu není jako u ostatních aut (busů), ale je z větší dálky? Špatně se to řídí...
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 16:38:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

protože to je výtvor shamana a není to Agora
a ten pohled je tak asi naschvál nebo někdo to zapoměl nebo neuměl udělat

www.bus-mafia.wz.cz
www.bus-mafia.wz.cz
Thomas_d
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 2-2007
Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 09:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kde si můžu stáhnout mafii?
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 585
Registrován: 3-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 14:11:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Thomas D: v obchodě
ICQ (I seek you): 266-569-910
Skype: jazz_vercetti
maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz a Jazz.Vercetti@ipgamez.com

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!!

stránka s mými a furčanovýmy projekty
moje forum o MHD
t
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.250.198
Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 19:45:12   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak na http://www.realcarfacing.hu/ mame už asi konečnou verzi Ikarus modu-vypada to ze se da jezdit i s autobusem a brat lidi do busu-mrkněte na to. Vypada to velice dobře!!!:-)
Something
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.9.17
Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 20:41:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

chcete hrát mafii po internetu nebo si jen zalítat podívejte se na www.ofpmafia.blog.cz
t
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.250.198
Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 18:24:06   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se možná opravdu dočkáme tady je KAROSA DO MAFIE:http://ofpmafia.blog.cz/0704/karosa-rady-b-7xx-v-mafii
Akorat ještě neni ke stahnuti.
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 374
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 18:50:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

sem si říkal že vypadá jak Kottnova Karosa z VBUSu a asi to tak je
www.bus-mafia.wz.cz
SŠ automobilní Holice + Karosa Vysoké Mýto= nejlepší škola pro mně...
modelování: Škoda 21Tr (poslední dobou jen občas)
15trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 6-2007


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 18:41:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

docela pěkné!!!!:-)
tomáš5566
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 904
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 18:43:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

15trm:odpust si tieto prispevky
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 412
Registrován: 11-2006


Odesláno Sobota, 23. června 2007 - 07:01:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To aj kottnova karosa je
My favourite bus is KAROSA LC730,LC750,LC930,950
KAROSA is not dead
ICQ:495-442-240

http://vbusdielna.wgz.cz my homepage
Robim GO autobusov Karosa radu 700 na radu 900
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 791
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 23. června 2007 - 14:41:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jde už někde stáhnout?
Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748

Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 14:08:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj, mám prosbu, nevíte někdo kde by se dala stáhnout plná verze Mafie (česká verze) ??? Né, že bych tady chtěl šířit warez apod. ale já jsem měl origoš, ale půjčil jsem ji kamarádovi a z něj ji už asi nedostanu, zkouším to od června, ale minulého roku !! (samozřejmě, že jsem si ty 3 CD před půjčením nezálohoval) Díky moc za pomoc. (kdyžtak ať se tady nic nešíří tak přes e-mail). Našel jsem zatím jen anglickou verzi a ta se od české dost liší (né jen jazykem :-) ).
Web o SimTr

Karosa 900 and Škoda 14Tr/15Tr is forever =)
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 573
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 14:55:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak to já vůbec netušim...

ale jen tak, dělám do Mafie novej bus. Více na mým webu
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 408
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 12:50:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa_b731: to je Citaro ne?

Jinak slyšeli jste něco o Mafii 2? Já jen kvůli těmhle stránkám - odkaz
Web o SimTr

Karosa 900 and Škoda 14Tr/15Tr is forever =)
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 580
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 13:08:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ti dám Citaro, ale jestli fakt nevíš, tak je to u toho napsaý...
Ale no nevim, podle mě jsou ty spekulace kolem Mafie 2 blbost. Ale třeba né.
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 410
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 13:34:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to mně přišlo podle toho zadku u toho sem tam nic nečet.

k mafii 2 hlavně sem ji nikde neviděl v obchodě ale na těch stránkách je i návod na mise tak nevím..
Web o SimTr

Karosa 900 and Škoda 14Tr/15Tr is forever =)
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 781
Registrován: 2-2004


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 13:40:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdyby jste uměli číst, tak se dočtete, že si jí vymyslel...
VirtualBus VDP v VBusu
ICQ: 328-137-64hádej
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 582
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 13:55:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

že by mělo Citaro takovej zadek? ALe u toho je i název, takže stačí si ho přečíst.

A ta Mafie 2 možná vymyšlená tím člověkem nebude, protože na nějakých webech bylo, že na ní Ilusioni dělaj, ale žádný informace k tomu nejsou atd. Ty scénáře co se daj najít, jsou jen vymyšlený od čtenářů. A Ilusioni jako takový na jejich webu v jedný novince napsali, že maj rozdělaný nějaký hry, takže ...
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 414
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 14:03:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa b731: k tvému autobusu už radši no comment... asi jsem se koukal na jiné obrázky..

Aspoň, že mi teď už jdou zase nové doplňky do Mafie bez problémů... takže tam můžu mít zase autobusy =)

zkoušel jsem převíst z VBusu do Mafie Karosu LC936 přes Z-Modeler a ve hře se ten bus zobrazil akorát byl bez kol (s těmi si snad poradím) atd. ale šlo ním normálně procházet a nefungovaly dveře prostě nic.
Nevíte někdo prosím jak nastavit bus pro Mafii aby šly otevřít dveře,aby ten bus měl normálně stěny apod.??? Dík za rady..
Web o SimTr

Karosa 900 and Škoda 14Tr/15Tr is forever =)
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 591
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 14:27:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

musíš nastavit dummy a podobný pí*oviny

Ale pořád máš víc štěstí nežli já, mě se to převedení do Mafie z VBUSu povedlo jen s bílým busem
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 415
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 14:38:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aby s to měl i s texturami musíš v Z-Modeleru tam jak se nastavujou textury nejen název textury ale před to napsat i adresář kde se ta složka nachází s texturou nachází.. přesněji importuj si v Z-Mod. nějakej objekt z Mafie a tam to podle toho nastav ty textury...
Web o SimTr

Karosa 900 and Škoda 14Tr/15Tr is forever =)
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 592
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 15:02:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no a ty importuj nějakej model z Mafie a podle toho si nastav dummy
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 603
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 21. srpna 2007 - 21:55:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

takže k tý Mafii 2

Mám pro Vás bombastickou zprávu! Ve vývoji je Mafie 2, IS se k ohlášení odhodlali na GC v Lipsku. Informace pronikla omylem na povrch a IS tak ztratili moment překvapení. Nyní je záhadou co IS předvede, víme jen, že se nebude předvádět in-game video z hraní, ale půjde o sestříhaný trailer. Doba v níž by se měla Mafie 2 odehrávat se z mě dostupných informací odhaduje na 50. - 60. léta. Příběh by měl být zbrusu nový v novém městě s více možnostmi, tak jsem zvědav, zda-li IS překonají sami sebe. Už se těšíte? :-) Krátké interview s Danem Vávrou o Mafii a Mafii 2 najdete zde. Celé video pak najdete zde.

sebráno z webu o Cantrell City
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: Škoda 21Tr
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 419
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 23. srpna 2007 - 11:29:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ukázka mé dosavadní snahy:
 
těch kol si nevšímejte to jsem jenom zkoušel z jiného vozidla, ale pořád se mi nedaří nastavit ty dummy..
Web o SimTr

Karosa 900 and Škoda 14Tr/15Tr is forever =)
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 722
Registrován: 3-2006


Odesláno Čtvrtek, 23. srpna 2007 - 12:32:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuba J: OMG, to je božíííí! Vydej to už jako betu...
ICQ (I seek you): 266-569-910

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!!
moje forum o MHD

NEJSEM Jazz_vercetti, jsem Jazz Vercetti nebo Jazz the Bender!!!
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 422
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 23. srpna 2007 - 15:55:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JV: betu ještě ne protože ten bus není hotový nelze do něj nastoupit lze prolezat stěnami apod. to musím nějak nastavit bohužel nevím jak přes ty dummy v Z-Modeleru.
Web o SimTr

Karosa 900 and Škoda 14Tr/15Tr is forever =)
Dzatel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 20:07:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta mafia II asi neni jenom žert: http://barmafieuso.new.fr/
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 620
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 21:36:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

anebo taky mafia.scorpions, mafia-dve, http://www.is.cz/hry atd.
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: Škoda 21Tr
ofpmafia
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.9.17
Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 05:54:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

podívejte se také na http://ofpmafia.blog.cz/rubriky/mafia-2
Mktuning
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 8-2007


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 23:00:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ahoj chci se zeptat kdyz ukradnu policejni auto v mafii zda jdou pustit houkacky kdyz je poldove muzou pustit a ja ne???
Mam CDMA od 02 a nemuzu si stezovat nebo spis uz jsem si zvykl!!!!!
Na internetu najdu cloveka jak se rodi ale i opak jak se nakonec pitva!!!!!
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2665
Registrován: 7-2003


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 09:39:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bez upravy ne
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál Vyměním Setright za ZX Spectrum +2/3.
Mktuning
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 8-2007


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 19:42:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No mel jsem tam fabii policejni v nejakym modernim modu a tam sly sireny kdyz se podrzelo tlacitko nejaky skoda ale aspon uz jsem dostal odpoved dikes
Mam CDMA od 02 a nemuzu si stezovat nebo spis uz jsem si zvykl!!!!!
Na internetu najdu cloveka jak se rodi ale i opak jak se nakonec pitva!!!!!
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 993
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 15:23:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HH mam taky navrh nezaložil by niekto stranky o VDP v Mafii (keby že to viem tak by som to spravil sam )
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 17:21:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

podle mě je to zbytečnost
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: Škoda 21Tr (momentálně pozastaveno)
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 28. září 2007 - 09:37:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prolízám tak záložní disk, a najednou najdu složku s fotkama ze starýho mobilu. A co tam nevidím: svoje první modely do mafie:-)
 
 
 
 
mám pouze fotky, modely se mi už najít nepodařilo:-(
..::BUS.KX.CZ::..
najdete zde autobusy do her:
Mafia
Vbus
GTA: SA
....A MNOHEM VÍC:-)
..::FORUM::..
nove forum nejen o MHD ;)
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1018
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 11:42:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

All:nemate niekto prosim vas tramway Tatra T3???
Potom nejaky midibus alebo minibus? a funkcny bus mercedes lebo tie co su na strankach shamana a karosy_b731 tak tie nemaju texturu
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1019
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 13:28:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nema niekto mod ze ked si dam jizdu dennu krajinku ze budem mat pristup na letisko????
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Ronoath
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 9-2004


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 19:13:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chlapi, mafia-jpas.net nefunguje, jestli mi někdo můžete poslat některá auta z nich (škodovky a Volva) prosím napište na mejl. díky
Nejezdí mi tu C934E, proto jezdím autem
Dzatel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 7-2007
Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 16:27:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jdou udelat upravy na velikosti modelu? mne totiz ten irisbus prijde udelanej v o dost vetsim meritku, nez Ikarus z ikarus modu. A kdyz jsou spolu, vypada to dost blbe, nehlede nato, ze z horniho pohledu neni nic videt. Nezkusil by ho nekdo zmensit?(pokud to teda neak jde)
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 457
Registrován: 10-2005
Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 17:10:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hugo: ZDE -> http://hramafiamira.blog.cz/ <- je v rubrice Modely autobusů a kamionů nějaká ta T3
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1029
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 17:29:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Buggy:jj to som už skušal nefunguje odkaz
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 712
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 18:41:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a proč asi? Protože ten odkaz vede přímo na můj web a já ji na webu už uloženou nemám.
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: Pety Ride 2 a Škoda 21Tr (momentálně pozastaveno)
Somethingfree
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 14:00:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nové informace a obrázky http://ofpmafia.blog.cz/
 
Hanzhonzik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 205
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 23. října 2007 - 00:28:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak já si myslím, že tohle mluví za vše.

(Příspěvek byl editován uživatelem Hanzhonzik.)
mezi autobusy v Mariánských Lázních je mylně zařazen také jeden Sor B10,5 - POZOR: neplést si SOR a AUTOBUS !!!!
(vytrženo z diskuzního fóra na stránce: trolejbusy.unas.cz)
Internet má dneska každej magor, co má do díru, ale umět s ním opravdu pracovat, to už je moc těžký... (Petr_k)
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 768
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 23. října 2007 - 18:00:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

anebo třeba tohle
a taky se můžu pochlubit tím, že jsem opět tester IK modu 2
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: "překvápko" Pety Ride 2 a Škoda 21Tr jsou momentálně pozastaveny
Tambusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 25. října 2007 - 13:33:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neviete kde je to METRO?
Moje webove stranky:web hlavne o vbuse: http://www.autobus.wgz.cz ,a web o MHD v Bratislave: http://www.mhdba.wgz.cz
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2763
Registrován: 7-2003


Odesláno Čtvrtek, 25. října 2007 - 16:23:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hlavni vchod se otevre po vyhrani rulety v casinu :-)))

Jinak je to zakrytovana nadzemka, aspon co sm videl.
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál Vyměním Setright za ZX Spectrum +2/3.
Tambusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 25. října 2007 - 17:22:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pvvs: A kde je to kasino?
Moje webove stranky:web hlavne o vbuse: http://www.autobus.wgz.cz ,a web o MHD v Bratislave: http://www.mhdba.wgz.cz
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1063
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 25. října 2007 - 17:49:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mam otazku je Ikarus mod naročny na grafiku????
A neda sa to metro nainstalovat bez ikarusov myslim ako nech su tam stare vozidla???(povodne)???
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 778
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 25. října 2007 - 19:42:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mam otazku je Ikarus mod naročny na grafiku????

sám o sobě ne, ale ty modely jo
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: "překvápko" Pety Ride 2 a Škoda 21Tr jsou momentálně pozastaveny
Mládeži do 18-ti let nenaléváme. Naše mládež je šikovná a naleje si sama.
Tambusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 26. října 2007 - 09:04:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa_b731: Nevies kde je to kasino
Moje webove stranky:web hlavne o vbuse: http://www.autobus.wgz.cz ,a web o MHD v Bratislave: http://www.mhdba.wgz.cz
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 779
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 26. října 2007 - 14:00:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kasino nikde není. Objevil se i screen, ale všichni se dohodli, že je to fake a já tomu taky věřim
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: "překvápko" Pety Ride 2 a Škoda 21Tr jsou momentálně pozastaveny
Mládeži do 18-ti let nenaléváme. Naše mládež je šikovná a naleje si sama.
Tambusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 26. října 2007 - 21:01:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nevieš kde je to metro?
Moje webove stranky:web hlavne o vbuse: http://www.autobus.wgz.cz ,a web o MHD v Bratislave: http://www.mhdba.wgz.cz
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 782
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 26. října 2007 - 21:10:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Ikarus modu 2

(Příspěvek byl editován uživatelem karosa b731.)
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: "překvápko" Pety Ride 2 a Škoda 21Tr jsou momentálně pozastaveny
Mládeži do 18-ti let nenaléváme. Naše mládež je šikovná a naleje si sama.
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 765
Registrován: 3-2006


Odesláno Pátek, 26. října 2007 - 21:15:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa B731/Pety: Ten ale, pokud vim, neni hotovej, nebo snad nemám pravdu? Tlačítko download odkazuje na soubor "ikarusmodv1.7z".
ICQ (I seek you): 266-569-910

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!! ( = Citehnisy (Citelisy) do šrotu! Vlastně do sběru plastů...)
moje forum o MHD

NEJSEM Jazz_vercetti, jsem Jazz Vercetti nebo Jazz the Bender!!!
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 783
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 26. října 2007 - 21:30:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v newskách je, že je hotovej ze 70% a jestli si to dobře pamatuju, má vyjít někdy příští měsíc?
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: "překvápko" Pety Ride 2 a Škoda 21Tr jsou momentálně pozastaveny
Mládeži do 18-ti let nenaléváme. Naše mládež je šikovná a naleje si sama.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace