K-report
 

Archiv do 16.února 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Královéhradeckém kraji » Staré archivy » Archiv do 16.února 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 09:01:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirek: náhoda
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
VELKÉ PŘEKVAPENÍ MOŽNÁ UŽ 1.3. 2007
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 09:38:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Majlen:můžu se zeptat na osud B 741 ( 1H9 6707 )? a na tu další červenou B 73?,co stála/stojí polorozebraná ve svobodě a ještě na tu ex-ostrava .... popřípadě zda se nedá po nějaké domluvě fotit v arealu Osnada ... zajímali by mě i vaše fotky
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 10:29:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě pár fotek z mojí cesty na lyžák a zpět:
 
 
 
Tam jsme jeli vrakosou od syrovátky - měla zajímavej nátěr (zezadu) a zpátky naším ''éčkem''
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1314
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 10:41:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to auto tam jede proto neb tam vede souběžná místní komunikace a dá se to tudy objet.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 704
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 10:45:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ten vlakobus je drsnej
No a poslední snímek samozřejmě
Je ale krásně čistej
Fotky dálkových Karos řady 900(nebo busů na Florenci), prosím pošlete - Děkuju
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30093
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 11:37:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To není fotomontáž??
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 11:45:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: ne,reklama na kombinaci vlaku se skibusem
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2517
Registrován: 5-2003


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 12:19:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin: Když jsem jel nedávno po dálnici od Liberce a v dálce jsem viděl přede mnou jedoucí "810"ku a to tak že docela rychle, tak jsem si říkal, že asi
Po příblížení bylo vše jasný... Ale musím uznat, že nápad a provedení je
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30101
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 12:33:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky. Jak dlouho už to jezdí? Se docela divím, že o tom ještě nikde nic nebylo...
Mohu fotky dát do železniční diskuse?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 345
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 12:44:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: klidně dej nevím ,jak dlouho - minulej rok na ní bylo ještě večerní lyžování na Javoru takže asi to předělali na tuhle zimu
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30104
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 12:56:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Děkuji.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Autrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 11-2006
Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 13:16:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ares1: Tu pořád má, ne? Je v dobrým stavu, je vidět, že ho to baví, ten styl jízdy už taky tolik nehrotí jako dřív... Ta s velbloudama patřila ve Špindlu firmě ABM (tehdy dělali hlavně taxíky) - měli ji na výlety pro Němce. Pokud mně paměť neklame, měli na tom tuším reklamu na dvorskou zoo, proto ty velbloudi. Pak tu ještě svého času byla firma Alberon a ta měla moc pěknou ŠL v zelený barvě, stávala před Dolskou ... Kdo ví, kde je jí konec. Noo, majitelé dostali kulku, takže možný je vše. Nicméně nechci se hádat, ale tenhle vůz byl podle mně čistokrevnej atmos, možná pak dobastlenej v Kadu, ale o tom by asi něco věděl kolega Ares1.
Majlen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 17:05:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien: ta ex-Praha B741 byla hned po puštění Citelisu do provozu zrušená, chvilku byla v Hostinném, ale teď už je pryč. Jinak ten "pozůstatek" autobusu je bývalé běčko 6659 (ex-Praha). A ten Ex-ostrava - pokud myslíš ten kloubák, tak ten byl vyřazen už pokud mne paměť neklame ještě před provozem výše jmenovaného kloubáku. Jinak k tvému dotazu ohledně focení bych v tom až takový problém neviděl - kdyžtak se můžeme domluvit na e-mailu - na tom co zde uvádím nebo i na oficiálním...

P.S. Jinak kdo chce vidět plynový TEDOM v Trutnově tak ať bdí od příštího týdne
Majlen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 17:09:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Osobně jsem na té předváděčce nebyl, ale zkusím ty fotky sehnat... alespoň z mobilu
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1315
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 18:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Majlen dík pokud něco seženeš aspon pro ilustraci.
ad Autrans atmos to byl ale předělanej na turbo.On ho dojezdil a pak šel na šrot.Jinak už nejezdí u Kadu jezdí s busem v a.a.s. Škoda.Již několik let.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 346
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 21:37:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Majlen: díky za objasnění ohledně těchto vozů - ta 1H9 6659 jezdila ještě minulej rok na skibusu?
S tím focením by to bylo taky fajn,protože od Osnada mám strašně fotek,ale pár vozů pořád uniká.
  - citelis s polepy RWE
měl bych ještě jednu prosbu :
application/vnd.ms-excel
Osnado.xls (28.7 k)

tady je takovej můj amaterskej seznam busů osnada - tak kdybyste měl čas a upozornil mě na chyby nebo nesrovnalosti
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Autrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 11-2006
Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 09:32:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ares1: Jojo, už vím, koho myslíš, nějak jsem to popletl. Nedávno jsem ho zahlídl s tou automobiláckou...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1318
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 13:54:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo ta automobilácká je lc 736 a je po GO. Jinak je pěkná a je i garážovaná
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 957
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 14:06:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ars1:a nemáš její fotku prosím?
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1320
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 15:16:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

někde tady byla ale pošlu jen co budu u sebe na PC.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 17:19:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemáte někdo fotku regia co ted jezdí u CDS?
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 569
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 17:38:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien:Cds má nějaký Regio?
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1322
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 19:00:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad max... Švarc a není to ten putovní co koluje.?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 19:36:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Max: každopádně je pujceny - ale během šesti měsíců se může všechno změnit
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1325
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 22:59:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo to bych se nedivil dovedu si ho představit na lince v barvách CDS Náchod
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 353
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 23:13:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych si dovedl představit i dvě ,ale nechme se překvapit
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 570
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 09:14:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co sem slyšel,když se bavili dva řidiči CDS,tak CDS mělo koupit nějaký 2 předváděcí busy.Takže je dost možný,že to Regio u nich už zůstane.Taky se ti řidiči bavili,že Prokopec má koupit nějaký 2 ojetý Renualty z Polska-jeden z nich už jezdí.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 14:06:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

švarc:já myslím že nezustane spíš přibudou nějaký žlutý regia ...
Majlen:Chtěl jsem vám napsat na email ohledně toho focení,ale bohužel se mi to z neznámého duvodu stále vrací
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Majlen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 16:36:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tady jsou fotky z té předváděčky MHD - moc kvalitu nečekat - je to z mobilu...
 
 
 

...myslím si že to nebylo dvakrát vhodně zvolené místo a čas těsně po sněhové kalamitě
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1328
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 17:01:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to mě štve že jsem nebyl na místě.Ten citelis je pro poláky.Ten mě hodně zajímal.Škoda.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 14:30:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Skibusy:
 
 
 
bohužel mi stále uniká 1H3 3211 a 1H9 6659 asi taky nevyfotim,když už nejezdí
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 16:16:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě další doplnění ke skibusům,dnes jsem byl znovu v Peci p. Sněžkou a už mám první svoje fotky vozu 1H3 3211
 
 
interier 1H9 6644,točna u stanice vleku Javor a 1H9 6657 s vleky v pozadí
 
 
 
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6226
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 09. února 2007 - 18:06:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slíbil jsem to Petrovi N., ale podělím se se všema. Mercedes Citaro LE Ü s poznávací značkou okresu Mannheim bude k vidění na lince 650620 celý příští týden, turnus jest pak tento:

pondělí-středa-pátek

650620 4 Libišany 4:40 Pardubice 5:30
650620 3 Pardubice 5:35 H. Králové 6:25
650620 2 H. Králové 6:35 Pardubice 7:45
650620 9 Pardubice 10:30 H. Králové 11:40
650620 16 H. Králové 12:40 Pardubice 13:45
650620 17 Pardubice 14:25 H. Králové 15:20
650620 22 H. Králové 16:00 L. Bohdaneč 16:40
650620 19 L. Bohdaneč 17:00 H. Králové 17:35

úterý-čtvrtek

650620 8 H. Králové 5:15 Pardubice 6:20
650620 5 Pardubice 6:25 H. Králové 7:20
650620 38 H. Králové 8:15 Pardubice 9:25
650620 53 Pardubice 12:40 H. Králové 13:50
650620 20 H. Králové 14:55 Pardubice 15:50
650550 19 Pardubice 15:50 H. Králové 16:25
650550 14 H. Králové 16:45 Pardubice 17:20
650620 47 Pardubice 19:10 St. Ždánice 19:20 (jede po - čt)
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1717
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 09. února 2007 - 19:48:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j: A copak to? Connex zauvažoval o Citarech LE? To se mi nějak nezdá...
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2877
Registrován: 8-2002
Odesláno Pátek, 09. února 2007 - 20:33:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já ho viděl, Honzo, skutečně tam jezdí. A můžu říct, že obsazenost byla nadstandartní.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1382
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 09. února 2007 - 20:51:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevíte jestli vydrží i v tom dalším týdnu?20 mám cestu do HK k lékaři .....
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2878
Registrován: 8-2002
Odesláno Pátek, 09. února 2007 - 21:38:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prý má jezdit do příštího pátku...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1383
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 09. února 2007 - 22:18:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je škoda.No snad někdo pořídíte foto...
dík Petře N.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 12. února 2007 - 15:55:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak po Trutnově už jezdí plynový TEDOM pár fotek v rámci možností ...
 
 
 
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1401
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 12. února 2007 - 17:52:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Výborně tohle by se na MHD v Trutnově také líbilo.Doufám že tam chvíli vydrží abych mohl ho v pátek bohužel nebyl ještě.
ad Max nevíš na jaké lince převážně jezdí a má el panel nahoře funkční?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 367
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 12. února 2007 - 18:18:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares: zítra se podívám , ale já ho chytil jen odstavenej na autobusaku a byla tam většina řidičů co jezdej se solo vozama a prohlíželi si ho
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1402
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 12. února 2007 - 19:04:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobře.dík,jsem zvědav jaké bude jeho hodnocení mezi veřejností v Trutnově
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 14:47:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares: tak jezdí na jedničce,el.panel funkční jen z boku a jinak mě teda moc nezaujal zvenku ale dnes jsem se s vezl a uvnitř se mi líbí mnohem víc než citelis.Většina lidí už to bere tak jako že je tady ten bus nastálo - neinformovanost.Tak na stránkách osnada se ani nedovíš že maj citelis a sory ekobusy
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1408
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 19:20:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Max no souhlas s tím že by to chtělo trošku upravit občas web,přeci jen je to forma reklamy.Jsou sice tací kteří nemají žádný,ale také jsou tací kteří ho mají velmi dobrý.Osnado v tomhle jde cestou průměru.Jinak Tedom stálo za to označit že jde o zkoušku nejen pro Osnado ale i pro cestující.Jinak mě se tedom líbí i z venku je to dobrý pokus od nového výrobce.Já osobně jim přeju aby se rozšířily do českých měst a nejen tam ale i do zahraničí.Plánovaný vývoj 15M a kloubového vozu by to mohl jen podpořit.tak uvidíme jestli se uchytí.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 369
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 19:32:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já prostě fandim Evobusu no pro mě nejpřijatelnější design ... jako ten Tedom mě zaujal vevnitř ...ale z venku teda nic moc to já bych zas byl rád kdyby se začali objevovat v ČR citára a setry 415,416 NF
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1409
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 19:56:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no toho se v Trutnově určitě nedočkáš.Citar v ČR vcelku pár je ,ale u Setry to nevidím dobře.To je jako Scania.Na tyhle značky tady jěště trh není zralý.To se spíš dočkáš Sorů.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 370
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 20:30:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

leda, že by v TU bylo výběrový řízení na MHD což nehrozí ...
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Majlen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 14. února 2007 - 18:21:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dal jsem za uši našemu webmasterovi tak by se tam cosi mělo objevit...

Jinak el.panely v TEDOMu jsou BUSE a s těma emtest v trutnovské konfiguraci nekomunikuje, tak jsem alespoň nechal vyměnit a zapojit boční panel, který je rozměrově shodný s předním panelem pro příměsto a hlavně byl ještě na skladu před montáží do jedné z C954E... Jinak podle ohlasů od řidičů i cestujících se autobus velice líbí.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1420
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 14. února 2007 - 19:02:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Majlen jejda doufám že to webmaster přežil:....
S těmi panely jsem si to myslel naše mají em testy ale běžně tam má tedom buse.
Mám tři otázky bude zítra tedom v provozu?
druhá postupně se budou oběvovat panely em test na linkových vozech?(to chválím) a poslední plánuje se nákup vozů na příměsto na letošek ?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 14. února 2007 - 21:36:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Majlen:nemáte náhodou ty fotky vozů z www stránek ve větším provedení?
 
jinak dnešní fotka tedomu,kde je vidět boční panel ...
jinak chválím stránky - tohle tam fakt chybělo -koukám že jsou změneny i fotky u 900 na MHD ve Dvoře a fotka B 941
Mýlím se nebo je ta fotka Tedomu podobná té co jsem sem vkládal?

(Příspěvek byl editován uživatelem Maxwilien.)
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Prgy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 333
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 06:29:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A další dvě jsou zase podobný jako na webu www.mhdvmb.wz.cz :-) .
To Maxwilien neměl bys i nějakou fotku Tedomu pro mě? Taky bych nějakou zmínku o zkušebním provozu uvedl.
Né že bych foto 2J7-1062 neměl ale přece jenom fotka z Jičína se do stránek o Trutnově moc nehodí.
 
www.mhdvmb.wz.cz fotogalerie MHD v severovýchodních čechách
ICQ 195466589
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 10:10:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prgy: moje fotky Tedomu klidně použij
Majlen: ona už 1H9 6661 nejezdí že není na strankach u MHD?
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 871
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 16:35:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plánovaný vývoj 15M a kloubového vozu by to mohl jen podpořit.

To je pravda? Skutečně to "Tedomáci" plánují?
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1426
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 17:03:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad R-B ano a nijak se tím netají,četl jsem to na jejich stránkách tuším.I když někdy plány můžou spadnout pod stůl tak tady se domnívám že to v horizontu let uskuteční.Už udělali LE tak proč se nepustit dál.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 14:30:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

KAD má ''novou'' karosu LC 956,rz 3H2 2745
 
 
 
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 873
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 15:08:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to je dobře

Právě, že jsem zaslechl něco o tom, že v letošním výběrovém řízení na plynové autobusy se TEDOM asi taky bude chtít protlačit do Tábora. Tak jsem si říkal, že absence kloubáku by pro ně mohla být nevýhodou.
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1730
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 15:49:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To vypadá na ex ČSAD F-M.
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 831
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 16:20:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jen doplním, jestli o to stojíte FMB 22-15, r.v. 2002.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1454
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 16:39:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD mAX o to mě překvapily.Já ted co nejezdím do vrchlabí tak ztrácím přehled.Přeci jen to je vhodnější vůz na Prahu než 734.Tady to je nezvyklý nátěr na vozech je to oživení.Ještě by mohli koupit i něco uplně nového.
AD fma jistěže to zajímá aspon jsou údaje kompletní
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Autrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 11-2006
Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 19:14:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Časy 734 a linkových Sorek na Praze už jsou pryč pěkných pár neděl Doufám, že definitivně - myslím u KADu, bohužel neplatí (či ještě nedávno neplatilo, zlepšují se) u ČSAD Stř.Čechy (nevím jak je to teď po zavedení mýta).

Noo, rozhodně je to příjemné zpestření. I barevné. Ještě ho můžou šoupnout na Ostravu, to bych ho se svými přepravními potřebami moc neužil ...

Maxwilien: Úplné Kad foto, na té první fotce máš ještě v pozadí na kruháči fialovou C955. To je účel? Jinak je to při četnosti Kadovozů na AN v Trauči docela náhoda

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace