K-report
 

Archiv do 20.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Královéhradeckém kraji » Staré archivy » Archiv do 20.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1458
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 19:41:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo jo nový majitel si to prý nepřál a tak museli sory a 734 zmizet z Prahy
Navíc tuhle přišli o tu bouranou pětku tak museli koupit něco.Jo staré vedení je naštěstí už pryč.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 374
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 20:01:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Autrans: něco jako účel to bylo no právě že KAD je tady po monopolu Osnada hned druhým nejrozšířenějším dopravcem ... když jdu ze školy stojí tam vždy min. 2 vozy
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Majlen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 20:13:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No fakt jsou ty fotky nějak podobné těm ostatním co vídám na jiných stránkách o trutnovské MHD - zeptám se webmastera jestli mu něco říká copyright :-)

Ares1: TEDOM by měl být v každodenním provozu ještě několik týdnů. Jinak nákup vozů do příměsta se plánuje určitě jako každý rok - určitě nějaký počet bezbariérových plyňáků (uvidíme podle výstavby plniček) a 7,5m autobusy do integrace.

Maxwilien: 1H9 6661 to už má dva týdny za sebou - její "zbytek" je myslím ještě v Hostinném u plotu. Pozici záložního autobusu zaujme po vrácení TEDOMu jeden ze skibusů - předběžně 1H9 6657, která je z loňska v novém laku...
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 21:39:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Majlen: tak to jsem nějak nezaregistroval ,ani nemám její poslední fotky bude se vyřazovat ještě něco?ještě jsem se chtěl zeptat zda nemáte fotky vozu 1H9 6659,popřípadě jestli bych si nemohl nafotit aspon jeho zbytek ...
to na tom byla 1H9 6661 tak blbě?tim vlastně skončí éra červenejch nátěrů když nepočítám 1H3 3211 ...

(Příspěvek byl editován uživatelem Maxwilien.)
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 22:06:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak rozlučovací fotka s 1H9 6661
 
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Majlen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 22:30:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady je:
  ...jinak 1H33211 už taky dojezdila - vyřazena v minulém týdnu:
 

...takže jestli se nepletu tak už opravdu není v provozu žádný autobus v klasickém městském nátěru.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1483
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 22:51:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Majlen snad se tam brzy dostanu,jsem zvědav jestli budou řidiči s tedomem spokojeni i po delší době.Jinak mě překvapil ten 7,5m vůz(y).Zatím si pod tím neumím představit nic konkretního.Pokud nejde zatím zveřejnit tak to pochopím,pokud s omezením tak můžeme na meil.(měl bych i další drobné dotazy ohledně osnada,ale nechci je tady rozvádět,i když nejsou nijak tajné.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 15:59:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Majlen: díky za fotky ,tak to jsem tu 1H3 3211 fotil za 5 minut dvanáct ale 1H3 3213 mi teda přijde jako větší šrot ... nechybí ted bus na skibusech?co tam jezdí?
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Majlen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 21. února 2007 - 16:22:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jelikož se nejezdí (a vzhledem ke sněhu už asi ani nebude jezdit) skibus z Trutnova do Mladých Buků tak ten stávající vozový park stačí (1H96644, 1H96708, 1H96657, 1H96658, TUA2187, a 1H3 3213 jako záloha).
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 21. února 2007 - 20:39:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

můžu poprosut o fotky vozu 1H9 6708 a kde se dá zastihnout?
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 380
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 21. února 2007 - 22:09:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pár fotek:
 
 
Holandské travego a karosa od Kadu ( TU 86-87 ) nepatřil ten vuz dříve Osnadu???
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1565
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 21. února 2007 - 23:09:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aD MAX už jsem myslel,že Kad má Travego
Ta Karosa,ta je zajímavá.Ta SPZ totiž patří Kadu, ale podle mě ne ten bus tý SPZ.Už jsem ji viděl v závěru roku jezdila Vrchlabí Horní Branná Vrchlabí.
Navíc všechny 735 měli firemní nátěr.Tahle je bílá a po Go podle mých info není.
Jinak ta Karosa co bourala před pár týdny směrem na Špindl tak je vyřazena,nejde již opravit.Místo ní právě byla narychlo zakoupena ta LC956
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Autrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 16:02:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 86-87: tenhle vůz je ve Vrchlabí odjakživa, před (už mnoha) lety jezdíval hlavně Ostravu, teď se vyskytuje nejčastěji na Praze, je po laku (bavil jsem se s řidičem) ne však po GO .
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1576
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 16:49:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no Možná ale pak nevím proč ustoupily od těch pruhů.Barvy na ně mají ve skladu dost.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Autrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 18:13:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Třeba očekávají nějakou celovozoffku ... I když na tu jsou hezčí případní adepti ...
Majlen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 11:40:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

  ...jinak se dá zastihnout každý den na skibusové lince mezi Janskými Lázněmi a Pecí p.Sn.
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 381
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 14:39:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Majlen: díky ... minule mi nějak unikla tak budu asi muset znovu vyrazit na focení skibusů
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
SIM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.47.199
Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 18:48:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

BUS TOP 5

Rad bych se vas zeptal na vasi top 5 autobusovych dopravcu Vychodnich Cech (kraj HK+PCE). Vim, ze kazdej ma oblibene ty svy dopravce, ale mozna by nebylo spatny udelat takovou hitparadu od 1. do 5...

Vysledky muzou bejt dost zajimavy :-)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1650
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 19:30:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Sim souhlasím s tebou,ale musíš stanovit podmínky zda tím myslíš jen ty co provozují linky,nebo i ty nelinkové?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 383
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 19:26:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

SIM: přesně tak - stanov podmínky

jinak zajimava linka Osnada do Prahy přes Hk
Tedom ted jezdí ve Dvoře Králově n. Labem že?Jinak kde se v Trutnově před pár dny vzala Béčková karosa ze Dvora?škoda že nejezdí na MHD 1H9 6707 potřeboval bych si ji nafotit
a pár fotek:
 
 
 
a tady jako bonus ta sedmičková karosa o ''trochu'' dříve:
 
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1687
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 19:33:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

si děláš Max....a já tam chtěl do Trutnova dneska jet.Ještěže sem nejel.
Jejda ta poslední fotka tím busem sem parkrát jel.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 384
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 19:50:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares:v TU jsem ho už nějakou tu chvily neviděl,a když jsem jel nedávno na trenink do HK tak jezdil ve Dvoře.Bližší informace by ti asi podal jiný uživatel každopádně tento týden v TU nejezdil!
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1690
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 20:05:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak to mám štěstí kvůli němu sem tam chtěl jet.to bych proklínal osnado kdyby tam nebyl.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
SIM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.71.129.172
Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 08:44:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jasne, takze podminky k top5. meli by to byt dopravci, co provozujou linkovou dopravu na uzemi hk a pce kraje...

moje top5:
1.) CDS NACHOD
2.) CONNEX V.C.
3.) CSAD SEMILY
4.) CSAD USTI N.O.
5.) ORLOBUS
Prgy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 5-2003


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 10:47:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1.) ČSAD Semily (jak jinak)
2.) ORLOBUS - zajímavý logo + co jsem viděl busy (cca 1/2 voz parku) vcelku v pořádku.
3.) CDS - ta žlutá barva jim sluší a snažej se
4.) OSNADO
5.) CONNEX VC
www.mhdvmb.wz.cz fotogalerie MHD v severovýchodních čechách
ICQ 195466589
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 11:27:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1.CSAD Semily
2.CSAD UO
3.CDS
4.Osnado
5.Connex VC
Majlen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 12:05:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TEDOM už zase ode dneška jezdí v MHD Trutnov - bude tu ještě asi dva týdny. Pár dnů byl na dílně a servisáci z Tedomu na něm cosi kutili...
Majlen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 12:13:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Maxwilien: ...ta béčková Karosa ze Dvora byla na lepení reklamy
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 609
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 14:24:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1.Zlatovánek
2.CDS
3.ČSAD Semily
4.Orlobus
5.Bus Vysočina
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 386
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 14:28:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Majlen:díky za objasnění - jaká je na ní reklama? foto by nebylo?
a moje hodnocení:
1.Orlobus
2.CSAD Semily
3.CDS
4.Connex VC
5.KAD,Osnado
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1702
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 15:16:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak a já se tedy také přidám
1.ČSAD Semily (po mě nemůžete chtít nic jiného)
2.CDS Náchod
3.Zlatovánek
4.Orlobus
5.Osnado
necháme tomu tak týden ne vyjádření dalších a pak sečteme body které vyjadřuje pozadí.Vydělíme počtem a nejnižší průměr bodů vyhrává.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 994
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 18:53:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak a já:
1.fedos
2.čsad liberec
3.čsad semily
4.čsad střední čechy
5.spojbus
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 387
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 21:05:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos: nemluvilo se jen o Královehradeckém kraji?
Majlen: mám ještě jeden dotaz : 2H1 6988 a 3H1 6439 je tentýž bus po přeznačkování? nebo jsou dva?
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 996
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 21:13:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

maxwilien:ano už mi to objasnil ares1 já to zase špatně pochopil takže to berte buĎ jako omyl nebo 5 mých nejoblíběnějších dopravců z ČR
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 388
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 21:23:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě pár fotek:
 
 
 
2x první krkonošská realitní,nová reklama na 2H7 8323 a sorka ...
tou reklamou na JCI 06-52 byl myšlen ten peugeot na zadním okně?
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1761
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 03. března 2007 - 23:24:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Moje hitparáda východočeských dopravců:
1. CDS
2. ČSAD Semily
3. Zlatovánek
4. Connex VČ
5. Osnado
Gtlukáš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 09:41:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

abych nechyběl:
1: ČSAD Semily
2: KAD
3: Connex
4: Osnado
5: ČSAD Ústí nad Orlicí
6: CDS Náchod
Gtlukáš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 10:00:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ještě přidám páteční Špindl-Černej Most
 
 
Autrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 11-2006
Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 17:45:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jojo, ten den jsem s ním jel. Jel s tím ten chlapík, co dostal nedávno to dělo v Herlíkovicích. Legrační bylo, že pár minut po tom, co jsem v Hohenelbe vystoupil, profrčela kolem mně oranžovo-bílá LC 936 ex ČSAD FM s nějakým lyž. výcvikem. Svět je malej. Značku jsem nechyt, byla daleko. Jinak pořadí dopravců ještě promyslím. Jinak Max si u mně dost šplhnul s Kadem na pátým místě. Je to pro mně srdcovka, ale do top 5 kraje se mi asi nevejde...
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 752
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 19:52:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohužel nejsem zdejší, takže se hitparády nezúčastním . Jinak chválím za fotky
Fotky dálkových Karos řady 900(nebo busů na Florenci), prosím pošlete - Děkuju
Gtlukáš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 20:09:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Autrans:od koho a proč dostal ,,dělo´´??
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1013
Registrován: 7-2006


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 20:19:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

GTlukáš:přece ta nehoda co se tam stala a pojĎ na icq
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1014
Registrován: 7-2006


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 20:21:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

GTlukáš: odkaz
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 389
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 18:54:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak reklama Chevrolet je i na vozech 1H6 9440 a 1H6 9441
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6450
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 22:39:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mrázek nakupoval... Iveco Domino 2001 Orlandi

 

V neděli na výluce Pardubice - Rosice.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 16:39:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čtvrtý chevrolet nějak se to rozmáhá ... tentokrát na 1H6 5150
 
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Prgy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 345
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 07. března 2007 - 11:41:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Někomu jsem tu před časem slíbil ex Connexí LC936 ala Přidal Svatopluk. Fotka pochází z Jičína AN a focená je někdy v Prosinci.

 
www.mhdvmb.wz.cz fotogalerie MHD v severovýchodních čechách
ICQ 195466589
Autrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 08. března 2007 - 15:50:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1. ČSAD Semily
2. ČSAD Ústí n. Orl.
3. Osnado
4. CDS Náchod
5. Connex VČ
(6.-7.-8. KAD Vrchlabí, Zlatovánek, Orlobus)

Ale je to těsný mezi všema ...
Těžké rozhodováníčko
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 391
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. března 2007 - 20:11:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem v TU fotil bus od Connexu VČ a řidič nebyl zrovna dvakrát přívětivej(jak je vidět na první fotce).Oháněl se jako většina dalších,že focení je zakázaný
 
 
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1710
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 08. března 2007 - 21:39:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak koukám že vítěz soutěže je pomalu jasný.Ono to asi jinak dopadnout nemohlo.ČSAD Semily patří opravdu ke špičce nejen v kraji...Jen jsme asi měli oddělit Pardubický kraj
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6478
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 00:02:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien: Jo, tohle mi koneksáci tvrdili už několikrát - jen za poslední měsíc to byl pan Halimánek z HB 65-85

 
 

a pak nějaký anonymní koneksák z Pardubic - protože jsem tehdy neměl ani trochu náladu se s ním bavit a navíc jsem fotil vůz úplně jiné firmy, jen jsem se na něj smutně podíval a zakroutil hlavou (svojí, ne jeho) se slovy "Tedy pane kolego, co vy jste to za firmu, že vám tam vykládají takovéhle blbosti...."
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Achzarit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 11-2006


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 09:16:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Abych taky nechyběl:
1. Zlatovánek
2. ČSAD Semily
3. VYDOS
4. CDS Náchod
5. Orlobus
Zlatovánek = nejlepší dopravce v ČR
www.zlatovanek.cz
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1722
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 15:53:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a já právě myslel že si mu kroutil hlavou,no škoda.Nevím co proti tomu pořád mají.mě zatím nikdo zatím nenapadl ,ale je to jen otázka času.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1775
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 01:31:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Majlen do kdy Tedom?? díky
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 393
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 19:47:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska jsem byl trochu v šoku ... myslel jsem,že špatně vidím - červený nátěr byl nedávno už minulostí,ale dnes jsem na AN potkal karosu B 732 rz. 3H0 8906

 
 
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 548
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 21:00:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

podle tlampače a toho co je napsáno na autobusy v Brně se jedná o novinku z DP Brno ...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1840
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 21:32:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Max prosím tě jezdí ještě žlutý CNG ďábel? doufám že ta červená karkulka co máš na fotkách není za něj.ve čtvrtek potřebuju do TU.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 394
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 21:42:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares: dlouho jsem ho neviděl - a s tou červenicí jezdí řidič,který jezdil s Tedomem.Ale nějak to nechápu na začátku roku se B 732 vyřadí a ted se koupí jiná??
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1841
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 22:09:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hm to mám asi smůlu že.to je škoda.tak se návštěva tu obejde bez foto tedomu
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 22:16:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien: na fotce je Karosa B732.20, původem z Brna- vůz 7223 (identifikace dle červeného pásu před 1. dvřeřmi)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace