K-report
 

Archiv do 31.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava ve Zlínském kraji » Archiv do 31.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1779
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 10:27:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sekli jste se oba, protože Jakub mluvil o Arwayi v UH a Krodosáci mají Crossway už nějaký ten pátek a posílají ho na Prahu. Někde tu už je foto od Bóbika.
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1585
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 13:11:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Stanley nevím proč bych se já měl seknout ty tohle už od tebe hraničí s drzostí podívej se výše na příspěvek Jakuba 891 z 10.2.2007 a pořádně si to přečti.Od tebe bych podlé jednání nečekal takový hodný "Vyškovák" a takhle si to kazíš.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1780
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 13:15:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Marně hledám mezi řádky tu svoji podlost.
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1586
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 13:58:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

podlost že mě obviňuješ z něčeho s čím nic nemám.Jakub psal že přijde na zkoušku nějaký jihlavský Arway a já se ptám jaký?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5832
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 14:08:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Roztrhejte si občanky... :-)

Shrnul bych to. To, co kolega Minibox viděl, je onen Crossway, který jsem onehdy fotil v Praze (viz. níže), a který nikdy nebyl zapůjčen do Jihlavy ani nikam jinam.


 
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1781
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 14:25:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresova reakce na Miniboxe, krerý se zmiňoval o Krodosím Crosswayi (Arwayi):

ale tady jakub říkal že je půjčený někde z jihlavy a za něj tam šel na čas crossway

A teď ty občanky!
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5835
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 16:31:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A teď ty občanky!

Jo, nesvéprávným se to kecá...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1587
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 16:56:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Stanley ty nemáš občanku!!!!!
Neboj Bobyk my jen tak mezi námi není rozpor se Stanlym.Bohužel někdo vypustil kachnu o Arway z Jihlavy a půjčeném Crossway
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 16:59:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Bobyk: jo to je on, já jsem sice z KM, ale dlouho sem tam nebyl, takže mi to přišlo jako novinka ;-) V každém případě dík za upřesnění. Tu Prahu sem tipoval, že by tam mohl jezdit, když už je ve stejném "kabátu" jako Karosa a Man co tam jezdí.
www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1581
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 13:33:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Menší nehoda busu /Housa/:
http://zlin.cz/article.php?ID=102502

A od kdy /hlavně za kolik/ hodlá SA jezdit Zlin-Pha?

(Příspěvek byl editován uživatelem zlin__24Tr.)
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 20:06:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jestli sem to dobře pochopil, tak jeden spoj už od neděle, zbytek má "nejede od 4.3. do 31.3" - jízdní řád je na tady http://www.portal.idos.cz/Data/pdf/L182101_070304_58128.pdf.
Ceník nevím, čekám nějakou "závaděčku" na úrovni max 150 Kč, spíš 99 Kč a vyšší jízdné např. jen do/z Brna.

--------------------------
Tak beru zpět to co jsem napsal před pár minutama - ten jeden spoj začíná ještě později, nevšiml jsem si datumové poznámky. Start linky tedy bude asi od 1.4. - myslím, že se o tom od SA "včas" dozvíme...}

(Příspěvek byl editován uživatelem Minibox.)
www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 12-2006
Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 20:50:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

  Co tomu říkáte???
Mrkněte se na muj blog: http://gasonuv.blog.cz...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
A mojo ICQ zní: 472-137-831
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 12-2006
Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 21:27:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a ještě neco... Hadejte kde??? :
 
Zlin_24Tr: možna tušíš,tak pšššt
Mrkněte se na muj blog: http://gasonuv.blog.cz...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
A mojo ICQ zní: 472-137-831
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 23:10:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tipnu si Vlčková, ale asi je to blbě ;-)
www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 150
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 23:16:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Minibox: nn, Vlčková špatně...
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
A mojo ICQ zní: 472-137-831
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1589
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 03. března 2007 - 11:50:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Každopádně je to u Hasičské zbrojnice a asi i Obecního úřadu...
Mě by spíš zajímalo čím je to foceno, ale kinofilm,že?

A co toto?:-). Zatím mám akorát 30,32,34 a 37. Ale ještě chybí zbylých 5 - takže budu muset jet ještě.
 
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 03. března 2007 - 12:35:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin_24tr: jj, je to na film... focené obyčejným foťákem, jaký májí tisíce domácností... digital zatim nemam, tak sem to u kámoša prohnal skenerem

(Příspěvek byl editován uživatelem MIGOŠ.)
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
A mojo ICQ zní: 472-137-831
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 17:54:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska sem viděl na AN HousaCar C734... asi je neco na opravě, ale všimnul sem si jí až když sem seděl v autobuse, takže nevim SPZ...
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
A mojo ICQ zní: 472-137-831
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1592
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. března 2007 - 14:18:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera mě překvapil jeden incident... Celkem zajímavý. Přijedu na odpočívadlo /OMW - cca 100km D1 na Prahu/, tam stojí stříbrná C956 - linka Krodos /KM-Pha, asi odjezd 5,35 z km/, kolem nervózně pošlapují cestující.
Jdu nakoupit a tam slyším lamentujícíhi řidiče, že mu nefunguje /asi/ mýtná brána a co teď. Je mu porazeno že ať hlavně dál nejezdí a volá zaměstnavateli... By mě zajímalo kdy nebozí cestující dojeli do cíle.
mobiloshoto
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. března 2007 - 21:30:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nám taky v Krodos Manu jednotka nefungovala, ale to bylo už 2. ledna, takže nás pak celníci pustili dál s tím, že je asi špatná, protože se s ní nedomluvili ani oni. Že by ji přesunuli do C956?
www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1843
Registrován: 2-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. března 2007 - 21:31:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Třeba se to vyplatí...
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 756
Registrován: 11-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. března 2007 - 21:41:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin_24tr: Mohl bych poprosit o větší foto? (klidně na mail), díky
Fotky dálkových Karos řady 900(nebo busů na Florenci), prosím pošlete - Děkuju
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 935
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 17:28:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Autodoprava Hubík a vrak ZLA 15-16 je co?
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 17:31:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ZLA 15-16...neni to ex HousaCar???
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
A mojo ICQ zní: 472-137-831
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 937
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 17:50:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to bílá štětková LC 735, chybějící místa oplechování nahrazuje barva, modrobíý kouř neznamená studený motor.
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1601
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 18:37:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Swe: Hubík = Školní výleto-doprava apod... Jezdí s těmito 2 LC735.
 
 

MigoŠ: Možné to je, ale kdo ví...
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 939
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 18:48:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Školní výlety, to sedí. Na tvé fotce vypadá celkem zachovale.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 19:25:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pozdrav z dnešního Zlína. Začnu Atmosem, který dnes dovezl do divadla nějaké návštěvníky:
 
 
 
 
Pokračuju... AN ČSAD:
 
 
 
...a ještě výcuc z AN HousaCar:
 
 
 
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
A mojo ICQ zní: 472-137-831
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1752
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 20:33:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Migoš pochvala snad se mi na ta místa podaří letos vrátit,loni se mi ve Zlíně líbilo.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 21:54:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: děkuju za pochvalu.
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
A mojo ICQ zní: 472-137-831
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1604
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 21:55:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Pozičky na atmosu - nevídaný luxus. Nebo to jen byly nalepené odrazky?
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 191
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 22:11:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin_24tr:Jsou to pozičky nakombinované s odrazkami. Moc sem si takovych detajlů nevšímal, ale po prohlédnutí jedné horší fotky jde vidět, že svítí... tu je ta fotka:
 
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
A mojo ICQ zní: 472-137-831
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 14:40:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na Housově lince Zlín-Všemina na spoji v 13:20 ze Zlína zaskakovala LC 936. No jako cestujícímu mi 16-ti kilometrová cesta mi bohatě stačila, na Prágl bych tim nechtěl jet. Neake foto:
 
 
 
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1404
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 14:48:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdyby to byla LC936 tak by to byla asi příjemnější jízda. Tohle starší už bude asi trošku víc rozvrzané.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 15:06:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirek: Housovy LC jsou překopané sedmistovky.
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 780
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 13:25:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ:Přesně tak,sedadla hovoří jasnou sedmistovkovou řečí
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1611
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 14:38:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zzz: a hlavně motor, okna, palubovka, SPZ a jiné.

MigoŠ: Já nevím, proč bys v něm nechtěl jezdit? Furt lepší než sedadla v 954 /ve kterých cítím kolena člověka za mnou/.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 15:27:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin_24tr: Jo, tak to máš zase pravdu.ale stejně bych v něm do Práglu nejel.
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Helloween
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 1-2006
Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 15:38:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jako ale tolik mista na nohy sem nezažil na to že meřím 190cm tak v tom housím reku luxus
Škoda_7_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 186
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 17:23:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte něco o Housových B 732?
web: www.trolejbus158.ic.cz
icq:348-506-861
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1616
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 19. března 2007 - 18:51:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska v 16:20 se mi podařilo zachytit občasné "extempore" ČSAD UH.
A to městské busy na meziměstské lince:-).
 
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 215
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 19. března 2007 - 19:03:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin_24tr: taky jsem ho viděl,na náměstí Práce cca 15:35... foto zde:
 
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5935
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 11:24:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Komu patří ten výše vyobrazený atmosférák? Mám jej také zachycen, ale jen zezadu, a z tvých fotek to bohužel taky nevyčtu. Díky

Krodos svého Crosswaye nenasazuje jen na Prahu? Včera jel v 18:00 z Brna na Bystřici.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 11:57:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: opravdu nevim komu to patří. Na levém boku taky nic neměl... třeba to patří nějaké organizaci nebo škole.
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5939
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 12:07:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Za oknem v kastlíku je něco napsané, ale bohužel to nepřečtu. Nebo se pletu?
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 12:37:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: na te tabuli sem přečetl jenom ZÁJEZD a v pravo dole KOKORY...a nad tym je neaky proužek asi kartonu,tak asi přece jenom nějaky spolek...
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Jakub
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 902
Registrován: 8-2003


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 15:08:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta městská B 732 (UHA 07-19) zachycená na snímcích je pohotovostní vůz ČSAD Uh. Hradiště nouzově nasazený v ten den na jeden obrat do Zlína a zpět.
ICQ: 155-617-186
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 126
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 22:25:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V pátky jezdí v 18.00 jeden Krodos na Bystřici navíc, tak možná posílají co je zrovna volného.
www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5944
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 12:17:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, to je mi jasné, jen jsem nečekal, že volný bude právě Cross, o tom jsem si myslel, že lítá denně druhou Prahu
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
tysik
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.79.55.130
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 10:03:06   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Od 1. dubna (zároveň s nástupem Student Agency) zkracuje Housa linku Zlín-Praha pouze do Brna... (www.housa.cz)
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1626
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 13:12:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tysik: Asi se dohodl(?) s SA... Věčná škoda. Tak si můžou SA "přirazit ceny".
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2418
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 13:48:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Zlin__24tr: Těžko se dohodnul, podle mě udělal racionální krok. Než začít zvětšovat ztrátu a skončit po dvou měsících, utnul to hned.
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1629
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 10:35:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ono je ta linka Zlín-Brno jen takové torzo... Tímto přišel o svou poslední dálkovou linku. Škoda. Asi tímto doslouží zrek.700ky.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 21:28:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

SA už má na webu podrobnosti o lince Zlín - Praha, ceník atd.

Jinak podle mě, zrovna na lince Zlín - Brno by mohl Housa podle mě docela vydělávat, lidi s nim jezdí poměrně rádi. Ale spíš asi už dnes volí strategii jako jiní dopravci - máme ZDO, to nám stačí, tak proč se někam hnát...
www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 266
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 29. března 2007 - 17:05:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jeli deváťáci z 10.ZŠ Zlín na exkurzi do JE Dukovany... Tym žlutym Atmosem LC 735 "ŠKOLNÍ BUS" SPZ ZL 84-84 hned bych jel s nima...
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1637
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 29. března 2007 - 20:12:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Mecerod, dnes už jezdí jen školní výlety apod. Jelikož vozový pakr je už v chatrném stavu...
A to jeli ještě tím lepším.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 269
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 30. března 2007 - 16:28:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska sem se dověděl, že jim ten Atmos po cestě zdechl a vratili sa až v 8 večer...
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5967
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 31. března 2007 - 19:37:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Že atmosa nedojede, se občas stane... Hlavně, když se zase rozjede...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1898
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 31. března 2007 - 20:41:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Důvod je občas velmi jednoduchý...
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5968
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 31. března 2007 - 20:56:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Však v jednoduchosti je krása, ne? :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace