K-report
 

Archiv do 12.května 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava ve Zlínském kraji » Archiv do 12.května 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1900
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 31. března 2007 - 21:26:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V jednoduchosti je občas i stres...
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.40
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 20:48:20   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnesk jsem dostal v linkáči čsad vsetín tento barevný lístek s popisem autobusy karlovy vary, narazil na to i někdo jiný? nevíte nekdo vo co go?
 
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1909
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 20:50:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi chyba ve vnitropodnikovém rozdělování...
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.40
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 21:13:54   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to me taky napadlo..
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1927
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 21:41:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to nic já ho před dvěma roky dostal u ČSAD SEMILY.A pak i od ČSAD Uherské Hradiště
jelikož AKV a Vsetín má stejného majitele tak to zas taková zvláštnost není.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Jakub
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 905
Registrován: 8-2003


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 21:52:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:
A pak i od ČSAD Uherské Hradiště

Nevěřím. Chci důkaz místo slipů :-)
ICQ: 155-617-186
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1928
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 22:09:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mám ho opravdu hledat?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 635
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 14:03:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirdas:taky je možný že ten bus jezdil v ústeckém kraji za autobusy karlovy vary a jěště mu zbyly tyto jízdenky s popisy autobusy karlovy vary.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1952
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 15:15:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD ŠVARC a mě to vysvětlíš jak lístek z UH u ČSAD Semily?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 637
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 08:43:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:Tak to ti nevysvětlím,já sem sem uvedl jen další možnost,jak se ta jízdenka mohla dostat k ČSAD Vsetín.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1979
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 12:25:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Spíše se to dostane už přímo od výrobce,já dostal u ČSAD SM už lecos.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 16:48:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes sem byl okuknout ten areal ve Zlíně v Rybníkách, kde Housa parkuje a udržuje busy... vedleté velké plechové haly, kde je dílna, sem spatřil jakesi Volvo bus v Housových barvách. Nevíte o tom neco??? Tam to bylo zaplocene a nevim jak by z tama mohl vyjet... Já sem se tam dostal akrobaticky...
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2062
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 19:21:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové Zlínského kraje.V Hradeckém kraji už proběhla,v Jižních a Středních čechách probíhá hlasování o nej dopravce kraje.Nechcete se také přidat se svým regionem?Myslím že je to zajímavá myšlenka a také oživení.Stačí zvolit první pětici dopravců kteří zajišťují ZDO ve vašem kraji.U vás by připadali asi tito:Krodos,ČSAD UH,ČSAD VSETÍN,HOUSA CAR,máte ještě další dopravce?Na podmínky se můžete podívat do Hradecké diskuse - viz vyhlášení výsledků.Nejlepší dopravce postoupí do soutěže o dopravce ČR.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 310
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 20:29:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mam tu fotku toho Volva na Rybnikach:
 
Jenom jednu,teď se mi nechce upravovat zbytek...stoji vedle te plechove haly na te zarostana straně...
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 21:02:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Myslím, že Tebou jmenovaní 4 dopravci jsou všichni, alespoň co se týká ZDO. ZDO ještě částečně zajišťuje myslím i Connex, FTL možná i další ale to je jen jakýsi "přesah" z jejich krajů, takže se zřejmě nepočítají. A pak samozřejmě MHD, ale to taky není ZDO.

All: nevíte někdo, jak to vypadá s obsazeností linek na Prahu po nástupu SA u ČSAD Vsetín, UH a Krodosu? Jestli SA přetahuje cestující dřívějším dopravcům a nebo se jí povedlo stáhnout i lidi z vlaku?
www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 08:15:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přidám sem pro oživení něco ze včerejška
 
 
 
 
 
 
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2094
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 11:26:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Richard pochvala a
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 13:44:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Richard: Ten Krodos je focený kde, čistě ze zvědavosti? Otrokovice u Bahňáku nebo úplně někde jinde?
www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 13:59:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Minibox : Na točně na Štěrkáči
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 16:06:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teď sem zveřejnil na blogu stručný článek o návštěvě areálu v Rybníkách. odkaz níže
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6044
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 14:33:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera udělal velkou radost jedné paní jistý řidič z KRODOSu. Měla místenku na trasu Vyškov - Praha, jenže zřejmě omylem ve Vyškově nastoupila do autobusu s odjezdem v 17:20 končícího v Brně. Řidič jí ji bez mrknutí oka uznal a prý jí řekl, ať jede s ním, že si v Brně přesedne. Problém byl v tom, že autobus, který měl jet v 17:10, přes Brno nejede. Po neúspěšném pokusu pokračovat v jízdě v 18:30 s Tourbusem se paní vydala neznámo kam...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3765
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 17. dubna 2007 - 11:02:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

... asi šla shánět další spojení ...
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Wychuchol_tce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 12-2006
Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 18:45:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý den, dělám referát o Zlínském kraji. Mohli by jste mi prosím napsat v jakých městech se provozuje MHD? Děkuji.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 19:26:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlín,Vsetín,Uherské Hradišti,Valašské Meziříčí,Luhačovice a stydim se za neznalost našeho kraje Přerov ma MHD a snad mě někdo doplní myslím, že i Kromcl mýá MHD...
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Skype: !!! migagason !!! (beztěch vykřičníků,ty sou tam jenom pro okrasu)
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1676
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 20:09:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Přerov je Olomoucký kraj.

Wychuchol_tce: Kroměříž, Otrokovice, Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Luhačovice, Vsetín, Valašské Meziříčí. A vypadá to že bude i v Napajedlích. A v minulosti jezdila MHD v Holešově a i ve Slušovicích.

Snad sem na nic nezapomněl
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 20:37:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin 24TrVe Slušovicích??? O tom sem nikdy neslyšel, maš o tom vic info???
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Skype: !!! migagason !!! (beztěch vykřičníků,ty sou tam jenom pro okrasu)
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 16:36:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tento Housa stál dneska v poledne před našim barákem:
 
 
 
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Skype: !!! migagason !!! (beztěch vykřičníků,ty sou tam jenom pro okrasu)
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 959
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 02:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale Uherský Brod snad pravá MHD není. To je oficiálně to, čemu se dříve říkalo "místní doprava ČSAD". A ten Holešov byl na stopro to samé, Luhačovicemi si jistý nejsem.

To jen pro přesnost
Jakub
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 906
Registrován: 8-2003


Odesláno Středa, 25. dubna 2007 - 14:22:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Uherský Brod MHD nemá, je to taková ta "falešná MHD", neboli, jak už bylo řečeno, "místní doprava ČSAD. Ale jestli chcete být kompletní, tak ještě Kunovice a St. Město, kam zasahuje MHD Uh.Hradiště (podobným způsobem jak zasahuje Zlín do Otrokovic).
ICQ: 155-617-186
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 395
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 16:00:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Po x letech zavítal do Neubuze opět třídveřový bus-Karosa B732. Ovšem ne v barvách Housy, ale v CVR Bonavia, ČSAD Vsetín. Myslím, že se jedná o záskokový vůz, protože sem ho občas vídal i ve Zlíně mídto C 734. Nutno podotkout, že je to první linkový bus s CVR, který v Neubuzi vidím...
 
 
 
 
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1945
Registrován: 2-2005


Odesláno Čtvrtek, 03. května 2007 - 20:55:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem v Brně zahlédl vsetínskou LH12 s CVR na "Valašsko". Předpokládám, že je to na tom nejnovějším LH, nemáte někdo foto?
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6114
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 03. května 2007 - 21:38:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to jsme byli dva, já jsem ji viděl v 15:35 při nástupu do Jožova lepeňáka
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1947
Registrován: 2-2005


Odesláno Čtvrtek, 03. května 2007 - 22:14:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já už v 15:34 při nástupu do karvinské LC956E.
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 05. května 2007 - 18:21:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tu sem zahlídl z auta ve Vyškově minulý týden na lince z Prahy, bohužel než jsem vylovil mobil aspoň pro rychlé foto, tak byla pryč. Až jsem se v první chvíli lekl, že ČSAD Vsetín se z konkurenčních důvodů barví na žluto

Když už jsme u toho, jaká je obsazenost spojů ČSAD Vsetín případně dalších dopravců po nástupu SA? Nevíte někdo?
www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
Karosa_c_743
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 2-2007
Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 17:03:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemáte někdo fotky dopravace Čsad Vsetín
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6139
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 17:44:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa: Mohu se optat, co znamená tvůj nick?
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2838
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 17:49:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: Podívej se třeba na CK3
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6140
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 17:59:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale pár fotek jsem vyhrabal :-)

 
 
 
 
 
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1701
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 18:04:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa_c_743: No fotek mám povícero z poslední doby, furt se snažím donutit je dát na web
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 427
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 18:08:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky přihodím:
 
 
B 732...Tuším, že je to záložní vozidlo.
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1702
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 18:31:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ať taky nezůstanu jen u řečí, protože než vywebím fotky /není jich málo/....no to bude trvat:-).

 
 
 
 
 
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2847
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 18:37:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin 24tr: To, co máš na třetí fotce vpravo, je vůz autodopravy Chytil, Dubany:

 
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Karosa_c_743
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 2-2007
Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 19:50:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky za fotky
Karosa_c_743
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 2-2007
Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 19:58:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a ještě něco nemáte někdo Čsádáckou karosu c 734 se značkou ZL 10-36
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.92.62.66
Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 22:16:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ : ta B732 s likovýma sedadlama je nejspíš takový záložní univerzál. ten emtest ve předu má asi proto, že docela často zaskakuje na MHD Vsetín na lince 1
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.40
Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 15:13:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dneska ráno jsem na vsetíně v rokytnici viděl nový bílý irisbus crossway(asi 12m), bez rz a odbavovacího systému, měl dvojité celé černé dveře. jel směrem na valmez, nevíte čí tro bude?}
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1964
Registrován: 2-2005


Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 16:58:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebylo to na Slovensko?
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.40
Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 20:09:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

určitě ne..to spíš F-M než slovensko, jel od zlína na valmez, tzn. na ostravu..
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 461
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 21:21:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní Neubuz:
 
 
 
 
Pokus o vtípek:
Bonusový Kačer C 654 E s podvozkem s kolébavou jízdou, občas viděn i s doprovodem 2 servisních Kačen K 815 2x2...
 
No prostě k pošocení...


(omlouvám se všem, kteří mají odlišný smysl pro humor a vtipné jim to nepřipadá)
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 462
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 17:20:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neco z dneěního šocení:
Hned na začátek, na AN Zlín byl odstaven zbrusu nový Crossway, žádné popisky, jenom provizorní SPZ a zabalené sedačky:
 
 
 
Jedu dál, na tuto Karosu sem měl delší dobu počíháno, myslím, že to je C734.1340:
  Pak zesr*ný SoR:
 
Dálkáče:
 
 
 
No a ještě když sem jel busem dom, tak na Přílukoch u hlavní cesty "U Johana" stál Slovenský atmos... zdálo se mi, že má vysoké okno u řidiče, měl kulaté světla a novější Rábu, poznávačka začínala na MT a vezl děcka všech věk. kategorií...
No ze začátku odpoledne byl pařák jak prase a kolem pul čtvrte sprchlo jak sfiňa a tady jedna bonusovka:
 
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2324
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 19:27:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Migoš asi bude Vsetína koukám že už má i pokladnu poprosím tě pokud dostane RZ tak mi jí napiš do diskuze Arway doplním ji do seznamu.díky
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Sanos312
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 19:44:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mimochodem dnes u Velkého kina byla Karosa C734.04 v origoš nátěru. RZ: MT 900BB. Bohužel jsem neměl foťák, takže jsem nemohl udělat Zlínu_24tr radost.
P.S. Omlouvám se.
Trolejbusy jsou budoucnost všech národů.
Zlínský trolejbus náš vzor.

THE BEST CAR IS SKODA 100 AND MY TRABANT 601 S.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 470
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 19:46:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: ok, skusim na ňho kuknout v pondělí nebo v úterý, ale možná už bude nekde v tahu nebo nebude mít SPZ-ku... má zatim tu provizorní:
 
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1968
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 22:59:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Ta zelená sedmistovka vypadá na C735 s linkovými sedadly (z C734).
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 473
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 23:22:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stanley: má střední dveře a vzadu tu mžížku na nasávání jako 930...
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1969
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 23:30:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MIgoŠ: To se navzájem nevylučuje. A podle fotky má vysoké kufry (v celém voze je pod sedačkami podesta).
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 474
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 00:46:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stanley: mi sa ale zdá, že sem ju ve Zlíně nevídal pravidelně, ale tento rok ju vídám denně...
 
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 475
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 00:52:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stanley: čéče, máš pravdu, když se dívám na model C 734.1340, začínám věřit, že to je C 735.xxxx... nevim co tam misto toho xxxx patří... žeby .1340 nebo .1360??? Má taky tu mřížku nasávání...
 
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1023
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 11:37:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud by to měla být být 735.1031, tak mi nesedí pohled na střechu a zadní kufr, za zadním kolem. Je to bastl jako

(Příspěvek byl editován uživatelem swe.)
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 476
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 15:35:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže by to mohla byt zástavba novějšího motoru do Karosy C 735.40(???), který si vyžadoval větrání... Mohlo to tak byt???
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace