K-report
 

Archiv do 17.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava ve Zlínském kraji » Archiv do 17.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 855
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 16:24:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechci se mezi Vás "děti na písečku" míchat, ale je to originál C 735.1031, a než se zase začněte hádat zkuste si někdo všimnout pravého horního rohu zadního skla!

(Příspěvek byl editován uživatelem fma_0526.)
Karosa je Karosa. (tedy byla) :'(
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.40
Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 18:14:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ : prosímtě, nemáš toho crosse z boku ode dveří?
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 478
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 18:21:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

midras: Mrkni na muj blog, dal sem tam všechny jeho fotky, kere sem pořídil...
PS ze strany ode dveří šlo blbě fotit (stín, úzký prostor), ale neake tam sů...
fma 0526: co tam máme vidět??? Myslíš zbytek těch čísel??? Ještě vědět co znamenaly, ale nevim jakou to má souvislost s typem busu...

(Příspěvek byl editován uživatelem MIGOŠ.)
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.40
Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 19:31:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: díky, a ty čísla na tom skle, vypadá to jako zbytek označení prototypů, ale pouzívalo se to už v té době??
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 19:44:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jaké čísla myslíš??? Ty zelené tabulky s černýma číslama??? To sou provizorní SPZ a dává se to novým vozům během vyřizování trvalé SPZ...
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.40
Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 20:02:01   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: nene, myslel jsem na té karose c 735
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 856
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 20:30:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám, že zase o odborníka(y) více ...
Karosa je Karosa. (tedy byla) :'(
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 480
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 20:32:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mysliš že to je prototyp podtypu .1031???
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.40
Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 20:43:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

koukám, že si tady někdo léčí mindrák, co kdybys přestal chytračit? pokud víš co to je, tak to řekni a nehraj si tu na všemohoucího
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2718
Registrován: 5-2003


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 21:13:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to jeden z prototypů z 90.let, konkrétně to vypadá na C23. Akorát si nevybavuju, co to bylo původně, jestli C734.134x a nebo C735.1031, ale na 1031 to podle střechy nevypadá.
Prototypové číslo je ale jasné, to je vidět zřetelně. Kouknu se co to bylo zač.
Mmch. ten model má drobnou chybku, C734.1340 nikdy neměly za zadním kolem dva kufry a když ano, je to úprava dopravce....
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 21:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sakra ja nevim o co se jedná, viděl sem ve Zlíně prostě bus, vyfotil jsem ho, vložil jsem ho sem s domělou popiskou, chci se dovědět o co se jedná, prostě jsem od přírody trochu nechápavý, tak si rači všechno prověřím než abych nekde kydl neakou kravinu a stál si za ní. Jestli mi někdo Karos znalý více řekne co přesně to je, budu jenom rád...
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2719
Registrován: 5-2003


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 21:39:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš: Tak jsem teď koukal na nějaké ty prototypy. LC21 (počítám, že to bylo označováno stejně) byla C735.1031 z roku 1993 sešrotovaná vloni, takže tohle počítám, že bude něco z té doby potom.
Prostě je to někaký prototyp, takže to může klidně být všechno originál, v té době jich na bázi nových C734 a C735 vyjelo dost. Akorát je to po GO zřejmě v Glasscaru.
Tolik asi tak to tomuto vozu takhle z dálky.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 483
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 21:52:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Supr, dík za objasnění...
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 14. května 2007 - 15:01:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže potvrzeno, Crossway odstavený na AN ve Zlíně patří ČSAD Vsetín, dneska se kolem něho šel a měl na bocích malé nápisy provozovatele, ale ještě neměl SPZ...
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6227
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 16. května 2007 - 12:16:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malé nápisy provozovatele spíše ukazují na jeho zapůjčení do testovacího provozu...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2350
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 16. května 2007 - 15:14:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD Bobyk to by ale neměl převozní značku,tu musíš do 10 dnů odevzdat a vyměnit za RZ.Myslím,že Vsetínu už patří.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.40
Odesláno Středa, 16. května 2007 - 17:41:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a taky proc by tam montovali elektronické tabule? kdyby to měli pujčené, tak hodí za okno nějakou tabulku
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6245
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 18. května 2007 - 08:33:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Ech, na tu jsem zapomněl, pravda. Nějak jsem žil v domnění, že je tam manipulační. Pardon.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 511
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 18. května 2007 - 15:07:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Začíná nám sezóna školních výletů a sní i hitparáda rozmanitých busů našeho kraje.
Takže hned dnes jsem viděl atmos dopravce TOM&Young s "baťohem" na . Zastavil přímo naproti mne, tak sem měl chvíli na prohlídnutí. Měl poklice, takže náprava nebyla vidět. Díky absenci polic jsem to identifikoval na LC 735. A o chvíli pozděj tama projela modro-bílá LC 736 s lepenýma sklama.
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1726
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 18. května 2007 - 18:18:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jen dodám ilustrační fota a tu druhou si dovolím tipnout na bus dopravu - Jiří Kašpárek - který taktéž vlastní jednu 735.00.
 
 
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 529
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 20:48:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Školní výlet do Vizovic spojený s šocením...
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 538
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 25. května 2007 - 19:54:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem byl opět mrknout na AN a te Crossway tam už zas stál... má už SPZ - 2Z9 6709... ilustrační šoto:
 
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1754
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 06. června 2007 - 07:42:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera byl asi pro ČSAD Vsetín černý den.
V Malenovicách na křižovatkce jejich C954E sejmula felici a teď čtu že bylo na Sirákově hůř:
http://www.hzs-zlkraje.cz/aktuality7/0706/173.htm
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6456
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 14:54:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nestačil jsem se divit. Na páteční posile linky 770431 dnes jela C 734 KM 94-87.

A na tomto spoji rovněž dnes s mírným zpožděním Arway ČSAD Vsetín.

(Příspěvek byl editován uživatelem bobyk.)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2515
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 15:31:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Bobyk uteklo mi něco nebo je to jen překlep?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6462
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 16:28:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jistěže je to překlep ve formě dvou písmenek namísto pěti jiných :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 17:29:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cyklobus ČSAD Vsetín dostsal CV polep:
 
a pro uživatele Karosa c 743 jsem vyfotil aj ZL 10-36:
 
Možná něco víc najdete na blogu...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-8137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 15:58:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To se nějak na linkách dohodli s Krodosem nebo už nastupuje konkurence i v cyklobusech?
www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 621
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 16:05:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten cyklobus vypadá, že je už starší. Nasvědčuje tomu zadní čelo SORu i značka... vídám ho na AN denně...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-8137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2522
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 18:52:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Migoš krásný cyklobus.Je v týdnu k vidění na an? ve Zlíně.Já že tam za týden jedu na pár dní,navíc navštívím DOD v DP.
Jinak předpokládám že ten C 743 je překlep?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 626
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 20:23:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Tak já kolem něho chodím každý všední den okolo 14:00 a většínou tam bývá...Ten uživatel se jmenuje doslova Karosa_c_743, ptejte se přímo ho.A on mě požádal, abych mu vyfotil tento bus...bus je samozřejmě C 734...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-8137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2525
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 20:58:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aha tak to promiň to jsem si špatně vysvětlil
to je dobře že tam stává já si ho tam za týden
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1022
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 22:03:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš:pěknej cyklobus ale connex má hezčí
Jinak nenašla by se tu dobrá duše co by měla fotky nějákých Sorů LH od ČSAD Vsetín??předem díky
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 629
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 22:09:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Axer: přes SORy nejsem, ale myslím, že toto LH je:
 
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-8137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1024
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 22:39:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: díky myslíš dobře...ale když měl poklice tak byl hezčí
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 635
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 17:18:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na AN ve Zlíně stojí nový SOR CN 12 "hrboun"... majitel asi ČSAD Vsetín.
 
více fotek quéčeru na blogu...

(Příspěvek byl editován uživatelem MIGOŠ.)
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 775
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 17:58:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ:ČSAD Vsetín by letos podle dotací žádný nízkopodlažní bus kupovat neměl,ale mohl by to být třeba vůz pro ČSAD Uherské Hradiště,ty by měli podle dotací jeden nízkopodlažní vůz kupovat.Uvidíme...
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1038
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 18:09:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: ty jo takže velbloudi migrují i do Vsetína
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!

Karosa žije dál!!!!!!!!!
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 638
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 18:26:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

švarc: tak jo, ale proč by si to Hradišťáci parkuvali kdesi v ve Zlíně???
Axer: jako můj postoj k Sorům je negativní a velbloudi tomu k dobru nepřídají, spíše naopak... Nedokážu si představit Sor v barvách HousaCaru... ble...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1039
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 19:37:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: tak to jsem dva ale všechno má svoje plusy a mínusy
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!

Karosa žije dál!!!!!!!!!
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1758
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 20:29:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A není to slavný NP vůz ČSAD Vsetín, určený do budoucího "skoro MHD" v Napajedlích?
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 640
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 20:32:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevim jaká je poptávka po MHD u Napajedel, ale na to by stačil 2 dveřák???
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 20:37:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: jsou i dvoudvéřové BN12 nedávno se to řešilo v diskuzi o SORECH
Dvoudvéřové BN12 jezdí u CONNEX MORAVA a.s.
odkaz
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!

Karosa žije dál!!!!!!!!!
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 642
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 21:24:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Axer: jj, ale toto je CN, takže předpokládám BN s automatem, CN s manuální převodovkou...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 21:57:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ:no nevím nevím víš jak to je Náš zákazník, náš pán!Třeba u nás jezdí TS s velbloudama (BN) a mají manuální převodovky
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!

Karosa žije dál!!!!!!!!!
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.26
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 23:39:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na MHD Vsetín jezdí dva velbloudi BN12 a oba jsou manuál
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 779
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 07:31:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Většina Sorek BN12 má manuál,možná skoro všechny s automatikou sem ještě žádný neviděl.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1054
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 14:46:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

BN12 automat má Comett Tábor.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 648
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 15:15:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ja ale fakt nevím, o SORy se opravdu nezajímám...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 660
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 15:24:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Housa se zbavuje přebytečných vozů...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 783
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 15:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš:Fotky jsou na www.tipcars.com
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 661
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 16:36:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To byly i 930 na přání s lepenýma sklama???
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 785
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 16:40:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ:Nebyly,podle všeho by to měl být nějaký bastl,taky sem na to koukal.B932 pouze s dvěma dveřmi neexistuje,takže to je stopro bastl.Jinak ten bus je v nabídce min. přes rok je o něm psáno na www.housa.cz
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 662
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 16:44:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak bastl to je, o tych dveřích vím, je to docela dávno co pár B732 Housa přestavil na meziměsto, ale ty okna fakt nepochopim...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 786
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 16:49:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já to taky nechápu,ale to nám asi těžko někdo vysvětlí.Snad jen p.Housa.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2070
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 19:27:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem zachytil dva vsetínské kousky v Brně. Mimo to mi dvě LH12 ujely ve Vyškově...
 
 
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6543
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 08:29:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Rožnově pod Radhoštěm jsem včera potkal nový Crossway ČSAD Vsetín 2Z9 6710. Má i firemní polepy.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 663
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 10:11:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: Takže ČSAD Vsetín asi koupil více Crosswayů... nedávno někdo psal, že viděl jet 2 Crossy v bílé barvě směrem od Vsetína na Valmez...
švarc: možná ani ten ne...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
S215sl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 10:32:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K diskuzi z 12.5. ohledne te zelene pseudo C735:
ozn. LC23 byl prototyp 1032 (zadek 900, Renault, lepeny skla).
Jak tak na to koukam, vubec mi to neprijde jako 23, ale 29. A C29 je 1340, majitel byla Zlinska dopravni.
A jako reko z cecka to i vypada.
Takze tak.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6545
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 12:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nakonec se mi s tím Crosswayem jezdícím na lince Ostrava-Horní Bečva podařilo i projet z Rožnova na Horní Bečvu, a docela mě překvapilo, jak je pomalý na zadek. Při 70 km/h ukazovat otáčkoměr 1600 otáček, při 85 km/h už téměř 2000! V interiéru poměrně hodně klepe vše, co může, na několika místech jsem objevil i papírové vycpávky :-(
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace