K-report
 

Archiv do 09.září 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava ve Zlínském kraji » Archiv do 09.září 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.26
Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 18:03:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já jsem viděl v pátek bílý crossway bez polepů(ale určitě čsad vs)na lince Vsetín-Bystřička cca v 5 odpoledne- v tento čas zde jezdí busy z jiné linky..taže běžně jezdí jinde, ale nevím kde
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2573
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 22:05:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD mIGOŠ od čtvrtka budu do Soboty trávit ve Zlíně.Něco zajímavého nebo k doporučení na vyfocení?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 674
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 15:50:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: V autobazaru na Bartošově čtvrti (je to hned u hlavní silnice po pravé straně směrem na Zlín vedle autosalonu Volkswagen) stojí na prodej 2 ex HousaCary - překopaná B 932 na provoz meziměst s lepenýma sklama (je to asi prototyp B03) a LC 936, taky překopaná z 700, ZL 01-70. Jinak mám už ty fotky, fotil jsem to jenom přes plot, do areálu bazaru jsem si netroufl. Viz na blogu qečeru.
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 689
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 20:36:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemáte někdo fotky provozu HousaCarů??? Čím starší, tím lepší, zajímá mě hlavně Ikarusy to Volvo, které jsem tu dávalcca před 3 měsícama. Díky.
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1772
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 09:23:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"MHD" v Napajedlích:
http://zlin.cz/article.php?ID=117728

"slavnostní spuštění se uskuteční v neděli 24. června v 18 hodin na náměstí v Napajedlích. Současně zde také bude pokřtěn nový nízkopodlažní autobus
Viděl bych to na SOR CN12.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 691
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 12:53:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin 24tr: jo tak to bude ten z toho AN, včera tam už nestál.
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Michal_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 9-2006


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 18:51:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Dnes CN12 na AN opět stál, nyní už s nápisem IDS Napajedla

 


Tuto i další fotografie ve vyšším rozlišení naleznete na stránkách MHDinfo.net

(Příspěvek byl editován uživatelem michal_h.)
MHDinfo - Web - Fotogalerie - Diskuzní fórum

Tento týden ve fotogalerii - Tramvaje na Náměstí Svobody v Brně
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 693
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 19:02:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michal h: Díky za dokumentaci.
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
vsetíňák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.26
Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 13:09:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zaslechl jsem, že se mají všechny busy na vsetínské mhd vyměnit za nízkopodlažní Mercesy, možná je to kachna, ale AB Karlovy Vary také začly kupovat Mercedesy, neví někdo víc?
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1780
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 11. července 2007 - 09:19:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem zahlédl na zlínském AN Crossway/Arway v barvách Krodosu. Nová RZ 3Z1...
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2697
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 11. července 2007 - 18:23:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Zlín 24 tr pokud se podíváš do diskuse C rossway jsou tam i fotky.Jsou v provozu od 22.6
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 872
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 10:42:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemáte někdo přehled o vlastnictví C744 v našem kraji??? Měla by se tu u nekoho vyskytovat taky jedna modro-žlutá ex Connex...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Šotnut uživateli K-Reportu: 23. 6. 2007 Šarim, 12. 7. 2007 Cyrdou
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 8ks
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1788
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 11:01:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Já vím o jediné C744, dříve ex ČSAD Otrokovice, nyní /snad ještě/ ČSAD Plzeň.
A odkdy by tu měla ta 744 být?
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 875
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 11:04:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mrkni do diskuse o kloubových vozidlech...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Šotnut uživateli K-Reportu: 23. 6. 2007 Šarim, 12. 7. 2007 Cyrdou
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 8ks
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 876
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 11:05:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mrkni do ddiskuse o kloubech... Píše se tam o Zlínsku...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Šotnut uživateli K-Reportu: 23. 6. 2007 Šarim, 12. 7. 2007 Cyrdou
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 8ks
xyz789
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.5.97
Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 13:05:41   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi tou koupil ZLINER ...
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 912
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 17. července 2007 - 14:41:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=164&r=mfjihomorava&c=783663
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6798
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 12:07:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krodosí Crossway 2Z7 9727 je po nějaké nehodě? Má odlišný zadní nárazník a zastříkaný levý kufr.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1012
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 21:30:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes do Neubuze zavítal místo klasiky C 734 ČSAD Vsetín SoR...
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason

Šotnut uživateli K-R: 23. 6. 2007 Šarim, 12. 7. 2007 Cyrdou
Šotnul uživatelů K-Reportu: 8ks
Karosa_c_743
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 20:00:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo vice o nakupovani mercedesu intouro do provozovny v luhačovicách na meziměstcký provoz,
prý by mělo dojít 12 autobusu jeden tam byl na ukázku z karlových varů píše to tu ji vsetíňák.
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1802
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 30. července 2007 - 22:38:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ČSAD Vsetín teď vypisuje jedno VŘ za druhým, takže obnovuje vozový park "o106". O mercedesech slyším prvně, ale kdo ví /ať odpoví/...

Dneska ještě běžný pohled na AN ve Zlíně - za chvíli?
 
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Bovafhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 7-2007
Odesláno Úterý, 31. července 2007 - 08:22:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

O tom sem slyšel vaše skupina Z-group nakupuje prej slušné množství autobusů a tam kde se pohybují lázenský hoste,tam budou intoura(luhačovicee,k.vary,m.lázně) aspon tak se to ke me doneslo
Karosa_c_743
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 31. července 2007 - 10:24:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pry by melo dojit 12 mercedesu,bude to dotovat
evropská unie,každej měsic dva ale už dávno mělo byt
dva autobuse v luhačovicich,i slavičíně v bonavii dojde na likvidačku 11 nebo 12 karos c 734
LC735,40
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.115.245.47
Odesláno Středa, 01. srpna 2007 - 10:56:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No co vím já tak by mělo v horizontu třech let přijít nějakých 35 Mercedesů(spíš už mělo přijít páč se o tom mluví od dubna).Podle jedné informace prej už nějaké vozy mají nachystané, ale ještě tam s tim maj nějaké reklamačky či co...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2868
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 01. srpna 2007 - 11:48:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Karosa c 743 rozhodně to nemůže dotovat evropská unie soukromé firmě.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2869
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 01. srpna 2007 - 11:51:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a zas tak moc se na ty Mercedesy netěšte.Předchozí model conecto zvaný turecká pomsta je nejhorší autobus který se provozuje v ČR .Aby jste na Karosy a Sorky ještě nevzpomínali.Ale třeba se zlepšily a nový model Intouro který se u vás objeví bude super
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Karosa_c_743
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 01. srpna 2007 - 16:22:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale muze to dotovat evropská unie kvuli tym lazenskym hostum ale ja si taky myslim ze nemohou nakoupit mercedesy nakoupija sory a bude to
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1121
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 01. srpna 2007 - 17:16:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já nevím ale když je kupujou pro AKV tak by i nějáký ten kousek mohl skončit u ČSAD VS. Ale o tom se můžem tak maximáně dohodovat, tak uvidíme co vymyslí. Zase mi to příjde ale divné že kupovali sorky, karosy(IVECA) a nájednou si vzpomenou na mergly
Karosy řady 900 forever:o)
Karosa žije dál:o)
E-mail: SnejdrlaJenda@seznam.cz

2T1 5989 je fuč něják nám těch sedmistovek ubývá:o(
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1083
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 17:07:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lidi, uvítal bych jakékoliv informace o provozu MHD ve Slušovicích. Od taťky jsem se dozvěděl, že to bylo na objednávku JZD, že se jezdilo v létě k hotelu na Všemině a že tu jezdila/y ŠL/M 11. Asi nejznatelnější pozůstatek a důkaz je točna s nástupištěm u budovy AB poblíž Nových Dvorů, kde jsem našel taky u vjezdu na točnu značku Zákaz vjezdu s doplňkovou tabulkou Mimo vozidel podniku a autobusů. Na Nových Dvorech v areálu ex Moštárny (nyní Greiner) jsem taky narazil na travnaté ostrůvky a kolem nich silnice jakoby točna, to ale může být jen domněnka.
Za každou sebemenší informaci budu vděčný. Děkuju.

(Příspěvek byl editován uživatelem MIGOŠ.)
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST foto pod nickem: Šari - Díky moc
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1834
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 22. srpna 2007 - 15:34:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska - ČSAD Vsetín, v Malenovicích, vrakoidní C734, ZL 24-xx (asi).

http://zlin.cz/article.php?ID=133580
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 24. srpna 2007 - 19:38:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Zdravim, tenhle Crossway má ten vkusný nápis na předním čele již od výroby? Díky za odpověď
www.mestskadoprava.net
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1838
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 27. srpna 2007 - 09:10:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Další 700ka ČSAD Vsetín...

http://www.hzs-zlkraje.cz/aktuality7/0708/258.htm
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4095
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 27. srpna 2007 - 10:48:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakou ten bus má SPZ?
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3179
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 19:09:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak už se můžete těšit, dnes přebralo ČSAD Vsetín první dva nové Mercedesy Intouro (mimochodem vypadají fakt pěkně). Zdroj www.busportal.cz
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1144
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 08:46:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ajó, nevypadají špatně. Docela se už na ně i těším.
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 915
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 14:54:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Soudruzi, idu bluť ...
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Karosakblog
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 8-2007


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 17:09:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady je fotka toho nového merdese a víc na mým blogu
odkaz
 
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 967
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 11:01:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám,že ta nová Intouro jsou docela podobné Crosswayům.Ale jinak ten bus nevypadá špatně.Sem zvědavej,jak bude pohodlnej.Škoda,že letos do ČSAD Ústí nad Orlicí žádný nejspíše nepřijde,abych ho vyzkoušel,jak je pohodlnej.
1000.příspěvek se blíží
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Karosakblog
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 8-2007


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 22:17:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tady jsu znovu nějaké nové fotky Mercedesů a dalších vozů vice na mém blogu odkaz
 
www.karosak.blog.cz
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 970
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 09:56:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosakblog:nebyl by nějaký vozový park čsad Vsetín(spz+typ vozidla)?
1000.příspěvek se blíží
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Karosakblog
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 8-2007


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 10:10:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

švarc:jak to mysliš
www.karosak.blog.cz
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7167
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 11:50:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosák:
Seznam autobusů ve formě:
2Z5 2694, SOR C 12
ZL 10-38, Karosa C 734
.
.
.
atd.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Karosakblog
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 8-2007


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 12:15:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak to nevím,skusím ten seznam udělat
www.karosak.blog.cz
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 971
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 13:06:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosakblog:To bys byl hodnej,pže já se na Zlínsko,Vsetínsko jen těžko dostanu.
1000.příspěvek se blíží
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR


Nový Sor BN9,5 na MHD Litomyšl
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 926
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 13:14:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolik že těch vraků má být? 11? A všechny do Luhaček? Asi půjdu ...


Těmdle vozítkům už můžeme udělat pá pá.
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 927
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 13:37:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl sem editovat předchozí, ale tam nejdou vložit obrázky, takže musím znovu.

Někdo se tu kdysi ptal na Cw, takže pro spravení chuťi z Daimler Benzů.




Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3012
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 14:09:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Fma pěkné fotečky Vsetínských Crossway.Neposlal bys mi originály?
ad Švarc něco mám až to časem zpracuji tak zašlu,ale není to kompletní,také bych přivítal pomoc od Karosákblog
ad Mercedesy opravdu se nápadně podobají Crossway z dálky špatně rozeznatelné.Podle fotky z interieru to nevypadá nejhůř ale dokud se nesvezu nebudu kritizovat.
Jen doufám že Conecto byla poslední turecká pomsta Čechům (a Moravanům tiež)
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Karosakblog
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 8-2007


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 14:16:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

skusím udělat ten seznam autobusů co jezdí v luhačovicích
www.karosak.blog.cz
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3013
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 14:42:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to bude výborné karosakblog
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.26
Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 21:27:00   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosakblog: prosímtě, co to je za odbavovací systém v tech intourech? vypadá to jako ten, co je v pardubicích, je to tak? díky a taky dvě otvírací okna mi přijdou málo, kdyz to nemá klimu, toto opravdu nepochopím
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3016
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 22:15:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad mirdas to už mají vsetíňáci nejméně 3 roky v některých vozech.Je to podobné (myslím že to má externí tiskárnu)Podobné má Osnado
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.26
Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 22:51:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: nene, asi si nerozumíme, ty myslíš externí tiskárnu s čtečkou karet a monochromatickým dysplejem? mě tato verze příjde spíš jak to, co mají v DP Pardubuce nebo v Povážské Bystrici s tím velkým barevným dysplejem.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3018
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 23:37:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já to viděl kdysi v Olomouci v jejich Sorce.Je to taková žlutá krabice a lístky to vydává mimo.
zde foto kde je to viděti

 
Pokud se v tom intouru jedná o něco jiného tak je to něco nového
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 972
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 03. září 2007 - 08:33:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:Tak až teda něco uděláš,tak mi to prosím pošli,já ti taky něco pošlu.Ještě se letos chystám jet na Broumovsku,Ústeckoorlicko a Jevíčsko.
1000.příspěvek se blíží
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR


Nový Sor BN9,5 na MHD Litomyšl
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 929
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 03. září 2007 - 11:47:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1 ... Co za to?
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3021
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 03. září 2007 - 15:12:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad FMa nic,nemusíš jen jsem se zeptal.Nebudu se vnucovat.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 940
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 08. září 2007 - 22:02:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Vám povím, Karel se nezdá ...

http://transport.asi.pwr.wroc.pl/images/photos/big/5/113536.jpg
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35818
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 08. září 2007 - 23:53:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přímé linky na daný web jsou zakázány...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4519
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 08. září 2007 - 23:54:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nedá se tam přes uvedený odkaz dostat.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 941
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 00:17:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_Zlivský ... A odkdy? Neudělal sem to porvé a jiný odkaz na tu fotku nejde, tak to mám udělat jak? Jestli je to takový problém, tak čekám ban ...

Study ... Mě jde v pohodě (Mozila).
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace