K-report
 

Archiv do 04.prosince 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava ve středních Čechách » Archiv do 04.prosince 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1391
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 09. listopadu 2007 - 00:03:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pozor pozor Na vědomost se dává že Fedorkova karosa se prodává.Ano Karosa LC 735 PBA 05-37 dopravce Fedos je naprodej,je po menší opravě které jí výrazně pomohla,takže prosím až někde vypůave tak dejte najevo a možno by bylo dobré zistit i v.č.

PS lepší příspěvek i s fotkami a inzerátem najdete v diskuzi Nejhorší trosky...
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Mořepetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 296
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 11:00:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera se objevila tato otázka na stránkách www.pribram-city.cz : "Dobrý den. Prý se připravují velké změny v dopravě, např. autobusy do Prahy již nebudou jezdit ze sídliště, ale jen z nádraží. Je to pravda?"
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 717
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 11:02:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není, jen všichni 3 dopravci budou mít jeden jízdní řád a vše bude přehlednější, je to docela síla.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3644
Registrován: 8-2002


Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 11:52:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hlásím jednu neznámou Karosu:
tmavě vínová LC735 s bílým proužkem na bocích, TR 61-10. včera celej den stála v Rudný naproti skladovýmu areálu u starý silnice II/605 na Beroun a Plzeň. foto nět.
Mořepetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 12:30:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD Mirbusak: Děkuji za informaci.
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1399
Registrován: 7-2006


Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 14:17:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel2 ta je známá je to původně atmos a řešila se už v diskuzi dopravci a linky-švarcova analýza-najdeš tam i fotku ještě před GO patří firmě Zako ale jezdí linky pro studio zdraví nyní K+H dopravní nebo jak to je,jel jsme s ní a jede dobře a na tom místě stává dost často a nebo taky stává v králově dvoře
http://fedos.rajce.idnes.cz/Studio_zdravi/#025701.jpg
http://fedos.rajce.idnes.cz/Studio_zdravi/#025702.jpg
PS zde jsou fotky
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3648
Registrován: 8-2002


Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 16:56:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

fedos:
to sou mi věci :-)
mě se zdála tmavší a koukám proužek je šedivej, nikoli bílej. holt už byla tma :-)
fotky good, děkuji ti.

btw dalo by se nějak zvenku poznat, že to býval atmosférák? já bych to do busu z tvých fotek neřekl, ale chápu, že o něm víš už z dřívějška.
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1402
Registrován: 7-2006


Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 17:31:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel2:jo napovídají kulatá světla ale to nic neznamená ale má stále vysoký okno (jestli se nepletu) a v.č. má jako ATMOS a je ATMOSí
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7616
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 20:49:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vysoké okno? Důkaz zde:

 
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Kejvačka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 530
Registrován: 10-2004


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 12:54:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos: Já nevím, jestli je BEJ 35-44 na C22 pravidelně, ale 24. 7. 2007 tam jel:
http://www.spvd.cz/cz/beroun/beroun/20070724_luvr_delvita.jpg

Kde je bývalá 1211 by mě také zajímalo (Horký ji měl jen krátkodobě zapůjčenou), a pak ještě, jak vypadá bývalá 1212, která dle seznamu umístěného výše má sloužit v MHD Beroun. Po zakoupení ČSAD PZ dostala nový modro-bílý lak a docela by mě překvapilo, kdyby jí nyní dali červený. Ale že by jezdila v MHD modro-bílá, to by mě udivilo ještě více (občas v Berouně sem a toto jsem opravdu neviděl)...
Řada 700 - to nejlepší z Karosy
Tombus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 450
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 13:10:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kejvačka: Jak to vypadá s 1211 netuším, ale bývalá 1212 (2S3 0772) jezdí v MHD Beroun-Králův Dvůr v červeno-bílém nátěru s polepy již od roku 2006.
Josefj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 15:59:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mořepetrovi: U Bosáků (http://www.bosakbus.cz/novinky12.php) už k Příbrami vystavili podrobnější informace
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1412
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 17:13:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kejvačka:díky jo Tombus má pravdu jezdí v červeno-bílém v Berouně na MHD

a AD sor:dnes sem byl na lince C 22 v Novém Jáchymově a podařilo se=jezdí tam pravidelně je červeno-bílý s logy probo trans-jsem spokojen :-)
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Kejvačka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 531
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 20. listopadu 2007 - 09:21:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera odpoledne byl nějaký problém na D5 a doprava na linkách Praha - Zdice - Hořovice byla následkem toho zcela nepravidelná. V šest hodin bylo třeba zřít v Nových Butovicích současné odbavování cestujících čtyřmi autobusy, z toho třemi směr Zdice a jedním směr Počaply. Co mě ale zaujalo nejvíce, jedním z nich byla Bova - to jsem na lince C19 ještě neviděl
Řada 700 - to nejlepší z Karosy
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1418
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 20. listopadu 2007 - 16:01:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kejvačka:jojo taky sem to pocítil že tam byl nějakej problém

PS nevíš jaká to byla bova ? vím o 3x 2x s blinkry u světel a jednou s blinkry na bouli-právě o tu mi jde zda tu starší eště mají ?

PPS a to samé u mercedesů:1)co jezdí ty dvě tourisma na těch linkách do Berlína a Hamburku vídám německé Travego a Setru a tak neví nač jiného by byly a zda jsou eště v provozu ikdyž ty tourisma asi jo

a jak to je s těmi medáky 0303 a 0330 ? děkuji
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Kejvačka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 534
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 20:42:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos: Jo tak to já nevím, byla tma a navíc jsem tam nebyl kvůli autobusům...

P.S.: Před několika dny jsem viděl Volvo v takovém laku, jaký máš na (původem mém) snímku, v Praze u zastávky Přístaviště. Nevíš, komu teď tento ex-fedosí vůz patří? Bylo to to samé vozidlo? (SPZ/RZ jsem si bohužel nevšiml...)

(Příspěvek byl editován uživatelem Kejvačka.)
Řada 700 - to nejlepší z Karosy
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1422
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 20:59:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kejvačka:no to nevím ale vím že tam stojí,stojí za LC 735.00 T dopravce Tombus takže kdo ví..

je toto samé vozidlo

a prosím tě vysvětli mi jak původem na tvé fotografii ? Pakliže se koukneš na moje fotky na rajčeti (viz podpis) tak tam je ta fotka ve velkém a je to foceno ve Zdicích a fotka je má ;-)
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Kejvačka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 535
Registrován: 10-2004


Odesláno Pátek, 23. listopadu 2007 - 12:04:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A já myslel, že je to vystřižené z tohoto:
www.spvd.cz/cz/beroun/beroun/20060617_luvr_fedos.jpg
Ale vono je to na té Tvé víc zboku...
Řada 700 - to nejlepší z Karosy
Martinhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 23. listopadu 2007 - 14:09:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos (Mercedesy u Proba):
Minimálně jedno Tourismo (4S1 2530) jezdí v pražské provozovně, občas se vyskytne například i na lince do Sušice. On už Probo Trans nejezdí ty linky do Mnichova a Hamburku? Myslel jsem, že jenom neni uváděný na JŘ, ale provoz se nezměnil...
Ty starší Mercedesy asi už nebudou, já sám jsem viděl jednou jeden a toť vše. Kolik jich vůbec bylo a odkud pocházely? Z Prahy-západ asi nebyly, nebo ano? Tam si mimochodem pamatuju nějaké bílé Volvo(?), jednou jsem ho viděl na lince do Hamburku.
Nedávno ses ptal, jestli ještě jezdí BE 71-65. Ano, viděl jsem ho cca před týdnem.
Jo a mimochodem můj příspěvek do seznamu SPZ 4S1 3220 bude asi blbost, nejspíš jsem se přehlíd u 3320...
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1424
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 23. listopadu 2007 - 20:23:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martinhd:tak za 1) jo ta 4S1 3220 bude blbina taky sem si to říkal ale říkal sem si asi bude no.. ale tak jo shodli jsme se že je to volovina

staré mercedesy byly 2ks jeden 0303 a druhý Turecký 0330 oba dva byly bílé EX čsad-Praha Západ

linky do Hamburku a do Berlína jezdí ale jezdí to s Ňemeckou společností Obervaen bus (myslím) a tam jezděj jejich vozy s cedulí probo trans

zatu BE 71-65 díky :-)

Kejvačka:stane se ;-)
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7663
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 23. listopadu 2007 - 23:43:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a mimochodem můj příspěvek do seznamu SPZ 4S1 3220 bude asi blbost, nejspíš jsem se přehlíd u 3320...

Jestli jsi to viděl na lince Hořovice - Plzeň, tak určitě 3320.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1344
Registrován: 4-2005


Odesláno Sobota, 24. listopadu 2007 - 14:41:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos:Linky do Hamburku a Berlína koncí 8 prosince.Ze zahranicí zustává pouze linka na slovensko.
BE 71-65 jeste jezdí to muzu taky potvrdit.
AV 15-30
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1425
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 24. listopadu 2007 - 19:23:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

6120:ok,:-)díky
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1428
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 27. listopadu 2007 - 13:56:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak na stránkách www.spojbus.cz se již objevil crosway LE ev.č. 1448 !
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1035
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 27. listopadu 2007 - 19:22:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jen doplním.
C954, C955, LC 936, LC 956, LC 736..:
PROSÍM, pusť mě.
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1177
Registrován: 11-2005


Odesláno Úterý, 27. listopadu 2007 - 21:48:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Moc pěkný Cross LE. Jinak koukám na nové stránky ČSAD SČ. Překvapila mě ta Scania. Nejspíš místo toho starého Iveca.
Fotky Karos LC936(XE),LC956,Axer,C955,C935E prosím pošlete - Děkuju
Víte něco o současnosti LC936/956 ex ČSAD Havířov/Frýdek/Karviná - dejte vědět (kvůli seznamu)
Switch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 16:58:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Spojbus už má namontované nejméně dvě sady světelných tabel na starších autobusech. Dnes jsem je viděl na C934 1445 a 1447.
www.janzyka.net
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1435
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 17:52:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Switch:jojo přesně na těchto dvouch sem je viděl já včera 1445 na 309 a 1447 na 311
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1438
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 19:27:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Switch:eště důkazní materiál
1445:
 
 

1447:
 
 
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Switch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 21:16:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos: A nevíš, kdo teď dostal 1433? Viděl jsem ho ráno před sedmou na 308 na Zličín, ale řidiče jsem si nevšimnul.

P.S: Ve Středních Čechách se zřejmě od nového roku chystá jedna velká změna
www.janzyka.net
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1439
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 21:24:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Switch:no 1433 by měla být záloha

jinak ráno sem viděl 1447 na té slepé silnici kam dříve zajížděla ta smluvka ze zličína,která je po přestěhování TNT posunuta až do rudné :-)

a včera po 2 hodině praskly 1435 měchy..
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Switch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 21:33:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos: No pochybuju, že z pátého nejlepšího autobusu ve firmě udělají zálohu. Nejspíš si ji někdo vezme a zálohu udělají z jeho vozu
www.janzyka.net
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1440
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 21:42:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

switch:taky mě to udivilo ! ale maj napsáno na webu.

PS eště sem zapoměl podat info vůz 1439 který doteď působyl jako záloha je nyní na GO,takže už u Spojbusu není žádná 700 která by nebyla ve firemním laku,dohromady zbývá jen 1444,1445,1446=3x C 934 E a je vše ve firemním-snad sem na nic nezapoměl.
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Switch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 200
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 08:26:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos: No jo, vidíš, psáno to tam mají. Každopádně ať přemýšlím, jak přemýšlím, nemůžu přijít na jediný racionální důvod, proč by tomu tak opravdu bylo. Snad jen, aby v případě výpadku některého Irisu na 380 byla opět náhradu v podobě Irisu. Ale myslím, že to není zas tak často, aby se vyplatilo z toho udělat záložní vůz.. No uvidíme
www.janzyka.net
Machsebestova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 14:09:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Autobusová doprava je něco šíleného co snad muže existovat především ve středních Čechách drahá je načas nejezdí určitě dám raději přednost vlaku který jede rozhodně mnohem líp nežli autobus
Switch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 15:50:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No zrovna o tom slovním spojení "drahá a načas nejzdí" bych v případě Českých drah docela polemizoval. Ale proč ne, každý má jiné priority a kdybych bydlel v místě, kde je nádraží blíž než autobusová zastávka, třeba bych názor změnil. Pokud by se vylepšila infrastruktura a vozový (vlakový?) park a z toho plynoucí komfort cestování
www.janzyka.net
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3614
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 16:13:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Machsebestova: To uděláš nejlépe, protože setkávat se s takovými lidmi v autobuse opravdu nemusím.
ICQ 202376673
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1441
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 22:07:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kejvačka:už vím kde je ta B 932 EX Probo trans Beroun a vysvětluje to i nasazení u Hotlinera v Březnu jí a eště tu B 832 co Hotliner nekoupil koupilo Čsap Nymburk/OAD Kolín
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
1442
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 14:05:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj přátelé, ještě se vrátím k nedávné diskuzi na téma 210019 (SID C 19): Výskyt busu Bova je dán tím, že u ProboTrans Beroun mají teď -asi jako všude- akutní nedostatek řidičů. Tzn. že pokud se na C 19 vyskytly nějaké "neobviklé" autobusy je to asi-určitě dáno stylem obsazování linek - jezdí všichni všechno(kdo může -a chce- jezdí co je potřeba). Toto je -asi- nejen má doměnka ... takže teď jste dočetli nejpravděpodobnější vysvětlení výskytu busu Bova na lince SID C 19.

Kdyžtak mě někdo opravte - pokud se pletu ...

Hezký den přeje Váš 1442
SpoJBus s. r. o. forever!
Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 890
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 09:30:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dúfam, že som sa trafil do dobrej diskusie, ôebo rozdelenie CZ na kraje veľmi neovládam

Chcel by som sa opýtať, aký dopravcovia sa pohybujú v okolí Rakovníka? Keď som tam bol v lete tak som videl len jednu bielu B732 na linke do Lužnej, na stanici v Rakovníku len Crosswaye Anexie a nejaké modré Axery, ktoré neviem komu patrili rsp našiel by sa niekde aj prehľad vozidiel?
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 553
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 13:21:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vede tady někdo autobusy ČSAD Slaný? V pátek jsem viděl nové Intouro 6S4 6784
Kulík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 4-2004


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 14:11:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Carchye: ANEXIA je bývalé ČSAD Rakovník - tuším, že ještě v loňském roce bylo na autobusech psáno ČSAD ANEXIA Rakovník. Linku do Prahy s modrými busy provozuje společnost CS TRANS, která od 9. prosince bude vystupovat pod názvem CS BUS.
Seznam vozidel nevlastním. A modré Axery společnosati CS TRANS jsou v Praze vidět na Zličíně, kde linka z Rakovníka končí.
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1444
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 16:27:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak:já se chystám udělat seznam Anexie

vozy CS Transu jsou na Zličíně vidět po různu všechny

a Spojbus pokračuje v dovybavování vozů BESE panely dnes byl spatřen nově ve voze C 734 ev.č. 1413
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Switch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 17:12:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jojo, taky jsem viděl, ale nebyl jsem si jistý ev. č. Ale je to docela rarita v téhle oblasti - tabla na C734

A taky se mi zdá, že Zličín je momentálně jediné autobusové nádraží s takovou koncentrací LE Crosswayů
www.janzyka.net
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1445
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 17:26:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Switch: s obojím souhlasím a nejsem určitě sám bo to tak je

je fakt že tady v okolí C 734 s digi člověk nepotká tak konečně změna,mimochodem ještě minulý týden je neměla
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1446
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 17:32:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

switch:eště sem zapoměl http://www.spojbus.cz/firma.html 1433 se už vrátila na 380 vyměnila se s 1435 které minulý týden nejspíše prdly měchy

a 1443 se dostala na 601...

takže 1443 byla 380/8 1433 byla záloha a 1435 byla 601/51 takže se to pootočilo na 3 vozech
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Switch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 204
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 19:01:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jojo, taky jsem dneska viděl, že ten, co měl 1443, má teď 1433.
www.janzyka.net
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1447
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 19:33:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Switch:má jo já sem o tom právě přemýšlel zda jí dostane nebo ne,protože já ho dneska viděl celý den v záložní 1430 (nejprve řídil někdo a on se vozil a pak už jezdil s ní sám) to bude zajímavé 1433 pravidelně na 308 a ten z 1433 má teď 1448

PS nevíš zda má nějaký vůz eště ten mercedes 0303 na palubní desce v laku Spojbusu se svítícími předními světly ??
byl ¨moc pěkný ale už se vypařil


nejprve byl v C 734 1426 a pak byl přesunut do C 954 1433 odkuď taky zmizel.. vůbec ta výzdoba nějak mizí.. 1434 měla eště v létě vyzdobenej celej předek a teĎ nic aspoň že 1437 má vánoční výzdobu

a z5 k tématu já sme dnes 1443 celý den neviděl takže buď je to tím že jezdí 601 (ikdyž tam jsou přejezdy..) anebo a to je asi pravdopodobnější že byla na instalaci BUSE Panelů uvidíme..
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Switch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 20:22:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co se týká toho modýlku, tak ten měl myslim řidič, který před časem od Spojbusu odešel pryč. Takže si ho vzal asi s sebou.
www.janzyka.net
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1448
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 20:31:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Switch:aha,díky moc vrtalo mě to hlavou líbil se mi víc než ten P...O Kalendář...
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Switch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 207
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 20:38:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Inu jiný řidič, jiný mrav
www.janzyka.net
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1449
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 20:46:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak se stala věc kterou sem nečekal 1439 není na GO ale byla vyřazena !! http://www.spojbus.cz/firma.html
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 892
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 03:10:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos, Kulík: Díky, mňa zaujímalo či majú ešte aj nejaké tie staré Karosy, keďže som videl len crosswaye
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Kejvačka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 538
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 09:47:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos: "dohromady zbývá jen 1444,1445,1446=3x C 934 E a je vše ve firemním-snad sem na nic nezapoměl" - a co B 932 ev. č. 1422? Ta je přece bílá...
Řada 700 - to nejlepší z Karosy
Switch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 14:37:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nene, taky už 1422 není bílá, ale je ve firemním. Letos prodělala GO.
www.janzyka.net
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1450
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 16:32:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://fedos.rajce.idnes.cz/spojbus/#DSC03346.JPG,1422 před GO

http://fedos.rajce.idnes.cz/spojbus/#DSC03347.JPG,1422 před GO

http://fedos.rajce.idnes.cz/spojbus/#DSC05204.JPG,1422 po GO

http://fedos.rajce.idnes.cz/spojbus/#DSC05205.JPG,1422 po GO

http://fedos.rajce.idnes.cz/spojbus/#DSC05207.JPG,1422 po GO

http://fedos.rajce.idnes.cz/spojbus/#DSC05213.JPG,a naposled 1422 po GO

PS ví tady někdo proč byla od začátku bílá ?

kejvačka:doufám že jsi četl výše uvedenou zprávu o EX Probo transech
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Tombus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 461
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 17:13:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos: Chtělo by to opravit ten splívající text a odkazy.
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1070
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 18:45:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky se v tom nějak nevyznám..
Karosa Crossway LE v ČSAD MHD Kladno = konečně kvalita na A24 -
PROSÍM, pusť mě.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3770
Registrován: 8-2002


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 19:17:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

když je fedos bordelář taxi snad umíte url vykopírovat a upravit tak, aby to fachalo, ne?

např.: http://fedos.rajce.idnes.cz/spojbus/#DSC05207.JPG

(Příspěvek byl editován uživatelem pavel2.)
dědkovo A.Á.čko :-)
stav k 27.10.2007
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1451
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 21:10:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo přiznávám a omlouvám se původně to mělo být že odkazy schovám pod kratký název ale nepovedlo se a tak se ještě jednou omlouvám
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace