K-report
 

Archiv do 05.prosince 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava ve Zlínském kraji » Archiv do 05.prosince 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35821
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 01:15:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na tento server odjakživa, při podobných pokusech to vždy přesměruje na http://transport.asi.pwr.wroc.pl/hotlink.gif... Ve FF i MSIE.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 942
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 01:37:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak nevím, kděs problem? Restartoval sem PC a po kliknutí opět najel onen obrázek ...
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4149
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 10:19:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když jsem na ten odkaz klikl v mejlu tak se mi zobrazí Karosa C734.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 655
Registrován: 7-2005


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 10:46:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mně se tam napoprvé zobrazila fotka ex housovské Karosy, napodruhé už jenom ta malá reklamka. A mám IE.

EDIT: I když teď si uvědomuju, že poprvé jsem tu fotku otevíral taky přes mail jako Bart.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pavel_h.)
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7238
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 14:26:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Při zkopírování linku do adresy to jde otevřít normálně. V IE.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35839
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 16:51:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky, na tenhle trik jsem úplně zapomněl...

Edit:
Příště doporučuji takové odkazy vkládat jako neaktivované (viz příspěvek, už jsem ho příslušně upravil).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1160
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 19:02:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Vám povím, Karel se nezdá ...
K tématu. Tento ex v Polsku je hovno. Strýc byl v Mongolsku a viděl v Ulanbátaru ex Housu. Podle taťkových slov se mongolcům oplatí přijet do ČR, koupit bus, nacpat ho šrotem a plný ho po vlastní ose odvést do své vlasti a tam prodat šrot i bus do sběrných surovin. Ale tato informace neni zaručena, ikdyž jsem ji slyšel z více zdrojů.
PS: Ex Housovo sedmikilo v Mongolsku - ČEST JEHO PAMÁTCE!!!
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1855
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 23:50:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: O exHousa Karose v mongolsku slyším prvně, ale přímo v Ulanbátaru skončilo cca 5ks Karos B731 z DSZO.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1162
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 12. září 2007 - 15:36:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin 24tr: Jak říkám, nevím co je na tom pravdy, ale šlo to ke mne z více zdrojů.
B 731 ex DSZO v Ulanbátaru - ČEST JEJICH PAMÁTCE...
PS: Které vozy DSZO to přímo byly???
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1859
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 09:55:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Nevím jestli jich nebylo víc, ale 100% 634, 635, 640, 643 a 647.

PS: Z Kunratic už zmizla Housova C734...
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 9-2006


Odesláno Sobota, 15. září 2007 - 15:27:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

měl bych dotaz k těm novejm intouro.Pokud jsem si dobre vsiml tak v tom predvadecim pro AKV byly trochu jiny sedacky,je to tak?zdaly se rozhodne pohodlnejsi.
C734.1340
Karosakblog
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 8-2007


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 13:23:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuzl:Byly jiné takové obdélníkové tyhle jsou na vrchu kulatejsí
Můj web o autobusech ve Zlínském kraji http://karosak.blog.cz/
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1169
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 17:52:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Řešily se tu B 732 ČSAD VS??? Já jsem totiž jel tento vikend přes VM a na jedné točně jsem potkal B 732 s turbooknem řidiče a s novější Rábou. Předělávka???
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1209
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 18:11:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš: ni ni to jsou ráboidní turba od výroby
Karosy řady 900 forever:o)
Karosa žije dál:o)
E-mail: SnejdrlaJenda@seznam.cz

2T1 5989 je fuč něják nám těch sedmistovek ubývá:o(
TAD a ČSAD Semily: předpisová ukázka jak provozovat autobusouvou dopravu na úrovni
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1170
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 18:24:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Axer: Existuje to aj jinde??? Setkal jsem se s tím poprvé, přímo ve VS jsem to viděl, ale jinde v ČR snad asi ne...
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1212
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 19:54:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš jo to nevím, ale ve Valmezu vím o třech, nevím jestli ještě ale všechny jezdí:
VS 66 02
http://www.spvd.cz/cz/valasskemezirici/valasskemezirici/20050730_vove_b732_3.jpg
VS 66 03
http://www.spvd.cz/cz/valasskemezirici/valasskemezirici/20050730_vove_b732_4.jpg
VS 52 28
http://www.spvd.cz/cz/valasskemezirici/valasskemezirici/20050730_vove_b732_2.jpg

Jinak ve Valmezu mají takovou spegialitku C734 s "natuněným" spíše zmutovaným předkem nemá ju někdo odfocenou??
Karosy řady 900 forever:o)
Karosa žije dál:o)
E-mail: SnejdrlaJenda@seznam.cz

2T1 5989 je fuč něják nám těch sedmistovek ubývá:o(
TAD a ČSAD Semily: předpisová ukázka jak provozovat autobusouvou dopravu na úrovni
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.26
Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 23:33:31   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: já jsem ze vsetína a jidne kromě valmezu jsem to neviděl, můžeš mi popsat, jak vypadala? díky
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1173
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 18. září 2007 - 17:42:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

midras: Tak viděl jsem to na jakémsi webu. Byly tam fota Karos ČSAD VS a byla tam bílá s šedým a zeleným pruhem a logem ČSAD VS na boku. Byly to neaké zimní fota, bohužel popis roku u nich si nepamatuju, ale tuším, že to bylo 2003 nebo 2004. Za tu dobu možná byly převedeny do VM.
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7374
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 21. září 2007 - 19:07:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

KRODOS se začíná zbavovat prvních devítistovek? Jednu má Autodoprava Studený z Držovic, v původních barvách, nyní 1M7 0929. Dnes jsem potkal rovněž C 934 KM 99-71. Je celá bílá, vypadá to jako naštětkované. Jestli je to ještě KRODOSu, nebo to má již někdo jiný, jsem si všimnout nestihl.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.244.26
Odesláno Pátek, 21. září 2007 - 23:38:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: jj, už vím, myslíš fotky z ČNDS, je tam u některých fotek chybně uvedeno město, jinak některé z těch autobusů na vsetíne asi opravdu jezdily, matně vzpomínám, ale už jsou dlouho ve valmezu
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1178
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 22. září 2007 - 15:49:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mirdas: jj, to bude ono...
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1189
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 27. září 2007 - 22:08:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na ANku ve Zlíně stojí další nový Cross:
 
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1870
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 28. září 2007 - 10:09:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Včera ho dovezli cca kolem 11, zaparkovali a schválně jak dlouho tam zase bude stát.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3114
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 28. září 2007 - 11:55:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to je nějaké místo na nové vozy?Nejsou na to ujetí..
Ale zase víme co nového koupily.No až bude mít RZ nahlaste do diskuse Arway,Crossway díky
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1190
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 08:38:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jó... mmch, včera jsem viděl v Rožnově p. R. toho jejich Crosse a opravdu jezdí na linku tam nekde na Horní Bečvu, směrem na Slováky. Tuším, že má v SPZ 1. dvě čísla stejná jako ten první co stál v ZL a poslední dvě jsou 10.
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1191
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 08:48:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a málem bych zapoměl. Ten Hrboun co tam onehda stál, toho jsem viděla taky už párkrát v ZL v centru akorát se mi zdá, že je ve službách ČSAD UH, ale nevim, nepamatuju si to...
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7419
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 10:01:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Je to 2Z9 6710, jezdí linku 940096 a nejspíš i 940097. Jel jsem s ním, úchvatně rozhrkaný vůz.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 954
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 12:13:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha a co když si splet 10 s 01 a je to 2Z9 xx01? Hmm? Někomu asi nedošlo, když sem sem dával fotky Rožnovský CW, že to sou dva vozy ...

Jinak 6710 přišla o elegantní "Crossway" ve předu, protože Vsetíňáci jsou KU**Y závistívé, tak to muselo jít dolů ...
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7420
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 13:32:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vycházím z toho, že ve Zlíně je Cross s RZ začínající na 2Z967 taky :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1873
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 14:26:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já si dovolím malou fotogalerii - "přírůstky" :-)
http://www.trajfly.net/fotky/CSAD/Prir/index.html

Bobyk: 2Z9 6709 - převážně jezdí Brno. A myslím že /nevím jestli tomuto/ byly v létě vyměněny RZ - kvůli poškození/ukradnutí zadní tabulky.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3130
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 14:52:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad zlín 24tr 6709 pořád jezdí
 
 
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Franta Vr.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.180.227
Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 20:29:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

2Z96709 jezdí pořád.To ta nová Sorka z Napa má nové číslo.Měla 2Z97049 a má 2Z97015.Zeby vyhrazená série pro autobusy?
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4230
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 02. října 2007 - 21:53:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nový Cross ve Zlíně v pondělí, ještě bez RZ:
 
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Krodosak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 12:57:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tento úkaz se začal pohybovat po okolí naší krásné Kroměříže.
 
 
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3192
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 21:45:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Krodosák šmakozní!!
a copak Crossway Vsetína ještě nemá RZ?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1214
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 10. října 2007 - 15:25:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Dnes jsem ho na AN neviděl...
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1899
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 19. října 2007 - 14:12:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak to jsem zvědavý - jedna čipovka na všechny dopravce v rámci kraje /do budoucni i MHD - přesneji DSZO, protože jinak všude ji zajišťuje "místní ČSAD"/:-)

http://zlin.cz/article.php?ID=151727
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 490
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 19. října 2007 - 14:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to první krok směrem k IDS.

Ale ze všeho nejdůležitější pro tvorbu IDS je sjednocení cen jízdného. Když se to podaří tak už stačí jen zapojit DSZO a MHD Kroměříž.
Není to tradiční postup kdy se obvykle začíná od MHD, ale nevím proč by nemohl fungovat.
http://richard163.blog.cz
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.111.11.114
Odesláno Pondělí, 22. října 2007 - 16:14:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nezapomněli trošku na connex morava? oni sice nepoužívají EMtest, ale myslím, že už to někde vyřešili, nebo to je jen má domněnka? a ČD by to taky mohly hecnout, jinak myslím, že to nebude špatné
Tomaseq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 880
Registrován: 7-2003


Odesláno Úterý, 23. října 2007 - 07:35:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Řidiči včerejšího ranního spoje Luhačovice-Praha spol.ČSAD Vsetín (odj.Otrokovice 4:08): To, že má někdy člověk špatnou náladu, se dá pochopit, ale návdavkem ještě nadávat ženě vystupující předem, když předtím čeká u zadních dveří, že je blbá blondýna a že asi neumí číst, že se vystupuje zadníma dveřma, a přitom se ani neobtěžovat je otevřít je normální hulvátství. Nech se vyšetřit, kreténe!!!
Změna! Krysolet na brejlovci na Vláru !!!
Karosakblog
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 8-2007


Odesláno Úterý, 23. října 2007 - 14:27:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a kdo jel ten spoj diky za odpověd
Můj web o autobusech ve Zlínském kraji http://karosak.blog.cz/
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 200
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. listopadu 2007 - 17:34:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, někteří řidiči ČSAD Vsetín se opravdu chovat neuměli, když jsem jejich linky pravidelně využíval a vidím, že asi pořád jezdí (a to už to bude chvilka). Ale jsou tam i dobří, se kterými jsem jezdil rád. Aspoň že už se jim zlepšuje vozový park, to co občas jezdilo na dálkových linkách.... škoda mluvit.
www.minimodel.cz - nástupce www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3328
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 03. listopadu 2007 - 18:24:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Škoda já bych si s tím pohrál a číslo z toho dostal.Ale když nechceš nech být.Já zas nejsem z těch, který by se doprošoval.Kdysi jsem ti něco na meil poslal a ty ses nenamáhal ani odpovědět.
Promiň já jsem z jiného těsta,já se snažím lidi uznávat a vážit si jich.
Omlouvám se za OT
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1255
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 03. listopadu 2007 - 19:42:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes quečeru byly 3 Crosswaye ČSAD VS a to: 2Z9 6709 a bratři 3Z0 8926, 3Z0 8927 - ta má už i reklamu na společnost LPT.
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1932
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 10:35:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

černá kronika...
http://www.hzs-zlkraje.cz/aktuality7/0711/338.htm
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4905
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 11:47:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakou spz má ta krátká vsetínská Sorka, co jezdí vínekdový Prostějov?
Sháníme fotografie a informace ohledně autobusové dopravy v Prostějově. Nabídky zasílejte SMS na 605840016

ICQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech - aktualizováno
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1950
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 07:52:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opět si neodpustím černou kroniku...

http://www.hzs-zlkraje.cz/aktuality7/0711/347.htm
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2265
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 12:30:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mimochodem, zajímavý vůz. Vypadá to na 930 (spíš možná bastl 730) s lepenými okny a nevím, jestli se mi to zdá nebo jsou druhé dveře široké?
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
521
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.15.64
Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 12:58:12   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není to prototyp co byl u Housy?
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7912
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 13:51:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

521: Skoro to tak vypadá, neumím si jinak představit lepeňáka s nízkými kufry.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2266
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 14:10:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sedadla vypadají jako z LC sedmistovky.
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1273
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 17:49:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tuším, že ty 930 od Housy mají bílý základový lak a na něm jenom firemní polep, takže teoreticky by to mohl být ten prototyp. Má ale šedý nárazník a shodují se v chybějících zámcích na dvřích. Akorát teda nemůžu přesnějš identifikovat střední dveře. Jsou uzké nebo širší???
Na připomenutí.
 
 
 
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2268
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 17:56:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podle počtu oken jsou široké a zadní jsou zaslepené, takže si troufám říct, že ta bílá je tentýž vůz.
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Jakub
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 936
Registrován: 8-2003


Odesláno Úterý, 20. listopadu 2007 - 20:14:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

SONA má vůbec zajímavé auta. Jen trochu poupravím tvrzení v tom odkazu - nejednalo se o linkový autobus, nýbrž o návoz pracovníků do jisté firmy vyrábějící kondenzátory v Uh. Hradišti. Dopravce Sona pro ně zajišťuje svoz/rozvoz zaměstnanců z okolí UH. Jestli je na fotce ten vůz, který mám na müsli, tak jde o C 934 s vysokými sedadly a oběma dveřmi úzkými dvoukřídlými. Pikantní jsou RZky autobusů, např. 77-77, 55-66, 99-99 atd.

Jinak ČSAD UH má už asi měsíc druhý Crossway a jak vidím, zatím to nikdo ze zdejších nepostřehl. Bílá barva, obě dveře dvoukřídlé úzké a RZ (pokud si dobře pamatuju) 3Z1 5207. I ve Zlíně ho lze potkat.
ICQ: 155-617-186
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1953
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 20. listopadu 2007 - 20:33:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakub: To by zdejší museli být ve Zlíně.

Ale zase, když se tam dostanu... zase se musím u něčeho nachomýtnout.
 
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Mimi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 20:22:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neviete mi povedat ci tato Karosa je priamo povodom zo Zlina a teda vsetky info o nej
 
mimi ICQ 197-757-627

www.transportweb.sk

pozrite sa na moju stránku
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1311
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 20:26:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Může být po GO ve Zlineru a přihlášená zde v té souvislosti na úřadě... Myslím, že už jsem neco podobného viděl...
Gasonův blog | ICQ: 472-137-831 | Skype: migagason | 754 068 JE BEST - Toť asi všecko, co sem Vám chtěl sdělit...
10. prosince 2007 - rok od registrace na K-Reportu...
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1314
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 18:07:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Víte, co Housa kúpil??? Crossway!!! SPZ 3Z3 4442 a foto:
 
 
Gasonův blog | ICQ: 472-137-831 | Skype: migagason | 754 068 JE BEST - Toť asi všecko, co sem Vám chtěl sdělit...
10. prosince 2007 - rok od registrace na K-Reportu...
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1972
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 05. prosince 2007 - 07:01:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: žjůůů. A na jaképak lince je nasazen?
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 770
Registrován: 7-2005


Odesláno Středa, 05. prosince 2007 - 15:27:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin__24tr: Včera jsem ho viděl někde v Prštném jet směrem na Otrokovice.
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
ICQ: 395-834-377

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace