K-report
 

Archiv do 05.dubna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě kolem Mladé Boleslavi » Archiv do 05.dubna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3106
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 22:15:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Anonymous - Nevím, noAsi, že mě už všude znají, nebo mám známéNo a kdybych měl vkládat vše co našotnu, nebo kde..tak by to bylo na dlouho..hlavně aspoň ukáži, vždy něco aktuálního, či zajímavého
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3119
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 18:06:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska došlo k něhodě 809 281 v Kněžmostě s nějakým Os autem.zatím více nevím.Zjistím
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 21:41:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb:Koukni se na svůj e-mail...
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3134
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 19:06:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak něco z dnešní přepravy 735 057 z Turnova do Chomutova.Mladá Boleslav-Všetaty

 
 
 
Krnsko

 
 
 

735 057
 
 
 

 
 
 
 
 
 

A něco ještě, co jsem namátkově stihl na Mladoboleslavsku
 
 
 
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 709
Registrován: 12-2003


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 19:57:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nějak tu 749 218 tady nevidím
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"! Největší atlas T466*742 http://www.t466.firenet.cz/index.php
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 22:09:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb: tu 735057 vezou taky do Chomutova do depozitáře NTM??
Celkem mě to překvapuje, slyšel jsem že v Turnově budou ČD schovávat nějaké svoje exponáty (310 + vozy, 715, 820), tak by byla ideální doprovodné vozidlo v případě zprovoznění

Škoda i té 220 ve Zvolenu, před rokem vypadala celkem OK
 
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 12-2003


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 23:07:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mo myslím že si NTM udělá jeden depozitář na jednom místě neb do Chomutova se to zaručeně vejde. V Turnově v depu v noci nesvítí snad ani lampy a naši tmavohnědí spoluobčané tam už rozkrádají co se dá - to již delší dobu! Je tam přístup ze všech stran a hlídač tam měl snad poslední šichtu v den kdy se depu rušilo.. taky to tam teď vypadá.
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"! Největší atlas T466*742 http://www.t466.firenet.cz/index.php
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3146
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 23:11:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Mir - no, ono se něco uvažuje, že v Turnově bude jako je Lužná- Páry, Turnov Diesl depo.Uvidíme.
Ano 735 057 je NTM a byl proto přepraven do Chomutova.

Koukám, že ty máš 753 220 aspoň na trati, já vždy v depu, max před depem..a to jí honím už od roku 1999Sic jsme nepochopil, pročpak se na ní 1.3.07 udělala nová Tlaková zkouška jímek, prošla revizí a stejně..A navíc ta el.rozvodová skříň ....Prý je to zatím záloha dráhy, jako 753 255,256,299
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 12-2006
Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 07:45:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To byl takovej bonus pro účastníky loňských "pomerančů", Mn BB - Brezno a myslím že to je stanice Dubová??
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 09:02:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bevelo:Turnov - depo je po zrušení tedy 31.12.2003 hlídané bezpečnostní agenturou a dovnitř se nikdo nedostane...
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3149
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 11:29:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bevelo..Je Prostě Bevelo...Ví hovno a jen vše všude hroutí.Ano Turnov je řádně uzamčem a myslím, že tam ještě žádný romský spoluobčan nepáchl..A navíc, už tam sídlý nějaká Firma, co zpracovává dřevo.Nemyslím v topírněAle v obvodu býv.depa.To co napsal, spíše mohl na psat na Všetaty..Včera když jsem na tu topírnu koukal, tak jsem úplně Vážně děsný.

Ad Mir - Tak to nevím, ale je to možné.Určitě to neni ale Šálková
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 16:28:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přesně tak v revizní dílně kde jsem pracoval je teď truhlárna zadeklovali kanály,snížili stropy a kde byli vozáci tam dělají taky se dřevem - trámy,krovy.Rotunda je řádně uzamčena a hlídaná bezpečnostní agenturou již 3.roky.Teď jsem se tam byl podívat.
 
 
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 717
Registrován: 12-2003


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 18:58:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb
...přestaň se zde vyjadřovat pro tebe u Vás doma zavedenou mluvou! Byl jsem naposledy v depu v Turnově v roce 2006 v někdy z jara. Zajel jsem si autem kolem ČSAD garáží až k druhé straně vstupu do depa. Podlez jsem závoru a prošel jsem si celé depo a nikde ani noha! Kdybys nebyl natvrdnutej jak špalek tak já myslel do objektu VSTUP a nikoliv do areálu depa. A to je velký rozdíl pokud se nepletu!

Kojak
...aspoň od tebe jsem dostal rozumnou odpověď čehož jsem se od mistra Nezdary nedočkal...

(Příspěvek byl editován uživatelem bevelo.)
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"! Největší atlas T466*742 http://www.t466.firenet.cz/index.php
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3154
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 19:30:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Bevelo - a čeho jsi se ode mě jako chtěl více dočkat?Když neumíš napsat nic srozumitelného, tak se mi nediv, že tak do tebe všude v diskuzích jdu...jen meleš blbosti a nic neukazuješ..už to začalo od té doby, co jsi do mě vjel skrze tu 742 169... no a kdepak je dneska?Z MB je v pr ale ty né a né pochopit, že odejde.Tak se aspoň chovej slušně a neměj tak přihlouplé A bohužel mistr nejsem, pač této funkce jsem se vzdal a od 1.4.07 jsem opět jen pouhý dělník
Zato by mě zajímalo, co jsi ty zač a co vlastně děláš
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 719
Registrován: 12-2003


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 20:43:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hele Martine proč si pořád protiřečíš?! Myslím že zatím jsem napsal/píšu vždy srozumitelně aby to každý pochopil. No a ještě k té 169!! Kdyby jsi nepsal že JDE DO PLZNĚ tak je to v pohodě. Já už věděl asi týden před tím než jsi to avizoval že z MB odejde - že půjde pryč! Ale nikoliv Plzeň, je ve Vršovicích. Proč mi pořád píšeš abych se choval slušně když Ty sám tady oblažuješ análníma slovama zdejší DF a jeho sekce? A to co jsem zač a co dělám ti napíšu do emailu - sice to bude skoro to samé kdybych to napsal sem ale je to jedno..
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"! Největší atlas T466*742 http://www.t466.firenet.cz/index.php
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3158
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 22:19:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Bevelo - Tak to se moc těším.Doufám, že už meil mám.Stačí mi, když si jen přečtu toto, co zde máš hrubekNo, já to věděl už jakou dobu, ale nebyl jistý, kam a když jsem se dozvěděl kam jde, tak jsem to napsal.No docela smůka co,ona se ta 169 ani do Vršovic nepodívala coZ MB šla do Kolína a z Kolína odešla ořímo do nové jednotky.

Ale nebudu se tady zatěžovat takovým plevelem, jako jsi ty
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3160
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 22:31:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bevelo, Bevelo...komu pak jsi ten meil poslal?Že mi nic stále nedošlo.Kdyžtak ti ho napíši jo: Nezdy@seznam.cz
Tak mi napiš, docela mě to zajímá, copak ty máš za povolání a hlavně kde.Zřejmě někde v Okolí Čelakovic...
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3169
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 15:10:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Všem z Bolky, či příznivcům této řady 735 doporučuji si sehnat tuto publikaci, co vyšla min. rok.

 
 
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 12-2006
Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 17:41:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska na nákladu z Nymburka do Liberce 753301 (teda odhaduju na dálku - není-li to 750222) a veze taky zajímavý exponát do Liberce
 
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 236
Registrován: 1-2007


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 18:32:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na dnešním Pn.vlaku jede 753-301,750-222 má sjeté obruče - odstavená v Liberci.A veze nějakou tramvaj č.129.
 
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 12-2006
Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 20:50:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem to odhadnul na dálku dobře (753301) protože hned po vykřižování s 854 náklad vyrazil. Tramvaj je 129 z Olomouce do Liberce.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3178
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 22:58:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmm..Liberec bude mít muzejní tramvaj jo
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3180
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 23:32:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco z min.času...
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Fantomasdc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1266
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 18. března 2007 - 11:21:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak trochu unikátní fotka - 753 a 751 spolu na vlaku a ještě na rychlíku...
"Jen bílou orchidej...."
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3181
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 18. března 2007 - 12:23:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo no..751 017 v Lípě lehla, tak se naskytla po ruce 753 192
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
TN
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.19.98
Odesláno Pondělí, 19. března 2007 - 09:30:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb: podle isoře dnes v nymburském oběhu kolínská 742.010 teď s Mn v Bělé
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3189
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 19. března 2007 - 11:07:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

742 010 v Bělé?Pěkné
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3198
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 19. března 2007 - 23:16:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak toto jsme náhodně nafotil mobilemDocela zajímavé co?
 
 

 A toto parkovalo před rokem u MB kauflandu
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3221
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 05:14:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska krátce před pulnoci přijel do MB z Prahy nehodový vůz včele s 742 404+5vozů+EDK.V Boleslavi se odstaňovaly škody z podzimní nehody..Ad jak fíra se 742 192 projel šturc a sruloval 3.patra.
Tak to vytahovali mimo koleje.Postavili ten vůz vedle čerpačky, kde by se měl rozřezat.
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 714
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 22:30:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb: Tohle není pro Liberec muzejní. To je to nejmodernější co mužou mít

(Příspěvek byl editován uživatelem GlEx.)
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3243
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 22:41:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Glex - Teďka jsem tě nějak nepochopil, co jsi myslel
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 715
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 00:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb 17:3.2007 18:32
Hmm..Liberec bude mít muzejní tramvaj jo

Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3245
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 11:17:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo tak to jo no..
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3253
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 21:05:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Klidné odpoledne v MB

 
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Michal_kuna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 3-2006


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 17:30:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska byly na rychlících mezi Bakovem a Tanvaldem kvůli výluce nasazeny tyto soupravy:
R 944: 749 180+Ds+B(možná Bg)+Bt
R 947: 749 181+3*Btn
 
www.vlaky-kuna.ic.cz
Aleš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 21:11:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já doplnim fotku toho R944
 
www.vlaky-kuna.ic.cz
ICQ:308291241
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 829
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 21:28:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Dopravním webu je článek o záměru zrušení osobní dopravy na trati 063http://www.dopravni.net/view.php?cisloclanku=2007030037
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 22:10:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes večer jsem po výstupu na pražském hlavním nádraží spatřil v Os 9546 do Všetat, v čele dvou vozů 053, místo 854ky Zamračenou 749.162. Akorát jsem vběhl do podchodu tak mi odjela.
Nespouštěj oči z tratě!
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 333
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 13:35:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když je teďka ta vejluka mezi Boleslaví a Bakovem, nebudou se tahat náklady přes Dolní Bousov?Bylo by to logický a už se tak v minulosti stalo.Kdyžtak kdyby jste měl někdo časy těch nákladů, tak to sem prosimvás hoďte.Dík
strojvedoucí metra
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.46.42
Odesláno Středa, 28. března 2007 - 20:38:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Petad: Nějaký náklady přes Dolní Bousov taky jezdí, např. manipulák MB-Bakov n/Jiz-Česká Lípa, víc se dočteš v ROV v této diskuzi, snad 10.3. je tam vkládal prcek z lípy. Ale bohužel tam nejsou časy, jen čísla vlaků. Jinak v pondělí a v úterý odpoledne jsem byl fotit na trati 061, ale je to slabý. V pondělí kolem 15.hodiny ucelenka autovozů u Kopidlna, jela směr Jičín, takže proti sluníčku a včera mezi 16.00-19.00 hodinou u Křince taky nic, dle dotazu výpravčího v Křinci snad včera přes den nejel vůbec žádnej náklad, mimo manipuláku. V diskuzi tratě v Českém ráji... někdo včera dal foto písků v Jičíně, ale není tam psán čas. Tak jestli někdo můžete moje postřehy doplnit či vyvrátit. A kdyby byl čas těch odklonových vlaků mezi MB-Dol.Bousovem a Bakovem, tak bych byl taky moc rád. Díky
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 12-2006
Odesláno Středa, 28. března 2007 - 23:06:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přikláním se k názoru, že odklony přes Křinec jsou slabé. Ten písek do Nymburka přijede, soudě podle fotek výše, až někdy večer, náklad od Liberce s 2x751 přijel v pondělí i úterý okolo 00:45. Dopoledne jsem doma a žádný náklad (krom manpuláku) jsem taky nezaregistroval. Uvidíme příští týden, až pustí Frýdlant.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3256
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 23:11:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doplním:
Na Dolní Bousov jsou psané pouze auta do Zawidova, ale jelikoš je nahoře výluka, tak ty auta jezdí normálně z MB město na hl.a pak dále do Nymburka, HK, Meziměsti.Jsou to PP vlaky a záleží, kdy to ve škodovce naloží.A pokud by něco mělo jet, tak prý v nočním intervalu.Takže pro fotiče nic moc..Zlatý rok 1997 a rok 2003To bylo dosti živo.
Ale zatím jsme nic odklonového nepostřehl..Uvidíme po neděli
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Peva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 696
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 29. března 2007 - 19:04:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak chcete na 061 jezdit odpoledne s odklonovými Pn, když propustná výkonnost tratě je zcela využita osobní dopravou? (hodinový takt...)

s úderem 13. hodiny končí až do 19:30 možnost cokoli kromě Os provézt úsekem Kopidlno - Jičín, protože nějakej omezenec nechal před lety zrušit a pak vytrhat bývalou žst. Bartoušov! (Proto taky m.j. stojej liché osobáky 17 minut v Kopidlně, jinak by křižování s protijedoucím Os krááásně do Bartoušova vyšlo...

A jestli tam přesto někdo "okolo 15. hodiny" nacpal odklonový náklad, tak to je na přes hubu!
PEVA
Vlamu842
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 29. března 2007 - 22:05:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neví někdo co je příčinou tohoto?
 
842 a 843 to sou panečku stroje :-)
www.kvatra-foto.goo.cz
www.843.wz.cz
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 612
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 30. března 2007 - 07:11:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nechci dělat fámy ale skoro to vypadá že se jim nějakym způsobem přehřála a chytla ta plastová tabule.....jen je divný,já myslel že vevnitř jsou zářivky a ty tohle sotva udělaj....jestli třeba nějak zkrat na drátech k nim???
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3262
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 30. března 2007 - 11:45:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Wau.Tak to koukám.
A také doporučím fotičům si jít vyfotit staniční budovu žst Mladá Boleslav - město.Má se bourat
A co mi říkal v MB výpravčí, tak by měly dneska odpol. jet auta odkolen přes Dolní Bousov
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Peva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 699
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 30. března 2007 - 20:51:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak přes Bousov ještě můžou, tam (zatím) hodinovka ještě odpoledne není
PEVA
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 30. března 2007 - 22:20:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na R 944 z Bakova do Tanvaldu přijela do Turnova 749-180
 
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3264
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 31. března 2007 - 15:08:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska jel zajímavý odklon na Dolní Bousov, no posuďte Vy
 
 

A z výluky:
742 094 sype štěrk a výměna vyhýbek na Mladou Boleslav už je zhotovená
 
 
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Aleš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 102
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 31. března 2007 - 16:47:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsme byli fotit u papíren.
Mám i M131.1441, ale kvalita nic moc, protože zašlo sluníčko a taky nás překvapil.
 
www.vlaky-kuna.ic.cz
ICQ:308291241
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 18:20:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes se střídaly ve vedení R mezi Bakovem a Tanvaldem Zamračené 749-180 a 749-181.
 
 
 
naroznej
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.196.170
Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 15:54:56   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V cca 15 hodin jel vlak složený z vozů Raj přes Řepov směr Dolní Bousov
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3271
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 16:40:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A byla na tom 742 030V 15:32 projela Kněžmostem
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 1999
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 16:48:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je ještě výluka MB - Bakov?
Jenda z Bousova
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.177.72.212
Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 20:01:58   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jojo, vyjel, ale určitě dřív.
Já jsem v Bousově v 15h šel ze školy a n nádraží vydím právě zmiňovanou soupravu. Začíná slušně pršet, ale pádím pro foťák. Foto na nádraží, jedu směrem na Bakov, kam souprava pokračuje, v 15.38 vyfocena 1km za Bousovem směrem na Bakov. Foto zatím nemám v PC...}}
Jenda z Bousova
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.177.72.212
Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 20:06:39   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

15:32 v Kněžmostě? to se mi nezdá... u fotky mám 15:38 hned za Bousovem, ještě jsem se díval na mobil, tak to v Kněžmostě muselo být trochu pozdějc...
Jenda49
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 4-2007
Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 20:18:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud budete mít někdo info o dalším, dejte vědět!
Díky předem.
------------
Jenom na vysvětlenou:
můj 1. příspěvek (20:01:58) byl reakcí na zprávu od naroznej (15:54:56), to jsem nečetl ty další potom.
Druhý byl doplnění, reakce na příspěvek od manemb.
------------------
Trainspot: ještě je, má být i zítra.
-----------------
PS: už jsem se zaregistroval :-D
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3274
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 01:26:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A copak nám jelo dneska?
No vlastně už včera?
Prý RailTrans přes Bousov,Pak Uhlí do Bělé, A snad teďka v noci opět, ale Liberec.Docela se to zvedá
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Jenda49
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 4-2007
Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 11:17:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To já nevím... škoda, nebyl jsem doma...
teď jsem ale slyšel 742 v zatáčce u DB (z domova) asi něco jelo na Sobotku, snad to stihnu při cestě z5...
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 20:46:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska odpoledne se to v Bolce trochu zanračilo, škoda jen toho Trautenberka
 

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace