K-report
 

Archiv do 12.srpna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě kolem Mladé Boleslavi » Archiv do 12.srpna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3858
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 07:13:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Mir
Na té fotce máš pod nickem T4783387??
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 92
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 15:02:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Těsně vedle, byly podobný... 753386-2 - 31.1.1992
Až se mi jednou podaří našetřit na filmový skener, tak se podělím. Jenže 20 je 20
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1273
Registrován: 4-2005


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 17:52:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

753006:ta 408 vypadá jako kdyz vzala po ceste nekoho nechtene sebou.
AV 15-30
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 14:58:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na r914 jede 753352 .....
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3881
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 18:49:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj Ta 753 352 tu jezdí od rána a také i 753 192
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3883
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 19:34:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dnešní odpoledne mezi Dobrovicemi a MB

Osobní doprava
 
 
 

Nákladní doprava
 
 
 
Místo nějaké 753 dneska na Pn do Liberce
 

Rychlíková doprava

 
 
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3884
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 19:42:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A malý Bonus
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 19:45:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PROSÍMTĚ nenapsal jsi si výrobní číslo a značku toho kombajnu?.................................... :-)
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3885
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 19:52:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostradík
Pokud tě to zajímá, mohu zjistit, protože to je soukromník z Nepřevázky.Na první pohled poznám, že se jedná pouze o typové označení E 514 a že má menší úpravu, či dodělání na rozžezávání slámy¨.
Více ale nevím no, jen, že mi neustále hučel za zády a děsně prášil


Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Vlamu842
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 19:53:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb: Ta 743.009 jela místo 753.073+301. Ty přijeli na Pn63411 z Liberce do Turnova ale Liberec zažádal o to aby se ty brejle vrátili zpět do Liberce (vzali z turnova náklad na LB) a tak z Turnova na tom jela 743.009
Parádní svezení a spolehlivé? Přeci 842 a 843! Kdo nevěří ať ověří :-)
www.kvatra-foto.goo.cz
www.foto843.ic.cz
Lubino
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.89.52
Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 23:55:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb: Tak to'ste mi uďál radost. Na podobný mašině (E512) jsem ve Vašem kraji strávil 7 sezón...
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3889
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 03:25:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lubino
Tak to mě těšíJo, E 512 to byly ty modré co?s menším zásobníkem, že?
Je zajímavé, ale kolikrát už byl snímek oné E 514 otevřen, narozdíl třeba od 753 192
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Lubino
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.29.92.10
Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 13:17:04   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, modré a hlavně starší generace. E514 je vlastně totéž akorát má desítky drobných ale moc užitečných vylepšení. Například kromě zmíněného zásobníku klínový řemen místo plochého na pohon mlátičky (plochej občas padal). Nebo hydraulické sklápění "komínu". To u 512 ani nešlo skolpit protože by se sypalo obilí ven. Nebo pohon žací lišty se u E514 zapojoval kardanem místo nasazení a napnutí řetězu (snazší a čistší práce). A tak dále, jsou toho desítky ale principiálně je to tentýž stroj. Ty rozdíly jsou asi jako kdybyste srovnával barču a brejlovce (i když o nich vím míň). Je jich hodně ale je to zhruba stený a stejně uspořádaný stroj. Ty kombajny maj stený rozměry, technologický schéma, motor (mimochodem IFA), převody a rozvod výkonu, kapalinové brzdy Wartburk (514 zdvojené). E514 je ale víc "vymakaný". V případě zájmu mohu provést odbornou instruktáž i s veselými historkami z natáčení. :-)))

Počtu otevření obrázku se nedivím je to zpestření mezi mašinkama.
-aa-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.31.73
Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 13:57:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lubino: Nebylo by tam něco s Drápalíkem?
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 16:22:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lubino:A co sovětský myslím,že měl označení SK - 4 co si pamatuji tak na nich byl čas od času požár...
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3890
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 18:12:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska opět Pn z Nymburka na Liberec 743 009, v 16:02 odjezd z Velelib
R 915 a 914 854 023
R 917 a 916 753 352 - a je opravdu vydět, že má jiný motor a zesílený výkonAkorád by mohla někde projet myčkou
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
T4783002
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 7-2007
Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 20:06:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

753 352-4 nejen na R916 a R917, ale i ráno na R911 a R910
 
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1460
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 20:07:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mno co já vim taq modrá byla 512ka ale pouze ty starší s hranatou kabinou a par s kabinou a ted nevim jesli do V nebo A. Novejší byly už hnědý. Zásadní rozdíl mezi 512 a 514 je ale samozřejmně vzorek na pneumatice zadních koleček :-)
Tolik co vim jak Pražák odkojený polabskou nížinou a šoutošení po oklních polích
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1211
Registrován: 6-2004


Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 20:28:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mane: a je opravdu vydět, že má jiný motor a zesílený výkon

Pravopis nekomentuju, ale k obsahu: já jsem si myslel, že pro spalováky v řadě 753 platí jedna stejná zatěžovací charakteristika, tak jakej zesílenej výkon? Ale možná jsem to špatně pochopil...
Lubino
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.89.52
Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 21:00:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak trochu Drápalík jsem moh bejt já ale to už bych tu dnes asi nepřispíval. To bylo když jsme sekali dokopce a kolegovi 50m přede mnou, co mu minulej den shořely brzdy, tak vypad kvalt a kdyby to nestrh do strany tak mi to nakouřil přímo do kabiny. No a protože kombajnéři čuměj 99% času do lišty tak sem ještě vyběh ven a začal mu nadávat proč mi pojezdil to obili přede mnou, kdo to má pak sekat. (Vono to teda dozadu moc nebrzdilo ani zdravý.)

A požáry to je postrach. Sláma v řádku za kombajnem umí hořet 5 m/s, takže proto. Nám naštěstí hořel jen spadlej řemen zamotanej mezi ostatní a to jen při přejezdu na silnici. No nicméně komedie to byla taky slušná protože to bylo ve městě s uzavírkou (doprava zablokovaná půl hodiny) přímo před policejní stanicí. A toho čoudu, ten se dal krájet. Ještě že sou ty řemeny samozhášivý.

Jednou mi prdlo těsnění u chladiče oleje. Trochu to teklo do mlátičky. No trochu, asi tak 15 litrů sem tam dolil abych ten den dojezdil. Jezdil jsem ten den podle tlakoměru a né podle otáčkoměru. Eště, že lidi nevědí co jedí. Snad se to v těch baj voko 20 tunách obilí ňák ztratilo.

Holt provoz je drsnej nejen na dráze ale i v jinejch oborech.

Hnědý E512 existuje ale tam je samozřejmě rozdíl jen v barvě. Moc sem jich teda neviděl. Jinak rozdíl E512 a E514 je trochu větší než píše Jnd. E514 je vlastně luxusnější verze s vychytáním konstrukčních nedostatků a problematických částí - proto taky jezděj ješte dnes.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3893
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 01:35:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Statistik
Tak je vidět, že o řadě s názvem "Brejlovec" asi víš jen malinko....ale mlčím.
Kdyby tě to zajímalo, tak na "Tehdy" byla 750 349 provedena úprava v PJ Meziměstí...Poté byla předána z PJ Meziměstí do PJ Turnov, ale v roce 2002 zkončila svůj život, když narazila do spadlého stromu(Pokud tě zajíámá i na čem i datum, mohu dodat až zas Budu v MB)Pak se ten motor dal v Liberci do řady 753 352, proto tak dobře šlape..a proto jsem napsal, to co jsem napsal, pač včera jsem to sám pocítil na onem R 917.Ale o tom se ještě nikdo nikde nezminil..Ale jistě kdo měl dříve v rukách 750 349 nebo 753 352 tak jistě nic o ní špatného neřekne, co se týče motoru, spolehlivosti
Ale více jsem sám osobně poznal v roce 2002 na Pn Libuň - Všetaty, kdy tato řada tahala písek z Libuňe do Všetat
Jinak nic proti tobě, ale když jsi tak zase chytrý, tak by jsi mohl nakouknot do diskuze o "Pielšikách" a něco nám dodat

A promiňte, že jsem zas něco napsal, co třeba ještě jiný nevědí.Nechci zas být považován za Frajera, machra a toho co vše ví..atd..jak už jsem považován v diskuzi..(Brejlovci)
PS:Pokud něco vím a sám jsem poznal, viděl, vždy si za tím budu stát a né, jak někteří z doslechu či počítače...Ono samo Statistiku-jel jsi někdy se 753 352?Ono dělat v soukromém podniku a né ČD je něco jiného než ČDA kord zažít si nějakou praxi a pak i popřípadě zácvik na oných loko, než začne člověk sám jezditJá vím, že to si nejde, když člověk dělá...

Moje babička také povídala, že jí po Louce projel Brejlovec

PS:A opět se omlouvám, že píši tak pozdě, ale musím na Pana Statistika reágovat, ikdyž jsem se právě vrátil z putiky
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1223
Registrován: 6-2004


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 07:41:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jéžišmarjá, tak pardon že jsem si dovolil se na něco zeptat!

Martine, když se na motoru nastavuje výkon, tak podle zatěžovací charakteristiky. A když pro řadu 753 platí stejná zatěžovací charakteristika, tak jak může mít motor v 352 "zesílenej" výkon?

To je takovej problém mi na to odpovědět? Jestli Ti za odpověď nestojím, nevadí, já to tak nutně vědět nepotřebuju, ale snad není nutný tady psát ty zbytečný slinty okolo, že zas pán statistik a podobně...

(Příspěvek byl editován uživatelem statistik.)
T 77
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.94.233
Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 08:39:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

2.352 neznám osobně-ale max.může mít "čtyřkový motor", dosazený akční člen, nový regulátor, turbodmychadlo PDH 50 ZV...ale víc jak 1325kw -pochybuju.Jiný úpravy mě teď po ránu nenapadají. Nechť nás Manemb poučí...
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1225
Registrován: 6-2004


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 08:42:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přesně tak, maximálně zásah do regulace...
7502750
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 17:02:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a nemá tady někdo nafocenou tu 753 352 ze vnitř? rád bych se mrkl. a když ta lokomotiva bude mít lepší motor třeba aji čtyřkovej tak má furt stejnej generátor a ten teho taky moc nevydrží!
ICQ 243-335-501
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3896
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 20:46:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Statistik
OKVíš jak....

No, tak se pokusím zjistit úplně přesně něco více a kdyžtak i nafotím detail, ať se zbytečně nedohadujem..Ale myslím, že má motor z 754 013 nebo 067
Jinak něco ještě ze včerejšího R 917A žst Kolína

 
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
7502750
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 21:01:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a proč to dostala pouze 753 352 kvůli tomu čtverkovýmu motoru?
ICQ 243-335-501
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3898
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 21:18:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Protože tenkrát ta zmiňovaná 750 349 měla spalovák v Háji a než odešla do dílen 754 tak se z ní vzal motor a právě proto se tenktrát něco udělalo v Meziměstí.Když 750 349 narazila do toho stromu a byla následně zrušená, tak se její motor dal aspoň použít do jiné loko.a v Liberci v tu dobu byla nečinna díky SM oná 753 352,a proto se tedy zachránila a opět se motory vřevázaly v Meziměstí.
Více zjistím a objasním ať zas nedojde k potyčkám a třeba blábolům
Nebo by mohl někdo jiný o tom říci, jak vše dříve bylo, či co vlastně oná 750 349 měla za úpravu
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 21:48:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zeptám se jen na to, není-li spíš řeč o 750302 než o 750349?? Protože vybavím-li si nějaké vzpomínky na dobu, kdy jsem pracoval v Liberci a když odcházely 754013 a 754067, tak místo nich byl vytvořem 3 denní oběh 750 (235,311 a 302). Tenkrát strojvedoucí z 754013 prohrál s kolegou z 754067 právě tuhle 302 v kartách Měli o ní oba zájem právě proto, že měla motor ze 754.
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 332
Registrován: 3-2006
Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 21:55:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

750.302 měla taky čtyřkovej motor,ale dojezdila až později (2003/2004) a motor putoval myslím do Brna
T 77
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.94.233
Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 07:46:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo,jo 302 měla čtyřkový SM
7502750
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 09:58:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a nemá tu někdo fotku 4013 nebo 4067 v Liberci třeba v depu?
Manemb: ta 750 264 byla čich Liberec? byla to moc pěkná mašinka
ICQ 243-335-501
Rejža
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.195.197
Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 10:46:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když je dobrej motor, drží dobrý tlaky a výkonově se na stolici nastaví chová se při zátěži podstatně lépe. Toť celé kouzlo.
T 77
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.94.233
Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 12:24:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

0.264-byla českolipská později předána do Děčína.
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 21:09:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

0.264 pak nějaký čas taky stála před výtopnou v Teplicích, bohužel už jen jako vrak.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3907
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 21:28:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mir
Ne, ta 750 349 ho měla z Oné České Lípy, Meziměstí, pak dojezdívala v Turnově.A buď tedy měla motor ze 754 nebo něco jiného, zlepšeného na motoru.Ale až budu přesně vědět, řeknu.

A v Teplicích stála i s 750 068, že?

7502750
Určitě fotky jsou, nebo aspoň, co mám v archývu od různých lidí..
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 22:43:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

750349 - OK, nehádám se

750068 - v Teplicích nepamatuju, tím neříkám, že tam nebyla.

7502750 - obě 754 v Liberci mám i červené, ale na DIA, takže časem...
7502750
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 30. července 2007 - 19:00:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb a je nějaká šance se k nim dostat? a nemá tu někdo ještě nějakou pěknou fotku nemusí být ani tak pěkná ta mašina byla sama o sobě pěkná té 750 264?
ICQ 243-335-501
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3919
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 31. července 2007 - 01:34:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Mir
Tak to bych měl osobní zájem o foto ve Formátu 13X18 lesk

750 275-0
Až bude čas a budu u zdroje svého PC, oskenuji a ukažiA těch mašin pěkných jako 750 264 bylo...kord co jezdilo pod Lípou do Roku 1997Jinak pokud by jsi chtěl více fotek 750 264, tak se stačí podívat do archu Traťě pod Jedlovou, tam jsem jich pár na ukázku dal
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Mtb_freeride
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 5-2007


Odesláno Úterý, 31. července 2007 - 11:00:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

750 068 v roce 2001 byla odstavena v Teplicích
Sportem k trvalé invaliditě - fakt!
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1451
Registrován: 7-2004


Odesláno Úterý, 31. července 2007 - 22:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zítra by vám měla brázdit koleje na 911/a dál dle oběhu 753 192
Koblížek_s_polevou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 01. srpna 2007 - 09:14:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

742.305+059 na 63671 u 544510

 

743.009 na 64302 tamtéž

 
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3930
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 01. srpna 2007 - 21:24:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koblížek pěkný

A něco ještě pro Lubino a zpestření diskuze
 
 
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Lubino
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.29.92.10
Odesláno Čtvrtek, 02. srpna 2007 - 11:59:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nojo, Honza Jelen, to už je jiná mašina...
T4783002
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 7-2007
Odesláno Pátek, 03. srpna 2007 - 20:40:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemáte někdo tušení, co pojede zítra na Pn63411 z Turnova do Nymburka?
Vlamu842
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 293
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 03. srpna 2007 - 22:06:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T4783002: Posledních několik dní na tom jela 742.171 (i dnes) takže tipuji že to bude znova ona.
Parádní svezení a spolehlivé? Přeci 842 a 843! Kdo nevěří ať ověří :-)
www.kvatra-foto.goo.cz
www.foto843.ic.cz
Kozel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 03. srpna 2007 - 22:16:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A v kolik (63411)dorazí do NB ? Že bych ho taky cvaknul . Dík.
www.zeleznice.biz
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3948
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 11:18:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám, že asi naposledy v NBK byla z Velkých 753 352 a to min. týdenKdepak to vše je??753 141,211,301,352...
Koukám, že už vůbec celkově ty 753 jsou v Ale něco jsem zas po pár dnech vypozoroval


Liberec
753 141-1.8-ještě odstavená, nevím jak už dneska
753 211-1.8-ještě odstavená, nevím jak už dneska
753 301 provozní
753 352 provozní
XXX
753 073 - po požáru,753 229 - sjeté kola, obruče od 11.3.07

Česká Lípa
T4783001 - Provozní
753 006 - Provozní (Rumburk)
753 187 - sjetá kola, obruče
753 192 - Provozní

Louny - Lužná
T4783101 - provozní, muzeum

Zvolen x Brezno
753 220 - provozní, neprovozní, každý 4.den je to s ní jiné
753 237 - provozní
XX a po požáru 753 053


Pěkně se nám to vše ztenčuje
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
T4783002
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 7-2007
Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 14:55:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlamu842: Měl jsi pravdu, byl to zase kocour, číslo nevím, mám tu informaci od výpravčí z Loukova, tak jsem se alespoň zahojil 749 006 na R 945. To ty brejlovce na 63411 přepřahají v Turnově, nebo už přestali jezdit i tam? Na nákladech je to tady samý kocour...
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 471
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 15:49:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jen tak pro zajímavost, jedna fotka ze středy z trati 063, konkrétně z TÚ Dolní Bousov - Řítonice.Škoda, že tuto pěknou trať čeká od příštího GVD neslavný osud.
 
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Vlamu842
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 294
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 23:07:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T4783002: V Liberci mají jen jednu provozní dvojci brejlovců na náklady (352+301) a ta jezdí už několikátý den noční nymburky (večer 63415 a ráno 64300) a po příjezdu s 64300 do Liberce jede okolo 12:40 z Liberce do Zawidowa a zpět a poté opět večer z Liberce do Nymburka atd. Tudíž na další výkony (tudíž i 63411) jsou nasazovány kočky. Dnes už po několikáté po sobě 63411= 742.171
Parádní svezení a spolehlivé? Přeci 842 a 843! Kdo nevěří ať ověří :-)
www.kvatra-foto.goo.cz
www.foto843.ic.cz
Vlamu842
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 23:09:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kozel: Co se týká jízdy 63411 je to velice proměnlivé.... jednou jede v 9 hodin z Liberce jindy v 10 hodin..... jednou z turnova odjede v 10:40 jednou v 11:40...... jak kdy....
Parádní svezení a spolehlivé? Přeci 842 a 843! Kdo nevěří ať ověří :-)
www.kvatra-foto.goo.cz
www.foto843.ic.cz
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 352
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 09:01:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na r 942/1441 jede 751364 tak se snažte podmínky na to dneska máte ideální.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3952
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 12:27:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostradik
Echo rozesláno
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Aleš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 20:57:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R 1441
 
www.vlaky-kuna.ic.cz
ICQ:308291241
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3954
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:29:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a ještě něco:
Dneska jsem pokoukal, že v žst Dobrovice stál Viamont s řadou 740.Ale bohužel nevím oč jde, buď už tedy obsluha vlečky , Cukrovaru, či pouze mají zakázky se Zenou a bude zahájena přeprava zrní.
Snad někdo už něco víte.
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Jindřich Rosa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.155.50
Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:41:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

751.364 to ještě otočila na Os 9514/9519.
Zvlástě zpátky z Boleslavi se samotným 053 to byla jízda!
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 12:56:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

944/949 dnes jede 751364
Michal_kuna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 15:25:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na 944/949 jede nějaká červenožlutá bardotka, nejspíš 751 092, takže kdo to stihnete tak
www.vlaky-kuna.ic.cz
Vlamu842
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 19:23:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano potvrzuji 751 092
 
Parádní svezení a spolehlivé? Přeci 842 a 843! Kdo nevěří ať ověří :-)
www.kvatra-foto.goo.cz
www.foto843.ic.cz

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace