K-report
 

Archiv do 22.prosince 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Modely a modelářství » Modelářské firmy, výrobci, prodejci, kontakty » Archiv do 22.prosince 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
121073
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 9-2007
Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 16:09:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Můžete mi prosím někdo zdělit,kde se dají sehnat tak precizně zvládnuté masky podvozků,nejspíše z leptu jako je na této hrbaté:
odkaz:http://modely.firenet.cz/...
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1144
Registrován: 12-2003


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 17:46:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

121073..
je tam víc luxusních modelů 1:120 z jeho kolejiště, mě dostala třeba ta jednosměrka firmy SD nebo žehlička s laminátkou. Tady zcela dole je lepší pohled na tu 130 a její podvozky:
odkaz
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Pospa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 11-2007
Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 19:37:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky by mne zajímalo odkud ty masky podvozků jsou.Ke kastli určitě nebyly.Krásně jdou vidět na 350ce.
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 21:57:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak sem našel v počítači ty fotky co jsem sliboval. Všechny jsou focený na režim supermakro úplně obyčejným digišem a je vidět, že ani při tomhle režimu se nesmí strkat nic úplně před objektiv.
 
 
 
U tý třetí fotky se nelekněte těch dřevěných dílů, to bude depo (alias domeček pro hlodavce, toť maskovací název ve škole kvůli učitelce
Brejlovci!
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1970
Registrován: 9-2003


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 00:11:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad.Bevelo - Díky,já vím,od Číže dost věcí mám,mně ale vrtalo hlavou kdo dělal právě ten starší odlitek 556.0 dělaný z více částí jakoby stavebnice..no je to jedno.pro vše je stejně "doporučený" pojezd 52 Piko..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1147
Registrován: 12-2003


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 01:14:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No taky by mě to zajímalo kdo to dělá, vypadá to rozhodně lépe než ta pokroucenina co je v galerii na Steamu! Jinak BR52 alá 556? To je pro mě něco nového. Koukal jsem na tyčový apod. je tam shoda ale nemám výkres BR52 tak nemohu porovnat míry s BR50 z které to nyní realizujeme. Jinak stavíte někdo ještě toho štokra? Scházíme se na Skype v konferenčních hovorech a debatujeme nad postupem stavby, je to lepší než aby někdo to dělal třeba sám. ...dejte vědět. Já pro nás udělám privátní förum na Steamu+ten Skype! Jo ještě něco, ten pojezd máme od Roco, s tím, že já to mám jak v podobě náhradních dílů a i jako komplet BR50. Sám ještě nevím, jaký bude postup.
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1148
Registrován: 12-2003


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 01:18:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf ještě..
nemáš ty fotky té radlice na sníh? Dej to prosím do galerie ::Statické fotografie modelů:: chtěl bych si to postavit a nechat v depu na kusé koleji - je to fakt moc hezký!
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1972
Registrován: 9-2003


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 17:02:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo dodám..Koukal jsem že forum na modely.biz o stavbě 556.0 nějak nechodí či co,jsou tam nějaký spamy nebo co...nemám s prezentací na webu zkušenosti,do galerie klidně něco dám.Kdyžtak se domluvíme přes mail..ten pojezd z 50 by byl k mání?Jaký je vůbec stav celého projektu?
..pořádná mašina má kotel a komín..
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1152
Registrován: 12-2003


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 01:30:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak diskuzní forum na jmenovaném webu je asi už zcela nenávratně pryč, ostatně i to odpovdídá o provozu a aktualizacích webu. Je to ale škoda. Fotky klidně pošli na můj mail a já je tam vložím neno pokud máš registraci tak můžeš i sám. Stavba 556.0 je na bodu mrazu - resp. je nás 7 a přemýšlíme jaký postup bude lepší. Tedy:
1) pojezd BR50 v podobě náhr. dílů Roco
2) pojezd BR50 z kompletní BR50 pod odlitek Číž
3) to samé ale uříznout kabinu Číže a dosadit tu z BR50 - taktéž uříznout
3) dostrojit kompletní BR50 na 556.0 - to bylo rázem zavrhnuto pro neshodu
..body 4) 5) a 6) ani vypisovat nebudu, bylo by to nekonečný :-) Další otázka je tendr. Někdo na Pletichův pojezd nadává - já si nestěžuji, mám pomalou verzi a nechal jsem převody pěkně zaběhnout na volno a převody s motorem jsou perfektní. A nejsou vyřešeny ani shora jmenované body a už se přemýšlí o pohonu lokomotivy z tendru přes kardan nebo pružinu. Založím forum na www.modely.firenet.cz je potřeba tyto věci řešit někde na jednom prostoru kde se nemíchají i jiné informace.
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Tombart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 351
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 23:49:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zas nějaká fotka místo handrkování, co Bevelo :o)taková malá drobnost, stačí už jen drobná patina
Alf: udělal jsem ti radost? druhá do dvojčete je hned vedle, že to neuhádneš :o))..... 379 bude jako další v pořadí, ale zkusím něco jiného než číže
 
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1276
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 20. listopadu 2007 - 22:14:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měl by někdo, prosím, výkres 560/460+060/063 popřípadě i Ř 487.0, pokud existoval (výkres)??? Jedná se mi hlavně o pohled na přední a zadní čelo. Kdyžtak, prosím o zaslání na mail. Děkuji.
A nedávno jsem viděl parádní model RegioNovy. Zaujalo mě hlavně čelo. Vyrábí někdo odlitky čel pro motorové vozy a elektrické jednotky nebo to byla samo-domo výroba???
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 10:37:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Model regionovy v TT a "zbytky odlitků" 814/914 jsem nedávno viděl na burze v opletalce, ale co si pamatuju, tak se mi nezdáli bejt nejak extra kvalitní...
Pospa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 11-2007
Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 11:19:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Odlitek 814/914 na burze byl,ale přední čela byla moc úzka.Vypadalo to divně.Navíc,jak to u odlitku bývá,byly zkráceny.Porovnával sem oba vozy a jeden byl kratší.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2973
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 12:15:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mám takovej pocit, že mi někdo v tlačenici vysvětloval, že odlitek regionožního říďáku je upravenej z odlitku kasandry, která je ve skutečnosti o kousek kratší než esmeralda.
...nikdo mi nerozumí - jsem... záhadný... (mazaný Phil Marlowe)
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 12:52:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

on existuje odlitek kasandry? to bych rád věděl od koho... Hned bych do něho šel...
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1277
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 15:38:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, nápodobně... A co ten nákres 560/460??? Nenašel by se u někoho???
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Vladas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.31.26.194
Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 16:45:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K diskusi o modelu/odlitku Regionovy jsem nasel toto: odkaz
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 16:58:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nojoo, tohle sem viděl na burze.. akorat je to v TT, což neni pro mě, já jsem jen na H0.
Mazanov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 497
Registrován: 5-2003
Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 17:34:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vladas: Nejsou okna nějaká moc malá a moc nahoře?
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1278
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 18:42:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, ten model jsem viděl v sobotu na výstavě KŽM Přerov a vypadal docela dobře (ikdyž Regia nemusím). Přikládám fotku modelu.
 
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 18:56:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ou! V jakym je to měřítku? Vypadá to doost luxusně...
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1280
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 19:01:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to v H0. Bylo tam v té vitrínce vícero stejně kvalitních modelů unikátu, např.: 854+054+954, 169, 184 a další...
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Colombo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 724
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 19:38:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš :

Vypadá docela podařeně.Budeš dělat zpojízdnění? Koukám ale že by nebyl motor asi kam dát, co ?
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1282
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 20:27:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Colombo: Eh, model Regia není moje dílo.
Já se chystám na karotňák jednotky SM 487.0001 + N 487.0001 + Ř 487.0001. Do této jednotky by šel fláknou motor do zavazadlového oddílu. Ale vzhledem ke konstrukci z kartonu to bude (možná ani nebude) vitríňák. Je to moje první zkušenost se stavěním kartonového modelu v H0...
EDIT
Když už jsem tu zmínil výstavu KŽM Přerov, tak tady mám článek s fotkama. Bylo tam ovšem zase plno lidí, kteří chtěli spatřit toto nádherné kolejiště, takže fotky nic moc...

(Příspěvek byl editován uživatelem MIGOŠ.)
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Jirkas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 493
Registrován: 8-2003
Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 21:44:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty modely ve vitrínce nám na výstavu půjčil pan Loucký, ředitel ČMŽO, který sbírá železniční modely. Nechává si je většinou na zakázku stavět, což je případ i té regionovy. Kdo mu to dělal nevíme, prý to bylo "pěkně drahé". Pojezd to nemá, kolečka jsou napevno zalepená a ani se netočí. Možná se ještě něco dozvíme, až mu budeme příští týden modely vracet. Víc vám zatím říct nemůžu.
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1166
Registrován: 12-2003


Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 04:19:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mohl bych poprosit.., lidi kolem realizace stavby štokra z BR50 na 556.0 aby se přemístili do nového diskusního fóra zde: http://modely.firenet.cz/forum/index.php
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1168
Registrován: 12-2003


Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 05:25:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak ještě pár dovětků ohledně galerií na našem webu, mám k-report rád a nechci zde řešit věci, které lze řešit jinde. Koukněte sem:
http://modely.firenet.cz/forum/viewforum.php?f=13
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Rakman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 07:39:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to: MigoŠ: zkus se juknout sem:
http://www.parsnova.cz/index.php?article=339&lang=cz
Mazanov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 500
Registrován: 5-2003
Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 08:20:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jelikož ve sledování telenovel nejsem moc zběhlý, rád bych se optal, co se skrývá pod jménem "kasandra", který tu někteří používáte. Děkuji :o)
Jbr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 8-2007
Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 08:51:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kasandra je ridici vuz rady 912, patri k ni motorovy vuz rady 812, ten se jmenuje pro zmenu Esmeralda :-)
Mazanov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 501
Registrován: 5-2003
Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 09:04:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jbr: děkuji, uniklo mi, že by se tyto dvě dámy kdy vodily za ruku...

Nicméně: Jestliže 812 pochází z 810 a 912 z 010, nakolik je pravdivé tvrzení "z tlačenice", že 912 je kratší než 812, které zde uváděl Petr_k?
Pospa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 11-2007
Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 11:37:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rozhodně 814 a 914 jsou stejné,v příspěvku od Rakmna je to vidět.A když už by někdo předělával model,tak proč by ho rovnou neprodloužil.Jednoduše jedou odlitky ve velkém a tvoří zmetky.
Mazanov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 503
Registrován: 5-2003
Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 12:25:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

814 a 914 jsem si nastudoval, ale ptal jsem se na 812 a 912...
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1991
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 13:33:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady jsou ty hrůzy vedle sebe
 
 
..pořádná mašina má kotel a komín..
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1283
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 15:58:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bevelo: Díky, to bude asi stačit...
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3532
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 16:08:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neví někdo web "Modelů Sádlo", příp. prodejnu, kde sehnat tyto modely?
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1285
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. listopadu 2007 - 16:38:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ups, chyba se vloudila. Moje poděkování za odkaz na Pars patřilo Rakmanovi. Omlouvám se, přehlídl jsem se...
Gasonův blog !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
NIKON COOLPIX L4, to je můj mazlíček
754 068 JE BEST
RegioNova 814 + 914 = Cetkááá - Tretkááá!!!
Raf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 10-2006
Odesláno Pátek, 23. listopadu 2007 - 13:10:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272: Modely "Sádlo" se schání velmi špatně, nedají se ani spolehlivě objednat. Nabídka je víceméně podle toho co zrovna vyrobí. Já objednávám pro naši brněnskou prodejnu (RKmodel) a téměř bez úspěchu, nakonec vždy vybírám jen z toho co zrovna je. Žádné vlastní stránky nemá.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3534
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 23. listopadu 2007 - 15:07:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Raf: Díky, ale je to docela škoda, protože některé modely jsou docela pěkné... Zajímalo by mne, jestli je k dispozici někde i SOR CN nebo BN12, když je B7,5.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Raf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 10-2006
Odesláno Sobota, 24. listopadu 2007 - 01:17:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272: SOR byl zatím jen v provedení B7,5. Ani k tomu jsem se ještě nedostal, protože bylo vyrobeno jen jednou několik kusů a od té doby výrobu nezopakoval. Objednané je mám, ale ...? No, snad budou časem i další verze.
Pospa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 11-2007
Odesláno Sobota, 24. listopadu 2007 - 11:15:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mazanov:812-912
http://www.prototypy.cz/
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1679
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 09:25:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Robí vôbec Igra alebo niekto modely áut v TT? Myslím nákladné ako v HO.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk

- - - > www.KEMHD.wbs.cz < - - -
stránka nielen o MHD ale aj železnici aktualizovaná denne
vo fotogalérii nájdete fotky MHD, SAD a železnice
papierove modely, SimTr
Jbr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 8-2007
Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 18:45:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Netusite, kdo by u nas mohl vyrabet mechanicka navestidla v TT krom Neumodel? Zatim se mi jedna o klasicke jednoramenne navestidlo CSD.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3552
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 18:50:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peto5220: IGRA určitě ne. A tady jich je asi 41.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Ferko Pipko
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.89.96
Odesláno Sobota, 08. prosince 2007 - 14:58:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemáte někdo prosím kontakt na výrobce návěstidel Němeček ?
http://www.modeltrain.cz/item.php?producer=130&item=460
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 2580
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 11:52:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Do redakční schránky nám dorazil neobvyklý e-mail, pan Jerry Zivsa v něm popisuje svou zkušenost s jedním prodejcem modelů. Může to být zajímavé i pro ostatní čtenáře, tak zde na jeho přání uvádím plné znění:

Vazena redakce! Jsem penzista a zabivam se zelezicnim modelarstvym. Na internetu jsem nasel ceskou firmu vyrabejici ceske pivovarske modely vagonu- BV-model, vedene p. Vlastimir Bek, mel jsem o tyto modely zajem, a tak jeste s nekolia kolegy pripravily obejednavku urcitych .modelu. Po domluve s p. V.Bekem o zaplaceni a postovnem jsme zaplatili p. Bekovy celkovou castku $669. Po nekolika msicnim cekani,zadne modely nedosly .Kontactoval jsem p.Beka co je s modely , jeho vysvetleni bylo ze zasilku "ukradli na poste" a ze posila druhou zasiku modelu, ale do dnesniho dne neprislo nic .Po zadosti p.Beka aby navratil plnou castku, vubec neodpovida, tak nevim zda i ta druha zasilka byla ukradena ,nebo p.Bek tak lze a je to podvodnik!!!!! Jde o firmu:BV MODEL Vlastimir Bek Slunecna 2/791 74723 Bolatice Ceska Republika,neni to zadna pomluva mohu Vam dolozit vsechny E-mail o teto veci.

Dekuji, Jerry Zivsa,
Quartz Hill, USA, zivsagrand(zavináč)verizon.net
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1245
Registrován: 12-2003


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 12:35:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem s BV-model neměl žádný problém. Sice mi jeden vůz Sgnss dorazil bez kontejnerů ale za cenu jako s kontejnerem, tak jsem to přehlédl a asi to byla chyba. No to už je jedno.. rozhodně pro Jerryho Zivsu to bude smutná zkušenost s praktikama českých obchodníků! Pak existuje ještě jeden v Praze, ten Vám zase nepošle nic a dělá debila že ta objednávka tam vůbec není a proč to reklamujeme jako nedošlé a nebo Vám to nepošle vůbec ale objednávku má! Holt jsme v česku že?
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Honza_z_kv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 4-2004


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 13:04:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já co mám zkušenosti s BV Model, tak jen ty nejlepší. Nemám důvod ani k nejmenší stížnosti...

ad Bevelo: já v Praze mám blbé zkušenosti z Pragomodelem, nejsou schopni odpovědět na žádného "mejla" co jim člověk pošle a chce si (lépe řečeno: už chtěl) objednat....
Se 749 102-0 na věčné časy a nikdy jinak!!

www.kzm-kv.cz
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1248
Registrován: 12-2003


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 19:04:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak kolem 16,30 to přišlo i na redakční e-mail modelclub@centrum.cz zda by se to nedalo vyvěsit v magazínu, tedy na stránkách. Tohle už se mi zdá že bude nějaký dost podezřele divný! Nehodlám nikde nic vyvěšovat, jednak do tohoto problému nikdo z nás nevidí a také se může jednat čistě o blábol. Možná chce někdo BV-model jen poškodit?!

Honza_z_kv...
já bych prodejnu raději za sebe tady nejmenoval, rozhodně bych nalil akorát olej do ohně! Pragomodel je určitě OUT. Nejhorší je snad jeho obsluha, nejsem trubka a leccos vím - přesto jsem se jednou optal na nějakou banalitu a arogantní vemeno bylo hned otrávené že to bych měl vědět když se zajímám o modely apod. no Pragomodelu se vyhněte, ten je už stejně profláklej..
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Mcx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 583
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 19:54:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím proč se zde mluví o "českých" způsobech, když stejné zkušenosti má bratr mého kamaráda, který objednával dekodery do lokomotiv v USA, po zaplacení více než 900 dolarů hraje americká firma již více než půl roku mrtvého brouka a na urgence k dodání zboží či vrácení peněz neraguje.
Vlastimír Bek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.129.63.254
Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 00:52:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Reakce_I - dneska nemám moc času,tak jen ve zkratce.Během týdne,po nalezení dokladů,připravím důkladnější odpověď.
Pan Zivsa po zaslání prvniho seku,ktery nebylo mozne proplatit v CR,po potrebnych instrukcich byl nakonec schopen zaplatit pres PayPal.Pote mu bylo po uplynuti trictidenni vyrobni lhuty zaslany vyrobky.Mesic nato jsem byl informovan,ze nic nedorazilo.ČP má na reklamaci rok,takže jsem vyrobil další várku modelů a poslal je před dvanácti dny.Uvidíme tedy za týden.
S pozdravem Vlastík Bek
_mf_
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 22:14:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj všichni Něco k Esmeraldě nejkratší je 810 delší je řídící vůz k Esmeraldě a Esmeralda je nejdelší. Jeto tím že kabiny byli prodlouženy aby se tam vešel líp strojvůdce Řídící vůz je porodloužen jen na jedné straně.
 
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 14. prosince 2007 - 11:41:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj. Tak už jsem přišel konečně na to, jak fotit a kde je Makro režim :-)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

http://vagonytt.napady.net/
erťák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.77.165.35
Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 19:13:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám dotaz: nevíte o kvalitním modelu městského provedení autobusu Š 706 RTO v měřítku 1:120 (TT)?
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3044
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 20:47:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

RA Došlý, např. zde
Kdybychom se z toho občas nezbláznili, tak se z toho snad zblázníme. (Capt. Benjamin F. Pierce, 4077th MASH)
O.K
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.235.137
Odesláno Středa, 19. prosince 2007 - 19:15:19   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel23: Ty grafitty na ty vozy jste si dělal sám, to je hustý, pokud jste si kupoval nějaké nálepky, tak kde to lze sehnat, respektive, kdo to vyrábí?
Stokr556
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 11-2007
Odesláno Pátek, 21. prosince 2007 - 14:33:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

NEMÁTE NĚKDO KONTAKT NA P.MOLATU?-VÝROBCE ODLITKŮ
Pospa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 11-2007
Odesláno Sobota, 22. prosince 2007 - 18:20:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo přibližně,jaký technologický postup používá fa. TT-model(rusko) při výrobě rychlíkových vozů?
Pavel_reiser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 582
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 22. prosince 2007 - 20:32:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pospa : To se na jeden model rychlíkáče vezme ingot cca tři - pět tun, postaví se k tomu maník s pilíkem a dá se mu rozkaz DAVÁJ ! Sorry za OT
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3061
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 22. prosince 2007 - 23:35:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

právní odd. z Tschernitz - tak nějak, prostě Sojuz...

...ale teď vážně: jsou to úplně "normální" vyjiskřovaný formy a tlakový lití (jenom forma stojí jako středně luxusní mercedes, o vstřikolisu nemluvě), dělají je ve spolupráci s Němcema, kde mají hlavní odbytiště.
Kdybychom se z toho občas nezbláznili, tak se z toho snad zblázníme. (Capt. Benjamin F. Pierce, 4077th MASH)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace