K-report
 

Archiv do 8. června 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Nehody » Archiv do 8. června 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Rex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 106
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 11:38:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

já furt říkám, že vlakům to jezdění po železných kolejích už nějakých 170(možná víc)let stačilo a chtějí na silnice. tak lehce to naznačují.... tak je tam už hergot pustíme, ne??? :-) :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem rex.)
Jeffer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 102
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 12:00:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

11.15 prechadzala Brandysem nad Labem porodni baba smer Celakovice - na cele zamracena, na chvoste EDK750. Tak som cumel kam sa hrabe a uz je to jasne.
Grrrrrr... Gorrrrr... Gorila! (14.2.2003 v Košiciach na stanici na R604 Dargov do Bratislavy)
Deka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 793
Registrován: 11-2004
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 12:38:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rex: V zemi, kde zítra znamená už včera, úspěšně převedli na silnice sergeje... N2kde jsem viděl fotku, ale nevím kde... Bylo to takový zelený...
...u Semilassa potece kref. A za to ja vam rucim!!! ----
Rex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 12:46:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

deka: jjj tu fotku jsem viděl :-) :-) vypadalo to dost luxusně
Jka2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 12-2006
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 13:27:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kvůli nánosům bahna museli vypnout ZZ hlásili v radiu. Škodu odhadli zatím na 5 mil.
Rex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 17:06:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nojo. vypnuté zab.zař. :-) tipuju to na blbě zamknutého angličana. to si někdo vydělal
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1525
Registrován: 12-2003

Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 17:16:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady se člověk dočte perly jen co je pravda! O podmáčenosti trati bych jen stěží spekuloval, od krajní výměny k polovině vzdálenosti kde je vjezdový klacek, je to kolem samá rovinka - kopec je až o cca. 100-150 m. dále. Spíš to bude únava matroše a nebo to podhození, už jednou před několika lety se to stalo v té samé stanici ale na druhém zhlaví a u nákladního vlaku který uhybal na vedlejší, tam došlo k podhození 100% !!
Já se přikláním k únavě materiálu, celá stanice je položena kolejově na dřevěných pražcích co pamatují tak konec 40 let min. století!
Jelikož jsem místní, tak jsem něco nafotil. Fotky někam vystavím až je vydoluji z foťáku...
ICQ: 328251980 SCT - magazín žel. modelářství http://www.modely.firenet.cz
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8798
Registrován: 6-2003
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 18:20:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Čelákovicích je od 1.6. jízda na PN z důvodu zaplavení mstětického zhlaví a navíc od 4.6. výluka SZZ-stavědlo 2 (zaplaveno). Podrobnosti nevím.
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/ Jabber ID: poborskiii@jabbim.cx(=cz)
Rex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 18:43:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Bevelo....když jsi místní, tak ses tam měl přimotat, a vyfotit jak byly pozamykané veksle. pak už by bylo jasno:-)
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1526
Registrován: 12-2003

Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 18:47:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rex...
nějak mě to pak už nenapadlo, tady jsem to jinak trochu sepsal a udělal popis fotek:
vykolejení v Čelákovicích 6.6.2008
ICQ: 328251980 SCT - magazín žel. modelářství http://www.modely.firenet.cz
Rex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 19:03:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

škoda. docela by mě zajímalo zamknutí toho angličana. ještě...má přestavitelné nebo klasické srdcovky??? vím z vlastní zkušenosti, že zamknout angličana s přestavitelnou srdcovkou zámkama, je docela práce i pro člověka co dělal na dráze 10 let.

jinak...docela mě pobavila ta reklama na vložáku : U mě dobrýýý :-) :-)
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1170
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 19:25:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes38:Hoď se trochu do klidu, ne?

Ty se hoď do klidu. Nemáš věk na to, abys mne tu okřikoval. Možná bys měl trošku krotit ty sám sebe.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
petrus opava
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 20:12:00    Odkaz na tento příspěvek  

tak ten angličan má přestavitelné srdcovky. Popravdě z osobní zkušenosti s touto konkrétní výhybkou (cca dva roky zpět) vím o jejím zamykání dost na to, abych si udělal obrázek o tom, jak byla v reálu asi zamčená... Ovšem kdo ví - je to dlouhá doba, tak se toho mohlo hodně změnit
petrus opava
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 20:12:47    Odkaz na tento příspěvek  

jenže to se musí vždycky něco posrat, aby se daly věci do pořádku
Rex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 20:26:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jenže on udělal vidlici na výh. 22. takže angličana jenom přeskákal. otázka je...co bylo na výh.22???

(Příspěvek byl editován uživatelem rex.)
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1607
Registrován: 6-2006

Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 20:36:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bevelo: Na to že jsi místní, tak asi nevidíš to stoupání na konci zhlaví směrem ku Praze. Tam, kde končí stoupání v rovné, začíná oblouk, tak tam je kopec, po kterém stekla ta voda, kvůli které je ZZ v poruše...
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
..." Systém vašich železnic je ve své podstatě dokonalý, ale během svého studia jsem ho nepochopil ".(M.Šimek, J.Krampol)
petrus opava
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 20:44:44    Odkaz na tento příspěvek  

Rex: Jasně, ptal ses na toho angličana, tak jsem odpověděl. Chyba byla zjevně na 22. Ta poznámka o uvedení do pořádku až po problému byla pravda trochu mimo (emoce???)
Rex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 20:46:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jj. až jsem pořádně prokoumal fotky, tak tam je ten anglán vidět. a emoce??? to je normální. na dráze se vždycky všechno řešilo a řeší až po nějakém průseru
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1580
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 21:09:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drne, já jsem naprosto v klidu. A neber to prosím jako okřikování, nýbrž jako dobrou radu. Rozčilováním toho moc nezmůžeš, akorát to škodí zdraví.
Teorie znamená, že vše víme, ale nic nefunguje. Praxe znamená, že vše funguje, ale nevíme proč. Mnohdy je ale teorie úzce spojena s praxí. Znamená to, že nic nefunguje a nikdo neví proč...
ICQ 311-297-744
Iamgood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 21:51:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes38 - je vidět, že se tu navzájem s DRNem občas hecujete, ale teď se tě rozhodně zastanu ohledně té rady k němu - skutečně jeho projev v posledních pár příspěvcích není projevem vyrovnaného dospělého lidského jedince, takže si to tak neber. A nevím, kolik mu je let, ale zcela jistě alespoň já na "to" věk mám. :-)

Btw.: tahle flame war by se mohly promazávat....
To je můj názor na tuto věc. :-)
Dav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 7-2007
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 21:59:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Iamgood: Hovoříš mi z duše... drn je typickej příklad toho balíka co všude byl a kde nebyl tam se chystá!
Fakt mě udivuje jak prochází psychotestama... já bych mu nesvěřil ani trakař se senem... ale na to jsem malej pán, tak at si mu dají třeba pendo, je mi to fuk...
Už se těším na tu reakci pana chytrého, nejchytřejšího uschleho drna...

to není falme war, to je boj proti blbosti :-)
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1582
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 22:04:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

(omlouvám se za off topic)

Iamgood: Já si to tak neberu, kdybych bral, tak bych se z těch různej keců a urážek (zdaleka nejen zde a zdaleka nejen od jednoho člověka) musel zbláznit. Já to beru ve stylu: "Jen ať si pindá, na to my jsme zvyklí".

DRN je člověk velice náladovej, někdy je s ním sranda, jindy ne. Já si samozřejmě taky rád rejpnu, ale aby mi někdo řekl: "Nemáš věk na to, abys mne tu okřikoval." , to se mi ještě nestalo..


Případné pokračovvání této diskuze prosím ve všeobecné neželezniční.

(Příspěvek byl editován uživatelem pes38.)
Teorie znamená, že vše víme, ale nic nefunguje. Praxe znamená, že vše funguje, ale nevíme proč. Mnohdy je ale teorie úzce spojena s praxí. Znamená to, že nic nefunguje a nikdo neví proč...
ICQ 311-297-744
Tomes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 22:06:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V noci z 5./6.6. zemřel další strojvedoucí ČD Cargo z České Třebové. Údajně podlézal nákladní vlak externího dopravce a ten se dal do pohybu, následně mu ujel obě končetiny. Našla ho až staniční záloha....

(Příspěvek byl editován uživatelem Tomes.)
Raptor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 10-2007

Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 22:16:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přelez, přeskoč, ale nepodlez.

(černý humor, fíry je mi líto)
Rex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 22:28:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

asi tak nějak....nikdy nepodlézat. další lidský život zbytečně v prdeli
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5267
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 06. června 2008 - 22:45:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a opět z třebové jsem zvědav kdo tentokrát:-(ale ten si za to aspon mohl sám...
Portabohemica
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 432
Registrován: 2-2004

Odesláno Sobota, 07. června 2008 - 02:07:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dneska(tedy už včera kolem 19. hodiny došlo k vykolejení cisterny přes zarážku a následně k jejímu převrácení v žst. Brno-Horní Heršpice, zasahovala HZS ČD a NPV(751.001) DKV Brno, kolem půlnoci byl NPV zpet v depu
Jáchym_a_stroj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 07. června 2008 - 12:45:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dav: vůbec se Drnovým reakcím nedivím, obzvlášť na tomto fóru ne. Vy Drna znáte osobně, že hned takhle soudíte ? Kdybyste ho znal, věděl byste že je to Pan Strojvedoucí.
Zajímavé je, že z blbosti obviňují na tomto foru druhé ti, jichž se to nejvíce týká.
Jednej právě, nebuj se císaře ani krále.
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1527
Registrován: 12-2003

Odesláno Sobota, 07. června 2008 - 15:17:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Také se mi ataky na Drna nelíbí - k-report je sice plný různých lidí, jenže to už jiné asi nebude!
ICQ: 328251980 SCT - magazín žel. modelářství http://www.modely.firenet.cz
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1528
Registrován: 12-2003

Odesláno Sobota, 07. června 2008 - 15:20:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak ještě k Čelákovicům: snad jsou již průjezdné (není ověřeno) ale od rána tam Viamont DSP machruje se strojní podbíječkou. Nehoďák už je zase v Praze. Pokud zde někdo uvedl že se bude tato trať revitalizovat - jsem zvědav jak dlouho vydrží popraskané pražce v kterých zde najít takové praskliny kam strčíte v pohodě palec od ruky! A také otázka času, kdy dorazí další nehoda..
ICQ: 328251980 SCT - magazín žel. modelářství http://www.modely.firenet.cz
Iamgood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 10-2006

Odesláno Sobota, 07. června 2008 - 16:34:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím jak ostatní, ale já jen nesouhlasím s hulvátským vyjadřováním Drna v posledních pár příspěvcích. Sice každému se stane, že je občas podrážděný, ale to je pak asi lepší nic nepsat, nebo nejprve si to desetkrát po sobě přečíst a zkorigovat to (tak to dělávám já : ) ).
Jinak nevidím problém. :-) (i když některé jeho názory stejně nesdílím) :D
To je můj názor na tuto věc. :-)
Mokelembembe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 07. června 2008 - 22:51:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám pocit,že DRN tady všechny poučuje a nesouhlas překřikuje.
Sorry DRNe,ale 80% Tvých příspěvků se mi takto jeví.
Howg.
Plebs
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.35.162
Odesláno Sobota, 07. června 2008 - 22:56:23    Odkaz na tento příspěvek  

IAMGOOD MOKELELE: Misto abyste byli radi, ze sem pravidelne prispiva nekdo od fochu a neni mu nic cizi, tak tady mate reci na jeho styl vyjadrovani. Muzete se oprostit od podobnych blbin a radsi jen cist? Ono to bude tak lepsi. Nebo chcete znechutit dalsiho cloveka, aby se zde na to vyprd? Lojzove!!
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1171
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 07. června 2008 - 23:16:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hoši, mne nepředěláte, prostě chytám na první našlápnutí, a to mne znáte jen z fóra (až na čestné výjimky). Ale ani ti mne ještě neviděli čapnout v reálu. Ale každý jsme nějaký, no ni? Já se jen rozčílil, když mne tu umravňuje chlapec, který je o hlavu menší, než můj synátor a jen o pár let starší. Měl by se, myslím, trochu respektovat věkový rozdíl, který tu jistě je, o to mi šlo.
Těm, kteří se mne zastali, děkuji. A jestli si někdo myslí, že jen machruju, těžko ho přesvědčím o opaku. Je to spíš jeho problém. Jak říká můj kolega Plha: "Já si za svým hownem stojím."

P.S. Psychotesty se neprochází, těmi se projde, tedy jednou. Udělal jsem je napoprvé jako jeden ze tří úspěšných (z deseti). A co se Penda týče? Tahle Potěmkinova vesnice ČD mne fakt neláká. Tento stroj je proti 471 v podstatě ubohá hračka italské provenience, což hovoří samo za sebe.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1585
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 07. června 2008 - 23:31:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já se jen rozčílil, když mne tu umravňuje chlapec, který je o hlavu menší, než můj synátor a jen o pár let starší. Měl by se, myslím, trochu respektovat věkový rozdíl, který tu jistě je, o to mi šlo.

Mladší PES nemůže umravňovat staršího DRNa?
Neplivejte pod stůl, jsou tam naši kamarádi.
ICQ 311-297-744
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1114
Registrován: 7-2007

Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 08:11:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn :Bimbadlo by ti slušelo voe :-))Věk moc nevytahuj, neb z něj začínám mít depresi.:-))
A ostatní : buďte rádi že občas Drn něco napíše. Nebo se dovíte akorát bludy naší obludy :-))
Jáchym_a_stroj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 2-2006
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 09:06:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladší PES nemůže umravňovat staršího DRNa?

Promiň šelmo, může, ale ne způsobem "hoď se do klidu". Tohle mi říct můj mladej ( myslím, že jsme s Drnem zhruba stejně staří), tak jednu chytne, ať se Džamila třeba .
Možná jsem stará škola, ale ve vztahu mladší vs. starší by měla vždy být jistá forma úcty.
Jednej právě, nebuj se císaře ani krále.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1586
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 09:10:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Njn, už jsem jiná generace, která to bere trochu jinak.
Kdybych to já řekl svému otci, ve většině případů by se jen zasmál.
(někomu se to líbit může,někomu nemusí)

(Příspěvek byl editován uživatelem pes38.)
Neplivejte pod stůl, jsou tam naši kamarádi.
ICQ 311-297-744
Raptor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 10-2007

Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 09:12:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím, že bychom si na diskuzi měli být všichni rovni. Já stejně nevím, kolik je tomu, či onomu, takže to neřeším a je klid.
Zeleznicni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 4-2007
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 10:13:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No konečně na to někdo ( = Raptor) kápnul...
Deka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 795
Registrován: 11-2004
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 10:24:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn, Jáchym_a_stroj, apod.: Stáří je stav, nikoli zásluha. Takže argumenty o stáří Drna, trpícího výlevy koprolálie jsou fakt mimo mísu. A žvásty o prvním našlápnutí ať si Drn nechá od cesty, bezpochyby by si takhle na posudkáře hubu neotvíral.
...u Semilassa potece kref. A za to ja vam rucim!!! ----
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 5-2006
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 10:59:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já myslím že tohle je sekce o nehodách, z nicku se stejně dá buřt vědět o věku uživatele. Takže pokud to ten dotyčný na sebe neprozradí sám, tak je někdy dost těžké věk odhadnout, proto nevím proč je tu ta flame war? Jinak tapetujete to tu krásně, ale radši bych si přečetl něco o nehodách.
Rex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 10:59:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

připadá mi....že v tomto topicu mluvíte o samých volovinách. nechcete si to jít povykládat někam jinam a nezasírat to tu? myslím, že takto neuvažuju sám. děkuju za pozornost
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1172
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 11:06:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Deka: Chlapče, a co kdyby sis prokádroval svou maminku nebo tatínka a mne nechal v klidu, když se do něj tedy mám hodit? Jenom tu s mým rozebíráním zasíraš téma, což tu onehdá komusi strášlivě vadilo.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1174
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 11:11:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Naposledy a zdůrazňuji. Se Psem38 se známe osobně a Pes moc dobře ví, jaký je mezi námi rozdíl. Takže kecy o tom, že se neznáme, jsou mimo porculán. Ale už dost. My si to později vyříkáme někde na sesion. Že, Psíku?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1175
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 11:19:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Deka:

Jen na okraj, když už tu musíš honit ego používáním cizích slůvek, kterým možná ani sám nerozumíš....kde ve svých příspěvcích používám výrazivo, hodné označení "fekální řeč"? Když už řekneš A, řekni i B, jinak si kakáš do pusinky. (právě jsem se vědomě dopustil koprolálie)
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1176
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 11:23:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry:

Bimbadlo je na prd, nemá to ani solidní ARR jako tvé esíčko....k čemu taková šitka? Ale jedno musíš uznat, Pí Ár s tímhle ostudným šitem, na kterém pozorným pohledem hned zjistíš, kteří bastardi ho vyráběli, zvládly ČD na jedničku, že jo?

P.S. NIKDY bych si nekoupil Italský auto....
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Deka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 798
Registrován: 11-2004
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 11:33:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: nepamatuju si, že bychom měli příležitost si potykat, ale obávám se, že to je pod rozlišovací schopnost někoho, kdo si stojí za svým hownem...
Jinak co se týká honění si ega, O.T. o okřikování a házení se do klidu tu nezačlo z mojí iniciativy.
...u Semilassa potece kref. A za to ja vam rucim!!! ----
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1178
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 11:42:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Najednou tu budete házet plurálem (to jsem schválně nastřelil a jak vidno, chytl jste se okamžitě ) a Psovu odrzlost tu obhajujete. Dobrá dvojakost. "Stání za svým hownem" byl citát, s i pro tupouny zřetelně uvedeným autorem. Ale když se to hodí, hned se to dá otočit, že? Nebo to prostě jen nejste schopen rozlišit. End.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1123
Registrován: 7-2007

Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 11:46:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: zvládli na jedničku se vyvlíct z totálního průšvihu a jěště to prezentovat jako obrovský úspěch :-))Hluboce smekám jak to dokázali navlíct.
Mmch.. Ferari je taky ital .. desing super 1 !
Deka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 800
Registrován: 11-2004
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 11:55:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Jste si jist, že poznámka Psa byla skutečně až tak odrzlá? Apropos, vadí vám kádrování, tak co se serete do mý rodiny?
...u Semilassa potece kref. A za to ja vam rucim!!! ----
Jarda_krapas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 12:01:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám, že spíše než nehoda železniční se tady řeší nehody ve vztazích mezilidských.... Je to lepší,než vysypaný rychlík,ale bacha ať to tady neskončí jak ve fóru ,,koček v žel. stanicích,,
Mites
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.177.198
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 12:37:50    Odkaz na tento příspěvek  

Domníval jsem se, že tato diskuse je místem, kde dospělí lidé diskutují nad nějakým tématem a snaží se buď něco dozvědět, nebo něco sdělit, případně obojí. K tomuto účelu je lepší do toho příliš emoce netahat, to se pak mnohé argumenty mohou přehlédnout či špatně pochopit.

Možná by diskusi prospělo, kdyby se moderátoři dohodli, jak ta diskuse má/může vypadat. Tato pravidla by měla být vyvěšena. Nevyhovující zprávy by pak bylo možné přesouvat, případně mazat.

Třeba by to usnadnilo sledování a chápání jednotlivých témat.
Tom.Kraus
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.0.234
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 13:07:29    Odkaz na tento příspěvek  

Drna znám dlouho. Na různých forech jsme se hádali do krve,ale přesto vždy vše proběhlo v pohodě. Asi proto,že jsme oba provozáci,ač každý v jiné profesi. A beru ho jako výborného fíru a i když s jeho názorem nesouhlasím,pořádně se nad ním zamyslím. A věk: proti mně je Drn mladý hoch a myslím,že nám to nevadí.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1587
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 15:15:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

My si to později vyříkáme někde na sesion. Že, Psíku?

Jistě Vyřešíme osobně.

Jak už zde někdo napsal, na diskuzi jsme si všichni rovni, takže je mi celkem fuk, jestli je dotyčnému 15 nebo 60 a jestli dělá uklízečku nebo gen. ředitele.

A co se mé "odrzlosti" týče, tak já už jinej nebudu.

Končím zde debatu, pokračování v neželezniční, na ICQ, nebo po mailu. HAF!
Neplivejte pod stůl, jsou tam naši kamarádi.
ICQ 311-297-744
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1750
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 15:18:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z aktuálního manilova šotozpravodajství :

"Na hlavnim nadrazi (Brno) primo na viaduktu je brutalni nehoda - Bdmtee a nejspis pantak."

Odhaduju to na OS 4608 a OS 4723, může někdo potvrdit?
význam ČD jinak...

Času dost. České dráhy často drhnou, čímž dochází čas drahý, člověka dráždí četné defekty, čím dál čiperněji dopravu častuje dávkami čarovných definicí: "Červi darební! Čím dneska, čmoudi, dojedu?"
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 1-2006

Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 15:20:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio: můžu ti jen říct, že mi přišlo to samé
ICQ:192-449-432; mail: Trolejbus.3259@seznam.cz
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1751
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 15:23:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ok, jedu na místo
význam ČD jinak...

Času dost. České dráhy často drhnou, čímž dochází čas drahý, člověka dráždí četné defekty, čím dál čiperněji dopravu častuje dávkami čarovných definicí: "Červi darební! Čím dneska, čmoudi, dojedu?"
Maťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 10-2005
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 15:49:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

byl jsem u té nehody na hlavním v Brně -- Mauricio -- potvrzuji
Maťa
Rex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 08. června 2008 - 15:52:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kua co se to na té dráze děje ???