K-report
 

Archiv do 16. srpna 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Hry a simulátory » MHD Simulator » Archiv do 16. srpna 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 10. srpna 2010 - 01:37:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdo chce tmavou?
application/x-rar-compressed
T3R_PLF.rar (255.9 k)
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 10. srpna 2010 - 10:09:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak a ještě kombinace odstínů skutečných T3R.PLF

Jak vidíte na obrázcích ty dveře ladí. Takže můžete i sola (tmavá tramvaj se světlými dveřmi a světlá s tmavými)
application/x-rar-compressed
T3R.PLF combi.rar (222.6 k)
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 150
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 10. srpna 2010 - 16:15:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak nedalo mi a T3 se dají dát s výklopnýma dveřma
application/x-rar-compressed
Vario s výklopnýma dveřma.rar (171.4 k)

Musíte vše posunout o levé dveře doprava (karoserii, interier a kola - cca půl levého kola podvozku)
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 10. srpna 2010 - 17:10:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak a s výklopnýma pokračuji v souprave s vlekem. Vpodstatě jsem posunul celou soupravu původní verze se vším všudy.
application/x-rar-compressed
Vario souprava vyklopny dvere.rar (159.6 k)

Varuji vás, že přední dveře jsou při nástupu sci-fi (lidi skáčou do vozu)
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 10. srpna 2010 - 20:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Uživatel Scania vás zdraví svým pohřebním vozem
application/x-rar-compressed
T3 pohrebni.rar (96.5 k)
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 3-2009

Odesláno Úterý, 10. srpna 2010 - 21:24:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkacom2: Jé výklopné dveře, nad tím jsem zrovna včera přemýšlel, jestli je uprostřed obrázků dveří imaginární přichytávací point doprostřed díry na dveře, že by se daly udělat výklopné a ejhle ani jsem to nikam nenapsal (jen jsem se ptal uživatele VTobola jestli by to šlo, který mi řekl, že ne) a ono je to realitou...
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 153
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 10. srpna 2010 - 23:46:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to rovnou z té fotky sestříhané, zmenšené a poskládané. Nedávejte mi menší fotku jak je skutečná typologie hry, pak to je kostrbaté.

Tady na ochutnávku Karosa s výklopnýma dveřma a zcela originálními koly a zvuky. Díky karose jsem zjistil, že kola jdou zpoloviny udělat animované (hýbe se spodní polovina kola). Zvuky dopuručuji ke Karose, ostatně k trolejbusu se téže hodí, ale je tam zvuk naftovýho motoru, což asi k trolejbusu stěží.

346.2 K
Karosa B731.rar
""
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 00:41:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokračuji s T3SUCS-DVC první dva a zároven poslední a již neexistující typy T3 s výklopnými dveřmi.
application/x-rar-compressed
T3SUCS-DVC.rar (175.0 k)
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1383
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 00:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkacom2: zkus udělat LEGOBUS. Na to, že dveře musí mít stejnou velikost je to ideální.

Ještě udělat z tramvajovích kolejí autobusový pruh a hned máme na světě metrobus simulátor.
KAROSA LC735.00 / SE-969AM 4ever
Lubomír Hladík - Galerie Hladík
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 156
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 11:57:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hladík: Autobus z lega? To tu ještě nebylo. Přihraj fotku, ale trochu větší než je velikost karoserie hry a z pohledu dveří, ale z prava ne zleva, nechceme to pozadu. Jak jsem koukal. Jinak oprava dveří pro pohřební tramvaj, které blikali fialově
image/bmp
01.bmp (10.6 k)
image/bmp
11.bmp (10.6 k)

A když jsem udělal výklopné dveře pro T3, udělám i zbytek. Akorát mě napadlo, že u T6-tek udělám delší zadek (budou vidět dva lidi), protože to je jediný typ kam chodí jeden člověk do zadní části.
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1386
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 12:13:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkacom2: autobus z lega to sice není - ale je to stavebnice: foto zde.
KAROSA LC735.00 / SE-969AM 4ever
Lubomír Hladík - Galerie Hladík
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 12:15:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oprava chyby stažení Karosy, kdy se špatně nahrál soubor uložení na server. Je tam i ta opravená textura kol u trolejbusu Škoda 21Tr.
application/x-rar-compressed
Karosa B731.rar (346.3 k)
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 137
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 12:15:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkacom2: Myslím, že Hladík měl na mysli TENTO Legobus. Jsou o něm i podrobnější informace.
Edit: Hladík mě předběhl

(Příspěvek byl editován uživatelem dodousek.)
ZA VYŠŠÍ ÚROVEŇ K-REPORTU!!!
Žádné ZBYTEČNÉ hádky o ZBYTEČNOSTECH!
K-REPORT je někde u a bude to ještě horší!
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 12:31:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám za to že LEGOBUS je název nějaké Karosy.

Možná se do toho vlaku pustím xD
Brno Kometa Brno KOMETA
Podporuji přestavbu brněnského železničního uzlu.
Nejoblíbenější vlak? EC 78/79 Gustav Klimt. Jezdíme dle OeBB standardu! Souhlasím s programem TOP09
RegioJet? Podle mě nástupce ČD... RailJet? NÁDHERA
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 15:36:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak novinka dne je kloubová Karosa B741. Zápasil jsem s displejem.
application/x-rar-compressed
Karosa B741.rar (94.4 k)
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 19:48:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdá se mi to nějaký dlouhý.....
Brno Kometa Brno KOMETA
Podporuji přestavbu brněnského železničního uzlu.
Nejoblíbenější vlak? EC 78/79 Gustav Klimt. Jezdíme dle OeBB standardu! Souhlasím s programem TOP09
RegioJet? Podle mě nástupce ČD... RailJet? NÁDHERA
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 20:57:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

je to kvůli dveřím, o jedno okno jsem to fiktivně prodloužil, zato se tam vejde daleko mín lidí než obvykle
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 417
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 21:14:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak už mám konečně soupravu
Poraďte mi prosím, jak poznám na mapě kde zrovna jsem? Cosi jsem četl o fialové tečce, ale já ji nějak nevidím. Linka je zvýrazněna žlutě, jestli rozumím...

Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 374
Registrován: 3-2009

Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 21:25:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenda: Pěkné dvojče. Jinak ano, linka, kterou právě jedeš, je vyznačena žlutě, ale žádná fialová tečka tam není (musíš si pamatovat a sledovat kde jsi).
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 418
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 21:33:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petrof: Aha, díky za upřesnění. No já soudil podle této informace v tutoriálu:

Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 21:40:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jendo, si vem mou kreslenou s jízdním řádem, je tu někde ke stažení a budeš vědět přesněji, kde cca jsi
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 21:45:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jo, frknu od uživatele Scania reskin Liberecké Karosy B731
application/x-rar-compressed
Karosa B731 Liberec.rar (340.4 k)
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 3-2009

Odesláno Čtvrtek, 12. srpna 2010 - 13:16:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na adrese odkaz (web založil uživatel VTobola) jsou vozy do MHD sim 2009 ke stažení. Ovšem mám podezření, že se nezeptal na povolení o zveřejnění všech autorů modelů, které na svém webu nabízí.
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Mulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 9-2009
Odesláno Čtvrtek, 12. srpna 2010 - 14:00:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já souhlásím, aby měl moje tramvaje na svých strankách VTobola i když modely jsou jen fiktivní, protože v Hradci Králové žádné tramvaje nejezdí.
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 12. srpna 2010 - 15:10:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě právě napadlo, že to dám do svých stránek, ale to až později. Vtobola může mé výtvory veřejnit na svých stránkách a má je přehledně tříděné, to chválím, takže mám o práci míň (však stále tvořím, máte se na co těšit). už proto, že nikdo nekouká do historie a žádá o jiné stažení. takže bych to ještě odkazoval zde ve vlákně MHD Simulátoru v hlavičce
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1250
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 12. srpna 2010 - 15:42:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní Pokus o 14Tr:

Jirkacom2:Nevadí to,že jsem na ní použil tvoje kola a dveře?Díky :-)
mail:399@email.cz.ICQ:452515097
I LOVE Brejlovce a Bardotky
26.6.2010 uplynou dva roky od registrace

Béiis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 12-2009

Odesláno Čtvrtek, 12. srpna 2010 - 20:31:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

399: proč by to mělo vypadat hrozně?
Moje nové fórum o metru. Brzo toho tam bude víc pokud tam někdo bude chodit xD http://simulatoryprazskehometra.6f.cz/
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 3-2009

Odesláno Čtvrtek, 12. srpna 2010 - 20:37:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OK, dobrá, souhlasím (bál jsem se, aby někdo něco nenamítal a nepřestal vydávat jako je tomu u jiných her). Ikdyž trošku jsem mu pokopal ty kategorie, jinak by třeba K3 byly jako podnabídka ostatních modelů nebo Škodovky by byly zahrnuty pod jednu nabídku Škoda. Jinak dala by se udělat i KT4 (asi místo LF2) nebo byl by zájem o Trio (jestli půjde udělat nebo alespoň jeho atyp - něco na způsob, jako je Vektra, mohl bych vyfotit ostravské Trio)? Jinak napadlo mě a zítra se snad objeví na webu i poznámky k vozidlům (co download jistého vozu obsahuje, potažmo kde stáhnout součást např. dveře k jedné tramvaji, pakliže je tato nebude obsahovat a stejný typ, zbarvení bude mít jiný balík s vozem) a dále aktualizovaný ucelený balík všech vozů a komponent k nim pro ty, kteří nechtějí stahovat vše zvlášť (ať již z důvodů časové náročnosti-ono se to nezdá, ale i to neustálé stahování v kuse začne po pár minutách nudit-otestováno z webů k jiným hrám). Ještě jsem měl jeden nápad, který jsem VTobolovi sdělil, ale při psaní tohoto příspěvku jsem ho nějak zapomněl .
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 655
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 12. srpna 2010 - 20:48:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děkuji, že jste svolily své modely vkládat. zítra budu pokračovat a opravím některé chyby.

Edit: Potřebuju někoho kdo má všechny vozidla už koupené. potřebuju je vyfotit abych je potom mohl dát na web. Jedná se o Vario LF2+, Pražské porsche 14T, Vari lf2 ostrava, a složku Můj virtuální dopravní podnik. prosím screnny celé obrazovky poslat na email v profilu.



(Příspěvek byl editován uživatelem vtobola.)
T3 mizí, wany se šíří...
Jsem pro spojení všech Ostravských webu o MDH a udělat jeden velký portál
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1251
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 12. srpna 2010 - 22:07:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

14Tr(Nahruzuje T3,Kola,dveře od Jirky z B732 :-):
image/bmp14tr
TKaroserie0.bmp (280.1 k)


(Příspěvek byl editován uživatelem 399.)
mail:399@email.cz.ICQ:452515097
I LOVE Brejlovce a Bardotky
26.6.2010 uplynou dva roky od registrace

Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 02:23:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petrof, KT4 jsem měl v plánu (ano hodí se na místo LF2), ale nemám vhodnou předlohu. A jedno TRIO (respektivě je to tříčlánková ASTRA, dost mě to mate, jsou si podobné) mám rozpracováno jako VEKTRU. Nevím, odkad je, ale obrázek napoví.

Prostřední článek je kopírován, protože ten článek je tady jednou a my chceme i druhý článek, takže to bude i jako čtvrtý článek no a já to vyřešil tak jak je na obrázku (první až třetí článek ponechán, s tím, že druhý a třetí je zkopírován a vložen jako čtvrtý a pátý článek, samo, že třetí musí kabina pryč a nahradit měchem - ten je vložen original) no uvidíte.

399: dobrý, akorát je ta sběrná tyč tenčí než obvykle.

Tak to ke komentům kolem a ted mám tu čest vám představit pražskou T6a5 (zatím pouze solo, později dodám soupravu, pokud najdu original focený stažený sběrač k druhýmu vozu) s výklopnými dveřmi

jak vidíte je v tom jiná věc, záď jsem musel kapku prodloužit (důvod vidíte na obrázcích). Ano je to jediná tramvaj, která má toho člověka v zádi, takže musíte počkat, až vám přihraji, jak to bude vypadat v soupravě, protože, s kreslenýma tramvajema to vypadá namáčknutě, ale tuto focenou tramvaj jsem proto použil, protože je tak trochu 3D.
application/x-rar-compressed
T6a5 DPP s výklopnýma.rar (166.8 k)


(Příspěvek byl editován uživatelem jirkacom2.)
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 3-2009

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 08:09:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkacom2: OK, zkusím něco sehnat. Jinak ta Astra na obrázku je mosteckolitvínovská.

VTobola: Kolikrát ti mám posílat odkazy na obrázky LF2+ a 14T, když jsem ti je včera posílal na ICQ, tak jsi na mě nereagoval a za deset minut ses o nich ani nevyjádřil (furt jsi utíkal)... Tak aspoň zde: LF2+ od Pingu93, vyfotil Jirkacom2 a 14T od Pingu93, vyfotil Jirkacom2. Fakt, domluva jak noha, nemluvě o...

(Příspěvek byl editován uživatelem Petrof.)
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 656
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 10:53:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ok. díky petrof.
Jinak Na webu už opět pracuji a dávám tam další tramvaje. a za chvíli začnu s autobusy.

Jirkacom: Mohl by jsi mi prosím na muj email v profilu poslat svuj save ze hry? potřebuju mít projeté všechny vozidla abych mohl screenovat a udělat trailer.
T3 mizí, wany se šíří...
Jsem pro spojení všech Ostravských webu o MDH a udělat jeden velký portál
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 3-2009

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 11:48:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám tu jeden postřeh ze hry a sice, když projíždíte kolem semaforu na žlutou (či kolem návěstidla na výstrahu), míjíte jej prvními dveřmi a naskočí červená (stůj), tak hra vám také strhne 50$ jako za průjezd na červenou (návěsti stůj).

EDIT: Mohl bych taky poprosit o save, pokud někdo má?

(Příspěvek byl editován uživatelem Petrof.)
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 419
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 12:09:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petrof: Ano, přesně tento postřeh mám taky, po pár kolech mě to přestalo bavit. Pořád zbytečné stržení peněz. Moc nechápu význam těch semaforů, já musím zastavit, ale gumokola jedou dál Taky by mohli někde muset zastavit, bylo by to věrohodnější...
Můj další postřeh je, že i když jedu se soupravou, tak stejně lidé nastupují kam se jim chce a ne k nejbližším dveřím jak píše autor hry v návodu...

399: parádní 14tr, možná by ale bylo lepší udělat ta okna stejně široká, takto to vypadá divně podle mě.

Jirkacom2: Rozdíl mezi Triem a Astrou je hlavně ve výzbroji, výrobci, vzhledu čel atp. Tria v ČR jezdí jen v Olomouci a Ostravě, jinde je u nás v běžném provozu nepotkáš. takto z boku je v pohodě poznáš podle tvaru čel.

(Příspěvek byl editován uživatelem Jenda.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Jenda.)
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 13:53:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohledně semaforů, když se objeví se žlutou, tak radši brzdím, když se objeví se zelenou a hned na to ve setině vteřiny skočí žlutá, tak je otázka štěstěny ji projet (nejlepší je max rychlost 60 km/h, to se dá stihnout, jinak musíte brzdit téže). Jinak, já mám jiný postřeh, ohledně semaforu, když projíždíte na červenou, bere se to od předku až za pantograf, jinak máte kliku (mě skočila, když jsem měl v půli pantografu semafor, mrcha ). Jo a jednou se mi stalo, že i v té setině mezi žlutou a červenou, mi naskočila pokuta za přejetí, ikdyž červená přišla až poté.

Jinak máte se na co těšit, byl jsem ted v terénu na Karlově náměstí, zrovna jsem tudy šel za sestrou, tak jsem chtěl chytnout ten stažený pantograf T6a5 (mám ho). Štěstěna mi přihrála soupravu na zkušebce 15T ŠKODY, byla to momentka (jediný dvě 15T deponují na Pankrácké vozovně a bude tam i ten nápis ZKUŠEBNÍ JÍZDA ), přemýšlím, že vynechám prostřední článek a vrazím jí místo LF2, což by šlo a bude original s úpravou kol, pač jsou zadní a přední podvozek před/za dveřma, takže je dám mezi dveře, aby to vyšlo.

Ohledně podpisu, kdo by chtěl nějakou tramvaj v originále z fotky, tak mi ji pošlete na e-mail ICQ a Skype sice mám a nevyužívám, ale mohu se mimořádně přihlásit, ovšem na práci potřebuji klid, abych to nedejbůh zmršil a telefon pouze sms, neprozvánět a můžete i MMS fotku, pokud ovšem máte dostatek peněz na kontě . Ale levnější je to poslat na mejla (i to přemístňování fotek z mobilu do počítače je otravné).

Apropo trio a Astra půjdou místo LF2, ale bude to jinčí, přední a zadní dveře budou ty dvojí a prostřední článek bohuže s tím prostředním podvozkem, ale šlo by to, co říkáte?

(Příspěvek byl editován uživatelem jirkacom2.)
ICQ 621285067
SKYPE jiri.hulka2
E-MAIL jirka.com2@seznam.cz
Případně mobil 608515372 (změna operatora na O2)
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 165
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 15:58:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nebo udělat z Tria či Astry duo, ale to nechám na vás, jak to chcete, zatím mám v plánu.

Slíbená souprava pražské T6a5 s výklopnýma je tu.
application/x-rar-compressed
souprava pražské T6a5 s výklopnýma.rar (166.2 k)

ICQ 621285067
SKYPE jiri.hulka2
E-MAIL jirka.com2@seznam.cz
Případně mobil 608515372 (změna operatora na O2)
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 657
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 19:57:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak na vaše přání jsem na webu http://www.mhd-simulator.websnadno.cz pár úprav. Na hlavní stránce se oběvila "mapa" webu.
Další změna je ta, že u každého modelu je napsáno co download obsahuje.
Přibyla sekce doplňky, kde v nejbližší době dáme nějaké dveře, dispeje, podvozky a celý zabalený základní balík věci ze hry
T3 mizí, wany se šíří...
Jsem pro spojení všech Ostravských webu o MDH a udělat jeden velký portál
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 3-2009

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 21:06:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VTobola: Výborně, přání se splnila, ještě poslední (neboť mi někdo překvapivě maže vzkazy): Napiš ke každému modelu co přepisuje, neboť ne všechno je ve skutečnosti stejné, jak vypadá (např. některé T3 místo T6). Btw. mapa webu se "oběvila"?

Všichni: Chystá se rodina Vario Olomouc, včetně T6 a kachny ála Olomouc, dále také LF3+ a další...

EDIT: Oprava chybky a malé doplnění...

(Příspěvek byl editován uživatelem Petrof.)
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 420
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 21:11:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kachna a T6 Olomouc? LOLLL
Tak to jsem zvědavý.
To spíš RT6, ta v Olomouci málem byla (nakonec radní schválili nákup Aster).
Pokud bude zájem, mohu pak vydat i T3 R.P Olomouc co jsem dělal.
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 22:54:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Abych nekecal, tak ta momentka je zde nejdřív po částech focena

Protože original byl větší a taky se mi to vyfotilo v mírným náklonu, tak jsem to srovnal a pak zmenšil, aby nebyly vidět varhany. , pak vyřízl karoserii i s tím pantografem vpředu a poskládal tři díly v jeden celek, aby jste viděli, že to jde.

Ted ještě smáznout to nástupiště s lidma a auta, zadní článek jsem vyfotil v křižovatce, z té využii ten spodek a okna. A pak to oříznu kolem dokola a kolem pantografu, potom to po kouskách vložím do předlohy, aby souhlasily parametry dveří a kol.

Sóla T3 nebo T6 - Nemyslím, ze by někdo chtěl ještě kratší.

Souprava T3 nebo T6 - někdo v dřívějších příspěvcích chtěl z toho udělat, ale mě se to nelíbí. Zbytečně by se čekalo na nástup a navíc 15T není dvojče.

Kačena - V prostředním budou pouze jedny dveře. Návrh zachovat tři články.

VarioLF2 - odstraním prostřední článek, takže bude první a třetí článek. Návrch zachovat sudý počet dveří.

Poršeta - s úpravama by to vypadalo zajímavě (protáhlá přáď i záď).

Jo a ty podvozky pod kabinama musím zaměnit se dveřma, s tím se smiřte. Takže i dveře u kabiny řidiče nebudou, tam příjdou cca dveře pro cestující.
ICQ 621285067
SKYPE jiri.hulka2
E-MAIL jirka.com2@seznam.cz
Případně mobil 608515372 (změna operatora na O2)
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 380
Registrován: 3-2009

Odesláno Sobota, 14. srpna 2010 - 08:14:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenda: Pokusíme se o to s kámošem, on umí dost drsně dělat modely... A jinak zájem o T3R.P je
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 3-2010
Odesláno Sobota, 14. srpna 2010 - 14:04:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak chcete autobus, trolejbus, tramvaj nebo další metro? Nápady a návrhy? Mám toho hafo, ale nevím, co konkrétně chcete dřív. Žádný ohlas na mé návrhy, pls?

Doplním: Linky jsou nažhaveny.


(Příspěvek byl editován uživatelem jirkacom2.)
ICQ 621285067
SKYPE jiri.hulka2
E-MAIL jirka.com2@seznam.cz
Případně mobil 608515372 (změna operatora na O2)
Pingu93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 315
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 14. srpna 2010 - 14:11:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vtobola: Nechceš dát na web více modelů? LF2 Ostrava, LF2+, KT8 Plzeň, T3 Liberec, T3 Plzeň, T3 Most a Litvínov? Pak taky KT8 MDP a taky mého miláčka:

Můj email: vspingu@gmail.com
-------------------------------------
oblíbené číslo 17 + jméno Vojtěch + místo bydliště Olomouc => 954.217 "Vojta" DKV: Olomouc :D
Tomko00
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 6-2010

Odesláno Sobota, 14. srpna 2010 - 14:58:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

399:Upravil som tú tvoju 14tr ale dal som ju na miesto T6A5.
Je aj na stiahnutie.
image/bmp
TKaroserie2.bmp (281.0 k)
Pingu93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 316
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 14. srpna 2010 - 15:30:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vzniká další paskvil:

Můj email: vspingu@gmail.com
-------------------------------------
oblíbené číslo 17 + jméno Vojtěch + místo bydliště Olomouc => 954.217 "Vojta" DKV: Olomouc :D
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1252
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 14. srpna 2010 - 15:45:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomko00:JJ,místo T6A5 jsem to nedal schválně.Místo ní mám toto vlastní výroby:

Musim ještě upravit rámování u druhých dveří
mail:399@email.cz.ICQ:452515097
I LOVE Brejlovce a Bardotky
26.6.2010 uplynou dva roky od registrace

Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 3-2010
Odesláno Sobota, 14. srpna 2010 - 16:01:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ale....dveře má jako B731, což je T3 na místo T6 mám v plánu Citybus a Citelis, ty maj dveře přesně veprostřed, ostatně nemaj výklopné, ale jakoby dopůlkruhu dovnitř otvírací
ICQ 621285067
SKYPE jiri.hulka2
E-MAIL jirka.com2@seznam.cz
Případně mobil 608515372 (změna operatora na O2)
Pingu93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 317
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 14. srpna 2010 - 16:13:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Můj DP dostal objednávku na první reklamní nátěr:

(ještě musím dodělat tlačítka dveří a přemalovat zbývající dveře)
Můj email: vspingu@gmail.com
-------------------------------------
oblíbené číslo 17 + jméno Vojtěch + místo bydliště Olomouc => 954.217 "Vojta" DKV: Olomouc :D
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1396
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 14. srpna 2010 - 16:21:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

I mě chytlo tvojření tramvají. Sice není to moc podle reálu - ale budiš. Jedná se o reko. T3jek, zadní vůz je hnací, řízen přez kabel první T3jkou.
Snad se vám to bude líbit. (v laku DPMB - sólo i duo)

application/force-download
T3 reko - Hladík.rar (101.0 k)

KAROSA LC735.00 / SE-969AM 4ever
Lubomír Hladík - Galerie Hladík
Pingu93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 14. srpna 2010 - 16:24:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hladík: Dost dobrej počin. Mě se líbí.
Můj email: vspingu@gmail.com
-------------------------------------
oblíbené číslo 17 + jméno Vojtěch + místo bydliště Olomouc => 954.217 "Vojta" DKV: Olomouc :D
Pingu93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 319
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 14. srpna 2010 - 18:08:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám další reklamku. Nyní mám hotové všechny vozy T3 MDP.

Můj email: vspingu@gmail.com
-------------------------------------
oblíbené číslo 17 + jméno Vojtěch + místo bydliště Olomouc => 954.217 "Vojta" DKV: Olomouc :D
Pingu93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 320
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 14. srpna 2010 - 22:05:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě poslední a jdu spát.

Můj email: vspingu@gmail.com
-------------------------------------
oblíbené číslo 17 + jméno Vojtěch + místo bydliště Olomouc => 954.217 "Vojta" DKV: Olomouc :D
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 383
Registrován: 3-2009

Odesláno Neděle, 15. srpna 2010 - 10:46:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trošku jsem se nudil, tak jsem dodal na ostravskou T3 nálepky a tlačítka poptávky:

Nálepky, zmenším a ještě bych si rád pohrál se schůdky na střechu, předním reflektorem a pokud se zadaří, tak i se zpětným zrcátkem.
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 384
Registrován: 3-2009

Odesláno Neděle, 15. srpna 2010 - 14:23:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak, kamenujte:

Kromě slíbených úprav jsem zapracoval i pár dalších (BUSE panel, drobné úpravy čel a pár dalších drobností). Jestli bude chuť, tak si možná zkusím trošku pohrát opět s interiérem a ev. č. a zkusím to zrcátko a střechu+střešní okna, ale nic neslibuji. Model zveřejním na VTobolově webu (až se mu bude chtít aktualizovat ).
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 15. srpna 2010 - 14:28:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nám bylo líto busu, tak jsme ho koupili a odstranili smutný nápis a datum opuštění z terénu.

Je po GO, takže i fiktivně snížená podlaha (částečně nízkopodlažní) a kdo bude chtít at mi dá vědět.
ICQ 621285067
SKYPE jiri.hulka2
E-MAIL jirka.com2@seznam.cz
Případně mobil 608515372 (změna operatora na O2)
Pingu93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 15. srpna 2010 - 14:30:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poslední T6A5 MDP:

Můj email: vspingu@gmail.com
-------------------------------------
oblíbené číslo 17 + jméno Vojtěch + místo bydliště Olomouc => 954.217 "Vojta" DKV: Olomouc :D
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 665
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 15. srpna 2010 - 19:41:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud by jste chtěli nějaký svůj nový model umístit na web htpp://www.mhd-simulator.websnadno.cz , tak prosím umístěte zde i se screenem celé obrazovky.
Co se týče modelu, tak ho prosím maximálně zabalte do RAR. a pokud model obsahuje dveře, dejte je do samostatné složky dvere a přiložte k modelu.
děkuji
T3 mizí, wany se šíří...
Jsem pro spojení všech Ostravských webu o MDH a udělat jeden velký portál
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 385
Registrován: 3-2009

Odesláno Pondělí, 16. srpna 2010 - 10:58:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jelikož jsem dostal přístup k webu, tak nahrávám o 106. Ale ještě tam toho mnoho chybí, ale navštivte naši adresu a prozkoumejte novinky, eventuelně hodnoťte. Mimochodem, jestli se nebude Martin749, autor T1, T2 a křížence T2 s T3, zlobit, tak jsem udělal z jeho vozů i dvojčata a opravil u nich škvírku ve dveřích.

EDIT: Oprava chyby...

(Příspěvek byl editován uživatelem Petrof.)
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 3-2010
Odesláno Pondělí, 16. srpna 2010 - 11:52:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdo má zájem o můj výtvor a vůbec o jiné výtvory tak odkaz na mé nové stránky je v podpisu, jsou tam i bezva pecky 90.let a postupně vše dodám, jak výtvory, tak mp3jky

Vynasnažím se pravidelné aktualizace.
ICQ 621285067
SKYPE jiri.hulka2
E-MAIL jirka.com2@seznam.cz
Jirkacom2 má své stránky.