K-report
 

Archiv do 24. května 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Soukromí dopravci v osobní dopravě » Archiv do 24. května 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
W.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.47.158
Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 20:33:28    Odkaz na tento příspěvek  

Výp: Až nás někdo nabonzuje, že se mu zdálo, že vlak byl nedostatečně vypraven, odbaven nebo zpraven, případně měl plácačka nakřivo kravatu, tak za tím bude schovanej nejspíš nějakej jaša, co se zrovna nudí a tak vočumuje na nádraží
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1932
Registrován: 5-2004
Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 20:38:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

... tak přestanete hodně rychle řešit píčoviny na k-repu ve stylu který fíra jel někde rychleji než se mi zdálo.

Podívejte se pořádně, kdo že to tu začal řešit.

Víte lidi maj obvykle trochu víc starostí než trávit večery na internetu (jako např. já dneska :-).

On se většinou dá patřičný kontakt nalézt během 15-20 minut a dostatečně přesné popsání problému dalších 5-10.
Zjistěte si, která strana hodlá prosazovat vaše názory!
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 12-2009
Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 20:53:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Persing: přestaňte mě urážet,mě dojmy nějakého SA-ka,kterému jsme ukradli dojnou krávu taky nezajímají
Babilon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 21:23:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po měsíci se ptám: Kde je?!
Já jsem to pochopil tak, že J.P. měl na mysli vlaky v pravidelném provozu, nikoliv současné předváděčky.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 12-2009
Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 21:31:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ještě bych dodal,že mě ta režijka tak moc netrápí.Radši jezdím autem a ještě radši na kole,takže si ty svoje rozumy nechte na někoho jiného,pane Pershink
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 10-2009

Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 21:33:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Babilon: No to to potom dělat nemusí, neboť vlaky budou označovány Sp 150*, které by Babitron měl zvládnout (snad).

(Příspěvek byl editován uživatelem pekarekjiri.)
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4187
Registrován: 10-2003

Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 22:02:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výp: Sorry, ale pánové se ohradili proti vašemu tvrzení zcela oprávněně. Ono je hezké "kopat" za svojí firmu, ale nevidím důvod proč bych při tom měl kopat do druhých. Nejlepší je starat se v první řadě o sebe.
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 12-2009
Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 22:14:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa: já jen vracím kopance do mě.Jako zaměstnanec ČD jsem podle zdejších inteligentů ožralá,smradlavá, nemyslící svině,co je okrádá o jejich daně.Takže až se zdejší iteligenti přestanou navážet do mě,přestanu já do nich
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 837
Registrován: 5-2006
Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 22:21:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

W. Například chybně nebo nesmyslně umístěné návěsti/dopravní značky jsou jak na silnici, tak na železnici.
To absolutně nezpochybňuji a plně s tím souhlasím.

Nebo vy sáhodnouze řešíte dopisy na DI každého fíru co zrychlil po pomalý jízdě o půl vozu dřív než poslední vagon minul "K"?

Kdo z lidí mimo mašinu tohle může poznat? Vlak není auto, které předjedu a podle svého tacháče zjistím, že jede rychleji než má a porušuje tak předpisy. Rychlost můžu odhadnout a jistě že nějaké odhady DI nezajímají. Ale jak poznám mimo mašinu, že fíra jel někde rychleji než měl?

Výp: přesně tak,proč bych měl bonzovat na fíru,když k porušování předpisů ho nutí Jančura s Paroubkem,těm dvěma předpisy nikdy nic neříkali

Na polobonzy nabalovat další polopravdy (pololži?), to je to co tu diskuze dělá jistě kvalitnější.
Hlavně i kdyby Jančura nutil fíru k čemukoliv, tak fíra vždy nese odpovědnost za své jednání. Takže tady bráníš člověka, který úmyslně porušuje předpisy. (nepředpokládám, že mu jančura míří nabitým revolverem do hlavy). Nebo celá situace včetně fíry je pouhopouhá fikce?
Pershink
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 305
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 22:21:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No možná můj osobní výpad nebyl hezkej, ale obviňovat někoho na netu, že nutí své zaměstnance k porušování předpisů, tak to už je na pováženou. Navíc určitě každej rozumnej fíra by se nenechal k tomu nutit. Tedy já osobně bych raději šel na pracák než abych dělal něco z čeho smrdí kriminál. Vím že Jančurovy velkohubé výroky nejsou nic za co by ho lidi měli zbožňovat, ale podobnýma pomluvama klesá člověk na ještě menší level...
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4189
Registrován: 10-2003

Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 22:37:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výp: já jen vracím kopance do mě.Jako zaměstnanec ČD jsem podle zdejších inteligentů ožralá,smradlavá, nemyslící svině,co je okrádá o jejich daně.

On tady někdo něco takového řekl?

Takže až se zdejší iteligenti přestanou navážet do mě,přestanu já do nich

Jen to tu pumpujte. Pokud vím, tak s tím obviněním jste přišel Vy.


Pershink: Vím že Jančurovy velkohubé výroky nejsou nic za co by ho lidi měli zbožňovat, ale podobnýma pomluvama klesá člověk na ještě menší level...
Asi tak nějak. Podepisuju.
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.
neregPetrS.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.240.96.2
Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 22:51:05    Odkaz na tento příspěvek  

Bugear 21.5. 1:24: Jde-li o Talgo III RD, pak přerozchodování je otázkou několika minut - stačí projet přes měnič rozchodu..
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6218
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 23:15:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bóže, to se to zase rozjelo.

Ale nakonec, proč nestřihnout vola, když jede na Op třeba 30, když jinýmu volovi sebereme celé prémie a zbuzerováním půlky vedení viníkova DKV přihrajeme témuž žlutou za mnohem menší prohřešek, navíc naprosto neprofesionálně prošetřený? Příběh přímo ze života fíry a dílny jistého veledůležitého inspektora RIBŽD.
Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1505
Registrován: 8-2005

Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 00:19:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

@neregPetrS.: Jenže III RD byly někdy v roce 2002 v provozu už jenom 2 soupravy.
»MiniŠotoBlog« »Online výpočet kontrolní číslice« »Výpočet kontrolky na mobilu«
Lekce češtiny pro diskutéry: píšeme výjimka, standard, ližina. Tipovat znamená odhadovat, typovat znamená psát.
herdek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.138.231
Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 10:47:24    Odkaz na tento příspěvek  

Ať si RJ vozí třeba lidi v Es. Důležité je to, že nebude sosat dotace a bude tlačit do kapsy SŽDC poplatky za použití dopravní cesty a řízení provozu. Čili pokud to půjde dobře tak všichni budou spokojení (až na ČD)
- cestující budou mít na výběr, lepší kvalita
- SŽDC bude mít více peněz z poplatků
- RJ bude jemně v zisku a Jančura bude chrochtat blahem, že to dokázal

na toto jste přišel jak? pan jančura měl nataženou ruku pro dotace taky. a světe div se, chtěl dvakrát tolik co ostatní
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3170
Registrován: 9-2005

Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 11:37:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

na toto jste přišel jak? pan jančura měl nataženou ruku pro dotace taky
Mluvím snad o jeho záměru provozovat vlaky mezi Prahou a Ostravou mimo ZDO. To, že ČD si přelévají dotace jak je napadne, tak to fakt, neřeším. Pochybuji, že by si Jančura z nějakého dotovaného výkonu (který nemá) platil výkon, kde by teoreticky prodělával. Proč by to dělal?

chtěl dvakrát tolik co ostatní
KDE?

Jinak ať si kopnu, tak tohle je taky síla http://www.ct24.cz/doprava/zeleznicni/90690-drahy-chystaji-dluh-1 1-4-miliardy-na-regionalni-vlaky/ Dalších 12 mld se rozpustí kdoví kde....

K tomu Talgu, spíš bych očekával, že to bude Talgo IV, které pokud se nepletu je někdy z počátku ?80. let?. Protože Talgo III. je fakt muzeum a snad nikdo dobrovolně to nekoupí. Navíc za desítky milionů euro.
Novinky ze světa železnice na Vysočině: http://www.transverzala.ic.cz Souhrn všech aktualit, kompletní jízdní řády 2000- 2010, fotogalerie stanic a další.... Klikněte a uvidíte :-)
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13042
Registrován: 6-2003
Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 12:02:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stav vyřazených Talgo III cca před rokem: http://www.youtube.com/watch?v=r4Z81ePqW04

Paroubek z RegioJetu psal včera v diskuzi na Želpage následující:
"Vozy: veškeré spekulace jsou teď zbytečné. Chystáme VŘ, pak se uvidí. Jednáme s kdekým a jednou jsem pro tisk přiznal, že jsem jednal i s Talgem. Nedělal bych z toho ale zatím žádné závěry."
Mmch, o RENFE se nezmiňuje.
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.148.209
Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 12:21:48    Odkaz na tento příspěvek  

To staré Talgo je strašně nízké.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1406
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 12:25:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To staré Talgo je strašně nízké
Pro nás normální lidi je akorát! Jen vy přerostlí máte problém
ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6231
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 14:01:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No pokud je ta normální výška výškou mírně převyšující Aťku Janouškovou, pak joo. Budu se muset zeptat doktora, jestli bych se se svými 188cm neměl jít někam léčit, nebo do truhlárny zkrátit na "normální" rozměry.
Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
Pingu93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 14:38:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poborskiii: No fuj! To TALGO vypadá jak poskládané z amerických obytných přívěsů někdy z 50. let.
Můj email: vspingu@gmail.com
-------------------------------------
oblíbené číslo 17 + jméno Vojtěch + místo bydliště Olomouc => 954.217 "Vojta" DKV: Olomouc :D
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13046
Registrován: 6-2003
Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 14:57:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No dyť to Talgo III je taky ze začátku šedesátých let, poslední souprava u RENFE byla z provozu vyřazena asi koncem roku 2008, ale většina už dříve. Pozdější soupravy, počínaje Talgo IV, už vypadají docela jinak.
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 10-2009

Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 15:33:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

RegioJet

Radim Jančura: "... kde jsme zjistili, že nám správce infrastruktury dal špatné klíče od stanice..."}
Jan Paroubek - ŽelPage: "... dveře klíčem otevřít šly, ale mříž ne..."


Proč ne mříž? /PND3 Děčín - Teplice l. br., 3.změna, str. 34/

Takže klíče byli dobré... (ale kdo lže !!)
Lukfi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.88.247
Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 17:14:43    Odkaz na tento příspěvek  

ad Talgo III: A mně se ten retro design docela líbí. Nevím jak zrovna v tomto případě, ale tak nějak obecně, možná by se občas vyplatilo koupit vysloužilá vozidla ze Západu a opravit si je.
Pershink
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 308
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 17:43:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když říkal že jedná s Talgem tak to neznamená, že jednal s Renfe o jejich odkupu, ale s jejich výrobcem, který taky mimochodem dodával třeba i dvojpatráky na IC finským drahám http://www.railfaneurope.net/pix/fi/car/InterCity2/VREdfs28305.jp g
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4194
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 18:14:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lukfi: možná by se občas vyplatilo koupit vysloužilá vozidla ze Západu a opravit si je.

Pokud bude nákupní cena nižší, než u nás výkupní cena šrotu, tak proč ne. Myslím, že zrovna o tomhle Jančura nejednal.

Peshink: Koukám, že české polepky už to dostalo. Jančura asi myslí i na děti.
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.
Pershink
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 309
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 18:27:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takhle tam označují vagon s dětským koutkem, kterému je tam vyhrazena půlka horního patra. Finské děti asi taky znají našeho krtečka
neregPetrS.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.240.96.2
Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 18:51:47    Odkaz na tento příspěvek  

Pershink: V tom článku je, že jednal s Renfe.
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2726
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 21:52:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Pekárek: jenže ta mříž nebyla ve Chvojně.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1410
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 23:50:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Čéčé, Ty seš přece velkej akorát, páč děláš rukama. Já myslel, že to bude na spoje pro "nás manažery", kterým klidně stačí o 1/4 metru míň
ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Výpravčíxy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 397
Registrován: 11-2008
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 11:22:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jak pokračují "propagační jízdy" žlutých vlaků ? Nějak tu o nich není žádná zmínka. V "Obzoru" jsem zahlédl článeček, že někde kolem Olomouce "žluté vlaky" skoro prázdné, i když jen za 5,- Kč, ale přesto obecenstvo cestovalo pravidelnými vlaky ČD...........
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1042
Registrován: 11-2005
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 14:23:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera jezdil RJ v Brně a do 29.5. má jezdit okolo Brna mezi Šakvicemi a Skalicí nad Svitavou. Od změny jř od 13.6. byl měl RJ jezdit mezi Plzní a Domažlicemi do konce července.
Dokumentační foto ze včerejšího Brna.

Internetové stránky o železnici v České Třebové:
www.klubfoticu.estranky.cz
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6241
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 14:25:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Žmz:

Aha, to by mne nenapadlo.
Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
W.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.47.158
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 14:52:57    Odkaz na tento příspěvek  

Výpravčíxy: Upřímně - obávám se, že napsat do Obzoru, že RJ vlaky byly cokoli jiného by asi neprošlo redakční úpravou.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1414
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 15:14:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výpravčíxy: Upřímně řečeno, když máte například traťovou jízdenku ČD na celý měsíc, tak je 5 korun vlastně moc
Jinak souhlas s "W." již proto, že OSŽ již nějakou dobu dříve obvyklou kritiku vedení ČD v Obzoru prokládá "pozitivními zprávami". A není divu, některá prapodivná rozhodnutí dozorčí rady jsou hlasována jednomyslně, tedy včetně zástupců OSŽ
ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Michael Mareš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.202.230
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 19:31:19    Odkaz na tento příspěvek  

OBZOR-2010-21: Názory: Pozlátko, zrcátka a korálky z roku 1989 přestaly už působit, jsme o dvacet let chytřejší
Napsal uživatel Obzor
Pátek, 21 Květen 2010 09:05
Tak jsem asi jako spousta jiných občanů našel ve schránce propagační brožurku firmy Student Agency nazvanou Žluté jaro. Propagační jízdní řád a jízdy za zpáteční cenu 5,– Kč, případně nějaká ta sladkost, no prostě úžasné. Při objevování a dobývání nových území vozili objevitelé ze svého pohledu primitivním divochům rovněž korálky a zrcátka a kde jsou dnes Inkové, Mayové, Maurové a další, které pak okradli o všechno... Spousta našich spoluobčanů jistě toto pozlátko a zrcátko přivítá a rovněž si neuvědomí souvislosti, které navenek nejsou zřejmé a zůstávají zcela úmyslně skryty.

Tyto propagační akce jsou předvojem vstupu zahraničního investora, zahraničního provozovatele kolejové osobní dopravy na náš trh a všichni ti, kteří toto propagují, si to nechtějí přiznat a nebo jednají účelově, ale řežou tím „haluz“, na které sedí. Tento stát je povinen chránit si státní firmu a nepřipustit na dálkových ani na regionálních tratích jakoukoliv cizí dopravu. Švýcarsko, Rakousko, Francie, Anglie a další země si chrání své železnice jako strategickou součást života celé společnosti, jako historickou součást dějin své země. A to neberu v potaz vojenské strategické plány a nebo to, aby mohla dráha provozovat i v omezeném režimu energii (elektřina, nafta); některé země udržují určitý počet moderních parních lokomotiv.

Když se podíváte na konec brožurky, kde je uvedeno, které strany podporují konkurenci na železnici, tak si říkám, jestli to ti vedoucí představitelé těchto stran mají v hlavě v pořádku. Provozování cizích firem znamená dodávky cizích vozů, opravy a servis v zemích původů těchto strojů a vozů. Domyslel někdo, jaký to bude mít dopad na naše výrobce a naše provozovatele? Kolik lidí tím přijde o práci a kolik to tento stát bude stát peněz? Uvědomují si tyto strany, že když se tady něco zničí a za pár let se objektivně zjistí, že vstupní ceny přepravy cizích dopravců jsou vyšší, než za jaké by ji mohly provozovat ČD, a že cestující raději využijí k přepravě auta, tak potom bude těžko co napravovat. A to nepíši o statisících naštvaných lidech, kteří v souvislosti s tím vším přijdou o práci, a o dopadech na jejich rodiny.
Michael Mareš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.202.230
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 19:32:09    Odkaz na tento příspěvek  

Konkurence je zdravá a na drahách je neustále co vylepšovat. Na jedné straně politici propagují, ať jíme české potraviny a kupujeme české výrobky, abychom podpořili české výrobce, a na druhé straně dávají všanc dopravu na českých kolejích a připravují likvidací českého státního dopravce. Konkurence je zdravá, ale jen tehdy, pokud jsou k ní alespoň rovné podmínky. Ať někdo řekne, kdo skoupil východoněmecké zemědělské podniky, kdo skoupil portugalskou rybářskou flotilu a zemědělskou půdu, proč Německo tak vehementně podporuje krachující Řecko (když tam Němci skupují, co se dá – nechrání si tím náhodou své investice?), zeptejte se v Chorvatsku, kdo skupuje pozemky u moře. Vždy to skupuje ten, kdo má prachy. Jaké jsou rovné podmínky bohatého a chudého? Čili jaká je to konkurence, kterou tyto strany podporují na železnicích?

České dráhy musí dostat šanci a nyní ji dostaly v podobě desetiletého závazku, desetiletého období na „polepšení“. Naši výrobci jsou schopni během těchto deseti let obnovit podstatnou část vozového parku a to jak modernizovanými, tak především novými vozy a na politicích na všech úrovních a ze všech politických stran je, aby toto rozhodnutí, které jasně hovoří ve prospěch všech zaměstnanců, kteří jsou závislí na provozu Českých drah a ve prospěch naši české veřejnosti, respektovali a podporovali.

Každý má právo ve volbách volit, koho chce. Já rozhodně odmítám volit ty strany, které jsou uvedeny na konci této brožurky. Já nechci podporovat hrobaře ani Jidáše všeho českého, tedy i Českých drah a českých výrobců.

K volbám vám přeji jasnou hlavu a pevnou ruku!

Pavel Horák,
předseda ZO OSŽ Šumperk
Pars nova, a. s
Zdenek84
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 384
Registrován: 4-2007
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 19:44:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

raději nebudu komentovat
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3172
Registrován: 9-2005

Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 19:54:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michael Mareš
Nevím, zda- li se mám smát, brečet, řvát... Je to prostě snůška lží a účelových tvrzení. A šokuje mě autor, který si zjevně do huby nevidí. Pars nova je součástí Škodovky, která nemá jasné vlastnické struktury. Takže sice pár lidem zaplatí za práci nikterak přemrštěné sumy, ale to, že miliardy odtečou kamsi do zahraniční , o tom už mlčí. Víte proč má Škoda problémy sehnat zakázky v cizích zemích? No protože některé země již dávno podobné firmy, které jsou součástí šedé ekonomiky, poslaly do pr... A své předražené nespolehlivé verky si mohou vetnout za klobouk.
Novinky ze světa železnice na Vysočině: http://www.transverzala.ic.cz Souhrn všech aktualit, kompletní jízdní řády 2000- 2010, fotogalerie stanic a další.... Klikněte a uvidíte :-)
Karlshaus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 716
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 19:59:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stačí se podívat na podpis autora a hned člověk ví o jakou odborářsko-bolševickou jde. Není náhodou na kandidátce KSČSSD?
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6080
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 20:56:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karlshaus:

Není náhodou na kandidátce KSČSSD?
Nějaký Pavel Horák kandidoval v roce 2006 do šumperského zastupitelstva za KSČM. Ale jestli je to tatáž osoba jako autor uvedeného blábolu, pardon článku, nevím.
http://www.volby.cz/pls/kv2006/kv21111?xjazyk=CZ&xid=1&xv=12&xdz= 2&xnumnuts=7105&xobec=523704&xstrana=47
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 21:10:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já když to tady čtu,tak se docela divím,že je naše republika v prdeli.Samej génius a my jsme v hajlu.Kdybyste radši vzali lopaty a mazali makat na Moravu,udělali byste líp.Jenomže myšlení doprava a ručičky doleva
Trupak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 5-2003
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 21:12:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michael Mareš:

No, tys nám tady chyběl...
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1418
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 21:14:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ježíšmarjá. Tak to se moc tedy omlouvám, já čekal běžný článek Obzoru o úspěších vedení ČD (obdobný jako chrlí Železničář). Tohle je daleko nad mou představivostí. Zamotat výkup nemovitostí zahraničními investory s neschopností vlastní firmy
Že ten debil nevysvětlil, proč se ČD v krajích teď představují novým cizáckým motorákem, když tak dlouho čekaly na nějaký český zázrak? Jestli někdo chce přesvědčit voliče, že se musí bát levice, pak takovéto idiotské výlevy k tomu mají nejblíže
ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6242
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 21:16:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenomže myšlení doprava a ručičky doleva


Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
Canfranc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 1-2004

Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 21:17:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

výpravšíxy: nesmíte dát na tiskoviny toho druhu...
Moje osobní zkušenost:
OL - Uničov - OL, neděle odp., pršelo, vlak plný, proti RS1 spíše poloprázdný...
OL - Senice - OL, minulý pátek dop., vlak přímo narvaný, školky na výletě, lidi stáli jak v IC Pha-Ova v pátek odpoledne, ale nálada vynikající, káva teče, proti regionova s deseti lidmi...
Inu tak.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 21:44:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: to je spíš smutné
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1420
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 21:53:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výp: Když už parazitujete na záplavách (taky hokej je teď dobrý téma), máte nějaký průzkum jaký byl podíl levice a pravice při udělování stavebních povolení na zcela nové baráky v záplavových oblastech a čím to je, že tato nepravicová vláda umí vyřvávat o vyvlastnění pozemků na dálnici, zatímco u pozemků na ochranné hráze se za deset let nepostoupilo, bez ohledu na to, kdo byl zrovna u moci?
Nic osobního, ale dělení lidí na voliče génie a idioty (ujišťuji Vás, že obousměrně) mi skutečně leze krkem
ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 842
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 22:01:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výp:
Ještě jsi ze soboty neodpověděl na toto:
a odkud máte tak bezpečně potvrzeno, že byl na fíry RJ vyvíjen nějaký natlak?
Lukfi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.88.247
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 22:01:14    Odkaz na tento příspěvek  

předseda ZO OSŽ Šumperk
Co se pod tou zkratkou ukrývá? Něco jako ÚV ROH?
No a samozřejmě... ten člověk je úplně mimo.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 22:11:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Žmz:1)Na ničem neparazituju,jen jsem vyjádřil názor 2)Co je pojem záplavová oblast?U nás byla voda poprvé v 97,předtím nikdy,potom nikdy a po opatřeních co se udělala,tvrdím že UŽ nikdy.Tenhle pojem vynalezly pojišťovny aby mohly beztrestně okrádat a pokud vím,byla to levicová vláda,která to částečně zarazila.3)Dělení na voliče dělá ODS ve své kampani taky,takže nechápu koho chcete volit,když vám leze krkem 4)Když se tu nakousl hokej,jediné co by mě zajímalo,za čí prachy tam byl náš pravicovej prezident?Za svoje určitě nee a na pozvání taky asi nee.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 22:16:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sipi: já vím svoje,poslouchám cestující,když náhodou jedu vlakem
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1421
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 22:16:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co se pod tou zkratkou ukrývá?
Člověk hájící dělníky "lokomotivky", která není schopna vyrobit "lokomotivu", a který nepřímo podpruje vnitrostátní rozkrádačky. Příklad: "Výhodné" zálohy na Pendolino zaplacené ČKD, když ho ČD nesměly prostě koupit "zvenčí", aby "měli čeští dělníci práci". Výsledek: Místo 10 jednotek jen 7 za stejně peněz a o několik let později, než kdyby se to rovnou koupilo z "kapitalistické ciziny". Tuto čistokrevně českou rozkrádačku zaplatili ze svých daní dělníci, rolníci a pracující inteligence odvádějící hodnoty do rozpočtu právě naší vlasti
ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 843
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 22:24:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výp: já vím svoje,poslouchám cestující,když náhodou jedu vlakem
Cestující ve vlaku jsou jistě zaručený zdroj pravdivých informací
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1422
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 22:27:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výp: 1/ Nechválil jsem ani pravici, ani levici, to Vy mi to podsouváte. 2/ Kampaň je k zblití obousměrně. 3/ Prezident je prezident a nemohli ho zvolit jen pravičáci. Že tam byl je správné. U nás byl prezident vždy spíše "tváří" státu, než výkonnou mocí. 4/ Máte fajn, jestli jsou u Vás "vyřešené povodně navěky". Ve skutečnosti jsou ale i nedokončené ochranné hráze hubou stavěné od roku 1998, zajisté se stavěly přesto v daných oblastech nové baráky a rozhodně to mohla řešit jak pravice, tak levice. Ale obé měly přednost v dálnicích.
Ale je to celé mimo téma. Problém je v tom "šuperském blábolu", který je více nacionální, jak levicový.
ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Trupak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 5-2003
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 22:56:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale obé měly přednost v dálnicích

Já Ti nevím, ale nemýlíš se v tom? Mě připadá, že přednost asi mělo něco třetího, dálnice to nebyly. Když tak jezdím po naší milované vlasti, potkávám dálnic spíš pomálu, a rozhodně míň, než by bylo potřeba.:-(
P.Zitko
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.226.211.114
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 23:18:42    Odkaz na tento příspěvek  

Výp:
Vy jste výpravčí nebo vypravěč?
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1939
Registrován: 5-2004
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 23:21:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2)Co je pojem záplavová oblast?U nás byla voda poprvé v 97,předtím nikdy,potom nikdy a po opatřeních co se udělala,tvrdím že UŽ nikdy.Tenhle pojem vynalezly pojišťovny aby mohly beztrestně okrádat a pokud vím,byla to levicová vláda,která to částečně zarazila.

Záplavová oblast je všude, kde chodí voda dost často na to, aby se vytvořily nivní nebo lužní půdy. A to je poněkud starší záležitost, než pojišťovny nebo pseudokonflikt levice/pravice.

Svůj díl na tom ovšem má taky člověk, kvůli odlesnění, vysoušení, narovnávání koryt a ochraně polí.
Zjistěte si, která strana hodlá prosazovat vaše názory!
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1423
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 23:22:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trupak: Ale, notak. Já nepsal přece opravdově budovat Já myslel, když je řeč o potřebnosti vyvlastnění pozemků ze zákona
ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Trupak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 5-2003
Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 23:27:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já Ti rozumím.