K-report
 

Archiv do 2. června 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Soukromí dopravci v osobní dopravě » Archiv do 2. června 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Náklaďák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.3.237
Odesláno Středa, 26. května 2010 - 13:48:27    Odkaz na tento příspěvek  

ad prezident na hokeji:
Asi je lepší prezident na hokeji v nedalekém Německu,než někde v teplých krajích na dovolené - nehledě za čí peníze.Sice ho nemusím,ale za přítomnost na hokeji má .
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3175
Registrován: 9-2005

Odesláno Středa, 26. května 2010 - 18:57:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.financninoviny.cz/zpravodajstvi/doprava/zpravy/jancura -poda-do-bruselu-podnet-na-kraje-ty-mohou-prijit-o-miliardy/48248 6
Novinky ze světa železnice na Vysočině: http://www.transverzala.ic.cz Souhrn všech aktualit, kompletní jízdní řády 2000- 2010, fotogalerie stanic a další.... Klikněte a uvidíte :-)
kk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.240.28.98
Odesláno Čtvrtek, 27. května 2010 - 16:47:08    Odkaz na tento příspěvek  

Záplavová oblast je území, které bývá zatopeno vodou, např. každoroční, desetiletou, stoletou, nebo třeba tisíciletou. Jeho hranice se označuje např. Q100 a měla by být u dotčených oblastí uvedena v územně-plánovací dokumentaci. Také se dá najít na webu (tuším) MŽP nebo příslušných povodí. Je zřejmé, že s ohledem na globální změny klimatu bude asi třeba některé hodnoty předefinovat.
Systémy ochrany před povodněmi bývají složité a rozsáhlé, a zpravidla kombinují krajinná a většinou mnohem účinější, technická opatření.
Mirec_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 27. května 2010 - 20:55:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jaká je obsazenost RJ v Jihomoravském kraji? Nebo jsou lidi zvyklí jezdit panťákem/Bdmtee, tak nevyužívají příležitosti.

ICQ:457-187-436

David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1946
Registrován: 5-2004
Odesláno Čtvrtek, 27. května 2010 - 21:22:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes byla slušná, dvojdesiro bylo kolem podledne okolo Brna tak na 80-90 %, směrem ke konečným to postupně klesalo. Výměna cestujících na role trvá tak 3-4 minuty. :-)
Zjistěte si, která strana hodlá prosazovat vaše názory!
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1553
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 27. května 2010 - 22:53:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nasel jsem toto: http://www.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/student-agency-zvazu je-koupi-60-vagonu-talgo-od-spanelskych-drah

Schvalit to nebude asi moc komplikovany. Co se podnikalo s talgem v cz kolem r. 1991 ? Vim, ze to predvadeli v Holesovicich, ale nic vic.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1947
Registrován: 5-2004
Odesláno Pátek, 28. května 2010 - 00:03:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Agente, kdyby ses podíval do místního archivu z doby vydání článku, zjistil bys něco o sobě a nošení dříví do lesa.
Zjistěte si, která strana hodlá prosazovat vaše názory!
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1555
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 28. května 2010 - 14:22:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Procetl jsem si to zpet jen do 21.05.2010... a nic jsem nenasel, nebo nevidel. Sorry. Jen me napadlo neco vysetrit a vysetril jsem, svete div se, jeden link...

(Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Neznamy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 1-2005
Odesláno Pátek, 28. května 2010 - 23:07:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čistota v podání RJ: https://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=430926.jpg&httpref =28/28964
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1461
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 28. května 2010 - 23:23:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neznamy: Hmm, to je mazec, rozlitý kafe Asi maj moc levný. To od JLV v EC "západ" si každej chrání jako oko v hlavě
ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 10-2009

Odesláno Pátek, 28. května 2010 - 23:43:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neznamy

Ono při ostrých obratech se neubráníte. Kdyby se lidi nechovali jako , tak to takhle nevypadá... Neubránilo by se tomu ani v případě, že by stewardka chodila co půl minuty s odpadkovým košem oddílem... Ti by byla vůně...!
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5471
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 29. května 2010 - 00:51:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ovšem jak vypadal hajzlík při první štaci na severu, to radši ani nechtějte vědět

Toliko k leštění "soukromníka s vlastním kapitálem", jak bylo napsáno v jiný diskuzi.
Až chcípneš, tak tě vykopu a obrátím ksichtem dolů.
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 10-2009

Odesláno Sobota, 29. května 2010 - 01:28:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Až od 5.6. začnou jezdit do Domažlic, tak si to osobně zkontroluji! Zajímalo by mne, kolik autobusů naplní během výluky Blížejov - Domažlice v období 13.-17.6.2010
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2738
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 29. května 2010 - 02:06:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad PekárekJiří: Já bych řekl, že maximálně 4 :-)
ad Neznámý: a to kafe tam bylo ještě za hodinu? To, že cestující rozlije kafe je bohužel normální. To, že to kafe tam jezdí uschlé týden bohužel normální není.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1465
Registrován: 9-2007

Odesláno Sobota, 29. května 2010 - 03:18:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jak vypadal hajzlík při první štaci na severu, to radši ani nechtějte vědět
Přemýšlím, jak by se dalo parafrází textu P.Š. odpovědět i na tuto připomínku
A ten hajzlík byl podělanej ještě za hodinu? To, že cestující zvyklý na Btn se z toho v novém vozidle podělá, je bohužel normální. To, že podělaní hazlíci někde ... ?
Asi radši ne
ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1949
Registrován: 5-2004
Odesláno Sobota, 29. května 2010 - 10:37:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PŠ: ve Skalici n. S. jsem je viděl cídit okna, ale koš na záchodě nevynesli a toaleťák nedoplnili... Naivně jsem si myslel, že tyhle drobnosti už za ten měsíc vychytají.
Zjistěte si, která strana hodlá prosazovat vaše názory!
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6269
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 29. května 2010 - 13:25:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr Šimral:
Týden zaschlé rozlité kafe kde? To myslíš ve vašich 815? :-) Já jen, že naše vozy mají předepsáno vratné (mokré) min 1x za 24 hodin. Alespoň u toho, co vozím já (68xx, 23xx nebo 7xx) na U1, U4 nebo R4 se to dodržuje. Tak zase nepřidávej, ju? ;-)
Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2740
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 30. května 2010 - 00:24:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hele, nestartuj. Já se ptal, zda je fotka těsně po rozlití kafe nebo po obratu. A o našich 815 vůbec nebyla řeč, byla řeč o tom, co máš v podpisu a jejichž košili poslední dobou relativně často nosím, viz fotky v KV kraji.
Jiri Heracek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.207.43.35
Odesláno Neděle, 30. května 2010 - 10:25:20    Odkaz na tento příspěvek  

Panove,v diskuzi okolo Student Agency spanelske vozy Talgo ( a to uz jakekoli serie ) zrovna na muj vkus jizdnim konfortem nevynikaji, mame je tu ( zatim stale ) ve Francii denne, i na mistnich relativne dobre udrzovanych tratich ( SNCF )se v zadnem pripade nemuzou vyrovnat obycejnym ctyrnapravovym vozum Corail. Nejde o system zmeny rozchodu, ale o celkovou koncepci spodku, chod zvlaste po vyhybkach je velice rozdilny. Takze urcite zadny narust komfortu.
Náklaďák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.3.237
Odesláno Neděle, 30. května 2010 - 10:35:59    Odkaz na tento příspěvek  

ad Petr Šimral:
Nevím,zda bude RegioJet jezdit s jednou nebo dvěma jednotkama.Pokud s jednou,tak 4 autobusy leda tak se vzduchem.Kde by se zde vzalo tolik lidí!
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6275
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 30. května 2010 - 13:01:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PŠ:

Kdo startuje? Já jsem přeci ten přibržděný, ne?
Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
Répal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 79.127.179.163
Odesláno Pondělí, 31. května 2010 - 10:13:54    Odkaz na tento příspěvek  

Do Senice na Hané neměl strojvedoucí žloutenkářů ani poznání ani pilota. Ve stanice somrovali vodu, já bych jim ji osobně nedal, proč má platit dráha vodu žloutenkářům, když tvdí,že zázemí nepotřebují ? Ať si vozí v kanystrech. Jančura pravičácký hnus.
Zdenek84
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 392
Registrován: 4-2007
Odesláno Pondělí, 31. května 2010 - 14:41:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

soudruzi prohráli jste
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6278
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 31. května 2010 - 15:07:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen blb si může myslet, že tahle převlečená staronová zgarba něco změní. Ale je fakt, že trubkům těch pár týdnů naděje a euforie přeju. Však on to Džon ještě pořádně zamíchá, jak ho tak poslouchám, bude to asi dobrá bramboračka.
Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 2-2010

Odesláno Pondělí, 31. května 2010 - 17:26:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Répal: Jak může jezdit nějakou štreku bez jejího poznání by mě tedy opravdu zajímalo. A jaktože se jeho krasotinky můžou promenádovat v kolejišti jako by se nechumelilo? Nebo snad mají povolení ke vstupu do kolejiště.

(Příspěvek byl editován uživatelem Urpín.)
Poličská lokálka
www.policska-lokalka.estranky.cz
Web o místní dráze Svitavy - Polička - Žďárec u Skutče, o lidech a kraji kolem ní a o cestování vlakem, který tvoříme pro Vás
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 165
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 31. května 2010 - 18:04:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdenek84:Ty seš normální čurák a chudák
Zdenek84
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 393
Registrován: 4-2007
Odesláno Pondělí, 31. května 2010 - 18:16:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

díky, v noci kvůli tomu nebudu moci spát
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1962
Registrován: 5-2004
Odesláno Pondělí, 31. května 2010 - 18:35:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Urpín: vstup do kolejiště mají určitě.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 31. května 2010 - 19:30:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Urpín:já si myslím že vstup do kolejiště určitě mají,teď jde jenom o to,jak ho získali.Školením na kabinetu asi nee,to by Jančura nezaplatil.Ohledně vody:nejsem si jist,ale myslím si,že výpravčí je sice zaměstnanec(prakticky)SŽDC, ale dopravní kancelář a s tím spojené náklady,takže i vodu zajišťují ČD,takže by za to asi měl zaplatit zvlášť
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2072
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 31. května 2010 - 20:48:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To školení pro vstup do kolejiště je docela levné, za zhruba 1500 Kč za osobu. V rámci toho, kolik ho to celé stálo, jde o pakatel.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 31. května 2010 - 20:56:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bram: nejde o peníze,pro něho je to zbytečnost
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6137
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 31. května 2010 - 21:16:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Répal:

Ve stanice somrovali vodu, já bych jim ji osobně nedal, proč má platit dráha vodu žloutenkářům, když tvdí,že zázemí nepotřebují ?
Jistě, a kdyby nikdy nic o nepotřebnosti zázemí (údajně) netvrdili, tak jim tu vodu (mmch. o kolik litrů za kolik haléřů mělo jít?) "dráha" "zaplatit" mohla.

Jančura pravičácký hnus.
Určitě. Zato níže uvedené vozidlo od Žaludy, které bylo v Senici na Hané také možné spatřit, byla "levičácká krása".


P. S. Jančura určitě má své chyby - viz jeho velkohubé sliby, couvnutí z VŘ na Liberecku, kritika hejtmanů včetně uvedení kontaktů na ně atd., ale nehledáte u něj v tomto případě chyby doslova za každou cenu?
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1966
Registrován: 5-2004
Odesláno Pondělí, 31. května 2010 - 23:45:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

... pro něho je to zbytečnost

Stejně jako je pro Výpa zbytečnost si ověřit, jestli nekecá <|>iny.
Libochovičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.178.119.77
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 09:11:49    Odkaz na tento příspěvek  

K těm drážním zkouškám a školením: Dnes dopravci nepotřebují mít potvrzení od gumové paní typu Sedláková, Zusková nebo DVI (DVI školí kvalitně) existují totiž soukromí komisaři, spousta jich zkouší a školí např. posunovače, strojvedoucí na vlečkách. Já to tady nechci nějak víc rozepisovat abych někomu náhodou neuškodil.

Řekl bych a domnívám se, že Regiojet postupoval takto: odborně způsobilá osoba Jan Paroubek si zajistil status školaře a své vlakušky poučil z Op16 a dal jim razítko, takže je to finančně stát nic nemuselo.

Volby 2010: Tak já jsem spokojen, volil jsem pravici, ikdyž smýšlením jsem spíš zelenej levicovej, a ta má většinu. Současná levice ČSSD a KSČM je tragická. Otázka zní jak může ČSSD zastavit zadlužování státu, když ona sama je zadlužená a přitom slibovat hory doly? no nijak.

Jednu pozitivní věc volby už přinesly dvě největší strany přišly na to že ztratily důvěru a že se musí polepšit aby jí získaly zpět a šanci dostaly strany nové. Nárazová vlna stáhla do ústraní Paroubka, Béma, Langra a já bych si přál aby odcházeli další. Nečas za ODS je mnohem lepší než Topolánek.

Co mě těší tak za poslance byl zvolen Václav Cempírek z Top09 a považuji ho za špičkového odborníka na dopravu.

Drn: Ano bude to ještě bramboračka Džon to zamíchá, VV je strana bohatých podnikatelů a nějaká ideologie je vedlejší.

Na železnici bych řekl, že to bude znamenat vypsání soutěže na nějakou trať jako bylo výběrko Pce-Liberec, ale plošné tendrování na dálkovku nečekám.

Raději bych chtěl za ministra dopravy Bendla než Humla, páč ten je z gumokolní VV.
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1969
Registrován: 5-2004
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 12:50:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Řekl bych a domnívám se, že Regiojet postupoval takto: odborně způsobilá osoba Jan Paroubek si zajistil status školaře a své vlakušky poučil z Op16 a dal jim razítko, takže je to finančně stát nic nemuselo.

Podle informací přímo od vlakušky si prošly školením na průvodčí přímo u ČD - o to vtipněji tu zní Výpovy silácké řeči.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6281
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 12:54:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DVI školí kvalitně

Ano? Skutečně?

Tak to proto musím ve škole poslouchat o problémech s pískovači na 814, ač sedím v místnosti s dalšími 50ti kolegy, kde není jediný fíra této řady? Na dotaz u Boďáka je to proto, že takové osnovy nařídila DVI.

Opravdu, kvalita, otravovat se s motoráky pro fíry řad 122, 123, 163, 363, 150, 372, 180, 471, 451. O těchto řadách se tam totiž nedozvíme ani zbla.
Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3822
Registrován: 9-2003

Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 13:07:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DVI u vás školí tak rozsáhle techniku?Hmm jiný kraj jiný mrav..my zažíváme opačný jev,ač většina spíše naftová dozvídáme se nečekané taje mašin elektrickýchPravda většina z nás je již univerzálních,tak se vede debata od 810 k 163..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1462
Registrován: 7-2006

Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 13:31:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn,Alf

Asi si to budete muset kluci prohodit ..ale Oušťáci do hor Orlických,nebo opačně .. nevím,nevím .. snad si prohoďte školaře spíš ...


ICQ 237-113-861
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9488
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 14:00:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky by mne zajímalo, kde vzal žlutej mor fíry s poznáním v okolí Brna kde se teď furt promenáduje a ejhle, pak se proslýchaj fámy, že byli dva brněnští strojvedoucí propuštěni z hodiny na hodinu, kvůli tomu, že s tím někdo jezdil...nevím co je na tom pravdy, ale povídá se to...a slyšel jsem i další velice výživný řeči na Jančuru, jakýmpak způsobem asi láká lidi do svých řad...to je fakt síla
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2742
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 14:11:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím taky, co je na tom pravdy, ale já se střídám s kolegy z firmy Strojvůdci.CZ. Nikoho jiného kromě nás a této firmy jsem tam zatím nepotkal.
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2743
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 14:32:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Répal: Ve stanice somrovali vodu, já bych jim ji osobně nedal, proč má platit dráha vodu žloutenkářům, když tvdí,že zázemí nepotřebují ?

Že bychom se vraceli do roku 1998? Tehdy byly názory velice podobné. Máte pocit, že si fíra tahá na mašinu kanystr s vodou, aby měl v kýbli na vytření? Prostě si dojdeme do dopravy (a je jedno, z které jsme firmy) a požádáme o kyblíček vodičky. Těžko si kterýkoliv dopravce bude někde v p****i bude budovat vlastní kohoutek a napustit se to v depu moc dobře nedá, protože to při kvalitě našich tratí s velikou pravděpodobností vylijeme, notabene to na motoráku není ani kam dát.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 12-2009
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 14:34:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jaša: a nebyla ta vlakuška sjetá?
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1974
Registrován: 5-2004
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 15:06:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rozhodně působila střízlivěji, než ty tady. :P
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 12-2009
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 15:45:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jaša: tak si asi spletla název školící firmy,páš u ČD to určo nebylo.Mimochodem dnes jsem se dověděl,že tohle školení si zajišťuje dopravce sám.Tak zrovna u RJ to musí být opravdu kvalita
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6282
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 16:12:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ale já se střídám s kolegy z firmy Strojvůdci.CZ

Ano? To je super, jednatel střídá jednatele.

Petře, zeptej se jednatele strojvudci.cz, odkud se rekrutovali jejich nájemní strojvůci nejvíce. Obvykle jsi míval lepší informace.
Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 849
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 16:15:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výp: Podívej se na autobus v reklamě pod příspěvkama, ten je krásnej a tomu se právě říká kvalita. Ne něčemu co ty ani nemůžeš posoudit a jen tu o tom blbě krafáš. Chce to více dokládat fakta.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6285
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 16:22:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

bude budovat vlastní kohoutek a napustit se to v depu moc dobře nedá, protože to při kvalitě našich tratí s velikou pravděpodobností vylijeme, notabene to na motoráku není ani kam dát.

Pro tyto účely máme na našich strojích čudo zvané hygienický koutek, kde taky teče voda. Někde i teplá. Pitnou máme v kanystru, na vokna v kýblu. Nebudeš mi věřit, ale na x6x i 471 vydrží půl běžného kýble bez vylití i při rychlostech 140.
Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
W.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.47.158
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 16:30:39    Odkaz na tento příspěvek  

..a slyšel jsem i další velice výživný řeči na Jančuru, jakýmpak způsobem asi láká lidi do svých řad...to je fakt síla
Tipuju, že docela normálně jako všude jinde na plat. Zadarmo mu asi jezdit nebudou, že?
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9491
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 17:01:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

W.:
To sice ano, ale ještě k tomu chybí taková ta omáčka, kterou tu, po dohodě s člověkem, kterého se to například týká, ventilovat nebudu...ten způsob je svým způsobem i napadnutelný..
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 12-2009
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 18:05:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sipi:u nás se říká kafrášdole je akorát nějakej panasionic,ale hezkej,to máš pravdu
Martin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2163
Registrován: 8-2005
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 18:06:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Drn: někteří jsou z depa, kde vedení na nic nepřijde...
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6287
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 21:29:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin2:

Jednou se každá levárna provalí a pak začnou padat hlavy. Jednatel strojvudci.cz dostal padáka od vrchního přednosty na hodinu. A podle mne právem.
Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2744
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 22:14:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jednatel strojvudci.cz dostal padáka od vrchního přednosty na hodinu
To jo. S tím jsem se střídal. Ale ten fakt není z Brna.
Nebudeš mi věřit, ale na x6x i 471 vydrží půl běžného kýble bez vylití i při rychlostech 140.
Ale budu Ti věřit. S polovinou kýble se mi podlaha ale bude vytírat blbě a hlavně, na stanovišti si to v Desiru nenechám a na záchod to taky nedám. Kýbl (prázdný) už někam uklidím, koště taky.
Josh_dresden
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 9-2009
Odesláno Středa, 02. června 2010 - 00:23:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlavně si, dámy a pánové, co půjdete na vedlejšku k Jančurovi, pohlídejte, že oznámíte zaměstnavateli, že budete pracovat pro jiného žel. dopravce. Borci jezdí a fotí, kdo pro Jančuru dělá, fotky se pak "vystavují" a dohledává se, kdo je kdo. Za odměnu. Krása a nádhera, že? Ať to jsou fýři, nebo průvodčí. Jeden už skončil, protože neoznámil. Vyhazov pěkně z hodiny na hodinu. A z Brna není. Tohle by měl někdo rozmáznout v médiích.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Středa, 02. června 2010 - 05:49:42    Odkaz na tento příspěvek  

pohlídejte, že oznámíte zaměstnavateli, že budete pracovat pro jiného žel. dopravce
Z čeho vyplývá taková oznamovací povinnost (předesílám, že ze zákoníku práce nikoli, protože předmětem podnikání zaměstnavatele není fírování lokomotiv)? Nebo si to snad někdo nechal napsat jako změnu pracovní smlouvy (a odbory s tím souhlasily)?
Aby to taky neskončilo nějakým pěkným soudem za "vyhazov z hodiny na hodinu", neplatností takové výpovědi podle §53 a doplacením dlužné mzdy...
W:
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.47.158
Odesláno Středa, 02. června 2010 - 06:45:20    Odkaz na tento příspěvek  

Tohle by měl někdo rozmáznout v médiích.
A proč? Koho zajímá nějaký tuctový pracovněprávní spor? Navíc pokud si to ta fyzická osoba/zaměstnanec neošetřil předem, tak je prostě hloupej a tím se nikdo moc nechlubí...
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6288
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 02. června 2010 - 07:38:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S polovinou kýble se mi podlaha ale bude vytírat blbě

My podlahy nevytíráme. Nemáme na to čas. Vodu v kýblu máme na okna.
Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6289
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 02. června 2010 - 07:40:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A z Brna není.

No, vono by se z Brna na post strojmistra ve Vršovicích dojíždělo poněkud blbě, takže asi ani nemohl.

tak je prostě hloupej

Nemyslím, že je hloupej. Spíš hřešil na to, že to má vedení tak nějak na salámu. Než do toho začli šťourat shora.

(Příspěvek byl editován uživatelem Drn.)
Zlý sen Žloutenkářů .... :-)))
Inkonginto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 658
Registrován: 1-2007

Odesláno Středa, 02. června 2010 - 08:34:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Josh dresden:

Pokud dělám třeba vozmistra na HPP a půjdu dělat na vedlejšku stevarda k Jančurovi, je vše legální i bez ohlášení. Svojí profesi, kterou dělám na HPP, na vedlejšku dělat nebudu a hlásit vedlejšku nemusím... není co řešit...
Inkonginto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 659
Registrován: 1-2007

Odesláno Středa, 02. června 2010 - 09:08:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T.H.

Pošli mi prosím na sebe maila, děkuji!