K-report
 

Archiv do 6. srpna 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Schotousch nový živočišný druh » Archiv do 6. srpna 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1389
Registrován: 2-2009
Odesláno Pondělí, 26. července 2010 - 18:55:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mettys - taky jsem dědula ale dva metry neskáču, jednak na to nemám a za druhé to není k ničemu.
Jak jsi nebo nejsi vychovaný jsme neřešili.
Časem sám poznáš, jak na tom jsi. A možná i to , že s korektností a zásadovostí dojdeš dál než s veletoči typu npv-pvr a podobných - viz výše v diskuzi.
Nikdy nehodnotím lidi podle toho kolik jim je, ale co je v nich.
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 26. července 2010 - 19:02:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mad_noodle2: Jenže takových lidí moc není...
K tomu skákání: Řečeno spíše obrazně.... Myšleno spíše že se vzteká, nadává apod. vím o čem mluvím...
Jinak nenormální lidi jsou v jakémkoli věku... Rozčiloval byste se někdy kvůli tomu že dva teen-chlapci mají každý litrovku Coly? Jeden důchodce ano, a asi před cca. 100 lidmi... Podle mě to normální nebylo, ale ani přes tonemám hned předsudky ke všem důchodcům
Brno Kometa Brno KOMETA
Podporuji přestavbu brněnského železničního uzlu.
Nejoblíbenější vlak? EC 78/79 Gustav Klimt. Jezdíme dle OeBB standardu! Souhlasím s programem TOP09
Arctia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 6-2010

Odesláno Pondělí, 26. července 2010 - 19:42:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mettys: Ze "jde vsechno dopredu" a "prarodice delali veci jinak" snad nema s elementarnim "slusnym chovanim" nic spolecneho, ne? A vubec tu nejde o Gutha-Jarkovskeho. :-)

A nejsem ani prarodic ani rodic, kdyz uz. :-)
Utúlien aurë...
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1390
Registrován: 2-2009
Odesláno Pondělí, 26. července 2010 - 19:49:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mettys - ne, nerozčiloval,nerozčiluju se ani když mi tykají a jsou to kolegové fotiči. Pokud dodržují alespoň základní pravidla slušnosti...
Naučili mě to moje děti / asi tak o 8 a 10 let starší/ a jejich kamarádi. Co ? Že je možné se shodnout a domluvit se lidsky ve většině případů.
Výjimky ignoruji do určité meze, pokud je zásadně překročena je na místě připomenout kdo je kdo.Ale naprosto výjimečně.
módní policie
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.203.82
Odesláno Pondělí, 26. července 2010 - 21:32:22    Odkaz na tento příspěvek  

pán s o 3 čísla delšíma kalhotama. A přesto že je srpen, tak má nátělník, flanelku, svetr a budnu. Samozřejmě doplněn "elegantní" igelitkou.

Tak to je skutečně chlap-tragéd a jak vidno, byl po zásluze odměněn titulem "mistr dráhař".

K platinové medaili s purpurovou stuhou chybí jen oblečení z předminulého desetiletí a brýle vz. Okula 1960.
Vodis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 741
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 26. července 2010 - 22:40:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám za to, že tento švihák školí na DVI v Praze, velmi příjemný pán...
bylo: Trabant sedí na silnici výborně a jeho akcelerace je bezvadná. To však nesmí svádět k lehkomyslnosti. (návod - Trabant)
je: VAZ-2108 je pětimístný, komfortní, rychlý, maloobjemový automobil nejmodernější koncepce určený pro provoz na jakýchkoliv vozovkách s vyjímkou cest s nezpevněným povrchem s hlubokou stopou, při vnějších teplotách od -40 do +45 °C. (návod - Lada)
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 3-2010
Odesláno Pondělí, 26. července 2010 - 22:54:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po kratší odmlce vzkazka pro mr. Topiče
Na jedné akci jsme se skutečně viděli, řekl mi to nedávno kolega. Seděl jsem spolu s ním v restauraci u vedejšího stolu. Vy jste spolu s dalšími šotouši probírali šotoúspěchy, zatímco my jsme si zašli na večeři a pár kousků. Můžu upřesnit, že to bylo loni na jedné větší šotoakci, kam jsem se dostal v podstatě náhodou (a bez foťáku ) během dovolené. A docela jsme se tenkrát zřídili.
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 454
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 18:09:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mad_noodle2, Arctia: co má přecházení kolejí a slušné chování splečnýho? To je jako kdyby bylo neslušné odhalování kotníků jak před 100 lety. Když někam půjdu a koleje budou v cestě tak ano, přejdu je, protože nebudu chodit 500m tam a zpátky k nejbližsímu přejezdu/podchodu/mostu/lávce, protože jsem člověk co má obě oči a vidím, jestli něco jede nebo ne. Normální člověk je schopnej se rozhlídnout a nechápu, jak někdo může vejít do kolejí aniž by se podíval jestli jede vlak (nemluvím o noci, případně alkoholu - takhle se zabil otec mýho známýho). Ale u člověka v normálním stavu nevidím důvod, proč by nemohl přejít koleje (ve stanici, když není vidět přes jiný vlak bych se samozdřejmě nepokusil přecházet), potom je napomínání čirá buzerace, po které bych toho hypotetickýho dědulu maximálně skutečně poslal do a šel bych tam znovu...
RT6N26 - modernizace známé RT6N1, tentokrát ten pokus o úspěšnou modernizaci určitě vyjde!
Jmenuji se Colt. Colt274. (herní přezdívka)
Můj VDP zde. Železniční licence zde
Vím všechno a co nevím, to si domyslím. :-)
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1393
Registrován: 2-2009
Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 18:32:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rt6n26 - až se doučíš čtení tak si všimneš, že apriori nešlo o přecházení kolejí ale o reakce někoho druhého na tento skutek a následnou reakci postiženého = přecházejícího.
Možná by Ti hypotetický dědula jednu utřel až bys přerovnal štěrkové lože. Možná by to byl policajt,možná zaměstnanec drah se statusem veřejného činitele. Možná tam bývá cedule se zákazem.
Možný je zkrátka všechno, jen je tu problém, že dislektici to mají složitější, o čemž svědčí tvůj příspěvek.
Jinak samozřejmě choď kudy libo, dělám to taky tak, ale neposílám nikoho do řiti a jsem připraven nést následky - např. tři litry za vstup do kolejiště pokud budu mít smůlu a chytne mě příliš horlivé rameno zákona.
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 455
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 21:27:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nešlo o přecházení kolejí ale o reakce někoho druhého na tento skutek
mě taky, nic bych neničil, takže by mu po tom bylo víte co...

Možná by Ti hypotetický dědula jednu utřel až bys přerovnal štěrkové lože
no to by si mohl zkusit - bezdůvodné napadení a mohl bych se bránit (kdyby jsi chtěl odpovědět ,,ale ty by jsi byl v kolejišti" tak to je jako bys pokřikoval na někoho že přecházíš silnici mimo přechod)

Možná tam bývá cedule se zákazem
už dlouho jsem žádnou nepotkal

dislektici to mají složitější, o čemž svědčí tvůj příspěvek
já na nic papír nemám, já jsem jen spěchal a nemohl jsem si to po sobě přečíst

Jinak samozřejmě choď kudy libo, dělám to taky tak, ale neposílám nikoho do řiti a jsem připraven nést následky - např. tři litry za vstup do kolejiště pokud budu mít smůlu a chytne mě příliš horlivé rameno zákona
a)kromě policie a zaměstnanců ČD/SŽDC není nikomu nic do toho, že jdu přes koleje
b)v případě policie/zmíněných zaměstnanců jde zase o tu buzeraci
RT6N26 - modernizace známé RT6N1, tentokrát ten pokus o úspěšnou modernizaci určitě vyjde!
Jmenuji se Colt. Colt274. (herní přezdívka)
Můj VDP zde. Železniční licence zde
Vím všechno a co nevím, to si domyslím. :-)
SŽDC
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.19.102.2
Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 22:22:07    Odkaz na tento příspěvek  

Rt6n26:a)kromě policie a zaměstnanců ČD/SŽDC není nikomu nic do toho, že jdu přes koleje
b)v případě policie/zmíněných zaměstnanců jde zase o tu buzeraci


a) máš pravdu
b) to neni buzerace, ale ochrana zdraví ve veřejným zájmu, či jak bych to napsal, pokud to vidíš jinak, je to tvuj boj, a pak se nediv, až tě volíznou, jednou máš buď podchody/nadchody, nebo určený přechody a jinde mimo ně nemáš co dělat, pokud nemáš oprávnění ke vstupu do kolejí a to ani když ti vedle z peronu za pul minuty ujíždí vlak
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 6-2006
Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 22:24:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Porušování zákona 266/1994 Sb. o dráhách (kde je naprosto jasně definován zákaz vstupu do kolejiště) a následná sankce je buzerace. Když někdo něco ukradne a je za to perzekuován je to buzerace? Anebo se některé zákony dodržovat musí a některé, které se nehodí ne
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 6-2006
Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 22:30:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

§ 4a

Ochrana dráhy

(1) Nikdo nesmí bez povolení provozovatele dráhy vykonávat v obvodu
dráhy činnosti, které se považují za podnikání, vstupovat na dráhu a v
obvodu dráhy na místa, která nejsou veřejnosti přístupná, pokud
zvláštní právní předpis nestanoví jinak.

(2) Všechna místa na dráze a v obvodu dráhy jsou veřejnosti nepřístupná
s výjimkou

a) dráhy a jejího obvodu, pokud je dráha vedena po pozemní komunikaci,

b) dráhy a jejího obvodu v místě křížení dráhy s pozemní komunikací,

c) prostor určených pro veřejnost, nástupišť a přístupových cest k nim
a prostor v budovách nacházejících se v obvodu dráhy, pokud jsou v nich
poskytovány služby související s drážní dopravou,

d) veřejně přístupných účelových komunikací v obvodu dráhy,

e) volných ploch vzdálených nejméně 2,5 m od osy krajní koleje dráhy.

Vzhledem k tomu, že mnozí příznivci železnice nepovažují zákony za důležité, dovolil jsem si tento článek citovat.
Žádné cedule nejsou potřeba, na silnici taky nejsopu cedule, že se jezdí vpravo.
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 456
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 22:36:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

SŽDC, Poljaq: podle mě je to buzerace ze strany zákona, každý zdravý člověk je schopen se rozhlédnout, někdy to je jak kdyby ve vesnici nebyl jedinej přechod a já bych nesměl přes silnici. Mluvím hlavně o místech, kde podchody/nadchody nejsou. Zákony jsou tu kvůli spravedlnosti a tím, že přejdu koleje nikomu neuškodím
RT6N26 - modernizace známé RT6N1, tentokrát ten pokus o úspěšnou modernizaci určitě vyjde!
Jmenuji se Colt. Colt274. (herní přezdívka)
Můj VDP zde. Železniční licence zde
Vím všechno a co nevím, to si domyslím. :-)
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 6-2006
Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 22:36:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ještě lze tu "buzeraci" vylepšit ne za 3000, ale až za 10000, viz dole. A hlavně ta buzerace chrání životy, protože spousta lidí si myslela, že ví o železnici vše a nic se jim nemůže stát a pak je sbíraj do černýho pytle

SPRÁVNÍ DELIKTY

§ 50

Přestupky

(1) Fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že

a) vstoupí v rozporu s § 4a odst. 1 na dráhu nebo v obvodu dráhy na
místa, která nejsou veřejnosti přístupná,
(5) Za přestupek lze uložit pokutu do

a) 10 000 Kč, jde-li o přestupek podle odstavce 1 písm. a), e) nebo g)
nebo odstavce 4,
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 22:47:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chrání životy? Podle mě je to čistě jen buzerace, protože každý normální člověk se dokáže rozhlédnout.... To že je jen hrstka musím použít výraz debilů, co se neumí rozhlédnout a pár opilců co nedokážou jít rovně, zato my nemůžeme.... A abych nemohl svobodně přejít koleje, když mám oči mi příjde jako 100% buzerace....
Brno Kometa Brno KOMETA
Podporuji přestavbu brněnského železničního uzlu.
Nejoblíbenější vlak? EC 78/79 Gustav Klimt. Jezdíme dle OeBB standardu! Souhlasím s programem TOP09
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 457
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 22:49:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

takže ti, co nedávali pozor a navíc poškodili vozidlo a zneprůjezdnili trať, dostanou černej/modrej igeliťák zdarma, zatímco ti, co pozor dávali dostanou ještě pokutu? (řekl bych Hnus, velebnosti, ale už je to trapný)
RT6N26 - modernizace známé RT6N1, tentokrát ten pokus o úspěšnou modernizaci určitě vyjde!
Jmenuji se Colt. Colt274. (herní přezdívka)
Můj VDP zde. Železniční licence zde
Vím všechno a co nevím, to si domyslím. :-)
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 245
Registrován: 6-2006
Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 22:51:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Doporučuji si přečíst něco o demokracii, právním státě, zákonech. Zákony opravdu nejsou kvůli spravedlnosti, kvůli spravedlnosti jsou tady soudy. Velmi obecně platí, že lze pouze zákonem ukládat povinnosti fyzickým a právnickým osobám a tyto zákony pak tvoří základ právního státu.
A pokud se někomu zdá, že zákon je buzerací, doporučuji oslovit zvoleného zákonodárce, popř. Ústavní soud, popř. ombudsmana.
Pokud nějaký zákon je a je platný a účinný, musí se dodržovat, jinak bychom žili v anarchii
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 22:53:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemusí, měl by se dodržovat (pak by tu nebyl Kájínek, netočil by se o něm film a byla by to nuda)
Brno Kometa Brno KOMETA
Podporuji přestavbu brněnského železničního uzlu.
Nejoblíbenější vlak? EC 78/79 Gustav Klimt. Jezdíme dle OeBB standardu! Souhlasím s programem TOP09
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 458
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 22:57:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jenže tohle my víme dnes se spousta důležitějších zákonů nedodržuje a nikoho to ne nechci se hádat od čeho je demokracie, ale kdyby schválili zákon, že se nesmím drbat na , tak se na ní drbat nepřestanu.
RT6N26 - modernizace známé RT6N1, tentokrát ten pokus o úspěšnou modernizaci určitě vyjde!
Jmenuji se Colt. Colt274. (herní přezdívka)
Můj VDP zde. Železniční licence zde
Vím všechno a co nevím, to si domyslím. :-)
Intouro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 23:25:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,
nerad odbíhám od tématu, ale tohle se ho trošku týká - může se přecházet přes koleje na místě, kde je přechod vybudovaný českými drahami ? Protože věc se má asi takhle - se spolužákem chodíme přes zahrady na nádraží na městskou, přecházíme koleje na záhlaví nádraží, ale je na tom místě vybudovaný "oficiální" přechod od českých drah (zkrátka žádná ztracená pěšina). Nedávno jsme dostali od nějakého velmi milého pána sprda, že nás tady něco přejede, a že tady nemáme co dělat (snad jen dodat, že pokračoval vesele přes koleje dál).

Jenom bych se chtěl ujistit, jestli mám pánovi příště slušně (!!!) odvětit, a nebo tam tudy nechodit (což se mi samozřejmě nechce)

Díky moc za odpověď
Icq : 460-826-891
:: Blog o MHD v Jihlavě a Brně - neváhejte a navštivte ::
Škoda 21Tr ev. č. 50,51,52,53 - deset let spolu
(ale nesmíme opomenout deset let trati na Horní kosov, čímž odpojili točnu Staré hory ... ach jo ... )
SŽDC
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.19.102.2
Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 23:32:10    Odkaz na tento příspěvek  

přechod pro veřejnost je vždy označen křížem, který určitě znáš z přejezdu, vyhánkou jsou malé staničky, kde se k vlaku dostáváš po obyčejným přechodu, ale to je jiná, prostě pokud chodíš někd epřes trať, kde jsou naházený panely, či dřevěný trámy nebo něco a neni tam označení, tak je to nejspíš služební přechod a tam nemáš co dělat

nevím teda co si představit pod pojmem vybudovaný čd
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 385
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 23:37:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rt6n26: To je špatný příklad s tím přechodem přes silnici. Komunikaci můžeš přecházet kde chceš, jenom jsi povinen použít přechod pokud není ve větší vzdálenosti než 50m. Pokud ve vesnici žádný přechod není, můžeš přecházet na libovolném místě.
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 460
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 23:42:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič: někdy to je jak kdyby ve vesnici nebyl jedinej přechod a já bych nesměl přes silnici
právě že ano. Myslím si, že s těmi kolejemi je to jako kdyby se nesmělo přecházet přes silnici, proto je v té větě kdyby
RT6N26 - modernizace známé RT6N1, tentokrát ten pokus o úspěšnou modernizaci určitě vyjde!
Jmenuji se Colt. Colt274. (herní přezdívka)
Můj VDP zde. Železniční licence zde
Vím všechno a co nevím, to si domyslím. :-)
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1398
Registrován: 2-2009
Odesláno Středa, 28. července 2010 - 07:31:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mettys- máš pravdu, nemusí se dodržovat, jen musíš být připraven nést následky.....

Rt6n26 - říkal jsem Ti jasně, že máš lézt kudy libo, je to Tvoje věc, Tvůj problém. Následky, ať už jakékoli, jsou taky Tvůj problém.Tečka.
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 6-2006
Odesláno Středa, 28. července 2010 - 07:32:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vzhledem k tomu, že máme nejhutší síť přejezdů v Evropě a to už nemluvím o podjezdech a nadjezdech, tak přirovnání, že ve vesnici není přechod dost pokulhává, takovou vesnici neznám, kde by se nenašel jediný legální přechod přes kolej. A když si někdo myslí, že zákony by se měli dodoržovat, protože jinak je to nuda, chtěl bych vidět, až o něco (někoho) přijdete a někdo vám řekne, že se zákony nemusí dodržovat, protože by to byla nuda, tak jsem zvědavý, jak se k tomu postavíte.
A klasické přirovnání s drbáním aneb vím všechno a co nevím, to si domyslím. Zákon je zákon a existuje spousta možností, jak ho změnit a dokud platí, tak se s ním musím řídit anebo nepovažovat jeho vymáhání za buzeraci. Pokud se to někomu nelíbí, doporučuji opuštěné ostrovy a vytvoření vlastního státu, popř. návrat na stromy. Protože už v jeskyních existovaly zákony, byť ne v dnešním slova smyslu.
Intouro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 28. července 2010 - 11:55:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

SŽDC : Prostě přechod, jako je třeba např. k nástupištím. Žádný je tak naházený panely či prkna. Kříž tam býval, ale někdo ho zcizil, a na nový se nedostalo.
Icq : 460-826-891
:: Blog o MHD v Jihlavě a Brně - neváhejte a navštivte ::
Škoda 21Tr ev. č. 50,51,52,53 - deset let spolu
(ale nesmíme opomenout deset let trati na Horní kosov, čímž odpojili točnu Staré hory ... ach jo ... )
Arctia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 6-2010

Odesláno Středa, 28. července 2010 - 15:08:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rt6n26: Precti si, prosim, nejdriv cele "vlakno", a pak se teprve zapoj.

Intouro: Mozna nezcizil, mozna je prechod oficialne zruseny. (Jasne, pokud je z druhe strany neukradeny, tak neni co resit.) :-)
Utúlien aurë...
Jabko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 28. července 2010 - 17:10:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poljaq

Pokud se to někomu nelíbí, doporučuji opuštěné ostrovy a vytvoření vlastního státu

Řecko prej nějaké prodává, tak by neměl být problém....
http://www.brumlafoto.blogspot.com
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 462
Registrován: 5-2009

Odesláno Středa, 28. července 2010 - 20:48:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Arctia: přečetl
RT6N26 - modernizace známé RT6N1, tentokrát ten pokus o úspěšnou modernizaci určitě vyjde!
Jmenuji se Colt. Colt274. (herní přezdívka)
Můj VDP zde. Železniční licence zde
Vím všechno a co nevím, to si domyslím. :-)
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 00:06:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Před nedávnem jsem tuto diskuzi opustil, páč jsem se (evidentně zcela naivně) domníval, že Mad_noodle2ové pochopili rizika spojená s železničním provozem a tedy s porušováním Pravidel provozu na pozemních komunikacích a spol. A nyní tu veřejně uvádějí: Jinak samozřejmě choď kudy libo, dělám to taky tak, ale neposílám nikoho do řiti a jsem připraven nést následky - tedy veřejně nabádají k porušování Zákona 266/94 Sb. o drahách. Takže jak je vidět šotoušstvo poslušnosti tuzemských zákonů a předpisů prosto jest!
Nemám dalších slov:
Mad_noodle2 - snad dostaneš rozum až dostaneš občanku
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1399
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 08:12:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

npv-pvr - tu mám,na rozdíl od tebe, už 42 let.
A opět ,na rozdíl od tebe, nemám potíže s pochopením psaného textu a sklerózu jak řemen.
Jestli ty děláš fíru tak pánbůh s námi.
Tím s tebou končím, protože diskuze s negramotným nemá jakýkoliv smysl.
Zkus si to přečíst třeba třikrát nebo přeložit do znakové řeči, namalovat na papír a možná se to zlepší.
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 12:45:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mad_noodle2 - ve 42 letech už by měl mít člověk alespoň trochu rozumu, takže bych Vám uznal něco kolem čtvrtiny toho věku.
Ano, problémy s pochopením psaného textu občas mám, především v případě rozlouskávání českých překladů evropských právních předpisů.
Na rozdíl od Vás ovšem nemám problém s respektováním platných právních předpisů (např. pokud zrovna využívám vlaku jako cestující, používám podchody a značené přístupové cesty).
Pravda, diskutovat o zákonech s někým, kdo se domnívá, že bez jejich porušování by nebyla ta pravá sranda, cenu nemá.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7508
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 13:02:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Npv_pvr: řekl bych, že Mad_noodle2 je ještě o nějakých cca 8 000 000 minut+- starší...

A rozhodně nikoho nenabádá k porušování jakéholi zákona. Prostě konstatuje, ať si dělá co chce (což činí sám), ale ať se nediví, když někdy "narazí".
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 13:11:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jena: To jsem pochopil. Ovšem právě to ať si dělá co chce je dost zavádějící. Protože konkrétně co se týče neoprávněného pohybu v kolejišti přímo naráží na výše uvedené statě Zákona 266/94, tedy nepřímo navádí k porušování tohoto zákona. A ono, kdyby si každý dělal "co chtěl", pak by jsme mohli zrušit policii, soudy, věznice - ačkoliv by to mělo pozitivní dopad na státní rozpočet, asi by to nebylo dlouhodobě únosné. Dokážete si představit byť jediný den, který by bylo možné beztrestně porušovat veškeré zákony?
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7509
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 13:32:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Npv_pvr: pletete si anarchii a svobodu. Nikdo nemůže Mad_noodlemu2 fyzicky absolutně zabránit dělat na kolejích třeba stojky. Ale může mu to zakázat právně a když Mad_noodle2 tento zákaz fyzicky poruší, musí počítat s tím, že bude (může být) potrestán. To co navrhujete jako příklad Vy je poněkud o něčem jiném, tedy, že jeho počínání by bylo zcela beztrestné.
Kubíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 13:32:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to marný, je to marný, je to marný
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1400
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 14:50:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Npv Pvr- ty jsi dostal občanku při narození ? Já až v 15 -ti.
Pro tebe jsou pojmy jako ironie, sarkazmus jen cizí slova viď ?
Disleksie taky není nadávka je to označení pro neurologickou anomálii a papír se na ní většinou nedává.
Tobě ho ale měli dát a hodně velkej. Protože ostatní smysl mých příspěvků pochopili dobře a bez zjevných problémů. Jenom ty konstruuješ další a další dedukce, teorie a podsouváš lidem své nesmyslné chiméry.
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 15:00:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mad_noodle2 - zajímavé, že střílení šotoušů kulometem a úmyslné "najíždění" do automobilů na přejezdech (o kterém ovšem z mé strany nebyla vůbec řeč) jste vzal okamžitě vážně
Arctia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 6-2010

Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 15:55:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nic jako "DISLEKSIE" ovsem neexistuje. :-)

1. vady jsou s "Y"
2. "X"
Utúlien aurë...
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1403
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 18:56:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Arctia - příště se polepším.....

Npv-pvr- jistě, psal jsi o nebrždění a to je přece podstatný rozdíl,že? Jen následky budou stejné...
Možná ,že bys měl zaměřit úsilí na citaci Tvých oblíbených zákonů zde diskutujícím Rt6n a Metyssovi.Jen se bojím,že že přílišný aplaus nesklidíš. Ti to považují za buzeraci.Já ne. A pokud z nějakého osobního důvodu zákon porušuji, dělám to s vědomím,že to může mít následky. Je to moje věc a já je ponesu.
A Tvoje myšlenka,že někoho navádím je opravdu směšná - pokud sis nevšiml lezou přes koleje beze mne a mých, údajných,rad.
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 470
Registrován: 5-2009

Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 19:05:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

rizika spojená s železničním provozem a tedy s porušováním Pravidel provozu na pozemních komunikacích

tímhle děláš z lidí blbce, kteří nejsou schopni se rozhlédnout (pomlčím o tom, že někteří takoví existují). Jsem schopen akceptovat argument, že je to zákon. Nejsem schopen přijmout argument, že jsem vlastně slepej dement. Taky se vždy najde někdo, kdo nepůjde po chodníku, ale po druhé straně a také mu za to nikdo nenadává
RT6N26 - modernizace známé RT6N1, tentokrát ten pokus o úspěšnou modernizaci určitě vyjde!
Jmenuji se Colt. Colt274. (herní přezdívka)
Můj VDP zde. Železniční licence zde
Vím všechno a co nevím, to si domyslím. :-)
Ladislav_kubera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 6-2004
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 19:56:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vážení osočující se! Nechci vám upírat právo na vzájemné osočování se, ale je to nuda pro vzájemně neosočující se. Chtělo vy to vnést nový, svěží vítr. Nebo je to marný?
Arctia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 6-2010

Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 20:14:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ladislav: Viz Kubicek #113. :-) :-)
Utúlien aurë...
Ladislav_kubera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 6-2004
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 20:18:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Arctia: No jo, já to vlastně přečetl a podvědomě mě to naladilo na Jáchyma. Ale protože je můj mozek poněkud starej, tak jsem zapomněl, že nejsem tak úplně původní.
Woyta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 430
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 20:19:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdarec pánové :-) potřeboval bych sehnal předpis OP16 nebo tak nějak myslím že to je.... :-)
Skype: woyta01
ICQ: 325-635-238
E-mail: baranec.v@seznam.cz
Ladislav_kubera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 6-2004
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 20:29:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Woyta: Konečně něco jiného! Teda já nevím, nejsem od dráhy, ale není to na tomto vygůgleném odkazu? - http://provoz.szdc.cz/portal/ViewArticle.aspx?oid=130597
Jestli to není ono, nebijte mě kamenem, ale chlebem. Nejlépe opečeným, potřeným česnekem a to tak, abych to stačil chytat.
Woyta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 431
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 20:32:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Láďo děkuji to je přesně ono :-)) díky moc a ať se daří :-)
Skype: woyta01
ICQ: 325-635-238
E-mail: baranec.v@seznam.cz
Ladislav_kubera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 304
Registrován: 6-2004
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 20:34:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přeji příjemné počtení!
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1405
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 21:00:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

LK - například ?
Arctia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 6-2010

Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 21:29:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lada #303:
Aha, tak z tehle adresy to mam. Musim si udelat cestu z drobecku. :-)

K topinkam se pipojuju. Mozno hazet v libovolnem mnozstvi. :-)
Utúlien aurë...
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 417
Registrován: 2-2010

Odesláno Sobota, 31. července 2010 - 18:49:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Intouro: Možná by nebylo od věci napsat v které to stanici se onen "přechod vybudovaný českými drahami" nachází a odkud kam vede.
Poličská lokálka
www.policska-lokalka.estranky.cz
Web o místní dráze Svitavy - Polička - Žďárec u Skutče, o lidech a kraji kolem ní a o cestování vlakem, který tvoříme pro Vás
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7521
Registrován: 11-2002
Odesláno Sobota, 31. července 2010 - 23:10:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na dobrou noc trochu "drážního" adrenalinu. A nejen drážního...
363eso
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1379
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 01. srpna 2010 - 19:46:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přiznejte se, kdo dnes fotil/točil se stativem v Bezpráví směrem na Brandýs s kolem a v oranžovém tričku?
ICQ - 473947128
http://www.flickr.com/photos/okdbrejle/
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1380
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 02. srpna 2010 - 02:00:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak se nám zjevil Chich na 174 v 120.
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Ú.Di.Š.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 178.77.216.85
Odesláno Pondělí, 02. srpna 2010 - 20:10:29    Odkaz na tento příspěvek  

Skoro jako zjevení svaté Máří Magdalény Ne nadarmo se říká dobrého po málu :-)
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1220
Registrován: 8-2006

Odesláno Středa, 04. srpna 2010 - 21:25:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kdopak dneska šotil buď SC 505 a nebo protijedoucí hrbatou od SD v Brandýse nad Orlicí? Byl to nějaký kluk, cyklista a s kompaktem se hodně blbě šotí
tož sem pravil, to su dřisty,ni?

icq: 317-264-840
http://www.trainz-msk.ic.cz
T_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2205
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 06. srpna 2010 - 00:37:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ten, kdo tančí s vlaky
Dopravní web ® informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou
To se pak sevře v krku, když ukáže třeba na Tebe... A pak "Chraňte naše duše!", často zaznívá do nebe... - Daniel Landa
Nejdřív přicházejí úsměvy, potom lži. Poslední je střelba. – Roland Deschain z Gileadu
Mihyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 275
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 06. srpna 2010 - 07:54:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T_m : dobré video
Dessi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 3-2009

Odesláno Pátek, 06. srpna 2010 - 10:07:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T_m
Nenatačel jsi to nahodou 20.7 v odpolednich hodinach? Registroval jsem tam toho mladeho pana asi 4krat. Hlavne na zadnich nastupištich. Zadny fotak ani jine zaznamove zařizeni u sebe nemel a asi za to ani ten človek nemuže. proste ma radost ze života