K-report
 

Archiv do 16. dubna 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Schotousch nový živočišný druh » Archiv do 16. dubna 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Louis_de_mydlaque
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 954
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 05. dubna 2010 - 16:32:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Návštěva z jihu v Lužné u Rakovníka:

ICQ: 338-873-999
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8978
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 05. dubna 2010 - 16:33:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Louis:
Toho už jsem někde viděl...:-)
Nemanický_kaňour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 12-2009

Odesláno Pondělí, 05. dubna 2010 - 16:37:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je v řiti. Andrejka měla pravdu s tím šotoušem na první pohled
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1958
Registrován: 7-2007

Odesláno Pondělí, 05. dubna 2010 - 22:10:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dennis: ČD net Lidl = Lov šotoušů? Myslím to všeobecně
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4062
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 11. dubna 2010 - 12:59:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sezona sandálů už začala. Dnes jsem viděl jednoho (asi) šotouše, dle ČD netu s "tunou" razítek (kolegové jsou zbytečně aktivní, když stačí jen jedno), v tlustých fuskách + sandály. Mě by to třeba ani neupoutalo, protože brzo ráno je člověk rád že kouká, ale hledal jsem zdroj podezřelého smradu v 811. Buď to byly smradlavé sedačky (jenže pak už nic nesmrdělo), nebo jeden člen nějaké ochranky, nebo ty nohy dotyčného. Víc lidí a "zdrojů" tam nebylo, ale tohle bych viděl jako ten nejzásadnější.
Místo a vlak uvádět nebudu, něco jsem už stejně naznačil.
Takže ať si každý nosí co chce, ale ať prosím nevětrá.
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7115
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 12. dubna 2010 - 10:26:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa: dle ČD netu s "tunou" razítek (kolegové jsou zbytečně aktivní, když stačí jen jedno) - to mě vždycky pobaví, když podobné jízdenky orazí dobrých 75% všech průvodčích. Někdy mi přijde, že někteří jedinci "okleší" i listí na stromech...
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5870
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 12. dubna 2010 - 20:53:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad spousta razítek na jedné jízdence:

Před časem jsem se setkal i se situací, kdy průvodčí přes cca 15 razítek na jedné jízdence nedovedla rozluštit datum platnosti jízdenky a nebyla si jistá, jestli je jízdenka platná.
Jindřich Rosa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.155.50
Odesláno Úterý, 13. dubna 2010 - 07:17:43    Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem se dosti často setkal se situací, že průvodčí moc dobře ví, že by to tam coby další už razit neměl, ale přesto to tam bouchne.
Aby to prý lépe vypadalo - asi si myslí, že si ty jízdenky cestovatel nechává zarámovat nad postel coby trofej...
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4068
Registrován: 10-2003

Odesláno Úterý, 13. dubna 2010 - 08:00:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jindřich Rosa: asi si myslí, že si ty jízdenky cestovatel nechává zarámovat nad postel coby trofej...

Nebudem si nic nalhávat, ale jsou i takoví. Už kolikrát se mi stalo, že to "bouchnutí" razítka vyžadovali. Bohužel byl i případ, kdy kvůli jednomu razítku navíc, si dotyčný stěžoval přímo na GŘ, takže pokud mi neujede v rychlosti ruka, tak si dávám opravdu pozor, abych necvakal nad rámec povoleného.
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.
Špáňa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3251
Registrován: 9-2007

Odesláno Středa, 14. dubna 2010 - 12:17:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě se zase stalo, že se mi sám revizor dal razítko a to přímo přes nápis ČD net, takže pak vůbec nebylo poznat co je to vůbec za jízdenku... Jednou jsem měl i týdenní ČD net klasik a po pěti dnech už z jízdenky zbyl jen papír nasáklý inkoustem.

Možná by nebylo špatné některé aplikace jako SONE,Regionet,ČD net apod. nahrávat přímo do in-karty pokud by dotyčný měl in-kartu a pokladna byla vybavena čtečkou.
Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic.
Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...
Karl_von_bahnhof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 11-2009
Odesláno Středa, 14. dubna 2010 - 15:26:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Moje milovaná Schotouschka
Krtek11
Moderátor

Číslo příspěvku: 656
Registrován: 8-2008

Odesláno Středa, 14. dubna 2010 - 18:19:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak kdopak si to dnes v 16:07 fotil v Praze-Masarykova nádraží City Elefant na 1. koleji?
Skype:CZkrtek11/ICQ:438187387(krtek11)/mail: krtek11@spoluzaci.cz
VW Polo 1.2 9A6 2272 -> Nezapomeneme!!!

Nejsem proti nikomu zaujatý, jen dělám svou "práci"
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1874
Registrován: 10-2007

Odesláno Středa, 14. dubna 2010 - 20:54:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

TOTAL ULTRAS SCHOTUSCH
www.pokolejich.cz

Do školy buď první třídou , nebo vestoje!!!
Pryč s WR a WRm z vlaků IC a EC
T_p_h_u
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 14. dubna 2010 - 22:13:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo tak od tebe to Dennisku sedí, opravdu jako na hrnec. Je zajímavé, že to tvrdí zrovna člověk, který je ve stejné věkové kategorii, jako tebou zesměšněná dvojice šotoušů na videu. Vzpomeň si ty na sebe, na svoje začátky. Za kratkou chvilku se z tebe stal "pan fotograf" a zbytku šotoušstva se chceš teď vysmívat?

https://www.k-report.net/discus/nahledy/141613.jpg
https://www.k-report.net/discus/nahledy/141609.jpg
https://www.k-report.net/discus/nahledy/149247.jpg

Nedávno mi kolega ukazoval vaše video z Bezpráví, a do tohoto videa to nemělo moc daleko. Hlavně, e tu budeš tedka kázat o ultrazz.
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1876
Registrován: 10-2007

Odesláno Středa, 14. dubna 2010 - 22:35:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T_p_h_u, vysmívat?, no nevidím tam moc smajlíků, kažopádně jsem se netočil při homosexuálním tanci u kolejí.
Btw, fotky na odkazech jsou 3 roky staré...


www.pokolejich.cz

Do školy buď první třídou , nebo vestoje!!!
Pryč s WR a WRm z vlaků IC a EC
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1194
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 00:27:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karl von bf. Tu slecnu mozna znam - neni ji +/- 25 a neni nahodou z jedne obce u Kralup ?
Klaus na hrade Absurdistanu. To jsme teda dopadli.
Rammstein
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 876
Registrován: 6-2009

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 07:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T_p_h_u : Každý nějak začínal ne ? sice ty fotky jsou jak nevím co ale já sem měl horší takže nevím že by ses měl do něj navážet !
Já se nepovažuji za šotouše, já jsem příležitostný fotič
http://zeleznice.hostuju.cz/ Nová stranka(důvod zrušený tamte byl že byli napadeni virusem .)
Karl_von_bahnhof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 92
Registrován: 11-2009
Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 08:45:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Agent: +/- souhlasí,ale do Kralup by to měla tak 200km...
bezpravi.net
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.125.177
Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 09:25:51    Odkaz na tento příspěvek  

Dennis káže vodu a pije víno...

Je čas, NA BEZPRÁVÍ!
http://www.youtube.com/watch?v=fd0C6JC7nDU
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9109
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 09:56:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To snad nemyslíte vážně...to je dnešní mládež tak degenerovaná, že vymýšlíte takové chujoviny?Dnešní doba internetu umožňuje fakt už vše, důležité je na sebe co nejvíce upozornit a snažit se zviditelnit že??Tohle moje hlava nebere...kdybych nechtěl psát rozumy, tak napíšu, že ty videa jsou naprosto trapný a musel bych se stydět něco podobnýho podstupovat
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 7337
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 10:12:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lubošu, škoda mluvit. Tohle nemá cenu...
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 703PočasíZpoždění

Špáňa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3259
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 10:16:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Naštěstí jsou ještě ve školním věku, kdy nemaj nic jiného na práci, takže je reálná šance, že z toho možná vyrostou...
Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic.
Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9111
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 10:24:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No tak každej sme byli nějakej, ale co je moc, to je moc...reakci jsem si nemohl odpustit:-)
T_p_h_u
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 10:29:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Omyl Rammesteine! Já se nesměju někomu za jeho fotky. Každý fotíme jinak, každému se líbí něco jiného. Každý má na železnici jiný pohled. Ale co mě obdivuje, je toto: Za jak krátkou dobu člověk, který před pár měsícemi měl názory mateřské školky a běhal bezhlavně kolem trati, teď směšně pokukazuje na jiné. A přitom sám má takové chování.

Dennisi, řežijka, zrcadlovka a první třída z tebe frajera nedělá. Napřed si zameť před vlastním prahem a pak....

Pan Luboš z České Třebové má pravdu. Internet, to je věc. V našem mládí jsme se na lokomotivy chodili dívat. A nešaškovali jsme u trati s fotoaparatem u trati a natáčeli se a ještě k tomu se zveřejňovali na youtube...
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 674
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 10:34:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Moje milovaná Schotouschka
To musí být ženská*. Když unese na hlavě Shimmss a na rameni Muvku.
Mohu-li poradit, zkuste příště fotit z bližšího místa, dotyčnou osobu umístěte k pravé straně a snímejte z mírného podhledu. Hlava fotografované osoby se tak dostane nad horizont pozadí a pokud ještě použijete malé hloubky ostrosti, tak bude pozorovateli hned jasné oč Vám při fotografování šlo. Takto nevím zda myslíte ten kotel vlevo, bagr vpravo nebo sedící drobnou postavu uprostřed. Neberte prosím tyto řádky jako "vrtání", ale jako pokus k dotlačení k lepší fotografii. Ale nic si z toho nedělejte, začínali jsme takhle všichni.
*) - citát z Hospody na mýtince mrtvého klasika Járy Cimrmana
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9113
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 10:37:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Němec z ova:
Na jednu stranu je dobře, že je na fotce až tak daleko...:-)
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 675
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 10:46:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: V tom se nevyznám, já dělám do včel.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
Rybák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 10:50:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dennisi, řežijka, zrcadlovka a první třída z tebe frajera nedělá.
Já mám pocit, že dělá a to pořádného...



(Příspěvek byl editován uživatelem rybák.)
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9114
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 10:59:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Němec z ova:
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 7338
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 11:08:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  



Ty voe, to je řežba! Dobře Němec z OVA !
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 703PočasíZpoždění

Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 676
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 11:50:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, tady mi pravděpodobně přisuzujete něco, co jsem určitě nechtěl říct. Možná vás k tomu svedl ten smejlík. Pravda, asi nevhodně použitý.
Již jsem ve věku, kdy se nedám tak snadno vyprovokovat k hodnocení opačného pohlaví, natož pak k jeho veřejné ventilaci. Važme si toho, že je možný výběr dle gusta každého soudruha a nehaňme osoby, jež se nám případně nelíbí. My se jim ostatně taky nemusíme líbit.
Pokud můj výrok takto nešťastně vyzněl, tak se tímto omlouvám dotyčné "Schotouschici". A autoru snímku nabízím jeden svůj snímek s dodržením mých připomínek. Jen bych onu "Turistku" umístil blíže ke středu. Už nevím, proč jsem to tehdy neudělal, snad zpoza sochy lezl nějaký komín nebo světlík?

Tak a teď můžete kritizovat.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
jk bez registrace
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.172.38
Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 12:08:56    Odkaz na tento příspěvek  

Kdybyste ji umístil blíž ke středu, vznikla by nepřirozená středovka...Nezkoušel jste popojít doleva, aby se ze záběru dostali ty lidi? Pokud měla být vedlejším motivem vrata, navrhl bych ty lidi vyeditovat. Chválím vysekanou trávu, která s ničím nekoliduje.
K původní fotce Karla von Bahnof: Slušná kresba v obličeji té slečny, škoda vypálených očí.
EC 110
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.19.102.2
Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 15:32:23    Odkaz na tento příspěvek  

bezpravi.net:to asi nebude jeho jedinej extrém, stačí kouknout na jeho chování na tomhle videu od času 0.59
EC 110
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.19.102.2
Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 15:33:28    Odkaz na tento příspěvek  

a ještě teda odkaz na to video
http://www.youtube.com/watch?v=geJOMhKwMWM
Mono_mono
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 948
Registrován: 9-2009
Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 17:09:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hele, je to jeho věc, do které Vám nic není(nikdo Vám nebrání se na video kouknout, ale když vím, že by to mohlo dotyčného ztrapnit, tak na něj zbytečně neupozorňuji) A jsou i horší případy mladistvích, kteří fetujou, kradou apod. to, že takhle blbnou, se dá zkousnout, a mnoho z Vás dělalo podobné věci.
ICQ: 580-130-194
ICQ: 550-950-324
Ady
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.109.180.251
Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 18:34:32    Odkaz na tento příspěvek  

Tohle je husty:
http://www.youtube.com/watch?v=3ZhH3-ZvJTM
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9121
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 19:11:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Němec:
Já jsem tu poznámku pochopil velice dobře...proto jsem reagoval jen smajlem:-)

tak na něj zbytečně neupozorňuji
upozorňuje na sebe už jen tím, že to cpe on sám na net..

Odkaz od Ady mi nepřipadá až tak moc jeblej, jako ty šašci u kolejí...nicméně nechápu důvod, proč má někdo potřebu cpát to na internet.Tohle mi asi hlava nikdy nepobere...mám doma taky spoustu videí, ale že bych měl potřebu cpát kdejakou bejkovinu na net...to vážně ne!
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 678
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 19:43:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jk bez registrace: Fotografie měla znázornit něco ve smyslu: "Kterak socha dohlíží na "svůj" zámek".
Jelikož je to snímáno ze stativu, tak jsem správnou polohu fotoaparátu hledal snad 15 - 20 minut. Hlavním cílem bylo zamezení nepříjemných dotyků a potlačení zbytečností. To se mi stejně zcela nepodařilo, třeba za lýtkem sochy je vidět cípek trávníku (ten pes vedle je položka nevypočitatelná a tak jej mezi chyby nepočítám).
Správně usuzujete na záměr mít na snímku i vrata. Chtěl jsem mít na levé straně snímku taky něco tmavého.
A postavy? Po instalaci fotoaparátu s filtry jsem dost dlouho čekal na "vylidnění" scény. I přes docela špatné počasí tam pořád někdo procházel a tak jsem si řekl, že tam nějakého člověka zvěčním jako měřítko. A tam jsem to trochu zkonil; první dvě postavy bez noh (schované za opěradlem lavičky) a druhé dvě pro změnu bez hlavy (ty zanikají právě ve vratech).

Šari: Jak jsme v Pardubicích debatovali o kompozici, tak tady se můžeš podívat na rozdíl mezi kompozicí středovou (foto kolegy Karla_von_bahnhof) a mým pokusem umístit sochu na svislici procházející Zlatým středem. Snad se mi v tomto případě podařilo naznačit výše zmíněný úmysl. Mohl bych plastiku zachytit taktéž uprostřed snímku (socha před nějakým barákem) a pak nalepenou na levé straně (pak by se socha "dívala" mimo záběr a za zády by měla obsahově zbytečnou budovu).
A právě pravidla kompozice popisují vztahy předmětů na snímku a dávají obrázkům nějaký význam. Ale najdou se snímky, kdy byla pravidla porušena a obrázek přesto vypadá skvěle.

Luboč_ct: Dobrá, věřím Ti. Dorazil Ti můj včerejší osvětový email na téma plochých kol?
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
Faigja_162
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 239
Registrován: 12-2008

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 19:49:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Náhodou, se za to video, na kterym tam tancuju nestydím :D
Banááni - nejlepší mašiny
Sajtr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 631
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 20:07:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No já hlavně nechápu, kde ty děcka berou prachy na takové foťáky...
Slezské zemské dráhy - www.osoblazsko.com
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9127
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 20:18:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Faigja:
Však ty z toho třeba vyrosteš...ale víc trapnou věc ste už vážně vymyslet nemohli.On by vám usměv klesl, jen kdyby tam dorazily příslušné orgány že?:-)

Němec z ova:
Pepo, dorazil, jsem jen líný udělat si pořádek v mejlu ostatně jako vždy...mám spousty restů tak doufám, že brzo odpovím, samotného mě to štve..
Karl_von_bahnhof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 11-2009
Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 20:29:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fole,vy jste vrazi... Sem teda myslel,že Vás spíše zajímají fotky mašin,než bab. Byl to prostě "cvak" bez řešení ptákovin. Vyzkoušel jsem samo ten samý den i jinou hloubku ostrosti,ale na tu MUVku jsem zapoměl... :-))
Lukyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 519
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 21:08:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska nějací šotouši v Praze na hlavním
Karl_von_bahnhof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 11-2009
Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 21:24:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lukyy: ufff,já tam tedy taky byl,ale jak koukám,naštěstí neodchycen :-)))
Lukyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 520
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 21:55:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě jsem tam potkal o něco později jednoho šotouše..na prvním nástupiště u Ešusu, já jsem zrovna šel fotit R 1252..
Karl_von_bahnhof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 11-2009
Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 21:58:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lukyy: těžce tomu nerozumim. Co bylo tak zajímavýho na R1252?
Bobi680
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 260
Registrován: 1-2009

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 23:24:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak jsem se tak díval na ty videa nedalo mi to napsat To na streamu to je fakt síla Neříkám jsem pro každou srandu,ale tohle je fakt mocCelkově některý šotouše fakt nechápu,jede Hugo a všichni jsou z toho hotovýVýkřik hugo jede,a letí přes celý nástupiště aby si ho honem honem vyfotily.U toho se udělají a jdou spokojeně domů Uživatel pokerna může říct sám co už jsme potkali
Krumpolc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 571
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 23:29:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...šotouší z Netřeby (a okolí) v akci...



Špáňa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3261
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 23:41:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám lepší


Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic.
Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...
Karl_von_bahnhof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 11-2009
Odesláno Pátek, 16. dubna 2010 - 00:47:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krumpolc: co tam bylo za masakr?
Špáňa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3262
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 16. dubna 2010 - 00:50:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karl_von_bahnhof: http://www.novinky.cz/krimi/139930-kamion-nalozeny-auty-vrazil-do -vlaku-lokomotiva-skoncila-v-poli.h
Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic.
Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...
Karl_von_bahnhof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 11-2009
Odesláno Pátek, 16. dubna 2010 - 01:07:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No,ještě že ty cisterny byly prázdný..
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12862
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 16. dubna 2010 - 10:28:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A kdopak fotil včera kolem 14:45 v Sokolově tu 240?
Optimista se učí anglicky, pesimista se učí rusky, realista se učí střílet.
123trrr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.230.75
Odesláno Pátek, 16. dubna 2010 - 11:05:59    Odkaz na tento příspěvek  

Sajtr: Jako kdybys nevěděl, že výše uvedený Dennis je jen človíček, jehož majetek setrvává z věcí, na které mu dali rodiče. Kde jsou ty doby, kdy jsem si na zrcadlovku musel šetřit a čekat. Ale taky možná proto jsem se naučil vážit si svých věcí!!! "Pan fotograf" si, i podle toho co vím, neváží vůbec věcí... A to třeba ani stativu, který si nedávno rozsedl, když byl zřejmě unaven. Osobně je mi to celkem jedno, ať si zdejší osazenstvo dělá s cizím majetkem co chce, ale kde jsou ty časy, kdy "fotograf" byl ten co zachytil nejen něco pěkného, ale také to dokázal zakomponovat do přírody a vdechnou fotce atmosféru. Velká část nynější generace to neumí!
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3342
Registrován: 2-2007
Odesláno Pátek, 16. dubna 2010 - 12:19:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nic proti, ale tohle už je celkem ubohé

Jen bych se vrátil k tématu "focení". Jo, každý nějak začínal a osobně jen koukám, jak se mi za ty 3 roky, co mám vlastní foťák zvedly nároky na kvalitu :-) Na ukázku něco ze začátků a něco ze současnosti (byť poslední dobou fotím spíš MHD).
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1977
Registrován: 7-2007

Odesláno Pátek, 16. dubna 2010 - 12:24:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ja bych to ani moc neřešil, podívejte se v jakém stavu je Ostravsko, máme ve třídě jednoho z Karviné a chvílama se chová jak utržený ze řetězu a zírám když vypraví co dělali na základce. Takže to jakej je Dennis a ostatní z této části bych ani moc neřešil. Neberte to jako urážku
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 990
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 16. dubna 2010 - 13:10:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokerna: Tak tohle nám tu ještě chybělo. Pitomec nakonec...
www.flickr.com/adamsvechovsky
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9138
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 16. dubna 2010 - 15:20:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

By mě zajímalo co ty "zpěváky" k tomu výkonu u kolejí vedlo...?:-)Má to mít nějakou spojitost s železnicí?A ještě na takovou trapnou písničku se znemožňovat klucí klucí...z toho snad vyrostete:-)
Špáňa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3263
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 16. dubna 2010 - 16:45:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No aspoň, že poskakujou vedle kolejí a ne přímo v kolejích nebo se "nebaví" tím že na ně rovnou pokládaj šutry... a co se týče toho ztrapňování, tak se ztrapňují sami tím, že to vůbec natáčí a dávaj to na internet všem k shlédnutí i když věřím, že oni to považují spíše za chloubu...

Btw. tenhle taky stojí za to http://www.youtube.com/watch?v=unFYQ0L14Ug
Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic.
Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9141
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 16. dubna 2010 - 18:31:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Špáňa:
Jak se tváří důležitě, to je na tom asi nejsměšnější...