K-report
 

Archiv diskuse Fotografie, videa, zvuky do 07. 05. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Autobusy a trolejbusy » Fotografie, videa, zvuky » Archiv diskuse Fotografie, videa, zvuky do 07. 05. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 24. února 2011 - 01:09:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bubakb, Domek_bus: Podminky na panning idealni co do pocasi, jen to chteli rucne snizit citlivost rekneme na ISO 100 (ted je ISO 320 - 3,2krat by se prodlouzil cas). Jak rikal Bubakb, siroka ohniska se na panning nehodi. Nicmene hloubka ostrosti zde vubec nehraje roli, to Sony, kterym to bylo foceno, je malinky kompakt s prtavouckym cipem, tam je hloubka ostrosti neuveritelne obrovska (nemyslim si, ze by bylo spatne zaostreno - i kdyby ano, stejne by to nebylo poznat - spise se jen nepovedlo udrzet autobus ve spravnem miste po celou dobu). Co se tyce neostrosti v leve casti snimku, za to nemuze nekvalitni objektiv, ale prachsprosta optika a fyzika, presneji receno perspektiva. I s tim nejlepsim objektivem na svete to bude s timto casem a timto ohniskem rozmazane. To je proste fyzika, nic jineho. Proto je pravda, ze na panning jsou lepsi delsi ohniska, protoze tam je nutno jit dale a zmena uhlu je za dany casovy usek nizsi (a s tim je mensi i zmena perspektivy).



Tady to jde videt, City Elefant a Karosa jsou foceny na cca 50-80mm ohnisko z mensi vzdalenosti, za dany cas autobus hodne zmeni uhel vuci fotografovi (obzvlast Karosa jedouci do zatacky - predek je ostry, ale zadek rozmazany), naproti tomu Crossway je focen z brutalni vzdalenosti, takze se za danou dobu uhlove temer nezmenil.
Homepage - autobusy.mino-art.cz (galerie autobusů)
Lenssen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 11-2009

Odesláno Čtvrtek, 24. února 2011 - 16:54:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mino: ta první fotka je famozní
Sor CN 12
Momo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 1-2011

Odesláno Pátek, 25. února 2011 - 14:03:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Viem že sem to asi nepatrí ale potreboval by som zhodnotiť tieto tri fotky a ktorá z nich je najlepšia. Ďakujem
Mino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 25. února 2011 - 19:13:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lenssen: diky.
Momo: Kompozicne by bylo lepsi, kdyby bylo vice mista pred a nad nakladakem (a nikoli pod a za, jak to mas ted). Prvni fotka je krasne ostra, ale silne prepalena. V techto svetelnych podminkach to nikdy nebude dobre (chtelo by to HDR), ale klidne by to sneslo o cele 1 EV slabsi expozici. Druhy snimek je mnohem lepsi co do expozice (v danych podminkach to bez prepalu z daneho uhlu bez HDR vyfotit snad ani nelze). Treti snimek, no nebyl by spatny, zde to chtelo expozici spis trochu pridat (ale ne moc) a nakladak obecne bych nerezal v kole. Ta kabina (a kolo) by tam mohla byt cela. Opet mi prijde ze, je tam zbytecne moc krajiny dole a napravo.



Homepage - autobusy.mino-art.cz (galerie autobusů)
Momo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 1-2011

Odesláno Sobota, 26. února 2011 - 13:09:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ďakujem za zhodnotenie
Mr_proper
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1180
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 01. března 2011 - 20:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hanzwayne: Tahle fotka mobilem, jo ? Takový mobil bych chtěl vidět.
www.doz.estranky.cz - střední opravy pražských autobusů
7036
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 428
Registrován: 7-2003

Odesláno Úterý, 01. března 2011 - 20:52:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Canon EOS 20D, úplně cool věc. Ale telefonovat jsem s tím ještě nezkoušel, nikde to nechytá žádný signál a nenašel jsem na něm klávesnici na psaní sms. Asi to zajdu reklamovat.
"pro tebe nejsem Plačko když už tak Martin Plačko nebo pan Plačko.. "
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2763
Registrován: 3-2007

Odesláno Úterý, 01. března 2011 - 20:56:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

(OT)

MMM: Tie SE sú nie až také isté. Niektoré Cybershoty fotia dosť blbo a hlavne pomaly, ale to nie je chyba foťáku.

Zato Xperia X10 / X10 mini a C905 fotia super, niekedy je to lepšie ako môj foťák
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5822
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 01. března 2011 - 21:22:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino: Jak sis stačil přečíst můj status, když jsem ho během 10 sekund vymáz?
Já mám s foťáky Cyber shot od SE jen dobré zkušenosti. S Nokiemi to je horší, páč do některých top modelů nedávaj autofocus.

Jinak ten můj status se týkal toho, že některý mobily fotí hodně dobře, třeba Nokia N8 nebo SE Cyber-shoty.
fotky na MHDFOTO Moje fotogalerie 19.9. nové fotky DPÚK!
Říkejte mi MMM
Mino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 345
Registrován: 6-2008

Odesláno Středa, 02. března 2011 - 17:05:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martinmarilynmanson: Sony Ericsson byly kdysi dobre fotomobily, dneska je to dost slabe (snad s vyjimkou Satia, ale ani to neni kdovijaky zazrak), holt jim ujel vlak. Nokie jsou naopak v posledni dobe fotomobily velmi dobre, treba tebou zminovana N8 kvalitou svych snimku predci i kompakty a ultrazoomy za 10 tisic korun (v podstate skoro vsecko, co ma 1/2,3" cip, samozrejme, nema to zoom), ani N86 8MP nefoti vubec spatne. Pokud ti chybi autofokus u vyssich modelu, tak vez, ze tam neni fix focus, ale full focus, coz je neco trochu jineho. Nevim presne jak to funguje, ale ma jit o to, ze ten objektivu ma ruznorode zakrivene cocky tak, aby dostal ruzne rozostreny obraz, ktery se pak nejakym zahadnym zpusobem digitalne sklada dohromady v obraz ostry. Nevyhodou je, ze to nepodporuje makro, vyhodou to, ze od cca 70 cm mas vzdy vsecko ostre a prodleva po zmacknuti spouste je nizsi.
Tomino: Xperia X10 foti na fotomobil docela blbe, prilis agresivne odsumuje, je pomala, blesk nepouzitelny. Ma vyborne makro a displej, ale to je tak asi vsecko. C905 jsem nezkousel, tak tam nevim, C903 ale tez nic moc. Na foceni bych si Ericssona nekupoval. Kdyz uz jsme u toho, Citelis je z C903, Crossway z N8. Aneb jak to muze vypadat s low-endem ve tride fotomobilu a jak se spickovym pristrojem i pres pouziti digitalniho zoomu.


Homepage - autobusy.mino-art.cz (galerie autobusů)
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5844
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 05. března 2011 - 13:54:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S C903 jsem nefotil, tak nevím, ale třeba C905 byla prý bomba, výborně fotila i K850 či K790i/K800i, ani P1i nefotila špatně, stejně jako C902. Nově představené Xperie by také měly fotit líp, X8 nebo Aspen jsou ale hrozné. X10 Mini/Pro fotí dobře, stejně jako třeba dvojice Hazel/Elm. Já mám Cedara s 2 Mpx a fotí to špatně, ale zas ne tak moc.
A mám dotaz: dá se u Zonera 12 nějak upravit přepaly na obloze?
fotky na MHDFOTO Moje fotogalerie 19.9. nové fotky DPÚK!
Říkejte mi MMM
Marty227
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 320
Registrován: 11-2009

Odesláno Neděle, 06. března 2011 - 22:08:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Škoda Felicia 1.3MPi ,50kW r.v. 2000



(Příspěvek byl editován uživatelem marty227.)
www.mal-trans.wgz.cz
ICQ: 400236623
Lions_coach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 781
Registrován: 8-2009

Odesláno Pondělí, 07. března 2011 - 20:23:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak třeba tohle je foceno Nokií 6220 Classic, 5 Mpx objektiv Carl Zeiss.
RAJČE 24.2.2010 aktualizace.
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 653
Registrován: 5-2008

Odesláno Pondělí, 07. března 2011 - 21:38:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám stejnou Nokii jako Lions a nemám nejmenších připomínek.
Jen tak namátkou (Připomínám, že ani zdály nejsem profík jako zde mnozí):

Jen škoda, že jsem obrázky musel zmenšit na požadovaných 1280*1280.

(Příspěvek byl editován uživatelem mr. Plecháček.)
Správný autobusák potřebuje pět rukou... První rukou točit volantem, druhou řadit, třetí je potřeba zdravit kolegu, čtvrtou troubit na okolní havěť a pátá musí být vyvalená v okně.
Mr. Plecháček opět od 16.5. do 27.5. krátkodobým zaměstnancem Dopravního podniku Karlovy Vary, a.s.

ICQ: 432-642-789

Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2162
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 08. března 2011 - 18:27:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když jste u těch mobilů, tak tady jeden pokus. Že bych proti předchozí 3,2 megové N78 viděl zásadní rozdíl, to se říct nedá. No, nakonec těch pár momentek ode mě je vždy z mobilu, od registrace na Káčku.

(Příspěvek byl editován uživatelem swe.)
Mino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 08. března 2011 - 18:37:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nokie C7 foti docela slusne. Trosku lepsi je treba Nokie N86 8MP, naopak trochu hur foti zde zminovana Xperia X10. Chtel bych upozornit, ze pocet megapixelu nema mnoho spolecneho s kvalitou fotografie, spise naopak. Cim vice megapixelu, tim jsou fotky casto horsi (zalezi na pixelove hustote, cim vyssi hustota (pocet megapixelu na centimetr ctverecni), tim vyssi sum, tim silnejsi odsumovani, patlani a rozmazani, tim mensi pocet detailu, byt je rozliseni vyssi).
Homepage - autobusy.mino-art.cz (galerie autobusů)
Lions_coach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 782
Registrován: 8-2009

Odesláno Úterý, 08. března 2011 - 19:10:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě pro porovnání:



1. fotka je focena mobilem Sony Ericsson C510
Autor: Tadeáš Rybka (Tadis)
2. fotka již zmiňovanou Nokií 6220 Classic

Celkovou kvalitu má bezpochyby lepší 1. fotka, ale co se ostrosti týče, nepřijde mi v tom žádný extra rozdíl.
RAJČE 24.2.2010 aktualizace.
Marty227
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 11-2009

Odesláno Úterý, 08. března 2011 - 23:49:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hnusná Felicia

www.mal-trans.wgz.cz
ICQ: 400236623
Atmák
Moderátor

Číslo příspěvku: 2816
Registrován: 10-2006

Odesláno Středa, 09. března 2011 - 00:44:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marty227: To je u nové konečné 22 v Bytčici?
ŠD11 2040 Čedok Bratislava
Marty227
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 11-2009

Odesláno Středa, 09. března 2011 - 20:10:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano kúsok cez ten most smerom na Lietavskú Lúčku

Zo spomínanej konečnej 20/22


www.mal-trans.wgz.cz
ICQ: 400236623
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1551
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 09. března 2011 - 21:55:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Keď sme už pri tej Bytčici ...



... niečo amatérske pre milovníkov nielen prírody.




ICQ: 380-989-951, Skype: pfm100
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1395
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 12. března 2011 - 10:28:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Love is a bird, she needs to fly...


R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2461
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 12. března 2011 - 19:15:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maintt:
Trochu mimo téma, ale co je to za "díru v zemi" na těch fotkách?
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1880
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 15. března 2011 - 18:14:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl bych se zeptat, co se týče kompozice vadí tam (moc) ta značka nalevo?


:: Můj nový web o hradeckých trolejbusech :: Stránky o MHD v HK - přes 1000 fotek ::
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 3856
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 15. března 2011 - 21:40:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Technický dotaz: proč téměř vždycky, když fotím vozidlo jedoucí v tomto úhlu (šikmo na fotografa) dopadne fotka takhle? Buď se mázne (dost brutálně, i přes čas 1/400 a kratší), nebo se prostě nezaostří a výsledkem je místo ostré fotky hnusný blivajz.



Tady to ještě není tolik poznat, fotka s dalším vozem dopadla mnohem hůř. Otázka zní, je chyba ve foťáku, nebo v rukách? Díky.
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1396
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 16. března 2011 - 20:28:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

R_b: vyťažený kráter po ťažbe v košickej bani, dnes už len opustené miesto.
Love is a bird, she needs to fly...


Marty227
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 325
Registrován: 11-2009

Odesláno Středa, 16. března 2011 - 22:19:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kuba_j: niesom síce expert ale orezanie je základný nástroj fotografa hneď po foťáku

www.mal-trans.wgz.cz
ICQ: 400236623
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1884
Registrován: 8-2005

Odesláno Středa, 16. března 2011 - 22:40:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marty227: to sice jo, ale když to oříznu tak aby tam ta značka nebyla, tak je ten trolejbus moc vlevo. Nadruhou stranu by tam ta značka na fotce nemusela vadit, když patří také k dopravě.
:: Můj nový web o hradeckých trolejbusech :: Stránky o MHD v HK - přes 1000 fotek ::
7036
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 430
Registrován: 7-2003

Odesláno Středa, 16. března 2011 - 23:38:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a to už se dostáváme do roviny, jestli tam tu značku chceš, nebo ne :-) nemyslím si, že existuje univerzální pravidlo pro kompozici (ačkoli se místy objevují snahy něco takového vytvořit).. jestli tam tu značku chceš, tak tam patří, jestli jí tam nechceš, nemá tam co dělat
"pro tebe nejsem Plačko když už tak Martin Plačko nebo pan Plačko.. "
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 17. března 2011 - 10:35:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Osobně mi tam ta značka nevadí, ba co víc - padne tam jak prdel na nočník... Dotváří okolí vozidla, s ničím nekoliduje a tak nějak té fotce i dodává šmrnc... Nevím, ale myslím, že kdyby tam nebyla, tak ten snímek vypadá pustě a podivně (bo před kruháčem vždy takové značka bývá).
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5910
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 17. března 2011 - 15:02:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Určitě bych jí tam nechal.
fotky na MHDFOTO
Říkejte mi MMM
Vojtocom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 3-2011
Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 07:26:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bus Road Trip Slovakia
http://www.youtube.com/watch?v=eHnCDRhSdeM
http://www.youtube.com/watch?v=0trtlTbrh9w
http://www.youtube.com/watch?v=N6G2ldKAHm0
http://www.youtube.com/watch?v=tCLK69bMo4w
http://www.youtube.com/watch?v=VCt-LD5yvrw
Ďalšie videá na facebook/vodici autobusov
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4531
Registrován: 6-2006

Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 14:18:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Až na tu hudbu... Nechat tam originální zvuk by nešlo ?
» lc.rajce.czMHDfotoGalerie autobusů «

KAROSA Žádné kompromisy.
Mino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 18:46:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kuba_j: Mne se tam ta znacka nelibi, chtelo by to jine misto, odkud bys to fotil. Bud pred znackou nebo podstatne vice doprava
Vojtik: Ta fotka mi prijde byt v poradku. Ostrit na jedouci vec kompaktem (ultrazoomem) neni dobry napad. Predostri si na misto, kde chces tramvaj vyfotit. To znamena namir fotak do mist, kde jsou koleje (viz snimek). Namackni spoust, ale nezmackni ji uplne! Nastavi se expozice a predevsim spravne zaostreni. Uprav si kompozici dle libosti (spoust musi byt porad namacknuta). Az tramvaj dojede do mista, kde jsi ostril, spoust domackni. Budes mit spravne zaostrenou fotku. Tohle se da s trochou cviku praktikovat velmi rychle. Ostrit na jedouci objekt kompaktem a nedejboze rovnou s plnym namacknutim spouste je skvela cesta pro zisk neostrych fotek (byt Panasonic s timhle nemiva moc problemy).
Za druhe, cas 1/400 s je sice velmi kratky, nicmene i za tuto dobu se tramvaj jedouci zhruba 40km/h pohne o necele 3 centimetry. Takze idealne jedouci objekty sledovat fotakem (jako pri panningu) vzdycky, i kdyz to jako panning fotit nechces.



Homepage - autobusy.mino-art.cz (galerie autobusů)
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5912
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 20:56:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

odkaz moje další videjko, tentokrát Karosy C934E.

(Příspěvek byl editován uživatelem martin.marilyn.manson.)
fotky na MHDFOTO
Říkejte mi MMM
Bubakb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 3-2009

Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 22:26:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

@Vojtik, @Mino : Viac menej ako spomenul Mino, technika a postup ostrenia je iný ako pri fázovej detekcie DSLR a SLT. Snáď len dodám to, že veľmi rád používam aretáciu expozície, je to veľmi dobrá vec.
A ešte to, že rýchlosť ostrenia pri ultrazoomoch, kompaktoch je okrem detekcie pomocou kontrastu ((Viac menej to je i dôvod prečo išiel Sony do pevného a priehľadného zrkadla, dosť to pomôže pri videu a je to dobrý základ pre kontinuálne zaostrovanie AF-C / servo či ako to Canon nazýva (príkladom môže byť Canon EOS 1N RS z minulosti) , to len na okraj čo najviac letí.)) ďalej hlavne takz. "shutter lag" (oneskorenie uzávierky, spúšte) buď to uzávierky samotnej z dôvodu elektroniky, resp. hľadáčika, prípadne samotnej spúšte, ktorá je s týmto pojmom najviac skloňovaná. Samozrejme, s tou kontrastnou detekciou je to smrtiaca kombinácia. Inak je prítomná i pri DSLR, ako inak, podpriemerné by v tomto prípade mali byť Sony A55 a A100 čo som pozeral, najlepšie by na tom mali byť Nikony D300, D3 a podobne, Canony mierne horšie.
Marty227
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 329
Registrován: 11-2009

Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 22:52:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Názor odborníkov ???


www.mal-trans.wgz.cz
ICQ: 400236623
Mino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 19. března 2011 - 16:03:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marty227: Jeste trochu doladit kompozici a bude to super (prvni fotka, chtelo by to vice mista pred busem, tedy nalevo, totez plati o fotce treti, ktera se mi jinak opravdu moc libi - tam by stacil jen orez). Umis si vybirat docela pekne lokace i zajimave pocasi, jen to chce jeste trochu dopilovat (u fotky cislo dva napr. sledovat autobus a udelat tak jakysi slaby panning - je docela dulezite, aby byl autobus co nejostrejsi, pokud tedy neni zamerem ho rozostrovat).


Homepage - autobusy.mino-art.cz (galerie autobusů)
Philip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 634
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 20. března 2011 - 23:34:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jsem si tak trochu hrál sice mimo dopravu, ale jak vidno jsou i jiné náměty kde je možno mít na fotce předměty ostré a "máznuté"...

SWISSTROLLEY - kvalitní ekologická doprava
HESS musíš se s ním svést
Dovolujeme pokroku aby diktoval našemu jednání...
Trolejtom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 5-2010

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 19:18:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedna náladovka aneb trochu jsem si hrál s editorem

Omlouvám se za některé své popletené dřívější příspěvky, už si dávám pozor
sotomaniak.rajce.cz -> postupně přibudou fotky
Marty227
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 11-2009

Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 22:29:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prezúvanie

www.mal-trans.wgz.cz
ICQ: 400236623
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 3885
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 30. března 2011 - 12:52:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trolejtom: Brněnská přehrada při částečném vypuštění? Pěkná náladovka :-)
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2887
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 31. března 2011 - 09:47:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pre preukázanie môjho príspevku č. 2763 pridávam nejaké ilustrácie (Sony Ericsson Xperia X10 mini):




Dovolím si povedať, že môj súčasný foťák (Panasonic DMC-FX3) by to takto nedokázal odfotiť.
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1398
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 09. dubna 2011 - 13:58:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Love is a bird, she needs to fly...


Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3836
Registrován: 5-2005

Odesláno Neděle, 17. dubna 2011 - 22:09:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trošku som sa dnes nudil a to video o to priam žiadalo aby som to upravil

Karosa ŠL 11 1310 - 1975
e-mail: peto5220@centrum.sk

uxux
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.126.198
Odesláno Pondělí, 18. dubna 2011 - 06:30:35    Odkaz na tento příspěvek  

Philip 634:Copak je to za magneťáček?Jinak kazety TDK super D TYPE II,mám taky a hrajou pěkně.
Philip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 650
Registrován: 11-2007

Odesláno Pondělí, 18. dubna 2011 - 17:44:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

uxux ve své době obyčejnej kazeťák, prostě to co hrálo i na baterky, šrouby už jsem dávno ztatil tak se to celý rozkližuje, ale pořád hraje prostě na pokusy
SWISSTROLLEY - kvalitní ekologická doprava
HESS musíš se s ním svést
Dovolujeme pokroku aby diktoval našemu jednání...
uxux
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.126.198
Odesláno Pondělí, 18. dubna 2011 - 19:59:55    Odkaz na tento příspěvek  

Philip:Teď jsem si všiml že to nemá feritovou mazačku ale je tam jen magnet,takže něco levnějšího.Já myslel že jsi nastavoval hlavu.Jinak hned po kazetách TDK mám nejradši kazety SONY řady UX
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 2-2010

Odesláno Středa, 20. dubna 2011 - 21:54:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco jako pokus o panning (Nikon D90)

Snad nevadí nedopravní fotka :-)
Alfou se nejezdí, Alfou se žije...
Irisbus Citelis 18m E3? - Nejlepší vozy MHD.
Stejně je to všechno vrak.
>> 159 <<
Tootti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3227
Registrován: 1-2007

Odesláno Čtvrtek, 21. dubna 2011 - 01:14:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: koňa tažko napanningujes,... daj si S-ko 1/80 a pevnu ruku
http://www.thebus.org/
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 2-2010

Odesláno Čtvrtek, 21. dubna 2011 - 09:39:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tootti: Bylo to focený na automat. Můj foťák to neni, jen sme si se slečnou na koni vyměnili role, původně ona fotila mě s kobylou
Já nejsu žádný fotograf, já se radši nechávám fotit
Alfou se nejezdí, Alfou se žije...
Irisbus Citelis 18m E3? - Nejlepší vozy MHD.
Stejně je to všechno vrak.
>> 159 <<
Tootti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3228
Registrován: 1-2007

Odesláno Čtvrtek, 21. dubna 2011 - 10:39:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jaj ták, tak nabuduce
http://www.thebus.org/
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 3949
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 24. dubna 2011 - 17:42:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden pokus :-)

Trolejtom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 5-2010

Odesláno Neděle, 24. dubna 2011 - 20:35:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Také jeden pokus aneb bóřka nad štatlem. Docela se divím, že to kompaktík zvládl

sotomaniak.rajce.cz -> -> spuštěno, nahrána alba za rok 2011
Komééta 4ever! Vzhůru modrobílé šály!!!
Mino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 6-2008

Odesláno Pondělí, 25. dubna 2011 - 10:33:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trolejtom: Obdivuji tvou odvahu a trpelivost to zkouset v tuto denni dobu. Ja uz radeji jindy nez v podvecer nebo vecer blesky nefotim, protoze za spatneho svetla je to mnohem jednodussi.
Homepage - autobusy.mino-art.cz (galerie autobusů)
Tootti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3236
Registrován: 1-2007

Odesláno Pondělí, 25. dubna 2011 - 11:12:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Ja som si tiež počkal na prvý tohtoročný není to sranda, bol som dosť daleko(druha foto), no som spokojný

(Příspěvek byl editován uživatelem Tootti.)
http://www.thebus.org/
Trolejtom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 234
Registrován: 5-2010

Odesláno Pondělí, 25. dubna 2011 - 18:25:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mino: No tak trpělivost, to se úplně nedá říct, protože foťák byl celou dobu na stativu a měl nastavenou samospoušť na hromadu snímků, no a tohle je ten asi nejlepší... já si mezitím vařil čaj
sotomaniak.rajce.cz -> -> spuštěno, nahrána alba za rok 2011
Komééta 4ever! Vzhůru modrobílé šály!!!
Momo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 1-2011

Odesláno Pátek, 29. dubna 2011 - 16:24:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kto by bol zvedavý na skromnú zbierku mojich fotografií, tak v podpise nájde link. Je to po anglicky, lebo server je medzinárodný, tak aby mi rozumeli Čakám aj vaše názory na moje ,,umenie-neumenie´´
www.topline.picturepush.com
Ďakujem za návštevu mojej fotogalérie
Trolejtom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 5-2010

Odesláno Pátek, 29. dubna 2011 - 20:11:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Momo: Hodně se mi líbí tahle, úplně z toho sálá takováta jarní pohoda při vlahém dubnovém podvečeru Ale hezký jsou, pokud to moje maličkost může aspoň trochu posoudit, všechny
Dovolím si přihodit i nějaké to jarní makro z mé "produkce":


Fotky na: rajce.cz,foto.bmhd
Komééta 4ever! Vzhůru modrobílé šály!!!
Nejlepším autobusem je Tedom C18 G
Domek_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1227
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 07. května 2011 - 19:56:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pár kritizačních: