K-report
 

Archiv diskuse Trať 220/221 - postřehy z provozu do 08. 08. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Železnice » Trať 220/221 - postřehy z provozu » Archiv diskuse Trať 220/221 - postřehy z provozu do 08. 08. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 62188
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 30. července 2011 - 23:33:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska:
R 635 - 363.084+navíc BDs450 (124)+Bee243 (888)+3×B249 (724, 881, 728)+BDhmsee448 (068)+A149 (099)
Sp 1831 - 363.130+2×Bdt279 (186, 054)+BDs450 (334)+3×Bmto292
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14666
Registrován: 6-2003
Odesláno Neděle, 31. července 2011 - 16:04:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro 9206 dnes jede 151.012, na 1834 asi pojede 742.070.
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 10431
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 31. července 2011 - 21:43:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byla tam 742.070.
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 704
Čiernohronská železnica » čHž
Lexa_karel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 292
Registrován: 12-2009
Odesláno Neděle, 31. července 2011 - 22:06:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čert: Vaše nanávist vůči Poborskimu je obecně známa, nicméně neškodilo by, kdybyste se mírnil ve svém výrazivu.
To, že Pobo kritizuje poměry má své reálné základy - ono se to, co kritizuje nestalo??
Každý z nás je omylný, každý z nás se někdy dostal do presu - pokud ale někdo nezvládá mimořádnosti, nemá tam co dělat, ohrožuje sebe i ostatní kolem sebe. Kolik že let už jezdí železná dráha z Prahy do Benešova? Za tu dobu se ještě nikdo nenaučil postupy?
Padla tu kritika na výpravčí v Benešově - tam jsou snad dokonce premiováni za sabotáž NAD mezi Bene a Sudoměřicemi. Jezdím tam často, tak holá skutečnost - např. R z Prahy s příjezdem -2 odjíždí v NAD s + 18 minutami, lidi v BUSech a venku klídek.
Nějaká výrazná informace o tom, že k ž.st. Olbramovice zajíždí ten BUS s vlekem rovněž chybí. Je nepsaným zákonem, že tento BUS odjíždí vždy jako poslední (i ze Sudoměřic), aby se svou delší jízdní dobou zvyšoval zpoždění z NAD plynoucí. Benešov a výluky - to je na celý hororový román.
Bílý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1120
Registrován: 7-2005

Odesláno Neděle, 31. července 2011 - 22:11:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Legios na Hluboke - dneska vecer - na nakladku obili na kajovskou (diky vsem za echo ):



Mnohdy je důležitější vědět o čem se mlčí, než to o čem se mluví (Roman Kozel)
fotogalerie 4. koridor
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3248
Registrován: 2-2006
Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 08:02:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_zlivský: Je doplním, že se u sobotního R 635 ve voze Bee243 (888) topilo.

Ještě dotaz k vozům Bee243. Tyto vozy měly odjakživa vyznačeno pouze 6 míst v kupé, nebo ke snížení počtu míst v kupé došlo až v nedávné době?
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 813
Registrován: 11-2007

Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 09:22:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lexa_karel: Není pravda, že bych Poborského nenáviděl. Jeho informace čtu, některé se mi hodí, jiné ne, ale to je jiná věc. O problémech při NAD Beneěšov - Tábor jsem nepsal, nic o ní nevím. Bohužel, to se netýká Poborského. Vznikne mimořádná údalost a ta se řeší. Někdy lépe, jindy hůře. Někdy je personál lépe informovaný, jindy pomalu loudí o informace. Ale vždy se každý snaží udělat pro provoz maximum. Mimořádnost jde těžko nacvičit, pokaždé je to trochu jiné. Takže se musí improvizovat. Zažil jsem to mnohokrát. A potom jsem přijel po noční domů, procházel jsem v myšlenkách směnu, uvažoval jsem, co bych příště udělal lépe. A potom se probudí Poborskiii. Má dvě výhody. Ví už výsledek a má na to dost času. Takže během několika hodin vymyslí nejlepší řešení a začne tepat do provozních zaměstnanců, jací jsou to hlupáci, když to přece měli udělat tak, jak on káže. To skutečně potěší. Proto taky Poborského mají rádi šotouši (oni by přece řídili dopravu podstatně lépe, než ti pitomí železničáři) a není oblíben u provozních pracovníků.

Zažil jsem na rozdíl od něj mnoho mimořádností, ale netroufám si hodnotit práci provozáků ani ve stanicích, kde jsem sloužil. On nesloužil nikdy nikde a vlaky zná ze svého okna a troufne si. Buď je genius nebo grázl.
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1170
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 09:42:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Legios upaluje po 220 od Veselí ku Praze, v 9:20 přes SÚ
Fotografie nejen vláčkové: http://picasaweb.google.com/V.Simandl
Fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.vypravci.com
klmnop
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 10:28:30    Odkaz na tento příspěvek  

Čerte,nezbývá,než souhlasit
Jamessn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 871
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 11:15:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Legios prosvištěl Hostivaří směr Malešice v 11hod
Lexa_karel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 294
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 11:39:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čert: souhlas s tím, že po bitvě každý generálem, ale ...
Po tratích 220 a 221 jezdím hezkou řádku let a tak nějak mám pocit, že se z mimořádností nějak nikdo nepoučil, chybí mi tam dopravní cit.
Já to nezažívám z obýváku ve Strančicích, ale ze zpožděného R.
Např. nedávno byl pro poruchu loko zrušen R 644 a následný R 646 se ze Strančic za čímsi coural až na Pha hl.n., kam si dovezl slušných + 20 minut a já z R 644 tedy 80 minut zpoždění. Samozřejmě, co to je v životě lidském, ale za profesionální výkon dopraváků to tedy rozhodně nepovažuji. Přidám-li k tomu informovanost v Táboře, kdy ve 12.58 hod. ( čas příjezdu R 644 je ve 13.03) tento ještě stál v Hosíně ale na tabuli svítilo zpoždění pouhých 5 minut, nemáte šanci před cestujícími se jakkoliv obhájit.
Samozřejmě se s touto vizitkou svezou i ti dobří. Za to ale Poborski nemůže, obsazení funkcí doktory Cvachy přeci není jeho problém.
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 814
Registrován: 11-2007

Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 12:44:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lexa_karel: Jistě, i výpravčí dělá chyby. Když jsem před léty začínal dělat výpravčího, říkal mi starý kolega (už není mezi námi): Výpravčí, který tvrdí, že nidky neudělal chybu,buď lže nebo slouží měsíc. Po létech s ním naprosto souhlasím. Uvádíte sled vlak,ale ani to nemusí být chyba výpravčího. Požadavek dispečerů (O11 i O16) musíme respektovat. Ovšem někdy to člověku nevyjde. Předchozí vlak jede pomaleji než jsme předpokládali a malér je hotový. Kdysi jsem někde četl, že vedení bank hodnotilo dobře bankéře, který měli málo malérů. Ovšem toho, kdo neměl žádný malér, nehodnotili dobře, protože se bál riskovat. A to platí i u výpravčího. Pokud uhnu vlak kilometry před rychlíkem, nikdy rychlík nezpozdím. Ale vyjezdím toho hodně málo.

Sloužím už pár let, ale v životě bych si nedovolil označit někoho, že špatně řešil sled vlaků nebo mimořádnou událost. A myslím, že podobně je na tom většina výpravčích, kteří mají něco odslouženo. Obvykle neznám všechny informace a nebyl jsem zrovna v tu chvíli na jeho místě.

Což Poborskému, který neodsloužil jako výpravčí ani hodinu, nedělá problémy.

Uvedu příklad. Před několika roky jsem nstoupil na směnu a na trati se potkal náklad z dodávkou. Jezdil jsem jak se dalo, nakonec jsem stáhl neschopný náklad a obnovil provoz. Venku bylo - 15°C a já po několika dnech byl několik měsíců nemocný. Ale odpoledne po oné noční jsem se dočetl rozbor Poborského, co kdo udělal za chybu. Kdybych ten den mohl dýchat, rozjel bych se do Strančic a dneska by už neměl čím psát. Měl štěstí, ten den jsem byl rád, že dojdu na WC. Pokud se bude držet jen faktů a nebude poučovat lidi, kteří to dělali a snažili se to dělat dobře, nikdo do něj rejpat nebude. Pokud si bude hrát na pana nejchytřejšího a bude hlásat, co měli ostatní dělat (ač to nikdy nezkusil), nesmí se divit reakci dotčených
Rambuteau
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 239
Registrován: 9-2006

Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 16:33:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zažil jsem na rozdíl od něj mnoho mimořádností, ale netroufám si hodnotit práci provozáků ani ve stanicích, kde jsem sloužil.

Sloužím už pár let, ale v životě bych si nedovolil označit někoho, že špatně řešil sled vlaků nebo mimořádnou událost.


Čerte, tak to někdy zkuste, někoho z kolegů ohodnotit nebo označit. Možná, že se vám na dráze začne žít trochu líp.
Denzo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 259
Registrován: 1-2009
Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 19:13:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní esa:
363.084 - R 635
363.130 - R 637
362.077 - R 639
363.079 - R 640
363.054 - R 651
363.076 - R 654
363.061 - R 200 Anton Bruckner
363.125 - Os 8266
362.062 - Os 8271
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 815
Registrován: 11-2007

Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 19:59:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rambuteau: Mně se na dráze žije dobře. Mohu odhadnout, co tam bylo, ale netroufnu si zatracovat. A to jsem podobnou situaci mnohdy zažil. Prostě nemám dostatek informací. Proto inpektoči osmnáctky mají na řešení 60 dní a myslím, že totéž platí pro DI. Ale Poborskému stačí 12 hodin. On už zná výsledek a tak může být king. Ten měl dělat tohle a ten tohle. Ten chyboval v tom a ten v tom. Jistě, ale on hodnotí po bitvě. A to je každý generál.
Jamessn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 872
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 21:27:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včerejší rekreák s 742.060 a dnešní návrat Legiose do Loun

Tím děkuji za info Simyve
Chotik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 1-2009
Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 21:39:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přihazuji Legiose z Chotovin:
klmnop
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.189.142.119
Odesláno Úterý, 02. srpna 2011 - 06:17:14    Odkaz na tento příspěvek  

:-) a pan Pobo jako vždy-dva tři dny mrtvej brouk,od čtvrtka zvyšující se kritika na dopravu na Sázavafest a jedeme dál...:-)
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14669
Registrován: 6-2003
Odesláno Úterý, 02. srpna 2011 - 11:11:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čerte, víš doopravdy úplný ale úplný kulový, pokud mám čas, tak provoz sleduji online a hned vymýšlím dopředu, zda vyjde nebo nevyjde křižování, předjetí apod. Jenže na rozdíl od tvých vylhaných udavačských tvrzení nesedím na ISOŘi, takže online nevím, kde přesně je která výluka, obsazená kolej či jedoucí nějaký nákladní či lokomotivní vlak nebo třeba traťovka. To jsem tu dříve kolikrát online analyzoval a ty jsi mi skoro vždy, když mi to nevyšlo, nadával, že soudím předčasně, že nemám správné informace, vyloženě ses posmíval a provokoval, jak to že nereaguji hned, když se něco stane. Dá se to v archivu dohledat (je plný desítek tvých provokací, pomluv, lží). A jednak kvůli některým takovým nevyšlým analýzám a dále protože teď nemám tolik času sledovat provoz online, tak většinou reaguji s nějakým zpožděním, až dohledám dostatek informací, a to se ti taky nelíbí.
Tobě se nelíbí prostě nic, vy nádražáci jste prostě nekritizovatelní, něco jako středověké cechy, navenek na veřejnosti se za sebe bijete do krve, ale přitom v soukromí klidně kolegy pomlouváte (máte štěstí, že si to nearchivuji, protože občas jsou ty historky k zblití), vlastní chybu veřejně nepřiznáte, v soukromí mnohdy ano. Samozřejmě jako všude najdou se výjimky a není jich úplně málo, možná jich je i většina, taková ta mlčící většina. Na stavědlech, hradlech i v dopravních kancelářích jsem strávil desítky a desítky hodin jako pozorovatel, i za velice komplikovaných dopravních situací, dokud mne takový hajzlové jako ty nezačali pomlouvat, jak veřejně např. zde na K-reportu, tak mezi drážními zaměstnanci a štvát je proti mne, takže ti mně, aniž by mne kdy osobně znali či bych je vůbec znal, nadávají, vyhrožují. Přisuzují mi a dávají mi za vinu veškerou kritiku (i neoprávněnou, kterou kolikrát odsuzuji jako přehnanou - a že jich je), kterou někdo někde na nějakém internetovém fóru vznesl. Takže tvrzení, že proti mne vytrvale vedeš nenávistnou kampaň, se velice blíží pravdě.
Nemám čas ani důvod se tu zabývat každým tvým žvástem, protože to k ničemu nevede, stejně následnou diskuzi svedeš ty nebo někteří další přisluhovači úplně jinam, mimo řešený dopravní či přepravní problém. Prostě na dráze nikdo za nic nemůže, resp. za to může vždy někdo jiný. Si tu veřejně stěžuješ, že dispečerská vrstva je odtržená od provozní vrstvy, kritizuješ jí jako mnozí další (a je na tom dosti pravdy), to se smí. Ale že provozní vrstva je v současné době mnohdy stejně tak odtržená od cestujících, od zákazníka, jo to už nepřiznáš a zákazník si tě evidentně veřejně nemůže dovolit kritizovat, protože tomu prý nerozumí, ha ha. To že si v soukromí zpětně rozebíráš, co jsi mohl udělat lépe, to je úplně normální, to je lidská přirozenost, to dělá naprostá většina, to já i dělám také a nechlubím se tím jako něčím výjimečným.
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 817
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 02. srpna 2011 - 11:41:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Milý Pobo, přisuzuješ mi schopnosti, které nemám. O tvé "oblibě" mezi provozními zaměstnanci jsem se dozvěděl hned ve chvíli, kdy jsem se vrátil na trať 221 (v době mého předchozího působení na ní jsi naštěstí ještě nebyl tvůrčí). A všimni si jedné maličkosti. Píše sem víc lidí a rozhodně ne jen chválu. Jak je možné, že provozní pracovníci nemají rádi tebe. Protože hrozně rád přivedeš lidi do malérů. Já si myslím, že to neděláš úmyslně, ale ve snaze podat zajímavé informace práskáš. A to se pochopitelně nelíbí nikomu.

Ani v soukromí si netroufám hodnotit situaci v cizí stanici, nemám všechny informace a sám víš, jak jsme si kdysi u jedné tvé informace na Pyšelce vysvětlili, že jsi došel k ukvapeným závěrům.

Prostě, snaž se zdržet předčasných závěrů a obviňování lidí v provozu. A pak tě nebude napadat ani Čert ani Anděl.

O tom ISOŘi se mi nechce už psát. Nemám rád lháře.
Brr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1445
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 02. srpna 2011 - 13:20:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já si myslím, že to neděláš úmyslně, ale ve snaze podat zajímavé informace A ty informace jsou pravdive?
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 818
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 02. srpna 2011 - 13:32:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Brr: Jak kdy. Někdy pravdivé, někdy je to polopravda, někdy lež. Ale mnohdy vedou k tomu, že na zaměstnance, který poruší předpisy pro dobro cestujících, upozorní jeho nadřízené. A pak se diví, že ho nikdo nemá rád.
Jamessn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 873
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 02. srpna 2011 - 17:18:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hostivaří k Benešovu 17:00 projel náklad v čele s 122/3!

Před ním 363+363.5? (vše Cargo nátěr) s palivem do Lince?

(Příspěvek byl editován uživatelem JamessN.)
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2467
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 03. srpna 2011 - 07:13:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní ranní 68500 ČB-Kralupy 363+22 vozů směs, 6:05 odjel z Veselí. V opačném směru 65801 Kralupy -ČB 230.090+3 vozy směs, z Veselí odjel 6:25.

Včerejší večerní náklady: směr Praha 31 cisteren, směr ČB 12 vozů (hlavně cisterny) oba po sedmé z Veselí.
Lucifer
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Středa, 03. srpna 2011 - 08:33:51    Odkaz na tento příspěvek  

Čerte,máš naprostou pravdu.Při řešení mimořádných událostí jsi nás mnohokrát přesvědčil o svých kvalitách a také nám připravil mnoho bezesných nocí,kdy jsme se budili hrůzou(zdálo se nám o čertech).
SD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.135.13.252
Odesláno Středa, 03. srpna 2011 - 12:41:44    Odkaz na tento příspěvek  

Poborskiii: Sledovat Babitron dokáže každý... Jestliže sledujete provoz přímo ve stanici/u tratě a chcete o nějaké mimořádnosti udělat závěr, zkuste si také zjistit fakta, jak celá mimořádnost vznikla, probíhala a skončila... Nehledě faktu, že jako nezaměstnanec nemáte na pracovištích (DK, St, Odb, Hr, Hl, Zv) co pohledávat... Jestliže stojíte u dveří nebo u okna a vydíte a slyšíte, jak probíhá dopravní služba, budiž... Ale vyjádřit se o právě diskutované mimořádnosti jako o naprosté neschopnosti všech zúčastněných zaměstnanců, je trochu přehnané... Výpravčí mohl právě sledovat situaci na peronech a u vlaku, a čekat na další pokyny dispečerů... Když neví, co si vymyslí, nemůže hlásit nějaké blbosti... A výpravčí už si bohužel dávno nemůže řešit provozní mimořádnosti podle svého a musí čekat na pokyny "zezhora", kde vědí prdlajz, jak to vypadá v místě oné mimořádnosti, takže si složitě vymýšlejí, jak jí odstranit... Problém prostě je v tom, že se v tom musí vrtat X složek, takže než se na něčem shodnou, chvíli to trvá... A čas holt běží rychle... Benešovák - závada a kvůli tomu se snad nemusí brzdit následný Strančičák, protože je v grafikonu "namalovaný" za tímto vlakem... Staniční rozhlas může být v poruše, nebo hlásit potichu - v některých stanicích jsou ty rozhlasy staré několik let, a ta hlasitost a ladění zvuku často kolísá... Dál: Na co bude průvodčí zjišťovat info, když to v obsazené dopravně zajišťuje výpravčí, který zase čeká, co si O11 vymyslí... No a víte jak by to vypadalo, kdyby si mezi sebou všichni (výpravčí, vlakvedoucí, strojvedoucí, dispečeři, strojmistři, vozmistři a dalších X lidí) volali co a jak? Nic by se nerozjelo, protože by vznikl absolutní chaos a od toho tu jsou Ohlašovací postupy a jejich vyřízení prostě nějakou dobu trvají... Takovéhle situace se prostě nedají vyřešit za 5 minut, ani kdyby se všichni zaměstnanci posr*li... Vy jste právě hodil do jednoho pytle více zaměstnanců a podle toho soudíte všechny a pak si tu čteme ty žvásty o tom, že "provozní zaměstnanci se bijou do prsou za benefity, když jsou to jen lemplové" atd.... Vy prostě zahlédnete výpravčího, jak se opírá o zábradlí a ejhle, hned je to neschopný hovado... A poslední věc, kterou jsem už víceméně vysvětlil výše, prostě vyřizování těhlech záležitostí je zdlouhavé a nemůže se hned po příjezdu soupravy se závadou hlásit, že se stalo tohle a tohle, a že jako náhrada je zajištěno tohle a tohle... Nemůžete čekat, že se věci vyřeší do 5 minut a jede se dál... Vy si to představujete jak Hurvínek válku... A uznejte sám, kdyby výpravčí každou minutu hlásil jiné informace, nasr*lo by to cestující ještě víc a on/ona nemůže dělat X věcí najednou a sám/sama je z toho ve stresu a kdyby byl/byla kvůli tomu nezpůsobilá k výkonu dopravní služby, tak by to nemohl dělat nikdo...
SD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.77.165.45
Odesláno Středa, 03. srpna 2011 - 13:06:15    Odkaz na tento příspěvek  

Nijak vás neoznačuji a nic si o vás nemyslím, ale v tomto musím stát za Čertem a není to jen kvůli tomu, že jsme kolegové a děláme na stejné trati, byť na jiném konci... A nezastávám se ani všech ostatních kolegů, ale jen kvůli některým jedincům nemusíte (vy a další) dělat ze všech nádražáku chvástavé a neschopné idioty! To bych si pak ještě pohovořil kdo je tu lhář a pomlouvač!
Pm1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 261
Registrován: 7-2007

Odesláno Středa, 03. srpna 2011 - 13:55:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poborskiii: Nevěděl by jsi prosím jaký esa se dnes točej na ČB? Mimochodem, snad mě za tento dotaz Čerti neseřvou...
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3255
Registrován: 2-2006
Odesláno Středa, 03. srpna 2011 - 14:32:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes:
R 641: 363.125
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2182
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 03. srpna 2011 - 18:02:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolik vlaků vlastně jezdí po 4.koridoru?
Neoficiální stránky o výstavbě IV.tranzitního železničního koridoru
Fírabn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 7-2010
Odesláno Středa, 03. srpna 2011 - 20:18:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevim, proč tu do Čerta rejete když má pravdu, Pobo občas dělá, ať úmyslně či ne, tím co píše lidem kterých se to týká problémy, tak by občas stálo za zvážení co píšu a co fotím, abych tím někomu neudělal zle
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1171
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 03. srpna 2011 - 21:11:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zítra by měl mezi Prahou a Soběslaví jet měřičák v čele s brejlovcem. Průjezd Táborem kolem 17:30, v Soběslavi (nebo Roudné) otočení a kolem 18:30 opět v Táboře
Fotografie nejen vláčkové: http://picasaweb.google.com/V.Simandl
Fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.vypravci.com
Union_pacific
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1149
Registrován: 11-2009

Odesláno Středa, 03. srpna 2011 - 22:26:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

68500/65803 - obrazem.....

Bystřice u Benešova/Sudoměřice u Tábora
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2469
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 07:18:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní ranní 68500 ČB-Kralupy 31 vozů směs (z toho 20 cisteren do Mostu), do Veselí jej dovezla 240.057, ještě v 6:45 tam stál. V opačném směru 65801 Kralupy -ČB 363+8 vozů směs+363, do Veselí přijel 6:30.
Wokodobe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 10:34:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

>>> Pobo občas dělá, ať úmyslně či ne, tím co píše lidem kterých se to týká problémy, tak by občas stálo za zvážení co píšu a co fotím, abych tím někomu neudělal zle

Pobo nádražníkům občas, nádražníci cestujícím téměř nepřetržitě. Třeba ne vlastní vinou. To už tak na světě bývá.
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 822
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 10:38:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wokodobe: Nikdo ani jemu, ani ostatním šotoušům nebránil, aby se stali železničáři a ukázali nám lemplům, jak to máme dělat. Ale on místo toho jen sděluje od svého okna své moudra.
Medvedcz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 17:08:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono totiž ani není zřejmé, zda Pobo má tu dráhu rád, nebo ji nenávidí.
Ukazuje jen na cizí nedostatky a běda když se píše o něm.
Fakt je, že o něm nic nevíme, třeba je rentier a pracovat nemusí. Kdoví.
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat...
Wokodobe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 266
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 17:10:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A nádražníky někdo nutí to za nemalé peníze dělat? Vy jste lemplové? Smutné přiznání.
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 62213
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 17:28:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, nečetl jsem to ještě celé, ale uberte prosím na plynu. Díky!

Dneska zaskakují (minimálně) dva pražské vozy - a R 648 se, jak jinak, opět krátí o vůz oproti ROV, tedy o dva vozy oproti běžnému řazení:
R 631 - 362.062+WLAB822 (198)+Bee243 (888)+B249 (733)+B249 Praha (525)+BDhmsee448 (073)+A149 (102)
R 639 - 363.046+4×B249 (808, 876, 871, 702)
R 638 - 363.084+A149 (107)+BDhmsee448 (071)+4×B249 (809, 703, 865, 744)
R 648 - 363.079+A149 (110)+BDhmsee448 (035)+B249 (710)+B249 Praha (529)+B249 (702)+1×nic

Zatímco v řazení sedaček navíc při vysoké míře místenek se postupuje celkem pružně, řazení pravidelných posil stále kulhá a posily pro přepravu kol se nekonají skoro vůbec, i když jsou hytláky vyprodány občas dost dlouho dopředu. :-(
Při souběžně běžící výluce na 200 je to další krok k likvidaci zbytků cestujících. Už tak jsou to poklesy o desítky procent. :-(
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1172
Registrován: 5-2007
Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 17:47:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jestli kromě hádek ještě někoho zajímá i provoz... (pardon všem, kdo nediskutují o Poborskim)
V 17:30 projel přes SÚ směrem na jih 750.346-9 s měřičákem. Foto večer
Fotografie nejen vláčkové: http://picasaweb.google.com/V.Simandl
Fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.vypravci.com
Caf_c3k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 610
Registrován: 4-2006

Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 19:34:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dokumentačně z Říčan.

Code
888: Anlage in Betrieb
Zdeněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4430
Registrován: 11-2003

Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 19:40:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Herkules 2016.909-1 LTE od Jihlavy projel Budějcema s další soupravou (22 vozů) na nakládku obilí. Z Boršova pojede strojově do Kájova, tam zapřáhne naložených asi 15 vozů, přitáhne do Boršova, a pak by měl ještě polovinu prázdných ovezt zase do Kájova. Kájov je k prasknutí, a divím se, že to tu nikdo nefotí...
23. ledna 1843 získal Jan Jakub Rad patent na kostkový cukr
28. října 1895 byla otevřena trať Dívčice – Netolice, 26. února 2011 zde byla zastavena osobní doprava...

Muj web
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1173
Registrován: 5-2007
Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 19:44:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Caf_c3k: Už jsem se bál, že měřičák nikoho nezajímal
A zde moje foto ze Sezimova Ústí:

Fotografie nejen vláčkové: http://picasaweb.google.com/V.Simandl
Fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.vypravci.com
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1175
Registrován: 5-2007
Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 19:48:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mimochodem, jedna ze souprav pendlujících ČB - Tábor - ČB má vozy všechny v Najbrtu (teď jela Os8224). Předevčírem proti ní jezdila najbrtí 242 a za ní všechny vozy zelené
Fotografie nejen vláčkové: http://picasaweb.google.com/V.Simandl
Fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.vypravci.com
Bílý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1126
Registrován: 7-2005

Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 20:54:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

LTE opet na Hluboke nad Vltavou - ale s Herkulesem 2016.909-1 LTE-A:



Mnohdy je důležitější vědět o čem se mlčí, než to o čem se mluví (Roman Kozel)
fotogalerie 4. koridor
Javor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 04. srpna 2011 - 22:18:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak když už tady byly z dnešního měření Říčany a Sezimovo Ústí, tak ještě přidám jednu fotečku ze zastávky Tábor - Čápův dvůr při zpáteční cestě.
Denzo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 261
Registrován: 1-2009
Odesláno Pátek, 05. srpna 2011 - 19:57:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes:
363.054 - R 647
363.046 - R 649
362.062 - R 651
362.077? -R 650
363.125 - R 652
363.076 - R 654
363.126 - R 200 Anton Bruckner
363.084 - Os 8279
363.083 - Os 8281/8278
814+914.146 - Os 8416
814+914.147 - Os 8415
Union_pacific
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1160
Registrován: 11-2009

Odesláno Pátek, 05. srpna 2011 - 22:32:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

R 654

Soběslav 5.8.2011
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1176
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 05. srpna 2011 - 22:58:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

UP: Paráda. Ve správný čas na správném místě
Fotografie nejen vláčkové: http://picasaweb.google.com/V.Simandl
Fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.vypravci.com
Fírabn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 7-2010
Odesláno Sobota, 06. srpna 2011 - 03:07:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Medvedcz: on totiž Pobo nic nedělá, krom toho že stojí u okna s foťákem, škodí kde se dá a nechává se živit, jelikož pracovat neumí
Medvedcz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 687
Registrován: 4-2009

Odesláno Sobota, 06. srpna 2011 - 06:55:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já ho pomlouvat nebudu, je to rentiér a basta.
Závidím mu jen kolik času může vysedávat na netu.
Jen by se opravdu mohl zdržet všech poválečněgenerálských komentářů a zatahování lidí do průserů formou upozorňování na nedostatky.
Ono pak opravdu není jasný, zda tu dráhu miluje, nebo nenávidí...
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat...
Jamessn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 876
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 06. srpna 2011 - 16:01:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hostivaří na jih 363C+363+energosádrovec na rakouských vozech...
Jamessn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 878
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 06. srpna 2011 - 23:18:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Posázavský motoráček s KŽC a kontejnery (jezdí už průměrně 2 během hodiny, ale předpokládám že je to stav při kulminaci. Až bude hotová ČT tak to pěkně ubude)
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 62240
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 07. srpna 2011 - 13:14:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pátek:
R 643 - B249 hadr (741)+Bee243 (886)+4×B249 (866, 728, 724, 872)+BDhmsee448 (068)+A149 (109)
R 652 - 363.125+A149 (110)+BDhmsee448 (035)+4×B249 (710, 529 Praha, 702, 808)


Dneska minimálně na R 637 posila nad rámec pravidelného řadění:
R 637 - 363.046+BDbmsee447 (096)+2×B249 hadr (719, 741)+Bee243 (888)+3×B249 (728, 724, 872)+BDhmsee448 (068)+A149 (109)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


242.216-0
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1250
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 07. srpna 2011 - 13:58:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska minimálně na R 637 posila nad rámec pravidelného řadění

Už od čtvrtka jezdily čtyři osmivozové soupravy, kvůli Sázavafestu, bohužel celkem zbytečně.
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 62243
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 07. srpna 2011 - 20:32:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vida, na ten jsem úplně zapomněl. A já už naivně věřil, že se v případě vyprodání místenek řadí vůz navíc. :-(
Jak do Krakowa, kde jezdí lehátko i lůžko imrvére vyprodaný, sedačka tam jede jediná (budějcký B od 636), pp tam je pak psaný další lehátko, který ale zřejmě ještě nikdy nejelo.
Ve výsledku se to často do B ani nenarve (klidně 100 a více cestujících...) a i na lehátku je pak úroveň cestování poměrně omezována.


Ale zpět na 220 - mám tu ještě pár rychlíků:
R 639 - 363.084+B249 (881)+B249 hadr Praha (968)+4×B249 (722 hadr, 708 hadr, 823, 813)+BDhmsee448 (071)+A149 (107)
R 643 - 363.125?+6×B249 (866, 711, 808, 702, 529 Praha, 710)+BDhmsee448 (035)+A149 (110)
R 652 - 362.077+A149 (106)+BDhmsee448 (054)+3×B249 (701, 706, 895)+2×Bee243 (885, 890)+B249 (704)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz



Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 08. srpna 2011 - 04:46:42    Odkaz na tento příspěvek  

Trošku se nám naruší ranní doprava. Barča vracející z Budějovic do Tábora od přípřeže 659 zhruba ve 2.15 přejela mezi Soběslaví a Roudnou (někde u Jitony) člověka.
Mr_cestujici
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.77.165.45
Odesláno Pondělí, 08. srpna 2011 - 05:22:08    Odkaz na tento příspěvek  

R630 stopnut v Soběslavi, ze Soběslavi do Tábora bus, cestující do Sp1830. 630 nejede.

Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 08. srpna 2011 - 05:41:15    Odkaz na tento příspěvek  

630 jede, ale jako Sv.
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2470
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 08. srpna 2011 - 08:14:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

R 636 má na chvostě vůz Btn.