K-report
 

Archiv diskuse Gordikon %26%2343; Multikon %26%... do 27. 05. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Hry a simulátory » Gordikon + Multikon + Multi » Archiv diskuse Gordikon %26%2343; Multikon %26%... do 27. 05. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Fucida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 624
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 12. března 2013 - 10:24:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

55p: Už to mám taky, jenom bylo nutno tu náhodnou mašinu nejdřív přivěsit k jinému vlaku, terý lokomotivu má, a odvěsit. Pak už byla *OPER a šla přivěsit k tomu zapomenutému.
Úprava HDKV stále nic, ale to už je jedno. Začal jsem novou hru se správným souborem.
55p
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 6-2009
Odesláno Úterý, 12. března 2013 - 19:42:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasny, hlavne, ze to nejak funguje :-)

Sledování nasazení 162 + 961 na rychlících Kolín - Ústí nad Labem
blahno
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.242.71.75
Odesláno Pondělí, 18. března 2013 - 16:03:02    Odkaz na tento příspěvek  

Narazil sem na problem,ktery nevim jak vyresit. pokud mi prijede vlak na posun do BVJ a ja ho omylem chci "odstrojit" na opacnou stranu nez ma lokomotivu, tak se mi posune cast soupravy a ja ji nedokazu vratit zpet. Tim se mi zablokuje cele BVJ nadrazi a koncim :-) mate nekdo navod jak toto vyresit, kdyz uz se stane?
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2401
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 18. března 2013 - 17:16:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To už s tím nic nenaděláš, leda začít znovu anebo si ze složky dočasných záznamů vytáhni příslušný soubor "zazn_", které novější verze programu cyklicky ukládá. A přehraj si to znova, tentokrát bez chyby.

Spolehlivý prostředek ke snížení nehodovosti na našich silnicích? Fyzické tresty pro narušitele předpisů! Pokuty a nesmyslné body to nevyřeší...
blahno
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.242.71.75
Odesláno Úterý, 19. března 2013 - 10:41:12    Odkaz na tento příspěvek  

Hrat znovu neni reseni :D zkousel sem k tomu privesit *BSN a odtahnout to na nejakou kolej, kamse cela souprava vejde a pak to tahnout zpet kam patri ale to mi taky neslo... :-)
Jeffer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 602
Registrován: 1-2005

Odesláno Úterý, 19. března 2013 - 14:08:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stránky softikon označuje google za podozrivé. Zrejme zas úraduje to, že si webzdarma nekontroluje, čo mu kto dá do reklamy a objavil sa tam nejaký malware.

Grrrrrr... Gorrrrr... Gorila! (14.2.2003 v Košiciach na stanici na R604 Dargov do Bratislavy)
Pozorovatelka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 239
Registrován: 11-2010
Odesláno Úterý, 19. března 2013 - 14:39:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeffer: juj nejseš sám mě to ukazuje taky
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2919
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 19. března 2013 - 23:16:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Blbě jsem si vyjel se soupravou ze SDZ a když jsem to chtěl spravit, tak se rozsypal jízdní řád.

ČD: Bohužel , nejde vystavit   jízdenky na Vámi vybraný spoj !!!
DB: We hope that we have been of assistance and look forward to welcome you in our trains.
Tatík47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 11-2008

Odesláno Středa, 20. března 2013 - 21:22:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pospec
Vlak 2360 beru vždy na 2.kolej (přes 5.kolej !), pak změním směr a stavím na kol.2b na výstrahu. Křižující osobák z (POV) ULH do CHA, pak bez problému protáhnu po kol.1a-1b,aniž by se ovlivňovala jízda obou vlaků ( např.bez hlášky "ohrožení cestujících...")
Někdy také používám jízdu proti správnému směru (obousměrný autom. blok) do REH, CHA, UST i PRA (do PRA jen nákl.vlaky). Ale nefunguje směr Povrly-možná je to chybka simulátoru? Nebo je jiné vysvětlení?
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8825
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 20. března 2013 - 21:48:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to je schválně - pokud by jel vlak do Povrlů proti správnému směru po první traťové koleji, vynechal by obvod vlečky teplárny v Neštěmicích (či čo to tam je).

"Pravda a láska zvítězí. Jakýmikoli prostředky. I nad pravdou a láskou."
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2920
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 21. března 2013 - 10:02:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tatík47: Umím přestavit vlak z depa, jen jsem to teď jednou zdupal. Když jsem to zkoušel spravit přestavením soupravy posunovou cestou (VLAK > PD), tak se rozsypal JŘ. Nic víc jsem předchozím příspěvkem nechtěl říct

ČD: Bohužel , nejde vystavit   jízdenky na Vámi vybraný spoj !!!
DB: We hope that we have been of assistance and look forward to welcome you in our trains.
Fucida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 625
Registrován: 3-2004
Odesláno Čtvrtek, 21. března 2013 - 14:38:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Multi-2N verze 3.33 špatně funguje zpomalování vlaků v trati. Nereaguje na první oddíl za stanicí. I když zpomalení určím na zhlaví mezi odjezdovým a vjezdovým (z opačného směru) návěstidlem, tak první oddíl vlak projede rychle a teprve do druhého brzdí. Dřív projížděl pomalu i první oddíl.
Nevím, jestli je to i v ostatních multikonech.
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2406
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 21. března 2013 - 19:07:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je. I sám autor to připouští v návodu.

Spolehlivý prostředek ke snížení nehodovosti na našich silnicích? Fyzické tresty pro narušitele předpisů! Pokuty a nesmyslné body to nevyřeší...
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4907
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 21. března 2013 - 21:18:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když jsem to zkoušel spravit přestavením soupravy posunovou cestou (VLAK > PD), tak se rozsypal JŘ.

Tohle se mi delo i Multi-2...

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Fucida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 626
Registrován: 3-2004
Odesláno Pátek, 22. března 2013 - 09:25:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tajemný_em: to sice je a chápu to. Ale dřív šlo nastavit snížení ještě před vjezdem do prvního oddílu za stanicí a vlak v tom oddílu už jel pomalu. Teď ne, zpomaluje až ve druhém.

Edit: Ještě jedna zajímavá věc - Pn 67461 z Chebu do Plzně chce z Lipové postrk. Na ten jsem nějak zapoměl a postavil mu průjezd skrz Lipovou. Asi se mu to líbilo, protože si na žádný postrk ani nevzdechl a frčí vesele hore kopcom dál.

(Příspěvek byl editován uživatelem Fucida.)
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2407
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 22. března 2013 - 14:27:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hádat se nechci, možné to je... Měl jsem vždycky za to, že se zpomalení projeví až v následujícím oddíle, proto jsem ho nikdy nepoužíval na poslední chvíli nebo tam, kde jsou dva oddíly AB. Když vláček zpomalí v posledním oddílu před dopravnou s vexlemi, body jsou tak jako tak pryč, protože už vylítlo chybové hlášení.

Spolehlivý prostředek ke snížení nehodovosti na našich silnicích? Fyzické tresty pro narušitele předpisů! Pokuty a nesmyslné body to nevyřeší...
Fucida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 627
Registrován: 3-2004
Odesláno Čtvrtek, 28. března 2013 - 13:51:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak koukám, že ty "odřeknuté" postrky se týkají všech vlaků, co jedou po dělené koleji. Od Plzně je stačí poslat Svojšínem po 1. koleji a postrk už taky nechcou. Asi proto, že vlak neví, na které koleji (resp. části koleje) si o něj má říct. Zkusím je vzít ještě nějakou odbočkou po dělené koleji.

Tajemný_em: jen doplním - dřív jsem to zpomalování hodně používal i tam, kde jsou 2 oodíly AB, např. v úseku Poříčany - Český Brod.
blahno
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.242.71.75
Odesláno Pátek, 29. března 2013 - 14:59:23    Odkaz na tento příspěvek  

Dotaz do plena : pokud prijmu vlak na jednosmerne koleji (viz. napriklad Gordikon , trat OA-BPR), kteremu to trva vecnost nez dorazi, muzu na trat poslat nejakym zpusobem jiny vlak ???
Miko247
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 12-2010
Odesláno Pátek, 29. března 2013 - 15:36:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

blahno: záležío dod smeru toho "jiného" vlaku;
ak by to bol vlak s rovnakom smere , tak to ho možeš samozrejme priať po ponuke , v tom prípade z Orlovej a on bude vypravený v slede po prvom vlaku, ale ak by sa jednalo o vlak opačného smeru, vlakovú cestu cestu na trať nepostavíš (uloží sa len do zásobníka a postaví sa po uvolnení trate), teda vlak v opačnom smere nepošleš, išlo by to jedine na privolávaciu návesť, ktorá však v simulátore nie je (odkaz pre autora: ale mohla by byť), takže jedine dlho dlho a ešte dhlo čakať , než sa ti trať uvolní
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4937
Registrován: 9-2002

Odesláno Sobota, 30. března 2013 - 01:52:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud odjizdejici vlak este nedupnul na odjezd a presto uz je protivlak prijat, lze tez nahodit automaticky "nahodit zelenou" (volba z menu navestidla >AS) a pak ten dalsi vlak teda dostanes pryc s tim, ze musi jet po stejny koleji, jako ten predchozi. Obcas to vyuzivam. Popsal jsem to trochu krkolomnym zpusobem, ale snad se to da pochopit.

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Rop
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 580
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 01. dubna 2013 - 00:30:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedna blbá:
Jak změním posunující lokomotivu na Lv?
Mám *74471 a nemůžu z toho za boha udělat Lv 74471 ... respektive co s tím (pro úplnost je to Brno, lokomotiva od 662)

Llama here, llama there, I see llamas everywhere.
LoDo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.229.193
Odesláno Pondělí, 01. dubna 2013 - 01:31:00    Odkaz na tento příspěvek  

Když si člověk hraje se skutečnou JOPkou, Multikon už ho přestane bavit (můj případ)...

Rop: Po kliknutí pravého tlačítka myši na dopravní kolej, kde ve formě posunu stojí jen ta lokomotiva, dát příkaz "ČÍS."... Jestli jsi to udělal a nešlo to, tak jinak nevím...
Fucida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 628
Registrován: 3-2004
Odesláno Pondělí, 01. dubna 2013 - 10:27:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Někde se posun nechce změnit na Lv na některé koleji. Zkus to na jiné koleji.
blahno
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.242.71.75
Odesláno Úterý, 02. dubna 2013 - 08:51:34    Odkaz na tento příspěvek  

Agent: zkusim to dik za radu
blahno
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.242.71.75
Odesláno Úterý, 02. dubna 2013 - 15:07:34    Odkaz na tento příspěvek  

Rop: taky zalezi na tom, odkud je Lv psana (z jake stanice), tam pak musis menit posun na Lv... Pravym a prikaz ČÍS. a melo by to jit
Wendy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 828
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 02. dubna 2013 - 19:39:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chlapi,nevím jestli tu ten dotaz již nebyl ( nenašel jsem ho ) tak se chci zeptat jestli není/nechystá se multikon Česká Třebová....Díky za info.
55p
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 415
Registrován: 6-2009
Odesláno Středa, 03. dubna 2013 - 11:32:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nové Multi(kony) většinou vycházejí o vánocích a veřejnost o nich nebývá zpravena předem, takže si nejspíš musíš počkat.

(čímž nevylučuju, že má někdo lepší info než já)

Sledování nasazení 162 + 961 na rychlících Kolín - Ústí nad Labem

Sledování nasazení 163 + 961 na osobních vlacích Lysá n/L - Ústí n/L
blahno
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.242.71.75
Odesláno Středa, 03. dubna 2013 - 12:03:25    Odkaz na tento příspěvek  

Agent: tak tvuj navod mi nefunguje nebo delam neco spatne, po souhlasu o prijeti vlaku na jedne koleji, se mi nepovede za zadnych okolnosti poslat vlak "proti", i kdyz kolej je 10-15 minut volna... Prikaz skoci do zasobniku
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4963
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 03. dubna 2013 - 20:40:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak este jednou - nejde o staveni novy cesty (to je to, cos udelal ty,) ale o nahozeni AS> z menu prislusnyho odjezdovyho navestidla (dokud ma povolujici navest.) Das pravym mysitkem na navestidlo a vyskoci ti ono menu. Po provedeni volby se trojuhelnicek navestidla zmeni na sipku a zutane tak, dokud to nezrusis. Je to ta posledni volba v menu - viz obrazky:

Rusi se to obdobne, jako kdyz to nahazujes.


(Příspěvek byl editován uživatelem agent.)

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Tatík47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 11-2008

Odesláno Středa, 03. dubna 2013 - 23:28:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Blahno
Jde ti zřejmě o zrušení daného souhlasu z Orlové do Bohumína.
Když na této jednokolejné trati vlak už je, nebo není, tak souhlas již nemůžeš zrušit.
Nelze proto vypravit vlak "proti" i když se zdánlivě nic neděje..
( když Pmyšítkem klikneš na šipečku směru na této trati, vyskočí tabulka-tato žádoucí funkce byla zřejmě připravena, ovšem není funkční <nouz>,<směr>. To už tady ale tuším v diskusi bylo)
Je tady ale možnost, kterou popisuje Agent.
Zkusím dát příklad,který se mi stával . Máš postaveno z Bohumína hl.n do Orlové pro např.R 291,který právě odjíždí - v BPR stále volno a teď se ozve Orlová (nabízí např.Lv), klikneš nic netušíc souhlas, ale v zápětí si uvědomíš, že za R 291 má jet ještě motoráček 30.. do Orlové a úúž jede leda do pr
"Zachráníš" to klik.pravým myšítkem na odj.návěstidlo BPR (které ale musí být ještě před R 290 na Volno!) a klikneš na AS, tak jak to popisuje Agent.
"Výpravčí v Orlové utře slzu", Lv může vypravit až po dojezdu motoráčku, pokud mu ale zrušíš AS stejným způsobem (nejlépe hned po projetí motoráčku kolem odj.návěstidla BPR).
Já se to pak naučil hned nepřijímat, protože skoro vždy se zasekaly vlaky směr Orlová, zrovna připravené k odjezdu za pár minut ...Vychutnával si mě ten kolega orlovský dokonale...
blahno
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.242.71.75
Odesláno Čtvrtek, 04. dubna 2013 - 08:06:26    Odkaz na tento příspěvek  

Agent: ok zkusim to teda jeste jednou doma, vcera to nejak neslo :D hokej mel prednost
Tatík47: krasne popsane, presne tohle se mi obcas stane, taky to resim tim, ze souhlas nedam hned,ale zkontroluju odjezdove casy vsech vlaku do OA a pokud je neco min jak 10minut, souhlas nedavam... Slo mi spis o to, kdyz uz se "to povede" , zda-li je moznost to zmenit.
blahno
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.242.71.75
Odesláno Úterý, 16. dubna 2013 - 16:03:51    Odkaz na tento příspěvek  

proc mi stranky softikonu hlasi malware???
Jeneč
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 974
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 16. dubna 2013 - 19:34:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Protože je na nich ten vir, jak zablokuje počítač a napíše, že jste sledován policíí a chce za odblokování prachy. Pokud na ty stránky chcete jít, stáhněte si odněkud nejdřív na flešku program na odstranění toho viru.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8912
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 17. dubna 2013 - 00:02:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Malware je problém gůgl vs. webzdarma - gůglu se nelíbí část javascriptu v (dříve) povinné reklamě wz.cz. Taková mírně svinská forma konkurenčního boje...

"Pravda a láska zvítězí. Jakýmikoli prostředky. I nad pravdou a láskou."
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 653
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 18. dubna 2013 - 02:16:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nějaké info ohledně blokování webzdarma: http://blog.lupa.cz/informatik/weby-webzdarma-cz-zdrojem-malwaru/
blahno
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.242.71.75
Odesláno Čtvrtek, 18. dubna 2013 - 09:34:53    Odkaz na tento příspěvek  

normalne pouzivam chroma,ale v IE je pristup normalni a stazeni bez problemu, takze nevim co to ma znamenat
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8916
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 18. dubna 2013 - 11:05:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

viz Nick - gůgl ve skriptu reklamního banneru "objevil" kód, který se dal vyložit jako "hrozba" a vytvořil paniku... a teď strká hlavu do písku.

(Příspěvek byl editován uživatelem petr_k.)

"Pravda a láska zvítězí. Jakýmikoli prostředky. I nad pravdou a láskou."
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 654
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 18. dubna 2013 - 11:24:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr_k: Jen jestli není nějaký český free hosting pod rozlišovací schopnost Googlu. Nicméně vydělali na tom zákazníci, nyní by měla být reklama nepovinná, takže ji stačí odstranit a web jede vesele dál.
Basnik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 8-2003

Odesláno Pátek, 19. dubna 2013 - 13:05:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Situace kolem wz mě konečně rozhoupala k akci a tudíž došlo k přesunu stránek s MultiGedem, MultiStartérem a alternativními grafikony na vlastní hosting.

Nové stránky nyní naleznete na adrese tunel.iocko.cz .

Zároveň byl poupraven systém pro nahrávání vlastních GVD - jednak byly opraveny bezpečnostní chyby, jednak je nově možná editace a smazání zaslaného grafikonu pomocí editačního e-mailu.

Prosím adminy o změnu adresy i v záhlavní diskuzního vlákna. Děkuji

Pravda bolí ... většinou toho, kdo ji řekne ...
http://pejsekakocicka.iocko.cz
Multikon
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.16.232
Odesláno Pátek, 19. dubna 2013 - 16:05:23    Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den.Při hraní Multikonu se mi vždy po nějaké době stane, že program sice nabízí vlaky z okolních oblastí , ale nelze je přijmout . Tlačítko A přestane reagovat na kliknutí myší.Tlačítko N funguje normálně. Tu a tam se občas stane , že tlačítko A zareaguje , ale celá hra se musí poslat do kytek a je potřeba prográmek znovu stáhnout a nainatalovat a tak přijít o rozehranou partiji.
Pokud by někdo věděl , dejte vědět. Díky.
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5036
Registrován: 9-2002

Odesláno Sobota, 20. dubna 2013 - 01:21:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co mas za OS ??? Nemas zahlcenou oblast ? Jakou verzi hrajes ?

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Multikon
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.16.232
Odesláno Sobota, 20. dubna 2013 - 06:44:49    Odkaz na tento příspěvek  

Os mám XP , verzi hraju 3.32. Jestli mám zahlcenou oblast,to teda nevim. Jedině mě napadá , některý vlaky jsem hodil v několika stanicích bokem a tam je nechal i přes 24 hodin, tak třeba by to mohlo být tím.
55p
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 443
Registrován: 6-2009
Odesláno Neděle, 21. dubna 2013 - 08:44:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mně se to stávalo třeba po třech čtyřech odehranejch herních dnech.

Sledování nasazení 162 + 961 na rychlících Kolín - Ústí nad Labem

Sledování nasazení 163 + 961 na osobních vlacích Lysá n/L - Ústí n/L
Multikon
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.16.232
Odesláno Úterý, 23. dubna 2013 - 14:01:36    Odkaz na tento příspěvek  

No to je přesně ono, mě se to taky vždy stane až po několika herních dnech, ale proč to tak je, to je otázka. Ne že by mě těšilo , že to má i někdo jiný, ale alespoň vím , že se to nemusí dít jenom mě, že to není jenom nějaká moje specifická porucha.
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5052
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 24. dubna 2013 - 01:51:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Me to taky obcas pada (je jedno jaka verze,) kdyz mam "odjeto" vice nez 24 hodin...

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 5659
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 24. dubna 2013 - 07:23:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Basnik: Odkazy v záhlaví změněny. Omlouvám se za dobu, kterou to trvalo, ale nebyl jsem schopný se k tomu kvůli práci dokopat... :-(
Basnik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 8-2003

Odesláno Středa, 24. dubna 2013 - 10:52:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: Díky moc
Jinak v pohodě, moc dobře to znám, taky kvůli práci moc nestíhám. Hlavně že už je to z wz pryč a snad bude klid.

Pravda bolí ... většinou toho, kdo ji řekne ...
http://pejsekakocicka.iocko.cz
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2929
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 29. dubna 2013 - 14:45:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...tak teď ještě, aby se z WZ.CZ odstěhovaly i stránky samotného softikonu.

ČD: Bohužel , nejde vystavit   jízdenky na Vámi vybraný spoj !!!
DB: We hope that we have been of assistance and look forward to welcome you in our trains.
Basnik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 8-2003

Odesláno Pondělí, 29. dubna 2013 - 15:20:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na autora kontakt nemám, ale můžu kdyžtak nabídnout zdarma nějaký ten prostor u sebe na doméně iocko.cz Více info kdyžtak mailem.

Pravda bolí ... většinou toho, kdo ji řekne ...
http://pejsekakocicka.iocko.cz
drew
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.207.185
Odesláno Pondělí, 06. května 2013 - 23:24:58    Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj, informace pro zoufalce, kterým nešly simulace spustit pod Win7. Tak jsem vygooglil a ověřil postup:
1. nainstalovat a spustit Win XP mode (virtuální stroj s legálními WXPprofiSP3)
2. nakopírovat MULTI
3. vypnout integrační funkce (v menu virtuálu)
4. pařit!

Pokud si ještě před pařbou změníte rozlišení svého stroje na třeba 1024x786, tak se na tom dá i něco najít ;-)
drew
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2933
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 10. května 2013 - 12:36:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

drew: funguje jen v systému Windows 7 Professional, Ultimate a Enterprise

ČD: Bohužel , nejde vystavit   jízdenky na Vámi vybraný spoj !!!
DB: We hope that we have been of assistance and look forward to welcome you in our trains.
Fucida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 3-2004
Odesláno Pondělí, 13. května 2013 - 14:22:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem narazil na další problém, tentokrát v Multi2N verze 3.33.
Během výluky (uživatelské) tratě Svojšín-Bor jsem přijal nákladní vlak od Boru. Po skončení výluky bych čekal, že vlak vyjede z Boru, ale trať se tváří stále ve výluce (žlutě), i když na panelu podrobností vlevo dole se o ní už nic nepíše. Šipka je červená (obsazená trať) a vlak nikde. Postavit tam cestu ze Svojšína taky nejde.
Ukonèená výluka tratì.
S tím už asi nejde nic dělat.
Problém
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.13.56
Odesláno Pondělí, 13. května 2013 - 16:25:24    Odkaz na tento příspěvek  

Čaute,
mam problém s otevření stránky http://softikon.wz.cz/gordikon.htm. Hlasí mi, že na stránce je malware. Je chyba u mě, nebo i u vás?
Martan1484
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 6-2005

Odesláno Pondělí, 13. května 2013 - 16:30:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chyba je na WZ, už se to tu řešilo :-)

Nejvyšší formou života je člověk, nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky:
Freight Yard Manager
Broblém
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.13.56
Odesláno Pondělí, 13. května 2013 - 16:35:25    Odkaz na tento příspěvek  

Díky, nepročítal jsem forum
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2210
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 20. května 2013 - 12:14:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Akurát teda do poriadku si to musí dať s googlom sám autor, a už by teda mohol, alebo by tým mohol niekoho poveriť. Google to sám dolu nedá ...
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2211
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 20. května 2013 - 13:42:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eh, všimol som si, že už sa tak stalo. Týmto sa ospravedlňujem a predošlý príspevok považujte za bezpredmetný. Náhodný okoloidúci moderátor môže u obidvoch zvážiť pp odstránenie.
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2944
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 22. května 2013 - 11:15:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevšiml si někdo, kdy se objevila (pro mě) novinka v možnostech konstrukce vlastního GVD?
pro vyznačení mimořádností, příp. manipulace u vlaku:
(...)
číslice 1 ..... vlak vstupuje do řízené oblasti již s postrkem


V žádném z autorových GVD jsem takový vlak nenašel. Zkoušel to někdo?

ČD: Bohužel , nejde vystavit   jízdenky na Vámi vybraný spoj !!!
DB: We hope that we have been of assistance and look forward to welcome you in our trains.
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2443
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 26. května 2013 - 22:38:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo, zkoušel a funguje to. Nějaká dobrá trpělivá duše (teď už nevím, kdo to byl) vytvořila GVD 2013 pro Multi-3N, kde pár nákladů s postrkem do oblasti vstupuje. Postrk lze po "vyjetí na kopec" odpojit a s volnou mašinkou si pak dál hrát.

Spolehlivý prostředek ke snížení nehodovosti na našich silnicích? Fyzické tresty pro narušitele předpisů! Pokuty a nesmyslné body to nevyřeší...
Miko247
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 12-2010
Odesláno Pondělí, 27. května 2013 - 12:32:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bol by som rád, kedy toto pán Konrád čítal, jednu obrovku chybu ktorá, podla mna, velmi kazí jeden výborný simulátor , a to Multi5. Lebo ja ked potrebujem, ale bo si len tak zmyslím, že vlak na trase UST-UVN-CHA, chcem dať cez UVJ. tak by tak mal aj ísť. a nie ostať stáť.