K-report
 

Archiv diskuse RegioJet do 26. 06. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » RegioJet » Archiv diskuse RegioJet do 26. 06. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2307
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:16:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: Pri všetkej úcte, hádku Sim x Slim o Vás a etickom kódexe ste príspevkami 382 a 383 veľmi úspešne vyriešil ...
Petr47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 481
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:17:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asdf:
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 384
Registrován: 11-2010
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:19:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pánové, je mi líto, že se stydíte za své názory podepsané svým jménem. založit si anonymní nick a nadávat je tak jednoduché. když už chcete nadávat a prudit, zkuste být alespoň takoví profíci, jako je v tomto Slim.
vlada749: není to poprvé, co jste se "přepsal"
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1897
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:23:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: Tak proč jste tu pod přezdívkou vy? To by mě zajímalo ctěnej. Vím, vy se nikdy neupísnete, vám to vkládá do toho psaní někdo jiný. Tak jak? Co povíte. Lituji vaše informátory, už dnes vím, že budou mít díky vám problémy, až je profláknete, frajere. Novinář? Nikoli, práskač.
Petr47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:24:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pod svým nickem mám i své jméno pane Sůro..(Když jste mi psal email,tak jste mé jméno určitě viděl..)Těším se na Váš článek, kde upozorníte na nedostatky i u RJ...
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 385
Registrován: 11-2010
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:26:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr47: jeden máte zrovna výše uveden od Neznamy.a pochopitelně oceňuji, že se za své jméno nestydíte:-)
Petr47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 483
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:28:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: ano, je fakt, že ne všichni ho mají uvedený...,bohužel
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 386
Registrován: 11-2010
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:28:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada749: pod přezdívkou je normálně má mailová adresa, pracovní. trošku rozdíl:-)nejsem si jist, že jste můj informátor, své zdroje rozhodně neprozrazuji. A mohu Vás uklidnit, nejsem mstivý člověk, který by si Vás začal lustrovat a případně posílat maily Vašemu zaměstnavateli, jako to tu dělá někdo jiný, že. Jen trošku nechápu vaši hysterii.
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 682
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:36:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada749: Jméno máte v plné kráse u svého volně přístupného profilu
Zvídavý_blbec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 3-2013
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:36:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pane Sůro, nechcete si tu mantru o ne-registrovaném uživateli jít blekoatat někam jinam? Už jste jako džihádista Sim. Navíc si také bez pardonu myslím že by bylo vhodné upozornit vašeho zaměstnavatele, jakým stylem se vyjadřujete na mnohá témata. Která bohužel v mnoha případech interpretujete i ve svých článcích.
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1898
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:36:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: Prostě si to z určitých důvodů nepřeji. Pokud bych si to přál, klidně jej uvedu. Jinak děkuji za způsobené problémy. Aspoň vím, kdo mě bude případně vyplácet finanční odškodnění, až budu bez místa. Od nyní má každý smůlu při poskytnutí info. Děkuje vám. Asi nechápete, ale toť váš problém.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 387
Registrován: 11-2010
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:39:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vlada749: žádné info jste mi kromě urážek neposkytl a pak platí to, co napsal výše uživatel Nick:-)
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1899
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:39:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nick: A co jako. Tak kdo hledá, tak si jej najde. Víte co, tož se tu budeme rovnou podepisovat příjmeními a jmény, a bude hned jasno. Akorát, že pak spousta dobrých informací nedojde k těm, kteří by je chtěli, neboť je nebude nikdo poskytovat z důvodů nebezpečí postihu.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 388
Registrován: 11-2010
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:42:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zvídavý_blbec: ano, hlásit se to musí:-)nebudete zcela jistě první a poslední. ale byl bych opět rád, abyste se zbavili subjektivních dojmů a zaměřili se čistě na fakta v mých textech. v případě chyby ji velmi rád opravím.
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1900
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:43:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: Tady info neposkytuji. Jinde třeba ano, jinde se dohaduji kvůli něčemu jinému. Jste prostě ........ . Prostě si myslím, že pokud někdo vystupuje pod nickem, má to tak být. Že mi někdo zmrší nick, neva, když mě jej převede do "urážky" neva, ale když bude zveřejňovat zbytek, vadí. Svolení jsem vám k tomu nedal.

Nick: A že vy se nepodepíšete. To je vaše příjmení? Proč vystupujete pod přezdívkou? Taktéž se ptám i Honzalba.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 389
Registrován: 11-2010
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:50:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada749: tak ještě jednou: pokud si někdo chce zjistit, kdo píše pod vaším nickem, zjistil by to, i kdybych to sem nenapsal:-)
tento nick používám dlouho i jinde, myslím, že pracovní mail v profilu je dostatečný.
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:54:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada749: Na jednu stranu tu panu Sůrovi nadáváte do práskačů, protože máte (dle vás) legitimní důvod psát anonymně, na druhou stranu máte jméno poctivě vyplněné a je možné ho na 2 kliknutí zjistit. To mi přijde takové zvláštní

Pod touto přezdívkou jsem na ŽP od roku 2001 a zde od 2003. Není důvod to teď najednou měnit, když mě spousta lidí zná právě pod touto přezdívkou. Jméno mám vyplněné a podle přezdívky si mě můžete na ŽP najít. Myslím, že jsem všechno, jen ne anonymní Tímto považuji debatu o mé osobě za uzavřenou.
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1901
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 22:55:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzaln: Prostě řečeno, tímto jste si to u mě doslova posral. Pardon, ale prostě pokud tady mám přezdívku, tak mě ji můžete dokurvit jak chcete, nic neřeknu, na to hákliv nejsem, ale přezdívku používám proto, že to má svůj důvod. A pokud tedy chcete psát adresně, tak tedy i vaše nacionále, ostatních, takže všech.
No nic, nechal jsem se unést, jste mi ukraden, poskytujte dál vyvážené články, užívejte si výsluní, a jen jedno, žádný e-maily. Neprosím, zakazuji.
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1902
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 23:03:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nick: "...protože máte (dle vás) legitimní důvod psát anonymně..."

A to je ono. Mám, a někdo mi tuto možnost bere. Tak jak, budem se psát příjmeními, nebo budem používat přezdívky? Jak tedy. V případě zveřejnění jména a příjmení ztrácí přezdívka smysl, nemyslíte? Proč tedy nevystoupíte z řady, když vám to přeci neva?
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 684
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 23:11:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada749: Domníváte se, že když teď jako Vlada749 vložíte na Káčko třeba SJŘ vlaku s uranem, tak za případný postih může pan Sůra, protože vás jmenoval příjmením? Kdy vám dojde, že vaše anonymita skončila ve chvíli, kdy jste si vy sám do profilu vyplnil celé své jméno? Nebo předpokládáte u ostatních tak nízkou inteligenci, že je nenapadne do toho profilu kouknout?
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1904
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 23:18:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nick: Nechme toho, prostě teď už o nic nejde. Na Honzalba mám svůj úsudek, bohužel při rychlosti mého psaní jsem se ustřelil, nezkontroloval a je to. No a on to nevydýchal, a jmenoval. Děkuji. Jsem vůl. Tak jak, pochlubíte se, nebo co?
Nízká inteligence? Ne. Spíš si myslím, že tedy přezdívka k něčemu slouží, že. A pokud tedy není potřeba, proč ji používat. Proč ji používáte vy?
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1905
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 23:27:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: "Zamyslel jste se někdy nad tím, jak se díky nástupu konkurence zlepšil přístup zaměstnanců ČD k zákazníkům? Myslíte, že by se zlepšil i bez nástupu konkurence? Byla by k tomu nějaká motivace?"

Ne, protože ten jde s dobou. Tak jako obnova vozového parku a vše s tím souvisejíc. A tlak vedení.
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1906
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 23:32:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: "Na rozdíl od ČD si RJ musí na vlaky vydělat ze svého. Ukažte mi prosím jediný ziskový vlak ČD, který nejezdí v závazku."

Ukažte mi ziskový vlak RJ, který si na sebe vydělal. Bez doplnění kříže z bus dopravy.
VHD nikdy nebude zisková bez dotace. Nikdy a nikde. Zkuste uhodnout proč?
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4253
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 00:17:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb:
pánové, je mi líto, že se stydíte za své názory podepsané svým jménem. založit si anonymní nick a nadávat je tak jednoduché
Pane Sůro, Vy už fakt nevíte kudy kam a jen mimo mísu kopete kolem sebe. Už Vás mám trochu přečteného, teď ještě přijde výzva k osobnímu setkání a vyříkání si to...vyčítat někomu, že v diskuzním fóru používá nick, je asi tak stejné jako vyčítat Vám, že své žvásty píšete na počítači.
A to oslovení jménem je žumpa úplná a výraz duševní nahoty bez ohledu na to, jestli to jméno je někde lehce dohledatelné nebo ne. Takové virtuální počůrání kotníku...
Nicméně jako pozitivní hodnotím, že Vaše zdeformovaná novinářská osobnost je nezkousnutelná pro tolik lidí, že někteří upozorňují Vašeho zaměstnavatele. samotného mě to nenapadlo, ale konečně jak jinak se žumpou bojovat než na ni poukázat, že?
A ještě na závěr:
byl bych opět rád, abyste se zbavili subjektivních dojmů a zaměřili se čistě na fakta v mých textech. v případě chyby ji velmi rád opravím.
Příklad - váš nedávný článek - volně cituji: obsazenost vlaků ČD se zvýšila z tuším 22 na 25%. Druhá věta - to znamená, že jen každé čtvrté místo ve vlacích ČD je obsazené.
Fakta jsou asi OK, ale pokud chcete ukázku manipulace, tendenčnoti a novinářského ksindlu, lepší asi najít nelze. Ubohost na kvadrát. Jděte se svymi požadavky na fakta do prdele. Manipulace nespočívá v tvrzení, že jedna a jedna jsou tři. Manipulace spočívá v přiznání, že jsou to dvě, ale v podání ČD je to kurva málo.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4943
Registrován: 9-2005

Odesláno Středa, 26. června 2013 - 00:18:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VHD nikdy nebude zisková bez dotace. Nikdy a nikde. Zkuste uhodnout proč?
Učili na OSSŽ univerzitě soudruha Pejši...

Ne, protože ten jde s dobou. Tak jako obnova vozového parku a vše s tím souvisejíc. A tlak vedení.
Ani kráva se sama nepodojí....

A i ostatní. Co tím chcete dokázat? Co chcete dokázat osobními útoky proti JS? To si jako myslíte, že z vás sedne na prdel a přestane psát svoje články? Že ho zastrašíte? Nebo ho jako vyštípáte z Káčka a budete si myslet, že jste vyhráli? Občas mám problém s některými věcmi JS, které píše. Konstruktivní kritikou se mně dokonce podařilo snad dvakrát ho přimět k opravě jistých zavádějících věcí, kdy jsem na něj apeloval. Vždy pouze po stránce odborné a nikoliv osobní. Nějaké invektivy vůbec nikomu a ničemu nepřispějí, jen vypovídají o kvalitě jejich pisatele.

A že idnes propaguje RJ? No a co? Tak si otevřte Haló noviny a budete tam mít názory jiné.
T.H. mimořádně
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.181.56.8
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 06:53:40    Odkaz na tento příspěvek  

Koukám, že racionálno pana Slima je už zas reliktem minulosti a už jen fluše, kope, uráží, místo věcné diskuze jede v osobní rovině (akorát má teď jiný cíl než mě). Škoda. (Vynechávám Vladu749, Bevela a další tradiční zvracílky, kteří v osobní rovině a obviňování z nejhorších zločinů - samozřejmě bez důkazů - jedou od začátku a racionálna v jejich textech nikdy nebylo ani za nehet; ale osobně jsem zklamán tím, že se ze Slima zase stal Slimta...)
Možná vám jde o to, že vyštváním všech "nesouhlasných" přispěvatelů a ovládnutím tohoto fóra sami sobě "dokážete" tu Jedinou Správnou Pravdu, ale tak to stejně nefunguje - tady si budete vzájemně gratulovat, jak jste zvítězili, ale to je jen virtuální realita.
P.S. Obdivuju p. Sůru, že se ještě vyštvat nenechal - mně už ta partička zvracílků teda nestojí za to, i když jsem tím porušil zásadu, že zlu se nemá ustupovat.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 11-2010
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 07:16:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim: mohu Vás uklidnit, s někým, kdo postrádá základní slušné vychování a místo argumentů mluví jako žák zvláštní školy, se opravdu potkat nechci. Jsem naprosto smířen tím, že se všem nezavděčím. Zvláště těm, kteří tu vykládají o manipulaci a sami se ji dopouští v každém svém příspěvku.
Zvídavý_blbec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 3-2013
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 09:26:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sůro tak už to přiznej že jsi placen ještě mimo žold žumpy iDNES i žlutým kašpárkem
pro Naturistu
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.231.51
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 10:17:51    Odkaz na tento příspěvek  

Naturistovi:

Když stačí vědět, tak hod'te do placu nějaký odkaz na tu jeho funkci, a jak se H. Ch. Makrlík vyjadřuje mezi svými. Též toužím býti vědoucím jako jste vy. :-) Děkuji.
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4254
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 10:18:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T.H. mimořádně:Svým způsobem je mi líto, že to vidíte takhle, zovna u Vás bych to nečekal. Ale zkuste si představit, že články pana Sůry jsou tak, jak jsou, ale místo ČD si dosaďte RJ a místo RJ dosaďte ČD. Jak byste se na to tvářil Vy?

A hlavně - nespojujte diskuzi na téma Sůra s K-reportem. Nemá s ním společného víc než to, že se odehrává na jeho stránkách. Diskuze se vede o jeho kvalitách a nekvalitách novinářských. Nemám zapotřebí ho odsud vyštípávat, ale nemám pocit, že nesmím diskutovat o způsobu jeho psaní o subjektu, který je tématem tohoto vlákna. je to součást Jančurova PR a jeho PR je regulérním součástí této diskuze.
Osobně je mi pan Sůra u prdele a co se týká osobních výpadů, mrkněte do historie a zjistíte, že z nás dvou (myšlen Sůra) já jsem nebyl ten, kdo s nimi začal. Ostatně za zmínku stojí i diskuze pod jeho články na Idnes, jak z pohledu názoru diskutujících na kvalitu jeho práce, tak z pohledu způsobu jeho reakcí na názory lidí, kteří ho živí.

Pan Sůra: Jděte už do prdele s tím Vaším hladem po agumentech, chováte se jako pětiletý dítě. Když je nevidíte, není Vám pomoci a zvláštní škola je spíš instituce pro Vás. A o základech slušného vychování jste Vy jeden z posledních, kdo má právo mluvit, vy arogantní sebestředný fracku. Melete tady furt dokola jednu bezobsažnou větu, kterou nahrazujete absenci argumentů vlastních.
Zvídavý_blbec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 3-2013
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 11:00:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim:

Pro pana Sůru exkluzivně: babička vždy říkávala, že zrzavý lidi jsou zlý a zákeřný svině, majíce tendence se vždy ze všeho vylhat. Osobně vás také mám u pr*ele, každopádně jste zaujatý jako potrefené prase. Vy ten váš kodex diletantsky obcházíte a vůbec vám to nepřipadá podivné. Nikdy jsem nepsal žádnou stížnost, natož abych někam donášel. Ale ve vašem případě už je to neúnosné a do zítřejšího dne tak učiním. Jakým stylem dehonestujete ostatní hráče na trhu resp. téma o kterých píšete, je značně zavádějící a skutečně zaujaté, což ostatně vypovídají desítky komentářů pod vašimi články které jsou velmi často vedeny obsahově o vašem ne-zdravém lidském rozumu. Piště si co chcete, ale nechoďte na k-report poučovat ostatní že to děláte jen v dobrém duchu informovanosti a nestrannosti. Tohle vám žere snad jen váš nadřízený.
Raquac
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1431
Registrován: 12-2007
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 11:14:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kombinace odeslani protivnika do a nasledne vycitky o nedostatku jeho vychovani je opravdu pikantni. Slime, proc tak casto reagujete na nekoho, kdo je Vam u ?
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4257
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 11:20:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Raquac: Pan Sůra je mi u prdele po té stránce, že nebudu psát jeho zaměstnavateli o jeho stylu psaní. Ono na něj dojde a nemám potřebu se na tom podílet. Možná mi bude i příjemnější, že se tak stane bez mého přičinění a že nejsem jediný, komu to vadí. Ale kdybych měl u prdele jeho psaní, nereagoval bych na něj ani tady.
Poznámka o jeho vychování je reakcí na jeho poznámku o vychování mém.
Jednoduché.
Neznamy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 1-2005
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 11:50:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a podle čeho poznám, že jste měl pravdu?

Protože ten vlak jel. To nestačí? To není špendlík, aby se dal přehlédnout.
Pokud mi nevěříte, dejte oficiální dotaz třeba na SŽDC, to je váš problém. Vy jste si měl své (neověřené, spekulativní, případně lživé, co já vím, co se vám honilo hlavou) trvzení ověřit, než jste ho prohlásil za skutečnost, ne já.


jinak jsem rád, že jste dal tento pozitivní text o RegioJetu jako příklad.

I vy sarkastiku. On je to bohužel spíš případ manipulace ve stylu "v Africe černochy bijou taky, takže se u RJ vlastně nic nestalo a je to v cajku".
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2694
Registrován: 11-2009

Odesláno Středa, 26. června 2013 - 12:48:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim#4248 > evidentne jste to nepochopil. Nastesti to za vas udelal kolega diskutujici pod nickem Neznamy v prispevku #273, proto budu reagovat primo na to, co se pise v nem.

Sůra napsal, že neodjel D1Ex do Brna a ráno zpátky. Ok, souhlas.
Souprava akorát odjela až po jiném EC do Brna, takže vlak nebyl pro cestující zveřejněn
Tohle znamena co? Jel ten vlak s lidma, nebo nejel? Pokud nejel (a jel treba pod jinym cislem nebo jel prazdny, jen aby se nehromadili hornici), bylo - minimalne v ramci toho jednoho smeru - to v clanku popsano pravdive.
Pokud se budeme bavit o tom smeru zpatky, muzem predpokladat, ze si to Honza nezjistil, takze to nevedel.
Ačkoliv na to byl Sůra upozorněn, dělal, že o tom neví, neopravil to, natož aby se omluvil.
Prosel jsem si celou diskusi pod tim clankem, zadny prispevek od vas jsem nenasel. Predpokladam, ze jsem hledal dobre, kdyz o kus dal pisete Reagoval jsem pouze zde v této diskusi, kterou sledujete. Chapu spravne, ze je tim mineno toto vlakno Regiojet diskusniho fora zde na kacku?

Pokud ano, nezda se vam to ponekud divne? Me to napadne pripomina stav, kdy bych jel se zlutymi, vagon netopil, ja bych dosel za nejblizsim vypravcim, postezoval si u nej, ze jsem jel v zime a pak vsude prohlasoval, ze zlutym netopi vlaky a ani se mi neobtezuji neco omluvit (natoz kompenzovat), prestoze jsem je o to zadal .. vzdyt preci s tim vypravcim musi nekdo od zlutych mluvit, kdyz spolupracuji na draze.

Vlada749#1901 > Prostě řečeno, tímto jste si to u mě doslova posral.
Tak si to, pane Vladimire Pehle, u vas asi poseru i ja.
Pokud bych si to přál, klidně jej uvedu.
Vsak jste jej take dobrovolne uvedl v profilu, ktery jste dobrovolne zverejnil. Stejne jako ja, nebo spousta dalsich. Nic vam nebranilo to udelat jako pan Abcabc, vystupujici zde pod nickem Slim - tedy krome pocitu, ze kdyz je tam kolonka jmeno, tak tam asi ma byt jmeno. A pokud se vam toto protivi, nic vam nebrani to udelat jako pan Neznamy, ktery si zasktrnul, ze jeho profil nema byt zverejnen.
Pokud kvuli zverejneni vaseho jmena budete mit jakekoliv problemy, posral jste si to sam - diky tomu, ze jste jej sam, pravdepodobne ve sve naivite, zverejnil. Nikdo jiny. Ani pan Sura, ani pan Jancura.
A jen tak mimochodem... u Honzy se ohanite tim, ze ma dodrzovat kodex sveho chlebodarce i mimo pusobnost sve profese. Presto jste to vy, kdo ma v tuhle chvili pulky sevrene proto, ze kvuli prezentovani svych nazoru a insiderskych informaci predpokladate, ze se to vasemu chlebodarci libit nebude. Takze, co takhle se podivat do zrcadla a na ferovku si rict, ze pokud cokoliv pozaduju po okoli, mel bych ja sam byt prvnim, kdo to bude dodrzovat?

Fucza#1120 > ono zalezi na uhlu pohledu. I ja jsem cekal, ze budou media zavaleny clanky o vypadcich klimatizace u zlutych ... ale zrovna tak jsem predpokladal, ze se aspon nekde objevi zminka o tom, ze klopidlu nechutna stridavina a ze dokonce kvuli tomu nedojelo do cile - tedy pardon, slovy Neznameho by asi bylo korektni napsat "vlak nebyl pro cestující zveřejněn" ... a ticho po pesine, nic se nedeje, jedeme dal. Misto toho se dozvidam z medii, ze D1ex jsou posilovany, protoze jejich obsazenost stoupla z prumernych 24 na 31% (nebo tak nejak - konkretni cisla si nepamatuju), coz beru jako proste klasickou PiAr vec, protoze pro cestujiciho se nezmeni vubec nic (teda krome toho, ze ten vagon nekde museli vzit - pokud z ONJ, tak opravdu nic).

Chapu, ze vas ty problemy s klimou vytaci, stejne jako fakt, ze to nema jasne zlepsujici-se tendenci; v tomhle ohledu je to podobne, jako jeste pred nedavnou dobou u modrych na stejne lince, nebo v soucasnosti u modrych treba na 170. Zlepseni v nedohlednu, prestoze slibu je spousta. Ale jeden rozdil tu preci jen je - a to prave kompenzace, ktere jsou u zlutych podstatne stedrejsi. Ano, i tady je vada na krase - prestoze ocekavam kompenzaci automaticky, ne vzdy tomu tak je. Nicmene, neni mi zcela jasna vase formulace:
Bylo mi doporučeno napsat mail RJ, popsat nefunkční situaci a zažádat si o odškodnění. Uživatelsky super, u ČD na to mají 1 tlačítko v eshopu. Když jsem psal minule, trvalo 14 dní, než přišla odpověď.
Tim chcete pochvalit modre nebo zlute? A tech 14 dni je podle vas malo, nebo hodne?
Pokud je to pochvala RJ, nevim, jestli muzu souhlasit; prestoze jejich system kompenzaci povazuju za lepsi, porad mi prijde hlaseni nespokojenosti pomerne amatersky resene. Jestli bylo cilem chvalit modre, opet si myslim, ze to nelze chvalit jako celek :-D ... co na tom, ze to muzu poresit pres obalku, kdyz v realu stejne musim s papirovymi listky na nadrazi nebo aspon na postu. Naopak u eshopovych mi to prijde zpracovane dobre, jen je tu hacek v tom, kdyz je najednou nakupovano jizdenek vice.

Slim#4253 > Jděte se svymi požadavky na fakta do prdele.
Doporucuju vam, nakopirujte si tuhle vetu do podpisu a usetrite si spoustu rozcilovani. Na prvni pohled bude diskutujicim jasne, ze nestojite o debatu ve vecne rovine, takze kdyz zacnete s tematem uhybat mimo fakta, budou vas diky tomuto upozorneni ignorovat.

Petr47#478 > pripojuji se :-)

Slim#4257 > Pan Sůra je mi u prdele ... je reakcí na jeho poznámku o vychování mém.
Jojo, nejhorsi je valka o to, ktera ze zucastnenych stran je mirumilovnejsi.

Neznamy#276 > jak by, podle vas, mel vypadat clanek, popisujici stav:
- zluti maji pruser za pruserem
- modri jsou na tom lepe, sem tam maji taky problem, ale ne tak zavazny a ne tak casto
- modri vyplaci kompenzace, pokud na ne vznika narok
- zluti vyplaci kompenzace, ktere jsou nekolikanasobne vyssi, pokud na ne vznika narok

ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Bkv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 8-2007
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 12:50:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim: Příklad - váš nedávný článek - volně cituji: obsazenost vlaků ČD se zvýšila z tuším 22 na 25%. Druhá věta - to znamená, že jen každé čtvrté místo ve vlacích ČD je obsazené.
Fakta jsou asi OK, ale pokud chcete ukázku manipulace, tendenčnoti a novinářského ksindlu, lepší asi najít nelze.


Tak a teď bych prosil ukázku jak má ta věta správně vypadat aby to nebylo manipulace, tendenční a ksindl.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 391
Registrován: 11-2010
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 13:15:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zvídavý_blbec: nevím, proč píšete o zrzavých lidech - pokud narážíte na mě, zrzavý opravdu nejsem:-)jinak si poslužte, je to pochopitelně Vaše právo si na mě stěžovat. Jistě to doložíte konkrétními příklady, které jste tu stále neuvedl.
Neznamy: Sim už se zeptal dříve. Jinak bych čekal, že ten důkaz mi uvedete sami. jen tak na okraj: pokud je v textu něco špatně, dráhy se samy ozvou a nemám problém to opravit. tady se nikdo neozval...jinak v sarkasmu se asi neshodneme. chápu, když dělá zima problémy regiojetu i drahám, podle vaší logiky bych měl psát jen o regiojetu. na takové psaní styl psaní zkuste číst jiná periodika.
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4260
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 13:21:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sim:
Poluce se tomu myslím říká...

Pokud se budeme bavit o tom smeru zpatky, muzem predpokladat, ze si to Honza nezjistil, takze to nevedel.
čili lhal jen na 50%. Lepší?
Pan Sůra je pedofil a znásilňuje malý holčičky a chlapečky. Vlastně sorry, omluva, von znásilňuje jen holčičky. Vlastně sorry ještě jednou, von není pedofil a nikoho neznásilňuje, nezjistil jsem si to a nevěděl jsem to. Takhle nějak je to dobrý?
Můžete nějakým slušným výrazem charakterizovat novináře, který píše o něčem, co si nezjistil a proto to nevěděl?

I ja jsem cekal, ze budou media zavaleny clanky o vypadcich klimatizace u zlutych ... ale zrovna tak jsem predpokladal, ze se aspon nekde objevi zminka o tom, ze klopidlu nechutna stridavina a ze dokonce kvuli tomu nedojelo do cile
Jednou nedojelo a versus chronicky opakovaně trvale dlouhodobě nechladí. Ať žije srovnávání srovnatelného.

Jestli bylo cilem chvalit modre, opet si myslim, ze to nelze chvalit jako celek
Tohle si nakopírujte do podpisu Vy a zvětšete si font.

To je reakce jen tak pro srandu, na Vás reagovat
vážně je zbytečný...

Bkv:
Druhá věta zbytečná pro obsah informace, jen shazuje význam té první a nenechává na pochybách, že i přes zlepšení jsou to stejně m..ky. Přitom z článku dál vyplývá, že ta obsazenost je na úrovni Švýcarska. Ale to vy přece vidíte...takže pro Vás - druhá věta mohla buď absentovat nebo mohla znít "to je zhruba stejně jako ve Švýcarsku s podobně hustou železniční sítí."

Honzalb:
když dělá zima problémy regiojetu i drahám, podle vaší logiky bych měl psát jen o regiojetu. na takové psaní styl psaní zkuste číst jiná periodika.
Podle naší nežluté logiky by stačilo, kdybyste v takovém případě nepsal jen o problémech ČD. A když s etady furt hystericky dožadujete argumentů a důkazů, co kdybyste se nějak vyjádřil k tomu mému argumentu a důkazu o té stoupající obsazenosti ČD, viz výše?

(Příspěvek byl editován uživatelem Slim.)
Neznamy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 1-2005
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 13:32:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem si to v informačním systému ověřil. Když poruším zákaz vynášet takové informace a dám sem výpis jeho jízdy, bude to pro vás dostatečný důkaz? Asi těžko...

Ale aspoň trochu:
Ex 578 odjel z Brna včas, do Prahy přijel 2 minuty opožděn.
Ex 580 odjel i přijel včas.


K vyznění, neshondeme se. Situace u ČD a RegioJ se liší. U RJ v takovém voze lidi sedí v zimě, nemjí se kam přesunout, vozy jezdí nefungující opakovaně systematicky. V případě ČD se tak stane jen když někdo fatálně selže.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 392
Registrován: 11-2010
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 13:36:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim: jestli jste to nepochopil, nemám důvod Vám dál odpovídat. Takže si ušetřete čas psaním toho, ať se Vám k něčemu vyjádřím:-)}
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4263
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 13:39:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neznamy: Ale jednou nedojelo i pendolino..;-))))))))

Honzalb: Aha, to je hezký argument. Takový konstruktivní. Budu si z Vás brát příklad, i když to přišlo zrovna jako na potvoru v momentu, kdy po Vás chci konkrétní odpověď na konkrétní věc. Já když někomu nechci psát, tak mu nepíšu ani to, že mu nechci psát. Vy holt jste jinej formát.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 393
Registrován: 11-2010
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 13:41:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neznamy: pak nechápu vaši větu: "Souprava akorát odjela až po jiném EC do Brna, takže vlak nebyl pro cestující zveřejněn". když odjel včas????
Tupoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.188.186
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 13:54:57    Odkaz na tento příspěvek  

T.H.: Možná vám jde o to, že vyštváním všech "nesouhlasných" přispěvatelů a ovládnutím tohoto fóra sami sobě "dokážete" tu Jedinou Správnou Pravdu, ale tak to stejně nefunguje - tady si budete vzájemně gratulovat, jak jste zvítězili, ale to je jen virtuální realita.
Asi tak
Tupoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.188.186
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 13:56:08    Odkaz na tento příspěvek  

Slim: Poluce se tomu myslím říká...
Došly argumenty?
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1907
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 26. června 2013 - 14:01:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sim: Mínil jsem se už této diskuze nezúčastňovat vážený pane, ale nedá mi to. Nejde o mé půlky sevřené, to je mi poměrně jedno, ale ať mám názor jakýkoliv, a zde tedy dle zastánců žlutoboha "extrémistický", nevhodný a bez důkazů, ale doteď mi zde nikdo z vás nevysvětlil, proč když už tu "melete" mé příjmení, proč tu nejsou vaše? To jsem si nedovolil vůči nikomu. Že jsem ovšem se blbě, opravdu blbě sekl, tak za to se mé jméno bude vláčet celým káčkem. Dá se říci, že bych mohl na svou obranu použít odkaz na bod 6 v pravidlech K-repu. Tudíž dovolte mi, abych vás i ty jiné upozornil, že:
" ...Účel zpracování osobních údajů

V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v registračním formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely provozování diskusního fóra serveru www.k-report.net. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to výhradně pro vnitřní potřebu správce.".

Co to pro p.Honzalba a jiné znamená je více než jasné.

Dále: Pravidla chování na fóru

Do diskusí na serveru www.k-report.eu (www.k-report.net) mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
Uživatelé nesou odpovědnost za příspěvky jimi odeslané a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, pomlouvat, urážet ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
Uživatelé nesmí propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost či jiné nezákonné nebo společensky škodlivé jednání.
Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení redakce.
Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy, telefonní čísla nebo neveřejnou korespondenci, stejně jako identifikační údaje obětí trestných činů.
Uživatelé nesmí používat uživatelská jména příliš podobná již registrovaným účtům.
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování tohoto kodexu.

Tak, ano, dopustil jsem se fopá, neboť jsem vložil do nicku p. Honzalba písmeno navíc, přiznávám, vlastní blbostí, ale nikoli záměrně, k tomu došlo v určité chvíli vzteku, ale budiž. Čili jsem porušil bod č.3.
Jenže na druhou stranu se zde jiných věcí dopouští osoby ostatní, což nikomu z vás zjevně nevadí, nebo i vadí, ale nezveřejňujete jeho data. Porušování v bodě č. 3 a 4 je zrovna v tomto vláknu zvláště zřetelné, což zjevně nikomu problém nedělá. V opačném případě by se tu množilo příjmeními a jmény o sto šest. Navíc jsem si nevšiml, že by si zrovna p.Honzalb bral servítky vůči některým diskutérům, a mrší jim jejich přezdívky cíleně, tak jako někteří jiní. To také asi jest v pořádku. No jde vidět, že místní žlutomilové mají opravdu rovný pohled.
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1908
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 26. června 2013 - 14:04:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PS: A teď hurá na mě. Hon začíná.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 394
Registrován: 11-2010
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 14:13:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vlada749: kterou přezdívku jsem prosím zmršil?
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 395
Registrován: 11-2010
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 14:16:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, pomlouvat, urážet ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.

Ta pravidla psal přímo Slim, ne?
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4264
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 14:27:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb:
arogantní sebestředný fracku není vulgární a ve Vašem případě ani urážlivé či pomlouvačné, násilím nevyhrožuju (já se nechci furt scházet za účelem vyříkání si něčeho)...
jestli já jsem psal tahle pravidla, tak z Vaší kuchyně pochází ten kodex zaměstnance MFD...ten závazný kodex...
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1909
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 26. června 2013 - 14:32:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vidíte, je zajímavé, že jeho osobu zde vláčet nebudete s příjmením. Ale mou ano, neboť jsem "jelito", které tuto informaci poskytl servru, a vy jste jej použil. To je zrovna případ zmršení. Jinak se divím, že se proti tomu neohrazujete u těch ostatních, jen u mě.
Mě se také nelíbí ona mluva, byl už jsem nazýván ledasjak, ale nesnížil jsem se k tomu, abych použil něčí jméno jako vy. No co, tak jsem jaký jsem, mám jiný názor, vy máte jiný, on má jiný, občas i přes nesouhlas dokážeme s některými najít společnou řeč, ale nevidím jediný důvod, proč používat jméno, když má dotyčný přezdívku. Má ji z nějakýho svýho důvodu a tu respektuji, p. Honzalbe. Vy ne. Jinak pokud to jde, snažím se být v nějaké pohodě, řekl bych, že urážek na adresu diskutujících z mé strany moc nenajdete, alespoň z mé vůle, spíše jako reakci na urážky dotyčného směrem ke mě. A to písmeno navíc u vás, no věřte nebo ne, ale cíleně to nebylo. Ale to je vám asi k ničemu. Budiž.
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2695
Registrován: 11-2009

Odesláno Středa, 26. června 2013 - 14:38:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neznamy#277 > V případě ČD se tak stane jen když někdo fatálně selže.
Takze, pokud je nejakej pruser u RJ, nejedna se o fatalni selhani? Nebo co tim chcete rict?

Vlada749#1907 > proč když už tu "melete" mé příjmení, proč tu nejsou vaše?
Neni pravda, ze tu nejsou ... racte si poslouzit v mem, nebo treba Honzove profilu.
odkaz na bod 6 v pravidlech K-repu
# Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy, telefonní čísla nebo neveřejnou korespondenci, stejně jako identifikační údaje obětí trestných činů.
Kde vidite rozpor? Sve jmeno i prijmeni jste zverejnil vy, takze jste zverejnil sve, nikoliv cizi jmeno => rozpor neni. Nezverejnil ho nikdo jiny nez vy => rozpor neni. Zverejneno nebylo nic, co by nebylo verejneho => rozpor neni.

Vlada749#1908 > to jste taky mohl pripsat na konec toho predchoziho prispevku :-))) Ale jo, ja chapu, ze 4 minuty bez zadne reakce na tak provokativni prispevek jsou zatracene dlouhe :-D
btw, hon spis konci, zacal jste ho vy prispevkem 1895 ;-)

Slim#4264 > arogantní sebestředný fracku není vulgární a ve Vašem případě ani urážlivé či pomlouvačné
A Buh rekl "budiz svetlo" ... Amen
Jsem se skoro lekl, ze dalsi vecernicek uz nebude ... diky za nej.

Vlada749#1909 > A to písmeno navíc u vás, no věřte nebo ne, ale cíleně to nebylo.
Mohu poprosit o pripomenuti, o co se jedna? O ktere pismenko v kterem prispevku? Diky.

ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1910
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 26. června 2013 - 14:45:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sim: Vlada749#1909 > A to písmeno navíc u vás, no věřte nebo ne, ale cíleně to nebylo.
Mohu poprosit o pripomenuti, o co se jedna? O ktere pismenko v kterem prispevku? Diky.

No jde vidět, že si prostě nejspíš neporozumíme. Písmeno si zkuste domyslet, příspěvek si přečtěte, nerad bych opakoval hloupost znovu. Jednalo se o jedno písmeno v přezdívce p. Honzalba. Zkuste si doplnit sám.
Své příjmení, kdybych jej chtěl prezentovat veřejně zde, nemusím dávat přezdívku. No jest to jedno.
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2696
Registrován: 11-2009

Odesláno Středa, 26. června 2013 - 15:19:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada749#1910 > stacilo napsat "b" #1894 ... mohl jste mi usetrit par minut hledani ... takhle to je jak doplnovacka u skautu

ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1911
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 26. června 2013 - 15:31:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sim: , našel .
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2697
Registrován: 11-2009

Odesláno Středa, 26. června 2013 - 15:46:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada749#1911 > coz vo to, nasel ... ale vono se zatracene blbe hleda neco, kdyz vlastne nevite, co hledate :-D

ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1912
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 26. června 2013 - 15:48:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sim: Berte to tak, že smekám. Dal jste si tu práci, a to oceňuji.
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4601
Registrován: 12-2009
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 16:37:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Řekl bych, že oslavných nezávislých nePR článků o žlutobohu přibude.

Nenašel jsem na něm nic špatného, říká Jančura o Babišovi
Křivi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.131.18
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 16:54:33    Odkaz na tento příspěvek  

Gratuluji panu Sůrovi k jeho novému majiteli a prorokuji mu velkou kariéru (šéfredaktor?). Já jen zruším předplatné ve svých firmách, víc s tím nenadělám.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 11-2010
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 16:57:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Křivi: transakci musí schválit ÚOHS, tak se neunáhlete:-)
Křivi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.131.18
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 17:03:26    Odkaz na tento příspěvek  

Dobrá, dobrá, vyčkám tedy