K-report
 

Archiv do 14.května 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Brně » Staré archivy » Archiv do 14.května 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 638
Registrován: 9-2004


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 19:37:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rovy - pěkné a netradiční obrázky.
Je rozumnější v centrech měst omezovat individuální automobilovou dopravu než zde proboha jenom uvažovat o zrušení zavedených linek mhd...o zrovnoprávnění cyklistiky ve městě coby druhu dopravy ani nemluvit - pokud někam jedu, chci dojet živej a zdravej! Především v Brně...
Rovy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 478
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 19:41:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Janatak: Díky, když je chvilka času, vyrazím do ulic na známá i méně známá fotomísta....ale toho času...tak žalostně málo Zapomněl jsem ještě na jednu fotku, celkem divoké místo, když vám "prosviští" kátěčko za zády
 
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 694
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 19:42:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rovy: Opět nádhera, jak Olomouc :-)
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1001
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 19:56:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Božínku, to jsou ale pěkné fotky. Čím fotíš? Data z exifu nejsou čitelná. Že bych taktéž přihodil něco z 30.4., kdy se do jednoho dne skloubila dovolená, pobyt v Brně a fajné počasí...
 
 
 
 
 
 
 

No, a ještě jeden trolejbus s věnováním pro Škopka 3260
 

Zajímavé, že jsem ten den 99,9 % fotek vyrobil na výšku.
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 640
Registrován: 9-2004


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 20:09:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rovy - ano, čas je náš společný nepřítel. Tvoje obrázky si z dovolením vezmu coby inspiraci, protože při svém focení a nevím, jak je to možný, skončím často na České, Vídeňské anebo na Hlavním

Doktor - Majlont je velmi fotogenický.
Je rozumnější v centrech měst omezovat individuální automobilovou dopravu než zde proboha jenom uvažovat o zrušení zavedených linek mhd...o zrovnoprávnění cyklistiky ve městě coby druhu dopravy ani nemluvit - pokud někam jedu, chci dojet živej a zdravej! Především v Brně...
Rovy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 20:15:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktor: Taky moc hezké fotky, mj. to platí i pro Manila, aby věděl
Fotím na Canon EOS 350D, v letech 2002-2005 jsem fotil na analog Canon EOS 300. Jestli dneska vyzbyde chvilka, ještě něco přihodím na net. Moc hezká by ta 3260 byla před zast. Žlutý kopec s vilama v pozadí., ale tady u FNB-Porodnice je taky hezké fotomísto.
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1002
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 20:40:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Super! Uvažuji o koupi, tedy jsem rozhodnut koupit si novou digizrcadlovku a Canon EOS 350D, popř. 400D jsou mými horkými kandidáty. A s každou kvalitní fotografií tímto aparátem pořízenou, jsem přesvědčenější o správné volbě svého výběru.
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1482
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 21:05:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktor: abyste to neměl tak jednoduché, co do kandidátů zamíchat i Nikon D50, D70?
ostatním sorry za OT...
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Rovy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 480
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 21:25:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže, ještě přihodím pár fotek
Doktor: Já jsem s Canonem nadmíru spokojený, pro orientační zhodnocení snímku používám histogram, kt. je přímo na obrazovce náhledu ve foťáku. Dle toho upravím clonu. Ale je to o zvyku, já už jsem si na zn. Canon navykl, takže bych neměnil.
 
 
 
 
 
 
 
Rovy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 481
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 21:30:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poslední, trochu OT foto z Blavy. Je tam moc hezkých fotomíst, především na trati do Dúbravky. Dobrou noc:-)
 
Eda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 22:35:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rovy, Doktor: Megasupr fotky. Krásně nasvícené, ostré....radost pohledět, ale možná se mi víc líbí fotky "na šířku". Když byste chtěli můžete fotky poslat manilovi do galerky bmhd.goo.cz, pěkné fotky jsou vítány:-)

Když jste to tu s temi fotkami tak rozjeli, tak se taky přidám:
 
 
 
 
 
 

Poslední dobou jsem si oblíbíl i nově vzniklé místo v Pisárkách:
 
 
 
rádoby kompletní evidence vozidel brněnského Tourbusu na www.bmhd.cz
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1003
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 22:49:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Emotikon za otazníkem odpovídá za mě - ne. Už Canon mám a jsem s ním nad míru spokojen, žel již má svá léta a rád bych držel krok s dobou, tudíž při výběru nového jsem nejprve zrekognoskoval, co nabízí Canon a pouze v případě, že bych nepochodil, směřoval bych své kroky k Nikonu.
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz
Filip_daněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 23:08:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rovy, Eda, doktor: nadhera, nadhera nadhera
Taky pridam neco se slunkem:
 
 
 
 
 
Datel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 06. května 2007 - 23:41:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak já přidám taky nějaké ty švestičky ze své zahrádky (sice některé nejsou zrovinka nejčerstvější, zato dobře uleželé):
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Datel má zobák kvůli tomu, aby si neomlátil hlavu o strom.
Izzy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 00:00:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Robine ta fotka 7921 je luxusni predevsim kvuli sberacum B-W a hlavne jizde na predni polopantograf
Chceš-li uskutečnit své sny, probuď se!
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 698
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 01:30:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pro fotiče:
V úterý před polednem pojede z medlánek na zkušební jízdu přes Mendlovo náměstí do Komína a zpět parní tramvaj Caroline, bude doprovázena vozem T3R.EV 1560.
Současně bude zahájen provoz historické linky se slavnostním zahájením (nejspíš na svoboďáku). V případě provozuschopnosti (kterou nelze zaručit) výjímečně vyjedou obě tramvaje (99 i 107).
Zároveň bude probíhat výluka v Lískovci, při které se budou osmičky otáčet ve smyčce Nové Sady, kde tramvaje budou muset kvůli vzájemnému uvolňování trati jezdit dokola.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33062
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 02:16:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotky pěkný. Ale pánové, to upozornění (V příspěvku prosíme vkládejte nejvíce tři obrázky na jeden řádek.) co je v okně pro vkládání fotek, tam není jen tak, aby se neřeklo. Zkuste ho prosím respektovat, ať to nemusím neustále opravovat... Ď.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 801
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 07:39:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

sice rok starý, ale ve své době jsem toto považoval za moje nejlepší fotky vůbec. Hold začátky :-)
 
 
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 802
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 07:51:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nebo nějaké porůznu vyhrabané zrychlovače, mnohé z nich dnes již neexistující... taky mé začátky :-)
 
 
 
 
 
 
 
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
Kari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 2-2007
Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 15:06:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě takovej dotaz k fotkám od Rovyho. Proč u nás v Brně nejezděj dvojice T6 jen na jeden pantec?
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 641
Registrován: 9-2004


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 15:52:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Brno do těchto vozů neobjednalo silovou mezivozovou propojku 600V, proto se jezdí na dva.
Myslím, že v rámci ČR a SR to je jediný případ.
Je rozumnější v centrech měst omezovat individuální automobilovou dopravu než zde proboha jenom uvažovat o zrušení zavedených linek mhd...o zrovnoprávnění cyklistiky ve městě coby druhu dopravy ani nemluvit - pokud někam jedu, chci dojet živej a zdravej! Především v Brně...
Rovy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 483
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 17:21:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Izzy: Schválně jsem vybral zajímavé foto z Blavy s těmito netradičními pantografy. Mj. cca od poloviny dubna 2007 se v BA jezdí na přední pantograf.
Eda: Nějaké foto bych do bmhd galerie poslal...Jen nemám mnoho času na focení, tak toho nebude tolik. Ale, kvantita neznamená kvalita, tak to snad nebude tolik vadit.

Jinak jsem rád, že jsem trochu odstartoval zaslání tolika hezkých a zajímavých fotek od ostatních diskutujících na diskusi.
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 18:01:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nějaký fotky z veletrhu (asi MSV, 19.9.2006).
Pak mám ještě nějaký fotky tady.
 
 
 
 
 
Eda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 345
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 00:01:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rovy: Určitě pošli. Budeme rádi. Lepší jedna pěkná fotka, než nespočet hnusných:-)
rádoby kompletní evidence vozidel brněnského Tourbusu na www.bmhd.cz
754037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 5-2007


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 11:56:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak přidám taky jednu svou z ledna z první sněhové kalamity :o)
 
Následuje zastávka Ostrožská nová ves, lázně zastávka je na znamení
Eda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 346
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 15:30:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hafane alias Wolawko alias 754037 alias coještě? : nechápu, proč si každý druhý den zakládáš nový nick.

Ať to není jen takovej jebací příspěvek, tak posílám jinou 1727:
 
rádoby kompletní evidence vozidel brněnského Tourbusu na www.bmhd.cz
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 739
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 16:45:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tož to já taky něco hodím z kalamity
 
ICQ:192-449-432
mail: Trolejbus.3259@seznam.cz

Ať je teplo nebo zima, u trolejbusů je vždycky prima.
Agent_s_teplou_vodou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 11-2006


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 17:46:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem si dnes vyšel na špacír a tohle jsem ulovil:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šalina v centru = vizitka moderního Brna
Maximc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 18:21:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Také přihodím něco z dneška (ikdyž nebyly moc vhodné podmínky) :-)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Radek_havlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 19:59:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky přidám něco s dneška
Historické vozy:
 
 
 
Karolínka
 
 
d-8

 
 
Nevyvedená orientace na šalinách

 
 
a nakonec náhradní busy x8
 
 
Agent_s_teplou_vodou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 11-2006


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 21:04:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přesně před 25-ti lety byl zahájen provoz na novém úseku trati do Starého Lískovce. Byly vybudovány nové zastávky Švermova, Harusova (Osová), Kirovova (Dunajská) a smyčka. První souprava projela podle jízdního řádu 9.5.1982 ve 4:25 hodin
Šalina v centru = vizitka moderního Brna
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2931
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 21:20:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kam dneska Kája jezdila?
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
754037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 5-2007


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 21:57:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Study: Připravovala se na musejní noc a BMUE..Jela z vozovny Medlánky po lince d-1 do Komína, pak přes Mendlák a Hlavas na Stránskou skálu a do vozovny :o)
Následuje zastávka Ostrožská nová ves, lázně zastávka je na znamení
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 645
Registrován: 9-2004


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 22:47:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

754037 - ahá, tak se mi to houkání páry ve Slatině skutečně nezdálo
Je rozumnější v centrech měst omezovat individuální automobilovou dopravu než zde proboha jenom uvažovat o zrušení zavedených linek mhd...o zrovnoprávnění cyklistiky ve městě coby druhu dopravy ani nemluvit - pokud někam jedu, chci dojet živej a zdravej! Především v Brně...
Duš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 623
Registrován: 2-2005


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 23:17:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včerejší odpočinek "babiček" na sluníčku ...

 
 

... trochu to navozovalo tu pravou atmosféru let dávno minulých ...
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 646
Registrován: 9-2004


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 12:30:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V 11,45 na Vídeňské KT8 1719 v rámci cičných jízd.
Je rozumnější v centrech měst omezovat individuální automobilovou dopravu než zde proboha jenom uvažovat o zrušení zavedených linek mhd...o zrovnoprávnění cyklistiky ve městě coby druhu dopravy ani nemluvit - pokud někam jedu, chci dojet živej a zdravej! Především v Brně...
V_s
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 410
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 09. května 2007 - 15:31:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v 14.30h sem byl svědkem nehody 1069 nan d-5 se zelenou dodávkou u zast.Poříčí, vytvořila se tam pěkná kolona kde mimo jiné uvízla i 2xT 1624+1625(002/16), všude kolona aut a nějakej temperamentní Ital se sporťákem si jel protisměrem, na Křížové stály v koloně i kamiony. Kolem 14.50h už zprůjezdněno. 1069 pokračuje na 005/10 v provozu, takže poškození nebylo tak vážné. Jinak na d-2 taky 1605+1617(002/15).

Když sem u těch dvojčat na d-2 jak se tady zmiňovalo, že tam můžou ty 2xT zrovna předepsat, tak co je tam předepsat s poznámkou v (přípdě nedostatku vozů nasazení K2), když už tam mermomocí musí být. Stejně jsou vhodnější na d-9,12.
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 700
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 16:00:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VS: Teď už je předepisování jiného typu na jeden nebo dva kurzy zbytečné. Pokud by tento stav měl přetrvávat nadále, stačilo by tak učinit od září (ode změn, pokud budou) nebo od nových JŘ.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 805
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 17:49:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

koho napadlo dát dnes na pisárecký ranní trhačky cedulový K2? Není tam výslovně uvedeno, že kvůli přejezdu na jinou linku tam musí vozy s tablama?

(Příspěvek byl editován uživatelem mauricio.)
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 09. května 2007 - 18:42:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maricio: Je, ale už je téměř běžný, že na d-12 jezdí K2 s cedulí 10.
odkaz
Foto: Datel
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 703
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 19:19:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuba: Běžný to určitě není, spíš výjímky, kdy není možné zajistit všechny kurzy s vozy s elektrickými transparenty.
754037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 5-2007


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 21:16:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad můj příspěvek: Study: Připravovala se na musejní noc a BMUE..Jela z vozovny Medlánky po lince d-1 do Komína, pak přes Mendlák a Hlavas na Stránskou skálu a do vozovny :o)

..Toto info bylo od Mikyho z fora světmhd.net

(Příspěvek byl editován uživatelem 754037.)
Následuje zastávka Ostrožská nová ves, lázně zastávka je na znamení
Ms222
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 09. května 2007 - 21:39:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prosím, sháním služebáky na všechny linky MHD (tramvaje, autobusy, trolejbusy) v Pracovní Dny, Pracovní Dny-Prázdniny, Sobota a Neděle. Služebáky budou jen pro můj přehled, nikde nebudou zveřejněny. Zasílat je můžete na E-mail: M.Smerda@iol.cz.

Díky
Ms222
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 09. května 2007 - 21:48:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když jsem stal dneska na zastávce Česká na tramvaj d-11, tak kolem 20 hodiny jela na d-12 Písárecka T3R 1661+1662 (1667+1668(?)). Nevím, jestli to byl nějakej zátah nebo co to bylo.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 806
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 22:31:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

šmerda - služebáky z roku 1978 (tramvaje) a 2001 najdeš na http://www.bmhd.cz/archiv/jr/
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 1-2007
Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 08:23:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ms222: Na d-12 jezdí Pisárecký vozy, ale jen v ranní špičce.
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 1-2007
Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 13:44:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v 8:38 jsem na zastávce Antonínská směr město viděl odtah vozu 1586 vozem 4123.
 
 
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1957
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 14:49:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To rozhodně není odtah. Jednak by měla přední šalina stáhlej pantec a druhak vidíme, že jsou vozy propojeny kabelem, kromě toho u měřáku je sklopený zrcátko, takže evidentně není v pozici tlačného vozu. A mimojiné jak vidím nemá ani brnkátko, takže asi nejen proto musí jezdit jako béčkovej. Navíc pravděpodobnost výjezdu vozu 4123 a současně toho, že potká před sebou chcíplou tramvaj, je téměř nulová (i když i takové situace - nutnost tlačení nějakým velice neobvyklým vozem - se dají historicky najít.
1997 - 2007 Trolejbusová VOZOVNA KOMÍN 10 LET - Den otevřených dveří sobota, 2. června
(Bára!)
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 650
Registrován: 9-2004


Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 15:20:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Navíc, já viděl dnes před devátou 4123 na Renneské frčíc směrem Lískovec.
Je rozumnější v centrech měst omezovat individuální automobilovou dopravu než zde proboha jenom uvažovat o zrušení zavedených linek mhd...o zrovnoprávnění cyklistiky ve městě coby druhu dopravy ani nemluvit - pokud někam jedu, chci dojet živej a zdravej! Především v Brně...
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 1-2007
Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 15:54:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Navíc pravděpodobnost výjezdu vozu 4123 a současně toho, že potká před sebou chcíplou tramvaj, je téměř nulová
Já myslel, že 4123 je odtahovej vůz. :-(
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 380
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 16:32:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já viděl 4123 okolo 10:15 na Malinovském n., jedoucí směrem na Tkalcovskou.

Jinak okolo 9:50 bylo na náměstí Svobody zajímavé setkání- 1569, 1560 a v druhém směru pak 1567.
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 710
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 19:24:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuba: To by byla orovská náhoda, kdyby zrovna 4123 jela za vadnou tramvají. Pravdou ale je, že 4123 byla dřív v Pisárkách na odtah vadných vozů používána.

Má jinak někdo prosím fotku té dvojice s měřákem, kromě Kuby? Ď.
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 23:30:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes večer, krátce před 21:45 zahořel na Křenové mezi Masnou a Vlhkou (pod gymnáziem) v T3M 1602 hlavní měnič. Přivolaní hasiči prostor měniče schladili. Následně byla 1602 svým A voze (1565) odtažena do smyčky Geislerova a následně do Medlánek.

Přikládám fotku, bohužel jsem u sebe neměl foťák ani stativ.
 
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 18:12:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v 8:42 na zast. Antonínská zkušebka 1701 a služebka 1053 (3/7).
Včera v 16:45 na Veveří mezi zast. Grohova Konečného nám. cvička 1537.
 
 
 
 
Pavel_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 333
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 12. května 2007 - 23:13:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trochu zapršelo a už se začínají objevovat informační tabule. Zatím ale mlčí...
 
Ms222
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 13. května 2007 - 13:04:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už se ty informační tabule taky objevil. Taky jsou nainstalovány na Staré Osadě.
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 14. května 2007 - 17:02:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...a v Blansku na autobusovým nádraží - mají být na přestupních uzlech po celým IDS.
Wana
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 3-2007
Odesláno Pondělí, 14. května 2007 - 17:06:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jsou taky ve Slavkově u Brna na vlakovém nádraží
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 657
Registrován: 9-2004


Odesláno Pondělí, 14. května 2007 - 17:18:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajímalo by mě, zda je možné očekávat podobný rozvoj elektronických tabulí jako v Olomouci...
Je rozumnější v centrech měst omezovat individuální automobilovou dopravu než zde proboha jenom uvažovat o zrušení zavedených linek mhd...o zrovnoprávnění cyklistiky ve městě coby druhu dopravy ani nemluvit - pokud někam jedu, chci dojet živej a zdravej! Především v Brně...
Wana
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 3-2007
Odesláno Pondělí, 14. května 2007 - 17:35:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

myslím že takový rozvoj jako v Olomouci Brnu nehrozí

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace