K-report
 

Archiv do 5. prosince 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Autobusy a trolejbusy » Budějovické trolejbusy » Archiv do 5. prosince 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2264
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 01. listopadu 2008 - 09:07:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale to je pěkná fotka..
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 488
Registrován: 4-2005

Odesláno Neděle, 02. listopadu 2008 - 10:55:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem zaslechl že na víkendové 11 jsou sólo vozy z finančních důvodů a ne kvůli výluce. A musím říct, že v některé časy jsou pěkně narvané. Myslím že tj opět šetření na nesprávněm místě, zas takový rozdíl to není.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3501
Registrován: 12-2004

Odesláno Neděle, 02. listopadu 2008 - 18:45:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sóla byla na 11 pouze kvůli výluce.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 489
Registrován: 4-2005

Odesláno Neděle, 02. listopadu 2008 - 20:00:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M__r: Dnes jsem na ní viděl kloub, druhé pořadí jsem nezaznamenal, ale pravděpodobé je, že tam byl taky. Tak to byla asi dezinformace nebo si to dotyční naštěstí rozmysleli.
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1431
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 02. listopadu 2008 - 21:17:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechci zde dělat nějaké vlny, ale v SO, NE opravdu jezdí na 11 kloubáky? Dnes při "dušičkách" kvůli hřbitovu v Mladém asi ano, ale jiné víkendy?
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2265
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 02. listopadu 2008 - 22:30:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, i jiné víkendy. Výměna s linkou 19, kde jezdí o víkendu sóla.
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1436
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 03. listopadu 2008 - 21:32:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za informaci.
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Roman Drechsler
Neregistrovaný host
Odeslán z: 93.91.49.4
Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 21:16:22    Odkaz na tento příspěvek  

Tak malé novinky z vozovny trolejbusů: vůz ev.č. 32 je hotov a na řadě je ev.č. 30. Řidič z 30tky bude snad mít 49ku. Tak to je asi vše.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1192
Registrován: 3-2004

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 00:34:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

30 je dneska na nočce 53, tak asi tenhle víkend poslední nasazení před GO.
Já jsem jí viděl v Jeronýmově ještě na lince 2. jak jela do Rožnova ve 23.22.

(Příspěvek byl editován uživatelem Macek.)
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479

S Hydrobusy a rábou na věčné časy, oboje z Maďarska.

Nad alkoholem nelze zvítězit - pouze Moraváci remízovali.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1193
Registrován: 3-2004

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 16:09:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

30. v posledním tažení před GO jezdí nonstop, teď přes den je na lince 3.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479

S Hydrobusy a rábou na věčné časy, oboje z Maďarska.

Nad alkoholem nelze zvítězit - pouze Moraváci remízovali.
Marmar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 535
Registrován: 11-2006

Odesláno Neděle, 09. listopadu 2008 - 09:35:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi blbej dotaz, ale pracuje tu někdo v DPmČB ??? Potřeboval bych něco sehnat. Kontaktů je v příspěvku dost. Díky
Nově spuštěný Web o jízdenkách - jizdenky.org
Katalogy jízdenek
ICQ: 499-501-207

Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3518
Registrován: 5-2003

Odesláno Úterý, 11. listopadu 2008 - 18:39:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taková drobná "soutěž".
Kro první uhádne, co propaguje 25Tr č.71, tak má u mě malé bezvýznamné plus.
Já to totiž na to ani při okukování z obou stran nepřišel. A to sem kvůli tomu otočil směr jízdy, protože mi nějak nebylo jasný, co jsem viděl.

Pro doplnění, druhá strana vypadá úplně stejně, akorát je tam myslím jiná pani. Čela jsou bílá.
Ještě mě napadlo, že možná kvůli složitosti reklamy bude později dolepena, ale takhle to nevypadá vůbec špatně, hned ta obyčejná 25Tr má hodně neobvyklý šarm.
Omlouvám se za sníženou kvalitu fotky, byla to rychlovka těsně před západem slunce.
Proč? Proto...
Roman Drechsler
Neregistrovaný host
Odeslán z: 93.91.49.4
Odesláno Úterý, 11. listopadu 2008 - 19:15:10    Odkaz na tento příspěvek  

30tka je možná v posledním tažení, ale bude jí velká škoda. Vůz s tak tichým podvozkem a spolehlivostí je škoda poslat na GO, ale bohužel se nedá nic dělat, vše jednou doslouží. Jinak řidič prý přejde na 49tku.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3518
Registrován: 12-2004

Odesláno Úterý, 11. listopadu 2008 - 21:31:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: Bomba, vypadá fakt krásně, já ji nakonec nepotkal. Nějak mě ale nenapadá, na co by to mohlo být.
Že by se to dolepovalo později se mi nezdá, přeci jen na tu folii se natiskne vše a šmitec... Byl by to ale celkem bombový firemní polep.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2269
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 12. listopadu 2008 - 09:21:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já bych to neviděl jako definitivní verzi, počítám, že pár písmen ještě přibyde. Ale je to fešný, to jo.
Byl by to ale celkem bombový firemní polep.
No pokud myslíš heslo "Dopravní podnik VŠEMI SMĚRY", tak jo....
Vy jste Škoda?
Všichni jsme Škoda....
... akorát každej v jiným futrálu.....
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3519
Registrován: 5-2003

Odesláno Středa, 12. listopadu 2008 - 13:27:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak protože není polepená i levá oblina na zadním čele, tak očekávám, že se ještě něco přidá...
Dneska to jezdí na lince 15.
30 byla včera na 17, jsem zvědav, kdy bude naposledy.
Proč? Proto...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2270
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 12. listopadu 2008 - 14:04:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ty poslední dva - 27 a 30 se tuží. Poslední měsíc není den, abych je neviděl, stačí se jen motat kolem spěšnin a úspěch (alespoň u jedné) je vždy zaručen...
Vy jste Škoda?
Všichni jsme Škoda....
... akorát každej v jiným futrálu.....
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1658
Registrován: 6-2005

Odesláno Středa, 12. listopadu 2008 - 14:35:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

71- Náhodou je to dobrý reklamní tah, nechat diváka v přemýšlení na co to vlastně je. (Má ta žena z druhé strany taky brejle? By to mohla být jakási optika)
:::jihlavskymhd.ic.cz...MHD v Jihlavě
:::www.zhta.ic.cz...stránky o.s. Za záchranu historických trolejbusů a autobusů
Felix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 410
Registrován: 11-2004

Odesláno Středa, 12. listopadu 2008 - 22:37:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím, jestli mám fotografickou paměť, opravdu nevím.
Ale asi pět minut v kuse jsem sledovla, ba přímo hypnotizoval tajemnou fotku jedenasedmdesátky a víte, co mi vytanulo na mysli? GrandOptical. Nevím proč, nevím jak, čas ukáže, je-li moje hypnóza správná.
Zdeněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2834
Registrován: 11-2003

Odesláno Středa, 12. listopadu 2008 - 23:17:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím si to samý
Edite bibite post mortem nulla voluptas
Bmocz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 11-2008
Odesláno Středa, 12. listopadu 2008 - 23:21:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teda tak to je opravdu záhada když už to neví ani M__r :-)
Taky mě napadl GrandOptical ale je to fakt zajímavé no uvidíme.
Jinak vidím že to tu ještě nebylo možná si už někdo všimnul ale i na většině starších 25tr byli odstraněny kryty u sběračů na střeše. Tak si tak říkám ať je sundaji raději všechny tohle fakt vypadá šíleně.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3524
Registrován: 12-2004

Odesláno Čtvrtek, 13. listopadu 2008 - 00:33:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak bude to někdo bohatší, pokud se to bude pak přelepovat. Ono pouze cena za tu fólii je v desítkách tisíc (u kloubáku dost možná spíš dost přes sto).
Kryty zmizely u těch 25Tr, které tam nemají reklamu. 71 a 72 tak rovnou vyjely.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 45891
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 15. listopadu 2008 - 19:57:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Modrý most bude přechodně uzavřen
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1478
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 15. listopadu 2008 - 21:31:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

25Tr č.71 u mne budí svým vzhledem dojem propagace ekologické přepravy rakví v úseku Nemocnice - hřbitov Otýlie. Tmavá barva, žádná okna... ještě chybí ji olemovat bílým krajkovím. Ten obličej jakoby říkal: Taky se dočkáš a jednou se mnou pojedeš.
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Felix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 411
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 16. listopadu 2008 - 19:42:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmbč: a nemáš ty dneska prostě jenom depku, kamaráde?

že to vidíš až tak tragicky a ještě své představy umíš náležitě barvitě popsat
J_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 434
Registrován: 1-2006

Odesláno Pondělí, 17. listopadu 2008 - 19:28:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin: To je ten most, jak byl původně uzavřen pro automobily zcela a pak přechodně pro auta otevřen?
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3540
Registrován: 12-2004

Odesláno Pondělí, 17. listopadu 2008 - 20:05:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Spíše lépe řečeno to je most, který byl stavěn pro pěší + cyklisty a následně dočasně otevřen pro auta (dočasně = něco jako Sověti v ČSSR po roce 68).
Vyústění v Havlindě je vyloženě proti normám (šíleně prudký a křivý a nerovný nájezd), v současnosti probíhá úprava pro trvalý provoz.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 45951
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 15:39:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A kde byla napřed jen lávka...
A aby šlo o vyslovený tranzit, lze přepokládat, že bude změněna (pokud už nebyla) přednost na zbylých křižovatkách pro průjezd k/od mostu.

Jo, a tu rakev jsem včera taky potkal.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3541
Registrován: 12-2004

Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 17:46:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemáte někdo něco bližšího k té dnešní nehodě na Strakonické? Já se do města vydal až v poledne a to už bylo pomalu po všem. Co jsem slyšel, tak bouračka přes 4 pruhy, kompletně to zavřeli a celý město stálo. Já jel jedničkou, která měla - 55 .
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3520
Registrován: 5-2003

Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 17:59:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M__r: Co jsem tak zaslechl v rádiu, tak údajně neznámé vozidlo vytlačilo Pikap Felicia z levého pruhu až do protisměru, kde se čelně střetl s lehkým kamionem. Ten údajný viník je ovšem neznámý. Hlásili těžké zranění a Strakonická byla opravdu zablokovaná komplet, prý u Diamantu, tj.počítám někde na mostě.
Obě havarovaný auta jsem krátce po 13.hodině viděl jen na odathovkách a zejména na ten pikap (Hasič servis, asi firma z ČB) nebyl dobrý pohled, pokud to řidič přežil, tak se podruhý narodil, z tý kabiny nic nezbylo a evidetně jí museli rozstříhat. Kamion Nissan měl zničenou levou přední část a vyvrácené kolo.
Ono když se tam střetnou dvě auta, jedoucí povolených 70km/h, tak se bohužel následkům nedivím.
Ale alespoň bylo vidět, co udělá s městem skoro tříhodinová uzavírka nejrušnější tranzitní ulice. Radši to ani nebudu komentovat.
A ten co to zavinil si v klidu odjel, prý nějaký tmavě modrý kombík. Vsadil bych se, že to byl nějaký z těch řidičů, co mají za týden 14 dní papíry, opelýchanýho Golfa nebo Hondu, zatmavená okna, jednu ruku na volantu, známou polohu pololežícího blba a rádio na plný koule, ještě s většinou podobně blbě vypadající ženštinou na sedadle spolujezdce. Takový jsem dneska potkal tři, kličkující mezi pruhy nez blinkrů a s náležitým rachotem... Ale to je zbytečný něco komentovat, dneska dostane papíry každej pablb.

Něco z provozu - 30ka dnes brousila dráty na lince 2, asi šejdr.
Proč? Proto...
J_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 435
Registrován: 1-2006

Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 21:42:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady je oficiální info:
http://www.policie.cz/clanek/dopravni-nehoda-s-tezkym-zranenim-11 9438.aspx

Je to síla, já tam jezdím v levém pruhu dvakrát denně...
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1197
Registrován: 3-2004

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 07:54:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A já si včera dopoledne říkal co dělají u družby velký náklaďáci a pak i citelis 160, linka 8.
Místem nehody jsem projížděl s IGK asi zřejmě těsně před nehodou okolo desátý hodiny.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479

S Hydrobusy a rábou na věčné časy, oboje z Maďarska.

Nad alkoholem nelze zvítězit - pouze Moraváci remízovali.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1198
Registrován: 3-2004

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 12:34:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak 32 už se po městě prohání na zkušební jízdě, sedačky jako ve 26, a 30 ještě byla na ranním trháku.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479

S Hydrobusy a rábou na věčné časy, oboje z Maďarska.

Nad alkoholem nelze zvítězit - pouze Moraváci remízovali.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3521
Registrován: 5-2003

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 13:07:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Macek: Jsem čekal, kdo jí první spatří.
Kolem deváté si projela i "zkušební trať" na Borek a pak jela rovnou do města.

a 30 ještě byla na ranním trháku - si myslím, že 30ka těch trháků ještě pár stihne.

P.S. nepohyboval si se kolem 9:15 u OBI? Tou dobou totiž 32 odbočila na Strakonickou a 30 se právě vracela do vozovny z l.17, u OBI se potkaly....
Proč? Proto...
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1199
Registrován: 3-2004

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 19:44:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: Kolem Obi jsem jel, ale o drobet dřív s IGK a 32 mnou viděna u hřbitova cestou na kraťičkou návštěvu Porshe a zpět zase 30 taky u hřbitova. 32 jsem pak jestě viděl po návratu z města z busu u IGI.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479

S Hydrobusy a rábou na věčné časy, oboje z Maďarska.

Nad alkoholem nelze zvítězit - pouze Moraváci remízovali.
Nalim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2008 - 10:03:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dopravní pivní posezení - 29.11.2008 v 18:00 hod. restaurace U koně. Těším se na hojnou účast.
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 926
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 10:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Od kolegy jsem zaslechnul něco o včerejší ranní trolejbusové indispozici - snad nějaký výpadek napájení v centru města před sedmou ráno. Nemáte někdo bližší info ?
Renault Espace 1986 2,1TD a 1989 2,1TD
Ještě mne nemáte dost? Tak čtěte taky tady
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3546
Registrován: 12-2004

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 23:13:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klekla měnírna Jeronýmova, od čtvrt na osum se zas jezdilo - viz dnešní Deník.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 928
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 25. listopadu 2008 - 18:27:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dík za vysvětlení, než se já pročtu k takovýmu datumu...
Jinak dnes před polednem projížděla kolem nádraží věžka, se zapřáhnutým, nově nalakovaným, skeletem 15Tr. Jen o chvíli se minula s novotou zářícím vozem 32 na lince 2 nebo 9. Cože to bude za číslo?
Renault Espace 1986 2,1TD a 1989 2,1TD
Ještě mne nemáte dost? Tak čtěte taky tady
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3548
Registrován: 12-2004

Odesláno Úterý, 25. listopadu 2008 - 18:31:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ev.č. 39 - byla na Novohradský v lakovně. 32 byla teda na 9 - sem jí zahlíd, ale nějak jsem si nebyl jistej, jestli to je ona.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
dopravni.ctvrtletnik
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.30.255.186
Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 19:58:56    Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím chlapi, zřejmě 20.12.přijedu do Českých Budějovic, fotit a psát článek. A potřeboval bych od Vás pár informací.

1. Teheránský nátěr už nejezdí, pokud jsem zaregistroval správně, ale údajně se má při modernizaci 39 zachovat teheránský nátěr...je to tak?

2. Zastihnu v provozu ještě nějaký negenerálkovaný trolejbus 15Tr? (s cedulemi)

3. Najdu ve vozovně odstavený vůz 01, popř. jiné vyřazené trolejbusy?

4. Poradíte mi, na koho se obrátit při zájmu o exkurzi ve vozovně?

Předem Vám všem moc děkuji.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3529
Registrován: 5-2003

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 20:54:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dopravni.ctvrtletnik: Pokusím se něco odpovědět...

1) Teherán už nejezdí od odstavení 39ky. O zachování nátěru se zatím neví, ale možnost určitě je. Každopádně to asi ještě 39ka nebude, spíš jeden ze dvou posledních.

2) Zastihnout se dají poslední dva kousky ceduláků, 27 a 30. Cca do začátku ledna snad určitě.

3) Ve vozovně se válí celkem 4 vyřazené trolejbusy v jedné koloně, 01, 09, 06 a 02. První je určen pro zachování, další čeká buďto modernizace, prodej nebo šrot. Vzhledem ke stavu to spíš vidím na třetí možnost.

4) Exkurze ve vozovně - pokud dobře vidím, tak 20.12. je sobota, tzn. tam bude možná problém. Ale pokud se to domluví dostatečně předem, tak bych to neviděl zas tak beznadějně. Kdyžtak meil pod nickem, poslal bych doplňující info..
Proč? Proto...
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 929
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 13:53:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Před chvílí kousek za zastávkou na Mariánském náměstí směr Sady, klekla 208 na lince 12.
Renault Espace 1986 2,1TD a 1989 2,1TD
Ještě mne nemáte dost? Tak čtěte taky tady
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3553
Registrován: 12-2004

Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 18:04:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

39 je bílá. 27 a 30 jezdí prakticky denně.

Mmch. Na 286 už se pouze vychytávají detaily, jinak je hotová a vypadá naprosto úžasně. Mít ledkový buse a svítící boční pozičky, tak by to bylo dokonalý falešný Éčko...
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2277
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 15:27:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska dolehla na kloubové autobusy nějaká krize. Minimálně na 19 dvě sóla (285 a 211), na 1 pak jedno (224).
Vy jste Škoda?
Všichni jsme Škoda....
... akorát každej v jiným futrálu.....
Bmocz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 11-2008
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 16:14:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vencabocku: sola budou na 19 od 14.12 stále
dopravni.ctvrtletnik
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.30.255.186
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 16:54:24    Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: díky za odpovědi, podrobnější dotazy jsem poslal na mail.
Jan.Nelhubel@seznam.cz
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1200
Registrován: 3-2004

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 11:09:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Připomínám pro ty co sem moc nechodí dnešní dopravní pivo v 18.00 restaurace u Koníčka. Doufám že se nás sejde více než minule.

(Příspěvek byl editován uživatelem Macek.)
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479

S Hydrobusy a rábou na věčné časy, oboje z Maďarska.

Nad alkoholem nelze zvítězit - pouze Moraváci remízovali.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 46070
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 20:10:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já se aspoň dodatečně omlouvám, ale přijel jsem do Budějc až v deset... :-(
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 937
Registrován: 9-2005

Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 20:49:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já se také dodatečně omlouvám, připravoval jsem se na broušení kolejí...
Renault Espace 1986 2,1TD a 1989 2,1TD
Ještě mne nemáte dost? Tak čtěte taky tady
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1202
Registrován: 3-2004

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 09:16:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokuty: vyšplhají se až do desetitisíců:

http://finance.idnes.cz/pokuty-vysplhaji-se-az-do-desetitisicu-d9 s-/fi_blind.asp?c=A050812_135917_fi_blind_vra
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479

S Hydrobusy a rábou na věčné časy, oboje z Maďarska.

Nad alkoholem nelze zvítězit - pouze Moraváci remízovali.
Nalim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 11-2007

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 22:07:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro ty, co ještě neviděli barevnou TR25 ev.č.69:


Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 941
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 04. prosince 2008 - 05:45:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No konečně budeš na první pohled rozpoznatelný
Jinak dneska ráno jsem jel do práce vozem 271 a jednak mě překvapil, že je to automat (myslel jsem, že v sólo sedmistovkách je už jen v 268), ale hlavně jsem byl překvapenej, jak pěkně ještě dokáže chodit. Je to Voith nebo ZF ?
Renault Espace 1986 2,1TD a 1989 2,1TD
Ještě mne nemáte dost? Tak čtěte taky tady
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3566
Registrován: 12-2004

Odesláno Čtvrtek, 04. prosince 2008 - 18:35:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

268 i 271 Voith (myslím ).
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3533
Registrován: 5-2003

Odesláno Čtvrtek, 04. prosince 2008 - 19:34:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Typ B731.1653 by měl mít třístupňový Voith. Shválně se někdy v Praze kouknu na ex 270 jezdící u Štěpánka, zda-li má taky ještě původní převodovku.

Nalim: Poměrně hezká reklama... Alespoň, že to neni něco stylu 64 nebo 61 a 58. Dá se na to koukat a dá se poznat zdálky, i když jsem si zpočátku pletl z dálky s 67kou.

Mmch. nevím, asi to tu ještě nezaznělo, ale od pondělí je v provozu zcela nový zastávkový záliv na Okružní, rozcestí školní areál směr centrum, kde se předtím zastavovalo v silnici.
V zápětí započaly stavební práce v protisměru, zde očekávám i pokácení nějakého stromu a poměrně slušné zasypání škarpy.
Zcela nový zastávkový prostor je už nějakou dobu i v zastávce Vítězslava Nováka směr centrum, zde prošel taky zásadní komplexní rekonstrukcí. Nový přístřešek je na Okružní, rozcestí směr centrum. Ale to určitě všichni víte.
Proč? Proto...
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 942
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 04. prosince 2008 - 20:21:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dík za info, říkal jsem si, že ZF by asi při řazení byla víc "cítit". Tak mě napadá, kolik ZFek nám tu ještě jezdí ? Předpokládám, že jsou v těch GO 119,121,124,126,127 ale nevím, jestli i 133-137 ?
Na tý Okružní je ještě co dohánět - zastávka u Sfinxu mezi Rudolfovskou a vlečkovým přejezdem by si taky zasloužila záliv.
Renault Espace 1986 2,1TD a 1989 2,1TD
Ještě mne nemáte dost? Tak čtěte taky tady
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3567
Registrován: 12-2004

Odesláno Čtvrtek, 04. prosince 2008 - 21:41:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

268 i 271 jsou určitě třístupně, takže Voithy.
119, 124, 125, 127, 130, 133 - 137 jsou ZF, 121 je Voith, ten měla tuším i 128.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3535
Registrován: 5-2003

Odesláno Čtvrtek, 04. prosince 2008 - 21:48:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M__r: Vojtu měla nebožka 129.
Proč? Proto...
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3568
Registrován: 12-2004

Odesláno Pátek, 05. prosince 2008 - 00:36:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Těsně vedle .
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1289
Registrován: 1-2006

Odesláno Pátek, 05. prosince 2008 - 17:48:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K pokutám...

jaký na to máte názor? Myslíte si, že je to dobré řešení, prodat dluh hnedp o 15 dnech? Nemělo by se postupovat skokově po 600kč 15 dní 1000 kč 30 dní, případně 2000 kč 60 dní? A potom to prodat? + informovat lidi minimálně 1*, popř. 2* poštou?

Podle mě je 15 dnů zdovolením NEHORÁZNOST vůči lidem, kteří dostnou pokutu jednou za 5 let a poté jí zapomenou zaplatit. Řešení chápu vůči černým - notorickým, ale tohle je moc. Těším se na Vaše názory :-)