K-report
 

Archiv do 12. února 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Nákladní doprava » Archiv do 12. února 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7965
Registrován: 6-2003
Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2008 - 00:31:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co to, že Metransu nestačí už jejich stávající areál v Uhříněvsi a obsadil s kontejnery další areál přímo naproti přes hlavní trať?
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/ Jabber ID: poborskiii@jabbim.cx(=cz)
Brr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1053
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2008 - 10:17:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

1. ledna jel z Nymburka do Mladé Boleslavi náklad s kontejnery "TransKontejner". V Boleslavi i Bakově stálo dalších několik vozů s těmito kontejnery. Neví někdo, o co jde?
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 2783
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2008 - 10:22:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Od konce září se rozjíždí výroba v montážním závodě VW/Škoda v ruské Kaluze. Díly jsou přepravovány po železnici ve 40' kontejnerech, přepravu zajišťuje právě TransContainer (dceřinka RŽD). Postupně se najíždí na pravidelné dodávky ucelenými vlaky - od prosince cca 2xtýdně.
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 2784
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2008 - 10:38:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fotky vlaku jsou mj. zde:

https://www.k-report.net/discus/nahledy/103388.jpg

https://www.k-report.net/discus/nahledy/111394.jpg
Qěcy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1950
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2008 - 10:56:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trainspot:
Na té první fotce ten první vůz je čí? PKP?
A kudy to jezdí?
Stránky o lok. 109E: http://109-e.wgz.cz
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 2785
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2008 - 11:02:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo, jezdí na tom úplně všechno co se namane - nejsou vozy . Dokonce už se vyskytly i Ks. I tyhle potvory jsou pro 40ft skoro prázdné kontejnery nevhodné, ale nic jiného není.

Malaszewicze - Petrovice - Nbk.
Mtb_freeride
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 5-2007

Odesláno Sobota, 05. ledna 2008 - 10:15:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč stojí už pěkných pár týdnu v Ústí n/O odstavená souprava (teď snad už dvě) nových vozů Kils?
Sportu zdar, bajku zvláště!
Mcx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 609
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 05. ledna 2008 - 16:31:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Protože přepravci začátkem roku nenakládají (snad mimo uhlí)
Mtb_freeride
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 5-2007

Odesláno Sobota, 05. ledna 2008 - 18:17:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No tak to bych si dovolil oponovat, bo ta jedna souprava tam stojí snad od začátku prosince... Takže tím, že přepravci začátkem roku nenakládají, je to možná také dáno, ale nebral bych to za jediný a hlavní důvod...
Sportu zdar, bajku zvláště!
Kofolytik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 06. ledna 2008 - 11:31:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poborskii: Postupně se tam odsouvá depo.
Tlučeňák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.20.127
Odesláno Neděle, 06. ledna 2008 - 18:37:07    Odkaz na tento příspěvek  

Na kontejnerovém překladišti mezi Tlučnou a Nýřany dnes odpoledne hořelo. Dost značně, chuchvalce spáleného čehosi jsou po celé Tlučné, na místě 10 jednotek hasičů. V rádiu hlásili, že tam shořela dřevěná hala a návěs kamionu, škoda cca 5 MKč. Snad překladiště neskončí, dřív než pořádně začalo.
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1825
Registrován: 6-2004

Odesláno Neděle, 06. ledna 2008 - 18:45:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohledně kontejnerů - shodou okolností byl včera v televizních novinách "po 25 letech" příspěvek z kontejneráku v Ostravě.
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 564
Registrován: 7-2005

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2008 - 18:37:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Připojuji se tedy také s dotazem ohledně těch Kilsů v Ústí n./O.
ČD Cargo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.162.183
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2008 - 19:56:40    Odkaz na tento příspěvek  

Pozdrav z Brna:


http://www.designportal.cz/loga-corporate_design/c d-cargo-nove-logo.html
Nýřanák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.235.13.45
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2008 - 21:35:56    Odkaz na tento příspěvek  

Tlučenák,zdrawím souseda:-)jsem netušil že na k-report chodí někdo z tlučné.Dnes v ranních hodinách zivo na vlečce manipulák s cca osmi kontejnery.k požáru shořela velká skladovací hala ale s kontejnerovým překladištěm to prý nemá nic společného.)}
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 9-2006

Odesláno Úterý, 08. ledna 2008 - 11:11:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty Kils nestojí jenom v Ústí, ale také ve Lhotce n. Bečv. dvě koleje, v Rožnové cca 10 vozů. Prostě vozy o které se přepravci vyloženě perou.
Mcx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 616
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 08. ledna 2008 - 18:40:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Od poloviny prosince tak jak každý rok se "perou" o všechny vozy - počítejte, počítejte, stojí toho daleko více i kamiony počítejte, sousedi řidiči sedí doma a čekají až se bude jezdit :-))
Vodis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 08. ledna 2008 - 19:21:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stejně tak jsou teď ve stanicích odstavené i nedostatkové Easy. Ale už se začínají rozpouštět...Teď tedy mluvím tak nějak za náš obvod.
Jen se neposer, papundekle....7S2 4191 fährt immer...
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 2832
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 16. ledna 2008 - 15:43:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže banánová derniéra je zde - v Bubnech 5 vg asi už vážně naposledy.
Pro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 13:31:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Praha-Bubny,29.12.2007,mezi 11.-14.hodinou,
720 509-9 a 742 405-4./
Jamessn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 13:45:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trainspot: nestrašte, do konce února, snad...
Dj_cargo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1091
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 25. ledna 2008 - 13:03:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mcx - Od poloviny prosince tak jak každý rok se "perou" o všechny vozy

Ty Kilsy v ÚnO stojí (stály) od 8.12. Některé z nich měly poslední ložený výkon v říjnu 07.

Včera jsem náhodou narazil na tuto fotku ze 7.9.1970 (autor pan Rotthowe). Je na ní zachycen nákladní vlak Linec - Horní Dvořiště nedaleko Summerau, v čele "němka" ÖBB 52.7366. Doporučuji pozorně prohlédnout poslední vůz na snímku (ložený Fiaty). Dnes už to takhle nejde...

Zdeněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2372
Registrován: 11-2003

Odesláno Sobota, 26. ledna 2008 - 11:46:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nj, auta jsou stále širší. Za chvíli budou širší než silnice
Edite bibite post mortem nulla voluptas
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 867
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 30. ledna 2008 - 11:31:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DJ Cargo, Zdeněk: Jj, auta jsou stále širší, napadá mne ještě: a vagóny stále delší. Na snímku je vidět 13 vozů, kolik by se jich tam vešlo dnes?
Miram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 505
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 01. února 2008 - 15:41:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Již třetí dopravce vozí uhlí pro Synthesii-dnes OKD a uhlí z Polska,dále ČD a Viamont relaci ze Světce.
Chléb je veskrze věc spravedlivá, máslo ne vždy, jedincův kořistnický blahobyt nikdy.
Karel Čapek
Luxus bohatých je zaplacen bídou chudých.Franz Kafka
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 2885
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 01. února 2008 - 18:55:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Foto zajistil Javořina.
M_p
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 9-2007
Odesláno Čtvrtek, 07. února 2008 - 21:37:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jezdi ještě nějaká přeprava na Bechyňce pro Zelandii (Malšice)?
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 2900
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 07. února 2008 - 22:10:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím že kromě jednoho vozu s cukrem z D.Stredy se toho už více neuskutečnilo.
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 692
Registrován: 7-2007

Odesláno Pátek, 08. února 2008 - 10:12:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M_p: už dlouho nic,loni nebo předloni zkoušeli jestli tam mohou nějaké nové vozy(Kills??) ale jestli se na vlečce objeví tak 2,3 vozy za rok.A to spíš že tam nakládali na podzim jablka do moštáren.
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 2904
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 08. února 2008 - 10:35:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta jedna zkušební přeprava byla popsána i v ŽM - byl to Rils s paletami cukru.
Dj_cargo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1115
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 08. února 2008 - 19:42:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byl to jen ten jeden Rils v prosinci 2006. Jablka do moštáren se tam tedy určitě nenakládají.
Ale ještě to úplně mrtvé není.
quenya
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.99.180.190
Odesláno Sobota, 09. února 2008 - 20:22:19    Odkaz na tento příspěvek  

Pojedu do Zeelandie začátkem března, ale vidím to tak půl napůl, ačkoliv vedení firmy je pro železnici, správná doba asi ještě nenadešla...
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 699
Registrován: 7-2007

Odesláno Neděle, 10. února 2008 - 09:58:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dj_cargo:omluva, nenapsal jsem tam před 4,5 lety,ty jablka.Abych řekl marně vzpomínám ,kdy se tam nějaký vůz vezl,to už je opravdu asi dávno.Je faktem že už se tam vyskytuji minimálně, tak už opravdu nevím co se na Lochnesce děje.Více méně info z druhé ruky.
quenya
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.99.180.190
Odesláno Neděle, 10. února 2008 - 19:40:33    Odkaz na tento příspěvek  

To Oldcerry : Za posledních 10 let tam přijel jeden jediný vůz a to 1.prosince 2006 cukr z cukrovaru Hrochův Týnec. A pak šmitec, ačkoliv se snažila sama firma, prostě zatím to , zjednodušeně, funguje jen na jedné straně....
Desiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1090
Registrován: 2-2004

Odesláno Pondělí, 11. února 2008 - 18:01:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kilsy v ÚnO setrvalý stav. Napočítal jsem přes 50 vozů.
Poručík_pihrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 692
Registrován: 5-2004

Odesláno Pondělí, 11. února 2008 - 19:09:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám dotaz. Je šance že se ještě chytne železnice u v plzeňských pivovarech? Sice tato společnost upřednostňuje kamionovou dopravu ale předpokládám že důvody nejsou iracionální jako že vedení fa. jsou kamionoví šotoušové. Důvod proč se odklání od železnici vidím vtom že se snaží srazit na minimum náklady ve skladovém hospodářství a mít minimum finančních prostředku v zásobách. Myslím si že i tak má železnice šanci. Myslím si že by na dodeji by to mohlo být až 20 za den. 8 až 10 kousky s lahvemi, 5 až 6 kousků se sladem nebo ječmenem a 7 kousky s přepravkami. I pivo by se mohlo přepravit. Předpokládám že lahve odebírají od Avirunion v Citicích a Novém Sedle a slad od fa Sladovny Soufflet. Lahve podané v Novém Sedle a v Citicích by se přivěsily na Nex Cheb - Brno Maloměřice v Praze Libni by přešly na Nex Ostrava Plzeň. Tento Nex by vlastně byl prodlouženy druhý pár Nexů Ostrava Praha Libeň. Pokud by odebíraly lahve od fa Vetropack Moravia Glass tak by se dal pro to využít Nex Brno Maloměřice - Cheb a V Libni by zásilky přešly na stejný vlak jako zásilky od Avirunionu. Co se týče sladu tak to by záleželo odkud by se odebíral. Prodloužený Nex Plzeň Ostrava by pak byl využitelný pro přepravu značek piva které se vyrábějí v Nošovících do Čech a naopak značek které se vyrábějí v Plzni na Moravu. Další Distribuce by se dělala z Plzně nebo z Nošovic. Nex Ostrava Plzeň by se dal v úseku Praha Libeň Plzeň využít také pro potřeby Metransu (Nýřany). Takto by se dala u uvedených zásilek dosáhnout atraktivní doba přepravy a spolehlivost.
Možná je to absolutně ulítle ale mě to připadne jako zajímaví nápad.
Vše jde dokázat , stačí najít cestu.
Cargoman
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.181.160
Odesláno Pondělí, 11. února 2008 - 20:30:05    Odkaz na tento příspěvek  

Možná Vás překvapí, že láhve už po železnici do Plzně dávno chodí a není ani potřeba kvůli pár vagónkům nabourávat vlakotvornou technologii
Poručík_pihrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 695
Registrován: 5-2004

Odesláno Pondělí, 11. února 2008 - 21:01:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To jsem již postřehnul Ale myslel jsem že plní tekutýma bylinkami. Pokud se plní pivem tak pravděpodobně kamiony vozí jádrovou část dodávek a železnice to co je navíc.

Vzhledem k množství vyrobeného piva odhaduji že vlečka má denní potencionál:
podej
- 8 až 10 vozů kyvadlové přepravy Plzeň - Dobrá u Frýdku Místku
- 2 až 3 vozy s přepravními pomůckami (EUR palety)

Dodej
- 8 až 12 vz. lahve
- 6 až 7 vz. slad
- 5 až 7 vz. přepravky
nárazově hliníkové sudy a chemie.
Takže výsledný potencionál činí 27 až 36 téměř denně.


(Příspěvek byl editován uživatelem poručík Pihrt.)
Vše jde dokázat , stačí najít cestu.
Martin_740_848
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 8-2006

Odesláno Pondělí, 11. února 2008 - 21:09:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poručík pihrt: Vymyšlené to máš pěkně, ale teď ještě zkus s timhle přesvědčit zabedněnce na ČD a zabedněnce v Plzeňských pivovarech. Budu ti držet palce. Jinak přeprava na vlečce Měšťanských pivovarů v Plzni byla ukončena v roce 1999, tušim k 1.4., potom, ještě probíhal občasný návoz vozů ze sladem, ale i to bylo ukončeno. Já jsem z Plzeňska a když vidím, jak ta vlečka vypadá, resp. nevypdadá, je to katastrofa. Ještě si dovolím perličku z dávných dob: Do pivovaru probíhal v zimě návoz vozů s ledem-pro chlazení sklepů,z nedalekého Boleveckého rybníka, vozy se nakládali na vlečce, která odbočovala asi v úrovni předvěsti vjezdového návěstidla od Žatce a směřovala k břehu rybníku. Led se také rozvážel koňskými potahy po Plzeňských hospodách.

Omluvte kvalitu fotky, je ofocená.
Vlečkaři všech zemí spojte se! ! !
Dj_cargo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1119
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 11. února 2008 - 22:06:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak píše kolega Cargoman, tak Plzeňské pivovary jsou zákazníkem železnice i dnes. A ne úplně zanedbatelným. K tomu není potřeba provozovat vlastní vlečku.
Uvědomte si, že provoz vlečky uprostřed závodu může také působit dost značné komplikace.

740_848 - proč myslíte, že na Českých drahách i v Plzeňských pivovarech působí zabedněnci? Já na přístupu pivovárců nic až tak zabedněného nevidím (a ČD v tomhle případě soudit nechci).
Poručík_pihrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 696
Registrován: 5-2004

Odesláno Pondělí, 11. února 2008 - 22:52:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty komplikace chápu. Značný provoz kamionů a provoz kolejových vozidel rovná se potencionální průser.

Vzhledem k objemu výroby to jsou bohužel jenom drobky. Železnice, konkrétně ČDC má navíc.



Nemyslím si že jak u pivovarů a u ČDC jsou zabedněnci. To že se podařilo vyjednat přepravu při které se v koncovém úseku překládá do kamionů je velkým úspěchem.
Otázka obnovení vlečky je dost komplexní problém. Kde se musí velmi pečlivě zvažovat plusy a mínusy.
Jak jsem psal. Je to jen takový nápad, námět na zamyšlení který může být úplně špatný a nereálný.
Vše jde dokázat , stačí najít cestu.
Maťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 10-2005
Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 08:51:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nevěděl jsem kam to dát ale je to nákl. přeprava...

Maťa
quenya
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.40.89.19
Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 09:58:25    Odkaz na tento příspěvek  

To Martin 740 848 : To s těmi zabedněnci se mě osobně, přiznám , docela dotklo. Tohle může napsat o nákladní dopravě a obchodu jenom někdo, kdo o tom a o současný situaci na železnici nemá ani páru. S pivovary se dlouhodobě jedná a taky čím dál víc vozí, že to jde ztuha, je věcí nastavení ekonomických a technologických parametrů řady zainteresovaných partnerů, nikoliv o zabedněnosti...
Martin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 704
Registrován: 8-2005
Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 10:39:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Musím se quenya zastat. Poslední dobou se opravdu rodí nové relace. Pár příkladů od nás z jihu: ucelenka z OBB do Rakovníka, štěpky Planá-OBB, pak se docela rozmohly plechy a což je zajímavé i do Polska. Jen jsem nějak nepostřehnul odkud se vozí plechy do Kolína. O autech ani nemluvím. V Číčenicích jsem opět viděl na manipulační koleji hodně rajek, jen nevím zda to je pravidlo nebo nějaká nárazovka. I na budvaráckou vlečku jezdí docela dost vozů. Hodně velký potenciál mají i vlečky na Rudolfově.
Jednou jsem viděl ucelenou strusku do Radotína, ale to asi byla nárazová akce. Snad se měl vozit vápenec z Berouna na OBB, ale ten jsem vůbec neviděl.
Takže quenya jen tak dál, držím pace.
Martin
Martin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 705
Registrován: 8-2005
Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 10:41:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen bych řekl, že se vozí málo chemie než dřív, ale je možné, že to je jen můj laický pohled...
Martin
Martin_740_848
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 8-2006

Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 11:39:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

qeunya: Moc mě mrzí, že jsem se vás dotknul. Ale přiznávám se že jsem o jednáních či dokonce přepravách mezi pivovary a ČD nic nevěděl. Reagoval jsem pouze na současný stav, který mi přijde více než tristní- při pohledu na Pivovarskou vlečku. Tedy že kromě přepravy do Škodovky, Kovošrotu a Ferony, žádný velký přepravce v Plzni není. O to více mě těší, že se s Pivovary jedná a přeji aby se jednání převedla do hmotných přeprav. Ještě jednou se omlouvám a děkuji za pochopení.(Za neznalost současného stavu)
Vlečkaři všech zemí spojte se! ! !
W.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.46.205
Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 12:34:46    Odkaz na tento příspěvek  

Víte o nějakých nových přepravách v KV-kraji ? Mě se zdá, že je to taková trvalá stagnace...
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 2909
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 12:42:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Plech do Kolína jezdí na vlečku MiKing naproti zast. Kolín - dílny. Myslím, že to jezdí především z Německa, možná i nějaká Belgie nebo Francie. A dále se pro TPCA vozí i ze skladu Steel Service Center Humpolec - taky myslím především Německo.
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 2910
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 12:43:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

KV - kraj - no tam je jeden takový evergreen s hodně velkým potenciálem, ale jak to nakonec dopadne...
Poručík_pihrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 697
Registrován: 5-2004

Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 17:09:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Snad se podaří zvrátit negativní trend a dočkáme se i nějakého piva v železničních vozech. Myslím si že zprovoznění pivovarské vlečky v Plzni by pomohlo získat dost značný objem přeprav. Sice to jde i bez vlečky ale ma toto řešení i svá negativa neboď každá manipulace navíc zvedá cenu přepravy. Kde se vlastně dělala překládka lahví v Plzni? Na VNVK u ulice Šumavská nebo v arealu fa MOVO?
Vše jde dokázat , stačí najít cestu.
Poručík_pihrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 698
Registrován: 5-2004

Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 17:58:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

quenya
Mohu poprosit o emailovy kontakt?
Vše jde dokázat , stačí najít cestu.
Cargoman
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.181.160
Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 20:16:46    Odkaz na tento příspěvek  

Láhve nejen pro pivovar, ale i fernet či bohemku chodí po železnici do areálu MOVO, kde má Čechofracht sklad.
Poručík_pihrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 699
Registrován: 5-2004

Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 21:47:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslel jsem si to dobře. Ta Šumavská mi připadala nepravděpodobná ale je to jediné VNVK v Plzni Hln. poté co byl totálně zlikvidován komerční obvod. Tušil jsem že tam se nakladají vozy ale u dodejů jsem si nebyl jistý.
Vše jde dokázat , stačí najít cestu.
Poručík_pihrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 700
Registrován: 5-2004

Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 21:56:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pravděpodobně mi asi nic nepovíte ale i tak se zeptám. Jak to vypadá s těmito přepravami?

Připadne mě že jádrovou přepravu vozí hlavně kamiony a železnice jen to co kamiony nepoberou.
Kdyby tomu bylo naopak tak je těch vozů 10 až 15 denně.
Vše jde dokázat , stačí najít cestu.
quenya
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.4.96
Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 21:56:12    Odkaz na tento příspěvek  

Ano, je to především zásluha spolupráce kolegy z Carga se SpediTransem. Jinak - omluvu beru, já se ani nějak zvlášť neurážel, taky se mi často stane, že něco plácnu a pak mě to mrzí...
Faktem je, že je hrozně těžký napravovat na Plzeňsku stav po likvidačních krocích pana Vízka v uplynulých letech...
quenya
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.4.96
Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 21:59:04    Odkaz na tento příspěvek  

To Poručík pihrt : jednak jsem poslal ten mail, jednak se jedná pouze o flašky do výroby.
quenya
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.4.96
Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 22:03:59    Odkaz na tento příspěvek  

To Trainspot a W.: Je to jen o penězích, v tomto případě o hooodně velkých penězích, snažíme se! A uvidíme!! nemůžeme ani naznačit!!
Poručík_pihrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 701
Registrován: 5-2004

Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 22:19:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Důvod proč mě napadlo že by se vozilo pivo mezi Nošovicema a Plzní je tento. Pokud nevaří Plzeňské druhy piva v Nošovicích a Nošovické v Plzni tak je předpoklad že mezi Nošovicema a Plzní musí panovat docela slušný objem přeprav který je zajímavý pro železnici. Jenomže zde asi hraje roly jedna podstatná věc. Pravděpodobně nejsou za rozumnou cenu k dispozici použitelné vozy.
Vše jde dokázat , stačí najít cestu.
Poručík_pihrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 702
Registrován: 5-2004

Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 22:44:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

quenya:
Děkuji za odpověď. Takže se pivo plní především do vrácených lahví a to co se vozí jen vyrovnává rozdíl mezi tím co se vrátí a co se spotřebuje. Chápu to dobře?

Jak jsem psal i toto je dost velký úspěch a mám z toho velkou radost. Držím vám palce aby přeprava nadále rostla.

Tímto se potvrdil můj názor že daleko jednoduší je přemalovat logo na "mašince" než převzít zpět to co převzaly kamiony. Málo využívaná infrastruktura se může v mezičase přestavět/zredukovat/zchátrat do podoby která velmi ztíží nebo znemožní návrat ztracených přeprav.

Třeba Vlečka Do kyselky nebo vlečka Pivovarů v Plzni je názorný příklad. Byl by to velký zázrak kdyby vlečka do Kyselky obživla nákladní dopravou. Zázrak proto že vlečka není z nejkratších a bez totální obnovy celé vlečky to asi nepůjde a Totální obnova vlečky představuje hodně velkou investici.




Možná že některé diskutující unavuji ale když se to vezme tak si o nákladní přepravě nemám s kým pořádně popovídat. Baví mě vymýšlet jak by se dalo dostat zboží do železničních vozů jenomže se musím spokojit jen s náměty. Pro důkladnější práci nemám podklady.


(Příspěvek byl editován uživatelem poručík Pihrt.)
Vše jde dokázat , stačí najít cestu.
poručík-Pihrt
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.236.21
Odesláno Úterý, 12. února 2008 - 23:12:07    Odkaz na tento příspěvek  

Pane quenya. Musím se vám omluvit za drobnou chybu. Teprve před chvilkou jsem si všimnul že v emailové adrese co je v mém profilu jsem před několika lety udělal chybu. Správná adresa zní NP2@seznam.cz