K-report
 

Archiv do 24. února 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Hry a simulátory » Virtuální DP - VirtualBus » Archiv do 24. února 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 7-2008
Odesláno Neděle, 22. února 2009 - 20:39:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže zde hodím pár fotek Citelisu 18m který dnes putoval do naší nové provozovny Opatov, už je v nátěru HDS, má nové logo provozovny Opatov (umístěny na bocích zadní nápravy) a s novými panely vyměněnými za oranžové pro lepší čitelnost v mlze apod.


Vdpckad - majitel a generální ředitel HDS a.s. neboli Hi-Tec dopravní společnosti
jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší HDS a.s.
web: www.vdphds.7x.cz --- icq: 424542124 --- mail: jarda.mazar@seznam.cz
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3717
Registrován: 2-2005

Odesláno Neděle, 22. února 2009 - 21:22:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study -- Agencynejpropracovanější marketingovou strategii ze všech společností. Naše cíle nejsou vůbec přízemní.
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!
Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 22. února 2009 - 21:26:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanley: Zdá se mi, že celá Vaše společnost jenom chrší vtipy...
MHD v ČR - http://mhd.okamzite.eu/
Ncis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 9-2008
Odesláno Neděle, 22. února 2009 - 21:26:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

prosim vas ma tu niekto na preda autobusy alebo trolejbusy ak ano tak icq 402795594
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3718
Registrován: 2-2005

Odesláno Neděle, 22. února 2009 - 21:33:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Naše společnost Study -- Agency reaguje pouze na neutěšenou situaci na trhu a velký tržní potenciál v uvažovaných relacích.
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 762
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 22. února 2009 - 21:39:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Jelczvero: přesně tak.
to Ncis: Stáhni si je, ne? Ušetříš hodně virtuálních Euro.
to Stanley: pošli mi přes SZ Váš zakladatelský rozpočet + marketingovou strategii. Rád bych se na to podíval.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5913
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 22. února 2009 - 23:24:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Právě jsem se vrátil (nikolivěk z hradu), ale ze služební cesty s technickým generálním ředitelem. Takže se mohu vyjádřit k projektu.

ad.Hladík: Já tam vidím jen jednu linku, označení navrhl starosta Lanžhota Lumír Hladký po dlouhém náročném jednání ve 2:15 (poté co uviděl na tablech jednoho autobusu v nejmenovaném městě číslo 755 ). Prostě řekl jedno slovo, jehož část označuje zmíněné číslo. Interval navrhl taky, ale až ve 4:15 (bylo to náročné a dlouhé jednání). Na plánku se právě pracuje. Kloubák projede všude. Jenom zvažujeme jak co nejvíce ušetřit, takže budeme jezdit bez bufiku. A ještě jsme uvažovali část dne jezdit jen s vlekem, ale to zatím neprošlo.

ad.Tomas25: To, co žádáš, je firemní bohatství, na tom stavíme. Jen naznačím, že jsme zatím hodně chudí (ale včera jsem zachránil dva rohlíky pro generálního ředitele vrátnic). A dnes na služební cestě jsem si dal cappuccino jen já a technický generální ředitel sušil ..... (ústa). Ale zase proběhla zajímavá jednání a myslím, že časem to bude zajímavé.
Nejlepší web o prostějovských autobusech
ICQ 202376673
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8299
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 22. února 2009 - 23:49:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Plánek už je dávno hotový a Mickey dávno připraven k výjezdu až na židli, kterou si generální ředitel jakýchsi vztahů odnesl domů s tím, že ji nedá. Jen je tu jeden problém, jedno auto ty intervaly točit nestihne (kloubák je to navíc od toho aby se mohl na těch schodech lámat) a béčko se ještě nevrátlo z Košic, jakože už tu mělo dávno být. Třetí turnus bude jezdit stano se psím spřežením (dvoukolák zapřažený za kolegou) a pokud by ani to nestačilo, máme přislíbené na zápůjčku cabrio bez bufíku.

Do připravované publikace o závodě ČSAD 609 Prostějov shromažďujeme informace a fotografie týkající se autobusové dopravy v okrese. Pokud i Vy máte zájem přispět, nabídky, prosím, zasílejte buďto formou SMS (prosím volat až po domluvě) na 605840016 nebo na e-mail pod jménem.

Web o prostějovských autobusech
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5915
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 22. února 2009 - 23:55:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To bude menší problém, protože B má zítra A. Budeme muset některá kola vynechat, ale kloubák to zvládne, je to přece jen voňavka.
Nejlepší web o prostějovských autobusech
ICQ 202376673
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8301
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 00:03:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A kdo by ho dělal když Stano bude jezdit a nikdo jiný se skrz ten šrot špinit nebude?
Do připravované publikace o závodě ČSAD 609 Prostějov shromažďujeme informace a fotografie týkající se autobusové dopravy v okrese. Pokud i Vy máte zájem přispět, nabídky, prosím, zasílejte buďto formou SMS (prosím volat až po domluvě) na 605840016 nebo na e-mail pod jménem.

Web o prostějovských autobusech
Infoindi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 1-2009

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 08:13:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj pár fotek z provozu

Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11007
Registrován: 1-2005

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 08:39:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem včera koupil hadicu (stála mě pět prstů a dvě minuty strachu), tak to ošplíchám. Jestli tam pak něco zbude, tak to do B beztak nedojede... Horší je, že nejde zvednout závora, čímž postrádá má funkce smysl, neb při závoře dole nejsou vnější vztahy. Ale myslím, že jsem právě vymyslel řešení. Jdu se ožrat...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 09:23:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study: jestli teda chceš provozovat mhd Lanžhot, tak se mi prosím ozvi na icq. Nebo to jezdíš po pěších zónách. A byl bych nerad, kdyby jsi jezdil po bahně a jezdit po slepých uličkách, jo a mimochodem, jezdíš po asi 05, metrů širokém schodišti. Ozvi se mi, já ti pomůžu vystavět lepší variantu.
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Moje osobní galerie
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8303
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 09:37:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přes pěší zónu můžem, starosta nám na to dal licence, bahno zvládnem, má to náhon na zadní nápravu a od toho je to kloubák, aby se s ním dalo jezdit i po schodech.
Do připravované publikace o závodě ČSAD 609 Prostějov shromažďujeme informace a fotografie týkající se autobusové dopravy v okrese. Pokud i Vy máte zájem přispět, nabídky, prosím, zasílejte buďto formou SMS (prosím volat až po domluvě) na 605840016 nebo na e-mail pod jménem.

Web o prostějovských autobusech
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 1-2009
Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 10:20:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

study agenci:myslím že ze začátku jak ste nás všechny pobavily už to tu přehante a B741 neni traktor
jinak dnes bude obnovavána fotogaleriie na našich stránkách
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8304
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 10:40:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím čím vás naše dopravní společnost měla pobavit, Study agency, jakožto realistická virtuální dopravní společnost si nemůže dovolit začít podnikat s padesáti autobusy na leasing jako ostatní dopravní společšnost, jejichž generální ředitelé si neuvědomují následky svých virtuálně spáchaných činů.
Do připravované publikace o závodě ČSAD 609 Prostějov shromažďujeme informace a fotografie týkající se autobusové dopravy v okrese. Pokud i Vy máte zájem přispět, nabídky, prosím, zasílejte buďto formou SMS (prosím volat až po domluvě) na 605840016 nebo na e-mail pod jménem.

Web o prostějovských autobusech
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 7-2008
Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 10:40:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera jsem zapomněl napsat, že gen. ředitel HDS (já ) si bere dovolenou tudíž od něj zde nebudou v době dovolené žádné příspěvky. Tato dovolená bude využita na prac. účely (např. dodělání si licencí apod.)

P.S.: for MZ: tohle není spamování, tohle je docela důležitá zpráva z vdp, ono kdyby se to neoznámilo tak by mohli vzniknout potíže.
Vdpckad - majitel a generální ředitel HDS a.s. neboli Hi-Tec dopravní společnosti
jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší HDS a.s.
web: www.vdphds.7x.cz --- icq: 424542124 --- mail: jarda.mazar@seznam.cz
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8306
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:07:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tvůj spolužák má pole? Tos nám neřekl. Nedalo by se tam něco odstavit? Přes pole kolem kolejí jezdíme, protože nebylo na točnu, vyjma té mezi domy tam nahoře, která vznikla, když jsme se tam točili při zkušební jízdě. Stoupání to zvládne, dyť to žene dvanáctilitrová Liazka.

No a vůbec, my nemáme prostor pro to, abychom tam projeli kloubákem, a ty máš peníze na provoz autobusů, koncese, licence a tak? Kdo ti s tím jezdí? Z čeho ho platíš? Kdes k němu vůbec přišel a kdes na něho vzal?

No a ještě to smaž, jakože už k tomu došlo ...
Do připravované publikace o závodě ČSAD 609 Prostějov shromažďujeme informace a fotografie týkající se autobusové dopravy v okrese. Pokud i Vy máte zájem přispět, nabídky, prosím, zasílejte buďto formou SMS (prosím volat až po domluvě) na 605840016 nebo na e-mail pod jménem.

Web o prostějovských autobusech
Drjekyll_and_mrhyde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 12-2008
Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:08:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hladíku, to, co jsi vypsal, byly jen malé problémy. Starosta Lumír Hladký nám pomohl při jejich vyřešení. Pěší zóna se zruší a bude předlážděna, aby tam mohl bus, pole je vyvlastněno ve státním zájmu, stromy a keře pokáceny a kde není cesta, Lanžhot na vlastní náklady postaví silnici. Potřebné baráky budou zbourány a lidé odstěhováni do Kút.
A B je na A.
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:13:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drjekyll_and_mrhyde: aspoň ze mě nedělajte kokota, žádný starosta Lumír Hladký není. A co kdybych zrovna zbůral tvůj barák,. to bys taky neměl velkou radost. Běžte si do svého pitomého Vyškova a Jih moravy nechte být.
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Moje osobní galerie
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:14:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co kdybych udělal z Vyškova raketovou základnu, taky se vám to nebude líbyt. polibte mi
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Moje osobní galerie
náhodný cestující
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.128.153.65
Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:15:07    Odkaz na tento příspěvek  

Dnes jsem se byl podívat na MHD v Lanžhotě, a pánové, máte to blbě vošéfovaný. Autobus vám nejel, stál uprostřed jakési rozšířené silnice (asi nádraží?), měl zvedlej dekl motoru a kolem pobíhal jakejsi oháklej člověk (asi šéf), co tomu vůbec nerozumněl, a pak někdo se závorou v ruce (asi pan Stano?), který pořád nadával...

A došly CD s Vaškem a Evou !!!!! Hlavně, žě časopisů máte plnej vlek.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11018
Registrován: 1-2005

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:15:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teď se ovšem musím ohradit. Souhlasím sice s označením předměstí Pustiměře, ovšem nevím, co bych tam měl zrovna já dělat...

A Lumír Hladký je virtuální starosta virtuálního města, to bys mohl pochopit.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8307
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:17:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Náhodný cestující: Copak se vám, milý zákazníku, nelíbí? Linka v provozu je, to že autobus nejede, to je věc druhá .
Do připravované publikace o závodě ČSAD 609 Prostějov shromažďujeme informace a fotografie týkající se autobusové dopravy v okrese. Pokud i Vy máte zájem přispět, nabídky, prosím, zasílejte buďto formou SMS (prosím volat až po domluvě) na 605840016 nebo na e-mail pod jménem.

Web o prostějovských autobusech
Drjekyll_and_mrhyde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 12-2008
Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:17:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

On asi Franta nebyl při smyslech. Mluvili jsme o jedné místní autodopravě, tak si asi spletl své jméno s podobným jménem toho autodopravce. Do Vyškova půjdeme taky, Igor je dobrý soupeř. Neboj, ale na začátku musíme vydělat a naučit se dělat MHD a Lanžhot je optimální.
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 328
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:19:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk: tak proč si neudělají virtuální město s virtuálními cestami a ne s mapou Lanžhota
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Moje osobní galerie
náhodný dobytek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.128.153.65
Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:20:33    Odkaz na tento příspěvek  

Study, no přece to, že nebyly CD s Evou!!! Já kvůli tomu jel přes půl republiky a ono nic, tady na severu je to nedostatkové zboží...
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5919
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:20:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Protože i virtuální doprava musí mít prvky reality, jinak by to byla sci-fi.
Nejlepší web o prostějovských autobusech
ICQ 202376673
Drjekyll_and_mrhyde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 12-2008
Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:22:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.náhodný dobytek: Zaplatil jsi jízdné a tím uzavřel přepravní smlouvu? Jestli ne, tak zmiz, jestli ano, tak si můžeš dojet do firmy pro CD.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8308
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:22:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Náhodný dobytek: Zkus se po těch CD podívat pod těmi schody v pěší zóně, to není možné, aby byly tak rychle pryč.
Do připravované publikace o závodě ČSAD 609 Prostějov shromažďujeme informace a fotografie týkající se autobusové dopravy v okrese. Pokud i Vy máte zájem přispět, nabídky, prosím, zasílejte buďto formou SMS (prosím volat až po domluvě) na 605840016 nebo na e-mail pod jménem.

Web o prostějovských autobusech
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3723
Registrován: 2-2005

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:23:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

náhodný_dobytek: CD už jsou na cestě z Kotvrdovic.

Ano, do Vyškova se také chystáme expandovat. A raketová základna by tam vzhledem k blízkosti VP Březina nebyl žádný problém.
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!
Drjekyll_and_mrhyde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 12-2008
Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:27:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A protože i na raketové základně jsou lidi, je tu prostor pro naši dopravu, simply clever.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8309
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:40:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale pane prezidente, přednější je ta smluvka v JZD Lanžhot, ne? Raketová základna musí počkat. Béčko se vrátilo z údržby, mám tu fotky ze zkušební jízdy. Byla provedena štětková metalíza na zakitovaných místech, přeplátován plech na levé bočnici a hlavně dolit olej s patřičným efektem:

Do připravované publikace o závodě ČSAD 609 Prostějov shromažďujeme informace a fotografie týkající se autobusové dopravy v okrese. Pokud i Vy máte zájem přispět, nabídky, prosím, zasílejte buďto formou SMS (prosím volat až po domluvě) na 605840016 nebo na e-mail pod jménem.

Web o prostějovských autobusech
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3027
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:47:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím, na kolik jel náhodný kaštan zadarmo či ne, pravdou je, že v době mé návštěvy na první ranní spoj nejen že autobus jel, ale i CD byly.


SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11021
Registrován: 1-2005

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:48:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kurňa, člověk se s jízdenkama drbe dva dny a na cenu zapomene...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:49:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Study,Stano, Drjekyll_and_mrhyde: Přestante si dělat z téhle diskuse chat, kouknite se, jak jste to tu zbytečně zablešily, to vám příjde normální? Potomhle příspěvku jdu psat moderátorům, aby to tu nějak promázli.
email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5923
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:53:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Dpkbv: To není chat, to je razantní nástup nové společnosti na trh. Musí pročeřit rybník.
Nejlepší web o prostějovských autobusech
ICQ 202376673
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 11:56:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Mauricio: BMHD, a.s. bylo a už nikdy nebude. Ted je jen DPKB-v, a.s.

VDP: Karosa B732.20 se podrobila výměně sedaček VOGEL na klasické kožené.
email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 13:29:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vzhledem k akutnímu nedostatku vozidel musel vDP Stanier pořídit dvojici autobusů z Maďarska. V obou případech se jedná o vozidla Ikarus 260.43. První je z roku 1986 a druhý z roku 1987. Pořizovací náklady byly malé - s provoznímy náklady to bude horší. Dosud se na autobusech provádí opravy a úpravy. Oba stroje budou nasazováni na lince Mělník - Mladá Boleslav.

Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 14:38:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Svecs. Ja si myslím, že lidi v tom buse budou spokojeni. Jetšě je to dobrej bus.
email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 764
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 14:38:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes do garáží ve Vidlákově a v Bílém Hradě přijely opravené Karosy B 832. Opravu provedla firma Connex Grešlové Mýto, které patří tímto velký dík.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Brano350_001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 1-2009

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 14:56:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevie te ci hra 18 Wheels of Steel: American Long Haul je dobra?Alebo lepsia je hra Euro truck simulator a za kolko je Euro truck simulator?
350 goryla 4ever.
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 14:58:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Brano350 001: Pozor vlezl jsi do špatné diskuse, tohleto patří do diskuse ETS, nebo silmulátory nákladních vozidel.
email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
Brano350_001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 1-2009

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 15:18:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dpkbv:Ok dam si pozor.
350 goryla 4ever.
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 15:37:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes na zkušební lince se porouchala u autobusu Karosa B732.20 nožní brzda. Autobus dojel s podřazováním na dánlnici, a dále ho odtáhne odatahová služba. Tento autobus se podrobí výměně brzdových hadiček a bowdenů.


email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
C744
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 15:40:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dpkbv: Hele přestaň si tu hrát na chytrýho a starej se o sebe.
Teď k VDP. Pracuje se na zavedení nový dvou linek a to linky 24 a 25, které budou obsluhovat nové části města. Linky budou zavedeny během měsíce (podle toho jak se nám podaří sehnat vozy)
e-mail: ridic.dpmdas@seznam.cz
ICQ:352908658
Lukytrans Labská skála a Jesenice
http://www.lukytrans.webgarden.cz/
Pocket
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 6-2007

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 16:04:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

BusTransPocket
Jak jsem sliboval, mám tu nějaké fotky z dnešního dne, kdy jsme začali provozovat regionální dopravu.
Foto udělali naší pracovníci.




A zde seznam busů, určených na regionální dopravu:
Karosa C734 (6R6 7265)
Karosa C934 (6R6 7266)
Karosa C934 (6R6 7267)
Karosa C954 (5R6 7280)
Karosa C954 (5R6 7281)
Karosa C954 (5R6 7901) - Rychlík
Solaris Urbino 12 (7R6 4367)
Moje weby s dopravní tématikou:
www.mhd-hranice.wz.cz,www.dopravni.borec.cz,www.bustranspocket.wz.cz
Přechod pro chodce, Tatra drtí důchodce...
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 1-2009
Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 16:13:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

teď byl dodělán vozoví park
změny :přelakovaní C954,B952E
přidaní (lakovaní(jen u nových vozů ),evidence,spz) BMW:2X 325i(pohotovostní) KAROSA: (3X B732,CITYBUS)MAN LION'S CITY G-(CNG),M
MERCEDES BENZ CITARO,CITARO L
Přestavba-B932E(ruská verze)dostala nové zadní čelo a nové sedadla
dále by mělo dojed od dealerů 20 karos tybu 7xx
a další zpráva conecto nebude zakoupeno (nejsou money)

FOTOGALERIE JE VE VOZOVÉM PARKU NA NAŠICH WEBOVKÁCH,FOTKY SOUU ŘAZENY PODLE EČ......OD 1001-1014(MĚSTSKÉ BUSY)
MB1-MB6 (METROBUSY)
ZAPUJČENÁ 6605(INFO-INDY)
SLUŽEBNÍ AUTOBUSY-METRO
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3031
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 16:33:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

AD Mrak, a.s. děkuje všem, kteří naší společnosti poskytli autobusy a nadále odkoupí městské, meziměstské a dálkové vozy Karosa...

Dále bych chtěl upozornit na podsekci o VDP na mém webu, adresa je http://www.mrakicio.net/VDP_AD_Mrak__as.html, prozatím je zprovozněna evidence vozů a jízdní řády (kde jsou zatím jen dva, zbytek dodám v nejbližší době) a tarif jízdného.
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Dawedoprava
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 1-2009

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 16:36:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děkujeme našemu štědrému sponzorovi - supermarketu Králičí sen za velkorysí příspěvek 1 500 000,- a městu kutlovic za příspěvek 250 000,- za který byla zakoupena další (u nás již druhá) Karosa B961 za oplátku Králičí sen získává celoplošnou reklamu na autobusu Karosa C744. Oproti první Karose B961 bude mít nárazníky v barvě karoserie.


Dále jsme využili akčních slev na skladové vozy Mercedes-Benz jenž jsme zakoupili dva a nahradí 4 stávající Barkase 1000. Někteří zaměstnaci již projevili zájem o odkoupení Barkasů.Budou prodány za symbolickou cenu.

Dále na opravu převodovky půjde Karosa sloužící jako dílna

Pro zástupce ředitele Fífia Service bylo zakoupeno BMW 325i

http://www.virtualbus.wbs.cz/ http://fifiaservice.wbs.cz/
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 16:37:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Mauricio: Já bych po tebe nějaké městský busy našel, ozvi se na ICQ 424-939-680
email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 5-2008

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 18:32:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes, t.j. 23.2.2009 sa do premávky zaradilo 13 z 18-tich novučičkých Solarisov Urbino 15 III. Na linkách Tempral Trans dnes premávali Solarisy evidenčných čísel 3001, 3002, 3003, 3004, 3006, 3008, 3009, 3010, 3011, 3014, 3015, 3016, 3018. Pár fotografií z prvých jázd Solarisov s cestujúcimi uverejníme už čoskoro.

Husté sneženie a neupravené cesty dnes komplikovali prevádzku nielen MHD ale aj PD a ZD. V mestskej hromadnej doprave sa sneženie prejavilo minimálne a to malými meškaniami v podobe 2-8 minút. V zahraničnej doprave snehové prekážky ustupovali za hranicami Slovenska. A v prímestskej doprave sa sneženie prejavilo najviac. Autobusy mali meškania aj 45-90 minút. Najviac meškali spoje cez Trnavu do Bratislavy, kde sa vytvorila niekoľko kilometrová kolóna. Aj napriek takémuto počasiu naši vodiči dopravili cestujúcich bez nehôd a bez ujmy na zdraví. Výnimkou je náš dispečer, ktorého za jazdy dispečerským vozidlom jemne zatiahlo do dopravnej značky. Výsledkom toho je zničená lišta predného nárazníka na dispečerskom vozidle Alfa Romeo Mi.To. Škoda je minimálna.

(Příspěvek byl editován uživatelem comfort.)
*1.4 Multiair 105 k, 1.4 Multiair Turbo-Jet 135 / 165 k, Strada 2.0 TC*
Tempral Trans a.s. -virtuálna dopravná spoločnosť
Soldex - Comfort -papierové modely košických električiek
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3736
Registrován: 2-2005

Odesláno Pondělí, 23. února 2009 - 23:22:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už od 20:00, kdy skončil denní turnus na MHD Lanžhot zasedá představenstvo >STUDY -- AGENCY< a provádí předběžné kalkulace dnešního provozu. Můžeme říct, že takové čísla jsme opravdu, ale opravdu nečekali! Za své mluví to, že po celý den se muselo ve voze i stát (bodejť by ne, když byl vlek plný časopisů a cédéček), cédéčka došly hned v druhém kole a museli jsme se je operativně dopravit a v poledne bylo nutné provést dotisk jízdenek. Zavedení MHD ocenili opravdu všichni občané a starosta Lumír Hladký kvitoval každé projetí vozu kolem MNV zvoláním označení linky a jeho oblíbené částice "ča". Technika nezklamala a nebylo nutné se vracet do garáží (stejně zaseklá závora dole). Lví podíl na tom mají samozřejmě písty po výbrusu a odpojený bufík rapidně snižující provozní náklady.

Vzhledem k předpokládanému nárůstu poptávky po MHD a tudíž i po CD Evy a Vaška (od oběda už s námi jezdí i p. kOsička s p. kUhrem, odmítají opustit vůz a dožadují se stále dalších a dalších CD), zvažujeme zavedení pravidelné dopravy na trase Lanžhot, MNV - Břeclav, Tesco - Brno, Schopping Park - Brno, Černovice, Huskova (zde vůz jistě naplníme) - Kotvrdovice, U Surfu. Ekonomické oddělení provede zítra pročty rentability linky, nákladů na pořízení nového vozu a vyřkne konečný ortel.
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 01:37:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

akutní a smutná zpráva se k nám na oslavu nových autobusů a firemního večírku který se konal v D.Počernicích kde se obě vilo všech 19 řidičů z rodinami(i ty 3Nymburka )1 technik 5 slečen ze sekretariátu (i z blízkým) a přátelé našeho podniku,
později se stala strašná věc jedna sekretářka se svím přítelem které se vracely domů z oslavy měly dopravní nehodu na jižní spojce o 10 minut kdy jsem dorazil na místo nehody (naštěstí tam byly i lidé které nepily tak mě tam odvezly )nám jeden záchranář smutně oznámil že 26 letý řidič JAN K.(z určitého důvodu nebude prozrazeno celé jméno)podlehl a pasažérka je ve stavu krytykém byla transportována zzshmp do nemocnice na Bulovce a později bude převezena údajně na Motol jižní spojka byla ve směru z Běchovice na H.Počernice uzavřena. bude asi cca do 3:30
o nehodě nám bylo řečeno toto :Škoda Octavia která ve 178 km/h dostala smyk a narazila l.bokem do pilíře mostu a dále se rozmetala po celé ulici a zůstala na střeše . O nehodě byl izs kontaktován v 0:27 v 0:34 byly na místě hasiči za chvilku přijíždí sanitka a poté i policie , vystříhávaní z vraku trvalo celkově 29 minut v 1:15 jsme kontaktovány řidičem Prague trans který jel z Manem G (CNG) z linky MB2 na zbytek oslavy omluvte dlouhou a smutnou zprávu náš podnik se v naší pracovnici modlí ...... přeji aspoň vám pohodový zbytek večera
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 03:31:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jak teď sedíme v nemocnici tak nám policie oznámila důvod dopravní nehody ten zní nepřiměřená rychlost a zdělily nám že řidič měl v krvi 2.3 promile alkoholu
dále nám bylo oznámeno od doktora že spolu pasažérka 24 letá Marie R.podlehla ...............zítra bude vyhlášen černý den a rozhodl jsem se že KAROSU B932 dostane jméno Marsuška Rózová a bude pro ní připravena celo vozová folie REST IN PEACE
:-(
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11026
Registrován: 1-2005

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 07:12:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PT: Nešlo by to aspoň psát česky? Ne, že bych neměl dost času, ale luštit každé slovo málem přes mongolsko-bulharský slovník a poté to zadávat na překlad do googlu, poněkud zdržuje...

Stanley: Jakožto vnější ředitel navrhuji ještě jednu věc, která mě napadla po zasedání. Vzhledem k vhodně zvolené trase doporučuji navázat spolupráci s AD Mrak a zajistit možnost přestupu na zastávce Tržní na jeho spoj 27 linky 720272 do Kroměříže, případně s ním dojednat posílení provozu s pozdějším odjezdem (jen blázen by vstával ve 4 ráno, kdy by musel být odjezd z Lanžhota...). Výměnné pobyty teď frčí...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 811
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 08:51:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pre nadbytok vozidiel MHD Rožkovce sa spoločnosť SAD Rožkovce, a.s. rozhodla predať nasledujúce vozidlá:

Typ: Karosa B731.40
EČV: RE-221AH
Evidenčné číslo: 12
Rok výroby: 1990
Zaradenie: 10/1990
Najazdené km: 1 085 715
Prevodovka: 5-stupňová, manuálna
Opravy: VO 4-5/2004 (ošetrenie rámu, výmena plechov, opravy v interiéri), v roku 1998 výmena automatickej prevodovky za manuálnu
Poznámky: Vozidlo je v zachovalom stave, avšak pre dlhodobé odstavenie mierne chytený hrdzou
Cena: 2 284,63 EUR / 65 000 Kč


Typ: Karosa B731.40
EČV: RE-218AH
Evidenčné číslo: 11
Rok výroby: 1990
Zaradenie: 10/1990
Najazdené km: 1 079 055
Prevodovka: 5-stupňová, manuálna
Opravy: VO 4-5/2004 (ošetrenie rámu, výmena plechov, opravy v interiéri), v roku 1998 výmena automatickej prevodovky za manuálnu
Poznámky: Vozidlo je v zachovalom stave, avšak pre dlhodobé odstavenie mierne chytený hrdzou. Vozidlo má CVR TESCO
Cena: 2 460,37 EUR / 70 000 Kč


Záujemci sa môžu hlásiť na ICQ 447-525-489

(Vyhradzujem si právo nepredať tieto autobusy niektorým ľuďom bez udania dôvodu)

(Příspěvek byl editován uživatelem 5211.)
www.sadre.wbs.cz - stránka môjho VDP
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 08:52:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk sry psal tem tosilně rozespalej
jinak se začalo pracovat na folii a u garaží je vysí černá vlajka
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11032
Registrován: 1-2005

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 08:53:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A teď jsi opět v limbu?
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 09:47:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže predchádzajúca ponuka na odpredaj dvoch Karos B731.40 je neplatná, nakoniec sa pre nich našlo využitie vďaka Hypermarketu TESCO v Rožkovciach, ktorým plánuje zaviesť samostatný TESCO BUS
www.sadre.wbs.cz - stránka môjho VDP