K-report
 

Archiv do 25. února 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Hry a simulátory » Virtuální DP - VirtualBus » Archiv do 25. února 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3033
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 10:09:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk
...a zajistit možnost přestupu na zastávce Tržní na jeho spoj 27 linky 720272 do Kroměříže...

asi je myšlen spoj 1, odjezd 6.00 ze Zvoncu, ta 27 je poznámka o tom, že nejede od 22.12.2008 do 2.1.2009 :-)
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3737
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 11:02:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já myslím, že vhodnější by byl rozhodně přestup na Hladíkové.
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 12:03:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prague...: Žádám o jedno..NEPIŠ SEM !
Já osobně bejt dis-bůhvíco jako ty tak sem nepíšu,popřípadně si to nechám zkontrolovat wordem..
Je to otřes číst to po tobě,ale myslím že někteří tvé přspěvky ani nečtou
Fakt už se nad tím zamysli,bije to do očí a leze mi z toho mráz po zádech. Jinak bacha PRAGUETRANS se píše měkké I


A teď ke zprávám z Karlových Varů:
Jak už tu psal C744 dvě z našich pěti Karos C964 zůstaly takřka nevyužity a tak putují do LS. I když už dostaly ev.čísla 341 a 342,čísla jim byla odebrána a MB Citaro L ev.č.343 je nyní přečíslován na ev.č.341. Nic jiného Naší pobočce ani na srdci neleží,vše jde podle plánu a autobusy jezdí tak jak mají
Toť vše..pěkný den
Karosa Irisbus Ares 15m... The BEST Bus..
E-Mail: EvzenekPlechsmidu@seznam.cz
ICQ: 432642789 (pls jen když něco potřebujete)
Ředitel vDP LUKYTRANS a.s. ,Karlovy Vary
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3034
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 12:06:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hoši hoši, hlavně se zase nehádejte, nebo to tu zavřou...
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 12:56:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanley: běž se radči hrát s fotečkama autobusů, možná ti někdo dá i lopatičku s kýblem. Děláš tady špatnou reklamu města. Byl bys určitě nerad kdyby se ti někdo ozval z městského úřadu, že šířiš pitomé informace, ale tím ještě znehodnočuješ vše, kam jezdíš. Jednoduše, kde je STUDY AGENCY tam vadnou kytky. Až tu budu mluvit o zasraném Vyškově a Prostějově tak je to normální, nebo jsou tu přece pobůchanci. Staří, ale blbý. Košice-Prostějov s městkým autobusem. Hrom blesk aby do vás vletěl, Vy asi máte iq -180 a to je dost vážný. Stanley: varujitě, jinak tady bude pěknej bordel A ještě kazíš dobré jméno Studen Agency.
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Moje osobní galerie
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 13:01:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr_plecháček : já jsem adminovi něco slíbil takže ti k tomu řeknu asi toto : jestli se ti to nelibý tak to prostě nečti a zlost si vybíjej třeba na klávesnici :-) dále na karose B731,B931 byla od Lubomíra Hladíka udělaná mikroelektronika tím to mu děkuji

(Příspěvek byl editován uživatelem prague.trans.)
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 13:06:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Mauricio: Ja ale ted musím zakročit, vždyt tady zaspamujou celou diskusy.

To Study- Agency: Přestante to už spamovat!!!! Když nemáte ádné finance, tak ten DP zruš, až budeš mít finance, tak se zase ozvi. Jestli tady budet dál spamovat, tak už to budu řešit přes adminy, atd. Fakt mě s tím neštvěte, bývalí VDP BMHD, a.s. skončil, kvůli jedné kravině, což mě mrzí, ale kdyby ještě byl, tak by ses divil, jak by tady zatočil s vaší společností.

To Stano: Že tě to s nima baví, napiš mi na ICQ 424-393-680. Potřebuji s tebou něo probrat.
email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
754037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 5-2007

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 13:16:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To jsou, ale výhružky..

Já bych se spíš "Study-Agency" zastal. Jako jediní z vás (+ mauricio) tady totiž provozují VDP, který není scifi. Pochybuju, že ostatní si vedete nějaký účetnictví, nebo něco podobnýho. Když vidím, že každej druhej den tady nakupujete 10 vozů, další den polovinu vyřadíte, pošlete na GO, za hodinu jsou zpátky, za hodinu přijde dalších 10 vozů a takhle pořád dokola. S takovouhle by ty vaše společnosti ve skutečnosti dávno dosáhly krachu .

(Příspěvek byl editován uživatelem 754037.)
B951E & B961E | Pre-Os & MAN
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 13:21:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to 754037: Tak si to zkus, Maurício je jediný nejrozumější, zatím co Study zbytečně spamuje těma debilníma příspěvkama. Jak magor, vsadím se, že reál společnost měla hned na začátku lakovnu, a potom nakupovala busy. Study si ještě dělá srandu z chudinky B741. Prej by s tím jezdil po poli, takový blbý nápad nemá ani 3 měsíční dítě.
email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3035
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 13:24:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

prosímvás, abych v tom udělal jasno

Rozhodně to není tak, že bych to měl nějak propracované, ale kvůli užší spolupráci s jedním kolegou z mestskedopravy.com mám určité věci lépe propracované, než bych měl - třeba ty finance. Snažím se to dělat reálně, například teď dělám jízdní řád linky 770011 tak, abych konkuroval normálním dopravcům na větší části trasy, tak, aby vycházely oběhy ap. Když kupuju vozy, tak ty, který jsou fyzicky zrušený nebo ty, který mi někdo z jiných vdp prodá, aby se nestalo, že vůz bude existovat dvakrát. Vyjímkou je ta C954E. Tarif taky dělám nějak tak podlepodkladů z reálného světa, a další a další věci. Ale nutno říct, že tam mám spoustu prvků sci-fi - například samotné VDP :-)

Takže ne, necítím se, že bych měl kdoví jak dobrý podnik, necítím se, že bych ho měl nejlepší tady ze všech, ale baví mě to a to je hlavní. Navíc to úzce souvisí se školou...
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
754037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 5-2007

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 13:25:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak si to zkus
Já VDP (relativně čerstvě) mám, ale ne ve vBusu, ale i tak vím o co jde.

Ale to sem nepatří, to už je věc jiná..

(Příspěvek byl editován uživatelem 754037.)
B951E & B961E | Irisbus IVECO
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3036
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 13:29:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jinak to, že je mauricio nejrozumnější, s tím bych taky nesouhlasil, je zde plno lidí, kteří se mě jeví jako rozumnější než já.

V tom minulém a tomto příspěvku omluvte chyby, píšu to tak nějak narychlo bez kontroly...

Pokud jde o společnost Study-Agency, já ji naopak vítám - a rozhodně to není tím, že 90% jejich šéfů znám osobně, ale tím, že je to něco nového, něco, co tu ještě nebylo, něco, co je prostě tak nějak jiné a popírá to veškeré zásady vdp. A to se mě na tom právě líbí, i když bych asi zvolil trochu jiný způsob domluvy (třeba ohledně toho Lanžhota).

A můžu vás ujistit, že finance jsou to nejmenší... Takový jízdní řády, to je teprv pravá zábava.

EDIT
občas si říkám, že (VDP jsem měl už loni, ale více méně jen na papíře, a to byla i městská doprav ve městě o velikosti Brna + dnešní AD Mrak) je to ve dvaceti letech divné, dělat takové věci. Ale čas od času neškodí udělat trochu něco zvláštního :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem mauricio.)
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 13:38:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes na stránky VDP DPKB-v, a.s. přibyl vozový park autobusů, postupně se mění i vzhled stránek.
email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 813
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 13:53:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ako som už dnes spomínal, Karosy B731.40 sa nakoniec nepredávajú, lebo sa pre ne našlo využitie na linkách do Hypermarketu TESCO. TESCO linky začnú svoju prevádzku 1. marca 2009. Linky budú dve a budú niesť nasledovné označenie a trasu:

5A: TESCO - Areál SAD - Železničná stanica - Autobusová stanica - Strojárenská, OÚ - Strojárenská, č.72 - Strojárenská, č.131 - ROPEK - Nad Ravnicou - Kotolňa - Štadión - Potraviny - Sázavského č.13 - Buriakovská cesta - Železničná stanica - Areál SAD - TESCO;

5B: TESCO - Hradná - Nemocničná č.10 - križovatka - Pekný hájik - Ľ. Štúra, konečná - Východná trieda, č.52 - Východná trieda, reštaurácia - II.ZŠ - SOU Dopravné - Pri rieke - Gemerská - Elektrárne - ROPEK - Strojárenská, č.131 - Strojárenská, č.72 - Strojárenská, OÚ - Autobusová stanica - Železničná stanica - Areál SAD - TESCO;

Na linku budú nasadzované vozidlá #11 a #12. Vozidlo #12 sa začal podrobovať v klampiarskej dielni oprave oplechovania a čoskoro obdrží CVR TESCO po vzore vozidla #11. Cestovné poriadky budú zverejnené čoskoro.
www.sadre.wbs.cz - stránka môjho VDP
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 15:42:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hahaha,zase hádka,to tu "dlouho" nebylo
Ale zpět k VDP:
DPP ruší linku 204. To znamená,že opět převezmeme "málem" zrušenou linku. Na linku budou nasazovány 2 autobusy délky 12m; z toho 1 nízkopodlažní( zřejmě Citybus 12)
Dále máme ve skladu 50 samolepek s reklamou na koncert Filipa Benešovského The Wall 2009. Zatím se rozhodujeme,na jaké autobusy půjdou,ale nyní je zkušebně na jedné naší Karose B 732

ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Dawedoprava
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 17:04:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vše řekne obrazek a náš web!

http://www.virtualbus.wbs.cz/ http://fifiaservice.wbs.cz/
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 17:08:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

od zítřka budeme jezdit od Nádraží Hostivař K FASHION ARENĚ na lince bude provozována Karosa B 732 eč 1002 linka je zdarma a jede každou půl hodinu o výkendech každou hodinu

(Příspěvek byl editován uživatelem prague.trans.)
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 769
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 17:37:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Praugetrans: (ot) Neber si to osobně, ale použití tečky za větou by byla dobrá věc.
Teď k VDP: Do Tomášova dorazilo nové Volvo 7700 A jako náhrada za Volvo 7000 A, které jsme prodali zahraniční firmě. Vůz má červenobílý lak. Linka mu ještě nebyla přidělená.

(Příspěvek byl editován uživatelem tomas25.)
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 814
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 18:15:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cestovné poriadky TESCO liniek 5A a 5B nájdete tu
www.sadre.wbs.cz - stránka môjho VDP
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 788
Registrován: 3-2007

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 18:26:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lebo je to iný typ

Nakoniec mu vrátia aj to staré, lebo bude príliš moderné pre "zahraničnú firmu"
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s.
ICQ - 489-696-538
!!!Karosa FOREVER!!!
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 18:51:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25 hej tak teď si snad děláš víš co ?? nechceš se starat sám o sebe jen si přečti tudle stránku kolikrát tu končí věta tečkou prober se !
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Maurícius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 5-2008
Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 19:05:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PT: Od tebe tu žádnou tečku nevidím.
A mám pro tebe vkaz jako ty pro Tomase...Prober se, a nauč se psát! Kdo to má po tobě číst.

(Příspěvek byl editován uživatelem Maurícius.)
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 771
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 19:35:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Maurícius: (ot) PT šlo žalovat přímo redakci. (ubožák jeden)
Teď k VDP: Z technických důvodů nebudou VDP fungovat asi do pátku, takže nečekejte aktualitky.
To Tomino: Nevrátí, to je jisté.

(Příspěvek byl editován uživatelem tomas25.)
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 20:13:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25: Technická porucha všech autobusů, nebo co?

Teď k mému VDP: Společnost BOH Trans shání jakékoliv autobusy. Případní prodejci ať se hlásí na uvedenou e-mailovou adresu nebo přímo soukromou zprávou. Za všechny ohlasy děkuji, ředitel společnosti BOH Trans.
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Wolkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 772
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 20:43:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Marek3: nee, technická vada mého pc (ot). A busy jaké konkrétní značky sháníš?
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 21:00:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25: Bral by jsem jakékoliv Karosy, SOR, MB - Sprinter (minibus) atd... Ale nejradši tyto, ale budu rád za jakékoliv.
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Wolkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 773
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 21:22:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Marek3: Tak to nebude problem dodat, já jsem dealer vozů MB. Teď jsem zrovna dovezl do firmy 3 nový Sprintery.
Zkus se mi v sobotu (snad) ozvat přes SZ a dohodnem obchod.

(Příspěvek byl editován uživatelem tomas25.)
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Dawedoprava
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 21:29:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Máme nového sponzora
Stal se jím Kutlovický zpravodaj


http://www.virtualbus.wbs.cz/ http://fifiaservice.wbs.cz/
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 21:59:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25 dej mi icq pořešíme problém,
jinak ono zdělovat rybý příspěvky redakci není ubožárna ale věc jak se vyhnout zbytečné hádce z tupejma lidma a tak by to tu mělo chodit!
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Wyatt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 23:17:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OT

CaŠspi Trans Kolín a.s. hledá češtinářku, která by doučila uživatele PragueTrans náš rodný jazyk.
Odměny jsou následující:
Psaní velkých písmen na začátku věty ... 3 500,-
Psaní znamének ve větě ... 5 000,-
Psaní interpukčních znamének ... 6 000 ,-
Psaní písmen ve sledu, jak mají být ... 8 000 ,-
Psaní i/y ... 15 000 ,-
Další odměny ... až 30 000,-

P.S.: Co je moc, to je moc, někoho to může urážet, někdo se nad tím zasměje. Jenže člověk, který v pár větách na pár řádků napíše přes 30 chyb nepatří z mého pohledu mezi inteligentní lidi.
Je mi jedno, že si dyslektik, já sem mimochodem taky. Kolik chyb najdeš v jednom mém příspěvku? Je to jen hloupá výmluva, dokázal sem se ze 4ek vytáhnout na lepší dvojku z češtiny.

Martine, klidně si to smažte, je mi to jedno. Klidně smažte i mě. Jen chci ze sebe vyventilovat to, co si zde myslí asi úplně každý.
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 596
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 23:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wyatt:

Spátky k VDP:

Včera naša spoločnosť PFM-Trans, a.s odkúpila od jedného šrotoviska Karosu B732.40 v stave.. joj nebudem radšej hovorit za symbolicku cenu. Vozidlo prejde GO a bude ponúkané na predaj. Foto:




Ďakujem za pozornosť, s pozdravom, generálny riaditeľ PFM-Trans, Pavol-Filip Malý
© Masterboy732 (pfm10)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.vbus.webgarden.cz

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8316
Registrován: 11-2004

Odesláno Úterý, 24. února 2009 - 23:57:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro zjištěnou závadu na zadní nápravě a přilehlých součástech byla dnes odstavena naše vlajková atmosferická loď, namísto ní bude na lince jezdit nově zakoupená C734, štětková metalíza je dokončená, pracuje se momentálně na zástavbě motoru (prováděl se výbrus pístů). Béčko bude odstaveno jako zdroj náhradních dílů, není vyloučeno, že se ještě někdy vrátí do provozu.

Další změnou je ukončení mezinárodní linky už v Lanžhotě (důvodem jsou vysoké poplatky na autobusových nádražích na území SK), nebude se jezdit pouze jedno kolo o víkendu, ale jedno kolo denně s tím, že vůz po ranním příjezdu do Lanžhota bude k dispozici na smluvní přepravu JZD Lanžhot a eventuelně bude vypomáhat na městské dopravě, případně manipulačně jako služební vůz mezi Lanžhotem a Kotvrdovicemi (návoz CD v případě vyčerpání), je to z kopce, na spotřebě to snad nebude znát. Vracet se bude ve večerních hodinách. Provoz nové varianty započně v pátek:

...jo a abych uvedl na pravou míru, kde jsme vzali peníze - prodali jsme psí boudu.
Do připravované publikace o závodě ČSAD 609 Prostějov shromažďujeme informace a fotografie týkající se autobusové dopravy v okrese. Pokud i Vy máte zájem přispět, nabídky, prosím, zasílejte buďto formou SMS (prosím volat až po domluvě) na 605840016 nebo na e-mail pod jménem.

Web o prostějovských autobusech
Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 00:08:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study: Určitě jste dostaly více peněz, než kdybys prodal svůj mozek.


VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ II.

Na autobusy v počtu:
5x SdN
3x KbN

JE MOŽNO SE HLÁSIT NA EMAIL JIRKAMHD@GMAIL.COM DO 12:00 DNE 28.2.2009. V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH BUDOU PROJEDNÁNY NEJLEPŠÍ NABÍDKY.


P.S. - Do výběrového řízení o jednotku pohoných hmot se zatím přihlásila jediná firma, toto VŘ bude ukončeny taktéž v 12:00 28.2.
MHD v ČR - http://mhd.okamzite.eu/
Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 01:16:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přes noc bylo do vozidla 421 (KArosa C934) s reklamou TESCO namontován přední BUSE panel.


MHD v ČR - http://mhd.okamzite.eu/
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3039
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 25. února 2009 - 08:10:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study: Určitě jste dostaly více peněz, než kdybys prodal svůj mozek.

opět promluvi inteligent...
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11036
Registrován: 1-2005

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 08:13:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já si tady dovolím zareagovat an to, co se píše tady a ve sděleních.

1) Název STUDY AGENCY: Zřejmě někdo nepřenesl přes srdce, že Study vymyslel vtipný a trefný název, na rozdíl od těch, co tu už byly. Název nikoho nepoškozuje, obsahuje jméno zakladatele VDP, stejně jako některé další (u kterých to kupodivu nevadí).

2) Výlevy některých (ublížených): Pánové, uvědomili jste si někdy, jak vypadá skutečný provoz dopravní firmy? Vy tady každý týden vyměníte půl vozového parku, chválíte jeden druhého, jaké má úžasné dvacet a více let staré krámy, do toho v době, kdy každý dopravce třikrát obrátí korunu, než ji vydá, vydáváte nereálné peníze za nereálné stroje. V životě jsem od nikoho, s výjimkou Mauricia (-io), neviděl jediný jízdní řád, přesnou trasu apod. (Ano, my ji ještě zveřejněnou také nemáme, nicméně jsme tu týden, tak vydržte.) Kupujete služební bavoráky pro revizory, představujete si, jak generální ředitel dopravní firmy nemá co dělat, a proto jezdí s podělanou sedmičkou na lince. V životě jsem se od vás nedovědě, kde jste vzali počáteční kapitál na rozjezd společnosti, kde berete peníze na GO, SO, nákup nových vozů, jaké máte náklady na provoz linky, kolik je na kterém spoji cestujících, jaké jsou tržba na 1 km, jaké další příjmy a z čeho. Operujete tady tím, že když někdo nemá peníze, nemá nic dělat. Ale ona je doprava (a vůbec podnikání) o tom, nějak začít, peníze vydělat a pak obnovovat. Ne koupit 20 Solarisů z peněz asi po babičce, postavit garáže a lakovnu (kolik menších dopravců má lakovnu?) a rozjet linky. Můžu se zeptat, kde jste byli na té hovadině, že o licencích v regionu rozhoduje dopravce?

Zkuste se někdy zamyslet nad tím, co píšete. Podívejte se na firmu, která vám zajišťuje dopravu ve vašem regionu. Také denně koupí, opraví nebo prodají autobus? Také obden vymyslí (a rozjedou) novou linku? Máte potuchy, jak dlouho zavedení jedné linky trvá? Také má služební bavoráky pro dispečery apod.? Probuďte se!

Už to psal Magiq, naším cílem nebylo vás zesměšňovat, dělat vám naschvály, byť v některých věcech jsme byli možná ostřejší. Chtěli jsme jen to, abyste si uvědomili, o čem ta doprava je. Jenže ona je to nuda, nemít denně dvě nové linky, neoslnit konkurenci deseti "novými" vozy, z nichž je půlka nových, čtvrtina vymyšlených a čtvrtina jsou stroje, za které by nejdřív řidič dal po hubě vám, generálním ředitelům, a pak by dostal dvakrát od cestujících (viz 23 let starý Ikarus na lince s cca. hodinovou jízdní dobou). Opakuji, zkuste se zamyslet, jestli to, co tady píšete, by mohlo alespoň částečně fungovat v praxi. A pokud budete sebekritičtí, musíte dojít k závěru, že ne.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1600
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 08:27:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk: za tenhle příspěvek chválim, je to pěkně napsaný/vysvětlený a snad si z toho někdo (konečně) vezme ponaučení.
Ale to o těch nereálných strojích se mi moc nelíbí, protože když jsme v té virtualitě, proč by někdo nemohl vyrábět a prodávat vymyšlený vozy (ano tím narážim na mojí firmu)?
Bus-mafiaDance radio
modelování:B732 do Mafie, Pety RIDE C1 a Škoda Felicia
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3041
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 25. února 2009 - 08:34:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je rozdíl mezi tvojí firmou zabývající se relativně normální věcí, a mezi dálkovýma kloubovýma karosama, který by se v reálu rozpadli už za cesty k majiteli, zvlášť, pokud by to bylo jen GO a ne nově vyrobené...
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Drjekyll_and_mrhyde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 12-2008
Odesláno Středa, 25. února 2009 - 08:37:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Karosa_b731: To jsi vypíchl úplně nepodstatnou věc, to by bylo až to poslední. Bobyk to napsal tak perfektně, že k tomu, jako prezident, nemám co říct (taky je to můj zaměstnanec, takže tady je příklad kvalitního vstupního kapitálu firmy )
Tento projekt měl sloužit (bude sloužit?) k tomu, aby se nereálné skutečnosti nemíchaly do reálných diskuzí, jak se často bohužel děje. A to odrazuje spoustu "čtenářů" (jinak majitelů třeba malých dopravních firem a jiných pracovníků) od diskuze. A zůstávají v lepším případě čtenáři, v horším .... .
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11041
Registrován: 1-2005

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 08:48:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prezident: Prémie budou? :-)

B731: Ty nereálné vozy mi nijak výrazně nevadí, ale těžko se pak dají vyčíslit náklady a zisk, když nikdo neví, co to vlastně je a jestli to žere jen naftu, nebo i trávu u silnice.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 08:57:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk: Podívej se prosím na odkaz . Možná tam najdeš i jízdní řády .
Můj vzor je firma ČSAD Střední čechy A.S.... Kapitál si držím přesně podle výpočtů z možných tržeb a tak... Začínal jsem z dvouma C 734.40 a jak jsem se hezky rozrostl . Jinak,dobře to máš napsané,akorát tam nepiš "nikdy jsem u někoho neviděl tohle a tohle" .
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5929
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 08:58:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

I povýšení může být. Za chvíli mě čeka další služební cesta a porada firmy - bude tam technický generální ředitel, generální ředitel propagace a....... A to bude to překvapení (možná strategický partner)
Nejlepší web o prostějovských autobusech
ICQ 202376673
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 815
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 09:00:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk: K tým cestovným poriadkom... Priznávam, že nemám hotové všetky, ale väčšinu CP mestskej dopravy a diaľkovej dopravy mám hotových, stačí sa pozrieť na mojú stránku. A taktiež mám už rozpracované CP prímestskej dopravy, lenže tie tak skoro nebudú nakoľko tam bude treba niektoré linky vzájomne korigovať.
www.sadre.wbs.cz - stránka môjho VDP
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11043
Registrován: 1-2005

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 09:13:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Concorde: Pardon, toho jsem si nevšiml, uniklo mi to. Mně jde spíš o to, že se chlubáíte jen vozovým parkme, ale o jízdních řádech se nepíše skoro vůbec. Zajímají mě oběhy, tržby apod. To jsou rozhodující věci.

Ale každopádně děkuji, že jste alespoň vy pochopili, oč mi jde, a snažíte se zapracovat.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 09:21:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk: Pokiaľ obehy znamenajú služobné cestovné poriadky vodičov resp. turnusy tak tie pre MHD Rožkovce na pracovné dni so školským vyučovaním mám hotové
www.sadre.wbs.cz - stránka môjho VDP
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11045
Registrován: 1-2005

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 09:22:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výborně. Ono udělat JŘ je brnkačka, ale aby se zajistily všechny spoje a vycházely přestávky, to už je kumšt. :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3042
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 25. února 2009 - 09:56:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no...
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 10:05:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk:
Ad1 - vozidlá: Jasne som uviedol odkiaľ pochádzajú finančné prostriedky na 18 nových Solarisov.
Ad2 - CP: Nie, nemám všetky CP, ale nie každý má čas na podrobné rozpracovanie CP.
*1.4 Multiair 105 k, 1.4 Multiair Turbo-Jet 135 / 165 k, Strada 2.0 TC*
Tempral Trans a.s. -virtuálna dopravná spoločnosť
Soldex - Comfort -papierové modely košických električiek
754037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 380
Registrován: 5-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 10:11:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk: Já nevím, mě třeba dělání oběhů a všech těch "pitomostí" kolem toho docela dělat bavilo .
B951E & B961E | Irisbus IVECO
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11046
Registrován: 1-2005

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 10:27:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

754037: Ano, mě toto baví taky víc, než bohapustě plácat, kolik jsem čeho kde koupil a co jsem prodal za poslední dva dny.

Comfort: Asi jsem to někde přehlédl, ale v posledních 4 archivech to není.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 10:34:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk: 2. príspevok.
A ak chceš Tempral Trans odtiaľto odtlačiť, nieje problém. Vy ste tu na Vašu spoločnosť hneď niekoľkí, ja som tu na svoju spoločnosť jeden a nevenujem sa len VDP a škole.

(Příspěvek byl editován uživatelem comfort.)
*1.4 Multiair 105 k, 1.4 Multiair Turbo-Jet 135 / 165 k, Strada 2.0 TC*
Tempral Trans a.s. -virtuálna dopravná spoločnosť
Soldex - Comfort -papierové modely košických električiek
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3045
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 25. února 2009 - 10:48:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

achjo, a je to tady znova, že Comforte? Vyhazuje tě snad někdo? pokud vidím, tak ne.
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 11:00:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio: Akokeby som tu ja robil každý týždeň cirkus ...
Nie, nevyhadzuje. Teda zatiaľ...

(Příspěvek byl editován uživatelem comfort.)
*1.4 Multiair 105 k, 1.4 Multiair Turbo-Jet 135 / 165 k, Strada 2.0 TC*
Tempral Trans a.s. -virtuálna dopravná spoločnosť
Soldex - Comfort -papierové modely košických električiek
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 11:00:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Comfort: To máš to stejný co já, jsem taky jeden na moji společnost. Zůstaň tady, já taky nestíhám vše zároveň školu + VDP. Nejsem¨na tom taky závislí jako ostatní, ostatní u toho PC sedí až do 24:00 hod, zatím co mi tak do 21:00 a to neříkám že se sem jdu někdy kouknout. Zaměstanci společnosti STUDY- AGENCY, to tu tak zbytečně zasekají svýma, zbytečnýma příspěvkama, Zatím co mi někdy jim napíšem, aby se zklidnily, a už se do toho motají ostatní.

To STUDY - AGENCY: Za kolik jste prodali tu boudu? Asi za 80.000,- Kč, že? Takovou blbost jsem jak žaiv neslyšel.
email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3046
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 25. února 2009 - 11:05:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta C734 Study Agency je ex AD Mrak, a prodal jsem ji za celých 15 tisíc - nevím, kde teda bereš částku 80 tisíc?
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11047
Registrován: 1-2005

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 11:11:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem to přehlédl, pardon. Ale nechápu, proč reaguješ jako pětiletý kluk, kterému maminka nekoupila čokoládu...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 11:29:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk: Nemusíš hneď provokovať. Ale máš aj tú možnosť, ktorú som napísal.

Pre dobro tvoje aj Tempral Trans, pracujem na CP MHD, neskôr aj prídu na rad aj ostatné.
*1.4 Multiair 105 k, 1.4 Multiair Turbo-Jet 135 / 165 k, Strada 2.0 TC*
Tempral Trans a.s. -virtuálna dopravná spoločnosť
Soldex - Comfort -papierové modely košických električiek
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11049
Registrován: 1-2005

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 11:57:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rád bych věděl, kde jsem provokoval. Psal jsem od začátku, že jsem to možná přehlédl...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 817
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 12:06:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Obehy MHD Rožkovce v pracovných dňoch so školským vyučovaním:

application/octet-stream
SCP.rar (92.8 k)

www.sadre.wbs.cz - stránka môjho VDP
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 200
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 12:26:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám tady se nespí...
Jinak bod pro Bobyk(a)...příspěvěk 11 036. Jako bys mi mluvil z duše
Ale jinak nevím jaké kloubové karosy si myslel jak nedojedou ani k majiteli.. Jestli př. LC966,LC746 a nebo příměstské C964? Pokud ty zmiňované jako druhé tak to je v podstatě obdoba C943 a ty na meziměstu jezdí normálně..
Karosa Irisbus Ares 15m... The BEST Bus..
E-Mail: EvzenekPlechsmidu@seznam.cz
ICQ: 432642789 (pls jen když něco potřebujete)
Ředitel vDP LUKYTRANS a.s. ,Karlovy Vary