K-report
 

Archiv do 27. února 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Hry a simulátory » Virtuální DP - VirtualBus » Archiv do 27. února 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11050
Registrován: 1-2005

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 12:30:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem nemyslel žádné, nic takového jsem totiž nepsal :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 13:36:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk: Čas od času sem nějakej ten JŘ dám, na stránkách VDP mám pouze linku OC, hlavně kvůli stavbě MHD sítě v novém městě se všechno furt mění a upravuje na různé přejezdy atd. Takže se mi nevyplatí je někam dávat na delší dobu.

Výběrové řízení na nové vozy sem musel zrušit, za tyto peníze byli pořízeny 2 vozy C934, které dorazí nejpozději pozítří a hlavně jsme konečně celé obratiště Sídliště Slovany mohly napsat do smlouvy o rekonstrukci povrchu.

Tyto Karosy by měly jezdit na lince 12, posila linky 4 v úseku Stadion - Čertův vrch, uvítají jí přes zimu lyžaři a přes léto výletníci.


Edit: Neměl by nějaký VDP k zapůjčení alespoň 3-4 vozy ? Na dobu 1 měsíce.

(Příspěvek byl editován uživatelem JelczVero.)
MHD v ČR - http://mhd.okamzite.eu/
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 13:45:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

óóó pardon ..
Samozřejmě sem myslel Mauricia,který se o tom zmiňoval,omlouvám se

Jinak co se týče problému s financováním,ihned jsem "běžel" za šéfem(Lukytrans) a zajímal se zda-li to také nepřeháníme s nákupem a linkami,kolik že vlastně máme finančních prostředků... Bylo mi sděleno,že začínal tuším s jednou Karosou C734,ale jak šel čas tak šly i finance nahoru,otevřel si dílnu pro G.O. a asi po roce a půl(možná i více,sám netuší) si otevřel Novou pobočku,dále novou novou a až nyní nejnovější právě v Karlových Varech. Také jsem se dověděl,že nebere jen tak někoho.Lidi k pobočkám si prý vybírá poctivě a podle toho jak je kdo schopný,hodný a tak dále... Je tedy pro mě čest pracovat v této společnosti
Takže myslím,že společnost LUKYTRANS je více méňe virtuálně reálná,i když její VP je velmi rozrostlý. Takže snad by neměl být problém s touto firmou. Kdyby ano,hned sem s tim na K-R,prostřednictvím SZ,a nebo mám i ICQ
Toť vše k firmě LUKYTRANS a.s.
Karosa Irisbus Ares 15m... The BEST Bus..
E-Mail: EvzenekPlechsmidu@seznam.cz
ICQ: 432642789 (pls jen když něco potřebujete)
Ředitel vDP LUKYTRANS a.s. ,Karlovy Vary
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3047
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 25. února 2009 - 13:55:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr_plecháček
jen jsem tím chtěl naznačit, že nevidím problém v tom, aby se virtuálně tato vozidla bastlila, ale v reálu bych měl obavy, že by to asi nebylo to pravé ořechové... takže asi tolik k tomu :-)

Finance jsou strašně složitá věc a ani já, i když si zapisuju pomalu i nákup propisek pro zaměstnance, se v tom moc neorientuju... každopádně měsíční dotace činí 11 mil. (vypočteno podle několika moc aspektů), takže nějaký peníze jsou, ale není jich mnoho.

A protože peníze jsou, tak nemusím prodávat psí boudy (v mém případě spíše koňskou stáj), abych měl na autobusy
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 1-2009
Odesláno Středa, 25. února 2009 - 14:33:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk: sice to sem dávám později ale i já jsem dělal jízdní řády a to už 25.01.09,ale to je jedno jo je sice pravda to že každý tu neustále prodává kupuje dělá go opravuje lakuje atd ale zase nemůžeš chtít aby se daný člověk ozval 1 za půl roku že si vydělal na ikarus , to je to jen můj názor , ale ve vječině věcí z tebou souhlasím , i když mi si myslím že je to i o přístupu lidí k jíním a ke konkurenci , každý hned se začíná hádat a nechce ho do jednoho reálného města kde má jednu linku , prostě nemůžou se ze začátku dohodnout co a jak....
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 792
Registrován: 3-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 15:48:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

minulý týždeň 2x C943 dodané od dealera, C935E (s rovnou ) od jedného Ružomberského dopravcu a C934E od Praguetrans. Pre AD Stanier budú možno predané nejaké C734.

A už nemáte čo zneužívať, už to máme s Lukym v poriadku... A som veľmi nerád, že niekto zneužíval to, že som s Lukym pohádaný, veľmi sllušné...

S pozdravom, generálny riaditeľ spoločnosti DolphinBUS, Tomino
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s.
ICQ - 489-696-538
!!!Karosa FOREVER!!!
Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 16:12:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes byl zveřejněn návrh JŘ linky 3 v PD.

Nakonec jsme ušetřili jedno vozidlo, momentálně je na lince potřeba 5 vozů.


MHD v ČR - http://mhd.okamzite.eu/
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 597
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 16:31:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

SORRY ZA OT, ale:
Tomino prosim autorizuj ma na icq...
© Masterboy732 (pfm10)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.vbus.webgarden.cz

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
ČSAD MIROTÍNEK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.124.6
Odesláno Středa, 25. února 2009 - 16:46:08    Odkaz na tento příspěvek  

Dneska jsem odkoupil z ČSAD Lanžhot osm kusů zgenerálkovaných Karos B 945 za velmi výhodnou cenu a chystám se nasadit je na začínající lince Bruntál - Odry - Fulnek - Prostějov - Lanžhot - naše depo v bývalém JZD Lanžhot, kde bude probíhat údržba, čištění a opravy našich autobusů.
Máme zájem aj prosadit se v MHD Lanžhot.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3050
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 25. února 2009 - 16:48:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

další Lanžhot? kdo s tím má co společného?
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Dawedoprava
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 17:23:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aktualizovali jsme evidenci autobusu..reklamni Karosa C734 s reklamou na supermarket Králičí sen nepatří Dpk (Dopravní podnik Kutlovice) ale zakoupil ji jako ojetou za částku 45 000,- supermarket KS. děkujeme za přečtšní
PS:Evidence na našem webu www.fifiaservice.wbs.cz
http://www.virtualbus.wbs.cz/ http://fifiaservice.wbs.cz/
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 17:23:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio: já si taky říkám že jsou dneska ti lidi nějaký šiblí
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Moje osobní galerie
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3754
Registrován: 2-2005

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 17:38:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Bobyk: Je vidět, že generální řeidtel pro vnější vztahy je na svém místě. Líp by to nenapsal nikdo.

já taky nestíhám vše zároveň školu + VDP

Já se právě rozhodl, že končím s VŠ i ostatními aktivitami a bude mě živit jen VDP.


Jestli př. LC966,LC746 a nebo příměstské C964? Pokud ty zmiňované jako druhé tak to je v podstatě obdoba C943 a ty na meziměstu jezdí normálně..

Papírově to nebude nikdy nic jiného než Bx41, B961, C744 nebo C943.


další Lanžhot? kdo s tím má co společného?

My ne a nekalé konkurence se nebojíme.


já si taky říkám že jsou dneska ti lidi nějaký šiblí

Další pozitivum. Mistr Hladík začíná být silně sebekritický.
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3051
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 25. února 2009 - 17:57:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fahrplany a evidence vozů jsou na webu už stejně jako tarif. Možná tam dám i turnusy, to uvidím.
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
C744
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 18:36:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ČSAD MIROTÍNEK: Prosím tě ukaž fotku těch tvých b945. Takovou šílenost jsem ještě neslyšel.
e-mail: ridic.dpmdas@seznam.cz
ICQ:352908658
Lukytrans Labská skála a Jesenice
http://www.lukytrans.webgarden.cz/
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 564
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 19:06:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DS Filobus a.s.
Tak co je nového? Dnes byl přivezen nový trolejbus. A to Solaris Trollino 12AC III. Jako první bude mít na sobě inovované logo společnosti. Trolejbus je vybaven stejně jako jeho starší kolegové. Více novinek dám někdy na stránky, pokuď budou ještě aktuální.

Kaikki kaunis päättyy. Toivon vain, että yksi takaisin Suomessa, koin jälleen kauneuden.
FINNAIR

Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 20:57:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cestovné poriadky (časy odchodov) liniek MHD nájdete na stránke Tempral Trans a.s..
Kliknete na číslo linky
Odchody sú len z jednej východiskovej zastávky

(Příspěvek byl editován uživatelem comfort.)
*1.4 Multiair 105 k, 1.4 Multiair Turbo-Jet 135 / 165 k, Strada 2.0 TC*
Tempral Trans a.s. -virtuálna dopravná spoločnosť
Soldex - Comfort -papierové modely košických električiek
Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 226
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 21:01:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Letáček k nové lince číslo 12.



Bude zde celotýdenně nasazován jeden vůz Karosa C, pravděpodobně nová C934.
MHD v ČR - http://mhd.okamzite.eu/
Medvídek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 21:59:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes sa zaradila spoločnosť DP KMPHD pod LUKYTRANS, čiže nový názov : LUKYTRANS MESTSKÁ DOPRAVA KOŠICE.

Kúpili sme 5 autobusov MAN. Časť hradilo mesto ale väčšiu časť hradila spoločnosť LUKYTRANS.

Foto

Jeden z prvých autobusov, ktoré prišli, stojí na autobusovej stanici.
Nástupca Davidosh-a
e-mail : busmaniak@gmail.com SKYPE : medvídek
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 775
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 22:14:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jelikož mi ještě PC slouží, tak sem přihodím novinku z ČSAD Bílý Hrad. Dnes do společnosti dorazil očekávaný autobus Tedom Kronos 123 s dieselovým pohonem ve žlutém nátěru. Vozidlo je vybaveno digitálními panely buse, kneelingem a čtečkou čipových karet.

(Příspěvek byl editován uživatelem tomas25.)
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 209
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 25. února 2009 - 22:22:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zpráva od vedení společnosti LUKYTRANS:
(Jelikož má Lukytrans BAN dostal jsem za úkol tuto zprávu před virtuálnímu světu)
Do Trnavy a Piešťan dorazia nové objednané autobusy Pety Ride spolu v počte 7 kusov. Autobusy sa osvedčili hlavne designom, ktorý zaujal ako aj vodičov tak aj cestujúcich. Vozy majú dobrú spotrebu, a sú komfortné a pohodlné. Na testovaní v Trnave je aj Mercedes Benz Capacity (už podruhý krát), ktorý sa osvedčil, ale o jeho kúpu sme neprejavili záujem (bo je moc veľký pre naše ulice) S pozdravom generálny riaditeľ LUKYTRANS a.s.


ředitel LUKYTRANS a.s. prvozovna Karlovy Vary
Karosa Irisbus Ares 15m...Nejlepší bus co znám
Už aby ho někdo udělal do Vbus
ICQ:432 642 789
Ředitel vDP LUKYTRANS a.s. provozovna Karlovy Vary
Infoindi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 1-2009

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 03:00:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj pár fotek z provozu

Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11060
Registrován: 1-2005

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 11:10:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio: Vyjímkou jsou vidící psi osob s průkazem ZTP, ti jsou přepravování zdarma.

A chudáčky slepé pejsky necháš platit? Třeba mají také ZTP
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 2-2009

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 15:01:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak přinášíme ceník autobusů Mercedes- Benz. Ode dneška se k nám dováží až z německa. Pár autobusů je ještě na cestě, tento ceník bude aktualizován, protože přivezou ještě jiné tipy. Zde přinášíme k náhlédnutí první ceník.
Upozoňujeme, že s nátěry Vám nic nebudeme dělat, prodáme je tak jak byly přivezeny.


application/vnd.ms-excel
Ceník autobusů Mercedes- Benz.xls (22.5 k)


application/vnd.openxmlformats-officedocument.spreadsheetml.sheet
Ceník autobusů Mercedes- Benz 2.xlsx (10.9 k)


Záruka na vrácení autobusu je 5 dní, popřípadě, že by jste chtěli peníze vrátit, 70% Vám zůstane a 30% zůstává nám na údržbu naší prodejny.

(Příspěvek byl editován uživatelem dpkbv.)
email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 598
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 15:10:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Infoindi: Prosim, daj mi tvoje icq...

Spátky k VDP:

GO Karosy B732.40 bola dokončená. Ako vyzerala v stave po dovezení si môžete pozrieť v mojom príspevku 596. Rozhodlo sa, že autobus poputuje do DP Stopek (Maurícius, nepliesť si to s mauriciom ), tým pádom už je Karosa B732.40 na ceste do Ostravy.

Foto počas GO a po GO:




© Masterboy732 (pfm10)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.vbus.webgarden.cz

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3056
Registrován: 4-2005
Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 16:29:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk
bože co nejdříve to opravím, omluva.
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 4-2007

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 17:32:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes k nám přijel na zkušební dobu do konce dubna autobus Mercedes Benz Citaro Facelift LÜ (Přímo od výrobce). Do 1.3.2009 budou probíhat zkušební jízdy a zaučování řidičů. 1.3. vyjede na linku 330. Pokud testy vyjdou pozitivně jak ze strany vedení,řidičů tak cestujících,bude autobus odkoupen. Zde fotka:

ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 17:54:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Concorde: Nějaký dlouhý bus, kolik to má taky metrů?
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Wolkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 18:02:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Concorde: Dovolím si odpovědět na Tebe.
Marek3: ... 15 metrů pokud se nemýlím !
S pozdravem, majitel společnosti CaŠšpi Trans, a.s.
--
Kontakt:
ICQ: 366-430-465
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
Adamav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 9-2007
Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 18:04:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: Měl by být 15m.

Pár fotek Scanii v barvách DolphinBUS Brno:

ICQ 420-182-669
Skype adamvavrinec
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 2-2009

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 18:10:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3:jj, je to 15M.


Upozorňujeme, že si můžete objednávat autobusy Mercedes- Benz. U dealera v ČR ve Šlapanicích.
email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
VDP DPKB-v, a.s. ICQ: 424-939-680


Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 795
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 18:15:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Adamav: dovolím si pridať ešte jednu fotku (z prelakovávania v BA )



Pôvodne testovací (3. VBus prototyp - MA:XI 146 - nastupca "BA" špz MA:XI 145 - druhy prototyp ) MB CapaCity bol odkúpený našou spoločnosťou do pobočky v Bratislave.

Naša spoločnosť ukončila opravárenskú činnosť, kvôli nečinnosti môjho 3DS Maxu (aj tak mi blbol a už len 3dni do skončenia licencie...) budú odteraz len SO

ďalej vyhlasujeme tender na GO 27ks Karosa B732, B732 NGS. Podmienky uvedieme súkromne. Ďakujeme!
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s.
ICQ - 489-696-538
!!!Karosa FOREVER!!!
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 319
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 18:49:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slavnostně oznamuji, že jsem se stal dealerem vozidel Design X. Více informaci na vdp-stanier.wz.cz. K dostání jsou autobusy Design XM, Design X, Design XL, Desing XG, Design XDD a motory Caterpillar C-10 a Cummins M11.
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1604
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 18:52:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám takovou dotěrnou otázku:
Zeptal ses autora modelu zda s tím vůbec souhlasí? (protože co se týče těch Design Xů, tak to vyžadujou)
Bus-mafiaDance radio
modelování:B732 do Mafie, Pety RIDE C1 a Škoda Felicia
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 320
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 19:02:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karosa_b731 : Neptal, ale na tvoji radu se jich raději asi zeptám. Každopádně nevím co by jim mělo vadit. Neukazuju ani jejich fotku, ty malé bokorysy jsem si udělal sám, kdybych tam místo Design X napsal třeba Stanier X tak by nikdo nikdy nevěděl že vlastně šlo o Design X.
Infoindi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 1-2009

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 19:19:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poslední den v provozu a hned vyřazení




a vyřazení čekání na odtah do kovošrotu





Dnes prijela nová 9ka .Do provozu bude dána od zítra ev. číslo 6506

(Příspěvek byl editován uživatelem infoindi.)
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 796
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 19:41:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Od spoločnosti Info-Indy bola zakúpená Karosa (tuším) B731.1667 s reklamou na T-Mobile. Foto autobusu nájdete tu: http://www.info-indi.xf.cz/5001.html
Karosa bude dodaná neskôr, no papierovo už onedlho bude naša. Cena za bus bola (pre niekoho neuveriteľných, no ja som si za ním stál) 256 000 CZK.

Doviezli sme z Nemecka nejaké MB O405. Jeden autobus typu O405GN pôjde na južné Slovensko, o rozčlenení ostatných sa ešte rozhodne, foto:


www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s.
ICQ - 489-696-538
!!!Karosa FOREVER!!!
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 1-2009
Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 19:58:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravim dnes jsme obědnaly 2X Solaris Urbino 12 III
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
F_Í_r_a
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 8-2007
Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 19:59:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

info indy: co je to pls za mapu.

a ted DP Express: zavádíme nákupní linku k OD ŠESTKA bude tam jezdit b 961E ev.č. 6700
"tý jó" TO JE TAJEMNÝ JAKO ....... VÝTOPNA V BENEŠOVĚ
Jó, Jó Barči to sou stroje
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1606
Registrován: 2-2006

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 20:19:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: Ano to vozidlo ma 15m možno sa zdá byť dlhší ale to len robia jednokridlove predné dvere :-)
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 1-2009
Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 22:02:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prodáme 2X citybus
oba vozy podporují opencard , sou vyčištěny od graffiti mají nově potažená sedadla 1.vůz je vybaven klimatizací
cena:z klimatizací :1300000,- (vozidlo je novější)
bez klimatizace : 1250000,-
důvod prodeje : spojení z veoliou...
ozvěte se jen přes icq napsáno pod čarou...
přeji dobrou noc
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Drjekyll_and_mrhyde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 12-2008
Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 22:06:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, u nás už se také začíná blýskat na lepší časy - pro MHD Lanžhot jsme pořídili toto (děkujeme pohotovému fotografovi ): Gross LE
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 26. února 2009 - 23:12:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dr-hatlapatla: Hlavně že v jiné sekci hraješ straaaašně chytrýho(viz. Sdělení pro redakci a pod.) a Neumíš ani název Vašeho novýho autobusu. Nejdřív zdokonaluj sebe a až pak ná(mimochodem ten autobus se jmenuje Crossway )


Jinak v Naší společnosti proběhl transfer. Z Trnavy byla do Karlových Varů poslána Karosa B932,po kompletní G.O. a po dosazení přístrojové desky z řady C95x.Oproti tomu se do Trnavy stěhovala Naše B732,která je již v odsti ojetém stavu.B732ku již napadla koroze,také motor vydával zvuky značící přesluhovanost a převodovka byla také na vyhození.Zatím nemám zprávy co se z B732 bude dít...
Nyní fotky autobusů:
1.)exVarská B732 ev.č.306

2.)exTrnavská B932 spz TT-877DN

Karosa Irisbus Ares 15m...nejlepší bus co znám
Už aby ho někdo udělal do Vbus
ICQ:432 642 789
Ředitel vDP LUKYTRANS a.s. provozovna Karlovy Vary
Infoindi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 00:35:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to F Í R A : mapa je Maczno
Infoindi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 01:19:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V noci dorazilo do provoovny 10 zrepasovaných Karos B 732. ev. čísla od 6006 do 6015
Infoindi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 02:41:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dne 27.2.2009 Odstavení vozů na likvidaci nebo prodej ev. čísel 5001-Převod pro provozovatele TOMINO 6001- Převod pro provozovatele LUKYTRANS 6004- Zlikvidováno
1254 - Zlikvidováno.

fotky z likvidace 1254


Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11064
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 07:02:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr Plecháček: Když o něčem nic nevíš, tak radši mlč. Ostatní jsme pochopili...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 345
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 09:04:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drjekyll_and_mrhyde: nechci tě sklamat. Ale žádné mhd nebude. Zastupitel města Miroslav Dřevo navrhl na zrušení mhd linky, kvůli její nepotřebnosti. Ostatní zastupitelé odhlasovaly zrušení a vyhoštění tvého DP. Nám oznámili, že naše autobusy nabírají lidi kde je potřeba- aut. nádraží, obchodní dům coop, most nad tratí směrem od Kostic a na ulici Nová. A zastávám se Mr Plecháčka. Když ani nevíš jak se ten bus jmenuje, tak máš od nás všech .

Dále do Lanžhota jezdí Bors Břeclav a.s. i Maurício s vozy vybavené pro splnění podmínek IDS JMK. Naše město má smlouvu s Kordysem. Většina našich vozů tuto podmínku splňuje.
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Moje osobní galerie
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3060
Registrován: 4-2005
Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 09:15:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

POZOR, já tam sice možná jezdím s vozem vybaveným IDS, ale ta linka v IDS zatím není...
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 204
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 09:21:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maczno mě přestalo bavit - je to moc krátké, v tom případě musím jet jenom tam a zpátky znovu na točnu a zase se otočit. Sice je to pěkná mapa, ale jak říkám, moc krátká.
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Wolkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11073
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 09:21:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, doslechli jsme se o tomto kroku radnice, který velmi zavání korupčním jednáním, ale nevzdáváme se. Vzhledem k tomu, že linka jezdila velmi vytížená, zažádali jsme Olomoucký kraj o licenci na linku 780004 Prostějov-Brno-Lanžhot s jedním spojem na 1. máje z Prostějova a jinak v denně v časech bývalé dotované MHD linky, čímž pádem se pro nás krom toho, že nedostaneme tu stokorunovou dotaci od města, nic nemění a pokračujeme v provozu s novým Grossem LE. Nic se také nemění pro naše věrné cestující, kterým za jejich neutuchající přízeň děkujeme. Krom toho dáváme na ÚOHS podnět k šetření, zda odnětím licence nedošlo k porušení zákona o rovném přístupu k podnikání.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 09:46:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk: do Lanžhota možná, ale z Lanžhota to nejde. Jinak BObyku, jak s tím může jezdit když to není ve virtualbusu. Toto je VDP vbus ne VDP fotky. A velice pochybuju, že by někdo jezdil z Brna do Lanžhota, Možná jo do Břeclavi, ale to už má Maurício a já. Linky 740361 maurício 740362 zrychlený spoj AD. Jezdi si klydně mhd Břeclav, tam bys byl úspěšnější, ale tam má licenci DADO Trans a.s. Bobyk: jezdi radči z Postoloprt do Prčic - bude to zajímavější. Jinak Gros se píše Crossway LE

(Příspěvek byl editován uživatelem Hladík.)
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Moje osobní galerie
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 09:56:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak autor fotky nebude mít velkou radost
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=1336277
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Moje osobní galerie
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3061
Registrován: 4-2005
Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 10:02:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byl bych rád, aby Hladík nemluvil za mne. AD Mrak, a.s. samozřejmě konkurenci na trase Brno - Břeclav (do Lanžhota stejně jedou jen nějaké spoje) přivítá - konkurenční boj je konkurenční boj. Ostatně myslím si, že nějaký Study Agency stejně nebude moc konkurent :-)

Jinak takový detail, píšu se mauricio, ne maurício, ale to je jedno, originálně to má být stejně maurizio
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 1-2009
Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 10:03:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DALŠÍ DOPRODEJ!
jde o Man lion's city M (3X dveře)
Man lion city G (cng)
Karosa C954 z reklamou od SKOOP entertainment
foto na webovkách
hlaste se jen přez e- mail (icq má prolémy)
důvod je stejný




(Příspěvek byl editován uživatelem prague.trans.)
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11076
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 10:05:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hladíku, tys asi nepochopil, že z Brna nikdo jezdit nebude. Je zaveden pouze jeden účelový spoj za rok, a to 1. 5. 2009 z PV do Lanžhota, a ten je zaveden z jediného důvodu. A sice, abychom nemuseli žádat Jihomoravský kraj o udělení licence, ale Olomoucký, který je k naší společnosti vstřícnější. Takže na MHD v tomto městě zůstáváme, jízdní řád se zde objeví co nevidět. A datum jsme zvolili záměrně prvomájové, protože se dá očekávat, že do tohoto malebného města ve svátek pojede aspoň někdo.
Jak s tím můžeme jezdit, to zatím nevím, neboť to nepatří k mým starostem. Já se jen, jakožto ředitel pro vnější vztahy, mohu vyjádřit tak, že jsme fotku autora nezneužili, pouze na ni dali odkaz. Nikde jsme ji nevydávali za svou a ještě jsme autorovi poděkovali.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 2-2009

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 10:14:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes byly odkoupeny od dealera autobusů Mercedes- Benz tyto vozy CITARO L, CITARO G facelift 3- dveřový, INTEGRO a v počtě od každé ho 5ks, jelikož na to máme slevu 50%, jsme se dozvěděli přímo od výrobce.

Zde je foto:
CITARO L


CITARO G facelift 3- dveřový


INTEGRO


Dnes jsme žádali EU o dotaci, na zrekonstrouvání naší vozovny u ŠLAPANIC, ve Veverské Bitýšce
si stěžovali někteří na velký hluk z vozovny, tak proto se stěhujeme. Vozovna bude dostavěna až 8.března 2009, tento pozemek jsme odkoupili s nedokončenou stavbou, kde mělo stát nákupní středisko s garážemi. Kvůli nedostatku peněz nám ho stát prodalo za poloviční cenu.


Stránky společnosti. na stránky společnosti přibyla nová rubrika Dealer autobusů Mercedes- Benz pro ČR a pod ní rubrika Ceník. Odkaz na naše stránky máte v podpisu.

(Příspěvek byl editován uživatelem dpkbv.)
email: dpkb-v@seznam.cz , tom.kovarik@seznam.cz
VDP DPKB-v, a.s. ICQ: 424-939-680


Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 10:16:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dobře, když chceš mět mhd tak se mi ozvi, vypracujeme trasu linky a bus. Mě mi se to doslova nelíbilo, kdyby si jezdil po chodnících, přes barák a po 1m širokých uličkách. Buť ti pomůžu, nebo budu drbat, až sa z toho zdrbete.
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Moje osobní galerie
Medvídek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 10:20:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dpkbv
Aká je to mapa?
Nástupca Davidosh-a
e-mail : busmaniak@gmail.com SKYPE : medvídek
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11077
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 27. února 2009 - 10:24:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trasa linky 780004 se bude v dohledné době lehce měnit, zjistili jsme, že Gross LE kvůli nižší podlaze neprojede bez úhony všemi ulicemi, takže vydrž.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ