K-report
 

Archiv do 19. března 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Hry a simulátory » Virtuální DP - VirtualBus » Archiv do 19. března 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 7-2008
Odesláno Sobota, 14. března 2009 - 19:59:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska byla doničena nejstarší Karosa B731 v Dafowicích, součástky které byli v pořádků jsou v garážích, pro případnou výměnu na naše busy (ne na cizí!). (zdroj centrála Dafowice)

Zároveň bych chtěl říct, že fotky bohužel neuvidíte, jelikož dneska nevyjeli na linky díky tomu, že už bylo tak zažité že Citelisy nejedou. Ale zítra by už měli být k vidění, protože momentálně nahradí Karosy řady 700, které tu jezdí.
Vdpckad - majitel a generální ředitel HDS a.s. neboli Hi-Tec dopravní společnosti
jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší HDS a.s.
web: www.vdphds.7x.cz --- icq: 424542124 --- mail: jarda.mazar@seznam.cz
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2384
Registrován: 2-2007

Odesláno Sobota, 14. března 2009 - 20:03:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosím, prosím, mohu poprosit o překlad předchozího příspěvku? Ať to čtu zepředu, či zezadu, tak nemůžu dojít na smysl... Vím že něco nevyjelo, protože to bylo zažité, a kvůli tomu nejsou fotky. To máte v busech fotoaparáty?
Tak jsem i já podlehl a založil účet na rajčeti.
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 14. března 2009 - 21:46:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes ráno po dlouhé době se v prvozu Ev.Č.9(ex.dpkv-320).Fotoreport zde:

DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 14. března 2009 - 21:58:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to 399: Buď se mi to zdá a nebo na tom buse vidím digitální panel (který ani moc digitální není, co se týká velikosti), který vypadá jak cedulka? Nechceš tam dát skutečný digi panel?
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 826
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 14. března 2009 - 22:42:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pan Plecháček(OT): prosím, autorizuj nebo co si mě na Icq, neboť mi nejede Ti psát, respektive neodpisuješ mi. Prosím Tě o vysvětlení, děkuji

Karosa C735.1031.3 evč ZV-698AZ bola dnes (aj so mnou) na mestskej linke (testoval som mapu Maczno ). Ľuďom sa páčila. Akurát mali námietky na nahlas pustenú modernú hudbu, Rap & Trance. Thak som ich pekne ako správny sebavedomí stredoslovenský vodič odignoroval

Keby dačo, ešte je tento voz vzhľadom na nedúvnu GO v bielom "kabáte"(aby neboli pripomienky ohľadom slova náter{...})

Ďakujem za pozornosť, s pozdravom, riaditeľ DolphinBUSu, Tomino
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s.
ICQ - 489-696-538
!!!Karosa FOREVER!!!
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 881
Registrován: 11-2006

Odesláno Sobota, 14. března 2009 - 22:49:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino:Proc se furt seres do Zvolena ked ves ze ja s tade jazdim iba ja dialkove linky plus ostatni dopravcovia zo SVK....Tak je to asi ja mam na dialkove linky zo ZV licenciu uz od roku 2006.....Tak daj si odpal....
Nikdo neni dokonaly ale aby ukazoval nekdo svoju demenciu nech je radsej ticho
Wyatt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 15. března 2009 - 00:29:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Linky O1 - O4 dnes zažili extrémní nával, na všechny linky vyjeli i zálohy a dokonce se autobusy po dojetí do Opolan museli obracet zpět. To znamená, že směr Opolany jeli dnes 3 autobusy z každé linky. :-)
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 1-2009
Odesláno Neděle, 15. března 2009 - 01:38:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rozhodlo se o zakoupení NEOPLANU,zítra dojede a bude polepen.
V pondělí se ukáže na lince při testech z cestujicími.
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ ICQ 408 012 054
firemní EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ
email generalního ředitele: STAF.ER@SEZNAM.CZ
GO : http://www.info-indi.xf.cz/dozdpp.html
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4550
Registrován: 6-2002

Odesláno Neděle, 15. března 2009 - 11:31:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Držte se laskavě tématu a diskutujte o VDP.

Za jakékoliv další vulgarity bude bez varování ban, žádné "jinak to nešlo".

Stanley ani ostatní laskavě nebudou reagovat na žádné invektivy, nikam to nevede. Excesy ohlásit a my si je už vyřídíme.

Eurobusák:
Tak daj si odpal....
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 829
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 15. března 2009 - 12:05:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Niekedy som veril, ža je to človek... No s EU sa nedá... Pá pá naveky, Mišuľko

Masinka: Ja to poznám "... do hory volá ..."
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s.
ICQ - 489-696-538
!!!Karosa FOREVER!!!
Franta_hirsch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 3-2009
Odesláno Neděle, 15. března 2009 - 12:39:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj prosím přidejte si moje stránky www.hirschtour.wgz.cz .Díky
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 830
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 15. března 2009 - 12:52:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Franta Hirsch: prosím, ozvi sa mi na mail (tomino.men@windowslive.com), alebo ICQ (489-696-538), dík

Tak, prezradím Vám o kus viac, ohľadom prekvapka -
Na jednom prekvapku spolupráca s HDS, a.s.
Druhé zatiaľ čisto DolphinBUS
Prvé prekvapko Karosa
Druhé prekvapko nemecká značka, karoséria DolphinBUS - rôzne vyhotovenia
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s.
ICQ - 489-696-538
!!!Karosa FOREVER!!!
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4554
Registrován: 6-2002

Odesláno Neděle, 15. března 2009 - 14:18:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pá pá naveky
Takový posměšky si nech od cesty.
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 649
Registrován: 5-2008

Odesláno Neděle, 15. března 2009 - 16:25:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes bola od AD Lubomír Hladík kúpená Karosa C935. Foto asi o týžden, pretože HDD do notebooku príde až vo štvrtok niekedy a na tomto pc vbus nejde.. šak chapete.. Autobus dostane ŠPZ asi tak napozajtra a do premávky na prímestskej doprave sa zaradí asi v piatok.
© Masterboy732 (pfm10)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.vbus.webgarden.cz

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 15. března 2009 - 17:08:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl jsem Vás všechny poprosit o chvilku strpení. Ve čtvrtek budu mít nové připojení na net,takže se konečně toho **** u:fona zbavím a budu moct aktualizovat své WWW. Do čtvrtka tam prostě nemůžu nic nového přidat. (Hajzl jeden,nechce mě tam připojit).
Děkuji za pochopení.
---------------
K VDP: Schůze se včera nekonala, takže nové linky s výjimkou těch z minulé schůze nebudou.
--
Dnes začali práce na nových prototypech Karos B 733, B 933, C 730, C 938, Axer 15m a Tedom 15m.
Karosy ( a Tedom) budou v nejbližší době sloužit výhradně naší společnosti. Po zkušební době budou sériově vyráběny pro VŠECHNA VDP.
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 498
Registrován: 7-2008

Odesláno Pondělí, 16. března 2009 - 14:30:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes už slávnoste sa spustila minibusová linka č.12 jazdiaca smerom Železničná Stanica - Nemocnica - Železničná Stanica. Linku najčastejšie využívajú starší ľudia v menšom počte ako je obyčajný sólo autobus. Pre túto linku bol aj zakúpený Solaris Alpino 8,6M od dealera Solarisov. Solaris po prejdení laku pôjde na vybavenie značiek a môže ísť do premávky. Túto linku obsluhoval doteraz autobus SKYes bus 12M ale pri skúmaniach, ako je vozidlo využité sme prišli k tomuto názoru. Zatiaľ ako prvá obsluha tejto linky je autobus Ikarus EAG E91 (ex. pobočka Karlovy Vary).
Fotoreport:

SKYes Bus prejde premenou laku, a bude slúžiť ako druhý školský autobus. Tento voz bude hlavne pre deti s invalidným vozíkom. Ďakujem za pozornosť, s pozdravom generálny riaditeľ LUKYTRANS a.s.

P.S.: Prosíme ČSAD Březinevěs, aby si vydzvihli vozidlo. Ďakujeme :-)
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432163205
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
KAROSA B732.1654 4ever TT-752CB
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 185
Registrován: 7-2008
Odesláno Pondělí, 16. března 2009 - 17:38:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: Ne, asi jsi nepochopil jak to bylo napsáno: Nemohli jsme je odfotit na linkách z důvodu toho, že ten den vůbec nevyjeli z garáží.


Musím oznámit jednu zajmavou zprávu, pro nás hodně nepříjemnou:

Na týden se zavřely garáže v Havířově (které jely jako jediné, jelikož tyhle se neopravují) díky sporům s městem, na jehož pozemku stojí budovy a které je částečným majitelem budov naší společnosti. Ostatní garáže nadále procházejí rekonstrukcí. Garáže v Havířově by měli spustit se zase o týden, zbývající garáže o týden později (neboli za 2 týdny).

Co se týče prodejen, byli nyní uzavřeny z technických důvodů a budou otevřeny za 5 dnů, kdy dojdou nové vozy značek (nabídka vozů bude pořád stejná), které prodáváme v prodejnách.

Co se týká mhd a phd a dálkové dopravy tak té se žádné omezení netýká.

EDIT: Všem společnostem, které tím způsobujeme (způsobíme) nepříjemnosti se omlouváme.

(Příspěvek byl editován uživatelem vdpckad.)
Vdpckad - majitel a generální ředitel HDS a.s. neboli Hi-Tec dopravní společnosti
jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší HDS a.s.
web: www.vdphds.7x.cz --- icq: 424542124 --- mail: jarda.mazar@seznam.cz
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 1-2009
Odesláno Pondělí, 16. března 2009 - 17:45:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zde je foto Neoplanu,dnes byl poprvé na lince,

PRAGUE-TRANS.WBS.CZ ICQ 408 012 054
firemní EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ
email generalního ředitele: STAF.ER@SEZNAM.CZ
GO : http://www.info-indi.xf.cz/dozdpp.html
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 8-2008

Odesláno Pondělí, 16. března 2009 - 18:44:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Praguetrans: Zdá se mi, že porušuješ pravidla VDP Vbus. Nemyslím k-reportu, ale to logo Veolie by tam už nemělo být.

K VDP: Dnes byl na lince 870566 Orlová - Dolní Lutyně - Bohumín obrovský nával, museli jsme dokonce poslat místo naší Karosy C954E Karosu B741. Sice je starší, ale má větší kapacitu. Všem cestujícím, kteří si chtěli vychutnat jízdu naší Karosou C954, se omlouváme.
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Wolkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 499
Registrován: 7-2008

Odesláno Pondělí, 16. března 2009 - 20:54:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes poprvý deň v premávke s novým lakom Solaris Urbino 15M III. generácie v 2-dverovom prevedení TT-254CD na linke č.10

Od dealera Solarisov pre Slovensko sme objednali 4 autobusy Solaris Urbino 15M III. generácie v 3-dverovom prevedení.
Ďakujem, prajem pekný zvyšok večera.
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432163205
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
KAROSA B732.1654 4ever TT-752CB
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 17. března 2009 - 08:17:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3 sry že to neřešim přez soukromku ale je to pro všechny co si stěžují,ne jen Marek.
1)nejsem rozhodně sám co využívá loga real společnosti
2)moje stránky a název na k-r nemájí se společností nic zpolečného
3)na moje www stránky se přez google a napsání Veolia tranport nedostaneš,lidé co hledají real společnost mě prostě nenajdou...(a už se to tu řešilo tak si přečti archív)
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ ICQ 408 012 054
firemní EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ
email generalního ředitele: STAF.ER@SEZNAM.CZ
GO : http://www.info-indi.xf.cz/dozdpp.html
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4572
Registrován: 6-2002

Odesláno Úterý, 17. března 2009 - 08:25:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nejsem rozhodně sám co využívá loga real společnosti
Když někdo krade auta, budeš je krást taky?

Jméno společnosti (a její logo) musí být fiktivní...

Tak se podle toho zařiď.
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 652
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 17. března 2009 - 08:45:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Praguetrans: Ty nepouživaš ŠPZ? Chceš ísť na súd?
© Masterboy732 (pfm10)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.vbus.webgarden.cz

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 17. března 2009 - 09:58:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak ho nechte, je na kazdym jak dodrzuje pravidla. Jestli vam to vadi, tak s nim neobchodujte.
Posláno z mobilu.
MHD v ČR a SK
Jabber: vareckaj@jabbim.cz
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 186
Registrován: 7-2008
Odesláno Úterý, 17. března 2009 - 12:53:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo dneska by měli se tu objevit fotky z linky 4521 Bohumín - Orlová, kde včera místo Karosy C934 jel Solaris v nátěru, který moc u nás není vidět a fotky z linky 4328 Havířov - Frýdek Místek, kde místo Karosy C954E jezdila Karosa LC957 (HD12).

A vypadá to, že HDS asi odkoupí pozemky na kterých stojí naše budovy a garáže, aby nevznikly další nepříjemnosti s městem kvůli pozemkům.

EDIT: Doplnění čísla linky Havířov - Frýdek Místek

EDIT2: Marek3 ozvi se mi pls na icq, díky.

(Příspěvek byl editován uživatelem vdpckad.)
Vdpckad - majitel a generální ředitel HDS a.s. neboli Hi-Tec dopravní společnosti
jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší HDS a.s.
web: www.vdphds.7x.cz --- icq: 424542124 --- mail: jarda.mazar@seznam.cz
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 17. března 2009 - 16:00:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pfm10:je to fotka z rána,neboj vůz bude brzo přihlášen :-) jen se to musí domluvit.....
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ ICQ 408 012 054
firemní EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ
email generalního ředitele: STAF.ER@SEZNAM.CZ
GO : http://www.info-indi.xf.cz/dozdpp.html
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 653
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 17. března 2009 - 17:21:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes, 17.3.2009 skončili testy Mercedesu CapaCity v Hornej Štiavnici. Autobus bol vrátený do spoločnosti EvoBus v Nemecku. Zároveň sme sa rozhodli, že kúpime dva vozidlá tejto značky, tj. Mercedes-Benz CapaCity asi o týždeň.

Spomienky na testy:





Týmto pádom chceme poďakovať spoločnosti EvoBus za spoluprácu.
© Masterboy732 (pfm10)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.vbus.webgarden.cz

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 500
Registrován: 7-2008

Odesláno Úterý, 17. března 2009 - 17:53:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pár fotiek z výjazdu Karôs 700/800


Tanner (Lukytrans) ICQ: 432163205
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
KAROSA B732.1654 4ever TT-752CB
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 815
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 17. března 2009 - 18:12:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Lukytrans: fotka 2 a 5 busů karosa - ten jiný přední nárazník byl záměr nebo pozůstatek předešlého nátěru?
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 501
Registrován: 7-2008

Odesláno Úterý, 17. března 2009 - 18:38:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Thomas: Nie, na týchto vozoch sú menené po nehodách kde si to odniesla slza nárazníka. Žltá kombinácia sa prelakuje na modrú, a biela si myslím že viac pasuje k tunajšiemu náteru a možno to bude súčasťou všetkých autobusov... ale to je ešte vo hviezdach
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432163205
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
KAROSA B732.1654 4ever TT-752CB
Matrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 3-2009
Odesláno Středa, 18. března 2009 - 14:54:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak včera mě napadlo co bych asi tak udělal za v.d.p. a napadlo mě co udělat EMOtRanZ
zatim mám teda jen b951e ale to se časem zvíší,
tak se na to koukněte a můžete mi prosím říct co tak mám kdyžtak ještě dodělat?
ps:zlobý mi narazníky a neim proč tak sory ale vychitá se to.
emobus
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1654
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 18. března 2009 - 14:56:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když ti zlobý nárazníky, tak si stáhni novější a lepší model 951.
Bus-mafiaDance radio
modelování: vzhledem k nynější časové vytíženosti asi na nic nešáhnu
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 18. března 2009 - 14:58:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Matrans: Říká ti něco pravopis??
Jinak: Včera jsme dodělali prototyp Sor BN 18 a Karosy C 734 15m. Dneska by měl být hotový i Tedom 15m . Fotky zatím vidělo jen pár z Vás. Až budou autobusy kompletní,dodám celou fotogalerii.
EDIT: Tečka za větou a oprava slova.


(Příspěvek byl editován uživatelem concorde.)
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 18. března 2009 - 17:44:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Od 16.3.2009 platia zmeny v linkách MHD v Restove.

17.3.2009 dorazili posledné 2 z celkového počtu 6, ojazdené, odkúpené autobusy Ayats Bravo, upravené nemeckou nemenovanou firmou pre našu potrebu. Do 22.3.2009 (závisí aj od úradov) bude mať všetkých 6 autobusov ŠPZ-ky a registráciu. Spustenie ELUX (expresnej-luxusnej dopravy) s 3 linkami bude 1.4.2009.

Tempral Trans a.s. na základe nových úprav v linkovom vedení, skrotení intervalov a zmenšení počtu liniek rozhodlo, že bude prepustených 22 zamestnancov. V pláne bolo pôvodne 32, ale 10 vodičov si nájde uplatnenie na ELUX doprave. Týchto 10 vodičov prejde samozrejme menším školením.

Môže sa stať, že informácie nebudem podávať ja alebo nebudú vôbec. Dík za pochopenie.
***New Alfa Romeo MiTo GTA 240 k***

***vystrihovačky košických električiek***
***tempral trans a.s.***
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 18. března 2009 - 17:50:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Matrans: Na SZ neodpovídáš, můžeš mi alespoň napsat na ICQ, díky ?
www.casspi-trans.vesele.info
ICQ: 366-430-465
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
Hlasujte pro číslo 2 : http://prerovsky.denik.cz/zpravy_region/souboj-tvari-volte-nejkrasnejsiho-muze-prerovska.html
Mhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 18. března 2009 - 18:22:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lukytrans: Jak si tam dal na panely ty děti?
Moje webové stránky: http://www.dopravni.webnode.cz; ICQ: 404-438-293; Skype: zdenek404-438-293

E-maily: dopravni-info@email.cz (pro dotazy k webu), ZdenekKaminek@seznam.cz (osobní), Kaminek.Zdenek@seznam.cz (ostatní)
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 817
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 18. března 2009 - 19:19:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Mhd: tohle by mělo spíše patřit do diskuse o vbusu, ale odpovím ti. Stáhneš matrix pack z vbusdepot.eu a tam by to mělo bejt.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Sadidol_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 3-2009
Odesláno Středa, 18. března 2009 - 20:13:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Společnost HDS a.s. nám půjčila ze své provozovny ve Vysokém Mýtě Karosu LC956, jako dosavadní řešení do doby než k nám buou moct přijet námi objednané autobusy. Karosa LC956 byla půjčena zdarma a z iniciativy HDS.

Dále se oznamuje, že se pojede spolu s HDS a.s. tuto sobotu zájezd z Liberce do Německa.

A ještě jedna novinka a to, že budeme na konci dubna nebo na začátku května otvírat novou linku Vysoké Mýto - Michalovce a zpět. Tato linka se bude jezdit spolu s HDS Vysoké Mýto a.s.

Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 847
Registrován: 3-2007

Odesláno Středa, 18. března 2009 - 20:30:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ďalší SADista/Sadidol, a.s.: prosím, ozvi sa mi na mail (tomino.men@windowslive.com), alebo na Icq (489-696-538)

A ďalej oznamujem, že boli do "Hirsch Trans" preadné autobusy značky Karosa, typu C735.1031 s busboxom v počte 3ks

Máme na predaj 1ks Renaultu FR1, no len pre vybrané podniky

Dúfam, že ten rozum to nerozpošle ďalej
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s. www.smnd.sk/tomino - my blog ICQ - 489-696-538
!!!Karosa & Renault FOREVER!!!
Karosa_lc_957_4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 18. března 2009 - 20:56:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes nám byli zapůjčeny dva autobusy od HDS do doby dodání námi obědnaných autobusů
Axer:

LC 956:


(Příspěvek byl editován uživatelem Karosa_lc_957_4ever.)
Karosa LC 957 (HD 12) je nejlepší... :-)

www.er-trans.webgarden.cz
e-mail:ER.TRANS@seznam.cz
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 502
Registrován: 7-2008

Odesláno Středa, 18. března 2009 - 21:29:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes spúšťame spoluprácu s AD Lubomír Hladík, pre nedostatok financií a obratom sa im vrátia až nabudúci rok. Tejto spoločnosti sme ochotní za každú cenu pomôcť aj po bývalých hádkach atď... Veď každý si musí pomáhať :-) Ale naopak, dnes sme aj ukončili spoluprácu s Info-indi. Pre pobočku Košice sme objednali autobusy MAN NG313 s pohonom na CNG v počte 2 kusy. V najbližších dňoch spúšťame linku v spolupráci s PFM Trans a.s. Horná Štiavnica - Trnava - Bratislava. Do premávky MHD Trnava sa vrátila Karosa C744.1902 po menšej oprave motora. Ďakujem, všetko odomňa. Prajem pekný zvyšok večera.
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432163205
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
KAROSA B732.1654 4ever TT-752CB
Medvídek_intouro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1132
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 18. března 2009 - 21:34:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zprávy z autodopravy Tomáš Fous: Dnes v noci nám byla zcizena naše B 731 2K7 5316. Byla zcizena na sídlišti Vítězná v Sokolově, před domem, kde bydlí její řidič. Po autobuse probíhá pátrání, zatím bezvýsledně. Policie se domnívá, že už může být mimo Karlovarský kraj.
Sor LC10,5 1K1 0249 - nejhorší prostředek na dopravu ze Sokolova do K. Poříčí
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 820
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 18. března 2009 - 21:48:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Medvídek_intouro: máš aspoň za ni náhradu?
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 1-2009
Odesláno Středa, 18. března 2009 - 22:34:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

1)Zítra se bude jednat o změně linky 233,nová podoba by mohla vypadat takto:BEZDĚKOVSKÁ-U POČERNICKÉHO RYBNÍKA-ŠKOLA DOLNÍ POČERNICE-STARÁ OBEC-(DOLNÍ POČERNICE-NÁDRAŽÍ BĚCHOVICE-BĚCHOVICE-VŮ BĚCHOVICE-PODNIKATELSKÁ-NAD BĚCHOVICEMI-XAVEROV-KE XAVEROVU-XAVEROVSKÝ HÁJ-SVÉPRAVICE-JEŘICKÁ-RATIBOŘICKÁ-NÁDR. HORNÍ POČERNICE-VOJICKÁ-CHVALY-ČERNÝ MOST)-BREITCETLOVA-BRYKSOVA
linka by mohla začít fungovat už toto PONDĚLÍ spoje začnou jezdit o SOBOTÁCH A NEDĚLÍCH a to je zkrácenou verzi,tato verze je v závorce,neplatí pro zastávky (VŮ BĚCHOVICE+XAVEROV)které o SO+NE neplatí spoj pojede jen o špičkách a to každých 30 min.
2)CITARO BUSWAY prošlo testy za 1,celý ten to týden je na testech SOLARIS U.15 III na lince MB2 zda nebude mít problém z kapacitou budou na lince nasazeny jen 15m busy
3)prodám B732.20
rv: 1988
ex:DP Praha->DP Teplice
GO:OZA Hostivař
poznámky:vůz má buse panely,nátěr WHITE+červený pruh
hlaste se přez icq(INDIÁN+ROB)mají přednost
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ ICQ 408 012 054
firemní EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ
email generalního ředitele: STAF.ER@SEZNAM.CZ
GO : http://www.info-indi.xf.cz/dozdpp.html
Infoindi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 1-2009

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 03:45:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj dnes dorazí do provozovny zapůjčený vůz společnosti PRAQUETRANS ( 6605 ).
Dále v noci přijelo do provozovny celkem 10 nových vozů a to 5 vozů značky Citybus SD ( vozy jsou trochu starší cca 200000 najeto) a 5 vozů značky Iris. v městském provedení tyto vozy mají cca do 50000 najeto.
Dále byla zavedena nová linka 565 jakošto školní spoj . Provozovna se pomalu připravuje na přijetí dalších linek ( pořadích ) které bude muset obsluhovat a proto ještě očekává menší návštěvu obměny voz. parku a pár přírustků.

www.info-indi.xf.cz
ICQ 245-968-376
info-indi@seznam.cz
Medvídek_intouro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1133
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 08:49:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25: Místo ní ted' bude muset jezdit HD 12, nebo LC 936. Ten řidič, co jí včera měl mít, tak správně měl mít C 954 E, se kterou měl včera v plánu jen svoz zaměstnanců, Jenže ta šla na údržbu, tak si vzal jako zálohu B 731. Kdyby nám zcizili C 954 E, tak by to byla rozhodně větší škoda. A pátrání po B 731 je zatím bezvýsledné.
Sor LC10,5 1K1 0249 - nejhorší prostředek na dopravu ze Sokolova do K. Poříčí
Franta_hirsch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 3-2009
Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 14:13:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj mám zájem ješte o toho Renaulta FR 1 a jinak tomino jak mi pošleš ty tři kusy těch C 735
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 850
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 15:12:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Franta: FR1 bol predaný po dvoch minútach do HDS, a.s. (a ajtak by som Ti ho nepredal, napísal som, že je len pre VIP)

Tie C735 som Ti už poslal

Rozmýšľame o predaji starších LC736, zatiaľ sa ozval Hirsch Tour, uvidíme naďalej
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s. www.smnd.sk/tomino - my blog ICQ - 489-696-538
!!!Karosa & Renault FOREVER!!!
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 7-2008
Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 16:13:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže tímto příspěvkem potvrzuju dodání náhradních autobusů do doby než se rozjedou garáže a prodejny.

Zároveň stvrzuju včerejší nákup Renaultu FR1 od DolphinBus.

Jo jen k těm fotkám co jsem tehdy říkal, pokud se mi podaří dneska to sem nahodit tak to bude super, jelikož jsou nyní technické problémy hodit to zde ty obrázky.

A k dnešnímu provozu zatím si vedou s hustým sněžením naše busy velmi dobře. Zatím ani jeden kolaps, až na to, že jeden náš řidič zapomněl že jede jako rychlík tu linku (má ji jet jako rychlík), a místo toho jel jako zastávkový (no stává se no ).
Vdpckad - majitel a generální ředitel HDS a.s. neboli Hi-Tec dopravní společnosti
jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší HDS a.s.
web: www.vdphds.7x.cz --- icq: 424542124 --- mail: jarda.mazar@seznam.cz
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 850
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 16:19:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes (t.j. 19. marca 2009) okolo 10:07 hod. dorazilo do Rožkoveckých garáží spoločnosti SAD Rožkovce, a.s. 12 nových autobusov značky Ikarus EAG E95 Scania v štandartnom šedo-bielom nátere. Je to druhá časť tohtoročnej obnovy prímestského vozového parku spoločnosti SAD Rožkovce, a.s. Vozilá obdržia v priebehu budúceho týždňa nové EČV, polepy dopravcu, EMtest čelný displej a pokladňu EMtest MIJOLA. Zaradené budú pravdepodobne 27. marca 2009. Na linkách nahradia prevádzkovo najstaršie Karosy C734 po GO v TEMPUSE, ktoré budú odpredané.

www.sadre.wbs.cz - stránka môjho VDP

Na stránke
08. marca 2009 - Pridaný cestovný poriadok prímestskej linky 803401 Tulipánovce - Čertov Vrch
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 4-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 17:20:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera večer vyjela před garáž naše C 734 15m.
Fotka zde

----
Dnes jsme odkoupili od společnosti VEOLIA Karosu B 732.

(Příspěvek byl editován uživatelem concorde.)
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Maurícius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 5-2008
Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 17:20:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zatím ani jeden kolaps, až na to, že jeden náš řidič zapomněl že jede jako rychlík tu linku (má ji jet jako rychlík), a místo toho jel jako zastávkový (no stává se no ).

No to se teda opravdu nestává.
Jízdu má detailně popsanou ve vozáku, takže nechápu, jak mohl udělat takovou blbost.
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1651
Registrován: 2-2006

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 17:32:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maurícius: Ale stáva a velmi často.
Medvídek_intouro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1138
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 17:36:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zpráva z autodopravy Tomáš Fous: Naše B 731 se našla! Našel jí jeden traktorista na poli u silnice mezi Mariánskými Lázněmi a Chebem. Traktoristovi byla vypasána odměna. Autobus je ve zbědovatělém stavu - je trochu počmáranej, má prasklé čelní sklo, chybí tachometr, tachograf, pár kontrolek, zadní víko motoru, zadní krytky světel, přední světla, SPZky, byly očesány výrobní štítky, no vypadá prostě jako kdyby byl vyřazenej, přitom je necelej měsíc po GO. Autobus bude muset na velkou opravu. Tady přidám pár fotek z naleziště autobusu.



(Příspěvek byl editován uživatelem Medvídek_intouro.)
Sor LC10,5 1K1 0249 - nejhorší prostředek na dopravu ze Sokolova do K. Poříčí
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 505
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 19:02:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vDP LUKYTRANS a.s. predá autobus:
Karosa C734.1340
r.v.: 1992
opravy: G.O. 2008 (G.O. LUKYTRANS Levice)
stav: výborný
poznámky: Autobus dostal nové sedadlá z typu Axer, nové predné čelo, pre prímestskú dopravu bol nevyužitý keď z PHD sme odstránili všetky Karosy rady 700. Vozidlo stálo dlhšiu dobu na ploche kvôli nezaradeniu do premávky.
Prípadní záujemcovia hláste sa na lukytrans@azet.sk alebo formou ICQ.
Foto:


EDIT: Karosu si prevzal nový majiteľ a to Thomas25

(Příspěvek byl editován uživatelem Lukytrans.)
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432163205
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
KAROSA B732.1654 4ever TT-752CB
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 822
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 19:36:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, potvrzuji předchozí příspěvek od Lukytrans. Vůz byl převzán a zařadí se do ,,vzkříšeného" VDP Přerov na linky příměstské dopravy.

A od AD Lubomír Hladík byla koupená Karosa C 935 E.

(Příspěvek byl editován uživatelem tomas25.)
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Medvídek_intouro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1140
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 19:49:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsme rozhodli, že tu B 731 vyřadíme a budeme jí používat na ND. A ještě bych vás chtěl všechny poprosit že pokud budete prodávat nějaký autobus (Nejlépe řady LC nebo C), tak se mi ozvěte na E-Mail Fantomas41@seznam.cz.
S pozdravem ředitel autodopravy Tomáš Fous.
Sor LC10,5 1K1 0249 - nejhorší prostředek na dopravu ze Sokolova do K. Poříčí
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 823
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 20:04:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Medvídek_intouro: Můj ,,vzkříšený" VDP Přerov Ti poslal na uvedený mail jeden svůj vyřazený c-čkový bus.
Obdrželi jsme nové busy - 15 metrovou C 734 a 18 m SOR.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 858
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 20:16:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Thomas: ja len, že "15 metrová C 734" má u mňa a Roba interné označenie C784

Take čudne vysvetlenie:
(napr. B711)Xx1x - 7M
Xx2x - 9M
Xx3x - 11M
Xx4x - 17M
Xx5x - 12M
Xx6x - 17,8M
Xx7x - 12,8 (interné označenie mnou)
(napr. C784)Xx8x - 15m (výtvor Roba)
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s. www.smnd.sk/tomino - my blog ICQ - 489-696-538
!!!Karosa & Renault FOREVER!!!
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 824
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 20:55:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Tomino: U mne takové, u tebe makové.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans