K-report
 

Archiv do 22. března 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Hry a simulátory » Virtuální DP - VirtualBus » Archiv do 22. března 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 862
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 21:09:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Thomas:

Bol som v Brne, na linke so Stanovou 736 a čo som nezbadal! Táto čudo734 stála na tamojšej AS (teda AN Zvonařka)


Podľa náteru AD Hladík, ae tá Vranovská špz?!

vopred to Luky: ďakujem za prípadné hrabenie sa do , poprípade iného orgánu a v puberťáckych ustách častejšie používaného slova...
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s. www.smnd.sk/tomino - my blog ICQ - 489-696-538
!!!Karosa & Renault FOREVER!!!
Medvídek_intouro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1141
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 21:23:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Od uživatele Tomas25 byla odkoupena Karosa C 744. Zítra dostane SPZ.
Sor LC10,5 1K1 0249 - nejhorší prostředek na dopravu ze Sokolova do K. Poříčí
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 507
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 21:29:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vážený pán Tomino, v inej diskusii sa hráš na neviniatko ale priznať si chybu že sám provokuješ a nadávaš na to čo som upravil to už nevieš. Pozri, nemám nič proti tebe ale ak mieniš machrovať aký si majster sveta tak ukáž tvoju úpravu... Aha neukážeš, len svoje sprosté reči a to je dobré a to je zlé. Šak sprav aj ty niečo a nekritizuj stále. Potom My to tu okomentujeme...
Ale k vdp: Naša spoločnosť premýšľa nad čiastočnou obnovou vozového parku novými Solarismi. To sa rozhodne na zajtrajšej konferencii. Ďakujem to je všetko
Ale Tomino aj keď som puberťák, ale nejsom namyslené decko ako ty a nerobím sa dospelým...
Prečo ma tu robíš najsprostejším? Ak máš problém napíš na ajsku a nie že utekáš...

(Příspěvek byl editován uživatelem Lukytrans.)
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432163205
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
KAROSA B732.1654 4ever TT-752CB
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 825
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2009 - 23:02:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Lukytrans: Pokud by to tedy klaplo a teoreticky bys něco vyřazoval, dej sem pls i seznam busů, které budou k prodeji.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Infoindi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 01:37:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj společnost INFO - INDI prodává dva vozy značky Karosa Irosbus C954. Vozy jezdily zájezdovou dopravu proto jsou mirně upravené . Oba mají najeto pres 700 000 km. Zájemce upozorňuji že vozy nemají ! SKLA !
Cena jednoho vozu je 360.000.-Zájemci pište prosím na mail info-indi@seznam.cz Jelikož jsem časově vytíženější jsem na mailu především večer nebo vnoci.



Pár fotek ,)

Vůz je vybaven kasou pro odbavování cestujících dále kafebarem a sedadlem pro průvodce a televizí.
www.info-indi.xf.cz
ICQ 245-968-376
info-indi@seznam.cz
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 367
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 08:32:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajímalo by mě, jak si vysvětlujete tento bod pravidel : "6. Společnosti nesmí zařazovat do svého vozoparku fiktivní typy vozidel."

U elektrobusů atd to ještě beru ale myslíte že je nutné dělat 15m Karosy řady 700 ?
mail : svecS@seznam.cz / ICQ : 392411680
Medvídek_intouro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1142
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 08:40:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Naše C 744, kterou jsme včera odkoupili od Tomase25, dostala SPZ 2K7 0808. Viz foto z našich garáží:


Dále: Naše společnost je jedním z kandidátů na provoz linek Sokolov - Kynšperk (-Cheb) a Sokolov - Habartov. Pokud vyhrajeme výběrové řízení, tak je většina spojů těchto linek naše. Proto se očekává nákup ojetých autobusů, Takže dále scháním autobusy - nejlépe LC nebo C (Pokud vyhraju to výběrové řízení, výsledky jsou už zítra)
Sor LC10,5 1K1 0249 - nejhorší prostředek na dopravu ze Sokolova do K. Poříčí
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 1-2009
Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 13:20:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs: dneska jse tu pravidla nedodržují!
já osobně to porušuji hodně např
1),opatřil sem si to tak aby mě našli jen ti co mě hledají,né ti co hledají reálnou společnost.
Lukytrans čp 507:naprostá pravda zamysli jse TOMINO....
k vdp:dnes při posledním testu 15m.Solarisu ke kterému se přidal i MB CITARO L eč 1091 který měl dnes jezdit linku 223,dnes ho zastoupí MB CITARO (linka 222),za něj sme dosadili KAROSU B 732 eč 1064 které je po-pá odstavena.
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ ICQ 408 012 054
firemní EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ
email generalního ředitele: STAF.ER@SEZNAM.CZ
GO : http://www.info-indi.xf.cz/dozdpp.html
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 13:46:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs: Ano,je to nutné. Je to úprava pouze pro mé VDP. To v pravidlech je dovoleno . C 734 15m bude vyrobeno pouze 10, z toho 5 pro mě,zbytek pro ostatní.Takže v tom nevidím žádný problém. S ostatními 15m to bude podobné.
Jestli chete zase konflikt,jako to bylo s elektorbusy (Nic proti nim, jsou základem mých poboček v cizině,ale snad si každý pamatuje,co tu bylo za diskuzi),tak prosím soukromě na icq nebo přes SZ,tady to nemá cenu.

EDIT: Pravopisné chyby


)

(Příspěvek byl editován uživatelem Concorde.)
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Dawedoprava
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 14:14:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vážení přátelé!
Dnes jsem pospíchal do práce a proto jsem jel našimi autobusy (konkrétně autobusem Karosa C774) Jakmile jsem nastoupil byl jsem znechucen, roztrhaná sedačka,žádné označení linky ze vnitř, bez několika madel, poslední dveře měly problémy s otevíráním, levé zadní světlo nesvítilo, poškrábaná skla a počmáraný interiér. Chápu že něco udělali vandalové, ale to neomlouvá společnost Fífia Service ze stavu autobusu. Okamžitě jsem to hlásil řediteli společnosti FS. Dočkal jsem se překvapivé odpovědi "o stavu vím,ale nýní nemáme moc peněz po koupi CNG autosů a rekosntrukci lostatních" (3 kloubové CNG busy jsou teprve objednané) Tedy schrnuto, jakmile bude možnost budu chtít zrekonstruovat posledních 7 autobusů. Děkzji za přečtení.

Marcel Hlavatý
Služby zákazníků
Fífia Service
www.virtualbus.wbs.cz www.fifiaservice.wbs.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 826
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 14:46:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

New z obnoveného VDP Přerov: Dnes byla koupena 2 vozidla - Heuliez ve trojdvircovém provedení a prototyp Solaris Urbino 20 m III. generace. Vozy budou náhradou za Karosu C 734 a B 732.1658, které jsou už dlouhdobě odstavený.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 15:36:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera, 19.3.2009, dostali Karosy B 932 #9002 a 9003 minibusboard na pripravovaný seriál televízie Markíza, ktorým je Rádio.


***New Alfa Romeo MiTo GTA 240 k***

***vystrihovačky košických električiek***
***tempral trans a.s.***
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 827
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 16:09:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Společnost DP Přerov prodává tyto autobusy:

1) Karosa B 732.1658
r. v.: není znám
motor: liaz
opravy: žádná
lak: modrý
cena: dohodou přes ICQ nebo skype

2) Karosa C 734
r. v.:není znám
motor: liaz (po opravě)
opravy: motor, střední oprava
lak: modro-bílý, firemní
cena: dohodou přes ICQ nebo skype

Pozn.: přednostní právo má Lukytrans, Concorde.

EDIT: Zvažujeme zavedení tzv. radiobusů, které fungují v mnoha městech na světě. K tomu bychom objednali vozy MB Sprinter nebo Iveco Daily. (O tomhle projektu jsem už dlouho přemýšlel a po uvážení a analýze mezi občany mi vzešel výsledek, že by občané byli pro tuto službu.)

EDIT2: Co se týče testovacích jízd Heuliez a Solarisu, tak Heuliez dopadl úspěšně. Ovšem o Solarisu se to říct nedalo, a tak byl vrácen do výrobního závodu.

(Příspěvek byl editován uživatelem tomas25.)
www.dptomasov.webgarden.cz;www.tomovastranka.wgz.cz;
www.busyvbus.7x.cz; www.autobusroku.wgz.cz; www.integrsys.7x.cz; www.busyvbus.7x.cz; www.csad-kromeriz.wgz.cz
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 16:15:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky z CaŠšpi Trans, a.s.
Nevím, jestli jsem to tady již psal, a v archivu se mi hledat nechce, ale je tady menší novinka, o které byste asi měli vědět. Jedná se o smluvní přepravu, kterou budeme pravděpodobně od 1.4.2009 provozovat. Více informací později. Jo a na radiobusy se taky dostane řada.
Konec finíto adios čau !
www.casspi-trans.vesele.info
ICQ: 366-430-465
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
Hlasujte pro číslo 2 : http://prerovsky.denik.cz/zpravy_region/souboj-tvari-volte-nejkrasnejsiho-muze-prerovska.html
AD Hladík
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.173.42.34
Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 17:25:56    Odkaz na tento příspěvek  

I já jsem se byl, stejně jako Tomino kouknout na Zvonařku. Opět tam byla ta zvláštní Karosa. Teď už ale s logy AD Hladík, tak snad pochopíte, že to byla jeho.

Autobus měl tuším i výbavu IDS JMK
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 17:27:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Praguetrans : Za prvé se nauč pravopis a za druhé například já pravidla dodržuji a je nás tu ještě alespoň doufám dost, kteří se je snaží dodržovat.

Concorde : Jestli chete zase konflikt,jako to bylo s elektorbusy
Děláš si srandu ? Za prvé bys mohl věděť že já se tady konfliktům vyhýbám a nevěnuji se jim, za druhé pokud je to jen pro tvou potřebu (ty C734) tak je to OK, no a za třetí já jsem členem konscoria Ebus takže proti elektrobusům rozhodně nic nemám

Tomas25 : Ty zároveň kupuješ a prodáváš autobusy stejného typu. Mohu vědět proč to tak děláš ?

K VDP : Na voze evč.: 2603 typu Ikarus 260.43 došlo k nehodě na elektroinstalaci. Pravděpodobně se nám do rozvodů dostala voda a při nastartování nastal zkrat. Přes noc snad opravíme.
mail : svecS@seznam.cz / ICQ : 392411680
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 828
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 17:36:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Svecs: Já je jenom prodávám. Navíc ty vozy jsou už pěkně starý, takže se jich potřebuji zbavit. A s těmi nakoupenými vozy - ten heuliez byl v plánu. Co se týče toho soláče, tak ten jsem měl ve firmě na zkoušky a jsem s ním nespokojený.

(Příspěvek byl editován uživatelem tomas25.)
www.dptomasov.webgarden.cz;www.tomovastranka.wgz.cz;
www.busyvbus.7x.cz; www.autobusroku.wgz.cz; www.integrsys.7x.cz; www.busyvbus.7x.cz; www.csad-kromeriz.wgz.cz
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1659
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 18:01:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Máš ty vůbec přehled jaký máš vozy? Dovolil bych si říct, že ne.
Bus-mafiaDance radio
modelování: vzhledem k nynější časové vytíženosti asi na nic nešáhnu
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 829
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 18:04:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bylo rozhodnuto, že vozy poputují k uživateli concorde.
www.dptomasov.webgarden.cz;www.tomovastranka.wgz.cz;
www.busyvbus.7x.cz; www.autobusroku.wgz.cz; www.integrsys.7x.cz; www.busyvbus.7x.cz; www.csad-kromeriz.wgz.cz
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 865
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 18:07:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pety: rv: není znám
to akože štyl Bioexpres/Kysučan Expres (to iste)??? strhane štitky, špz na drotikoch a furt na inom buse?
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s. www.smnd.sk/tomino - my blog ICQ - 489-696-538
!!!Karosa & Renault FOREVER!!!
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 866
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 18:24:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zo včera dovezených 7ks Ikarusov 395 sme 2ks predali ihneď do spoločnosti Dpbkv a ešte sa dovezie druhá, možno aj tretia séria.

Martin R. sa k nám vrátil aj s pobočkou Olomouc. A ide si otvoriť ďalšie dve
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s. www.smnd.sk/tomino - my blog ICQ - 489-696-538
!!!Karosa & Renault FOREVER!!!
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 830
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 18:33:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Tomino (865): Rok výroby není znám proto, že jsme ten vůz dostali od jednoho nejmenovaného dopravce, který nám v papírech zapomněl doplnit údaj o roku výroby. Ale vidím to tak na r. 89 .
www.dptomasov.webgarden.cz;www.tomovastranka.wgz.cz;
www.busyvbus.7x.cz; www.autobusroku.wgz.cz; www.integrsys.7x.cz; www.busyvbus.7x.cz; www.csad-kromeriz.wgz.cz
Mr_proper
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 875
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 18:38:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OT: Medvídek intouro - ad zcizená a poškozená 700 - vím, že je vše jen jako a že ve virtuálu je možný všechno, ale chtěl bych tě upozornit, že zadní světla, který má půlkulatá 700, nemají žádný sundavatelný kryty a celý světlo i s parabolou je jeden nerozebiratelný celek.

Konec OT
www.doz.estranky.cz - střední opravy pražských autobusů
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4587
Registrován: 6-2002

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 19:01:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dneska jse tu pravidla nedodržují! já osobně to porušuji hodně např
Podmínečné vyloučení za neskutečný pravopis ti je zřejmě šumák. Jestli si další příspěvek nedáš nejprve zkontrolovat ve Wordu, přeměníme podmínku na ban.
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 654
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 19:38:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky z PFM-Trans:
Dnes som si bol vyskúšať jazdiť na dialkovej doprave na linke Praha-Chomutov:



Zároveň dnes k nám do PFM-Trans došli tieto vozidlá:
2x Mercedes Benz CapaCity
a kvôli neochote DADO Trans predať Karosu B732 Cabrio, napriek dohode, nám LUKYTRANS predal Karosu B932E Cabrio.
(Myslite si čo chcete či sa prelomi či nie, je to VDP tak astalavista beybe.)

Fotografie:





Všetky tri vozidlá boli poslané na prihlásenie na HS ŠPZ-tky. Do polhodiny vám bude povedané, aké špz obdržali. Zároveň okolo polnoci by mala dojsť Karosa B731.1669 dovezená spoločnosťou LUKYTRANS.

Ak sa nič nevyparatí tak zajtra spúšťame spoločnú linku Horná Štiavnica - Bratislava, cez Trnavu s LUKYTRANS, a.s.

Ďakujem za pozornosť.
© Masterboy732 (pfm10)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.vbus.webgarden.cz

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 655
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 20:53:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže autobusy už prišli z prihlasovania..:

Karosa B932E Cabrio: HS-574BF
Karosa C935E: HS-572BF
MB CapaCity: HS-566BF
MB CapaCity: HS-567BF



© Masterboy732 (pfm10)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.vbus.webgarden.cz

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
Karosa_lc_957_4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 2-2009

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 22:01:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zítra máme plno a ještě jsem potřebovali pomoc,takže zítra jedem do Berlína na Veletrh kuchyňského nádobí a odjede to naše HD 12 a na pomoc nám přijede Lc 956 od HDS,zítra také vezu basketbalisty do Prostějova a Karosa Lc 736 je na celovíkendovým pendlování po republice,zítra bude linky jezdit axer a c 935e..
Karosa LC 957 (HD 12) je nejlepší... :-)

www.er-trans.webgarden.cz
e-mail:ER.TRANS@seznam.cz
Infoindi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 23:48:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vozy které INFO-INDI nabídlo k odprodeji získal

Martin Růžička <harrynek@seznam.cz> .
www.info-indi.xf.cz
ICQ 245-968-376
info-indi@seznam.cz
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 657
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 20. března 2009 - 23:54:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Od zajtra funguje nová linka 801102 z Hornej Štiavnice cez Trnavu do Bratislavy. Linka je spoločná so spoločnosťou LUKYTRANS a.s, čiže keď pojde autobus jednej spoločnosti smer BA, pojde autobus druhej spoločnosti smer HS.

S pozdravom generálni riaditelovia PFM-Trans a.s a LUKYTRANS a.s
© Masterboy732 (pfm10)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.vbus.webgarden.cz

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
Medvídek_intouro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1152
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 07:59:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak naše autodoprava nakonec to výběrko vyhrála. Nyní nám připadlo 3/4 spojů linek Sokolov - Habartov a Sokolov - Kynšperk (-Cheb). Tyto linky budeme zajišt'ovat zatím autobusy, které máme. Postupně budeme kupovat ojeté od jiných společností a autobazarů. Dnes už jsme si v autobazaru zamluvili jednu pěknou LC 736. Odpoledne pro ní jedeme, pak přihodím foto.
Sor LC10,5 1K1 0249 - nejhorší prostředek na dopravu ze Sokolova do K. Poříčí

1608.rajce.net
Thunderman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 397
Registrován: 10-2007
Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 10:03:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže byť opožděně přináším výsledky výběrového řízení. Ze zdravotních důvodů a nakonec i velmi slabé účasti dodavatelů byla nakonec porota zredukována na 3 porotce a to:
-5211
-VDPCKAD
-CaŠšpi
V kategorii první (Výběrové řízení na dodávku 10 linkových vozů 12m) zvítězila s dvěma hlasy společnost EBUS a.s. s typem ELE C954EH.
V kategorii druhé (Výběrové řízení na dodávku 15 nízkopodlažních městských vozů 12m) zvítězil jednomyslně C744 (přiznám se,nvm jak se jeho společnost jmenuje a omlouvám se) s vozy Citybus CNG.
Kategorie třetí (Výběrové řízení na dodávku 20 městských vozů 12m) byla vyhrána jednomyslně opět společností EBUS a.s. s typem ELE B952EH.
A konečně čtvrtá kategorie (Výběrové řízení na dodávku 3 zájezdových vozů) vyhrál opět jednomyslně C744 s vozy Axer.
Všem zúčastněným (jak přihlášeným tak porotcům) děkuji za spolupráci
Kde naši soudruzi neudělali chybu aneb
S VARIEM NA VĚČNÉ ČASY
Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 12:10:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kvůli velké poptávce obce poblíž Trnovan, bude linka 301 z Trnovan jezdit do této vesničky po delším intervalu a bude zde zavedena linka 401, která oblousží obce Petříkov a Nová Ves.
MHD v ČR a SK
Jabber: vareckaj@jabbim.cz
Franta_hirsch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 3-2009
Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 12:30:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera byl odkoupen autobus od společnosti Dolphin Bus Karosa LC 936 v pondělí vůz pojede na stk aby mohl dosta spz.Naše společnost je stím to autobusem spokojena.
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 508
Registrován: 7-2008

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 12:38:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes do predajne dorazili 3 kúsky Karosa B941E z Francúzska. Oproti minulej dodávke je toto menej ako sme predpokladali. Autobusy sú po menšej oprave. Riaditeľ predajne (C744) má voľno, tak ak by mal niekto záujem nech sa ozve na lukytrans@azet.sk alebo cez ICQ.
(Ešte k tomu ICQ, ak by som Vás nemal v kontaktoch najprv sa prosím predstavte... Potom sa čudujete že prečo takýmto neodpisujem alebo ignorujem)

Zajtra by mali doraziť aj Karosy B932E v počte 5 kusov. Toto bude posledná dodávka týchto vozov 93xE, 94XE. Ďakujem, s pozdravom generálny riaditeľ LUKYTRANS a.s. Vozy boli menej používané, tak majú málo najazdené. Väčšinou ich používali ako záložné.

(Příspěvek byl editován uživatelem Lukytrans.)
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432163205
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
KAROSA B732.1654 4ever TT-752CB
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 658
Registrován: 5-2008

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 13:06:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes bola dovezená Karosa B732, ktorá bude prerobená na C732 (výmena sedadiel, prevodovky, motora, atd.) Autobus bude po dokončení ponúkaný na predaj.

Fotoreport:



(Příspěvek byl editován uživatelem pfm10.)
© Masterboy732 (pfm10)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.vbus.webgarden.cz

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
Medvídek_intouro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1162
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 13:12:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak už jsme dovezli tu LC 736 z autobazaru.



Je to přesný typ Karosa LC 736.1022, ročník 1994, po generální opravě karoserie v r. 2008.
Sor LC10,5 1K1 0249 - nejhorší prostředek na dopravu ze Sokolova do K. Poříčí

1608.rajce.net
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 258
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 13:23:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinka:Dnes půjde na VP a SO jelz 021.Dnes vyjel naposled na Vyhlídkové lince.Fotoreport zde:

DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 13:46:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PRODEJ

Vůz Karosa LC736.40
ex. LukyTrans


Cena: 110 000,-
MHD v ČR a SK
Jabber: vareckaj@jabbim.cz
751
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 13:48:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jelczvero : beru
Blog o Autobusech http://www.karosa.blog.cz Icq 492-225-937
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2065
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 15:05:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pár vozů co v poslední době prošly SO/GO.

Zítra by z dílny měly vyjet dvě Karosy C934E.1351 po kompletní GO a Karosa LC735.40 po GO
3T4 8850, 2T7 4651/4653, 2T9 2597 best of VTM
Vlastík & Liduš nejlepší posádka VTM
Karosa žije dál!!!
www.mhdveslezsku.net
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 7-2008
Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 19:01:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže po dlouhé době nesu novinky z HDS:

1. otevřely se znova garáže v Havířově, dále se otevřely už i 2 prodejny (Havířov a Šumperk).

2. připravujou se nové podmínky pro prodej a opravu autobusů u nás a dalších služeb poskytovaných HDS

3. Karosy se začínají účtovat podle nového ceníku, který bude v brzké době zveřejněn (jen chybí ještě maličkosti doplnit)

4. Od středy 25.3. 2009 budou přijímány objednávky jen pomocí objednávkového formuláře, který zveřejníme v úterý.

5. Dnes vypravila HDS Vysoké Mýto, a.s. společně se společností ER TRANS své vozy do Berlína (1 bus od HDS Vysoké Mýto a 1 bus od ER TRANS). Foto z jízd a více infa zítra (od obou společností).

6. Byly navázané partnerské vztahy se společností ER TRANS a DP Přerov.

7. Zítra by měli se objevit v garážích 2 naše b932 a jedna c943, kdy by měly projít přidáním emtest panelů, dále by měli projít asi menší go a pak by měli zavítat ještě na stk (naštěstí vše bude u nás).

Tak a teď 1 nepříjemná zpráva: Náš fotograf co nám fotil ty busy (Solaris 12 3. generace a HD12 na neobvyklých linkách pro ně), bohužel ztratil foťák se kterým to fotil, tudíž fotky nebudou.
Vdpckad - majitel a generální ředitel HDS a.s. neboli Hi-Tec dopravní společnosti
jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší HDS a.s.
web: www.vdphds.7x.cz --- icq: 424542124 --- mail: jarda.mazar@seznam.cz
Karosa_lc_957_4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 2-2009

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 19:10:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo,potvrzuju navázání partnerského vztahu..
Karosa LC 957 (HD 12) je nejlepší... :-)

www.er-trans.webgarden.cz
e-mail:ER.TRANS@seznam.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 831
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 19:19:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já také potvrzuji spolupráci. Dnes dorazila kloubová B 941 E do VDP od Lukytrans a bude vyřazena jedna stará C 734. Vybereme si z ní části, které se dají použít a zbytek pošleme kamarádům do sběrných surovin.
to 751: a nešlo by spíš napsat uživateli Jelczvero SZ, že ten bus bereš?

(Příspěvek byl editován uživatelem tomas25.)
www.dptomasov.webgarden.cz;www.tomovastranka.wgz.cz;
www.busyvbus.7x.cz; www.autobusroku.wgz.cz; www.integrsys.7x.cz; www.busyvbus.7x.cz; www.csad-kromeriz.wgz.cz
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 7-2008
Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 19:51:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak a ještě dodám dvě novinky:
1) byla navázána partnerská spolupráce s vdp Lukytrans

2) koupeny 2ks B941E od Lukytrans, dnes v noci by měly dorazit k nám do HDS, kde se uvidí jestli projdou přelakováním, nebo jen se jim dostane ev.č., loga a spzky.

Děkujeme za pozornost a zítra uvidíte fotky nejen toho co bylo na zájezdu v Berlíně, ale i těch dvou B941E.

PS: Našimi partnery jsou vdp: DP Přerov, ER TRANS, DP Stanierry, Lukytrans a OWL Travel. Těmto vdp děkujeme za spolupráci s námi. Nad rozšířením našeho partnerství s dalšími se neuvažuje!
Vdpckad - majitel a generální ředitel HDS a.s. neboli Hi-Tec dopravní společnosti
jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší HDS a.s.
web: www.vdphds.7x.cz --- icq: 424542124 --- mail: jarda.mazar@seznam.cz
Karosa_lc_957_4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 2-2009

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 20:08:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já bych jen doplnil,že fotky budou odpoledne a přímo poslány z Berlína..a domů se pojede až tak kolem 20:00...
Karosa LC 957 (HD 12) je nejlepší... :-)

www.er-trans.webgarden.cz
e-mail:ER.TRANS@seznam.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 832
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 20:20:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak jsem psal o vyřazení jedné starší C 734, tak jsem udělal. Vůz byl vyřazen, ale napřed jsme si z něj vzali pár věcí, které by se nám do jiných busů mohly hodit. Vůz pak byl prodán Svecs.
www.dptomasov.webgarden.cz;www.tomovastranka.wgz.cz;
www.busyvbus.7x.cz; www.autobusroku.wgz.cz; www.integrsys.7x.cz; www.busyvbus.7x.cz; www.csad-kromeriz.wgz.cz
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 509
Registrován: 7-2008

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 20:39:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už prišli na rad aj Karosy C744 na zmiznutie z premávky MHD. vDP LUKYTRANS a.s., sa rozhodlo na včerajšej konferencii že pre Trnavu a Piešťany sa zakúpia nové Solarisy. Autobusy Karosa C744 pre prímestskú dopravu nemajú už využite, tak budú ponúknuté na predaj. (okrem C744.20) Do konca roka 2009 plánujeme z obehu odstrániť Karosy rady 700 ktoré už svoje zažily. Ale to je ako vždy ešte len vo hviezdach...
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432163205
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
KAROSA B732.1654 4ever TT-752CB
Bennytransport
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 11-2008

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 21:36:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad AXER potřebuji projednat spojení ValMezu a Kopřivnice na dálkové lince ozvi se mi na icq.
http://www.owl-travel.wz.cz/
ICQ: 469-752-179
Skype: Benny7624
E-mail: Solaris.Urbino15@seznam.cz
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 510
Registrován: 7-2008

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 22:37:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemožné sa stalo možným... Na prímestskú dopravu pôjdu Karosy C744. Dnes večer to navrhol dispečer z prímestskej dopravy že záložné kĺbovky by sa zišli. Od pondelka už sa presmerujú na svoje pôsobisko. Naopak na MHD dorazia za Karosy C744 nové Solarisy Urbino 18M.
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432163205
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
KAROSA B732.1654 4ever TT-752CB
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 204
Registrován: 5-2008

Odesláno Sobota, 21. března 2009 - 23:09:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

6.3.2009: Bola nalepená nová verzia reklamy na zľavy u predajcu vozidiel FIAT.




(Příspěvek byl editován uživatelem comfort.)
***New Alfa Romeo MiTo GTA 240 k***

***vystrihovačky košických električiek***
***tempral trans a.s.***
Wyatt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 22. března 2009 - 01:34:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky z DMK a.s.

Málem sem zapomněl na JŘ linek do Opolan a zpět.

Linka O1: Kněžice - Záhornice - Dymokury - Činěves - Velenice - Podmoky - Vrbice - Senice - Oskořínek - Choťánky, Vystrkov - Libice nad Cidlinou - Opolany (40 minut)

Linka O2: Nový Bydžov - Starý Bydžov - Hlušice - Střihov - Kamilov - Sloveč - Městec Králové, nám. - Běruničky - Běrunice - Kněžičky - Dlouhopolsko - Opočnice - Hradčany - Žehuň - Dobšice - Opolánky - Opolany (50 minut)

Linka O3: Nymburk - Velké Zboží - Poděbrady - Choťánky - Libice nad Cidlinou - Opolany (25 minut)

Linka O4: Městec Králové - Opolany (15 minut)

O1: Tam: 18.00 ... 18.45 ... 19.30 ... 20.15 ... 21.00
Zpět: 01.30 ... 02.45 ... 03.00 ... 03.45 ... 04.30

O2: Tam: 18.00 ... 18.45 ... 19.30 ... 20.15 ... 21.00
Zpět: 01.30 ... 02.45 ... 03.00 ... 03.45 ... 04.30

O3: Tam: 18.00 ... 18.30 ... 19.00 ... 19.30 ... 20.00 ... 20.30
Zpět: 01.30 ... 02.00 ... 02.30 ... 03.00 ... 03.30 ... 04.00

O4: Tam: 18.15 ... 18.55 ... 19.35 ... 20.15 ... 20.45
Zpět: 01.00 ... 01.40 ... 02.20 ... 03.00 ... 03.30

Nutno dodat, že linky jezdí absolutně plné! :-)

Hledáme grafika, který by nám převedl JŘ do grafické podoby :-)
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 659
Registrován: 5-2008

Odesláno Neděle, 22. března 2009 - 01:43:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera poobede bola kúpená Karosa B731.1669, ktorú pre nás doviezla spoločnosť LUKYTRANS, a.s. Autobus dostal náter PFM-Trans, a keďže to bude/je v rozpise moje vozidlo, dal som si tam volovinky (ŠPZ, vlajočky, ventilátor) z môjho bývalého vozu B932E. Zároveň dostala ŠPZ HS-582BF.
Dosť slov, tu ho máte..:




© Masterboy732 (pfm10)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.vbus.webgarden.cz

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
Wyatt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 22. března 2009 - 01:56:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

!!!NEHODA!!!

Před malou chvílí jsme se od záchranářů dozvěděli, že na lince O2 se stala nehoda autobusu s autem. Bohužel to odnesl i autobus linky O1.

Řidič, (mimochodem bez řidičského oprávnění) který byl od pohledu pod vlivem omamných látek, "machroval" před děvčaty. Podle svědků "tůroval" své auto a pojížděl s ním po obci Opolany tam a zpět, jako blázen. Bohužel v okamžiku, kdy autobus vyjížděl od diskotéky řidič nedával pozor a čelně narazil do rozjíždějícího se autobusu. Bohužel nedával pozor ani řidič linky O1, který jel hned za postiženým autobusem linky O2. Narazil do zadní části autobusu. Z Městce Králové jsme vyslali okamžitě 2 Karosy, které přes den jezdí směr Poděbrady.

Bližší informace, ani o počtu zraněných, či nedejbože mrtvých zatím nejsou známy.

EDIT: Řidič, který narazil do našeho autobusu má poraněnou páteř, jeho spolujezdec bohužel nejevil známky života. Ani jeden z nich nebyl připoutaný.

Řidič autobusu linky O2 je v autobuse zaklíněný a budou ho vyprošťovat. Podle prvních odhadů záchranářů má otřes mozku a zlomenou nohu. Ovšem, stěžuje si i na bolest v břichu, takže zřejmě zlomená žebra. V autobusu linky O2 je 9 lehce zraněných a 2 děcka mají zlomenou nohu.

Řidič autobusu linky O1 má otřes mozku a zlomené obě ruce (způsobené čelním nárazem) V autobusu linky O1 jsou 3 lehce zranění.

Tak, doufejme, že se z toho všichni uzdraví a jsme zvědaví

(Příspěvek byl editován uživatelem Wyatt.)
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 266
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 22. března 2009 - 09:28:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes byla dokončena GO na naší Karose LC 936. Tato Karosa dostala nový nátěr, potahy sedadel, nový volant. Doufám, že se řidičům i cestujícím bude líbit.

Tato Karosa má SPZ 6T2 8542

Děkuji za pozornost a přeji za všechny zaměstnance společnosti BOH Trans a hlavně za sebe příjemný zbytek víkendu.
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Wolkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 10-2008

Odesláno Neděle, 22. března 2009 - 11:25:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po delší časové odmlce přinášíme NOVINKY ! z naší společnosti, tentokráte z pobočky Šišma a Jesenice:
Začneme tedy Šišmou. Jak již asi víte, bylo zde dříve zmíněno, že naše společnost zavádí tzv. NOVINKU, a to RadioBusy. Nic víc nebylo zmíněno. Tzv. RadioBusy slouží obyvatelům našeho města, když budou v nouzi ! Budou-li chtít někam odvézt, a nepojede autobus ani nic jiného, čím by se dopravili. Naše radiobusy jsou v provozu pouze o víkendu, od 5:00 do 23:00. K dostižení budou na telefonu 800 850 900, kde se spojí s centrálou a ta později ohlásí řidiči radiobusu, kam má jet a pro koho. Mnozí z Vás se asi ptají, jestli je to zdarma či ne. Na schlzi se rozhodlo, že cena bude stanovena na 5 Kč pro všechny obyvatele města, různých věkových kategorií. RadioBusy jezdí však pouze 15 km od jejich centrály, dále již ne. Ve speciálních případech po domluvě, ovšem s vyšším jízdném. RadioBusy jsou různých značek vozů. Máme nasazeno 10 vozů Mercedes Benz Sprinter Long, Nysu 521 v počtu 5-ti kusů a dále Autosan H7-20 Solina v počtu 2 vozů. SHÁNÍME DALŠÍ VOZY, KTERÉ BY SE DALY POUŽÍT JAKO RADIOBUSY. MAXIMÁLNĚ VŠAK MOHOU MÍT 8 MÍST K SEZENÍ. NEPOČÍTÁ SE S ŘIDIČEM. S ŘIDIČEM TEDY 9 MÍST! POKUD BY MĚL NĚKDO Z VÁS VŮZ, KTERÝ ODPOVÍDÁ TĚMTO KRITÉRIUM, NECHŤ SE OZVE NA ICQ ČI NA MAIL (firemní).
To je vše z Šišmy a teď se vrhneme na Jesenici. Pobočku otevíráme slavnostně 1.4.2009. Na linky budou nasazeny i nově koupené Solarisy Urbina 18 III LE. Doufáme, že budou lidem vyhovovat.
Nyní ale přinášíme fotografie.
Foto ze ŠIŠMY:


A k tomu ještě místo, kde budou naše RadioBusy parkovat. Jedná se o nevyužitý prostor u AquaParku Jurna - na fotce:

Foto z JESENICE:
Nově zakopupené 2 autobusy od dealera, DADO Trans a.s. Již v novém laku. Chybí pouze loga.
Foto:


KONEC FINÍTO ADIOS ČAU !
www.casspi-trans.vesele.info
ICQ: 366-430-465
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
Hlasujte pro číslo 2 : http://prerovsky.denik.cz/zpravy_region/souboj-tvari-volte-nejkrasnejsiho-muze-prerovska.html
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 48496
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 22. března 2009 - 12:40:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

751:
Jseš podmínečně vyloučen.


Bennytransport:
Uživateli Axer lze poslat soukromou zprávu i e-mail. Proč jsi toho nevyužil?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 48497
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 22. března 2009 - 12:46:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak ho nechte, je na kazdym jak dodrzuje pravidla. Jestli vam to vadi, tak s nim neobchodujte.

Já bych to tak volně nebral. Může se stát, že ta pravidla prohlásíme pro tuto diskusi beze zbytku závaznými. Ale to by bylo až krajnní řešení.

Nicméně pravidlo o fiktivnosti názvu a log se od této chvíle závazným stává. Jeho porušení může vést i ke smazání účtu a zablokování přístupu.

Doufám, že k tomu nebude nutné přistoupit a předěvším Praguetrans svá loga a název upraví.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Bennytransport
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 11-2008

Odesláno Neděle, 22. března 2009 - 12:47:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin Zlivský: sorry nevšiml jsem si.
http://www.owl-travel.wz.cz/
ICQ: 469-752-179
Skype: Benny7624
E-mail: Solaris.Urbino15@seznam.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 833
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 22. března 2009 - 13:17:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co se týče radiobusů v Přerově, tak začnou fungovat do měsíce. Vozy už jsou vybrané - dodá je Mercedes a Man + od Vdpckad dorazí jedna Nysa.
S cenama to ještě není jasné a linka, na které bude možné si tyto vozy objednat, bude fungovat ve středu nebo ve čtvrtek.
www.dptomasov.webgarden.cz;www.tomovastranka.wgz.cz;
www.busyvbus.7x.cz; www.autobusroku.wgz.cz; www.integrsys.7x.cz; www.busyvbus.7x.cz; www.csad-kromeriz.wgz.cz
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 774
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 22. března 2009 - 15:53:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rozhodl jsem se napsat aktualitku po x době, kterou stejně asi nikdo nebude číst, ale napíšu jí jen proto, protože se nudím

Dopravní Podnik Lukáš půjčil zdejšímu dopravci Maczno dva autobusy. Jedním se stal Solaris Urbino 18 /III evid.č. 7811, r. výr. 2008, který je zkoušen na lince č.101



Dalším je Urbino 15/III evid.č. 7612, r. výr. 2008, který je zkoušen na lince č.103

fotka 7612 bude možná dána později.

(Příspěvek byl editován uživatelem lukin9.)
WEB O OSTRAVSKÝCH TROLEJBUSECH A AUTOBUSECH
WEB O TROLEJBUSECH v ČR
Ajsko: 254-100-94x, nick LuKiN_